Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Caut antrenor la Deva

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Caut antrenor la Deva

    Buna,
    Ma numesc Olga si doresc sa imi gasesc antrenor de tenis de masă la Deva si sala de antrenament. Astept sugestii de la cei care ma pot ajuta.
    Va multumesc

  • #2
    Vi-l recomand pe domnul TITI(alias Matei Dumitru).Are multa experienta in acest sport(peste 30 ani de meserie tenisistica)a incaruntit hat binisor practicand acest sport,in consecinta va poate fi de un real ajutor.Va poate invata cum sa raspundeti atunci cand loveste mingea cu softul si mai important atunci cand o loveste cu "tepii"fetei opuse softului.Dar va rog sa nu-l solocitati prea mult,are probleme cu spatele,cu aplecatul si este bine inca de la inceput sa aiba parte de un "preludiu"ceva mai domol.Din cate il cunosc eu,este un domn serviabil,de ajutor si in general nu refuza lumea atunci cand i se cere ajutorul in viata.Contati pe el.
    Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
    Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

    Comentariu


    • #3
      Mulțumesc frumos Gabi ! ... Mi-ai aranjat viitorul. A văzut nevasta - mea postul tău si mi-a rupt paleta.

      P.S. I-am dat nr de Tf pe MP ca sa o pun in legătura cu antrenorul meu , dar nu m-a sunat pina acum.

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X