Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

contre Eltibi - Bubucrys

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• contre Eltibi - Bubucrys

Bună ziua nu am vrut să scriu dar eu cred că merită să vadă și alți jucători, referitor la cei care merg la turnee sa cadă la o categorie inferioara.
    Eu zic ca d-nu Savina Dan piatra neamț hobby ar trebui să primească titlul de fair play, fiind campion județean 2022 la categoria hobby la turneul A de la Isaccea (tulcea) nu trebuia să treacă mai departe de 9-16 și era 100% campion județean, dar el cu bună știință a jucat tenis și a trecut in 5-8 atât sa putut dar nu la interesat titlul mai mult decât să joace tenis să fie fair play, acest exemplu ar trebui luat de mulți.
    Jos pălăria nea Dan
    mariomoro and sorin_client like this.
    Nittaku Acoustic
    FH Tenergy 05
    BH Rakza 7 soft

Postat în original de Bubucrys Vezi post
    Bună ziua nu am vrut să scriu dar eu cred că merită să vadă și alți jucători, referitor la cei care merg la turnee sa cadă la o categorie inferioara.
    Eu zic ca d-nu Savina Dan piatra neamț hobby ar trebui să primească titlul de fair play, fiind campion județean 2022 la categoria hobby la turneul A de la Isaccea (tulcea) nu trebuia să treacă mai departe de 9-16 și era 100% campion județean, dar el cu bună știință a jucat tenis și a trecut in 5-8 atât sa putut dar nu la interesat titlul mai mult decât să joace tenis să fie fair play, acest exemplu ar trebui luat de mulți.
    Jos pălăria nea Dan
    Da, propun sa se acorde ordinul Steaua Romaniei de către președinte pt ce a făcut , si mie la fel ca si eu aveam media 9,67 dacă nu participam la Isaccea.

Comentariu

Postat în original de Eltibi Vezi post

Da, propun sa se acorde ordinul Steaua Romaniei de către președinte pt ce a făcut , si mie la fel ca si eu aveam media 9,67 dacă nu participam la Isaccea.
      Auzi nu mă lua la mișto ca eu nu te-am luat la mișto, eu mi-am zis părerea de colegul meu, ai mai greșit și cu Emi, dar eu nu-ți permit să mă ei la mișto, este problema ta cu media ta,
      ​​​​​​
      mariomoro likes this.
      Nittaku Acoustic
      FH Tenergy 05
      BH Rakza 7 soft

Comentariu

Auzi nu mă lua la mișto ca eu nu te-am luat la mișto, eu mi-am zis părerea de colegul meu, ai mai greșit și cu Emi, dar eu nu-ți permit să mă ei la mișto, este problema ta cu media ta,
        ​​​​​​
        Asta e stilul lui, nu esti primul care o pateste.
        DAca atata poate, ce sa-i faci? Dar trebuie pus la punct, se crede mare mistocar.
        Imi aduc aminte de o vorba a lui care i se potrivesteca manusa: scrie cam mult si nimic interesant....
        Bubucrys likes this.

Comentariu

Postat în original de armani Vezi post

Asta e stilul lui, nu esti primul care o pateste.
          DAca atata poate, ce sa-i faci? Dar trebuie pus la punct, se crede mare mistocar.
          Imi aduc aminte de o vorba a lui care i se potrivesteca manusa: scrie cam mult si nimic interesant....
          Cunoaștem, cu mine e cam capăt de linie, m-am întâlnit cu dânsul la turneul pe echipe Cluj, la turneul de la Piatra Neamț ma sunat le-am rezervare la un prieten la pensiune dar a ținut camera degeaba prietenul meu, că a anulat-o, asa ca in viitorul apropiat e greu să mai găsească loc și cazare prin zonă
          armani likes this.
          Nittaku Acoustic
          FH Tenergy 05
          BH Rakza 7 soft

Comentariu

Cunoaștem, cu mine e cam capăt de linie, m-am întâlnit cu dânsul la turneul pe echipe Cluj, la turneul de la Piatra Neamț ma sunat le-am rezervare la un prieten la pensiune dar a ținut camera degeaba prietenul meu, că a anulat-o, asa ca in viitorul apropiat e greu să mai găsească loc și cazare prin zonă
            Mi ai zis de 4 ori treaba asta cu pensiunea , NU TE AM SUNAT NICIODATĂ! NU AM NR TAU DE TELEFON , NU AI NR MEU DE TELEFON! NU AM VORBIT CU TINE PT NICIO CAZARE DOAR ÎNCURCI PERSOANELE , UITA TE MAI ATENT CU CINE AI VORBIT PENTRU CAZARE . Am scris cu litere mari ca sa înțelegi o data ca nu am nicio treaba cu cazarea ta de 2 lei . NU TE AM SUNAT NICIODATĂ ! NU TE AM CONTACTAT PENTRU NICIO CAZARE! Mulțumesc .

Comentariu

Postat în original de Eltibi Vezi post

Mi ai zis de 4 ori treaba asta cu pensiunea , NU TE AM SUNAT NICIODATĂ! NU AM NR TAU DE TELEFON , NU AI NR MEU DE TELEFON! NU AM VORBIT CU TINE PT NICIO CAZARE DOAR ÎNCURCI PERSOANELE , UITA TE MAI ATENT CU CINE AI VORBIT PENTRU CAZARE . Am scris cu litere mari ca sa înțelegi o data ca nu am nicio treaba cu cazarea ta de 2 lei . NU TE AM SUNAT NICIODATĂ ! NU TE AM CONTACTAT PENTRU NICIO CAZARE! Mulțumesc .
              Colegul tău a sunat, erați voi doi, si vb frumos nu cazare de 2 lei, atenție la cuvinte, si închei aceasta discuție lăsăm lucrurile mai importante de dezbătut.
              ​​
              ​​​​
              Nittaku Acoustic
              FH Tenergy 05
              BH Rakza 7 soft

Comentariu

Inca o vorba si am incheiat subiectul....prea multa atentie acordata cui nu merita!
                Uitandu-ma in caseta tehnica din stanga postarilor, vad urmatoarele: Eltibi 28 ani, Bubucrys 47 ani.
                Citind comentariile, ce vad? Eltibi vorbeste la per tu cu Bubucrys, ba chiar isi permite sa se ratoiasca, iar Bubucrys i se adreseaza cu "dansul"!
                Concluziile vis-a-vis de gradul de civilizatie le trageti singuri!
                Mihai andrei, sorin_client and 2 others like this.

Comentariu

Procesare...
                X