Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Forum actualizat - eventuale probleme - postati aici

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • gpopescu
    a răspuns
    anunturile de vanzare se pot edita, adauga sau sterge poze, etc?

    Lasă un comentariu:


  • gpopescu
    a răspuns
    Postat în original de Dantim Vezi post
    Mda ,esti mina in mina cu gripa
    s-a scurtcircuitat forumu de la aviara asta. tu Dane ce mai faceai opozitie, vezi, nu e bine acum ca arata forumu asa schilodit...

    Lasă un comentariu:


  • Adrian Pascu
    a răspuns
    arata ca un forum din secolul XVII ...parerea mea!

    Lasă un comentariu:


  • Johnny Plaiasu
    a răspuns
    Postat în original de cule Vezi post
    Sa intelegem ca versiunea asta(ciudata) ramane definitiv?
    începe să prindă contur...

    Lasă un comentariu:


  • cule
    a răspuns
    Sa intelegem ca versiunea asta(ciudata) ramane definitiv?

    Lasă un comentariu:


  • ClaudiuManoiu
    a răspuns
    Trebuie să avem răbdare , deoarece oamenii care stau in spatele acestui forum sunt de apreciat și vor face totul pentru ca acesta să funcționeze în parametrii optimi!
    Spor la treabă domnilor!

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Postat în original de Dantim Vezi post
    Marcelino,daca putem fi rabdatori cu virusul putem fi si cu forumul
    Merci frumos!
    That`s the spirit!

    Lasă un comentariu:


  • Dantim
    a răspuns
    Marcelino,daca putem fi rabdatori cu virusul putem fi si cu forumul

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    La prima vedere, aseară, am avut și eu aceiași reacție. Arată nașpa. E greu de butonat.
    Și nu era doar din cauze estetice, ci mai degrabă era o frustrare că mi-a fost luată "jucăria" și am primit în loc un substitut pe care nu-l înțeleg și cu care nu sunt obișnuit.
    Frustrarea persistă...

    Dar,
    l-am văzut pe clau butonând toată noaptea - și ăsta nu e un eufemism poziitiv, chiar a stat toată noaptea pe forum (eu n-am dormit azi noapte deloc și el era mereu acolo), citind, raport?nd erori la vBulletin, încercând să rezolve din multitudinea problemelor ca atunci când ne trezim dimineață lucrurile să fie cât mai aproape de cum eram noi obișnuiți.
    Am vorbit azi jumătate de oră cu el și mi-a explicat că varianta veche era out-of-date (depășită tehnologic, gen Windows 95) si producea multe erori. Organizatorii de turnee le-au simtit pe pielea lor in ultimul timp, când nu puteau posta listele de înscrieri pentru ca primeau mesajul ca fisierul e prea mare.
    O sa mai fie de lucru la aceasta versiune pana o sa i se adauge majoritatea chestiilor functionale cu care eram obisnuiti. Dar incet, incet lucrurile vor reintra in normal.
    Poate si viata noastra de zi cu zi.

    Fiti rabdatori! Familiarizati-va cu noua vesiune a forumului.
    ...și Stați acasă!
    ?n măsura în care acest lucru e posibil.



    Lasă un comentariu:


  • alx_vass
    a răspuns
    Bataie ,din nou ,pe primele pozitii, amaturistii n-au rabdare sa mai caute si pe urmatoarea pagina d-apoi sa lucreze in excel. Cu cat mai simplu cu atit mai durabil....sanatate!

    Lasă un comentariu:


  • Dantim
    a răspuns
    In perioada de izolare noul forum este

    Lasă un comentariu:


  • nitu serban
    a răspuns
    Greu de utilizat...sorry
    e de apreciat intentia si munca depusa dar mie mi se pare mai greu de utilizat.

    Lasă un comentariu:


  • clau
    a răspuns
    Pentru a adauga imagini am adaugat butonul "upload images" - incercuit aici cu rosu.

    Lasă un comentariu:


  • remy
    a răspuns
    Era mult mai bine înainte si foarte ușor de utilizat, dar ...
    Aștept âmbunătățirile la acestă modificare, poate o să fie alceva față de cum arată acum.

    Lasă un comentariu:


  • Dantim
    a răspuns
    Mda ,esti mina in mina cu gripa

    Lasă un comentariu:


  • clau
    a răspuns
    Asta e tema clasica de VB5. Toate modificarile si imbunatatirile ce le voi instala sunt facute pentru tema default.

    PS:
    1. Am reactivat smilies si BBcode in postari, [TD][MAP] - google maps, [FB] - filme de pe Facebook, etc.
    2. Va puteti loga pe site si cu facebook. Sau cu user / parola. Sau cu email / parola

    Lasă un comentariu:


  • clau
    a răspuns
    Postat în original de bobocviorel Vezi post
    cum m_am logat a aparut asta.... Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Capture.PNG 
Afișări:	409 
Mărime:	72,6 KB 
ID:	898098
    E atentionare de la chrome, a detectat ca e alt site desi e a aceeasi parola.

    Lasă un comentariu:


  • bobocviorel
    a răspuns
    tema nu imi place nici mie...

    Lasă un comentariu:


  • bobocviorel
    a răspuns
    cum m_am logat a aparut asta.... Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Capture.PNG 
Afișări:	409 
Mărime:	72,6 KB 
ID:	898098
    Fișiere atașate

    Lasă un comentariu:


  • clau
    a răspuns
    Modificarile personalizate in vechiul forum, ca de exemplu MAP / Youtube / Facebook video / System thanks /like nu au putut fi importate in versiunea noua.
    Rand pe rand le vom instala sau vom folosi modificari alternative.

    Lasă un comentariu:


  • Bogdan V
    a răspuns
    A disparut butonul "Previzualizeaza raspuns", câteodată era util...

    A disparut cumva si butonul "Incadreaza intre taburile MAP" sau nu il vad eu?

    Inca nu s-a conectat cu Tapatalk-ul, dar cred ca asta e o chestiune de timp.


    ​​​​​​​

    Lasă un comentariu:


  • Bogdan V
    a răspuns
    Preview-ul pentru emoticoane nu este disponibil nici pe desktop si nici pe mobil, browser Chrome, Opera, browser nativ.

    [ATTACH=JSON]{"alt":"Click pe imagine pentru versiune mai mare.\u00a0 Nume:\tScreenshot_20200320_234330_com.android.chrome.jpg\u00a0 Afi\ș\u0103ri:\t0\u00a0 M\u0103rime:\t94,0 KB\u00a0 ID:\t898090","data-align":"none","data-attachmentid":"898090","data-size":"medium"}[/ATTACH] [ATTACH=JSON]{"alt":"Click pe imagine pentru versiune mai mare.\u00a0 Nume:\tScreenshot_20200320_234250_com.android.chrome.jpg\u00a0 Afi\ș\u0103ri:\t0\u00a0 M\u0103rime:\t100,7 KB\u00a0 ID:\t898091","data-align":"none","data-attachmentid":"898091","data-size":"medium"}[/ATTACH]
    Fișiere atașate

    Lasă un comentariu:


  • Bogdan V
    a răspuns
    Postat în original de clau Vezi post

    Sa punem un windows 95?
    Poate s-a referit la teme:


    Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Screenshot_20200320_233338.jpg 
Afișări:	447 
Mărime:	111,8 KB 
ID:	898088

    Nu mai există si alte teme?

    Lasă un comentariu:


  • Bogdan V
    a răspuns
    La cautare "Topicuri noi" nu mai apar paginile, trebuie sa intri pe prima pagina a topicului, scroll down, si abia in josul paginii te redirectioneaza la ultima pagina.

    Lasă un comentariu:


  • clau
    a răspuns
    Postat în original de Johnny Plaiasu Vezi post
    Așa o să arate forumul? Groaznic și mult mai greu de utilizat...
    Mersi, constructiv.
    Sa punem un windows 95?

    Lasă un comentariu:

Who has read this thread:
Procesare...
X