Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Antrenament

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Antrenament

    Caut partener(a) pentru antrenament tenis de masă incepator-mediu in București Sector 5 de preferat dar nu neaparat. Program flexibil. Dan.

  • #2
    Din punctul meu de vedere,ar trebui sa mergi la o sala de tenis de masă consacrata si de acolo poti alege un partener de tenis pe ”gustul”tau.Te sfatuiesc totodata sa-ti alegi un partener mai bun ca tine,de la care sa ai ce invata(progresa)in acest sport.
    Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
    Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

    Comentariu


    • #3
      Pentru Priza Tok.Multumesc pentru sfat. Cand si la ce ora credeti ca ar fi potrivit sa merg si unde mai exact.

      Comentariu


      • #4
        Eu fiind din VATRA-DORNEI,nu prea cunosc Bucureștiul,dar din cele auzite de pe la altii,sali consacrate sunt VIVA SPORT,TOP TENIS ARENA.Ia legatura cu domnul Dan2 de pe acest forum si dumnelui sigur te va putea indruma unde sa mergi,orele de functionare a salilor respective,iar acolo vei gasi nenumarati jucatori de tenis de masă cu care te poti sfatui.De obicei dupa amiaza ,zic eu vei gasi multi jucatori care joaca,se antreneaza la aceste sali,asta pentru diversificarea alegerilor tale.Mult succes in demersul tau.
        Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
        Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

        Comentariu


        • #5
          Salut werty,
          Eu pentru o perioada de 3 luni voi fi in București si ne vom putea antrena impreuna,daca doresti bineinteles

          Comentariu


          • #6
            0747610840 este nr meu de telefon.

            Comentariu


            • #7
              Putem stabili o zi la viva daca vrei.Si eu am program flexibil.ti-am lasat Pm cu nr de telefon

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X