Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Forum actualizat - eventuale probleme - postati aici

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    O întrebare.... Unde se poate posta feedback-ul tranzacțiilor efectuate? Mai precis, dacă am cumpărat sau vândut un produs, unde putem acorda calificative pentru vânzător sau cumpărător, astfel încât sa putem evidenția userii serioși?

    Comentariu


    • #77
      Din pacate vechiul sistem de rating de calificative comerciale nu mai funcționează pe aceasta versiune a forumului.
      Un feedback pozitiv poate fi postat pe pagina userului respectiv, iar pentru cele negative ramane in continuare topicul dedicat:

      https://www.tenisdemasa.ro/forum/for...tori-neseriosi

      Comentariu


      • #78
        Pe forumul,, apus" eram mai,, înțelept ". Pe forumul actual m-am prostit de tot

        Comentariu


        • #79
          Tot " intelept" te percepem noi .... copiii !

          Comentariu


          • #80
            Clau, s-ar putea reimplementa vechiul sistem cu "Titlu" al unei postari, separat cu o linie de subiectul propriu zis?
            Eventual si posibilitatea atasarii unei semnaturi?
            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

            Comentariu


            • #81
              Postat în original de marcelgiosan Vezi post
              Clau, s-ar putea reimplementa vechiul sistem cu "Titlu" al unei postari, separat cu o linie de subiectul propriu zis?
              Eventual si posibilitatea atasarii unei semnaturi?
              Nu inteleg exact. Scrie-mi te rog detalii in privat.
              lemn: Waldner Dotec Carbon
              fețe: Dignics 05/Dignics 05

              Comentariu


              • #82
                Postat în original de Gigi Spin Vezi post
                Tot " intelept" te percepem noi .... copiii !
                LA mulți ani Gigi

                Comentariu


                • #83
                  Aș dori să inserez un video din google drive. Pot pune link-ul și e funcțional, nu reușesc însă să generez acel thumbnail cu insert video. Vreo sugestie în acest sens? Mulțumesc mult pentru răspuns.
                  Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
                  FH: Butterfly Dignics 05
                  BH: Tibhar Grass D.TecS

                  Comentariu


                  • #84
                    Postat în original de Mihai905 Vezi post
                    Aș dori să inserez un video din google drive. Pot pune link-ul și e funcțional, nu reușesc însă să generez acel thumbnail cu insert video. Vreo sugestie în acest sens? Mulțumesc mult pentru răspuns.
                    Este dezactivat pentru ca altfel video-ul va fi uploadat pe forum si nu putem hosta videouri.

                    Am incercat sa creez un BBCode pentru Google Drive.
                    Incercati sa postati video-ul cu ID-ul intre tag-urile GD
                    Din linkul Google Drive ID-ul e cel bold
                    https://drive.google.com/file/d/0Bz2mhLHNZaACN2tNcVFTSjhxQeg/view?usp=drivesdk
                    lemn: Waldner Dotec Carbon
                    fețe: Dignics 05/Dignics 05

                    Comentariu


                    • #85
                      BBcode-ul functioneaza. Pop-out din dreapta sus trimite catre google drive unde se poate vedea filmul full screen. Felicitari pentru implementare!
                      In masura posibilitatilor am doua sugestii legate de aceeasi chestiune. Prima imaginea de preview este distorsionata, insa nu stiu daca codul permite si ajustarea acesteia. M-am uitat si eu pe net dar nu m-am lamurit. A doua nu functioneaza optiunea full screen, butonul din dreapta jos, dar si aici e aceeasi discutie nu stiu daca este posibila implementarea functiei full screen ca in cazul videoclipurilor de pe Youtube. Oricum problema este rezolvata si felicitari inca o data pentru promptitudine si munca depusa!
                      Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
                      FH: Butterfly Dignics 05
                      BH: Tibhar Grass D.TecS

                      Comentariu


                      • #86
                        Data de naștere nu se poate edita și dacă nu era setata înainte de update a rămas cu o valoare default de 1/1/1000.

                        Sent from my VOG-L09 using Tapatalk

                        Comentariu


                        • #87
                          Postat în original de Tzupy Vezi post
                          Data de naștere nu se poate edita și dacă nu era setata înainte de update a rămas cu o valoare default de 1/1/1000.
                          E un BUG cunoscut de vBulletin 5, utilizatorii nu is pot schimba data nasterii ulterior creerii contului.

                          https://forum.vbulletin.com/forum/vb...birthday-error

                          Va pot seta eu manual data nasterii, astept un mesaj privat.
                          lemn: Waldner Dotec Carbon
                          fețe: Dignics 05/Dignics 05

                          Comentariu


                          • #88
                            Buna clau!
                            Nu e nici o graba, dar scriu acum ca sa nu uit.
                            Se plang mai multi utilizatori ca nu se pot autentifica pe forum de pe telefon. Din browser, nu cu Tapatalk.
                            Unuia i-am tot spus ca e "batut in cap", pentru ca la mine merge fara probleme.
                            Il am acum alaturi pe plaja si i-am luat telefonul la butonat si are dreptate. Pe un Samsung A70 cu Android 10, baga userul si parola si nu se intampla nimic.
                            Daca ai vreo idee, dupa ce te intorci in tara....
                            Multumesc anticipat!
                            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                            Comentariu


                            • #89
                              Nu cred are legatura cu forumul.
                              Ar fi mai multe de facut:

                              1. Daca foloseste browserul nativ de la Samsung sa verifice daca il are actualizat la zi
                              2. Din cate stiu A70 a venit cu Android 9, apoi update la 10; nu toate aplicatiile utilizate anterior se comporta corespunzator, deci sa incerce si un alt browser, eu recomand Opera
                              3. Mai poate incerca o stergere de cache si data: aplicatii - aplicatia browserului respectiv - memorie - delete cache/delete data (va pierde toate parolele slavate, deci inainte ar trebui salvate in Samsung Pass).

                              Let me know daca trebuie si alt ajutor.

                              Comentariu


                              • #90
                                I-am sters cache-ul, i-am reinstalat Chrome-ul. Nimic!
                                I-am pus Opera. Merge!
                                Cum ?i explic toate astea la telefon si lui Florin Govoreanu?
                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                Comentariu


                                • #91
                                  Chrome-ul e ciudat, pe langa faptul ca manaca resurse la greu si ocupa loc...nici pe laptop nu il mai am instalat.

                                  Poti sa-i spui ca s-a stricat...

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    Ii dai un link )).

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      Sa traiti,

                                      In urma unei remarci la cald, din urma cu cateva luni, m-am trezit cu acces interzis pe tapatalk iar anumite functii de pe site mi-au fost dezactivate. V-am scris si in privat, puteti remedia?

                                      O zi buna.

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        Vreau sa schimb elementele semnăturii! Inainte intram în Mesje, acolo aveam Semnatura mea, era ok. In noul format,CEAȚĂ totală!
                                        Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                                        Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          Postat în original de laky Vezi post
                                          Vreau sa schimb elementele semnăturii! Inainte intram în Mesje, acolo aveam Semnatura mea, era ok. In noul format,CEAȚĂ totală!
                                          In dreapta sus- clic st la "username" ( Ex Laky) selectam "setari utilizator" apoi clic pe "cont"
                                          Apoi la rubrica "Opțiuni detaliu conversație" clic pe "editeaza semnatura post"
                                          Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            Multumesc, s-a rezolvat.
                                            Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                                            Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              Buna ziua. Va rog frumos dacă puteți să-l l ajutați pe Piper Petru din Luna Cluj că nu mai poate să deschidă Tapatalk. Eu nu știu cum să al ajut. Telefon Piper Petru 0756665990. Multumesc

                                              Trimis de pe al meu Digi C2 folosind Tapatalk

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Tapatalk este aplicatie, se instaleaza, se deschide din telefon iar apoi utilizatorul se logheaza cu user si parola.

                                                Cum adica nu poate sa deschida?

                                                Daca a uitat userul si parola noi nu avem cu sa-l ajutam, trebuie facut altul, dar doar utilizatorul poate face asta.

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  Postat în original de petrecreta71 Vezi post
                                                  Buna ziua. Va rog frumos dacă puteți să-l l ajutați pe Piper Petru din Luna Cluj că nu mai poate să deschidă Tapatalk. Eu nu știu cum să al ajut. Telefon Piper Petru 0756665990. Multumesc

                                                  Trimis de pe al meu Digi C2 folosind Tapatalk
                                                  V-am trimis un mesaj privat.
                                                  lemn: Waldner Dotec Carbon
                                                  fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                                  Comentariu


                                                  • Bună Clau !

                                                    De câte ori am întrat pe forum, după cca. 10 min. de navigare, mi s-a blocat. Dacă au pățit și alții la fel, ?nseamnă că e o problemă.
                                                    Mulțumesc pentru ajutor !

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X