Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

cum dau multumes/imi place post

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • clau
    a răspuns
    boboc - la inscrierea pe forum - acesti useri nu pot acorda multumiri sau reputatii

    Lasă un comentariu:


  • GeluBv
    a răspuns
    corect!

    Lasă un comentariu:


  • johnny93
    a răspuns
    Sub postul userului gasesc doar "Raspuns, Raspunde cu citat, MultiCitare mesaj in raspuns" ,nici urma de mutumes/imi pplace post , sau poate nu ma uit eu unde trebuie? poate conteaza reputatia/posturile?
    edit: am citit de 2 ori regulile forumului si imi scapase partea cu incepatoraii acum m-am lamurit , Multumesc pentru raspunsuri.

    Lasă un comentariu:


  • Ghiță Marta
    a răspuns
    Postat în original de GeluBv Vezi post
    Ai cele trei "butoane" sub mesajul altora (dai clik!). La tine lipseste pt ca nu poti sa-ti dai singur . Poti face o proba aici cu mesajul meu.
    Tare asta...

    Lasă un comentariu:


  • GeluBv
    a răspuns
    Ai cele trei "butoane" sub mesajul altora (dai clik!). La tine lipseste pt ca nu poti sa-ti dai singur . Poti face o proba aici cu mesajul meu.
    Am scris amandoi la 13,20
    Ultima editare de GeluBv; 26.sep.2013, 12:26.

    Lasă un comentariu:


  • Ghiță Marta
    a răspuns
    Buna,
    Aveti sub postul respectiv(al userului), la care doriti sa-i dati like-ul,jos de bara albastra...doar accesati printr-un simplu click...Succes!

    Lasă un comentariu:


  • FlorinBN
    a răspuns
    http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...l=1#post166782

    Lasă un comentariu:


  • johnny93
    a creat un topic cum dau multumes/imi place post

    cum dau multumes/imi place post

    Salut , poate cineva sa-mi spuna cum dau Multumesc/Imi place post? am folosit optinea search dar nu am gasit nimic. Sper ca postez in topicul corect.... Multumesc anticipat.
Who has read this thread:
Procesare...
X