Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Us open 1990

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Us open 1990

    https://www.outpost81.com/usopen90/1..._Appelgren.htm

  • #2
    Acum ma pregateam sa pun linkul asta pe forum
    Ce skimburi domnule erau pe vremea aia! Cred ca elita europeana de atunci e cu doua clase peste ce joaca europenii acum.
    Foarte fain comentariul lui Seemiller.
    In reclama de la Butterfly (e si un lemn Cresail acolo ) apare si jucatorul canadian pe atunci Horatio Pintea (nascut in Bihor).
    Ultima editare de vali; 20.apr.2012, 23:55.
    Blade DHS PG 2
    FH: DHS Hurricane 3
    BH: Stiga Airoc Astro M

    Comentariu


    • #3
      frumos video, se juca tenis de calitate si in vremea aia...
      un alt lucru care l-am remarcat din reclamele acestui video este ca americanii sunt cu cel putin 22 de ani inaintea noastra (in 90" foloseau deja carti de credit Visa..)

      Comentariu


      • #4
        Bine .. Foarte bine si frumos se juca ... Parca mai vad si eu mingea, o miscare ..una alta iar chinezii nu erau robotii de astazi, erau " more humans" dar tot se "transferau" in tarile civilizate gen Yang Jianhua (Germany) ... si altii catva pe care i-am zarit in generice... Ce sa mai zic de pantoful telefon !!! GENIALE RECLAME ...NOI pe atunci ne pregateam pt ..."V-am prins vrajitorelor !" ... si Adidas Torsion ....
        Mizutani ZLC | MX-S

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de vali Vezi post
          Acum ma pregateam sa pun linkul asta pe forum
          Ce skimburi domnule erau pe vremea aia! Cred ca elita europeana de atunci e cu doua clase peste ce joaca europenii acum.
          Foarte fain comentariul lui Seemiller.
          In reclama de la Butterfly (e si un lemn Cresail acolo ) apare si jucatorul canadian pe atunci Horatio Pintea (nascut in Bihor).
          Eu zic ca suedezii jucau la un nivel foarte inalt si ca, daca erau la varsta potrivita, le-ar fi facut fata cu succes chinezilor de azi. Waldner l-a batut pe Ma Lin la Olimpiada din 2004, cand Waldner avea 38 de ani si Ma Lin vreo 24. In prime-time, sunt sigur ca Waldner (chiar si Persson) ar fi fost greu de invins si pentru Ma Long, Zhang Jike, Wang Hao. Nici Rosskopf, de la nemti, nu era mai prejos.
          Despre comentariul lui Seemiller - exact asta am remarcat si eu cand am vazut filmul.
          Blog de tenis de masă

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X