Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Intrebare atasare poze si identificare anunt

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Intrebare atasare poze si identificare anunt

    Buna ziua. Ma puteti lamuri cum se mai poate incarca un atasament pentru un anunt de vanzare si cum se poate gasi anuntul existent? Nu am reusit sa-mi identific anuntul in profilul meu, a trebuit sa-l caut prin toate anunturile ..., iar ca sa atasez o poza , cred ca va trebui sa mai fac o facultate. Cu tot respectul pentru munca din spate, dar nu imi mai face deloc placere sa intru pe acest site/forum dupa ultimele modificari... Este foarte incarcat , nu este intuitiv etc. Va multumesc.

  • #2
    1. Ca sa va vedeti postarile, topicurile create, etc click pe Profil (nickul din bara de sus) - aveti acolo "Postarile recente".
    Sau Click pe profilul meu / despre si apar acolo:
    • Găsește toate postările
    • Găsește toate topicurile create

    2.

    Incarcare poza (atasamente am dezactivat deoarece la Turnee se posteaza mii de poze si nu suntem Facebook sa hostam asta)
    Pentru postarea pozelor atat de pe telefon cat si de pe desktop utilizati butonul marcat in imaginea de mai jos.
    De pe tapatalk exista si alta optiune.

    lemn: Waldner Dotec Carbon
    fețe: Dignics 05/Dignics 05

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de George Ap Vezi post
      Nu am reusit sa-mi identific anuntul in profilul meu, a trebuit sa-l caut prin toate anunturile
      O varianta si mai simpla: Miscati mouse-ul peste Avatar sau nick si vor apare detalii ca mai jos:

      lemn: Waldner Dotec Carbon
      fețe: Dignics 05/Dignics 05

      Comentariu


      • #4
        Va salut. Am rugamintea sa ma ajutati cu dezactivarea userului meu , nu am gasit aceasta optiune. Multumesc

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de George Ap Vezi post
          Va salut. Am rugamintea sa ma ajutati cu dezactivarea userului meu , nu am gasit aceasta optiune. Multumesc
          Vi l-am dezactivat.
          lemn: Waldner Dotec Carbon
          fețe: Dignics 05/Dignics 05

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X