Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Anunt fara poze concludente

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Cred ca locul acestui subiect este in zona de "Modificari și sugestii pentru www.tenisdemasa.ro".
    Asteptam propuneri si sugestii pentru a obliga utilizatorii sa respecte regulamentul.
    lemn: Waldner Dotec Carbon
    fețe: Tenergy 05/Tenergy 05

Comentariu

Daca s-ar putea afisa direct calificativul comercial in dreptul numelui utilizatorului in sectiunea de anunturi, poate ca oamenii ar acorda o mai mare importanta acestui sistem. Desi stau mult pe forum si cunosc pe multi dintre utilizatori, imi este greu sa verific statisticile fiecaruia, desi sunt la doua click-uri distanta: unul pe Vezi profil si doi pe Calificativ Comercial. Eventual si trei pe Vezi toate calificativele pentru "utilizator", daca lucrurile sunt gri la prima vedere.
      Nu stiu daca se poate asta, dar ma intreb daca nu ar fi folositor.
      P.S. Nu cred ca userii pot fi obligati sa respecte regulamentul in conditiile date. Singura posibilitate este constientizarea riscurilor de catre toti participantii la forum.
      Blog de tenis de masă

Comentariu

Acum apare jos, sub avatar. Te referi sa apara ma sus, deasupra pozei? Langa nume?

Comentariu

Postat în original de clau Vezi post
          Acum apare jos, sub avatar. Te referi sa apara ma sus, deasupra pozei? Langa nume?
          Clau trebuie sa il lasi putin sa se umfle in pene precum curcanul ca sa trezit primul cu steaua polara

Comentariu

Postat în original de clau Vezi post
            Poate in dreptul numelui celui care posteaza un anunt - chiar in lista de topicuri.
            Oricum, eu accesez de pe mobil forumul si in Tapatalk nu vad statisticile. Ma gandesc ca sunt multi ca mine...
            Blog de tenis de masă

Comentariu

Oricum felicitari pentru Cristi ca nu am mai vazut la nimeni capsuna argintie

Comentariu

Postat în original de Vali 100% Vezi post
                mai ales unghiul din care sunt facute,daca nu-i unul bine calculat ...naspa,ar trebuii banati pe o perioada direct proportionala cu diferenta de grade !
                Diferenta de grade?
                4/3 din oameni au probleme cu fractiile

Comentariu

Postat în original de &1c Vezi post
                  Diferenta de grade?
                  Cred ca se refera la gradele exprimate in radiani nu la cele 53 de grade ale tuicii de pruna bistriteana.

Comentariu

Postat în original de grasomega Vezi post
                    Poate in dreptul numelui celui care posteaza un anunt - chiar in lista de topicuri.
                    Oricum, eu accesez de pe mobil forumul si in Tapatalk nu vad statisticile. Ma gandesc ca sunt multi ca mine...
                    Ce am reusit e sa pun calificativul sub numele utilizatorului (doar in zona de anunturi), ca sa fie mai vizibil. O sa incerc si varianta aleasa de tine, doar ca e destul de complicat.

Comentariu

Mi-am dat seama ca, de fapt, responsabilitatea pentru achizitie este a cumparatorului. El trebuie sa caute informatii pe forum si sa incerce sa afle cine este partenerul de afacere, inainte de a stabili o achizitie. In acest caz, oriunde s-ar vedea calificativul comercial in site, pentru unii va fi suficient de usor de accesat, iar pentru altii va fi indiferent.
                      P.S. Multumim, Clau, pentru efort.
                      Blog de tenis de masă

Comentariu

nu vad ce legatura au calificativele cu pozele puse la un produs!mai ales ca sunt persoane care au calificative acordate preferential!pe mine unul ma intereseaza sa am poze cat mai concludente la un produs!de exemplu lemn -cant,maner,sigla,lama si eventualele defecte evidentiate!fata -suprafata de joc si burete cat si eventualele defecte!
                        tb alc t05/t05 fx

Comentariu

O luam de la capat?!?

Comentariu

Postat în original de nduviscaria Vezi post
                            nu vad ce legatura au calificativele cu pozele puse la un produs!mai ales ca sunt persoane care au calificative acordate preferential!pe mine unul ma intereseaza sa am poze cat mai concludente la un produs!de exemplu lemn -cant,maner,sigla,lama si eventualele defecte evidentiate!fata -suprafata de joc si burete cat si eventualele defecte!
                            Amice, nu poti obliga o persoana sa puna fotografii de calitate. Acesta este un forum. Nu poți obliga pe nimeni, cu nimic. Tu, ca potential cumparator, daca esti interesat de un anumit produs, de la un anumit vanzator, iar acest produs nu are fotografii asa cum dorești, faci "presing" pe lânga persoana respectiva, pentru a iți face fotografii mai bune. Daca nu dorește, cumperi pe încredere (aici sunt de folos eventualele calificative), sau te orientezi spre alt produs/vânzator. Mai mult de atât nu se poate!

Comentariu

Postat în original de Claudiu84 Vezi post
                              Amice, nu poti obliga o persoana sa puna fotografii de calitate. Acesta este un forum. Nu poți obliga pe nimeni, cu nimic. Tu, ca potential cumparator, daca esti interesat de un anumit produs, de la un anumit vanzator, iar acest produs nu are fotografii asa cum dorești, faci "presing" pe lânga persoana respectiva, pentru a iți face fotografii mai bune. Daca nu dorește, cumperi pe încredere (aici sunt de folos eventualele calificative), sau te orientezi spre alt produs/vânzator. Mai mult de atât nu se poate!
                              Multumesc pentru interventie. Nu cred ca mai e ceva de adaugat.

Comentariu

Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X