Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Postare poze pe forum

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Salut!
    De pe tableta nu am mai reusit sa atasez o poza de nu mai tin minte. Am renuntat sa mai incerc!
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

Comentariu

Postat în original de GeluBv Vezi post
      Salut!
      De pe tableta nu am mai reusit sa atasez o poza de nu mai tin minte. Am renuntat sa mai incerc!
      Asta pentru ca nu esti fotogenic
      of all the things i lost i miss my mind the most

Comentariu

Postat în original de cata_60 Vezi post
        Asta pentru ca nu esti fotogenic
        Nu obisnuiesc selfie, tot la prieteni am facut))

Comentariu

Am actualizat procedura de postare poze cu Postimage.
          Daca sunt probleme scrieti aici.
          lemn: Waldner Dotec Carbon
          fețe: Tenergy 05/Tenergy 05

Comentariu

Da, acum merge si la mine
            Multumesc!

Comentariu

Bună ziua!Nu pot posta poze la un anunţ de vânzare.Vă rog să mă ajutaţi.Vă mulţumesc!

- - - Actualizat - - -

Am reuşit să pun poze ,după ce am citit postarea domnului Cristi Cionoiu,de pe pagina anterioară.Îi mulţumesc pe această cale!

Comentariu

Eu nu vad rostul sa mai urcați poze pe site-uri de upload, atât timp cat le poți atașa direct din PC.
                Sincer mi se face scârba când pe lângă poza urcata mai apar viermi, negi, voma, carii, unghii stricate, etc.
                Sanwei F3 PRO--------------.----.-----.------------------XVT Black Knight 7
                LOKI T3 High Speed Carbo ---.----Backup---------Palio AK47 RED
                LOKI T3 High Speed Carbo-------------.--------------Palio AK47 BLUE

Comentariu

Postat în original de traian Vezi post
                  Eu nu vad rostul sa mai urcați poze pe site-uri de upload, atât timp cat le poți atașa direct din PC.
                  Sincer mi se face scârba când pe lângă poza urcata mai apar viermi, negi, voma, carii, unghii stricate, etc.
                  Le poti atasa direct de pe PC.... oriunde.
                  Daca va referiti la atasamente pe forum, le-am limitat la o calitate mica deoarece acel spatiu este limitat, e spatiul oferit de hostingul forumului.

Cat despre reclame nedorite de pe postimage, acestea apar daca se face uploadul fara interfata forumului, cand se bifeaza si "adult content".

Comentariu

Multi din generatia mea au invatat sa lucreze pe calculator "la scoala sovietica" asa cum plastic se exprima un foarte pitoresc personaj al tenisului de masa amator. De cand cu Postimage-ul asta care imi da batai de cap, nu mai pot posta poze. Va rog sa-mi spuneti babeste, ca in clasa intai care sunt pasii de urmat.
                    Mii de multumiri pentru rabdare.
                    Lemn Levi SIC Gloria OFF; Fețe - FH:BT Tenergy 05 max black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red
                    Lemn TSP BLACK BALSA 7. OFF: Fețe -FH:Tibhar Evolution Mxp max black+BH Tibhar Grass Dtecs 0,5 mm red

Comentariu

Postat în original de laky Vezi post
                      Multi din generatia mea au invatat sa lucreze pe calculator "la scoala sovietica" asa cum plastic se exprima un foarte pitoresc personaj al tenisului de masa amator. De cand cu Postimage-ul asta care imi da batai de cap, nu mai pot posta poze. Va rog sa-mi spuneti babeste, ca in clasa intai care sunt pasii de urmat.
                      Mii de multumiri pentru rabdare.
                      1.

2.

3.

Comentariu

Mulțumesc pentru ajutor. Problema era de fapt ca pe laptopul de acasa, din motive necunoscute, comanda „Choose images” era inactivă. De pe alt calculator a mers șnur. Apropo de învațatul calculatorului la „scoala sovietică”, citatul e imprumutat de la pitorescul Gipsy King!
                        Lemn Levi SIC Gloria OFF; Fețe - FH:BT Tenergy 05 max black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red
                        Lemn TSP BLACK BALSA 7. OFF: Fețe -FH:Tibhar Evolution Mxp max black+BH Tibhar Grass Dtecs 0,5 mm red

Comentariu

Cine a citit topicul
                        Procesare...
                        X