Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Despre subiecte adica Threaduri in noua versiune

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Despre subiecte adica Threaduri in noua versiune

    Eu poate nu stiu sa setez (cu toate ca am cautat cam peste tot) dar nu mai vad cine a deschis threadul inainte aparea in lista impreuna cu ultimul care a scris, nr de vizite etc...
    Mai am niste subiecte scrise de mine pe care nu le mai pot modifica (edita).
    Era si un buton util cu ridica acest subiect .
    Mai era un buton foarte folositor sa trimiti MP la cel care a postat un comment cu citatul commentului si titlul MP era subiectul respectiv, nici pe asta nu pot sa-l setez cu toate ca era foarte util dupa mine (plus ca in mesajele importate linkurile de la titlul subiectului nu mai duc la subiectul in cauza).
    Se mai poate face ceva sa reapara ?
    Multumesc.
    Ultima editare de D.D.; 12.dec.2010, 20:23.

  • #2
    Gata nici pe asta nu-l mai pot edita .
    Si vroiam sa adaug ca nu mai avem posibilitatea sa ne vedem (nici vorba de editare) toate Threadurile proprii .
    Initial am crezut ca le vedem numai pe astea noi dar nu putem vedea si edita nici din cele noi.

    Comentariu


    • #3
      Deocamdata trebuie sa aveti rabdare. Sunt lucruri importante care trebuie facute sa mearga.
      Se lucreaza in acest moment.
      lemn: Waldner Dotec Carbon
      fețe: Dignics 05/Dignics 05

      Comentariu


      • #4
        Multumesc sunt sigur ca nu este usor si ca se vor rezolva toate cu rabdare .
        Dar sa le spunem din timp daca tot suntem intrati pe forum si putem testa sa dam si noi o mana de ajutor.

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X