Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

conturi multiple pe forum - sesizari

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • clau
    a comentat la răspunsul lui
    Ok

  • Iulian Gherasim
    a răspuns
    https://www.tenisdemasa.ro/forum/mem...69-florin-bran
    Clau te rog sterge acest cont

    Nu am stiut ca facuse un cont inainte si nu mai gasea parola Bran Florin

    Lasă un comentariu:


  • clau
    a comentat la răspunsul lui
    I-am gasit si unit.

  • gicu_licu
    a răspuns
    Domnule Claudiu,
    Frunzarind vechile postari si uitadu-ma, mai cu atentie, la ultima dvs. interventie, imi dau seama de ce ati fost in eroare: daca ati fi privit, cu indeajuns de multa concentrare,
    modul grafic in care am inscris cele 2 nickuri, respectiv sandu si Antonio, ati fi remarcat ca semnul "plus", asezat intre prenume si nume NU ERA BOLDUIT, ca cele doua!
    Intr-adevar, ce ati cautat dvs, adica sandu+Antonio​( toate bolduite), nu aveati cum sa le gasiti. Pe Sandu Antonio, insa, il puteti gasi, ca membru al comunitatii, activ, parca,
    pana prin 2018, cautandu-l in clasamentul lui Florin( eu am pus semnul aditiv intre cele doua nume ca sa demonstrez ca, impreuna, conduc la o persoana, cu o identitate
    ce se poate, lesne, verifica).
    Q.e.d.

    Lasă un comentariu:


  • clau
    a comentat la răspunsul lui
    Postat în original de gicu_licu Vezi post
    Si, inca una: sandu+Antonio= Sandu Antonio( 52/ Timisoara).
    Eu am cautat user "sandu+Antonio" si "Sandu Antonio" care evident ca nu existau. E o neintelegere. Eu va multumesc de sesizari.

  • gicu_licu
    a răspuns
    Da. S-o luam sistematic:
    - la ordinea zilei, mariangrimob = Marian1967 = Marian Grigore( 56/ Ramnicu Valcea);
    - in ceea ce priveste interventiile anterioare, va asigur( si-o afirm cu toata responsabilitatea) ca, in fiecare caz, LA DATA RESPECTIVA, nickname-urile inserate de mine au fost identice cu cele aparute la rubrica "Today's Birthdays", niciodata aproximative( inainte de a posta ceva, verific - si, nu doar 1 data! - ca cele pe care le astern pe hartie sa fie corecte). Prin urmare, LA DATELE RESPECTIVE, si Andreiforever si Mario Kazz si Mario GR, chiar si sandu si Antonio, figurau,IN ACEASTA FORMA, printre cei sarbatoriti, iar asociatiile pe care le faceam imi erau inlesnite de verificarea, in cadrul profilului fiecaruia, a sectiunii "About". Prin urmare, departe de mine gandul de a intentiona sa induc in eroare,voit sau din neglijenta( de-abia acum mi-a venit in minte ideea ca ar fi trebuit ca, de fiecare data cand aveam o interventie. pe aceasta tema, sa salvez o captura de ecran, cu sarbatoritii zilei).
    Si, ca, pe viitor, sa nu mai apara astfel de situatii, promit ca, incepand de astazi, 1 iulie a.c., ma retrag din aceasta activitate.

    Lasă un comentariu:


  • clau
    a comentat la răspunsul lui
    nu am gasit nickurile de care pomeniti, am gasit totusi un Antonio https://www.tenisdemasa.ro/forum/member/6217-antonio
    E foarte important daca doriti sa ma ajutati sa dati nickul exact, nu aproximativ.

  • clau
    a comentat la răspunsul lui
    Am verificat dupa cateva zile si nu am gasit user Andreiforever. Probabil era un pic altfel username.

  • clau
    a comentat la răspunsul lui
    plus sosolik , tot Popa Liviu

  • gicu_licu
    a răspuns
    Indubitabil, Popa Liviu = popaliviu.

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    E posibil sa existe o legatura intre Mario Kazz si Mario GR, ambii din Giurgiu, insa unul nascut in 2000, iar celalalt, in 2001...Ori ambele conturi apartin lui Mario Badulescu( dar atunci nu vad de ce diferenta de 1 an!), ori unul apartine, intr-adevar lui Mario, iar celalalt lui Rafael Badulescu( nu ma mai hazardez a avansa niciun grad de rudenie!). Intortocheate mai sunt caile Domnului..!
    Si, inca una: sandu+Antonio= Sandu Antonio( 52/ Timisoara).
    Ultima editare de gicu_licu; 23.iun.2023, 07:33.

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Nu sunt sigur dar, s-ar putea ca, Andreiforever( 26/ Bucuresti) sa fie dublura( mai veche) a lui Curelea Andrei( 26/ Bucuresti).

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Indubitabil, Ionut Florea = Florea Ionut( 33/ Vatra Dornei).

    Lasă un comentariu:


  • clau
    a comentat la răspunsul lui
    mariusika_1 e din Ploiesti, asa apare intr-un anunt de vanzare al dansului. I-am corectat si la profil, chiar daca e inactiv din 2016

  • gicu_licu
    a răspuns
    Mai mult ca sigur ca Mihailun( 46/ Craiova) este acelasi cu mihai lungoci( 46/ Craiova).

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Am foarte putine elemente care sa ma ajute sa echivalez conturile mariusika_1(41/ ro) si Scutaru(41/ Cernavoda). Eu, totusi, bazandu-ma pe faptul
    ca prenumele celui de-al doilea este tot Marius, inclin a crede ca nu ma insel. Sau, poate, da? Administratorii, care detin toate datele inscrierii fiecarui user, decid...

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    De data asta, o certitudine: Szekely Gheorghe = Szekely.

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Nu am nicio certitudine in ceea ce-i priveste pe cristiant( 53/ bucuresti, colentina) si cristianyxtl( undeva, intre 53 si 49/ Bucuresti Dna Ghica)...Doar o banuiala. O fi de-ajuns? N-o fi?

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Fiind din aceeasi localitate( Targu Neamt) si, presupun, de aceeasi varsta(50) si cu asemanare de nume, toate acestea imi induc ideea ca Nutu Catalin = catanuka
    ( i-am scris in ordinea inversa aparitiei in lista sarbatoritilor zilei, pentru a elimina o psibila si suparatoare cacofonie!).

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Se prea poate, dupa parerea mea, ca entitatile, in varsta de 55 de ani(!), sportkombat si SK Tennis Halle, ale caror conturi au fost create la aceeasi data( 18 iunie 2013), din Bucuresti, sa fie "opera" unui singur user.
    Aici, insa, ma opresc cu speculatiile...

    Lasă un comentariu:


  • Kralizec
    a răspuns
    Tiberiu Balint e tata Andreei.

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Doua dublari sigure: Nanu = Pacuraru Cristian si evident, Minecan flavius = Minecan Flavius si o suspiciune de dublare( sau legatura intre conturi): Andreea Balint( 27/ Timisoara/Dumbravita)
    si Tibi And( 27/ Timisoara)( cat a fost activa, pe forum, Andreea il mai inscria, la turnee, si pe -presupun- fratele Tiberiu Balint; Tibi And s-ar putea sa fie o combinatie a prenumelor celor 2 frati).

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Presupun ca dumitrucarjan(68/ Bucuresti) este aceeasi persoana cu Carjan Dumitru, tot de 68 de ani, dar cu domiciliul in Clinceni/ Ilfov.

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Evident, Cristi Popescu = POPESCU CRISTI( ambele conturi active in 2023!) si cipprian = CipiP.

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Ma intreb daca, nu cumva, dinca daniel si Dinca Raducu sunt frati gemeni, ambii, de 49 de ani, din Bucuresti...Cat despre tinerii David_Dranca si David_Dranca00, se subintelege ca sunt una si aceeasi persoana.

    Lasă un comentariu:

Who has read this thread:
Procesare...
X