Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Regional "Ziua Nationala Amatur" Zona 2 (VN,BR,GL,TL,CT) - Isaccea - 10-11 septembrie 2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A+ Regional "Ziua Nationala Amatur" Zona 2 (VN,BR,GL,TL,CT) - Isaccea - 10-11 septembrie 2022

    Amatur: Turneu A+ Regional "Ziua Nationala Amatur" Zona 2 (VN,BR,GL,TL,CT) - Isaccea - 10/11 septembrie 2022
    ​​​​​
    Pot participa doar jucători din Zona 2 Amatur (județele Vrancea, Brăila, Galați, Tulcea și Constanța)


    Organizatori:
    - Club Tenis de masa Iberom
    - Asociatia Club Sportiv Tenis de Masa "Delta Dunării" Tulcea
    - AmaTur România
    - DJST Tulcea
    - Primăria Comunei Isaccea

    LOCALITATEA: Isaccea, jud.Tulcea;
    DATA: Sâmbătă/Duminica 10/11 septembrie 2022;
    CATEGORII: Elite, Open, Avansati si Hobby;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Sambata 10.09.2022- Avansati și Hobby - 08.00 - 09.15 validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    Duminica 11.09.2022 - -Open și Elite 08.00 - 09.15 validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;

    SALA: Sala de sport Vasile Munteanu , Isaccea/Tulcea;


    LOGISTICĂ: 14 mese Andro, aprobate ITTF, mingi plastic*** Andro Speedball 3S *** 40+
    SPAȚIU DE JOC: 1460 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Covor PVC Sport;
    FACILITĂȚI: Vestiare, garderobă;
    TAXA: adulți 50 Lei, copii 30 Lei, persoane cu dizabilități 0 Lei;

    Se asigură apă plată 2 litri, cafea, covrigei, etc
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Hobby, Amatori, Open, Elite: Locurile 1-4 cupe si diplome;

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - înscrierile se validează în ordinea clasamentului până sambata 03 septembrie ora 21.00 (cu prioritate pentru jucătorii din categorie}, iar apoi în ordinea înscrierilor, păstrând neschimbate eventualele liste de așteptare de la momentul respectiv.
    -pe forum;
    -ultima retragere se face până la data de 08 sept 2022, ora 21,00 (Avansați și Hobby) si 09 sept. 2022 ora 21,00 (Open și Elite)
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:
    Open - Duminica 11.09.2022
    - Participanti: 48;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări functie de localităti (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de 3/4 jucatori
    - Tablou eliminatoriu;

    Elite - Duminica 11.09.2022
    - Participanti: 36;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări functie de localităti (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Grupe superioare de 3/4 jucatori
    - Tablou eliminatoriu;

    Avansati - Sambata 10.09.2022
    - Participanti: 42;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări functie de localităti (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de 3/4 jucatori
    - Tablou eliminatoriu;

    Hobby - Sambata 10.09.2022
    - Participanti: 42;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări functie de localităti (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de 3/4 jucatori
    - Tablou eliminatoriu;

    Sistemul de joc și numărul jucătorilor/categorie poate suferi modificari in functie de numarul de jucatori inscrisi, poate avea un al 5-lea cel mai bun loc calificat in superioare si va fi anuntat in timp util.

    ORGANIZATORI:
    - Manea Mihaita, tel. 0744.482.488;
    - Luca Octavian
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Gherasim Iulian, tel 0769.640.103;
    Ultima editare de Iulian Gherasim; 10.sep.2022, 22:04.
    Bubucrys, dr.Toma and remy like this.
    ARTICOLE TENIS DE MASĂ




  • #2
    Inscrieri Hobby (10_09_2022) - 9:07:51 AM - v5.3 / cls_2022-sep

    1. Nadoleanu Pavel, Tulcea, 1624 - 9.45 - H
    2. Stancu Octavian, Tulcea, 1709 - 8.98 - H
    3. Arama Gicu, Braila, 1589 - 8.92 - HW
    4. Stinga Ovidiu, Tecuci, 1727 - 8.78 - H
    5. Chereches Sergiu, Tulcea, 2465 - 8.5 - H
    6. Nistor Costel, Galati, 1956 - 8.33 - H
    7. Constantin Ionut, Odobesti, 1908 - 8.2 - H
    8. Gologan Sorin Gabriel, Faurei, 1632 - 8.06 - H
    9. Basau Marian, Tulcea, 1313 - 7.8 - H
    10. Magura Larian, Constanta, 1120 - 7.64 - H
    11. Vintila George Daniel, Braila, 1502 - 7.42 - H
    12. Toader Mihai, Jijila, 2563 - 7.2 - H
    13. Moise Viorel, Braila, 900 - 6.9 - HW
    14. Soarice Danut, Faurei, 1680 - 6.82 - H
    15. Pascu Gabriel, Braila, 2141 - 6.13 - HW
    16. Magura Casian, Constanta, 1269 - 5.74 - H
    17. Dutu Constantin, Galati, 1464 - 5.67 - H
    18. Gheorghita Denisa, Galati, 1576 - 5.67 - HF
    19. Urdes Florentina Ruxandra, Tulcea, 2162 - 5.63 - HF
    20. Geileanu Rares, Tulcea, 3004 - 5.6 - H
    21. Sirotencu Nicolae, Tulcea, 3141 - 5 - H
    22. Carcei Alexandra, Galati, 2470 - 4.67 - HF
    23. Timofei Alberto, Tulcea, 1909 - 4.65 - H
    24. Stoian Narcis, Braila, 3485 - 4 - H

    Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 NADOLEANU PAVEL - Tulcea
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 MAGURA LARIAN - Constanta
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    3 VINTILA GEORGE DANIEL - Braila
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 GHEORGHITA DENISA - Galati
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    5 SIROTENCU NICOLAE - Tulcea
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 STANCU OCTAVIAN - Tulcea
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    2 CONSTANTIN IONUT - Odobesti
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 MOISE VIOREL - Braila
    3-0
    0-3
    1-3
    3-2
    2
    3
    4 URDES FLORENTINA RUXANDRA - Tulcea
    3-0
    0-3
    3-1
    3-0
    3
    2
    5 CARCEI ALEXANDRA - Galati
    3-0
    0-3
    2-3
    0-3
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 ARAMA GICU - Braila
    3-2
    2-3
    3-0
    2-3
    2
    3
    2
    0
    1
    2 GOLOGAN SORIN GABRIEL - Faurei
    2-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    1
    1
    1
    3 TOADER MIHAI - Jijila
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    4 GEILEANU RARES - Tulcea
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 TIMOFEI ALBERTO - Tulcea
    3-2
    1-3
    0-3
    3-0
    2
    4
    -1
    -1
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 STINGA OVIDIU - Tecuci
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 BASAU MARIAN - Tulcea
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    3 SOARICE DANUT - Faurei
    1-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    2
    4 DUTU CONSTANTIN - Galati
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5
    5 STOIAN NARCIS - Braila
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 CHERECHES SERGIU - Tulcea
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
    2 NISTOR COSTEL - Galati
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    2
    3 PASCU GABRIEL - Braila
    3-0
    3-1
    1-3
    2
    1
    4 MAGURA CASIAN - Constanta
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    5 -
    -

    Gr.superioara nr. 1 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 NADOLEANU PAVEL - Tulcea
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 BASAU MARIAN - Tulcea
    1-3
    0-3
    0
    3 CHERECHES SERGIU - Tulcea
    0-3
    3-0
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 CONSTANTIN IONUT - Odobesti
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 ARAMA GICU - Braila
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 MAGURA CASIAN - Constanta
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 TOADER MIHAI - Jijila
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 MOISE VIOREL - Braila
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 STOIAN NARCIS - Braila
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 STINGA OVIDIU - Tecuci
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 MAGURA LARIAN - Constanta
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 TIMOFEI ALBERTO - Tulcea
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 PASCU GABRIEL - Braila
    1-3
    1-3
    0
    2 VINTILA GEORGE DANIEL - Braila
    3-1
    3-0
    2
    1
    3 CARCEI ALEXANDRA - Galati
    3-1
    0-3
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 NISTOR COSTEL - Galati
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 URDES FLORENTINA RUXANDRA - Tulcea
    1-3
    3-1
    1
    2
    3 GHEORGHITA DENISA - Galati
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 SOARICE DANUT - Faurei
    2-3
    3-2
    1
    2
    2 GOLOGAN SORIN GABRIEL - Faurei
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 DUTU CONSTANTIN - Galati
    2-3
    0-3
    0
    -

    Eliminatorii Hobby

    1. Nadoleanu Pavel
    ------------------------- Nadoleanu Pavel 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Soarice Danut 2-3
    9. Urdes Florentina Ruxandra
    ------------------------- Soarice Danut 0-3
    8. Soarice Danut
    -------------------------------------------------- Stinga Ovidiu 1-3
    5. Vintila George Daniel
    ------------------------- Vintila George Daniel 3-1
    12. Moise Viorel
    ----------------------------------- Stinga Ovidiu 0-3
    13. Arama Gicu
    ------------------------- Stinga Ovidiu 0-3
    4. Stinga Ovidiu
    ----------------------------------------------------------------- Nistor Costel 2-3
    3. Toader Mihai
    ------------------------- Toader Mihai 3-0
    14. Chereches Sergiu
    ----------------------------------- Nistor Costel 2-3
    11. Magura Larian
    ------------------------- Nistor Costel 0-3
    6. Nistor Costel
    -------------------------------------------------- Nistor Costel 3-0
    7. Gologan Sorin Gabriel
    ------------------------- Gologan Sorin Gabriel 3-0
    10. Carcei Alexandra
    ----------------------------------- Constantin Ionut 0-3
    15. Bye
    ------------------------- Constantin Ionut 0-3
    2. Constantin Ionut

    Clasament Hobby

    1. Nistor Costel - Galati
    2. Stinga Ovidiu - Tecuci
    3 -- 4
    Constantin Ionut - Odobesti
    Soarice Danut - Faurei
    5 -- 8
    Toader Mihai - Jijila
    Vintila George Daniel - Braila
    Gologan Sorin Gabriel - Faurei
    Nadoleanu Pavel - Tulcea
    9 -- 14
    Magura Larian - Constanta
    Arama Gicu - Braila
    Urdes Florentina Ruxandra - Tulcea
    Chereches Sergiu - Tulcea
    Moise Viorel - Braila
    Carcei Alexandra - Galati
    15 -- 21 0v gr.sup.
    Basau Marian - Tulcea
    Pascu Gabriel - Braila
    Magura Casian - Constanta
    Dutu Constantin - Galati
    Gheorghita Denisa - Galati
    Timofei Alberto - Tulcea
    Stoian Narcis - Braila
    22 -- 24 0v gr.inf.
    Stancu Octavian - Tulcea
    Geileanu Rares - Tulcea
    Sirotencu Nicolae - Tulcea

    Inscrieri Avansati (10_09_2022) - 9:09:38 AM - v5.3 / cls_2022-sep

    1. Portase Raluca, Galati, 826 - 19.63 - AF
    2. Nicola Marian, Constanta, 273 - 19.48 - A
    3. Danalache Daniel, Navodari, 1168 - 18.55 - A
    4. Peiciu Vasile, Tulcea, 648 - 18.3 - A
    5. Coclea Ionel, Braila, 321 - 17.72 - AW
    6. Bran Florin, Tulcea, 503 - 16.88 - A
    7. Popa Gelu, Focsani, 391 - 16.68 - A
    8. Iordan Andrei, Tulcea, 357 - 15.46 - A
    9. Plesoianu Stefan, Constanta, 363 - 15.46 - AW
    10. Bacain Mitica, Faurei, 1248 - 15.18 - A
    11. Apostu Laurentiu, Focsani, 2371 - 14.8 - A
    12. Stancu Maricel, Focsani, 1203 - 14.5 - A
    13. Tirdea Ionut, Tecuci, 716 - 14.47 - A
    14. Stanila Eugen, Faurei, 1335 - 13.8 - A
    15. Panait Adrian, Braila, 554 - 13.75 - AW
    16. Maladoi George, Tulcea, 909 - 13.54 - A
    17. Vieriu Mirel, Focsani, 1242 - 12.95 - A
    18. Stepanov Petre, Tulcea, 908 - 12.49 - A
    19. Enache Adrian, Tulcea, 904 - 12.36 - A
    20. Valache Viorel, Galati, 2668 - 12.2 - A
    21. Bolozan Laurentiu, Braila, 1071 - 12.13 - AW
    22. Avram Ionut, Galati, 884 - 12.1 - A
    23. Bozuc Paul, Tulcea, 1098 - 11.58 - A
    24. Comsa George Alexandru, Tulcea, 2265 - 11.5 - A
    25. Bacain Alexandru, Faurei, 1778 - 10.57 - A

    Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 PORTASE RALUCA - Galati
    0-3
    3-0
    3-0
    1-3
    2
    3
    2 IORDAN ANDREI - Tulcea
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    3 APOSTU LAURENTIU - Focsani
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    5
    4 ENACHE ADRIAN - Tulcea
    0-3
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    4
    5 BACAIN ALEXANDRU - Faurei
    3-1
    0-3
    2-3
    3-1
    2
    2
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 NICOLA MARIAN - Constanta
    3-1
    2-3
    3-0
    3-1
    3
    2
    2 BACAIN MITICA - Faurei
    1-3
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    3 TIRDEA IONUT - Tecuci
    3-2
    3-2
    1-3
    3-1
    3
    1
    4 VIERIU MIREL - Focsani
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    4
    5 BOZUC PAUL - Tulcea
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 DANALACHE DANIEL - Navodari
    3-0
    3-1
    1-3
    3-0
    3
    1
    2 PLESOIANU STEFAN - Constanta
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    3 STANCU MARICEL - Focsani
    1-3
    3-1
    3-2
    2-3
    2
    3
    4 STEPANOV PETRE - Tulcea
    3-1
    3-1
    2-3
    0-3
    2
    4
    5 BOLOZAN LAURENTIU - Braila
    0-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    2
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 PEICIU VASILE - Tulcea
    3-0
    3-1
    1-3
    0-3
    2
    4
    2 POPA GELU - Focsani
    0-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    1
    3 PANAIT ADRIAN - Braila
    1-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    4 VALACHE VIOREL - Galati
    3-1
    2-3
    3-0
    2-3
    2
    3
    5 COMSA GEORGE ALEXANDRU - Tulcea
    3-0
    0-3
    3-1
    3-2
    3
    2
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 COCLEA IONEL - Braila
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 BRAN FLORIN - Tulcea
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    3 STANILA EUGEN - Faurei
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 MALADOI GEORGE - Tulcea
    0-3
    3-2
    0-3
    3-2
    2
    3
    5 AVRAM IONUT - Galati
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    -

    Gr.superioara nr. 1 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 IORDAN ANDREI - Tulcea
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 VALACHE VIOREL - Galati
    2-3
    3-2
    1
    2
    3 MALADOI GEORGE - Tulcea
    0-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 TIRDEA IONUT - Tecuci
    3-2
    1-3
    1
    2
    2 STANCU MARICEL - Focsani
    2-3
    1-3
    0
    3 BRAN FLORIN - Tulcea
    3-1
    3-1
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 DANALACHE DANIEL - Navodari
    3-1
    3-2
    2
    1
    2 BACAIN MITICA - Faurei
    1-3
    1-3
    0
    3 PEICIU VASILE - Tulcea
    2-3
    3-1
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 POPA GELU - Focsani
    1-3
    3-2
    1
    2
    2 PORTASE RALUCA - Galati
    3-1
    3-1
    2
    1
    3 STEPANOV PETRE - Tulcea
    2-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 COCLEA IONEL - Braila
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 BACAIN ALEXANDRU - Faurei
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 VIERIU MIREL - Focsani
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 STANILA EUGEN - Faurei
    1-3
    3-1
    1
    2
    2 NICOLA MARIAN - Constanta
    3-1
    3-0
    2
    1
    3 ENACHE ADRIAN - Tulcea
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 COMSA GEORGE ALEXANDRU - Tulcea
    1-3
    3-0
    1
    2
    2 BOLOZAN LAURENTIU - Braila
    3-1
    3-0
    2
    1
    3 APOSTU LAURENTIU - Focsani
    0-3
    0-3
    0
    -

    Eliminatorii Avansati

    1. Iordan Andrei
    ------------------------- Iordan Andrei 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Iordan Andrei 3-1
    9. Stanila Eugen
    ------------------------- Comsa George Alexandru 1-3
    8. Comsa George Alexandru
    -------------------------------------------------- Portase Raluca 2-3
    5. Coclea Ionel
    ------------------------- Coclea Ionel 3-1
    12. Peiciu Vasile
    ----------------------------------- Portase Raluca 1-3
    13. Tirdea Ionut
    ------------------------- Portase Raluca 2-3
    4. Portase Raluca
    ----------------------------------------------------------------- Danalache Daniel 0-3
    3. Danalache Daniel
    ------------------------- Danalache Daniel 3-0
    14. Valache Viorel
    ----------------------------------- Danalache Daniel 3-0
    11. Popa Gelu
    ------------------------- Nicola Marian 1-3
    6. Nicola Marian
    -------------------------------------------------- Danalache Daniel 3-2
    7. Bolozan Laurentiu
    ------------------------- Bolozan Laurentiu 3-2
    10. Bacain Alexandru
    ----------------------------------- Bolozan Laurentiu 3-1
    15. Bye
    ------------------------- Bran Florin 0-3
    2. Bran Florin

    Clasament Avansati

    1. Danalache Daniel - Navodari
    2. Portase Raluca - Galati
    3 -- 4
    Bolozan Laurentiu - Braila
    Iordan Andrei - Tulcea
    5 -- 8
    Nicola Marian - Constanta
    Coclea Ionel - Braila
    Bran Florin - Tulcea
    Comsa George Alexandru - Tulcea
    9 -- 14
    Valache Viorel - Galati
    Tirdea Ionut - Tecuci
    Bacain Alexandru - Faurei
    Popa Gelu - Focsani
    Peiciu Vasile - Tulcea
    Stanila Eugen - Faurei
    15 -- 21 0v gr.sup.
    Bacain Mitica - Faurei
    Apostu Laurentiu - Focsani
    Stancu Maricel - Focsani
    Maladoi George - Tulcea
    Vieriu Mirel - Focsani
    Stepanov Petre - Tulcea
    Enache Adrian - Tulcea
    22 -- 25 0v gr.inf.
    Plesoianu Stefan - Constanta
    Panait Adrian - Braila
    Avram Ionut - Galati
    Bozuc Paul - Tulcea

    Inscrieri Open (11_09_2022) - 9:10:37 AM - v5.3 / cls_2022-sep

    1. Niculache Chirica, Tulcea, 138 - 32.97 - O
    2. Simulescu Adrian, Focsani, 291 - 32.64 - O
    3. Samoila Ion, Babadag, 328 - 32.49 - O
    4. Ghizdavescu Adrian, Navodari, 142 - 32.21 - O
    5. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 69 - 31.78 - O
    6. Toader Nicolae, Tulcea, 640 - 31.7 - O
    7. Budescu Marian, Galati, 368 - 31.5 - OL
    8. Pancrat Cristian, Tulcea, 134 - 29.76 - O
    9. Leolea Andrei, Constanta, 163 - 29.53 - OW
    10. Zainescu Corneliu, Galati, 835 - 27.74 - OW
    11. Carata Catalin, Tulcea, 437 - 27.73 - OW
    12. Munteanu Octavian, Tecuci, 225 - 27.22 - OW
    13. Serban Marin, Tulcea, 1296 - 26.7 - OW
    14. Picioroga Lucian, Galati, 925 - 25.9 - O
    15. Gaitan Tiberiu, Braila, 378 - 25.78 - OW
    16. Ilie Octavel, Braila, 738 - 25.73 - O
    17. Osman Metin, Tulcea, 836 - 25.5 - OW
    18. Rausche Valentin, Tulcea, 216 - 24.18 - O
    19. Ivan Adrian, Tulcea, 467 - 23.13 - OW
    20. Bujoi Emanuel, Braila, 743 - 21.97 - O
    21. Stoli Nicu, Tulcea, 458 - 21.01 - O
    22. Anton Cristian, Tulcea, 829 - 20.68 - O
    23. Nechifor Constantin, Navodari, 489 - 20.43 - O
    24. Cotet Nicolae, Braila, 279 - 19.69 - AW
    25. Lupu Gheorghe, Navodari, 1243 - 12.75 - A

    Gr.inferioara nr. 1 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 NICULACHE CHIRICA - Tulcea
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 ZAINESCU CORNELIU - Galati
    2-3
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    3 MUNTEANU OCTAVIAN - Tecuci
    2-3
    3-2
    1-3
    3-1
    2
    3
    4 BUJOI EMANUEL - Braila
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
    5 STOLI NICU - Tulcea
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 SIMULESCU ADRIAN - Focsani
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 LEOLEA ANDREI - Constanta
    0-3
    3-1
    3-1
    2-3
    2
    3
    3 SERBAN MARIN - Tulcea
    0-3
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    4
    4 IVAN ADRIAN - Tulcea
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    5 COTET NICOLAE - Braila
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 SAMOILA ION - Babadag
    1-3
    3-0
    2-3
    1-3
    1
    5
    2 PANCRAT CRISTIAN - Tulcea
    3-1
    2-3
    3-2
    3-0
    3
    1
    3 PICIOROGA LUCIAN - Galati
    0-3
    3-2
    1-3
    3-1
    2
    3
    4 RAUSCHE VALENTIN - Tulcea
    3-2
    2-3
    3-1
    3-1
    3
    2
    5 NECHIFOR CONSTANTIN - Navodari
    3-1
    0-3
    1-3
    1-3
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 GHIZDAVESCU ADRIAN - Navodari
    3-2
    3-2
    3-0
    0-3
    3
    1
    2 BUDESCU MARIAN - Galati
    2-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    2
    3 CARATA CATALIN - Tulcea
    2-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    4 ILIE OCTAVEL - Braila
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    5 ANTON CRISTIAN - Tulcea
    3-0
    2-3
    2-3
    0-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 POPESCU APREOTESEI MIHAI - Straoane
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 TOADER NICOLAE - Tulcea
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    3 GAITAN TIBERIU - Braila
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    2
    4 OSMAN METIN - Tulcea
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 LUPU GHEORGHE - Navodari
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    -

    Gr.superioara nr. 1 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 NICULACHE CHIRICA - Tulcea
    1-3
    3-1
    1
    2
    0
    0
    1
    2 ILIE OCTAVEL - Braila
    3-1
    2-3
    1
    1
    1
    1
    1
    3 TOADER NICOLAE - Tulcea
    1-3
    3-2
    1
    -1
    -1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 SIMULESCU ADRIAN - Focsani
    1-3
    3-0
    1
    2
    2 PICIOROGA LUCIAN - Galati
    3-1
    3-0
    2
    1
    3 LUPU GHEORGHE - Navodari
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 PANCRAT CRISTIAN - Tulcea
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 LEOLEA ANDREI - Constanta
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 CARATA CATALIN - Tulcea
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 GHIZDAVESCU ADRIAN - Navodari
    0-3
    0-3
    0
    2 MUNTEANU OCTAVIAN - Tecuci
    3-0
    0-3
    1
    2
    3 NECHIFOR CONSTANTIN - Navodari
    3-0
    3-0
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 POPESCU APREOTESEI MIHAI - Straoane
    3-1
    3-2
    2
    1
    2 BUJOI EMANUEL - Braila
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 SERBAN MARIN - Tulcea
    2-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 GAITAN TIBERIU - Braila
    0-3
    1-3
    0
    2 COTET NICOLAE - Braila
    3-0
    1-3
    1
    2
    3 SAMOILA ION - Babadag
    3-1
    3-1
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 BUDESCU MARIAN - Galati
    3-1
    3-2
    2
    1
    2 RAUSCHE VALENTIN - Tulcea
    1-3
    2-3
    0
    3 ZAINESCU CORNELIU - Galati
    2-3
    3-2
    1
    2
    Eliminatorii Open

    1. Ilie Octavel
    ------------------------- Ilie Octavel 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Ilie Octavel 3-2
    9. Cotet Nicolae
    ------------------------- Cotet Nicolae 3-2
    8. Zainescu Corneliu
    -------------------------------------------------- Popescu Apreotesei Mihai 1-3
    5. Popescu Apreotesei Mihai
    ------------------------- Popescu Apreotesei Mihai 3-2
    12. Leolea Andrei
    ----------------------------------- Popescu Apreotesei Mihai 3-1
    13. Simulescu Adrian
    ------------------------- Nechifor Constantin 2-3
    4. Nechifor Constantin
    ----------------------------------------------------------------- Popescu Apreotesei Mihai 3-2
    3. Pancrat Cristian
    ------------------------- Niculache Chirica 0-3
    14. Niculache Chirica
    ----------------------------------- Niculache Chirica 3-2
    11. Munteanu Octavian
    ------------------------- Samoila Ion 2-3
    6. Samoila Ion
    -------------------------------------------------- Niculache Chirica 3-0
    7. Budescu Marian
    ------------------------- Budescu Marian 3-0
    10. Bujoi Emanuel
    ----------------------------------- Budescu Marian 3-0
    15. Bye
    ------------------------- Picioroga Lucian 0-3
    2. Picioroga Lucian

    Clasament Open

    1. Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
    2. Niculache Chirica - Tulcea
    3 -- 4
    Ilie Octavel - Braila
    Budescu Marian - Galati
    5 -- 8
    Nechifor Constantin - Navodari
    Samoila Ion - Babadag
    Cotet Nicolae - Braila
    Picioroga Lucian - Galati
    9 -- 14
    Leolea Andrei - Constanta
    Pancrat Cristian - Tulcea
    Bujoi Emanuel - Braila
    Simulescu Adrian - Focsani
    Munteanu Octavian - Tecuci
    Zainescu Corneliu - Galati
    15 -- 1v gr.sup.
    Toader Nicolae - Tulcea
    16 -- 21 0v gr.sup.
    Ghizdavescu Adrian - Navodari
    Carata Catalin - Tulcea
    Serban Marin - Tulcea
    Gaitan Tiberiu - Braila
    Rausche Valentin - Tulcea
    Lupu Gheorghe - Navodari
    22 -- 1v gr.inf.
    Anton Cristian - Tulcea
    23 -- 25 0v gr.inf.
    Osman Metin - Tulcea
    Ivan Adrian - Tulcea
    Stoli Nicu - Tulcea[/QUOTE]


    Inscrieri Elite (11_09_2022) - 9:11:32 AM - v5.3 / cls_2022-sep

    1. Neculai Alexandru, Tulcea, 1 - 52.92 - E
    2. Giol Mihai, Braila, 104 - 44 - EL
    3. Zarinschi Catalin, Galati, 114 - 42.51 - EL
    4. Manea Mihaita, Tulcea, 285 - 41.04 - EL
    5. Taranu Nicusor, Tulcea, 297 - 40.07 - E
    6. Mitrea Silviu, Navodari, 29 - 39.63 - EW
    7. Baiburi Levent, Tulcea, 222 - 39.37 - E
    8. Capus Giani, Galati, 52 - 39.16 - EL
    9. Toma Iulian, Braila, 44 - 39.13 - EW
    10. Botezatu Onelus, Galati, 47 - 37.51 - E
    11. Gherasim Iulian, Tulcea, 41 - 37.29 - EL
    12. Spoiala Cristinel, Focsani, 119 - 36.37 - E
    13. Iordache Eugen, Braila, 670 - 36 - E
    14. Fratea Aurel, Constanta, 72 - 35.71 - EW
    15. Trocaru Remus, Tulcea, 161 - 34.11 - E
    16. Evtei Vasile, Tulcea, 525 - 31.5 - O
    17. Luca Octavian, Tulcea, 402 - 30.47 - OL


    Gr.inferioara nr. 1 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
    2 MITREA SILVIU - Navodari
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 BAIBURI LEVENT - Tulcea
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    4 BOTEZATU ONELUS - Galati
    2-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    5 IORDACHE EUGEN - Braila
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 GIOL MIHAI - Braila
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 TARANU NICUSOR - Tulcea
    2-3
    3-1
    1-3
    2-3
    3-0
    2
    3
    1
    2
    1
    3 CAPUS GIANI - Galati
    1-3
    1-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    2
    4 GHERASIM IULIAN - Tulcea
    0-3
    3-1
    2-3
    2-3
    0-3
    1
    5 FRATEA AUREL - Constanta
    1-3
    3-2
    1-3
    3-2
    2-3
    2
    4
    -3
    0
    1
    6 LUCA OCTAVIAN - Tulcea
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    -4
    -2
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 ZARINSCHI CATALIN - Galati
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    2-3
    4
    1
    2 MANEA MIHAITA - Tulcea
    1-3
    3-0
    3-0
    2-3
    3-0
    3
    3
    3 TOMA IULIAN - Braila
    0-3
    0-3
    3-2
    2-3
    3-2
    2
    4
    4 SPOIALA CRISTINEL - Focsani
    2-3
    0-3
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    5 TROCARU REMUS - Tulcea
    0-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    2
    6 EVTEI VASILE - Tulcea
    3-2
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    1
    -
    Gr. superioara nr.1 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea
    3-0
    3-2
    2
    1
    2 TARANU NICUSOR - Tulcea
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 MANEA MIHAITA - Tulcea
    2-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 GIOL MIHAI - Braila
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 BOTEZATU ONELUS - Galati
    1-3
    1-3
    0
    3 TOMA IULIAN - Braila
    0-3
    3-1
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 ZARINSCHI CATALIN - Galati
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 MITREA SILVIU - Navodari
    0-3
    1-3
    0
    3 FRATEA AUREL - Constanta
    0-3
    3-1
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 TROCARU REMUS - Tulcea
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 CAPUS GIANI - Galati
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 BAIBURI LEVENT - Tulcea
    1-3
    1-3
    0
    -
    Eliminatorii Elite

    1. Neculai Alexandru
    ------------------------- Neculai Alexandru 3-0
    8. Fratea Aurel
    ----------------------------------- Neculai Alexandru 3-1
    5. Toma Iulian
    ------------------------- Trocaru Remus 1-3
    4. Trocaru Remus
    -------------------------------------------------- Neculai Alexandru 3-0
    3. Zarinschi Catalin
    ------------------------- Taranu Nicusor 2-3
    6. Taranu Nicusor
    ----------------------------------- Giol Mihai 0-3
    7. Capus Giani
    ------------------------- Giol Mihai 1-3
    2. Giol Mihai

    Clasament Elite

    1. Neculai Alexandru - Tulcea
    2. Giol Mihai - Braila
    3 -- 4
    Trocaru Remus - Tulcea
    Taranu Nicusor - Tulcea
    5 -- 8
    Fratea Aurel - Constanta
    Capus Giani - Galati
    Toma Iulian - Braila
    Zarinschi Catalin - Galati
    9 -- 12 0v gr.sup.
    Manea Mihaita - Tulcea
    Mitrea Silviu - Navodari
    Baiburi Levent - Tulcea
    Botezatu Onelus - Galati
    13 -- 2v gr.inf.
    Luca Octavian - Tulcea
    14 -- 16 1v gr.inf.
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Spoiala Cristinel - Focsani
    Evtei Vasile - Tulcea
    17 -- 0v gr.inf.
    Iordache Eugen - Braila
    Ultima editare de Iulian Gherasim; 11.sep.2022, 16:42.
    FlorinBN likes this.
    ARTICOLE TENIS DE MASĂ



    Comentariu


    • #3
      Pancrat Cristian-Open
      Stepanov Petre-Avansati
      nick20mks and remy like this.

      Comentariu


      • #4
        Iordan Andrei, Tulcea, avansati

        Trimis de pe al meu SM-G965F folosind Tapatalk

        nick20mks and remy like this.

        Comentariu


        • #5
          Toader Nicolae - open
          nick20mks and remy like this.

          Comentariu


          • #6
            Carată Cătălin - open - Tulcea
            Chirică Niculache - open - Tulcea
            Stoli Nicu - open - Tulcea
            Rausche Valentin - open - Tulcea

            shogun, nick20mks and remy like this.

            Comentariu


            • #7
              Se înscrie Neculai Alexandru
              nick20mks likes this.

              Comentariu


              • #8
                Trocaru Remus, Tulcea - Open. Mulțumesc!
                Mihai905, shogun and nick20mks like this.

                Comentariu


                • #9
                  Serbanovici Milen avansati si Nadoleanu Pavel hobby!
                  nick20mks and remy like this.
                  Blade : HM Levi OFF+
                  FH: Donic Baracuda
                  BH: Yasaka Mark V

                  Comentariu


                  • #10
                    Panait Adrian, Brăila-avansați.

                    Trimis de pe al meu SM-G973F folosind Tapatalk

                    Mihai905, M1s1 and 2 others like this.

                    Comentariu


                    • #11
                      Adrian Ivan- Tulcea-Open!
                      Mihai905, nick20mks and like this.

                      Comentariu


                      • #12
                        Cristian Calota, Bozuc Paul si Octavian Sta cu, toti la hobby. Thanks

                        Comentariu


                        • #13
                          Corectie: Octavian Stancu

                          Comentariu


                          • #14
                            Enache Adrian, avansați - Tulcea

                            Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk

                            Comentariu


                            • #15
                              Baiburi Levent -Tulcea - elite

                              Comentariu


                              • #16
                                Osman Metin Tulcea Open

                                Comentariu


                                • #17
                                  Maladoi George, Tulcea- Avansați

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Silivestru Nicu - open

                                    Trimis de pe al meu M2101K6G folosind Tapatalk

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Se pare ca voi veni direct din Bulgaria:
                                      Toma Iulian, Braila, elite

                                      Concursul va fi duminica pt elite, am inteles corect?
                                      Iulian Toma

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Șerban Marin -open -Tulcea

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Botezatu Oneluș-Galați-Elite
                                          Ma Lin Soft
                                          Yasaka Rakza 7
                                          Xiom Yanus

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Zainescu Corneliu -Galati -open

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Capus Giani /galati

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Budescu Marian Galați

                                                Trimis de pe al meu M2007J3SG folosind Tapatalk

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  POPA GELU,Focsani,avansati!

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X