Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

CUPA "MEDSTOM" editia a II-A .TURNEU "A"-RADAUTI,17.11.2012

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Din Galanesti:

    Rosca Niculai,
    Rosca Adela,
    Rosca Nicolae jr,
    Rosca Mihai;
    ZORO

    Comentariu


    • #52
      sa ma lumineze si pe mine cineva...cum se fac grupele'''''1.pe genunchi 2.in ordinea inscrierii 3.conform locului din circuitul amatur.daca vasile ursuleanu are dreptate in privinta taxei conform regulamentului 10lei copii maxim 25leiceilalti ,subscriu ca nemultumire acelasi lucru .propun tot orientativ un calcul........5 lei ori70 sau 80 de jucatori.cred ca face....350 ,400 lei deci nu e vorba doar de 5 lei.recapitulind d-le cozma regulamentul e valabil ptr toti deci trebuie respectat.daca taxa de participare nu acopera costurile stai acasa in banca ta.de ce sa ma simt eu prost dindu-mi de inteles ca de fapt i-ti faci mila de mine...tie ti-ar cade bine acest lucru...ma intreb si eu asa.prefer sa ma opresc deocamdata dar daca e nevoie discutam si despre alte aspecte mult mai dureroase.

      Comentariu


      • #53
        din București la amatori
        1.Filimon Bogdan
        2.Zamfir Ionel
        Open
        1.Durdun George
        2.Marinescu Razvam
        Ultima editare de VivaShop; 12.nov.2012, 21:08.
        Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
        http://www.VivaSportShop.ro

        Comentariu


        • #54
          Postat în original de popescu doru Vezi post
          sa ma lumineze si pe mine cineva...cum se fac grupele'''''1.pe genunchi 2.in ordinea inscrierii 3.conform locului din circuitul amatur.daca vasile ursuleanu are dreptate in privinta taxei conform regulamentului 10lei copii maxim 25leiceilalti ,subscriu ca nemultumire acelasi lucru .propun tot orientativ un calcul........5 lei ori70 sau 80 de jucatori.cred ca face....350 ,400 lei deci nu e vorba doar de 5 lei.recapitulind d-le cozma regulamentul e valabil ptr toti deci trebuie respectat.daca taxa de participare nu acopera costurile stai acasa in banca ta.de ce sa ma simt eu prost dindu-mi de inteles ca de fapt i-ti faci mila de mine...tie ti-ar cade bine acest lucru...ma intreb si eu asa.prefer sa ma opresc deocamdata dar daca e nevoie discutam si despre alte aspecte mult mai dureroase.
          Este un mesaj incoerent,la care voi incerca sa raspund in masura in care am inteles ceva din elucubratiile dvs:
          1.grupele se fac in ordinea clasamentului Amatur,la ambele categorii(A+O) asa cum se procedeaza la toate concursurile A.
          2.taxa de concurs a fost stabilita de dl Tiganasu care stie cel mai bine cu ce cheltuieli se confrunta,eu voi organiza concursul propriu zis.Taxele pt orice concurs sunt orientative.Am militat intotdeauna pt scaderea acestora sau pt a oferi ceva substantial de banii perceputi(se pare ca asa va fi cazul aici).Concursul organizat anul trecut tot de dl Tiganasu cu sprijinul dl dr Pomohaci a avut de toate,bucurandu se de aprecierea participantilor.Daca va simtiti furat nu participati .
          3.Nu stiu ce aspecte dureroase aveti de discutat si mai ales,cu cine.Poate cu doctorul dvs de familie.
          of all the things i lost i miss my mind the most

          Comentariu


          • #55
            Strugariu Ciprian, Rădăuți, amatori
            Levi Harpy, Andro Rasanter R47, Andro Rasanter R47

            Comentariu


            • #56
              Postat în original de popescu doru Vezi post
              sa ma lumineze si pe mine cineva...cum se fac grupele'''''1.pe genunchi 2.in ordinea inscrierii 3.conform locului din circuitul amatur.daca vasile ursuleanu are dreptate in privinta taxei conform regulamentului 10lei copii maxim 25leiceilalti ,subscriu ca nemultumire acelasi lucru .propun tot orientativ un calcul........5 lei ori70 sau 80 de jucatori.cred ca face....350 ,400 lei deci nu e vorba doar de 5 lei.recapitulind d-le cozma regulamentul e valabil ptr toti deci trebuie respectat.daca taxa de participare nu acopera costurile stai acasa in banca ta.de ce sa ma simt eu prost dindu-mi de inteles ca de fapt i-ti faci mila de mine...tie ti-ar cade bine acest lucru...ma intreb si eu asa.prefer sa ma opresc deocamdata dar daca e nevoie discutam si despre alte aspecte mult mai dureroase.
              Din partea lui Misu Tiganas : Organizarea unui concurs implica in inchirierea salii,meselor,cupe,medalii,diplome,cafele,apa minerala,sendvisuri+ dulciuri pentru copii,se ofera mingi de concurs de 3* +premiile in bani si alte premii surpriza care depasesc 1000 de euro.Fara suparare nu esti obligat sa participi.Multumesc frumos.
              Acuma din partea mea:va rog sa veniti sa participati si va platesc eu diferenta de 5 lei daca conditiile care o sa le gasiti nu depasesc 25 de lei.numai bine.
              Yasaka Mark V GPS/:TSP Blazze off- :\Yasaka Mark V GPS

              Comentariu


              • #57
                Postat în original de cata_60 Vezi post
                eu voi organiza concursul propriu zis.
                si ca un bun organizator ce esti, sper sa stai pana la terminarea turneului, sa nu fugi acasa, cum faci de obicei cand pierzi in eliminatorii,...
                - - - Actualizat - - -
                aha... si tre* sa mai vii si duminica ...
                dar poate vorbesti cu Misu si gasiti o modalitate sa se termine sambata seara, ar fi mai bine pentru toti,...
                succes !
                Ultima editare de ursuleanvasile; 13.nov.2012, 01:53.
                Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                FH: Tenergy 05 FX
                BH: Tenergy 05 FX

                Comentariu


                • #58
                  Fratilor chiar nu putem sa fim seriosi,chiar trebuie sa ne legam de fiecare flecustet,cine are a veni vine cine nu, nu,lasati oamenii sa se ocupe de organizare si de toate alea ,ce naiba chiar trebuie sa fie intotdeuna cineva care sa comenteze ca de ce asa si nu asa ,el (tiganas)face concursul , el are grija sa fie totul bine.Asa cum il stiu eu va fi totul excelent.MISULE DA-I TATA BATAiE SI AI GRIJA SA IASA TOTUL F.BINE.Ordinea clasamentului de final este si ordinea de inscriereCum se face grupele si cum se organizeaza un concurs este regulamentul si trebuie respectat si gata.
                  Blade . PHOTINO
                  Fh. Tibhar ev. Mx-p
                  Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                  Comentariu


                  • #59
                    Postat în original de ursuleanvasile Vezi post
                    si ca un bun organizator ce esti, sper sa stai pana la terminarea turneului, sa nu fugi acasa, cum faci de obicei cand pierzi in eliminatorii,...:
                    Macar ma straduiesc ,mai bine sau mai rau,sa organizez in continuare concursuri la Fălticeni si pe unde mai pot.Tu ai facut o singura data un B acu 4 ani si de atunci oriunde,oricand si oricui te plangi ca ai cheltuit 1000 de lei din buzunar. Te gandesti vreodata ca si ceilalti organizatori pun uneori bani din buzunar sau nr redus de circumvolutiuni nu-ti permite procese intelectuale prea aprofundate? Daca toti organizatorii ar fi avut mentalitatea ta Amaturul era de mult doar o amintire
                    of all the things i lost i miss my mind the most

                    Comentariu


                    • #60
                      ...dar de la ce v-ati luat ?
                      nu trageti in organizatori ! faceti-i sa sufereeee !!!
                      Haideti nu fiti copii ! Daca nu aveti nimic concret de obiectat lasati oamenii in pace sa-si faca treaba. Este un concurs A, concurs ce implica multa munca, obligatii si respect. Marea majoritatea avem mici nemultumiri dar daca nu aveti experienta organizarii unui concurs A abtineti-va si hai sa ne revedem sanatosi la sfarsitul saptamanii cu pace si bucurie.
                      Respect.
                      Blade: lemn off...ce lemn !
                      Bh: cu tepi
                      Fh: fara tepi

                      Comentariu


                      • #61
                        Postat în original de cata_60 Vezi post
                        Macar ma straduiesc ,mai bine sau mai rau,sa organizez in continuare concursuri la Fălticeni si pe unde mai pot.Tu ai facut o singura data un B acu 4 ani si de atunci oriunde,oricand si oricui te plangi ca ai cheltuit 1000 de lei din buzunar. Te gandesti vreodata ca si ceilalti organizatori pun uneori bani din buzunar sau nr redus de circumvolutiuni nu-ti permite procese intelectuale prea aprofundate? Daca toti organizatorii ar fi avut mentalitatea ta Amaturul era de mult doar o amintire
                        n-ai de unde sa sti cate circumvolutiuni am eu , dar daca tu te consideri ca ai mai multe, ar trebui sa organizezi turneele cu un laptopu si imprimanta la tine,(la ce om de afaceri esti) cel putin cum face domnul Kirap,
                        si fara atac la persoana, ar trebui macar cand esti organizator sa stai in sala pana la terminarea turneului , sa-ti faci treaba pana la capat...
                        succes !
                        Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                        FH: Tenergy 05 FX
                        BH: Tenergy 05 FX

                        Comentariu


                        • #62
                          Nu are rost sa discutam acum despre care turneu a fost mai reusit si care a bagat mai multi bani din buzunar si lista poate continua, cu scuzele de rigoare. Fiecare munceste foarte mult si face sacrificii sa organizeze un turneu, mai mari sau mai mici de la persoana la persoana in functie de sustinerea pe care o are in zona.
                          Eu zic sa`l lasam pe Mishu sa organizeze cum crede el mai bine , la urma urmei nu e nimeni obligat sa participe la nici un turneu,cine e nemultumit poate sa nu ne onoreze cu prezenta.
                          Premiile , sandwichurile, cafeaua , apa "alea, alea" plus mingile de 3 stele puse la dispozitie cred ca deja sunt mai mult decat multumitoare, in conditiile in care am fost la turnee am platit 30 de lei taxa de inscriere si nu am primit nici macar mingi, sau apa plata.
                          Sper ca nu am deranjat pe nimeni , dar intelegeti ca organizarea unui turneu are nevoie de sustinere nu de critici, va multumesc!!!
                          - - - Actualizat - - -
                          Vreau sa fac si o propunere cu aceasta ocazie
                          Propun sa se imparta locul III ceva de genul 200 lei locul III si 100 de lei la locul IV, pentru ca jucatorii care raman peste noapte pentru semifinala sa`si scoata o parte din investitia facuta pentru cazare, sau daca nu sa se taie 100 lei de la locul I sau II.
                          Bafta tuturor!
                          Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                          BH : Tenergy 05Fx
                          FH : Tenergy 05Fx

                          Comentariu


                          • #63
                            din Tg MUres: FARKAS GABOR- OPEN
                            FARKAS BENCE - Copii
                            blade:timo boll tamca 5000
                            fh:YASAKA RAKZA 9 MAX
                            bh:YASAKA RAKZA 9 MAX

                            Comentariu


                            • #64
                              cu scuzele de rigoare se retrag :
                              Filimon Bogdan
                              Zamfir Ionel
                              Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
                              http://www.VivaSportShop.ro

                              Comentariu


                              • #65
                                Draga colega cu scuzele de rigoare eu nu impart nimic asa a spus asa ramane.(AM GLUMIT BINENTELES),Ben trebuia sa citesti mai bine si vedeai ca locul 3-4 iau fiecare cate 300 de lei .CU STIMA ACELAS COLEG SI PRIETEN
                                Blade . PHOTINO
                                Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                Comentariu


                                • #66
                                  Imi cer scuze...eu sunt mai repezit asa ma cunosti de atata timp)
                                  Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                                  BH : Tenergy 05Fx
                                  FH : Tenergy 05Fx

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    di fratauti- hurjui dorel jr la amatori

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      Banuiesc ca si la copii se vor face grupele dupa clasamentul AMATUR valabil ?!
                                      blade:timo boll tamca 5000
                                      fh:YASAKA RAKZA 9 MAX
                                      bh:YASAKA RAKZA 9 MAX

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        Pierdusem acest aspect din vedere..ai dreptate,o rezolvam
                                        of all the things i lost i miss my mind the most

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          Vaculisteanu Ionut/ Vaculisteanu Ana - nevoiti sa se retraga

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            Buna seara!
                                            Durdun si Marinescu sunt inscrisi si la București. Unde joaca pana la urma?

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              Poate vin duminica dimineata sa joace direct semifinalele
                                              of all the things i lost i miss my mind the most

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                Ar putea sa renunte la București si sa vina la Rădăuți ca oricum isi vor deconta transportul cu finala !!! (de parca asta ar fi problema lor ) ...si cu ocazia asta vedem si noi tenis de calitate !
                                                Blade: lemn off...ce lemn !
                                                Bh: cu tepi
                                                Fh: fara tepi

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  Postat în original de sorin_client Vezi post
                                                  Ar putea sa renunte la București si sa vina la Rădăuți ca oricum isi vor deconta transportul cu finala !!! (de parca asta ar fi problema lor ) ...si cu ocazia asta vedem si noi tenis de calitate !
                                                  unul va merge la București si unul va veni la Rădăuți
                                                  se retrage Marinescu Razvan
                                                  Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
                                                  http://www.VivaSportShop.ro

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    Din Dornesti:Jenica Donisan-amatori
                                                    Blade: Donic Waldner Dotec Ar
                                                    BH: Donic Desto F3
                                                    FH: Donic Desto F3

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X