Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Pentru cei care doresc schimbare de nick (username)

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Doresc schimbarea de nume din Mistrețul 75 în Dumitru Cosmin 75.

Mulțumesc.
    Dumitru Cosmin

Comentariu

• Postat în original de Mistretzul 75 Vezi post
      Doresc schimbarea de nume din Mistrețul 75 în Dumitru Cosmin 75.

Mulțumesc.
      Am rezolvat
      lemn: Waldner Dotec Carbon
      fețe: Tenergy 05/Tenergy 05

Comentariu

• Buna! Mai am un username pe forum, husarul. Din pacate, dupa o schimbare de nickname din animus in husarul, nu am mai reusit sa postez nimic, efectiv ma redirectioneaza pe prima pagina a forumului. Daca sterg cache, merge pina se incarca pagina, apoi la urmatorul click ma redirectioneaza. Am creat acest nou username. Daca nu se poate face nimic, rog stergeti username-ul husarul si lasati-l pe asta. Multumesc de intelegere. Nu am gasit o alta modalitate de a cere ajutor decat prin creaarea acestui nou cont.

Comentariu

• Postat în original de huxblades Vezi post
          Buna! Mai am un username pe forum, husarul. Din pacate, dupa o schimbare de nickname din animus in husarul, nu am mai reusit sa postez nimic, efectiv ma redirectioneaza pe prima pagina a forumului. Daca sterg cache, merge pina se incarca pagina, apoi la urmatorul click ma redirectioneaza. Am creat acest nou username. Daca nu se poate face nimic, rog stergeti username-ul husarul si lasati-l pe asta. Multumesc de intelegere. Nu am gasit o alta modalitate de a cere ajutor decat prin creaarea acestui nou cont.
          Pot sa unesc cei doi useri, activitate, postari, si ramane asta cu numele husarul
          lemn: Waldner Dotec Carbon
          fețe: Tenergy 05/Tenergy 05

Comentariu

• Perfect. Multumesc. Functioneaza perfect acum!
            clau apreciază asta.

Comentariu

Procesare...
            X