Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Postare poze pe forum

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Buna , cum pot face sa sterg pozele unui produs mai vechi din post pt ca...nu mai pot decat edita in ce posturi anterioare am avut... nu mai pot sa adaug un post nou de vanzare..ci trebuie sa scriu in cel anterior astaa am inteles si este in regula ideea este ...daca pot face cumva sa nu imi apara la un produs nou oferit la schimb sau vanzare direct in subtitlu poze vechi cu un alt produs.!! pt ca poate crea o confuzie despre produs nou postat ,sper sa primesc putin ajutor daca se poate d-le admin?! multumesc spor.
    Blade-TBS
    Fh- T05-2.1
    Bh- T05fx-1.9

Comentariu

0751840078, stadinadi@yahoo.com
      G3FX BTY TIMO BOLL SPIRIT Black Tag Rakza X

Comentariu

Postat în original de adisor35 Vezi post
        E in regula. Ati reusit sa postati o poza. Exact la fel procedati cu celelalte dar in topicul concursului.
        lemn: Waldner Dotec Carbon
        fețe: Tenergy 05/Tenergy 05

Comentariu

Bine, bine dar pt.un videoclip full hd filmat cu telefonul s3 cum se procedeaza? ca este cam complicat sa postezi asa ceva.
          Blade: Donic Waldner Dotec Ar
          BH: Donic Desto F3
          FH: Donic Desto F3

Comentariu

Urcati pe youtube si potati link-ul aici, pe forum.

Comentariu

Pentru postarea de poze in mesajele de pe forum folositi optiunea "Adauga imagine pentru postare" (am optimizat aceasta metoda deoarece pana acum apareau anumite erori):

Aceasta optiune e disponibila si in editorul cu "optiuni avansate" si de asemenea si in mesajele private.

Comentariu

Am incercat mai devreme sa postez niste poze de vreo 4,8 Mb si moare dupa ce e incarcata in postimage nu mai face nimic. E vreo problema temporara azi ?
                Nittaku violin​T80 / Baracuda

Comentariu

Am testat acum si nu este nici o problema.
                  Am adaugat intr-o sectiune de teste 10 poze, aproximativ 40 mega fara probleme.

Comentariu

Nu a vrut sa ma lase cu optiunea adauga imagine pt postare si le-am incarcat separat in postimage, apoi am luat linkurile de acolo si le-am introdus in postare doar ca au iesit cumva cam maricele ocupa tot ecranul. Merci!
                    Nittaku violin​T80 / Baracuda

Comentariu

Aceeasi problema cu adaugarea pozelor o am si eu, ca si adishorul.
                      Blade: Mizutani ZLC
                      FH Nittaku Fastarc G1
                      BH Xiom Sigma II Euro

Comentariu

Există probleme cu incarcatul pozelor? Deoarece nu pot pune poze la produse
                        Bty.Tiago Apolonia zlc-FH:Rasanter R42/BH-Rasanter R37

Comentariu

Ca idee generala, am vazut ca problemele postarii fotografiilor prin Postimage apare atunci cand se incearca upload-area intr-un post existent. Eu incarc imaginile intr-un mesaj privat, dupa care copiez codul sursa si cu paste il adaug in postul existent.
                          Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

Comentariu

Eu le încarc direct pe postimage.org (chiar si din telefon) si apoi dau copy-paste la codul oferit de site.
                            Acum poti alege si formatarea (cate poze sa fie pe un rand).
                            Blog de tenis de masă

Comentariu

PostImage și-a modificat setările la varianta clasică și redimensionează automat fotografiile urcate pe serverele lor, iar afișarea rezultatelor lasă mult de dorit: 7 fotografii mare sponsori vs. 1 fotografie mica utilizator. Am vazut ca exista posibilitatea unui up-grade la varianta Postimage 2.0 unde rezultatele sunt pe măsura dorințelor membrilor forumului nostru.

Clau, crezi se poate face up-grade-ul? Și în ce condiții? Mulțumim frumos!
                              Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

Comentariu

L-as instala cu cea mai mare placere, insa nu se poate downloada versiunea 2.0 pentru vBulletin: https://beta.postimage.org/mod.php
                                Daca reuseste cineva astept un mesaj.

Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                                PostImage și-a modificat setările la varianta clasică și redimensionează automat fotografiile urcate pe serverele lor, iar afișarea rezultatelor lasă mult de dorit: 7 fotografii mare sponsori vs. 1 fotografie mica utilizator. Am vazut ca exista posibilitatea unui up-grade la varianta Postimage 2.0 unde rezultatele sunt pe măsura dorințelor membrilor forumului nostru.

Clau, crezi se poate face up-grade-ul? Și în ce condiții? Mulțumim frumos!

Comentariu

Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X