Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Inregistrare si activare user pe forum

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Inregistrare si activare user pe forum

    Am observat ca unii utilizatori isi creaza user pe forum dar nu si-l activeaza prin linkul primit pe email.
    Acesti useri raman intr-un grup “waiting for activation” si nu au dreptul de a posta nimic pe forum.
    In plus, le apare o notificare sa isi activeze userul.

    Asa a fost si pe versiunea veche de forum pentru a impiedica spamul. Daca aceasta activare nu ar fi obligatorie robotii de reclame ar posta o gramada de mesaje nedorite.

    Momentan sunt 41 de useri neactivati, unii inactivi de la inregistrare.
    Ca sa mentinem forumul curat am decis ca userii neactivati la peste 2 luni dupa inregistrare vor fi stersi.
    lemn: Waldner Dotec Carbon
    fețe: Dignics 05/Dignics 05

  • #2
    Se poate pe langa user-ul ales de fiecare dintre noi, sa apara si prenumele si numele?
    In foarte multe dintre cazuri, nu se poate face legatura intre cele 2...citim postari ale lui "ghost15", "vraciul sur" etc... (am exagerat putin)

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de ovidiu t Vezi post
      Se poate pe langa user-ul ales de fiecare dintre noi, sa apara si prenumele si numele?
      In foarte multe dintre cazuri, nu se poate face legatura intre cele 2...citim postari ale lui "ghost15", "vraciul sur" etc... (am exagerat putin)

      Sent from my SM-G975F using Tapatalk
      E decizia fiecaruia ce nickname isi alege. Conform legii protectiei datelor personale niciun site nu poate afisa astfel de date, in special fara acordul persoanelor in cauza.
      lemn: Waldner Dotec Carbon
      fețe: Dignics 05/Dignics 05

      Comentariu


      • #4
        Da, asa e! Multumesc!

        Sent from my SM-G975F using Tapatalk

        Comentariu


        • #5
          Salut! Doresc sa-mi editez profilul. Nu reusesc deoarece imi apare o eroare gen Ai introdus o data de nastere incorecta! Dar nu ma lasa sa modific data de nastere care e pusa implicit cred 01.01.1000. Multumesc!

          Comentariu


          • #6
            Va mulțumesc pentru actualizarea profilului.

            Trimis de pe al meu SM-G780F folosind Tapatalk

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Colceru Paul Dorel Vezi post
              Salut! Doresc sa-mi editez profilul. Nu reusesc deoarece imi apare o eroare gen Ai introdus o data de nastere incorecta! Dar nu ma lasa sa modific data de nastere care e pusa implicit cred 01.01.1000. Multumesc!
              Cu ce va pot ajuta totusi? Ca nu ati specificat aici.
              lemn: Waldner Dotec Carbon
              fețe: Dignics 05/Dignics 05

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X