Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Forum actualizat - eventuale probleme - postati aici

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Chrome-ul e ciudat, pe langa faptul ca manaca resurse la greu si ocupa loc...nici pe laptop nu il mai am instalat.

Poti sa-i spui ca s-a stricat...
    Johnny Plaiasu și darksideofthemoon apreciază asta.

Comentariu

Ii dai un link )).
      darksideofthemoon apreciază asta.

Comentariu

Sa traiti,

In urma unei remarci la cald, din urma cu cateva luni, m-am trezit cu acces interzis pe tapatalk iar anumite functii de pe site mi-au fost dezactivate. V-am scris si in privat, puteti remedia?

O zi buna.

Comentariu

Vreau sa schimb elementele semnăturii! Inainte intram în Mesje, acolo aveam Semnatura mea, era ok. In noul format,CEAȚĂ totală!
          Lemn Levi SIC Gloria OFF; Fețe - FH:BT Tenergy 05 max black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red
          Lemn Levi SIC Balsa. OFF-: Fețe -FH:Tibhar Evolution Mxp max black+BH Tibhar Grass Dtecs 0,5 mm red

Comentariu

Postat în original de laky Vezi post
            Vreau sa schimb elementele semnăturii! Inainte intram în Mesje, acolo aveam Semnatura mea, era ok. In noul format,CEAȚĂ totală!
            In dreapta sus- clic st la "username" ( Ex Laky) selectam "setari utilizator" apoi clic pe "cont"
            Apoi la rubrica "Opțiuni detaliu conversație" clic pe "editeaza semnatura post"
            Unul bea că-i băutor, Altul bea că-i bestie,
            Numai eu, că am umor, Beau aşa, de chestie.

Comentariu

Multumesc, s-a rezolvat.
              Lemn Levi SIC Gloria OFF; Fețe - FH:BT Tenergy 05 max black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red
              Lemn Levi SIC Balsa. OFF-: Fețe -FH:Tibhar Evolution Mxp max black+BH Tibhar Grass Dtecs 0,5 mm red

Comentariu

Procesare...
              X