Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Numar de anunturi in perioada de timp

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Numar de anunturi in perioada de timp

    nu ma lasa sa postez anunt.zice ca trebuie sa astept 1440 ore (am folosit amindoi,eu si fiul meu acelasi user la doua anunturi)poti sa repari problema?Multumesc.i-mi apare"At this forum within 1440 hour(s), you can post 2 threads.

    You post 2 thread(s). Please wait..."
    LEMN TIMO BOLL ALC, FH TENERGY 64 FX, BH TENERGY 64

  • #2
    Conform Regulamentului de postare al anunturilor sunt permise doar 2 anunturi active pe o perioada de 60 de zile (1440 ore) pentru a nu incuraja specula si bisnita.
    Chiar si vanzatorii mari (viva,tenismasa, buterfly Romania) au doar un singur anunt pe care il actualizeaza periodic si unde isi adauga toate materialele pe care le au la vanzare.
    Am permis doua anunturi la 60 de zile in ideea ca unul e pentru vanzare iar altul pentru cumparare.

    Va rog ca daca aveti alte materiale de vanzare sa le adaugati unui anunt activ, aveti si posibilitatea de a schimba continutul primului mesaj din anunt precum si titlul anuntului.

    Pentru mai multe detalii cititi si aici:
    lemn: Waldner Dotec Carbon
    fețe: Dignics 05/Dignics 05

    Comentariu


    • #3
      Poate colegul (at)alx_vaas se referea doar la faptul ca apare numarul "1440", pentru ca, evident d.p.d.v. psihologic, e mai usor sa astepti "60 de zile" decat "1440 de ore"...

      Comentariu


      • #4
        s-a rezolvat .nu am stiut cum se inchide topicul.
        LEMN TIMO BOLL ALC, FH TENERGY 64 FX, BH TENERGY 64

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X