Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Inlocuirea paletei in timpul jocului

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
    Asa de curiozitate,dvs.aveti doua palete identice cu care veniti la concursuri si daca raspunsul este unul afirmativ,va felicit ca nu v-a atins criza si ca stati foarte bine cu banii.Referitor la a-2-a problema ridicata,aveti perfecta dreptate ca jucatorul sa nu paraseasca tarcul de joc si sa-si stearga fetele paletei cu palma asa cum o fac marii jucatori in concursurile oficiale.Ar mai fii si varianta ca adversarul s-o;starga; de la masa,deoarece nu face fata retururilor venite din;IARBA;sau nu-i place cum arata adversarul ;nervos;comparativ cu cel intalnit la inceputul meciului dintre cei doi.
    Respect!nu v-am vazut la Focsani.
    Blade: Xiom Fuga
    FH: Xiom Vega Europe 2.0
    BH: Xiom Vega Pro 2.0

Comentariu

Postat în original de tliviu Vezi post
      Respect!nu v-am vazut la Focsani.
      Corect.Am luat o pauza ceva mai lunga dupa turneul si mai ales drumul de la si pana la BAICOI.Apoi urma turneul pe echipe de la FALTICENI,unde trebuia sa ma prezint pregatit fizic si mai ales odihnit.Asa ca acum cand postez aceste randuri,m-am calificat cu echipa din VATRA-DORNEI de pe locul 2 mai departe ,dar la sectiunea Amatori.Sper ca pe viitor cand veti mai organiza vreun turneu la FOCSANI,sa va pot onora cu prezenta.
      Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
      Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

Comentariu

nu ai voie restul comentărilor sunt de sorginte romanească

Comentariu

Cine a citit topicul
        Procesare...
        X