Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

AmaTur: Turneu B Cupa "Septembrie 2022"- Indoor Table Tennis, Ploiești - 24-25.09.2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B AmaTur: Turneu B Cupa "Septembrie 2022"- Indoor Table Tennis, Ploiești - 24-25.09.2022

    AmaTur: Turneu B Cupa "Septembrie 2022"- Indoor Table Tennis, Ploiești - 24-25.09.2022

    [COLOR=#656a6d !important]01-Aug-2022, 11:36[/COLOR]
    Cupa "Septembrie 2022" - INDOOR TABLE TENNIS - Sambata 24 septembrie OPEN-ELITE si duminica 25 septembrie AVANSATI si HOBBY (date modificate din motive organizatorice)

    LOCALITATEA:Ploiești, Str. Valeni nr. 141;

    DATA: sambata 24 septembrie ora 9:00 OPEN-ELITE
    ​, duminica 25 septembrie ora 9:00 AVANSATI si ora 14:00 HOBBY (modificate din motive organizatorice)

    ORA DE INCEPERE: 9:00 AVANSATI, 14:00 HOBBY si 9:00 OPEN-ELITE
    LOGISTICĂ: 3 mese DONIC PERSSON 25, mingi ***;
    SPAȚIU DE JOC: 200mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: Taraflex;
    FACILITĂȚI: Vestiare;Aer conditionat
    TAXA: 40 Lei;
    Se asigură apă plată 2 litri;

    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Hobby, Amatori, Open-Elite: Locurile 1 cupe,medalii si diplome, locurile 2-3 medalii si diplome;

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la inscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere: 23 septembrie ora 21:00
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte R2;
    - absențele nemotivate vor fi penalizate cu 3 puncte N;
    - organizatorii iși rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a impiedica sub orice formă bunul mers al competiției(atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);


    SISTEM DE JOC
    - Număr maxim de participanți OPEN-ELITE=15,AVANSATI=15, HOBBY=15
    - Se joacă in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - 3 grupe de 5, toti calificati si apoi eliminatoriu
    - Capi de serie in grupele inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Tablou eliminatoriu de 16 la OPEN-ELITE, AVANSATI si HOBBY


    Organizatori
    George Iancu - Tel 0744576977
    Bogdan Visan -Tel 0729983041



    Ultima editare de george60; 12.sep.2022, 13:27.
    ADN likes this.

  • #2
    Atentie, din motive organizatorice s-au inversat datele de disputare intre categorii, respectiv turneul de O/E va avea loc sambata iar cele de Avansati si Hobby, duminica. Multumesc de intelegere !
    Rezervat inscrieri si clasamente
    Inscrieri Open/Elite (24.09.2022) - 11:41:36 AM - v5.3 / cls_2022-sep

    1. Postole Aurel, Buzau, 1547 - 45 - E
    2. Balan Mihai, Ploiesti, 20 - 39.73 - E
    3. Gheorghe Dragos, Boldesti, 1272 - 38.45 - E
    4. Catana Claudiu, Bucuresti, 33 - 35.99 - E
    5. Istrate Cristian, Bucuresti, 48 - 34 - EW
    6. Mihaila Nicolae, Breaza, 178 - 33.62 - EW
    7. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 98 - 30.56 - O
    8. Puiu Dragos, Urlati, 1181 - 30 - O
    9. Trocan Nicolae, Mioveni, 95 - 29.93 - OW
    10. Sorescu Mircea, Paulesti, 129 - 29.83 - OW
    11. Chirica Alexandru, Bucuresti, 147 - 25.78 - O
    12. Stoica Mihai, Mioveni, 208 - 23.49 - OW
    13. Anghel Liviu, Ploiesti, 856 - 15.21 - A
    14. Chirtoaca Sergiu, Ploiesti, 805 - 13.14 - A
    15. Ene Dragos, Ploiesti, 5001 - 0

    Gr.inferioara nr. 1 - Open/Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 POSTOLE AUREL - Buzau
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 MIHAILA NICOLAE - Breaza
    1-3
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    4
    3 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
    0-3
    3-0
    3-1
    2-3
    2
    3
    4 CHIRICA ALEXANDRU - Bucuresti
    1-3
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    5
    5 ANGHEL LIVIU - Ploiesti
    0-3
    3-1
    3-2
    1-3
    2
    2
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Open/Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 BALAN MIHAI - Ploiesti
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 ISTRATE CRISTIAN - Bucuresti
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    3 PUIU DRAGOS - Urlati
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 STOICA MIHAI - Mioveni
    0-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    5 CHIRTOACA SERGIU - Ploiesti
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    5
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Open/Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 GHEORGHE DRAGOS - Boldesti
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
    0-3
    3-2
    3-2
    3-2
    3
    2
    3 TROCAN NICOLAE - Mioveni
    0-3
    2-3
    3-0
    3-2
    2
    3
    4 SORESCU MIRCEA - Paulesti
    1-3
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    5 ENE DRAGOS - Ploiesti
    0-3
    2-3
    2-3
    2-3
    0
    5
    -
    Eliminatorii Open/Elite

    1. Postole Aurel
    ------------------------- Postole Aurel 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Postole Aurel 3-0
    9. Trocan Nicolae
    ------------------------- Istrate Cristian 1-3
    8. Istrate Cristian
    -------------------------------------------------- Postole Aurel 3-0
    5. Puiu Dragos
    ------------------------- Mihaila Nicolae 2-3
    12. Mihaila Nicolae
    ----------------------------------- Catana Claudiu 0-3
    13. Chirica Alexandru
    ------------------------- Catana Claudiu 0-3
    4. Catana Claudiu
    ----------------------------------------------------------------- Postole Aurel 3-1
    3. Gheorghe Dragos
    ------------------------- Gheorghe Dragos 3-0
    14. Chirtoaca Sergiu
    ----------------------------------- Gheorghe Dragos 3-0
    11. Stoica Mihai
    ------------------------- Anghel Liviu 1-3
    6. Anghel Liviu
    -------------------------------------------------- Gheorghe Dragos 3-1
    7. Stancescu Sebastian
    ------------------------- Stancescu Sebastian 3-2
    10. Sorescu Mircea
    ----------------------------------- Balan Mihai 2-3
    15. Ene Dragos
    ------------------------- Balan Mihai 1-3
    2. Balan Mihai

    Clasament Open/Elite

    1. Postole Aurel - Buzau
    2. Gheorghe Dragos - Boldesti
    3 -- 4
    Catana Claudiu - Bucuresti
    Balan Mihai - Ploiesti
    5 -- 8
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Anghel Liviu - Ploiesti
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    9 -- 15
    Chirtoaca Sergiu - Ploiesti
    Chirica Alexandru - Bucuresti
    Ene Dragos - Ploiesti
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Stoica Mihai - Mioveni
    Puiu Dragos - Urlati
    Sorescu Mircea - Paulesti

    Inscrieri avansati (25.09.2022) - 12:07:57 PM - v5.3 / cls_2022-sep

    1. Bistreanu Armand, Bucuresti, 1142 - 18.9 - A
    2. Cojocaru Ion, Ploiesti, 1107 - 18.68 - A
    3. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 795 - 18.65 - A
    4. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 267 - 17.72 - AW
    5. Banu Dan, Ploiesti, 656 - 15.68 - A
    6. Manolache Florin, Ploiesti, 1188 - 15.2 - A
    7. Constantin Mihaela, Bucuresti, 801 - 14.11 - AF
    8. Voicu Ovidiu, Strejnicu, 1237 - 13.25 - A
    9. Radu Liviu, Bucov, 1841 - 12.47 - A
    10. Banuta Dumitru, Ploiesti, 497 - 11.97 - A
    11. Caranfilian Migo, Bucuresti, 475 - 11.82 - AW
    12. Arimia Constantin, Azuga, 1004 - 10.91 - A
    13. Chirtoaca Ion, Ploiesti, 979 - 9.98 - H
    14. Dumitrache Ionut, Moreni, 1875 - 9.53 - H
    15. Ionescu Cristi, Ploiesti, 1362 - 8.65 - H
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Barbatel Eduard, Ploiesti, 1433 - 17.3 - A

    Gr.inferioara nr. 1 - avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BISTREANU ARMAND - Bucuresti
    3-1
    1-3
    3-1
    2-3
    2
    2
    1
    1
    1
    2 MANOLACHE FLORIN - Ploiesti
    1-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    -1
    0
    1
    3 CONSTANTIN MIHAELA - Bucuresti
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    1
    4 ARIMIA CONSTANTIN - Azuga
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    5
    5 CHIRTOACA ION - Ploiesti
    3-2
    1-3
    2-3
    3-1
    2
    4
    0
    -1
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 COJOCARU ION - Ploiesti
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 BANU DAN - Ploiesti
    0-3
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    3 VOICU OVIDIU - Strejnicu
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
    4 CARANFILIAN MIGO - Bucuresti
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    5
    5 DUMITRACHE IONUT - Moreni
    1-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 VLASCEANU VALENTIN - Darmanesti
    1-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    2 DINU GHEORGHE - Bucuresti
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    1
    3 RADU LIVIU - Bucov
    3-1
    2-3
    1-3
    3-1
    2
    2
    4 BANUTA DUMITRU - Ploiesti
    0-3
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    5
    5 IONESCU CRISTI - Ploiesti
    1-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    -

    Eliminatorii avansati

    1. Constantin Mihaela
    ------------------------- Constantin Mihaela 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Constantin Mihaela 3-2
    9. Vlasceanu Valentin
    ------------------------- Banu Dan 1-3
    8. Banu Dan
    -------------------------------------------------- Radu Liviu 0-3
    5. Voicu Ovidiu
    ------------------------- Chirtoaca Ion 1-3
    12. Chirtoaca Ion
    ----------------------------------- Radu Liviu 0-3
    13. Arimia Constantin
    ------------------------- Radu Liviu 2-3
    4. Radu Liviu
    ----------------------------------------------------------------- Radu Liviu 3-1
    3. Dinu Gheorghe
    ------------------------- Dinu Gheorghe 3-1
    14. Caranfilian Migo
    ----------------------------------- Dinu Gheorghe 3-0
    11. Dumitrache Ionut
    ------------------------- Bistreanu Armand 1-3
    6. Bistreanu Armand
    -------------------------------------------------- Cojocaru Ion 1-3
    7. Manolache Florin
    ------------------------- Manolache Florin 3-2
    10. Ionescu Cristi
    ----------------------------------- Cojocaru Ion 1-3
    15. Banuta Dumitru
    ------------------------- Cojocaru Ion 1-3
    2. Cojocaru Ion

    Clasament avansati

    1. Radu Liviu - Bucov
    2. Cojocaru Ion - Ploiesti
    3 -- 4
    Constantin Mihaela - Bucuresti
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    5 -- 8
    Chirtoaca Ion - Ploiesti
    Manolache Florin - Ploiesti
    Banu Dan - Ploiesti
    Bistreanu Armand - Bucuresti
    9 -- 15
    Arimia Constantin - Azuga
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Caranfilian Migo - Bucuresti
    Voicu Ovidiu - Strejnicu
    Ionescu Cristi - Ploiesti
    Vlasceanu Valentin - Darmanesti
    Dumitrache Ionut - Moreni

    Inscrieri hobby (25.09.2022) - 2:43:31 PM - v5.3 / cls_2022-sep

    1. Toader Petru, Bragadiru, 785 - 9.2 - H
    2. Caranfilian Eduard, Bucuresti, 1339 - 7.3 - H
    3. Merezeanu Gabriel, Bucuresti, 2145 - 7.17 - H
    4. Irimia Marian, Ploiesti, 1619 - 5.72 - H
    5. Vasilescu Florin, Ploiesti, 2423 - 5.57 - H
    6. Gheorghe Catalin, Ploiesti, 1363 - 5.3 - H
    7. Damian Sebastian, Paulesti, 1448 - 5.11 - H
    8. Thomas William Knobel, Bucuresti, 3384 - 5.1 - H
    9. Ilie Razvan, Ploiesti, 2938 - 4 - H
    10. Guster Alexandru, Bucuresti, 5001 - 0

    Gr.inferioara nr. 1 - hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    V
    LOC
    1 TOADER PETRU - Bragadiru
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    8
    1
    2 CARANFILIAN EDUARD - Bucuresti
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    7
    2
    3 MEREZEANU GABRIEL - Bucuresti
    0-3
    3-0
    3-0
    2-3
    3-2
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    6
    4
    4 IRIMIA MARIAN - Ploiesti
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3
    8
    5 VASILESCU FLORIN - Ploiesti
    0-3
    0-3
    3-2
    1-3
    3-1
    3-1
    2-3
    3-1
    3-0
    5
    6
    6 GHEORGHE CATALIN - Ploiesti
    1-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1-3
    3-2
    1-3
    3-0
    3-0
    4
    7
    7 DAMIAN SEBASTIAN - Paulesti
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    6
    3
    8 THOMAS WILLIAM KNOBEL - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-2
    3-1
    0-3
    3-0
    3-0
    5
    5
    9 ILIE RAZVAN - Ploiesti
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    9
    10 GUSTER ALEXANDRU - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    10
    -

    Clasament hobby

    1. Toader Petru - Bragadiru
    2. Caranfilian Eduard - Bucuresti
    3 Damian Sebastian - Paulesti
    4.Merezeanu Gabriel - Bucuresti
    5 Thomas William Knobel - Bucuresti
    6.Vasilescu Florin - Ploiesti
    7.Gheorghe Catalin - Ploiesti
    8.Irimia Marian - Ploiesti
    9Ilie Razvan - Ploiesti
    10Guster Alexandru - Bucuresti
    Ultima editare de george60; 25.sep.2022, 17:13.
    FlorinBN likes this.

    Comentariu


    • #3
      Toader Petru, Bragadiru, Hobby
      george60 likes this.

      Comentariu


      • #4
        Neagoe Costin - Bucuresti - Elite
        george60 likes this.

        Comentariu


        • #5
          Mihalcea stefan Tiberiu hobby
          george60 likes this.

          Comentariu


          • #6
            Anghel Liviu Ploiesti Open


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            george60 likes this.

            Comentariu


            • #7
              Se retrage Neagoe Costin

              Comentariu


              • #8
                Cuciureanu Daniel, Hobby, Ploiesti
                george60 likes this.

                Comentariu


                • #9
                  Craiu catalin elite
                  george60 and sebyy like this.

                  Comentariu


                  • #10
                    Stancescu Sebastian / Ploiesti / O-E
                    Vicecampionu and george60 like this.

                    Comentariu


                    • #11
                      Damian Sebastian, Paulesti, Hobby.
                      Mulțumesc.
                      george60 likes this.

                      Comentariu


                      • #12
                        Radu Liviu - Avansati

                        Comentariu


                        • #13
                          Gheorghe Dragos - Open-Elite

                          Comentariu


                          • #14
                            Ionescu Cristi la Avansati
                            Iancu George la Open-Elite

                            Comentariu


                            • #15
                              Stoica Mihai - Mioveni - O/E. Mulțumesc.
                              Vicecampionu and george60 like this.

                              Comentariu


                              • #16
                                Chirtoaca Ion - Avansati
                                Chirtoaca Sergiu - Open-Elite

                                Comentariu


                                • #17
                                  Banu Dan ( Ploiești ) - avansați
                                  george60 likes this.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Trocan nicolae open mioveni
                                    george60 likes this.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Arimia Constantin din Azuga,Avansati.
                                      george60 likes this.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Sorescu Mircea

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Guster Alexandru - Bucuresti -Hobby
                                          george60 and Eltibi like this.

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Mihaila Nicolae - elite

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              se înscrie GHEORGHE CĂTĂLIN - Ploiești - HOBBY

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Istrate Cristian - București - Elite

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Petculescu Giani avansati

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X