Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Trofeul PRAHOVEAN "Paleta de la Bloc"- Etapa a III-a - com. Brazi, jud. Prahova, 27/28 August 2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A Trofeul PRAHOVEAN "Paleta de la Bloc"- Etapa a III-a - com. Brazi, jud. Prahova, 27/28 August 2022

    AmaTur: Turneu A - Trofeul PRAHOVEAN "Paleta de la Bloc"- Etapa a III-a - 27 / 28 August 2022

    LOCALITATEA: Brazi, jud. Prahova
    DATA: Sambata 27 si Duminica 28 - August 2022
    CATEGORII: Elite, Open, Avansati, Hobby


    ORA DE ÎNCEPERE*:
    Elite si Open - Sambata 27-08-2022 orele 08:00/08:30 validare inscrieri, la ora 09:00 incep meciurile;
    Avansati si Hobby- Duminica 28-08-2022 orele 08:00/08:30 validare inscrieri, la ora 09:00 incep meciurile;

    * In functie de dinamica inscrierilor, pot interveni modificari, ce vor fi anuntate in timp util.
    Multumim pentru intelegere.


    SALA: Sala Polivalenta comuna Brazi, jud. Prahova
    LOGISTICA: 10 mese Joola Duomat ITTF + 4 mese Donic Persson ITTF
    SPAȚIU DE JOC: 900 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: parchet
    FACILITĂȚI: aer conditionat, parcare, vestiare, restaurant (in parc);
    TAXA (din care 1 Leu/participant vor fi donați în contul AmaTur):
    50 lei adulti;
    25 lei pentru copii sub 14 ani;
    0 lei pentru persoane cu dizabilitati;
    Se asigura apa plata + nelipsitii covrigei proaspeti;


    Se poate asigura masa calda contra cost, o sa revenim cu detalii.
    MENIU 15 lei - Pulpa pui cuptor+cartofi prajiti+salata varza+chifla
    Va rog sa confirmati cine doreste !
    Multumim !


    MATERIALE DE PREMIERE:
    - locurile 1 - 2 - 3 - 4 – cupe speciale + medalii + diplome - "hand made";
    - locurile 5 - 8 diplome;
    - breloc "Paleta de la Bloc" pentru toti participantii
    IMPORTANT !

    LA FINALUL TUTUROR ETAPELOR, CASTIGATORII LOCULUI INTAI, VOR PRIMI SPRE PASTRARE TROFEUL “Paleta de la Bloc”, INSCRIPTIONAT CU NUMELE CELOR 4 CASTIGATORI AI CELOR 4 ETAPE DISPUTATE !



    Istoric Trofeu "Paleta de la Bloc"

    Prin acest trofeu se doreste sa se readuca in actualitatea Prahoveana, sub o alta forma si denumire, fostul trofeul ploiestean "Paleta de Argint", proiectat si creat in anul 1970 de dl. PAUL CONSTANTINESCU.
    Comitetul Director al Asociatiei Judetene de Tenis de Masa Prahova - A.J.T.M. era format din:


    Presedinte - Alexandru Moise
    Vicepresedinte - George Iancu
    Secretar - Paul Constantinescu
    Membru - Vasile Daniel
    Membru - Mircea Vrasti
    ​​ ​​ ​​ ​​
    ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​
    ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​
    Denumirea cat si materialul din care este confectionat trofeul, au fost alese astfel inca sa simbolizeze ceva simplu si unic in acelasi timp, respectiv "Paleta de la Bloc" ce se folosea pe mesele de beton din parcuri si in jurul blocului pe tot felul de mese improvizate si ca material s-a ales placa de traforaj, ce se folosea la orele de practica din scoala generala din regimul comunist.
    Trofeul transmisibil este format dintr-o paleta si mingie de tenis de masa in marime naturala, asezate pe o masa de tenis in miniatura, format A4.
    Masa va avea pe cele 4 laturi, data si numele castigatorului fiecarei etape. (etapele vor fi anuntate pe forum in functie de calendarul Amatur)

    Pentru locul I vor fi inmanate 4 trofee transmisibile "Paleta de la Bloc", cate unul pentru fiecare categorie Hobby, Avansati, Open si Elite.
    Trofeul va fi gazduit de catre castigatorul locului I pana la urmatoarea etapa a acestui concurs, cand il va aduce pentru a fi inmanat urmatorului castigator, ce poate fi acelasi.

    La finalul tuturor etapelor, trofeul competitiei va fi inmanat tuturor castigatorilor celor 4 etape de la fiecare categorie, inscriptionat cu numele celor 4 castigatorii !


    Pe langa acest trofeul transmisibil, castigatorii locului I de la fiecare categorie vor primi o copie pe un suport mai mic, ce va ramane definitiv la ei.
    De asemenea medaliile vor fi confectionate din acelasi material, placa de traforaj, avand la mijloc o mingie de tenis de masa.



    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere pentru
    Elite+Open va fi Joi 25 August 2022 ora 21:00 - cei ce se vor retrage dupa aceasta data sau vor lipsi in ziua concursului, la urmatoarele etape vor fi trecuti pe lista de asteptare;
    - ultima retragere pentru
    Avansati+Hobby va fi Joi 25 August 2022 ora 21:00- cei ce se vor retrage dupa aceasta data sau vor lipsi in ziua concursului, la urmatoarele etape vor fi trecuti pe lista de asteptare;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple)

    SISTEMUL DE JOC*:


    Elite si Open - 84 participanti ambele categorii
    - Elite - 30 participanti (nr. final participanti se va stabili joi 25-08-2022);
    - Open - 54 participanti (nr. final participanti se va stabili joi 25-08-2022);
    Actualizare
    Elite si Open - 84 participanti ambele categorii

    - Elite - 36 participanti
    - Open - 48 participanti


    Avansati si Hobby - 84 participanti ambele categorii
    - Avansati - 42 participanti (nr. final participanti se va stabili joi 25-08-2022);
    - Hobby - 42 participanti (nr. final participanti se va stabili joi 25-08-2022);


    - Se joacă in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cate 5/6 jucatori, se califica primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP;
    - Grupe superioare de cate 3/4 jucatori, se califica primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare, conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriti eliminatorii, conform numarului de ordine grupe superioare;

    - Tablou eliminatoriu 8/16/32 se genereaza automat;


    * In grupele superioare exista si varianta formarii gr de 3.
    In eventualitatea gruparii cat mai corecte, se poate califica si unul, maxim doi jucatori care nu s-au calificat din gr inferioare.
    Prioritate are jucatorul cu cele mai bune rezultate, dupa: nr meciuri castigate, setaverajul cel mai bun, iar daca sunt la egalitate, se califica cel mai bine clasat din clasamentul AmaTur.



    * In functie de dinamica inscrierilor, numarul de locuri alocate fiecarei categorii va fi stabilit Joi 19-05-2022.
    ** Refuzul participantilor de a schimba masa aferenta grupei, respectiv de a juca la alte mese disponibile din sala, va trage scoaterea din concurs a acestora !

    Multumim pentru intelegere.

    MATERIALE SPORTIVE:

    DUMINICA 28-August-2022

    VivaSportShop va fi prezent cu un stand bogat de materiale de tenis de masă, cat si cu sfaturi in alegerea unui produs, crearea/schimbarea unei palete in functie de nivelul si stilul de joc practicat.
    www.vivasportshop.ro | Distribuitor oficial al Stiga, Yasaka si Donic in Romania






    ORGANIZATORI PRINCIPALI:
    Vrasti Iulian 0723 658 505
    Iancu George 0744 576 977


    Va asteptam cu drag!
    Începe
    27.aug.2022 18:00
    Final
    28.aug.2022 18:00
    Locație
    Sala Polivalenta com. Brazi, jud. Prahova
    Ultima editare de iulian.vrasti; 26.aug.2022, 06:28.
    Negulescu Cristi, Marian Bogdan and 6 others like this.

  • #2
    Clasament

    Inscrieri Elite (27-08-2022 sambata) - 09:11:03 - v5.3 / cls_2022-aug

    1. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 62 - 53.03 - E
    2. Neculai Alexandru, Tulcea, 1 - 52.95 - E
    3. Petrescu Liviu, Pitesti, 18 - 49.63 - ELW
    4. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 5 - 48.14 - EL
    5. Neagoe Costin, Bucuresti, 12 - 46.67 - E
    6. Buzatu Vasile, Buftea, 184 - 45.45 - EW
    7. Retegan Cosmin, Plopeni, 82 - 42.97 - E
    8. Postole Aurel, Buzau, 5003 - 41 - E
    9. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 15 - 40.46 - ED
    10. Pantelimon Andi, Bucuresti, 35 - 40.05 - E
    11. Gheorghe Dragos, Boldesti, 1808 - 40 - E
    12. Balan Mihai, Ploiesti, 19 - 39.21 - E
    13. Visan Daniel, Ploiesti, 98 - 38.61 - E
    14. Dracea Gabriel, Sinaia, 71 - 38.47 - E
    15. Corbu Darius, Valenii de Munte, 54 - 37.81 - E
    16. Constantin Teodor, Bucuresti, 89 - 37.23 - E
    17. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 73 - 36.94 - E
    18. Stefan Patrick, Brasov, 282 - 36.66 - E
    19. Jimmy Lu, Bucuresti, 517 - 36.6 - E
    20. Teodorescu Sandica, Ramnicu Sarat, 1681 - 35.5 - EF
    21. Gavrila Aurel, Bucuresti, 125 - 35.46 - EWD
    22. Popa Alexandru Iulian, Buzau, 466 - 34.95 - E
    23. Costache Laurentiu, Buzau, 867 - 34.87 - E
    24. Catana Claudiu, Bucuresti, 36 - 34.82 - E
    25. Voicu Ionut, Ploiesti, 1300 - 34.8 - E
    26. Pascu Razvan, Magureni, 307 - 34.46 - E
    27. Ciuca Dan, Pitesti, 155 - 34.07 - EW
    28. Soare Valentin, Valenii de Munte, 175 - 33.74 - EW
    29. Dumbrava Doru, Bucuresti, 560 - 33.5 - EW
    30. Badea Mihai, Targoviste, 127 - 33.38 - E
    31. Voin Doru, Bucuresti, 76 - 33.33 - EW
    32. Raileanu Raissa, Bucuresti, 234 - 33.14 - ELJF

    Clasament Elite

    1. Fratila Robert - Filipestii de Targ
    2. Buzatu Vasile - Buftea
    3 -- 4
    Moldovan Horvath Csaba - Targu Mures
    Soare Valentin - Valenii de Munte
    5 -- 8
    Retegan Cosmin - Plopeni
    Constantin Teodor - Bucuresti
    Postole Aurel - Buzau
    Visan Daniel - Ploiesti
    9 -- 16
    Badea Mihai - Targoviste
    Balan Mihai - Ploiesti
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    Petrescu Liviu - Pitesti
    Catana Claudiu - Bucuresti
    Stefan Patrick - Brasov
    Pascu Razvan - Magureni
    Neagoe Costin - Bucuresti
    17 -- 1v gr.sup.
    Gheorghe Dragos - Boldesti
    18 -- 24 0v gr.sup.
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Dracea Gabriel - Sinaia
    Corbu Darius - Valenii de Munte
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Voicu Ionut - Ploiesti
    Ciuca Dan - Pitesti
    Raileanu Raissa - Bucuresti
    25 -- 26 2v gr.inf.
    Costache Laurentiu - Buzau
    Voin Doru - Bucuresti
    27 -- 30 1v gr.inf.
    Neculai Alexandru - Tulcea
    Jimmy Lu - Bucuresti
    Teodorescu Sandica - Ramnicu Sarat
    Popa Alexandru Iulian - Buzau
    31 -- 32 0v gr.inf.
    Gavrila Aurel - Bucuresti
    Dumbrava Doru - Bucuresti


    Gr.inferioara nr. 1 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 FRATILA ROBERT - Filipestii de Targ
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 BALAN MIHAI - Ploiesti
    1-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    2
    3 STEFAN PATRICK - Brasov
    0-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    4 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    5 DUMBRAVA DORU - Bucuresti
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1-3
    1
    2 GHEORGHE DRAGOS - Boldesti
    3-0
    3-0
    1-3
    3-1
    3-0
    4
    1
    3 VISAN DANIEL - Ploiesti
    3-1
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 COSTACHE LAURENTIU - Buzau
    3-2
    3-1
    1-3
    0-3
    2-3
    2
    -3
    -4
    0
    5 CIUCA DAN - Pitesti
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    3
    -4
    4
    2
    6 RAILEANU RAISSA - Bucuresti
    3-1
    0-3
    0-3
    3-2
    2-3
    2
    4
    -4
    0
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 PETRESCU LIVIU - Pitesti
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 PANTELIMON ANDI - Bucuresti
    0-3
    3-1
    3-1
    2-3
    2
    3
    3 CORBU DARIUS - Valenii de Munte
    1-3
    1-3
    3-2
    0-3
    1
    4
    4 POPA ALEXANDRU IULIAN - Buzau
    0-3
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    5 PASCU RAZVAN - Magureni
    0-3
    3-2
    3-0
    2-3
    2
    2
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 MOLDOVAN HORVATH CSABA - Targu Mures
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
    3 DRACEA GABRIEL - Sinaia
    1-3
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    4
    4 GAVRILA AUREL - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    5 SOARE VALENTIN - Valenii de Munte
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
    2 POSTOLE AUREL - Buzau
    3-2
    3-0
    3-1
    0-3
    3
    1
    3 IVAN SORIN IOAN - Targoviste
    0-3
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    4
    4 JIMMY LU - Bucuresti
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    5 VOICU IONUT - Ploiesti
    1-3
    3-0
    3-1
    1-3
    2
    3
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 BUZATU VASILE - Buftea
    2-3
    3-0
    3-2
    0-3
    3-0
    3
    2
    2 RETEGAN COSMIN - Plopeni
    3-2
    3-0
    3-1
    3-2
    2-3
    4
    1
    3 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    3
    4 TEODORESCU SANDICA - Ramnicu Sarat
    2-3
    1-3
    1-3
    3-1
    0-3
    1
    5 BADEA MIHAI - Targoviste
    3-0
    2-3
    1-3
    1-3
    3-1
    2
    4
    6 VOIN DORU - Bucuresti
    0-3
    3-2
    1-3
    3-0
    1-3
    2
    -


    Gr.superioara nr. 1 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 FRATILA ROBERT - Filipestii de Targ
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 SOARE VALENTIN - Valenii de Munte
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 VOICU IONUT - Ploiesti
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 GHEORGHE DRAGOS - Boldesti
    2-3
    3-2
    1
    0
    0
    1
    2 PANTELIMON ANDI - Bucuresti
    3-2
    2-3
    1
    2
    0
    0
    1
    3 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
    2-3
    3-2
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 PETRESCU LIVIU - Pitesti
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 CIUCA DAN - Pitesti
    2-3
    0-3
    0
    3 BADEA MIHAI - Targoviste
    0-3
    3-0
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 MOLDOVAN HORVATH CSABA - Targu Mures
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 STEFAN PATRICK - Brasov
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 IVAN SORIN IOAN - Targoviste
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 POSTOLE AUREL - Buzau
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 BALAN MIHAI - Ploiesti
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 DRACEA GABRIEL - Sinaia
    1-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 RETEGAN COSMIN - Plopeni
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 VISAN DANIEL - Ploiesti
    3-2
    3-2
    2
    1
    3 CORBU DARIUS - Valenii de Munte
    0-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 BUZATU VASILE - Buftea
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 PASCU RAZVAN - Magureni
    1-3
    3-2
    1
    2
    3 RAILEANU RAISSA - Bucuresti
    1-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 8 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
    3-1
    0-3
    1
    2
    2 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
    1-3
    1-3
    0
    3 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
    3-0
    3-1
    2
    1
    -


    Eliminatorii Elite

    1. Fratila Robert
    ------------------------- Fratila Robert 3-1
    16. Badea Mihai
    ----------------------------------- Fratila Robert 3-0
    9. Retegan Cosmin
    ------------------------- Retegan Cosmin 3-1
    8. Catana Claudiu
    -------------------------------------------------- Fratila Robert 3-0
    5. Postole Aurel
    ------------------------- Postole Aurel 3-0
    12. Pascu Razvan
    ----------------------------------- Moldovan Horvath Csaba 0-3
    13. Pantelimon Andi
    ------------------------- Moldovan Horvath Csaba 1-3
    4. Moldovan Horvath Csaba
    ----------------------------------------------------------------- Fratila Robert 3-0
    3. Petrescu Liviu
    ------------------------- Soare Valentin 0-3
    14. Soare Valentin
    ----------------------------------- Soare Valentin 3-2
    11. Neagoe Costin
    ------------------------- Visan Daniel 0-3
    6. Visan Daniel
    -------------------------------------------------- Buzatu Vasile 1-3
    7. Buzatu Vasile
    ------------------------- Buzatu Vasile 3-2
    10. Balan Mihai
    ----------------------------------- Buzatu Vasile 3-0
    15. Stefan Patrick
    ------------------------- Constantin Teodor 0-3
    2. Constantin Teodor


    Inscrieri Open (27-08-2022 sambata) - 09:11:56 - v5.3 / cls_2022-aug

    1. Craciun David Mihai, Bucuresti, 161 - 32.72 - O
    2. Craiu Catalin, Videle, 53 - 32.65 - O
    3. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 88 - 31.83 - OW
    4. Puiu Dragos, Urlati, 1469 - 31.5 - O
    5. Gheorghita Vasile, Buzau, 87 - 31.19 - O
    6. Marian Bogdan, Ploiesti, 114 - 30.81 - OW
    7. Popescu Eugen, Bucuresti, 319 - 30.6 - O
    8. Sorescu Mircea, Paulesti, 135 - 30.47 - OW
    9. Borosoiu Laurentiu, Sinaia, 479 - 29.68 - O
    10. Vasilescu Remus, Curtea de Arges, 128 - 29.53 - O
    11. Trocan Nicolae, Mioveni, 97 - 29.27 - OW
    12. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 107 - 28.4 - O
    13. Plaiasu Ion, Plopeni, 205 - 28.19 - O
    14. Ilie Octavian Marius, Brasov, 150 - 28.05 - O
    15. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 195 - 27.3 - OW
    16. Nedelcu Florin, Buftea, 5003 - 27.25 - O
    17. Zavricescu George, Curtea de Arges, 1082 - 25.5 - OW
    18. Acriva Marian, Mizil, 188 - 25.47 - O
    19. Dimache Maria, Brasov, 169 - 24.85 - OF
    20. Kis Istvan, Brasov, 147 - 24.61 - OW
    21. Alexandru Marius, Bucuresti, 160 - 24.44 - O
    22. Cretu Ionut, Bucuresti, 477 - 23.95 - O
    23. Musat Irina, Targoviste, 865 - 23.16 - OF
    24. Botoc Ovidiu, Paulesti, 387 - 22.91 - O
    25. Stoica Mihai, Mioveni, 187 - 22.86 - OW
    26. Bratescu Adrian, Targoviste, 193 - 22.55 - OW
    27. Enculescu Mihaita, Dobroesti, 389 - 22.44 - O
    28. Matei Mircea, Targoviste, 320 - 22.07 - OW
    29. Grumeza Lucian, Bucuresti, 420 - 22.06 - O
    30. Constantin Cristina, Bucuresti, 204 - 21.51 - OF
    31. Baciu Stefan, Mioveni, 208 - 21.45 - OW
    32. Radu Adrian, Ploiesti, 939 - 21.2 - O
    33. Enache Ciprian, Ploiesti, 246 - 20.93 - O
    34. Serban Adi Iulian, Ramnicu Sarat, 390 - 20.93 - O
    35. Cotet Nicolae, Braila, 301 - 18.61 - AW
    36. Rusea Gheorghe, Breaza, 802 - 17.47 - A
    37. Coclea Ionel, Braila, 332 - 17.13 - AW
    38. Marinescu Nelu, Targoviste, 353 - 15.95 - A
    39. Soficaru George, Brasov, 1050 - 15.9 - A
    40. Botea Mihai, Braila, 621 - 14.52 - A
    41. Panait Adrian, Braila, 585 - 12.77 - AW
    42. Dimache Marian, Braila, 1790 - 11.33 - A
    43. Chirtoaca Sergiu, Ploiesti, 924 - 11.02 - A


    Clasament Open

    1. Craciun David Mihai - Bucuresti
    2. Marian Bogdan - Ploiesti
    3 -- 4
    Vasilescu Remus - Curtea de Arges
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    5 -- 8
    Botoc Ovidiu - Paulesti
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Borosoiu Laurentiu - Sinaia
    Plaiasu Ion - Plopeni
    9 -- 16
    Gheorghita Vasile - Buzau
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Acriva Marian - Mizil
    Dimache Maria - Brasov
    Musat Irina - Targoviste
    Puiu Dragos - Urlati
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Kis Istvan - Brasov
    17 -- 18 2v gr.sup.
    Nedelcu Florin - Buftea
    Enache Ciprian - Ploiesti
    19 -- 24 1v gr.sup.
    Popescu Eugen - Bucuresti
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Cretu Ionut - Bucuresti
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Baciu Stefan - Mioveni
    Marinescu Nelu - Targoviste
    25 -- 32 0v gr.sup.
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Zavricescu George - Curtea de Arges
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Stoica Mihai - Mioveni
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    Serban Adi Iulian - Ramnicu Sarat
    Coclea Ionel - Braila
    33 -- 35 2v gr.inf.
    Enculescu Mihaita - Dobroesti
    Soficaru George - Brasov
    Botea Mihai - Braila
    36 -- 39 1v gr.inf.
    Craiu Catalin - Videle
    Matei Mircea - Targoviste
    Dimache Marian - Braila
    Chirtoaca Sergiu - Ploiesti
    40 -- 43 0v gr.inf.
    Radu Adrian - Ploiesti
    Cotet Nicolae - Braila
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Panait Adrian - Braila


    Gr.inferioara nr. 1 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 CRACIUN DAVID MIHAI - Bucuresti
    3-0
    3-2
    3-2
    3-2
    4
    1
    2 NEDELCU FLORIN - Buftea
    0-3
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    4
    3 ZAVRICESCU GEORGE - Curtea de Arges
    2-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    2
    4 RADU ADRIAN - Ploiesti
    2-3
    2-3
    2-3
    1-3
    0
    5 SERBAN ADI IULIAN - Ramnicu Sarat
    2-3
    3-1
    1-3
    3-1
    2
    3
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 CRAIU CATALIN - Videle
    3-0
    1-3
    0-3
    0-3
    1
    2 LAZAROIU ADRIAN - Targoviste
    0-3
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    3
    0
    0
    1
    3 DIMACHE MARIA - Brasov
    3-1
    2-3
    3-1
    1-3
    2
    2
    1
    1
    1
    4 BACIU STEFAN - Mioveni
    3-0
    3-2
    1-3
    0-3
    2
    4
    -1
    -1
    1
    5 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
    3-0
    0-3
    3-1
    3-0
    3
    1
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 DUMITRESCU CORNEL - Bucuresti
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
    2 ILIE OCTAVIAN MARIUS - Brasov
    3-1
    1-3
    3-2
    3-0
    3
    1
    3 ACRIVA MARIAN - Mizil
    0-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    4
    4 STOICA MIHAI - Mioveni
    0-3
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    5 COTET NICOLAE - Braila
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 PUIU DRAGOS - Urlati
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 PLAIASU ION - Plopeni
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    3 KIS ISTVAN - Brasov
    3-0
    3-1
    0-3
    3-2
    3
    1
    4 GRUMEZA LUCIAN - Bucuresti
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 RUSEA GHEORGHE - Breaza
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 GHEORGHITA VASILE - Buzau
    2-3
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    2 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
    3-2
    3-1
    1-3
    3-0
    3
    1
    3 ALEXANDRU MARIUS - Bucuresti
    3-2
    1-3
    3-2
    3-0
    3
    2
    4 MATEI MIRCEA - Targoviste
    0-3
    3-1
    2-3
    0-3
    1
    5 COCLEA IONEL - Braila
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 MARIAN BOGDAN - Ploiesti
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 TROCAN NICOLAE - Mioveni
    1-3
    3-2
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 CRETU IONUT - Bucuresti
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    3
    4 ENCULESCU MIHAITA - Dobroesti
    2-3
    3-1
    1-3
    2-3
    3-1
    2
    5 MARINESCU NELU - Targoviste
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    4
    6 PANAIT ADRIAN - Braila
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 POPESCU EUGEN - Bucuresti
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    2-3
    4
    1
    2 VASILESCU REMUS - Curtea de Arges
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
    3 BOTOC OVIDIU - Paulesti
    0-3
    1-3
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    4
    -2
    0
    1
    4 BRATESCU ADRIAN - Targoviste
    2-3
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    2
    2
    1
    5 SOFICARU GEORGE - Brasov
    0-3
    1-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    -4
    -2
    1
    6 DIMACHE MARIAN - Braila
    3-2
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 SORESCU MIRCEA - Paulesti
    0-3
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    4
    3
    -3
    1
    2 BOROSOIU LAURENTIU - Sinaia
    3-0
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    2
    5
    0
    1
    3 MUSAT IRINA - Targoviste
    3-2
    3-2
    3-1
    0-3
    2-3
    3
    1
    0
    4
    3
    4 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
    2-3
    3-1
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    3
    4
    -1
    1
    5 BOTEA MIHAI - Braila
    0-3
    1-3
    3-0
    0-3
    3-2
    2
    6 CHIRTOACA SERGIU - Ploiesti
    0-3
    0-3
    3-2
    1-3
    2-3
    1
    -

    Gr.superioara nr. 1 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 CRACIUN DAVID MIHAI - Bucuresti
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 PUIU DRAGOS - Urlati
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 STOICA MIHAI - Mioveni
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    4 BACIU STEFAN - Mioveni
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
    3-0
    3-2
    1-3
    2
    2
    -1
    1
    2 ALEXANDRU MARIUS - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -8
    3 PLAIASU ION - Plopeni
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    1
    4
    1
    1
    4 ACRIVA MARIAN - Mizil
    3-1
    3-1
    1-3
    2
    2
    2
    0
    1
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 ILIE OCTAVIAN MARIUS - Brasov
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 TROCAN NICOLAE - Mioveni
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    3 GHEORGHITA VASILE - Buzau
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    4 GRUMEZA LUCIAN - Bucuresti
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 KIS ISTVAN - Brasov
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    2 VASILESCU REMUS - Curtea de Arges
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 CRETU IONUT - Bucuresti
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4 COCLEA IONEL - Braila
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 BOROSOIU LAURENTIU - Sinaia
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    1
    3 BRATESCU ADRIAN - Targoviste
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    4 MARINESCU NELU - Targoviste
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 MARIAN BOGDAN - Ploiesti
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 ZAVRICESCU GEORGE - Curtea de Arges
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    3 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    4 BOTOC OVIDIU - Paulesti
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 POPESCU EUGEN - Bucuresti
    2-3
    3-2
    2-3
    1
    2 DIMACHE MARIA - Brasov
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    1
    3 SERBAN ADI IULIAN - Ramnicu Sarat
    2-3
    2-3
    0-3
    0
    4 SORESCU MIRCEA - Paulesti
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    2
    -
    Gr.superioara nr. 8 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 MUSAT IRINA - Targoviste
    3-0
    3-0
    0-3
    2
    1
    3
    0
    1
    2 DUMITRESCU CORNEL - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -9
    3 LAZAROIU ADRIAN - Targoviste
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3
    0
    1
    4 NEDELCU FLORIN - Buftea
    3-0
    3-0
    0-3
    2
    3
    0
    1
    -

    Eliminatorii Open

    1. Craciun David Mihai
    ------------------------- Craciun David Mihai 3-2
    16. Gheorghita Vasile
    ----------------------------------- Craciun David Mihai 3-2
    9. Botoc Ovidiu
    ------------------------- Botoc Ovidiu 3-0
    8. Musat Irina
    -------------------------------------------------- Craciun David Mihai 3-2
    5. Borosoiu Laurentiu
    ------------------------- Borosoiu Laurentiu 3-1
    12. Sorescu Mircea
    ----------------------------------- Vasilescu Remus 0-3
    13. Acriva Marian
    ------------------------- Vasilescu Remus 1-3
    4. Vasilescu Remus
    ----------------------------------------------------------------- Craciun David Mihai 3-0
    3. Ilie Octavian Marius
    ------------------------- Ilie Octavian Marius 3-0
    14. Puiu Dragos
    ----------------------------------- Marian Bogdan 1-3
    11. Lazaroiu Adrian
    ------------------------- Marian Bogdan 0-3
    6. Marian Bogdan
    -------------------------------------------------- Marian Bogdan 3-1
    7. Dimache Maria
    ------------------------- Stancescu Sebastian 0-3
    10. Stancescu Sebastian
    ----------------------------------- Stancescu Sebastian 3-0
    15. Kis Istvan
    ------------------------- Plaiasu Ion 1-3
    2. Plaiasu Ion


    Inscrieri Avansati (28-08-2022 duminica) - 21:16:08 - v5.3 / cls_2022-aug

    1. Enache Puiu Adrian, Ploiesti, 247 - 19.51 - A
    2. Baluta Silviu, Bucuresti, 272 - 19.07 - AW
    3. Avramescu Bogdan, Bucuresti, 694 - 17.37 - A
    4. Matsumoto Paul, Brasov, 322 - 17.26 - A
    5. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 830 - 17.25 - A
    6. Tudor Valeriu, Ploiesti, 1493 - 17.2 - A
    7. Untea Costel, Ramnicu Sarat, 2239 - 16.8 - A
    8. Curelea Petre, Lehliu Gara, 798 - 16.49 - A
    9. Munteanu Ion, Brasov, 888 - 16.47 - A
    10. Tical Nicusor, Otopeni, 398 - 15.94 - A
    11. Popa Gelu, Focsani, 409 - 15.9 - A
    12. Vasile Victor, Videle, 334 - 15.89 - A
    13. Banu Dan, Ploiesti, 741 - 15.6 - A
    14. Manolache Florin, Ploiesti, 1273 - 15.2 - A
    15. Dica Danut, Caracal, 1906 - 14.85 - A
    16. Petculescu Giani Cristian, Ploiesti, 597 - 14.73 - A
    17. Dinu Adrian, Darmanesti, 664 - 14.57 - A
    18. Galca Cristian, Iasi, 529 - 14.19 - A
    19. Cojocaru Ion, Ploiesti, 1335 - 14.1 - A
    20. Boboc Viorel, Slobozia, 820 - 13.81 - AW
    21. Voicu Ovidiu, Strejnicu, 1342 - 13.03 - A
    22. Cristescu Cristian, Bucuresti, 431 - 12.9 - AW
    23. Minca Gabriel, Videle, 512 - 12.37 - A
    24. Movileanu Neculae, Brasov, 532 - 12.25 - A
    25. Lungu Mihai, Targoviste, 641 - 12.04 - A
    26. Banuta Dumitru, Ploiesti, 490 - 11.91 - A
    27. Busnatu Radu Andrei, Bucuresti, 647 - 11.83 - A
    28. Cocan Mircea, Bucuresti, 525 - 11.73 - A
    29. Bolozan Laurentiu, Braila, 1066 - 11.53 - AW
    30. Georgescu Robert Stefan, Bucuresti, 606 - 11.39 - A
    31. Negulescu Cristi, Sinaia, 672 - 11.17 - A
    32. Dumitrescu Robert Nicolae, Bucuresti, 667 - 10.93 - A
    33. Arimia Constantin, Azuga, 945 - 10.76 - A
    34. Botosneanu Ionut, Videle, 666 - 10.67 - A
    35. Cruceru Ion, Ramnicu Sarat, 1553 - 10.4 - A
    36. Gihan Sefcati, Bucuresti, 990 - 10.35 - A
    37. Minca Liviu, Videle, 634 - 10.12 - A
    38. Babes Razvan, Brasov, 1676 - 9.9 - H
    39. Popescu Horia, Sinaia, 1118 - 9.23 - H
    40. Radu Liviu, Bucov, 2814 - 8.4 - H
    41. Matei Daniel, Targoviste, 1934 - 8.03 - H
    42. Irimia Marian, Ploiesti, 1572 - 5.8 - H

    Clasament Avansati

    1. Dica Danut - Caracal
    2. Curelea Petre - Lehliu Gara
    3 -- 4
    Vlasceanu Valentin - Darmanesti
    Munteanu Ion - Brasov
    5 -- 8
    Popa Gelu - Focsani
    Baluta Silviu - Bucuresti
    Avramescu Bogdan - Bucuresti
    Cojocaru Ion - Ploiesti
    9 -- 14
    Petculescu Giani Cristian - Ploiesti
    Galca Cristian - Iasi
    Tudor Valeriu - Ploiesti
    Banu Dan - Ploiesti
    Tical Nicusor - Otopeni
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    15 -- 2v gr.sup.
    Vasile Victor - Videle
    16 -- 23 1v gr.sup.
    Matsumoto Paul - Brasov
    Untea Costel - Ramnicu Sarat
    Boboc Viorel - Slobozia
    Voicu Ovidiu - Strejnicu
    Minca Gabriel - Videle
    Lungu Mihai - Targoviste
    Dumitrescu Robert Nicolae - Bucuresti
    Botosneanu Ionut - Videle
    24 -- 28 0v gr.sup.
    Enache Puiu Adrian - Ploiesti
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Cocan Mircea - Bucuresti
    Cruceru Ion - Ramnicu Sarat
    Matei Daniel - Targoviste
    29 -- 31 2v gr.inf.
    Manolache Florin - Ploiesti
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Movileanu Neculae - Brasov
    32 -- 38 1v gr.inf.
    Busnatu Radu Andrei - Bucuresti
    Bolozan Laurentiu - Braila
    Negulescu Cristi - Sinaia
    Gihan Sefcati - Bucuresti
    Minca Liviu - Videle
    Popescu Horia - Sinaia
    Radu Liviu - Bucov
    39 -- 42 0v gr.inf.
    Georgescu Robert Stefan - Bucuresti
    Arimia Constantin - Azuga
    Babes Razvan - Brasov
    Irimia Marian - Ploiesti


    Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti
    3-1
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    2 POPA GELU - Focsani
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 DICA DANUT - Caracal
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    4 COCAN MIRCEA - Bucuresti
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    4
    5 BOLOZAN LAURENTIU - Braila
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    6 IRIMIA MARIAN - Ploiesti
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BALUTA SILVIU - Bucuresti
    2-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
    9
    2
    1
    2 BANU DAN - Ploiesti
    3-2
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    3
    8
    -1
    1
    3 VOICU OVIDIU - Strejnicu
    0-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    2
    5
    -1
    1
    4 BUSNATU RADU ANDREI - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    0-3
    1
    5 ARIMIA CONSTANTIN - Azuga
    2-3
    0-3
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    6 MATEI DANIEL - Targoviste
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 AVRAMESCU BOGDAN - Bucuresti
    3-1
    3-2
    3-2
    3-1
    3-2
    5
    1
    2 VASILE VICTOR - Videle
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 DINU ADRIAN - Darmanesti
    2-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    4
    4 BANUTA DUMITRU - Ploiesti
    2-3
    1-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    3
    5 NEGULESCU CRISTI - Sinaia
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    6 RADU LIVIU - Bucov
    2-3
    0-3
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 MATSUMOTO PAUL - Brasov
    3-0
    0-3
    3-2
    3-0
    3-2
    4
    2
    2 MANOLACHE FLORIN - Ploiesti
    0-3
    3-1
    1-3
    3-2
    2-3
    2
    -3
    -1
    1
    3 GALCA CRISTIAN - Iasi
    3-0
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    4 LUNGU MIHAI - Targoviste
    2-3
    3-1
    2-3
    2-3
    3-2
    2
    3
    0
    1
    1
    5 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
    0-3
    2-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    4
    -4
    0
    1
    6 MINCA LIVIU - Videle
    2-3
    3-2
    0-3
    2-3
    1-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 VLASCEANU VALENTIN - Darmanesti
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 TICAL NICUSOR - Otopeni
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    3 COJOCARU ION - Ploiesti
    0-3
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    1
    2
    1
    4 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
    1-3
    0-3
    3-2
    0-3
    3-1
    2
    -5
    -2
    1
    5 BOTOSNEANU IONUT - Videle
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    4
    -4
    0
    1
    6 BABES RAZVAN - Brasov
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 TUDOR VALERIU - Ploiesti
    1-3
    3-0
    2-3
    3-1
    3-2
    3
    3
    2 MUNTEANU ION - Brasov
    3-1
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    3 BOBOC VIOREL - Slobozia
    0-3
    3-0
    2-3
    3-0
    3-1
    3
    4
    4 MINCA GABRIEL - Videle
    3-2
    1-3
    3-2
    3-2
    3-2
    4
    2
    5 GEORGESCU ROBERT STEFAN - Bucuresti
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    6 POPESCU HORIA - Sinaia
    2-3
    1-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 UNTEA COSTEL - Ramnicu Sarat
    3-0
    3-0
    1-3
    3-1
    2-3
    3
    2
    2 CURELEA PETRE - Lehliu Gara
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    3
    3 PETCULESCU GIANI CRISTIAN - Ploiesti
    0-3
    3-2
    3-1
    3-2
    3-2
    4
    1
    4 MOVILEANU NECULAE - Brasov
    3-1
    1-3
    1-3
    1-3
    3-2
    2
    5 CRUCERU ION - Ramnicu Sarat
    1-3
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    6 GIHAN SEFCATI - Bucuresti
    3-2
    1-3
    2-3
    2-3
    0-3
    1
    -

    Gr.superioara nr. 1 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 DICA DANUT - Caracal
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 MATSUMOTO PAUL - Brasov
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    3 BANUTA DUMITRU - Ploiesti
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    4 MATEI DANIEL - Targoviste
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 BALUTA SILVIU - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 VLASCEANU VALENTIN - Darmanesti
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    3 LUNGU MIHAI - Targoviste
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 DINU ADRIAN - Darmanesti
    2-3
    2-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 AVRAMESCU BOGDAN - Bucuresti
    3-0
    1-3
    3-2
    2
    2
    2 MINCA GABRIEL - Videle
    0-3
    3-0
    2-3
    1
    3 COJOCARU ION - Ploiesti
    3-1
    0-3
    3-2
    2
    1
    4 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
    2-3
    3-2
    2-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 GALCA CRISTIAN - Iasi
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 UNTEA COSTEL - Ramnicu Sarat
    3-1
    0-3
    0-3
    1
    3 TUDOR VALERIU - Ploiesti
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    4 BOTOSNEANU IONUT - Videle
    0-3
    3-0
    2-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 TICAL NICUSOR - Otopeni
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti
    2-3
    2-3
    1-3
    0
    3 CURELEA PETRE - Lehliu Gara
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    4 BOBOC VIOREL - Slobozia
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 MUNTEANU ION - Brasov
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 VOICU OVIDIU - Strejnicu
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3 POPA GELU - Focsani
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    4 CRUCERU ION - Ramnicu Sarat
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 PETCULESCU GIANI CRISTIAN - Ploiesti
    3-0
    2-3
    3-2
    2
    1
    3
    2
    1
    2 VASILE VICTOR - Videle
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    1
    -2
    1
    3 BANU DAN - Ploiesti
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    2
    2
    0
    1
    4 COCAN MIRCEA - Bucuresti
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    -6
    -

    Eliminatorii Avansati

    1. Dica Danut
    ------------------------- Dica Danut 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Dica Danut 3-1
    9. Popa Gelu
    ------------------------- Popa Gelu 3-0
    8. Banu Dan
    -------------------------------------------------- Dica Danut 3-0
    5. Tical Nicusor
    ------------------------- Avramescu Bogdan 1-3
    12. Avramescu Bogdan
    ----------------------------------- Vlasceanu Valentin 0-3
    13. Vlasceanu Valentin
    ------------------------- Vlasceanu Valentin 3-1
    4. Galca Cristian
    ----------------------------------------------------------------- Dica Danut 3-1
    3. Cojocaru Ion
    ------------------------- Cojocaru Ion 3-1
    14. Banuta Dumitru
    ----------------------------------- Munteanu Ion 1-3
    11. Tudor Valeriu
    ------------------------- Munteanu Ion 1-3
    6. Munteanu Ion
    -------------------------------------------------- Curelea Petre 1-3
    7. Petculescu Giani Cristian
    ------------------------- Curelea Petre 2-3
    10. Curelea Petre
    ----------------------------------- Curelea Petre 3-0
    15. Bye
    ------------------------- Baluta Silviu 0-3
    2. Baluta Silviu


    Inscrieri Hobby (28-08-2022 duminica) - 09:26:54 - v5.3 / cls_2022-aug

    1. Preda Leo, Targoviste, 1488 - 9.9 - H
    2. Arama Gicu, Braila, 1652 - 9.68 - HW
    3. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 643 - 9.51 - H
    4. Drapac Gheorghe, Brasov, 747 - 9.42 - H
    5. Toader Petru, Bragadiru, 785 - 9.06 - H
    6. Cojocaru Andru, Targoviste, 2146 - 9.05 - H
    7. Toma Sebastian, Ramnicu Sarat, 1745 - 9 - H
    8. Constantin Valentin, Ploiesti, 1053 - 8.72 - H
    9. Radu Ciprian, Brasov, 1276 - 8.57 - H
    10. Dumitru Florin, Slobozia, 1030 - 8.41 - H
    11. Ionita Mihai, Lipanesti, 2032 - 8.23 - H
    12. Cojocaru Nicusor, Brasov, 837 - 8.21 - H
    13. Gheorghe Ion, Bucuresti, 782 - 8.12 - HW
    14. Ungureanu Stefan Radu, Ploiesti, 1110 - 8.06 - H
    15. Radu Tica, Bucuresti, 2056 - 7.9 - H
    16. Teodorescu Robert, Bucuresti, 1260 - 7.75 - H
    17. Radu Fanel, Ramnicu Sarat, 1993 - 7.6 - H
    18. Sutei Marian, Slobozia, 4120 - 7.35 - H
    19. Adam Florin, Targoviste, 1893 - 7.2 - H
    20. Zlata Alexandru, Focsani, 2535 - 7 - H
    21. Voicu Adrian, Videle, 2406 - 6.45 - H
    22. Kosarus Alex, Bucuresti, 2413 - 6.4 - H
    23. Iancu Marius, Videle, 1129 - 6.39 - H
    24. Busuioc Andrei, Panciu, 2661 - 5.9 - H
    25. Stoian Sebastian, Slobozia, 4309 - 5.83 - H
    26. Petre Corina, Ploiesti, 1910 - 5.65 - HF
    27. Marias Robert, Ploiesti, 1856 - 5.47 - H
    28. Cuciureanu Daniel, Ploiesti, 1546 - 5.4 - H
    29. Grigore Madalin, Cocorastii Mislii, 1954 - 5.4 - H
    30. Vrasti Ioan, Ploiesti, 2193 - 5.13 - H
    31. Gheorghe Catalin, Ploiesti, 1309 - 5.08 - H
    32. Petre Daniel, Bucuresti, 1683 - 5 - H
    33. Damian Sebastian, Paulesti, 1447 - 4.91 - H
    34. Mitroi Florin, Bucuresti, 1353 - 4.89 - H
    35. Moldovan Andrei, Bucuresti, 1513 - 4.47 - H
    36. Iliescu Patricia, Bucuresti, 1428 - 4.24 - HF
    37. Popa Robert, Targoviste, 5002 - 0
    38. Stancu Gheorghe, Brazi, 5004 - 0
    39. Busuioc Bogdan, Panciu, 5006 - 0
    40. Anica Andrei, Buzau, 5007 - 0
    41. Dobrica Marius, Videle, 5008 - 0
    42. Iordache Mircea, Brazi, 5009 - 0




    Clasament Hobby

    1. Toma Sebastian - Ramnicu Sarat
    2. Radu Fanel - Ramnicu Sarat
    3 -- 4
    Voicu Adrian - Videle
    Zlata Alexandru - Focsani
    5 -- 8
    Dumitru Florin - Slobozia
    Adam Florin - Targoviste
    Ungureanu Stefan Radu - Ploiesti
    Radu Ciprian - Brasov
    9 -- 14
    Sutei Marian - Slobozia
    Preda Leo - Targoviste
    Kosarus Alex - Bucuresti
    Ionita Mihai - Lipanesti
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Cojocaru Nicusor - Brasov
    15 -- 21 1v gr.sup.
    Toader Petru - Bragadiru
    Constantin Valentin - Ploiesti
    Gheorghe Ion - Bucuresti
    Radu Tica - Bucuresti
    Teodorescu Robert - Bucuresti
    Busuioc Andrei - Panciu
    Cuciureanu Daniel - Ploiesti
    22 -- 28 0v gr.sup.
    Arama Gicu - Braila
    Drapac Gheorghe - Brasov
    Cojocaru Andru - Targoviste
    Iancu Marius - Videle
    Stoian Sebastian - Slobozia
    Marias Robert - Ploiesti
    Gheorghe Catalin - Ploiesti
    29 -- 2v gr.inf.
    Anica Andrei - Buzau
    30 -- 36 1v gr.inf.
    Petre Corina - Ploiesti
    Grigore Madalin - Cocorastii Mislii
    Vrasti Ioan - Ploiesti
    Mitroi Florin - Bucuresti
    Iliescu Patricia - Bucuresti
    Stancu Gheorghe - Brazi
    Busuioc Bogdan - Panciu
    37 -- 42 0v gr.inf.
    Petre Daniel - Bucuresti
    Damian Sebastian - Paulesti
    Moldovan Andrei - Bucuresti
    Popa Robert - Targoviste
    Dobrica Marius - Videle
    Iordache Mircea - Brazi

    Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 PREDA LEO - Targoviste
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 UNGUREANU STEFAN RADU - Ploiesti
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 RADU TICA - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 STOIAN SEBASTIAN - Slobozia
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 GRIGORE MADALIN - Cocorastii Mislii
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    6 DOBRICA MARIUS - Videle
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 ARAMA GICU - Braila
    3-1
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    4
    2 GHEORGHE ION - Bucuresti
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 TEODORESCU ROBERT - Bucuresti
    3-0
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 IANCU MARIUS - Videle
    3-2
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    2
    5 VRASTI IOAN - Ploiesti
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    6 IORDACHE MIRCEA - Brazi
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 COJOCARU NICUSOR - Brasov
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 RADU FANEL - Ramnicu Sarat
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    0-3
    3
    2
    4 PETRE CORINA - Ploiesti
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    5 GHEORGHE CATALIN - Ploiesti
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    6 ILIESCU PATRICIA - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    0-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 DRAPAC GHEORGHE - Brasov
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    4
    2 IONITA MIHAI - Lipanesti
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    5
    1
    3 SUTEI MARIAN - Slobozia
    3-2
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 CUCIUREANU DANIEL - Ploiesti
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
    5 PETRE DANIEL - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6 BUSUIOC BOGDAN - Panciu
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 TOADER PETRU - Bragadiru
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    5
    0
    1
    2 DUMITRU FLORIN - Slobozia
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 ADAM FLORIN - Targoviste
    3-1
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    5
    1
    1
    4 BUSUIOC ANDREI - Panciu
    1-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    4
    0
    -1
    1
    5 MOLDOVAN ANDREI - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 STANCU GHEORGHE - Brazi
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 COJOCARU ANDRU - Targoviste
    0-3
    2-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    3
    2 RADU CIPRIAN - Brasov
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 ZLATA ALEXANDRU - Focsani
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    4 MARIAS ROBERT - Ploiesti
    2-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    5 MITROI FLORIN - Bucuresti
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    6 POPA ROBERT - Targoviste
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 TOMA SEBASTIAN - Ramnicu Sarat
    3-0
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    2
    2 CONSTANTIN VALENTIN - Ploiesti
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 VOICU ADRIAN - Videle
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    2-3
    4
    1
    4 KOSARUS ALEX - Bucuresti
    1-3
    2-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    4
    5 DAMIAN SEBASTIAN - Paulesti
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    6 ANICA ANDREI - Buzau
    1-3
    0-3
    3-2
    1-3
    3-1
    2
    -

    Gr.superioara nr. 1 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 UNGUREANU STEFAN RADU - Ploiesti
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 CUCIUREANU DANIEL - Ploiesti
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    3 COJOCARU NICUSOR - Brasov
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    4 ARAMA GICU - Braila
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 GHEORGHE ION - Bucuresti
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    2 ADAM FLORIN - Targoviste
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    3 SUTEI MARIAN - Slobozia
    3-1
    2-3
    3-2
    2
    2
    4 GHEORGHE CATALIN - Ploiesti
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    2 RADU CIPRIAN - Brasov
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    1
    3 TOADER PETRU - Bragadiru
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4 DRAPAC GHEORGHE - Brasov
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 IONITA MIHAI - Lipanesti
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    2 TOMA SEBASTIAN - Ramnicu Sarat
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 COJOCARU ANDRU - Targoviste
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    4 BUSUIOC ANDREI - Panciu
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 DUMITRU FLORIN - Slobozia
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 PREDA LEO - Targoviste
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 CONSTANTIN VALENTIN - Ploiesti
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 MARIAS ROBERT - Ploiesti
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 ZLATA ALEXANDRU - Focsani
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 IANCU MARIUS - Videle
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    3 RADU TICA - Bucuresti
    2-3
    3-0
    2-3
    1
    4 KOSARUS ALEX - Bucuresti
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 VOICU ADRIAN - Videle
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 RADU FANEL - Ramnicu Sarat
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 TEODORESCU ROBERT - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 STOIAN SEBASTIAN - Slobozia
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -


    Eliminatorii Hobby

    1. Ungureanu Stefan Radu
    ------------------------- Ungureanu Stefan Radu 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Voicu Adrian 2-3
    9. Kosarus Alex
    ------------------------- Voicu Adrian 1-3
    8. Voicu Adrian
    -------------------------------------------------- Toma Sebastian 0-3
    5. Dumitru Florin
    ------------------------- Dumitru Florin 3-2
    12. Stoicescu Gheorghe
    ----------------------------------- Toma Sebastian 2-3
    13. Sutei Marian
    ------------------------- Toma Sebastian 1-3
    4. Toma Sebastian
    ----------------------------------------------------------------- Toma Sebastian 3-2
    3. Radu Ciprian
    ------------------------- Radu Ciprian 3-2
    14. Cojocaru Nicusor
    ----------------------------------- Zlata Alexandru 0-3
    11. Ionita Mihai
    ------------------------- Zlata Alexandru 1-3
    6. Zlata Alexandru
    -------------------------------------------------- Radu Fanel 0-3
    7. Radu Fanel
    ------------------------- Radu Fanel 3-2
    10. Preda Leo
    ----------------------------------- Radu Fanel 3-1
    15. Bye
    ------------------------- Adam Florin 0-3
    2. Adam Florin
    Ultima editare de iulian.vrasti; 28.aug.2022, 20:45.
    FlorinBN, MARIUS67 and mihais mioveni like this.

    Comentariu


    • #3
      AmaTur: Turneu A - Trofeul PRAHOVEAN "Paleta de la Bloc"- Etapa a III-a - 27 / 28 August 2022
      Clasament Elite

      1. Fratila Robert - Filipestii de Targ
      2. Buzatu Vasile - Buftea
      3 -- 4
      Moldovan Horvath Csaba - Targu Mures
      Soare Valentin - Valenii de Munte
      Clasament Open

      1. Craciun David Mihai - Bucuresti
      2. Marian Bogdan - Ploiesti
      3 -- 4
      Vasilescu Remus - Curtea de Arges
      Stancescu Sebastian - Ploiesti
      Clasament Avansati

      1.
      Dica Danut - Caracal
      2. Curelea Petre - Lehliu Gara
      3 -- 4
      Vlasceanu Valentin - Darmanesti
      Clasament Hobby


      1. Toma Sebastian - Ramnicu Sarat
      2. Radu Fanel - Ramnicu Sarat
      3 -- 4
      Voicu Adrian - Videle
      Zlata Alexandru - Focsani



















      AmaTur: Turneu A - Trofeul PRAHOVEAN "Paleta de la Bloc"- Etapa a II-a - 21 / 22 Mai 2022
      Clasament Elite

      1. Neculai Alexandru - Tulcea
      2. Fratila Robert - Filipestii de Targ
      3 -- 4
      Dumitru Gheorghe - Bucuresti
      Retegan Cosmin- Plopeni
      Clasament Open

      1. Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
      2. Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
      3 -- 4
      Vasilescu Remus - Curtea de Arges
      Trocan Nicolae - Mioveni
      Clasament Avansati

      1. Varzaru Vivi - Videle
      2. Enache Ciprian - Ploiesti
      3 -- 4
      Dinu Adrian - Darmanesti
      Gagiu Remus - Pitesti
      Clasament Hobby

      1. Georgescu Robert Stefan - Bucuresti
      2. Jinga Vlad - Bucuresti
      3 -- 4
      Constantin Daniel - Filipestii de Targ
      Mihalcea Stefan Tiberiu - Bucuresti





















      AmaTur: Turneu A - Trofeul PRAHOVEAN "Paleta de la Bloc"- Etapa I-a - 19 / 20 Martie 2022
      Clasament Elite

      1. Neculai Alexandru - Tulcea
      2. Neagoe Costin - Bucuresti
      3 -- 4
      Totpal Marius - Busteni
      Pantelimon Andi - Bucuresti
      Clasament Open

      1. Visan Daniel - Ploiesti
      2. Craiu Catalin - Videle
      3 -- 4
      Pascu Razvan - Magureni
      Badea Mihai - Targoviste
      Clasament Avansati

      1. Enculescu Mihaita - Dobroesti
      2. Stoica Dragos - Bucuresti
      3 -- 4
      Stoica Patricia - Bucuresti
      Gagiu Remus - Pitesti
      Clasament Hobby

      1. Cruceru Ion - Ramnicu Sarat
      2. Untea Costel - Ramnicu Sarat
      3 -- 4
      Matsumoto Paul - Brasov
      Scutaru Marius - Constanta

      Ultima editare de iulian.vrasti; 28.aug.2022, 21:43.
      Cameliacraiu and Marian Bogdan like this.

      Comentariu


      • #4
        Stoicescu Gheorghe , Iedera_DB , Hobby . Multumesc !
        MARIUS67, Categoria Incepatori and 6 others like this.

        Comentariu


        • #5
          Ioniță Mihai, Lipănești -hobby Simion Gabriel, Boldești-Scăeni -hobby
          Johny GH likes this.

          Comentariu


          • #6
            Vrasti Ioan - Ploiesti - Hobby
            Brulea Petre, Johny GH and 2 others like this.

            Comentariu


            • #7
              Nitu Serban..Paulesti..Open

              Comentariu


              • #8
                Are placerea sa se înscrie la categoria Open:
                - Marian Bogdan, Ploiesti - mp 30.81, OW
                "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                George Bernard Shaw

                https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


                https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

                Comentariu


                • #9
                  Petculescu Giani avansati

                  Comentariu


                  • #10
                    Gheorghe Nicolae București Elite. Mulțumesc

                    Comentariu


                    • #11
                      Damian Sebastian, Paulesti, Hobby. Multumesc.

                      Comentariu


                      • #12
                        Are placerea să se înscrie :
                        Serban Adi Iulian (Open) Ramnicu Sarat
                        "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                        George Bernard Shaw

                        https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


                        https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

                        Comentariu


                        • #13
                          Corbu Darius, Panait Genu și Soare Valentin.
                          YOU WANT SOME CANDY???DYIN' AIN'T MUCH OF A LIVIN' BOY!!!

                          Comentariu


                          • #14
                            Matea Aurelian - Popesti Leordeni - Avansati

                            Comentariu


                            • #15
                              Manolache Florin - Avansati - Strejnicu

                              Comentariu


                              • #16
                                Baciu Stefan Mioveni Open.

                                Trimis de pe al meu SM-A025G folosind Tapatalk

                                Comentariu


                                • #17
                                  Balan Mihai - Ploiesti - Elite

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Catana Claudiu - Bucuresti - Elite

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      - Plaiasu Ion, Plopeni - mp 28.19, Open
                                      BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
                                      Blade: KAZAK
                                      FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Tical Nicusor otopeni, Cocan Mircea și Dumitrescu Robert Nicolae București toți avansați .

                                        Trimis de pe al meu SM-G780F folosind Tapatalk

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Cojocaru Nicușor /Brașov /Hobby /cu dizabilități


                                          Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Se înscrie Matsumoto Paul din Brașov la avansați.

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Visan Daniel, Ploiești, elite

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Din Campina la elite GRIGORE ALEXANDRU

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Din Mioveni, la Open, Mihu Florin și Stoica Mihai. Mulțumesc.

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X