Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Timo Boll de Asia

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Timo Boll de Asia

    http://www.youtube.com/watch?v=aKddg...b3FAAAAAAAADAA


    Priviti cu atentie acest jucator, il face praf pe Liqin...poate si la Londra va face surpriza
    FH : Joola X-plode | BLADE:BTY Primorac Carbon OFF+ | BH : Donic Acuda S1 Turbo

  • #2
    Ma indoiesc ca ar face vreo surpriza.L-a prins pe Liqin intr`o perioada nu tocmai buna din cariera lui,
    nu e un jucator complet, eu zic ca`l mananca "greii" chinezi.
    Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
    BH : Tenergy 05Fx
    FH : Tenergy 05Fx

    Comentariu


    • #3
      A pierdut in semifinale de la un japonez necunoscut (cel putin pentru mine).

      Comentariu


      • #4
        Nu are jocul complet. Are miscari improvizate.A fost nevoit de multe ori sa puna baloane, cea ce nu se prea face la chinezi.

        Comentariu


        • #5
          adevarat...insa de la un necunoscut nu e rau sa ajungi pana in semifinale in cupa asiei...mai juca si spectaculos schimbandu-si paleta in mana...
          FH : Joola X-plode | BLADE:BTY Primorac Carbon OFF+ | BH : Donic Acuda S1 Turbo

          Comentariu


          • #6
            N-au fost vedetele. Titularii nationalelor s-au odihnit dupa mondiale.

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Kralizec Vezi post
              A pierdut in semifinale de la un japonez necunoscut (cel putin pentru mine).
              "Necunoscutul" ala e campionul national, l-a batut pe Mitzutani in finala.
              Eu am vazut meciurile iranianului live (cu Liqin, semifinala si meciul pt medalia de bronz) si tre sa recunosc ca in ciuda stilului mai neinchegat a jucat la un nivel destul de inalt ... ceea ce am remarcat la el e o abordare gen "ori la bal ori la spital" la preluari, fie punea baloane sau se ducea mingea 1 metru afara, fie isi punea adversarul in dificultate.
              Blade : Donic Waldner Dotec Carbon

              FH : DHS Skyline Neo 2 (tuned) - 2.2
              BH : Haifu Shark 2 (tuned) - 2.0

              Comentariu


              • #8
                Am specificat ca mi-e necunoscut mie. Pai dupa 5 titluri consecutive, s-a plictisit Mizutani sa tot ia nationalele :P.

                Comentariu


                • #9
                  Mie mi-a placut backhandul foarte ofensiv al iranianului care l-a pus de multe ori in dificultate pe Wang Liquin...
                  Andro Rasanter 48
                  Butterfly Timo ALC
                  Andro Rasanter 48​

                  Comentariu


                  • #10
                    Parerea mea este ca a fost un incident izolat, pe Liqin l-a batut si Filimon odata. Minuni se intampla dar nu tin 3 zile. Se stie ca Liqin are momente de cadere mai ales la nivel psihologic. Liu Gualiang spunea candva ca Liqin daca este mental 100% in joc nu exista jucator care sa il bata. Daca zice asta antrenorul nationalei Chinei...
                    Blade-Darker speed 90
                    Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                    Bh- Testing

                    Comentariu


                    • #11
                      S-a dat in spectacol iranianul - a schimbat paleta de vreo 3 ori in mana dreapta. Interesant e ca a dat mingea pe masa. Altfel, cred ca Liqin s-a batut singur - a gresit un milion de mingi usoare la nivelul lui.
                      Blog de tenis de masă

                      Comentariu


                      • #12
                        daca mai greseste de un milion de ori il bat si eu !
                        Butterfly Viscaria fl
                        Butterfly tenergy05

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X