Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Suspendări pentru absente nemotivate

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • alx_vass
    a răspuns
    Postat în original de mateidumitru Vezi post
    începând din 18.02.2018, conform regulamentului, ma aflu in perioada de 3 luni de suspendare. Practic, sunt pedepsit ! Ma întreb, de ce ?! ... Răspuns : pentru ca am avut tupeul si obrăznicia si nesimtirea si a.m.d. sa ma âmbolnăvesc subit cu o zi înainte de turneu. Nu e de ajuns sa suferi din cauza bolii. Conducătorii noștri dragi considera ca trebuie sa fii si pedepsit pentru ca ți-ai permis sa te âmbolnăvești. Nu va supărați, dar trebuie sa analizați mai profund aplicarea si consecințele acestei reguli. Aștept răspunsul Dv. pana joi la ora 21.00, ora după care veți fi penalizați cu 6 puncte, chiar dacă va veți âmbolnăvi între timp.
    Daca te gindesti ca a fost o pierdere ca n-ai ajuns la BAMBOO sa stii de la mine ca nu trebuie sa regreti nimic.PE BUNE!!!!!.....

    Trimis de pe al meu SM-G390F folosind Tapatalk

    Lasă un comentariu:


  • mateidumitru
    a creat un topic Suspendări pentru absente nemotivate

    Suspendări pentru absente nemotivate

    începând din 18.02.2018, conform regulamentului, ma aflu in perioada de 3 luni de suspendare. Practic, sunt pedepsit ! Ma întreb, de ce ?! ... Răspuns : pentru ca am avut tupeul si obrăznicia si nesimtirea si a.m.d. sa ma âmbolnăvesc subit cu o zi înainte de turneu. Nu e de ajuns sa suferi din cauza bolii. Conducătorii noștri dragi considera ca trebuie sa fii si pedepsit pentru ca ți-ai permis sa te âmbolnăvești. Nu va supărați, dar trebuie sa analizați mai profund aplicarea si consecințele acestei reguli. Aștept răspunsul Dv. pana joi la ora 21.00, ora după care veți fi penalizați cu 6 puncte, chiar dacă va veți âmbolnăvi între timp.
Who has read this thread:
Procesare...
X