Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Solutie practica :)))

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Solutie practica :)))

    Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	998972_10151700655594051_1483798321_n.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	26,2 KB 
ID:	778490Ce parere aveti de solutia asta de a imbina utilul cu placutul?
    Nu m-as fi gandit niciodata la asa ceva
    Lemn:Butterfly Liu Shiwen
    FH: Tenergy 05
    BH: Dignics 05

  • #2
    Geniala !!!! Scuze insa, dar sotia (daca nu ai inca, te inteleg) ce spune ? Si mai este ceva: prietene, dar cu ... berea cu prietenii, dupa meci, cum ramane? Nu le da idei nevestelor, te rog eu frumos, caci o sa treaca la ... ingradirea dreptului de libera miscare a sotilor "luati" de tenis de masă.

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de iuliu zedler Vezi post
      Geniala !!!! Scuze insa, dar sotia (daca nu ai inca, te inteleg) ce spune ? Si mai este ceva: prietene, dar cu ... berea cu prietenii, dupa meci, cum ramane? Nu le da idei nevestelor, te rog eu frumos, caci o sa treaca la ... ingradirea dreptului de libera miscare a sotilor "luati" de tenis de masă.
      Mda, aveti dreptate, nu m-am gandit la amanuntele astea, dar cred ca merge o tacaneala cand nu e vremea buna de plecat la sala de tenis
      Lemn:Butterfly Liu Shiwen
      FH: Tenergy 05
      BH: Dignics 05

      Comentariu


      • #4
        Din pacate nu se prea incadreaza la dimensiunile standard ale unei mese! Trebuie incercat cu usa de garaj, cau pentru cei ce au asa ceva, cu usa de la sura!
        Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
        Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

        Comentariu


        • #5
          Mie nu-mi place, ca nu poti da topspin pe langa fileu
          Blog de tenis de masă

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X