Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Daca sinteti curiosi ce mai face Jean-Michel Saive

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Daca sinteti curiosi ce mai face Jean-Michel Saive

    Un scurt filmuletz cu Jean-Michel Saive din superliga begiana. E cald, filmat de mine:
    Timo Boll ALC
    FH: DHS 3 NEO 2.2
    BH: DHS 3 NEO 2.2

  • #2
    S-ar parea ca nu prea are inca adversar la el acasa!
    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

    Comentariu


    • #3
      Da, si mie mi s-a parut ca e taticul lor acolo. Clubul din Bruxelles la care joaca se cheama Auderghem si e pe locul 1 in superliga lor. Adversarii lor erau aia de pe locul 2. I-au batut cu 4-0. Mai au in echipa pe unul Khou Lei, un asiatic foarte bun si un belgian VOSTES Yannick si el tare de tot. Au jucat acum 1 sapt cu aia de pe locul 3 (echipa lui Thiago Monteiro) si i-au batut si pe astia (adevarat, ceva mai greu). Saive are echipa si el ca jucator inca se mai misca bine de tot. Oricum e o vedeta in Belgia oriunde s-ar duce oamenii il recunosc. Ca o mica nota de incheiere, conditiile de la Top Tenis din București sint mult peste ce au ei la club. Lumina e varza la ei, foarte slaba si pe jos au un fel de linoleu aiurea. Si cica e cel mai mare club din Bruxelles. Mai caut si altele sa vedem cum e si pe la ei ...
      Timo Boll ALC
      FH: DHS 3 NEO 2.2
      BH: DHS 3 NEO 2.2

      Comentariu


      • #4
        Da, inca se misca bine. Oh tempora..!!
        Am avut ocazia sa-l cunosc personal pe JeanMi in septembrie 1999, la Charleroi, cu ocazia unui meci din Liga Europei pe echipe...E mult deatunci...Am avut onoarea sa fac parte din galeria belgiana a lui JM...Si atunci si acum, vad, a fost si a ramas un mare nume, un sportiv de mare caracter, foarte iubit si adulat.
        Ce am remarcat in filmulet este ca galeria care-l insoteste permanent este la fel de...galagioasa.

        Comentariu


        • #5
          JM va participa la turneul 2013 ITTF World Tour, Spanish Open, Euro Africa Challenge Series,17 Jan 2013 - 20 Jan 2013, Almeria, ESP, primul lui meci fiind programat, pe tabloul principal, pe 18.01 de la ora 20,15, cap 2 de serie.
          - - - Actualizat - - -
          articol presa: 12/29/2012 2013 ITTF World Tour, Spanish Open, Euro Africa Challenge Series
          http://www.ittf.com/_front_page/ittf...ition_ID=2194&

          Comentariu


          • #6
            MIRIFIC !!! asa ceva nu am vazut pana acum in tenisul de masa...ma refer la galerie...
            BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

            "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

            Comentariu


            • #7
              am vazut pe youtube belgia -china 2002 3-0 ,mama, mama,ce bataie au luat chinezii de la belgieni
              timo boll zl
              tenergy fx

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de victor Vezi post
                am vazut pe youtube belgia -china 2002 3-0 ,mama, mama,ce bataie au luat chinezii de la belgieni
                Posteaza te rog linkul respectiv, daca il sti.

                Comentariu


                • #9

                  ...cred ca despre asta este vorba...
                  FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

                  Comentariu


                  • #10
                    da asta este ,multumesc
                    timo boll zl
                    tenergy fx

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X