Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Eforie Nord- Vila OZON : cazare si locatie antrenament-masa ittf

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Nomak Vezi post
    La anul va vizitez si eu d-nul George si o sa schimbam si cateva mingi,poate mai fur si eu ceva asa de la priceputi.
    Cu stima!!!
    Va astept cu mult drag!...

    - - - Actualizat - - -

    Postat în original de marcu vasile Vezi post
    Eu merg in fiecare an la EFORIE NORD ,dar spre surpriderea mea nu am gasit unde sa joc tenis .Anul asta am fost cazat la pensiunea ANCORA .Sper ca la anul sa prin si eu loc la VILA OZON care dupa cum imi aduc eu aminte era chiar langa mine,(frumoasa foc ).Acolo au fost cazati niste vecini de ai mei si mi-au spus numai lucruri frumoase de aceea am sa vin special la voi.O sa fac rezervari de la inceputul anului sa prin si ceva discount.
    VA SALUT.
    Chiar erati aproape de mine!... Imi pare rau ca nu ati fost inspirat sa ma cautati. Ramane pe vara viitoare!
    Xiom -Mitzutani - Xiom

    Comentariu


    • Cu scuzele de rigoare, in loc de "imi place" am apasat contrarul cateva posturi mai sus. Deh, ca tot ma laudam ca browserul de la mobilul meu merge struna. Taciscrinul dauneaza grav sanatatii. Trebuie sa fie o cale de rezolvare.
      Xiom Allround S
      Xiom Vega Europe
      Xiom Vega Europe

      Comentariu


      • Postat în original de lica george Vezi post
        Chiar erati aproape de mine!... Imi pare rau ca nu ati fost inspirat sa ma cautati. Ramane pe vara viitoare!
        La anul sa fim sanatosi am sa vin negresit.
        Cu stima
        Blade . PHOTINO
        Fh. Tibhar ev. Mx-p
        Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

        Comentariu


        • Sezonul de vara 2016 bate la usa !... Incepand cu acest an, va primim la Eforie Nord cu plaje extinse si faleza de promenada extinsa si renovata.
          Informatii despre tarife Vila Ozon si sala gratuita de antrenament tenis masa, gasiti pe: http://www.turistinfo.ro/eforie_nord...on-c99469.html
          Xiom -Mitzutani - Xiom

          Comentariu


          • Pff ,numar zilele pana pe 15 iulie cand vin la Dvs. numai sa-mi promiteti ca nu ma executati rau la tenis sa vin si eu mai optimist
            Blade Buterfly Apolonia Tiago
            FH Tenergy 80
            BH Tenergy 05 FX

            Comentariu


            • Am deschis sezonul pe litoral printr-un weekend (sambata-luni) la Dl Lica la vila. Recomand aceasta locatia din mai multe motive : camere spatioase (mai ales cele triple) si f curate, patul f mare si salteaua ortopedica , tv plasma in camera, balcon , aer conditionat ( pe care eu unul nu l-am deschis), bucatarie dotata cu tot ce trebuie , si nu in ultimul rand ospitalitatea domnului Lica care ne-a ajutat de fiecare data cand am avut nevoie de ceva. Multumim inca o data si cu siguranta vom reveni!

              P.S . Sper ca ati pus hamsiile si calamarul la marinat....
              Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

              Comentariu


              • Ba pardon, monser, eu am deschis sezonul, in ianuarie.

                Comentariu


                • monser in ce limba e ? daca ai vrut sa scrii in franceza..esti cam departe :P
                  Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                  Comentariu


                  • E in limba miticilor

                    Comentariu


                    • Cine mai vine in perioada 23-30-iulie 2016,cu cazare la vila OZON,sa jucam si tenis de masă la Acapulco?Ca doar n-o s-o ”car”degeaba paleta pe litoral sa-i ”arat marea si s-o scald in ea”.
                      Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                      Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                      Comentariu


                      • Pai, o sa-l rog pe Alex Ciobanu sa mai faca un efort sa vina un week-end, ca sa va linisteasca!... o sa joace tot cu priza toc si pun pariu pe el!...
                        Xiom -Mitzutani - Xiom

                        Comentariu


                        • Postat în original de lica george Vezi post
                          Pai, o sa-l rog pe Alex Ciobanu sa mai faca un efort sa vina un week-end, ca sa va linisteasca!... o sa joace tot cu priza toc si pun pariu pe el!...

                          Vin cu placere atata timp cat pariul imi acopera drumul + cazarea ) :P
                          Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                          Comentariu


                          • ... plus o portie dubla de hamsii+calamari !!
                            Xiom -Mitzutani - Xiom

                            Comentariu


                            • Apropo, cine mai vine in perioada 03.07-10.07 sau 14.07-21.07?

                              Hai Alex, drumul asigurat pe datele de mai sus!
                              Hobby: Motoare si ski !
                              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                              Comentariu


                              • D-nu Gelu sosesc eu pe 15 la Ozon si sper sa dam câteva meciuri si binenteles multeeee beri. Cu stima!!
                                Blade Buterfly Apolonia Tiago
                                FH Tenergy 80
                                BH Tenergy 05 FX

                                Comentariu


                                • Vila OZON ofera conditii excelente de cazare! Daca mergeti in zona e pacat sa nu va cazati acolo, iar daca doriti sa jucati si un tenis de masă cu George ar fi bine sa fiti bine antrenati!
                                  Asa ca pe langa prosoapele de plaja sa va luati si paleta.
                                  Relaxare placuta!
                                  Lemn:Xiom Zeta
                                  Fete:MX-P

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de GeluBv Vezi post
                                    Apropo, cine mai vine in perioada 03.07-10.07 sau 14.07-21.07?

                                    Hai Alex, drumul asigurat pe datele de mai sus!
                                    din data de 04.07 ajung si eu in Saturn!
                                    lista este deschisa...pentru pariuri!

                                    Comentariu


                                    • In perioada 1-8 iulie se desfasoara un turneu de sah in sala de tenis, asa ca spunem stop la pariuri si trecem la antrenamentele fizice pe plaja, in apa si pe terase!
                                      Din 9.7 putem juca!...
                                      Xiom -Mitzutani - Xiom

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de lica george Vezi post
                                        In perioada 1-8 iulie se desfasoara un turneu de sah in sala de tenis, asa ca spunem stop la pariuri si trecem la antrenamentele fizice pe plaja, in apa si pe terase!
                                        Din 9.7 putem juca!...
                                        adica nu avem unde sa jucam?
                                        Hobby: Motoare si ski !
                                        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                        Comentariu


                                        • Da.Problema asta cu șahul disputat în această locație este una cronica,adică s-a disputat și în anii anteriori. Propun prelungirea sejurului tuturor amatorilor acestui sport începând cu data de 23 Iulie 2016.Eu personal va aștept la masa de joc,înconjurați din belșug de multe beri. Doar jucam meciuri amicale și numai berile sunt dătătoare de viață și revigorare.
                                          Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                                          Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de GeluBv Vezi post
                                            adica nu avem unde sa jucam?
                                            Avem posibilitatea de a juca la Tekirghiol pe o masa hobby sau la C-ta... dar, d-le Gelu, credeam ca vii la mare doar pentru relaxare !... insa ma bucur sa aflu ca esti dornic si de tenis!
                                            Asta e *buba* la sala de la Acapulco... jucam gratuit, in conditii decente de spatiu, 50 saptamani pe an, insa doua saptamani ne inchiriaza sahistii (sa faca si proprietarul un ban alea doua saptamani, ca tot ii consumam noi curentul restul anului)
                                            Xiom -Mitzutani - Xiom

                                            Comentariu


                                            • Ghinion! ...vorba dlui Presedinte
                                              Hobby: Motoare si ski !
                                              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                              Comentariu


                                              • D-nu Gelu, vin eu cu ceva bun la pachet sa va treaca supararea pe sahisti
                                                Blade Buterfly Apolonia Tiago
                                                FH Tenergy 80
                                                BH Tenergy 05 FX

                                                Comentariu


                                                • Sâmbăta 09.07 de dimineață se poate juca? Eu sunt in Eforie Nord si plec sâmbătă dupămasă.

                                                  Trimis de pe al meu LT26i folosind Tapatalk

                                                  Comentariu


                                                  • Dar in altă parte nu se poate închiria masă de tenis în Eforie,cat timp e ocupat cu șah-ul joi sau vineri?

                                                    Trimis de pe al meu LT26i folosind Tapatalk

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X