Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sa ne cunoastem, aaa ... stilul de ... aaa, ... joc?!?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Sa ne cunoastem, aaa ... stilul de ... aaa, ... joc?!?

    salut,
    recunosc ca, in ultimul timp am intrat rar pe forum, dar, atunci cand am facut o, am remarcat ca incet, incet, acest forum s a transformat intrun mare talcioc, ceea ce e bine, probabil, deoarece unde este cerere exista oferta, desigur, dar, si aici nu doresc sa contest nimanui dreptul la opinie sau altceva, as dori, sau mai bine zis, mi ar placea doar sa cunosc persoanele din spatele tuturor anunturilor si sfaturilor postate aici si din acest motiv m am gandit ca poate ar fi bine sa postam si niste filmulete care sa evidentieze stilurile noastre de joc, caci, doar despre tenis de masă discutam, nu?

    totodata imi aduc uneori aminte cu placere de anii cand un turneu "a" insemna o adunare de fo' 40 poate 50 de persoane, desigur, nu toti eram amatorilegitimatiprofesionistilaopeninclasament, dar ne distram rau, binenteles ca 250 de jucatori la un turneu inseamna evolutie si asta este super, dar observ ca parca prieteniile care se leaga sau dezleaga sunt mai stravezii, sau poate e doar impresia mea ca aici nu prea am viteza la net....

    oricum sper sa prinda ideea, eu cred ca in acest mod toti cei care cunosc fiecare detaliu tehnic despre lemne, gume, bile, s.a.m.d. pot demonstra ca sunt perfect in cunostinta de cauza un fel de "quod erat demonstrandum" la masa, oricare ar fi aceasta masa

    ps - sunt deschis criticilor, desigur

    inca un ps - exemplul propriu - http://www.youtube.com/watch?v=afU3S...eature=mh_lolz

    sper sa functioneze, daca nu, fii amabil te rog, claudiu si ajuta ma sa vada lumea ce se ntampla....


    multumesc

  • #2
    traieste...

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de Vali Suta Vezi post
      traieste...
      Munceste si se distreaza!

      Comentariu


      • #4
        Sa traiesti, Bogdanel!!!
        Joci mai bine pe masa asta, decat pe cea de competitie)))

        Comentariu


        • #5
          un joc frumos avand in vedere si dimensiunea mesei!am vazut niste schimburi frumoase!stima!
          tb alc t05/t05 fx

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de ma long Vezi post
            un joc frumos avand in vedere si dimensiunea mesei!am vazut niste schimburi frumoase!stima!
            a avut profesor bun ! je
            am sa pun si eu niste flimuletze cu ("da'o'n kil'u meu ")

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de maniche Vezi post
              Sa traiesti, Bogdanel!!!
              Joci mai bine pe masa asta, decat pe cea de competitie)))
              si asta nu i nimic, stai sa ma vezi pe mesele de la strand....

              Postat în original de ma long Vezi post
              un joc frumos avand in vedere si dimensiunea mesei!am vazut niste schimburi frumoase!stima!
              multumesc

              Postat în original de Vali Suta Vezi post
              a avut profesor bun ! je

              am sa pun si eu niste flimuletze cu ("da'o'n kil'u meu ")
              fi amabil te rog si nu imi denigra imaginea, acele filmari sunt doar pentru uz intern, in plus nu mai folosesc aceast indemn, poate doar ... tradus....

              Comentariu


              • #8
                este curios, totusi, cum din aproape 200 de vizualizari a postului sau hai ... 137 ca de restul mi am dat singur click ca mi place cum joc..., in fine... asadar restul care au fost destul de curiosi sa citeasca postul, nu au considerat necesar sa impartaseasca cu noi, muritorii de rand, din tainele jocului pe care il practica ?!?

                cuuuuuRios...

                Comentariu


                • #9
                  Pai cine are la indemana filme cu el insusi?
                  O sa pun eu un film cu Boaca, dar cand o sa am timp...
                  Cu mine - nu m-a filmat nimeni
                  Blog de tenis de masă

                  Comentariu


                  • #10
                    mai e timp a pagubi..rabdare

                    Comentariu


                    • #11
                      Trifu(bogdanel)-Roman(Lulus)--Toploveni 2011

                      Comentariu


                      • #12
                        http://www.youtube.com/watch?v=WOKuW...feature=relmfu

                        Comentariu


                        • #13
                          http://www.youtube.com/watch?v=zwjHg...feature=relmfu

                          Comentariu


                          • #14
                            Noro in deschidere !
                            http://www.youtube.com/watch?v=6XWPd...feature=relmfu

                            Comentariu


                            • #15
                              http://www.youtube.com/watch?v=zwjHg...feature=relmfu

                              Comentariu


                              • #16
                                Galați martie 2010 Finala Open

                                Comentariu


                                • #17
                                  despre finale,semifinale.,joc de glezne,Amatur,"sfaturi" vizuale despre tenis de masă, inainte,dupa,.. vizualizati:...(partea 1)

                                  bogdanele,tu ce cauti pe acolo ?!...

                                  sfaturi...hai lasati ! )
                                  http://www.youtube.com/user/georgebuhlea?feature=guide


                                  to be continued..
                                  Ultima editare de Vali Suta; 06.iun.2012, 21:08.

                                  Comentariu


                                  • #18

                                    - - - Actualizat - - -
                                    Stilul meu :Stau prost pozitionat la masa de joc,am o fața interzisa lipita cu superglue iar cealalta este suficient de tocita lipita cu solutie pe baza de toluen,lemnul este lovit in "n"parti si nu are banda de cant,tin doua degete pe rever,beau bere si imi place sa port tricouri de rock-er in timpul oricarui concurs.Tricourile de tenis le port pe strada,sa se intrebe lumea cat de bun si sus pozitionat sunt in clasamentul amatur !
                                    Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Ce rever naucitor !!!!!!!!!!!!!!! Mama are o scula asemanatoare, dar cu ea prajeste saratele
                                      Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                                      Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Stilul meu : stilul strand - lacul tei, combinatie intre un caine rasa Chihuahua si un pitbull, un stil neinteles de multi (cateodata nici de mine), agreat de unii, injurat de altzii ( unii de prin divizia B si A care practica zilnic acest sport ).
                                        Filmuletele recente cu mine nu pot sa le arat deoarece sunt anumite echipe de peste ocean interesate de servicile mele si nu as vrea ca viitorii adversari (chinezi) sa ma studieze in detaliu.
                                        P.S - modestia este trasatura definitorie a clubului Sport Kombat, bogdanel fiind taticul nostru
                                        NE E DOR DE TINE BOGDANELE !
                                        Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Mai jos filmul meciului Vali Boaca vs Lulu Roman de sambata 02.06.2012 de la Top Tenis Arena:

                                          P.S. Asteptati pls. pana se incarca, ca dureaza mult.
                                          Blog de tenis de masă

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Invatati-ma si pe mine cum sa postez un film pe site nostru.Bine gandit cu acetse fimulete ,mai cunosti si alte stiluri de joaca ,asa este mai placut sa-i urmaresti pe viitorii adversari la viitoarele concursuri.Noro vreau si eu sa am o paleta din aia care ai jucat tu.
                                            Blade . PHOTINO
                                            Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                            Comentariu


                                            • #23

                                              Il cunoasteti cu totii nu mai are nevoie de nicio prezentare :d
                                              - - - Actualizat - - -
                                              Imi cer mii de scuze pentru votul de nu imi place dat mai sus acum mi-am dat seama de greseala facuta-mii de scuze domnule Cionoiu
                                              Lemn:Butterfly Liu Shiwen
                                              FH: Tenergy 05
                                              BH: Dignics 05

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                (at)geroge25: stai linistit .
                                                Blog de tenis de masă

                                                Comentariu

                                                Who has read this thread:
                                                Procesare...
                                                X