Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Inregistrare si activare user pe forum

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Inregistrare si activare user pe forum

Am observat ca unii utilizatori isi creaza user pe forum dar nu si-l activeaza prin linkul primit pe email.
    Acesti useri raman intr-un grup “waiting for activation” si nu au dreptul de a posta nimic pe forum.
    In plus, le apare o notificare sa isi activeze userul.

Asa a fost si pe versiunea veche de forum pentru a impiedica spamul. Daca aceasta activare nu ar fi obligatorie robotii de reclame ar posta o gramada de mesaje nedorite.

Momentan sunt 41 de useri neactivati, unii inactivi de la inregistrare.
    Ca sa mentinem forumul curat am decis ca userii neactivati la peste 2 luni dupa inregistrare vor fi stersi.
    lemn: Waldner Dotec Carbon
    fețe: Tenergy 05/Tenergy 05

Se poate pe langa user-ul ales de fiecare dintre noi, sa apara si prenumele si numele?
    In foarte multe dintre cazuri, nu se poate face legatura intre cele 2...citim postari ale lui "ghost15", "vraciul sur" etc... (am exagerat putin)

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Comentariu

Postat în original de ovidiu t Vezi post
      Se poate pe langa user-ul ales de fiecare dintre noi, sa apara si prenumele si numele?
      In foarte multe dintre cazuri, nu se poate face legatura intre cele 2...citim postari ale lui "ghost15", "vraciul sur" etc... (am exagerat putin)

E decizia fiecaruia ce nickname isi alege. Conform legii protectiei datelor personale niciun site nu poate afisa astfel de date, in special fara acordul persoanelor in cauza.
      lemn: Waldner Dotec Carbon
      fețe: Tenergy 05/Tenergy 05

Comentariu

Da, asa e! Multumesc!

clau apreciază asta.

Comentariu

Rog frumos pe cel care poate sa modifice contul meu vechi din Amatur care este pe București sub numele Topsaneanu Valentin și sa îmi transfere tot ce e de transferat pe contul nou cu același nume dar sa fie actualizare localitatea și anume CHITILA.
          Deci sa modifice contul Topsaneanu Valentin-Bucuresti în Topsaneanu Valentin-Chitila și sa îmi transfere toate punctele acumulate pe contul vechi în contul nou pe Chitila,multumesc.

Trimis de pe al meu SM-A505FN folosind Tapatalk

OK

Comentariu

Postat în original de Topsaneanu Valentin Vezi post
            Rog frumos pe cel care poate sa modifice contul meu vechi din Amatur care este pe București sub numele Topsaneanu Valentin și sa îmi transfere tot ce e de transferat pe contul nou cu același nume dar sa fie actualizare localitatea și anume CHITILA.
            Deci sa modifice contul Topsaneanu Valentin-Bucuresti în Topsaneanu Valentin-Chitila și sa îmi transfere toate punctele acumulate pe contul vechi în contul nou pe Chitila,multumesc.

Trimis de pe al meu SM-A505FN folosind Tapatalk

OK
            Pentru fise amatur, exista rubrica "Informatii Jucatori"
            Bubucrys și clau apreciază asta.

Comentariu

Cine a citit topicul
            Procesare...
            X