Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Lugoj Open 2022", Lugoj - 24/25.09.2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A "Cupa Lugoj Open 2022", Lugoj - 24/25.09.2022


    Turneu A "Cupa Lugoj Open 2022", Lugoj - 24/25.09.2022
    Data: 24/25 septembrie 2022
    Localitatea: Lugoj (jud. Timiș)
    Locul de desfășurare: Sala sporturilor Lavinia Miloșovici, str. Caransebeșului (langa Lidl), Lugoj (jud. Timiș);
    Categorii: Hobby (sâmbătă, 24.09.2022), Avansați (sâmbătă, 24.09.2022), Copii-fete (sâmbătă, 24.09.2022), Copii-băieți (sâmbătă, 24.09.2022), Open (duminică, 25.09.2022) și Elite (duminică, 25.09.2022);
    Logistică: 16 mese ITTF, mingi plastic Tibhar 40+ ***;

    Validare înscrieri:
    Sâmbătă, 24.09.2022,
    09:30 - 09:55 Copii-fete, Copii-băieți; 13:30 - 13:50 Hobby, Avansați;
    Duminică, 25.09.2022, 08:30 - 09:20 Open și Elite;

    Ora de începere:
    Sâmbătă, 24.09.2022,
    10:00 Copii-fete, Copii-băieți; 14:00 Hobby, Avansați,
    Duminică, 25.09.2022, 09:30 Open și Elite;

    Numărul maxim de jucători: 36 hobby, 36 avansați, 24 copii, 72 open, 24 elite;
    ÎN FUNCȚIE DE ÎNSCRIERI, LOCURILE DISPONIBILE FIECĂREI CATEGORII POT SUFERI MODIFICĂRI!

    SE ASIGURĂ:
    - cafea, apă 2L, sandwich consistent;

    Materiale de premiere:
    - HOBBY, AVANSAȚI, OPEN și ELITE: cupe, medalii și diplome la primele patru locuri;
    - COPII: cupe la primele două locuri, medalii și diplome la primele patru locuri);


    Taxa de participare:
    50 ron (adulți);
    30 ron (copii sub 14 ani) pentru turneul clasic Amatur;
    20 ron la concursul de copii;
    COPIII SUB 18 ANI, PE LÂNGĂ TURNEUL CLASIC AMATUR, POT PARTICIPA ȘI LA TURNEUL DE COPII!
    - persoanele cu dizabilități nu plătesc taxa de participare.
    Pentru fiecare participant se va dona 1 ron către AmaTur.

    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    Organizatorii își rezervă dreptul de a refuza unele persoane conform regulamentului Amatur în vigoare!

    HOBBY - Sâmbătă, 24 septembrie 2022
    - poate participa orice jucător cu media între 0 și 9,99;
    Număr maxim de jucători: 40+2 wildcard-uri;
    Validare înscrieri: 13:30 - 13:50
    Ora de începere: 14:00
    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - grupe inferioare de câte 5-6 jucatori în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceeași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 4;
    - grupe superioare de 3-4 jucători după o schemă aleatoare; se califică primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorți, de către cei în cauză, din două urne (partea superioară și partea inferioară) astfel încât locurile 1 și 2 din superioare să nu se mai întâlnească decât, eventual, în finală;
    - nu se joacă finală mică.

    AVANSAȚI - Sâmbătă, 24 septembrie 2022
    - poate participa orice jucător cu media între 10 si 19,99;
    Număr maxim de jucători: 34+2 wildcard-uri;
    Validare înscrieri: 13:30 - 13:50
    Ora de începere: 14:00
    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - grupe inferioare de câte 5-6 jucatori în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceeași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 4;
    - grupe superioare de 3-4 jucători după o schemă aleatoare; se califică primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorți, de către cei în cauză, din două urne (partea superioară și partea inferioară) astfel încât locurile 1 și 2 din superioare să nu se mai întâlnească decât, eventual, în finală;
    - nu se joacă finală mică.

    COPII-FETE - Sâmbătă, 24 septembrie 2022
    - poate participa orice fată sub 18 ani;
    Validare înscrieri: 09:30 - 09:55
    Ora de începere: 10:00
    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    ​- în funcție de numărul de participanți vom stabili sistemul de desfașurare;

    COPII-BĂIEȚI - Sâmbătă, 24 septembrie 2022​​
    - poate participa orice băiat sub 18 ani;
    Validare înscrieri: 09:30 - 09:55
    Ora de începere: 10:00​
    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    ​- în funcție de numărul de participanți vom stabili sistemul de desfașurare;​

    OPEN - Duminică, 25 septembrie 2022
    - poate participa orice jucător cu media între 20,00 si 32,99;
    Număr maxim de jucători: 64+2 wildcard-uri;
    Validare înscrieri: 08:30 - 09:20
    Ora de începere: 09:30
    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - grupe inferioare de câte 5-6 jucatori în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceeași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 4;
    - grupe superioare de 3-4 jucători după o schemă aleatoare; se califică primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorți, de către cei în cauză, din două urne (partea superioară și partea inferioară) astfel încât locurile 1 și 2 din superioare să nu se mai întâlnească decât, eventual, în finală;
    - nu se joacă finală mică.

    ELITE - Duminică, 25 septembrie 2022
    - poate participa orice jucător cu media peste 33,00;
    Număr maxim de jucători: 28+2 wildcard-uri;
    Validare înscrieri: 08:30 - 09:20
    Ora de începere: 09:30
    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - grupe inferioare de câte 5-6 jucatori în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceeași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 4;
    - grupe superioare de 3-4 jucători după o schemă aleatoare; se califică primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorți, de către cei în cauză, din două urne (partea superioară și partea inferioară) astfel încât locurile 1 și 2 din superioare să nu se mai întâlnească decât, eventual, în finală;
    - nu se joacă finală mică.

    ORGANIZATORI:
    Ignat Cristian: 0744.598.884
    Vela Claudiu, 0726.487.357


    PARTENERI ȘI SPONSORI:

    ClaudiuManoiu and Olimpiu like this.

  • #2
    Inscrieri Copii-baieti (Sambata, 24.09.2022, ora 10:00) - 23:18:25 - v5.3 / cls_2022-sep

    1. Cimponeriu Ianis, Lugoj, 1781 - 13,6 - A
    2. Gherman Mihai, Lugoj, 1255 - 12,88 - A
    3. Budeanu Dan, Sannicolau Mare, 1728 - 5,64 - H
    4. Socaci Valentin, Lugoj, 5003 - 0
    5. Szucsek Ianis, Lugoj, 5004 - 0
    6. Balu David, Lugoj, 5005 - 0
    7. Balu Matei, Lugoj, 5006 - 0
    8. Dejica Andrei, Lugoj, 5007 - 0
    9. Coman Razvan, Lugoj, 5008 - 0
    10. Soldan Denis, Lugoj, 5009 - 0
    11. Muresanu Vlad, Faget, 5010 - 0
    12. Brazovan Luca, Faget, 5011 - 0
    13. Butuc Ionut, Faget, 5012 - 0


    Inscrieri Copii-fete (Sambata, 24.09.2022, ora 10:00) - 23:18:39 - v5.3 / cls_2022-sep

    1. Andrei Denisa, Petrosani, 2255 - 7,65 - HF
    2. Voinescu Bianca, Lugoj, 2490 - 6,1 - HF
    3. Sohorca Patricia, Lugoj, 2596 - 5,2 - HF
    4. Pop Alexia, Lugoj, 5003 - 0
    5. Constantin Alessia, Lugoj, 5004 - 0
    6. Capotescu Rania, Faget, 5005 - 0
    7. Bugariu Teodora, Lugoj, 5006 - 0
    8. Lie Stefania, Fagaras, 5007 - 0


    Inscrieri Hobby (Sambata, 24.09.2022, ora 13:30) - 23:18:51 - v5.3 / cls_2022-sep

    1. Dzitac Denis, Sacu, 2641 - 9,7 - H
    2. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 689 - 9,04 - H
    3. Lulciuc Dumitru Cosmin, Timisoara, 1424 - 8,82 - H
    4. Seiche Lucian, Oravita, 1322 - 8,7 - H
    5. Penescu Lusu, Lugoj, 4124 - 8,3 - H
    6. Schinteie Alexandru Dumitru, Anina, 2092 - 8,07 - H
    7. Drulea Petru, Jimbolia, 1892 - 8 - H
    8. Pica Horia, Fagaras, 2232 - 7,15 - H
    9. Voinescu Bianca, Lugoj, 2490 - 6,1 - HF
    10. Budeanu Dan, Sannicolau Mare, 1728 - 5,64 - H
    11. Ternauciuc Mihai, Nadrag, 1867 - 5,5 - H
    12. Bolos Viorel, Hateg, 2655 - 5,4 - H
    13. Varga Andrei, Lugoj, 4479 - 5,4 - H
    14. Ternauciuc Octavian, Nadrag, 1985 - 5,3 - H
    15. Ghete Alexandru, Timisoara, 1826 - 5,23 - H
    16. Sohorca Patricia, Lugoj, 2596 - 5,2 - HF
    17. Voinescu Dan, Lugoj, 2597 - 5,2 - H
    18. Gherman Nadia, Lugoj, 1840 - 4,95 - HF
    19. Gherman Vlad, Timisoara, 2289 - 4,8 - H
    20. Cioban Claudiu, Arad, 2761 - 4 - H
    21. Pop Alexia, Lugoj, 5003 - 0
    22. Petrea Bogdan Andrei, Caransebes, 5004 - 0
    23. Drulea Radu Vlad, Jimbolia, 5005 - 0
    24. Pintilie Marius Adrian, Lugoj, 5006 - 0
    25. Deliu Gabriel, Timisoara, 5007 - 0
    26. Socaci Valentin, Lugoj, 5008 - 0
    27. Szucsek Ianis, Lugoj, 5009 - 0
    28. Constantin Alessia, Lugoj, 5010 - 0
    29. Angheloni Adrian, Nadrag, 5011 - 0
    30. Anghel Mihai, Lugoj, 5012 - 0
    31. Subtire Florin, Lugoj, 5013 - 0
    32. Gheorghe Ciprian, Lugoj, 5014 - 0
    33. Derbac Ivan, Caransebes, 5015 - 0
    34. Bugariu Teodora, Lugoj, 5016 - 0
    35. Cimponeriu Vlad, Lugoj, 5017 - 0


    Inscrieri Avansati (Sambata, 24.09.2022, ora 13:30) - 23:19:07 - v5.3 / cls_2022-sep

    1. Dusan Marcel, Arad, 360 - 19,9 - AW
    2. Cobzaru Radu, Deva, 238 - 18,99 - A
    3. Craiovan Victor, Resita, 2226 - 18,3 - A
    4. Faur Claudiu, Timisoara, 1820 - 17,25 - A
    5. Bradusca Cornel, Targu Jiu, 655 - 17,06 - AW
    6. Tanase Stefan, Fagaras, 1274 - 16 - A
    7. Ursulescu Octavian, Curtea, 2325 - 16 - A
    8. Matei Dumitru, Deva, 423 - 15,94 - AW
    9. Glavan Radu, Timisoara, 1198 - 15,58 - A
    10. Muntean Atila, Hunedoara, 557 - 15,21 - A
    11. Chivaran Alin, Caransebes, 474 - 14,56 - A
    12. Gipsy King, Hunedoara, 566 - 14,37 - AW
    13. Ternauciuc Adrian, Nadrag, 636 - 13,63 - A
    14. Cimponeriu Ianis, Lugoj, 1781 - 13,6 - A
    15. Seniuc Radu, Arad, 995 - 13,14 - A
    16. Vilculescu Vlad, Timisoara, 1540 - 13,07 - A
    17. Socaci Silviu, Lugoj, 3956 - 13 - A
    18. Gherman Mihai, Lugoj, 1255 - 12,88 - A
    19. Belgun Ionut, Timisoara, 1618 - 12,63 - A
    20. Martoiu Gabriel, Targu Jiu, 861 - 12,26 - A
    21. Balasoiu Liviu, Novaci, 991 - 11,93 - A
    22. Piller Beniamin, Lugoj, 2020 - 11,85 - A
    23. Faur Lucian, Jimbolia, 1244 - 10,78 - AW
    24. Cureac Cristina, Lugoj, 2607 - 10,2 - AF
    25. Andrei Denisa, Petrosani, 2255 - 7,65 - HF
    26. Ruhmann Cristian, Moldova Noua, 4236 - 6,3 - H
    27. Popa Cezar Andrei, Caransebes, 5003 - 0


    Inscrieri Open (Duminica, 25.09.2022, ora 08:30) - 23:19:24 - v5.3 / cls_2022-sep

    1. Leric David, Lipova, 113 - 32,92 - O
    2. Pop Ioan Florin, Lugoj, 3587 - 32,15 - O
    3. Jichici Svetozar, Timisoara, 203 - 32,14 - OW
    4. Dragan Petru Ioan, Iasi, 81 - 32,12 - O
    5. Hancig Mircea, Timisoara, 86 - 30,97 - O
    6. Nagy Iosif, Arad, 221 - 30,64 - OW
    7. Ardelean Raul, Lipova, 186 - 30,63 - O
    8. Orban Alexandru, Lugoj, 91 - 30,29 - O
    9. Turburan Ion, Resita, 1027 - 30 - OW
    10. Neamt Doru, Arad, 101 - 29,45 - OW
    11. Geamanu Robert, Drobeta Tr Severin, 411 - 29,26 - O
    12. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca, 100 - 29,15 - O
    13. Csaky Tiberiu, Resita, 242 - 28,81 - OW
    14. Negrea Olimpiu, Otelu Rosu, 109 - 28,69 - O
    15. Cecan Vasile, Timisoara, 483 - 28,32 - O
    16. Degianschi Obrad, Resita, 313 - 27,82 - O
    17. Veres Francisc, Oravita, 538 - 27,75 - O
    18. Darmaz Ion, Targoviste, 118 - 27,74 - OW
    19. Kramarsic Milos, Belgrad, 710 - 27,08 - O
    20. Fekete Istvan, Arad, 310 - 27,05 - OW
    21. Orban Marius, Lugoj, 132 - 26,38 - O
    22. Tamsa Titus, Resita, 850 - 26,18 - O
    23. Demian Daniel, Arad, 412 - 25,95 - O
    24. Ankar Wasim, Timisoara, 551 - 25,42 - O
    25. Deak Valentin, Sebis, 814 - 25,4 - O
    26. Jusca Sorin, Lugoj, 3665 - 25,2 - O
    27. Schiopulescu Ion, Lugoj, 1697 - 24,5 - O
    28. Triff Raul, Deva, 261 - 24,11 - O
    29. Naghi Vlad, Hunedoara, 196 - 24,09 - O
    30. Venter Liviu, Resita, 1428 - 23,85 - OW
    31. Vuca Adrian, Berzovia, 1309 - 23,1 - O
    32. Stanescu Romeo, Hunedoara, 612 - 22,16 - O
    33. Balaj Roland, Arad, 284 - 21,72 - O
    34. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 193 - 21,7 - O
    35. Ignuta Sebastian, Voiteg, 1069 - 21,33 - O
    36. Tasedan Adrian, Arad, 684 - 16,68 - A
    37. Paladuta Victor, Timisoara, 1523 - 15,9 - A
    38. Konti Florin, Apahida, 517 - 15,68 - A
    39. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 543 - 13,33 - A
    40. Buie Laurentiu, Arad, 555 - 13,2 - A


    Inscrieri Elite (Duminica, 25.09.2022, ora 08:30) - 23:19:36 - v5.3 / cls_2022-sep

    1. Iana Remus, Timisoara, 177 - 52,82 - E
    2. Roman Bogdan, Arad, 105 - 46,8 - E
    3. Put Gabriel, Oravita, 354 - 40,28 - E
    4. Boru Lucian, Timisoara, 714 - 39,33 - E
    5. Costache Rosioru Cristian, Timisoara, 314 - 39,28 - E
    6. Popa Radu, Deva, 121 - 39,13 - EW
    7. Orban Madalina, Siret, 320 - 38,52 - ELF
    8. Muresan Ovidiu, Caransebes, 948 - 38,45 - E
    9. Kaposta Victor, Arad, 31 - 37,34 - E
    10. Grubacichi Marius, Timisoara, 146 - 37,07 - E
    11. Frunza Alexandru, Timisoara, 45 - 37,01 - E
    12. Curut Gabriel, Timisoara, 201 - 36,14 - E
    13. Oprea Adrian, Lugoj, 3557 - 35,84 - E
    14. Neag Ioan, Timisoara, 1006 - 34,63 - E
    15. Ciucioiu Dorin, Timisoara, 490 - 33,78 - E
    16. Lacatis Ghita, Arad, 94 - 33,21 - E
    17. Georgescu Constantin, Orastie, 606 - 33,15 - E
    18. Hoancea Eugen, Deva, 252 - 26,38 - OW

    Comentariu


    • #3
      Gherman Vlad, Timișoara - Hobby

      Comentariu


      • #4
        Grubacichi Marius
        Frunza Alexandru amândoi elite-Timișoara

        Comentariu


        • #5
          Ghețe Alexandru, Timișoara - Hobby. Mulțumesc!

          Comentariu


          • #6
            Lascu Marius, Timisoara, open

            Comentariu


            • #7
              Curuț Gabriel, Timișoara, elite

              Comentariu


              • #8
                Stoicescu Gheorghe , Iedera-DB , Hobby . Multumesc !
                Kralizec likes this.

                Comentariu


                • #9
                  Geamanu Robert, Drobeta Turnu Severin, open

                  Comentariu


                  • #10
                    Schinteie Alexandru Dumitru - Anina - Hobby

                    Comentariu


                    • #11
                      Hancig Mircea, Timisoara, open

                      Comentariu


                      • #12
                        Popet Doru..Timișoara.. open
                        Ankar Wasim..Timișoara..open
                        Petersi Nuri..Varset..open
                        Ardeljan Marinel..Varset..elite

                        Comentariu


                        • #13
                          Vilculescu Vlad, Avansați, Timișoara

                          Comentariu


                          • #14
                            orban alexandru si orban marius lugoj open

                            Comentariu


                            • #15
                              Mutrescu Eugen Timisoara .Elite
                              Kaposta Victor Arad Elite
                              Verdet Adrian Timisoara Elite

                              Comentariu


                              • #16
                                Negrea Olimpiu, Oțelu Roșu, Open
                                Csaky Tiberiu, Reșița, Open
                                Turburan Ion, Reșița, Open
                                Dejanschi Obrad, Reșița, Open
                                Johnny Erasure likes this.

                                Comentariu


                                • #17
                                  Puț Gabriel, Oravița, Elite.
                                  Coco Migea likes this.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Neag Ioan, Timisoara, Elite

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Cecan Vasile - Timișoara - Open
                                      Jichici Svetozar - Timișoara - Open
                                      Blade : ANDRO TP LIGNA CI OFF (ST)
                                      Fh : ANDRO HEXER POWERGRIP SFX (2.1)
                                      Bh : ANDRO HEXER POWERGRIP SFX (2.1)

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Se inscrie :
                                        Triff Raul - Deva - Open
                                        Mulțumesc !

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Pop Alexia-copii-fete-Lugoj
                                          Pop Florin-open-Lugoj


                                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                                          Bty Timo boll alc

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Mihalescu Dinu - Timisoara - Open

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Voinescu Bianca - -copii-fete-Lugoj
                                              Voinescu Dan - Hobby Lugoj

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Cleșiu Florin -Deva -Avansati

                                                Trimis de pe al meu Redmi Note 9 Pro folosind Tapatalk

                                                Comentariu


                                                • #25

                                                  Georgescu Constantin, Orăștie, elite

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X