Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Forum actualizat - eventuale probleme - postati aici

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Postat în original de Dantim Vezi post
    Mda ,esti mina in mina cu gripa
    s-a scurtcircuitat forumu de la aviara asta. tu Dane ce mai faceai opozitie, vezi, nu e bine acum ca arata forumu asa schilodit...
    blade : Xiom Hayabusa Z; fh Donic Bluestorm Pro; bh Donic Bluestorm Z2

    Comentariu


    • #27
      anunturile de vanzare se pot edita, adauga sau sterge poze, etc?
      blade : Xiom Hayabusa Z; fh Donic Bluestorm Pro; bh Donic Bluestorm Z2

      Comentariu


      • #28
        Postat în original de Adrian Pascu Vezi post
        arata ca un forum din secolul XVII ...parerea mea!




        Mesajul tau este foarte relevant si foarte documentat. De mare ajutor.
        Ca si cel de anul trecut pe care mi l-ai trimis ca raspuns la cererea mea sa iti actualizezi emailul invalid. Prea jenant si porcos ca sa il redau, insa iti exprimai clar opinia unde sa ne bagam forumul.
        lemn: Waldner Dotec Carbon
        fețe: Dignics 05/Dignics 05

        Comentariu


        • #29
          Postat în original de gpopescu Vezi post
          anunturile de vanzare se pot edita, adauga sau sterge poze, etc?




          Nu stiti exact daca se pot face anumite operatii si nu aveti timp si rabdare sa le testati?

          Va rog sa spuneti aici probleme, nefunctionalitati, propuneri.

          lemn: Waldner Dotec Carbon
          fețe: Dignics 05/Dignics 05

          Comentariu


          • #30
            Ce observ ,un lucru bun este ca putem posta poze direct din calculator sau telefon(cea ce inainte nu se putea).

            Comentariu


            • #31
              Postat în original de clau Vezi post
              Nu stiti exact daca se pot face anumite operatii si nu aveti timp si rabdare sa le testati?

              Va rog sa spuneti aici probleme, nefunctionalitati, propuneri.
              nu vazusem butonul editeaza. (acum l-am vazut) o sa ne obisnuim si cu acest nou forum total schimbat ...
              blade : Xiom Hayabusa Z; fh Donic Bluestorm Pro; bh Donic Bluestorm Z2

              Comentariu


              • #32
                revin. raman la parerea ca tema nu e cea mai stralucita. dar poate fi inlocuita. m_am ocupat mai in tinerete de exact asa ceva. oricat munceam sa fac un forum "mai bun" in final ma loveam exact de aceasta problema a utilizatorului caruia nu_i placea cum "arata". oricum, apreciez efortul, pana la urma ne vom obisnui sau vei gasi o tema mai "simpatica"

                Comentariu


                • #33
                  Va rog sa ma ghidati cum imi pot actualiza anuntul pt un schimb postat pina in up grade forum.
                  nu gasesc anuntul pt ca nu stiu unde sa l caut.am incercat la anunturi vinzari/cumparari dar n am reusit.ms

                  Comentariu


                  • #34
                    Postat în original de nitu serban Vezi post
                    Va rog sa ma ghidati cum imi pot actualiza anuntul pt un schimb postat pina in up grade forum.
                    nu gasesc anuntul pt ca nu stiu unde sa l caut.am incercat la anunturi vinzari/cumparari dar n am reusit.ms
                    ...usurel...inainte si pe dreapta...
                    BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
                    Blade: KAZAK
                    FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX

                    Comentariu


                    • #35
                      Am reusit...scz de nerabdare
                      usor...usor le descopar

                      Comentariu


                      • #36
                        Eu apreciez efortul lui Claudiu. Personal am construit 3 site-uri de la zero. Bun, site-uri de prezentare la nivel scolar, nu cine stie ce. Sa stiti ca nu este usor si iti ia foarte mult timp. Si tot timpul se va gasi cineva care sa nu-i convina ceva.
                        Daca am supravietuit noi la banararea unor fete, la trecerea de la celuloid la plastic si la intreruperea activitatii competitionale cred ca putem trece si peste upgradarea forumului. Banuiesc ca obisnuinta cu vechiul forum a creat o anumita stare la unii dintre noi. Personal am gasit deja cateva chestiuni interesante. De exemplu galeria foto care se deruleaza prin scrollul de la mouse.
                        Ii urez lui Claudiu putere de munca astfel incat in timp sa rezolve, in masura posibilitatilor, doleantele tuturor.

                        P.S. In cinstea noului forum mi-am pus poza la profil .
                        Ultima editare de Mihai Popescu-Apreotesei; 22.mar.2020, 13:17.
                        Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
                        FH: Butterfly Dignics 05
                        BH: Tibhar Grass D.TecS

                        Comentariu


                        • #37
                          Lipseste cea mai F. C..faina pagina

                          Comentariu


                          • #38
                            Postat în original de Dantim Vezi post
                            Lipseste cea mai F. C..faina pagina
                            Este, o gasesti aici.

                            Comentariu


                            • #39
                              Imaginile postate anterior cu ajutorul POSTIMAGE s-au importat cu erori, lucram la asta.

                              Daca aveti postari (de exemplu anunturi cu poze) pe care vreti sa le "reparati" singuri se poate din 2 clickuri:

                              exemplu de eroare:

                              Pasul 1 - editeaza postarea si acceseaza butonul "source" (Advanced Editor)



                              Pasul 2 - dupa ce dati click pe "advanced editor" nu trebuie facut nimic decat click pe "save"

                              lemn: Waldner Dotec Carbon
                              fețe: Dignics 05/Dignics 05

                              Comentariu


                              • #40
                                Buna. De ce nu imi da voie sa ma loghez? Imi arata acest mesaj

                                Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	captura-page0001.jpg 
Afișări:	259 
Mărime:	62,8 KB 
ID:	898284
                                Fișiere atașate
                                Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

                                Comentariu


                                • #41
                                  E vorba de Internet Explorer?
                                  Folositi Chrome, Mozilla Firefox, Safari sau Microsoft Edge va rog.

                                  Supported Browsers
                                  Mobile Browsers

                                  These browsers may encounter limitations with some features (e.g. Site Builder and Richtext Editing) due to the limitation of the device.
                                  • Chrome on Android - Latest Version
                                  • Safari on iOS - Latest Version
                                  lemn: Waldner Dotec Carbon
                                  fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Trebuie sa ma loghez de fiecare data? Inainte ma pastra logat daca asa doream....

                                    NU vreau sa fiu si eu pentru contra dar varianta precedenta mi se pare deocamdata mai "prietenoasa". Ramane sa incercam sa descoperim fiecare pas cu pas cum sa utilizam noua versiune. Oricum, multumiri pt efort, mai ales acum, cand suntem nevoiti sa stam mai mult pe net in lipsa de alte ocupatii.
                                    Iulian Toma

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Postat în original de dr.Toma Vezi post
                                      Trebuie sa ma loghez de fiecare data?
                                      Nu e nevoie sa va logati de fiecare data, dar acum cred ca browserul d-voastra e nu mai stie care e siteul real www.tenisdemasa.ro chiar daca e acelasi user / pass
                                      Recomand sa stergeti cache din browser, uneori functioneaza "shift-refresh"
                                      lemn: Waldner Dotec Carbon
                                      fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Felicitari !
                                        E foarte bine ca-i responsiv si chiar arata mai bine. Peste ceva timp toti se vor obisnui cu noua tema.
                                        Rudius

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Benefica reincadrarea pe categorii a forumului,e mai coerent
                                          of all the things i lost i miss my mind the most

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Felicitari pentru noul aspect al forumului. Se misca si mai bine, si arata a forum pro.
                                            blade : Xiom Hayabusa Z; fh Donic Bluestorm Pro; bh Donic Bluestorm Z2

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              (prima data cand am intrat am crezut ca este ceva defectiune, am intrat o data in ziua aceia ,a doua zi nu era nimic schimbat, la fel nu am stat am fugit de aici )


                                              da, de unde merge ca melcul 5 sescunde trece pana schimba o pagina,,,, foarte,foarte ,rau,rau merge cine intra pe acest forum acum o singura data a doua oara nu mai intra niciodata la cum funcționează acum, daca acesta a fost scopul acestui nou format ati reusit....!!!

                                              nu vreau sa supar pe nimeni, nu imi place de loc,,, ala vechi era de 100 de ori mai bun si practic, pozele le primeste pe care vrea el doar ,nu orice poze....

                                              imi pare rau nu stiu de a trebuit schimbat???....

                                              Ultima editare de leo33; 03.apr.2020, 15:57.

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Postat în original de leo33 Vezi post
                                                oarte,foarte ,rau,rau merge cine intra pe acest forum acum o singura data a doua oara nu mai intra niciodata la cum funcționează acum, daca acesta a fost scopul acestui nou format ati reusit....!!!
                                                leo33 vad ca reusesti sa iti actualizezi si promovezi anunturile fara nicio problema.
                                                Daca noul format de forum nu iti place poti oricand sa ma rogi sa iti sterg toate mesajele (anunturile) si sa te muti pe OLX. Nu te tinem aici cu forta.

                                                Dar acest topic nu este dedicat frustrarilor (ca nu mai stii exact cum sunt butoanele cand pui un anunt) ci este dedicat imbunatatirilor si problemelor reale.
                                                lemn: Waldner Dotec Carbon
                                                fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Nici mie nu-mi place noul format al forumului ....... poate pentru că sunt mai în vârstă și nu mă adaptez ușor ........ dar nu e chiar atât de important dacă îmi place sau nu .......pe lângă belelele care vor veni ...... chiar nu ?nseamnă nimic.
                                                  Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                                                  FH: Butterfly - Dignics 80
                                                  BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Postat în original de mihais mioveni Vezi post
                                                    Nici mie nu-mi place noul format al forumului ....... poate pentru că sunt mai în vârstă și nu mă adaptez ușor ........ dar nu e chiar atât de important dacă îmi place sau nu .......pe lângă belelele care vor veni ...... chiar nu ?nseamnă nimic.
                                                    Mihaita,tie cred ca nu iti place ca ai voie doar de la 11 la13

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X