Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Forum actualizat - eventuale probleme - postati aici

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Benefica reincadrarea pe categorii a forumului,e mai coerent
    clau și rasvan apreciază asta.
    of all the things i lost i miss my mind the most

Comentariu

Felicitari pentru noul aspect al forumului. Se misca si mai bine, si arata a forum pro.
      remy, Johnny Plaiasu și 2 alții apreciază asta.
      blade : Butterfly Schlager AC; fh Tenergy 05/bh Evolution FX-S
      Speed & Power

Comentariu

(prima data cand am intrat am crezut ca este ceva defectiune, am intrat o data in ziua aceia ,a doua zi nu era nimic schimbat, la fel nu am stat am fugit de aici )

da, de unde merge ca melcul 5 sescunde trece pana schimba o pagina,,,, foarte,foarte ,rau,rau merge cine intra pe acest forum acum o singura data a doua oara nu mai intra niciodata la cum funcționează acum, daca acesta a fost scopul acestui nou format ati reusit....!!!

nu vreau sa supar pe nimeni, nu imi place de loc,,, ala vechi era de 100 de ori mai bun si practic, pozele le primeste pe care vrea el doar ,nu orice poze....

imi pare rau nu stiu de a trebuit schimbat???....

Ultima editare de leo33; 03.apr.2020, 15:57.
        Cu multa munca si perseverenta, am reusit !!! > https://www.facebook.com/video.php?v=10152877317254608

Comentariu

Postat în original de leo33 Vezi post
          oarte,foarte ,rau,rau merge cine intra pe acest forum acum o singura data a doua oara nu mai intra niciodata la cum funcționează acum, daca acesta a fost scopul acestui nou format ati reusit....!!!
          leo33 vad ca reusesti sa iti actualizezi si promovezi anunturile fara nicio problema.
          Daca noul format de forum nu iti place poti oricand sa ma rogi sa iti sterg toate mesajele (anunturile) si sa te muti pe OLX. Nu te tinem aici cu forta.

Dar acest topic nu este dedicat frustrarilor (ca nu mai stii exact cum sunt butoanele cand pui un anunt) ci este dedicat imbunatatirilor si problemelor reale.
          Bogdan V apreciază asta.
          lemn: Waldner Dotec Carbon
          fețe: Tenergy 05/Tenergy 05

Comentariu

Nici mie nu-mi place noul format al forumului ....... poate pentru că sunt mai în vârstă și nu mă adaptez ușor ........ dar nu e chiar atât de important dacă îmi place sau nu .......pe lângă belelele care vor veni ...... chiar nu înseamnă nimic.
            Dantim apreciază asta.

Comentariu

Postat în original de mihais mioveni Vezi post
              Nici mie nu-mi place noul format al forumului ....... poate pentru că sunt mai în vârstă și nu mă adaptez ușor ........ dar nu e chiar atât de important dacă îmi place sau nu .......pe lângă belelele care vor veni ...... chiar nu înseamnă nimic.
              Mihaita,tie cred ca nu iti place ca ai voie doar de la 11 la13
              Johnny Plaiasu apreciază asta.

Comentariu

Mie imi place ca am vazut ca nu mai baneaza....sau o fi doar pe perioada .......
                clau și Johnny Plaiasu apreciază asta.

Comentariu

Eu zic ca arată mult mai bine pe telefon decât cel vechi (nu e responsiv total, dar funcționează),
                  acuma am avea timp ca să facem lucruri noi, ar fi bine să-l schimbați ceva, ca să puneți rezultatele la o altă pagină de unde puteți să-l luați conținutul sau ceva, ca să arată rezultatele și eliminatorii cum ar trebui, să găsim ușor cine o jucat cu cine, cât a fost scorul, cine a mers mai departe, etc.

Câteodată aici pe forum e foarte greu sa găsești o rezultate.

Am încercat să-l încarc câteva poze, dar la mine nu funcționează pe telefon.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
                  Blade: Butterfly Timo Boll OFF
                  FH: Andro COR2 Supersponge max
                  BH: Butterfly Sriver-EL max

I want more speed...

Comentariu

Pentru postarea pozelor atat de pe telefon cat si de pe desktop utilizati butonul marcat in imaginea de mai jos.
                    De pe tapatalk exista si alta optiune.

ClaudiuManoiu apreciază asta.
                    lemn: Waldner Dotec Carbon
                    fețe: Tenergy 05/Tenergy 05

Comentariu

Postat în original de Dantim Vezi post
                      Mihaita,tie cred ca nu iti place ca ai voie doar de la 11 la13
                      Pe formatul vechi ai fi văzut că am mai puțin de 65 de ani, deci nu e cazul ......
                      Dantim apreciază asta.

Comentariu

Procesare...
                      X