Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Memorialul Marcel GIOSAN Amatur Romania - Piatra Neamt - 15-16 octombrie 2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneul Campionilor Memorialul Marcel GIOSAN Amatur Romania - Piatra Neamt - 15-16 octombrie 2022


    Turneul Campionilor ”Memorialul Marcel Giosan” Amatur Romania - Piatra Neamt - 15-16 octombrie 2022

    Locația: Piatra Neamt, jud. Neamt (Sala Polivalentă)


    Logistică:
    45 mese aprobate ITTF
    Mingea oficiala va fi asigurata de Butterfly

    Sâmbătă, 15 octombrie 2022
    09:00 FESTIVITATEA DE PREMIERE AMATUR 2022 Elite și Open

    1. Elite, 15 oct 2022, 20 mese, grupe de 5, nr.participanti 96+4 wild-card-uri, oră începere: după festivitatea de premiere;
    2. Open, 15 oct 2022, 25 mese, grupe de 5, nr.participanti 121+4 wild-card-uri, oră începere: după festivitatea de premiere;


    Duminică, 16 octombrie 2022
    09:00 FESTIVITATEA DE PREMIERE AMATUR 2022 Avansați și Hobby

    1. Avansați, 16 oct 2022, 25 mese, grupe de 5, nr.participanti 121+4 wild-card-uri, oră începere: după festivitatea de premiere;
    2. Hobby, 16 oct 2022, 20 mese, grupe de 5, nr.participanti 96+4 wild-card-uri, oră începere: după festivitatea de premiere.


    In funcție de înscrierile pe categorii se pot reduce/suplimenta locurile, de la o categorie la alta;

    Materialele de premiere:
    - locurile 1-4, cupă, medalie, diplomă;
    - locurile 5-8, medalii; diplome

    Taxa de participare:
    - 60 Lei adulții;
    - 30 lei copiii sub 14 ani;
    - 0 lei persoanele cu dizabilități;

    FACILITĂȚI:
    - vestiare;
    - grupuri sanitare;
    - dușuri;
    - parcare;
    - apă plată; cafea; surprize din partea sponsorilor.

    Pentru masa prânz va rugam sa specificati la inscriere daca doriti meniu de pui sau porc. Pretul este de 25 lei, cu salata inclusa.

    înscrierea-retragerea participanților:
    - prioritate conform clasament din 12 sept 2022, iar la data de 08.oct 2022 (ora 8,00) nu se mai ține cont de prioritatea din clasament, si se trece pe lista de înscrieri ”primul venit primul servit”, urcă pe lista principală cei de pe lista de asteptare.
    - ultima retragere se face până la data de 13 oct 2022, ora 21,00 (Open+Elite) si 14. oct. 2022 ora 21,00 (Avansați+Hobby)

    Sistemul de joc:
    - grupe inferioare de 5, se califică 4;
    - grupe superioare de 4, se califică 2;
    - tablou eliminatoriu generat automat;

    Ne face plăcere să avem alături de noi:
    - Fam Giosan;
    - Sponsorii care ne-au ajutat să obtinem tricourile de ”Campion Județean 2022” și premiile pentru câștigătorii turneului astfel:
    Durdun George (Ping Pong Academy) , categoria Elite;
    Gelu & Irina, (Meister Sport) Categoria Open;
    Răzvan Crișan (Butterfly) Categoria Avansati;
    Tiberiu Tănase (Viva) Categoria Hobby

    Toți sponsorii enumerați mai sus vor fi prezenți cu materialele specifice tenisului de masă

    Dl. Răsvan Crișan - TT Shop,
    reprezentant Butterfly Rom?nia.

    Butterfly - Table Tennis for You
    0721223501




    Dl. George Durdun
    reprezentant andro Romania

    www.pingpongshop.ro
    https://facebook.com/pingpongshopromania
    comenzi@pingpongshop.ro
    0765.777.747​ ​





    Dna. Irina și Dl. Gelu Popescu - Andro Gir,
    reprezentant XIOM și NITTAKU.


    www.tenismasa.ro
    0728747067





    Dl. Tiberiu Tănase - Viva Sport Shop,
    reprezentant Stiga și Yasaka.

    0723678078




    Persoanele care fac parte din organizare:

    1. Coordonatorii Amatur:


    2. Organizatori Tehnici:
    - Apian Florin
    - Avram Nicolae


    3. Organizatori Locali:
    - ACS KAMARAD Piatra Neamt reprezentata de Bubulac Cristi: 0740 697 281

    Pentru Cazare:
    Casa Moldoveana....tel 0749 538 874
    Hotel Ceahlau 3*......tel 0233 219 990
    Hotel Central 4*.......tel 0233 216 230....www.centralplazahotel.ro
    Pensiunea Roua......tel 0753 053 260....www.pensiunea-roua.ro
    Pensiunea Ayan......tel 0744 581 883....www.pensiuneayan.ro
    Pensiunea Byblos....tel 0749 056 056....www.pensiuneabyblos.ro
    Pensiunea Lido.......tel 0233 226 349.....www.pensiune-lido.ro
    Pensiunea Aris........tel 0754 452 200.....www.arismeridian.ro

    SPONSORI:
    SC EDELVAIS srl
    SC COBAR COM srl
    SC ROCRI TRADE srl
    SC DANONE ROMANIA srl


    Vă așteptăm cu drag!




    https://tt-shop.ro/107-392-three-sta...8-culoarea-alb
    Ultima editare de florin toma; 06.oct.2022, 13:56.
    Ragalie Rica, Eusebiu Lovin and 25 others like this.

  • #2
    rezervat ...

    Comentariu


    • #3
      Inscrieri Hobby (`16 oct) - 17 Oct, 14:35:29 - v6.2 / cls_2022-final

      1. Cojocaru Andru, Targoviste, 1304 - 9.92 - H
      2. Toader Petru, Bragadiru, 713 - 9.89 - H - m-pui
      3. Borla Nicolae, Cluj Napoca, 1348 - 9.82 - H
      4. Creta Petru, Luna CJ, 786 - 9.8 - HW - 2 m-pui, 2 m-pork
      5. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 637 - 9.79 - H
      6. Galanton Yanis, Suceava, 926 - 9.72 - H
      7. Vasi Daniel, Arad, 1410 - 9.72 - H
      8. Constantin Ionut, Odobesti, 1500 - 9.65 - H
      9. Tonciu Costin, Bucuresti, 661 - 9.58 - H - m-pork
      10. Necsoiu Georgiana, Videle, 819 - 9.58 - HF
      11. Varkonyi Amalia, Oradea, 1691 - 9.57 - HF - m-pui+m-pork
      12. Marian Ioan, Alba Iulia, 887 - 9.56 - HW - m-pui
      13. Moraru Marius, Bucuresti, 1579 - 9.48 - H - m-pork
      14. Zamfirache Ioan, Botosani, 674 - 9.18 - HW - m-pork
      15. Toader Ovidiu, Balan, 1438 - 9.14 - H - veg-orez
      16. Moisuc Catalin, Fratautii Noi, 1305 - 9.08 - H - m-pui
      17. Mihalcea Stefan Tiberiu, Novaci GR, 824 - 9.05 - H
      18. Pasca Vlad, Targu Mures, 951 - 8.9 - H - m-pui
      19. Halasz Levente, Cluj Napoca, 838 - 8.67 - H
      20. Pralea Constantin, Alba Iulia, 895 - 8.59 - HW
      21. Sisca Nicusor, Comanesti, 1279 - 8.55 - HW
      22. Magura Larian, Constanta, 959 - 8.48 - H - 2 m-pork
      23. Nagy Eduard, Deva, 989 - 8.38 - H - m-pui
      24. Damian Vasile, Nasaud, 1146 - 8.34 - H - m-pork
      25. Gheorghe Ion, Bucuresti, 776 - 8.31 - HW
      26. Ionescu Ioana, Bucuresti, 950 - 8.31 - HF
      27. Morosan Ionel, Radauti, 1390 - 8.27 - H - m-pui
      28. Munteanu Sebastian, Bacau, 1050 - 8.19 - H
      29. Apetroaei Mircea, Suceava, 1139 - 8.01 - H - m-pui
      30. Toplician Mihai, Hunedoara, 1295 - 7.83 - H - m-pui
      31. Birtalan Attila, Crasna, 931 - 7.81 - H
      32. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 2513 - 7.8 - HW - m-pork
      33. Luca Ioan, Piatra Neamt, 1031 - 7.72 - H - m-pork
      34. Nacu Iustinian Andrei, Piatra Neamt, 1447 - 7.63 - H
      35. Basau Marian, Tulcea, 1251 - 7.5 - H
      36. Ciurlica Mugurel, Pascani, 1053 - 7.37 - H
      37. Drulea Petru, Jimbolia, 1700 - 7.37 - H - m-pork
      38. Moise Viorel, Braila, 881 - 7.26 - HW - m-pork
      39. Baican Cristian, Cluj Napoca, 1403 - 7.2 - H
      40. Campanu Mihai, Roman, 3007 - 7.2 - H
      41. Iacobut Catalin, Bacau, 1525 - 7.16 - H
      42. Lazar Ionel, Pufesti, 2821 - 7.1 - H
      43. Marchitan Marius, Brasov, 1145 - 6.84 - H - m-pork
      44. Gergely Istvan, Ditrau, 1074 - 6.8 - H
      45. Ciurca Ovidiu, Targu Mures, 2239 - 6.73 - HW
      46. Iancu Marius, Videle, 1095 - 6.66 - H
      47. Busuioc Andrei, Panciu, 1912 - 6.5 - H
      48. Morosan Sara, Horodnic de Sus, 1538 - 6.45 - HF - m-pui
      49. Drumen Evelina, Vatra Dornei, 1656 - 6.44 - HF - m-pui
      50. Sava Sinel, Focsani, 2863 - 6.3 - H - m-pui, m-pork
      51. Cuciureanu Daniel, Ploiesti, 1449 - 6.27 - H - m-pui
      52. Galan Andreea, Vatra Dornei, 1499 - 5.96 - HF - m-pui
      53. Drumen Dumitru, Vatra Dornei, 1905 - 5.93 - H - m-pui
      54. Damian Sebastian, Paulesti, 1285 - 5.9 - H - m-pork
      55. Pralea Eric, Vatra Dornei, 1619 - 5.87 - H - m-pui
      56. Haralambescu Andrei, Bucuresti, 1949 - 5.87 - H - m-pork
      57. Petra Ioan, Balan, 1688 - 5.8 - H - m-pui
      58. Haidau Alin, Cluj Napoca, 2480 - 5.75 - H
      59. Magura Casian, Constanta, 1152 - 5.69 - H - 2 m-pui
      60. Dutu Constantin, Galati, 1487 - 5.67 - H
      61. Barcan Adrian, Piatra Neamt, 2180 - 5.6 - H
      62. Biro Gyula, Racosu de Sus, 1442 - 5.59 - H - m-pork
      63. Spaller Teodora, Nasaud, 1323 - 5.54 - HF - m-pui
      64. Bostan Culita, Moinesti, 2712 - 5.5 - H - m-pui
      65. Ternauciuc Octavian, Nadrag, 1795 - 5.33 - H - m-pork
      66. Zara Dinu, Suceava, 2232 - 5.27 - H
      67. Damian Gelu, Comanesti, 2448 - 5.25 - H - m-pork
      68. Szocs Szilveszter, Borsec, 1508 - 5.15 - H
      69. Herdes Gabriel, Putna, 1310 - 5.04 - H
      70. Busuioc Bogdan, Panciu, 2619 - 5 - H - m-pui
      71. Mitroi Florin, Bucuresti, 1242 - 4.94 - H
      72. Rauh Victor, Moldova, 2101 - 4.93 - HW - m-pork
      73. Both David, Deva, 2352 - 4.67 - H - m-pui
      74. Bisoc Razvan, Roman, 2627 - 4.5 - H
      75. Iliescu Patricia, Bucuresti, 1315 - 4.49 - HF
      76. Varga Bianca, Luna CJ, 2005 - 4 - HJF
      77. Drulea Radu Vlad, Jimbolia, 4198 - 0 - H - m-pork
      78. Iojiban Gheorghe, Balan, 5001 - veg-piure
      79. Avram Iancu, Petrosani, 5002 - 5 m-pui
      80. Sava Ionut, Bacau, 5003
      81. Tanase Valentin, Piatra Neamt, 5004
      82. Iacob Augustin, Piatra Neamt, 5005
      83. Neculcea Alexandru, Suceava, 5007
      84. Vasiliu Alin, Panciu, 5008 - m-pui
      85. Cretu Ionut, Bacau, 5009
      86. Mania Gabriel, Paunesti, 5010 - m-pork
      87. Apatachioae Augustin, Paunesti, 5011 - m-pork
      88. Ragalie Rica, Buhusi, 5012
      89. Caia Andrei, Piatra Neamt, 5013
      90. Simon Rares, Roman, 5014


      Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 COJOCARU ANDRU - Targoviste
      3-2
      0-3
      3-1
      3-0
      3
      2
      2 CIURLICA MUGUREL - Pascani
      2-3
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      3
      3 DRULEA PETRU - Jimbolia
      3-0
      3-0
      3-0
      3-2
      4
      1
      4 RAUH VICTOR - Moldova
      1-3
      2-3
      0-3
      3-1
      1
      4
      5 BOTH DAVID - Deva
      0-3
      0-3
      2-3
      1-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 TOADER PETRU - Bragadiru
      3-2
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 BASAU MARIAN - Tulcea
      2-3
      2-3
      3-1
      3-1
      2
      3
      3 BAICAN CRISTIAN - Cluj Napoca
      0-3
      3-2
      3-2
      3-0
      3
      2
      4 MITROI FLORIN - Bucuresti
      0-3
      1-3
      2-3
      3-2
      1
      4
      5 BISOC RAZVAN - Roman
      0-3
      1-3
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 BORLA NICOLAE - Cluj Napoca
      3-0
      3-2
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 NACU IUSTINIAN ANDREI - Piatra Neamt
      0-3
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      2
      3 MOISE VIOREL - Braila
      2-3
      0-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      4 BUSUIOC BOGDAN - Panciu
      0-3
      1-3
      1-3
      3-0
      1
      4
      5 ILIESCU PATRICIA - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 CRETA PETRU - Luna CJ
      3-1
      3-0
      2-3
      2
      2
      2 LUCA IOAN - Piatra Neamt
      1-3
      3-0
      2-3
      1
      3
      3 CAMPANU MIHAI - Roman
      4 HERDES GABRIEL - Putna
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      4
      5 DRULEA RADU VLAD - Jimbolia
      3-2
      3-2
      3-1
      3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
      1-3
      2-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      2 FICLEANU GABRIEL - Giurgiu
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      3 IACOBUT CATALIN - Bacau
      3-2
      0-3
      3-1
      3-1
      3
      2
      4 SZOCS SZILVESZTER - Borsec
      1-3
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      4
      5 VARGA BIANCA - Luna CJ
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 GALANTON YANIS - Suceava
      0-3
      3-0
      2-3
      0-3
      1
      2 BIRTALAN ATTILA - Crasna
      3-0
      2-3
      3-1
      2-3
      2
      2
      3
      1
      1
      3 LAZAR IONEL - Pufesti
      0-3
      3-2
      0-3
      3-1
      2
      4
      -3
      -2
      1
      4 DAMIAN GELU - Comanesti
      3-2
      1-3
      3-0
      0-3
      2
      3
      -1
      1
      1
      5 IOJIBAN GHEORGHE - Balan
      3-0
      3-2
      1-3
      3-0
      3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 7 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 VASI DANIEL - Arad
      3-2
      3-0
      3-0
      1-3
      3
      2
      2 TOPLICIAN MIHAI - Hunedoara
      2-3
      1-3
      3-0
      0-3
      1
      4
      3 MARCHITAN MARIUS - Brasov
      0-3
      3-1
      3-1
      2-3
      2
      3
      4 ZARA DINU - Suceava
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      5 AVRAM IANCU - Petrosani
      3-1
      3-0
      3-2
      3-0
      4
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 8 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 CONSTANTIN IONUT - Odobesti
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 APETROAEI MIRCEA - Suceava
      1-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      2
      3 GERGELY ISTVAN - Ditrau
      0-3
      1-3
      3-0
      3-2
      2
      3
      4 TERNAUCIUC OCTAVIAN - Nadrag
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      5 SAVA IONUT - Bacau
      0-3
      0-3
      2-3
      3-0
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 9 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 TONCIU COSTIN - Bucuresti
      2-3
      0-3
      3-1
      3-1
      2
      3
      2 MUNTEANU SEBASTIAN - Bacau
      3-2
      3-2
      3-1
      3-0
      4
      1
      3 CIURCA OVIDIU - Targu Mures
      3-0
      2-3
      3-0
      3-0
      3
      2
      4 BOSTAN CULITA - Moinesti
      1-3
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      5 TANASE VALENTIN - Piatra Neamt
      1-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 10 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 NECSOIU GEORGIANA - Videle
      1-3
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      2
      2 MOROSAN IONEL - Radauti
      3-1
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      3 BUSUIOC ANDREI - Panciu
      2-3
      1-3
      3-1
      3-1
      2
      3
      4 SPALLER TEODORA - Nasaud
      0-3
      0-3
      1-3
      1-3
      0
      5 IACOB AUGUSTIN - Piatra Neamt
      0-3
      0-3
      1-3
      3-1
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 11 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 VARKONYI AMALIA - Oradea
      1-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      2 IONESCU IOANA - Bucuresti
      3-1
      3-0
      3-2
      3-0
      4
      1
      3 IANCU MARIUS - Videle
      0-3
      0-3
      3-1
      2-3
      1
      4
      4 BIRO GYULA - Racosu de Sus
      0-3
      2-3
      1-3
      2-3
      0
      5 NECULCEA ALEXANDRU - Suceava
      0-3
      0-3
      3-2
      3-2
      2
      3
      -
      Gr.inferioara nr. 12 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 MARIAN IOAN - Alba Iulia
      3-2
      1-3
      3-1
      3-2
      3
      1
      2 GHEORGHE ION - Bucuresti
      2-3
      3-0
      3-2
      0-3
      2
      3
      3 MOROSAN SARA - Horodnic de Sus
      3-1
      0-3
      3-1
      1-3
      2
      4
      4 BARCAN ADRIAN - Piatra Neamt
      1-3
      2-3
      1-3
      0-3
      0
      5 VASILIU ALIN - Panciu
      2-3
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      2
      -
      Gr.inferioara nr. 13 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 MORARU MARIUS - Bucuresti
      3-1
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 DAMIAN VASILE - Nasaud
      1-3
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      2
      3 DRUMEN EVELINA - Vatra Dornei
      1-3
      2-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      4 DUTU CONSTANTIN - Galati
      0-3
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      4
      5 CRETU IONUT - Bacau
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 14 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 ZAMFIRACHE IOAN - Botosani
      0-3
      2-3
      3-0
      0-3
      1
      2 NAGY EDUARD - Deva
      3-0
      3-0
      1-3
      3-0
      3
      2
      3 SAVA SINEL - Focsani
      3-2
      0-3
      1-3
      2-3
      1
      4
      4 MAGURA CASIAN - Constanta
      0-3
      3-1
      3-1
      3-1
      3
      1
      5 MANIA GABRIEL - Paunesti
      3-0
      0-3
      3-2
      1-3
      2
      3
      -
      Gr.inferioara nr. 15 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 TOADER OVIDIU - Balan
      3-1
      1-3
      3-2
      3-0
      3
      1
      2 MAGURA LARIAN - Constanta
      1-3
      3-1
      1-3
      3-0
      2
      3
      1
      0
      1
      3 CUCIUREANU DANIEL - Ploiesti
      3-1
      1-3
      2-3
      3-0
      2
      4
      2
      -3
      0
      4 HAIDAU ALIN - Cluj Napoca
      2-3
      3-1
      3-2
      1-3
      2
      2
      0
      3
      2
      5 APATACHIOAE AUGUSTIN - Paunesti
      0-3
      0-3
      0-3
      3-1
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 16 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 MOISUC CATALIN - Fratautii Noi
      2-3
      3-0
      3-1
      2
      2
      2 SISCA NICUSOR - Comanesti
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      1
      3 GALAN ANDREEA - Vatra Dornei
      0-3
      0-3
      3-2
      1
      3
      4 PETRA IOAN - Balan
      1-3
      0-3
      2-3
      0
      4
      5 RAGALIE RICA - Buhusi
      -
      Gr.inferioara nr. 17 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Novaci GR
      1-3
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 PRALEA CONSTANTIN - Alba Iulia
      3-1
      1-3
      2-3
      1
      4
      3 DRUMEN DUMITRU - Vatra Dornei
      0-3
      3-1
      0-3
      1
      3
      4 HARALAMBESCU ANDREI - Bucuresti
      1-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      5 CAIA ANDREI - Piatra Neamt
      -
      Gr.inferioara nr. 18 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 PASCA VLAD - Targu Mures
      1-3
      3-0
      3-2
      3-0
      3
      2
      2 HALASZ LEVENTE - Cluj Napoca
      3-1
      3-0
      3-1
      3-0
      4
      1
      3 DAMIAN SEBASTIAN - Paulesti
      0-3
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      3
      4 PRALEA ERIC - Vatra Dornei
      2-3
      1-3
      2-3
      3-0
      1
      4
      5 SIMON RARES - Roman
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -


      Gr.superioara nr. 1 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 DRULEA PETRU - Jimbolia
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      1
      2 BAICAN CRISTIAN - Cluj Napoca
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      3 MOISE VIOREL - Braila
      1-3
      2-3
      3-0
      1
      4 HERDES GABRIEL - Putna
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 2 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 TOADER PETRU - Bragadiru
      3-0
      1-3
      3-0
      2
      1
      4
      1
      1
      2 NACU IUSTINIAN ANDREI - Piatra Neamt
      0-3
      3-0
      3-1
      2
      2
      2
      0
      1
      3 LUCA IOAN - Piatra Neamt
      3-1
      0-3
      3-0
      2
      2
      -1
      1
      4 SZOCS SZILVESZTER - Borsec
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 3 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 BORLA NICOLAE - Cluj Napoca
      3-0
      2-3
      3-2
      2
      2
      2 CRETA PETRU - Luna CJ
      0-3
      1-3
      3-1
      1
      3 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
      3-2
      3-1
      3-0
      3
      1
      4 LAZAR IONEL - Pufesti
      2-3
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 4 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 DRULEA RADU VLAD - Jimbolia
      1-3
      3-0
      0-3
      1
      2 IACOBUT CATALIN - Bacau
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      1
      3 DAMIAN GELU - Comanesti
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      4 TOPLICIAN MIHAI - Hunedoara
      3-0
      0-3
      3-0
      2
      2
      -
      Gr.superioara nr. 5 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 FICLEANU GABRIEL - Giurgiu
      3-2
      3-2
      3-0
      3
      1
      2 BIRTALAN ATTILA - Crasna
      2-3
      1-3
      3-0
      1
      3 MARCHITAN MARIUS - Brasov
      2-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      4 SAVA IONUT - Bacau
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 6 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 IOJIBAN GHEORGHE - Balan
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 VASI DANIEL - Arad
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      3 GERGELY ISTVAN - Ditrau
      0-3
      1-3
      2-3
      0
      4 BOSTAN CULITA - Moinesti
      0-3
      0-3
      3-2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 7 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 AVRAM IANCU - Petrosani
      3-0
      3-2
      3-0
      3
      1
      2 APETROAEI MIRCEA - Suceava
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      3 TONCIU COSTIN - Bucuresti
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      4 IACOB AUGUSTIN - Piatra Neamt
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 8 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 CONSTANTIN IONUT - Odobesti
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 CIURCA OVIDIU - Targu Mures
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      3 BUSUIOC ANDREI - Panciu
      0-3
      3-0
      3-2
      2
      2
      4 IANCU MARIUS - Videle
      0-3
      3-1
      2-3
      1
      -
      Gr.superioara nr. 9 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 MUNTEANU SEBASTIAN - Bacau
      3-2
      3-1
      3-0
      3
      1
      2 NECSOIU GEORGIANA - Videle
      2-3
      3-0
      3-2
      2
      2
      3 NECULCEA ALEXANDRU - Suceava
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      4 MOROSAN SARA - Horodnic de Sus
      0-3
      2-3
      3-0
      1
      -
      Gr.superioara nr. 10 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 MOROSAN IONEL - Radauti
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      2 VARKONYI AMALIA - Oradea
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      1
      3 GHEORGHE ION - Bucuresti
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      4 DUTU CONSTANTIN - Galati
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 11 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 IONESCU IOANA - Bucuresti
      1-3
      2-3
      3-1
      1
      2 VASILIU ALIN - Panciu
      3-1
      3-0
      3-1
      3
      1
      3 DRUMEN EVELINA - Vatra Dornei
      3-2
      0-3
      3-2
      2
      2
      4 SAVA SINEL - Focsani
      1-3
      1-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 12 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 MARIAN IOAN - Alba Iulia
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 DAMIAN VASILE - Nasaud
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      3 MANIA GABRIEL - Paunesti
      0-3
      0-3
      3-1
      1
      4 CUCIUREANU DANIEL - Ploiesti
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 13 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 MORARU MARIUS - Bucuresti
      0-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      2
      -1
      1
      2 NAGY EDUARD - Deva
      3-0
      2-3
      3-0
      2
      1
      5
      2
      1
      3 MAGURA LARIAN - Constanta
      1-3
      3-2
      3-2
      2
      0
      -1
      1
      4 PETRA IOAN - Balan
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 14 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 MAGURA CASIAN - Constanta
      3-2
      1-3
      3-0
      2
      1
      2 HAIDAU ALIN - Cluj Napoca
      2-3
      3-2
      3-1
      2
      2
      3 GALAN ANDREEA - Vatra Dornei
      3-1
      2-3
      1-3
      1
      4 PRALEA CONSTANTIN - Alba Iulia
      0-3
      1-3
      3-1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 15 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 TOADER OVIDIU - Balan
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 MOISUC CATALIN - Fratautii Noi
      0-3
      3-0
      3-1
      2
      2
      3 DRUMEN DUMITRU - Vatra Dornei
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      4 PRALEA ERIC - Vatra Dornei
      0-3
      1-3
      3-2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 16 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 SISCA NICUSOR - Comanesti
      3-0
      3-0
      3-1
      3
      1
      2 HARALAMBESCU ANDREI - Bucuresti
      0-3
      3-1
      3-2
      2
      2
      3 DAMIAN SEBASTIAN - Paulesti
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      4 RAUH VICTOR - Moldova
      1-3
      2-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 17 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Novaci GR
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      1
      2 PASCA VLAD - Targu Mures
      0-3
      3-1
      3-1
      2
      2
      3 CIURLICA MUGUREL - Pascani
      1-3
      1-3
      3-0
      1
      4 MITROI FLORIN - Bucuresti
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 18 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 HALASZ LEVENTE - Cluj Napoca
      3-2
      3-2
      3-0
      3
      1
      2 COJOCARU ANDRU - Targoviste
      2-3
      3-2
      3-1
      2
      2
      3 BASAU MARIAN - Tulcea
      2-3
      2-3
      3-1
      1
      4 BUSUIOC BOGDAN - Panciu
      0-3
      1-3
      1-3
      0
      -


      Eliminatorii Hobby

      1. Drulea Petru
      ------------------------- Drulea Petru 3-0
      64. Bye
      ----------------------------------- Vasi Daniel 0-3
      33. Borla Nicolae
      ------------------------- Vasi Daniel 1-3
      32. Vasi Daniel
      -------------------------------------------------- Mihalcea Stefan Tiberiu 1-3
      17. Mihalcea Stefan Tiberiu
      ------------------------- Mihalcea Stefan Tiberiu 3-0
      48. Bye
      ----------------------------------- Mihalcea Stefan Tiberiu 3-0
      49. Bye
      ------------------------- Sisca Nicusor 0-3
      16. Sisca Nicusor
      ----------------------------------------------------------------- Munteanu Sebastian 2-3
      9. Munteanu Sebastian
      ------------------------- Munteanu Sebastian 3-0
      56. Bye
      ----------------------------------- Munteanu Sebastian 3-1
      41. Bye
      ------------------------- Haidau Alin 0-3
      24. Haidau Alin
      -------------------------------------------------- Munteanu Sebastian 3-0
      25. Drumen Evelina
      ------------------------- Drumen Evelina 3-0
      40. Bye
      ----------------------------------- Drumen Evelina 3-2
      57. Bye
      ------------------------- Constantin Ionut 0-3
      8. Constantin Ionut

      -------------------------------------------------------------------------------- Munteanu Sebastian 3-1

      5. Ficleanu Gabriel
      ------------------------- Ficleanu Gabriel 3-0
      60. Bye
      ----------------------------------- Ficleanu Gabriel 3-1
      37. Bye
      ------------------------- Morosan Ionel 0-3
      28. Morosan Ionel
      -------------------------------------------------- Ficleanu Gabriel 3-1
      21. Moisuc Catalin
      ------------------------- Moisuc Catalin 3-0
      44. Bye
      ----------------------------------- Marian Ioan 1-3
      53. Bye
      ------------------------- Marian Ioan 0-3
      12. Marian Ioan
      ----------------------------------------------------------------- Ficleanu Gabriel 3-0
      13. Nagy Eduard
      ------------------------- Nagy Eduard 3-0
      52. Bye
      ----------------------------------- Nagy Eduard 3-2
      45. Bye
      ------------------------- Cojocaru Andru 0-3
      20. Cojocaru Andru
      -------------------------------------------------- Tonciu Costin 1-3
      29. Tonciu Costin
      ------------------------- Tonciu Costin 3-0
      36. Nacu Iustinian Andrei
      ----------------------------------- Tonciu Costin 3-0
      61. Bye
      ------------------------- Iacobut Catalin 0-3
      4. Iacobut Catalin

      ----------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------- Munteanu Sebastian 3-1

      3. Stoicescu Gheorghe
      ------------------------- Stoicescu Gheorghe 3-0
      62. Bye
      ----------------------------------- Stoicescu Gheorghe 3-0
      35. Baican Cristian
      ------------------------- Baican Cristian 3-1
      30. Busuioc Andrei
      -------------------------------------------------- Magura Casian 2-3
      19. Pasca Vlad
      ------------------------- Pasca Vlad 3-0
      46. Bye
      ----------------------------------- Magura Casian 1-3
      51. Bye
      ------------------------- Magura Casian 0-3
      14. Magura Casian
      ----------------------------------------------------------------- Iojiban Gheorghe 2-3
      11. Vasiliu Alin
      ------------------------- Vasiliu Alin 3-0
      54. Bye
      ----------------------------------- Vasiliu Alin 3-0
      43. Bye
      ------------------------- Haralambescu Andrei 0-3
      22. Haralambescu Andrei
      -------------------------------------------------- Iojiban Gheorghe 1-3
      27. Necsoiu Georgiana
      ------------------------- Necsoiu Georgiana 3-0
      38. Bye
      ----------------------------------- Iojiban Gheorghe 0-3
      59. Bye
      ------------------------- Iojiban Gheorghe 0-3
      6. Iojiban Gheorghe

      -------------------------------------------------------------------------------- Varkonyi Amalia 0-3

      7. Avram Iancu
      ------------------------- Avram Iancu 3-0
      58. Bye
      ----------------------------------- Avram Iancu 3-2
      39. Bye
      ------------------------- Damian Vasile 0-3
      26. Damian Vasile
      -------------------------------------------------- Varkonyi Amalia 2-3
      23. Moraru Marius
      ------------------------- Moraru Marius 3-0
      42. Bye
      ----------------------------------- Varkonyi Amalia 1-3
      55. Bye
      ------------------------- Varkonyi Amalia 0-3
      10. Varkonyi Amalia
      ----------------------------------------------------------------- Varkonyi Amalia 3-0
      15. Toader Ovidiu
      ------------------------- Toader Ovidiu 3-0
      50. Bye
      ----------------------------------- Halasz Levente 1-3
      47. Bye
      ------------------------- Halasz Levente 0-3
      18. Halasz Levente
      -------------------------------------------------- Toader Petru 2-3
      31. Marchitan Marius
      ------------------------- Toplician Mihai 2-3
      34. Toplician Mihai
      ----------------------------------- Toader Petru 1-3
      63. Bye
      ------------------------- Toader Petru 0-3
      2. Toader Petru


      Clasament Hobby

      1. Munteanu Sebastian - Bacau
      2. Varkonyi Amalia - Oradea
      3 -- 4
      Ficleanu Gabriel - Giurgiu
      Iojiban Gheorghe - Balan
      5 -- 8
      Mihalcea Stefan Tiberiu - Novaci GR
      Toader Petru - Bragadiru
      Tonciu Costin - Bucuresti
      Magura Casian - Constanta
      9 -- 16
      Drumen Evelina - Vatra Dornei
      Avram Iancu - Petrosani
      Marian Ioan - Alba Iulia
      Vasiliu Alin - Panciu
      Vasi Daniel - Arad
      Halasz Levente - Cluj Napoca
      Nagy Eduard - Deva
      Stoicescu Gheorghe - Iedera
      17 -- 32
      Haidau Alin - Cluj Napoca
      Moraru Marius - Bucuresti
      Morosan Ionel - Radauti
      Necsoiu Georgiana - Videle
      Sisca Nicusor - Comanesti
      Toplician Mihai - Hunedoara
      Iacobut Catalin - Bacau
      Pasca Vlad - Targu Mures
      Constantin Ionut - Odobesti
      Damian Vasile - Nasaud
      Moisuc Catalin - Fratautii Noi
      Haralambescu Andrei - Bucuresti
      Drulea Petru - Jimbolia
      Toader Ovidiu - Balan
      Cojocaru Andru - Targoviste
      Baican Cristian - Cluj Napoca
      33 -- 36
      Nacu Iustinian Andrei - Piatra Neamt
      Borla Nicolae - Cluj Napoca
      Marchitan Marius - Brasov
      Busuioc Andrei - Panciu
      37 -- 38 2v gr.sup.
      Magura Larian - Constanta
      Luca Ioan - Piatra Neamt
      39 -- 55 1v gr.sup.
      Creta Petru - Luna CJ
      Pralea Constantin - Alba Iulia
      Gheorghe Ion - Bucuresti
      Ionescu Ioana - Bucuresti
      Apetroaei Mircea - Suceava
      Birtalan Attila - Crasna
      Basau Marian - Tulcea
      Ciurlica Mugurel - Pascani
      Moise Viorel - Braila
      Iancu Marius - Videle
      Morosan Sara - Horodnic de Sus
      Galan Andreea - Vatra Dornei
      Damian Sebastian - Paulesti
      Pralea Eric - Vatra Dornei
      Bostan Culita - Moinesti
      Drulea Radu Vlad - Jimbolia
      Mania Gabriel - Paunesti
      56 -- 70 0v gr.sup.
      Lazar Ionel - Pufesti
      Gergely Istvan - Ditrau
      Ciurca Ovidiu - Targu Mures
      Sava Sinel - Focsani
      Cuciureanu Daniel - Ploiesti
      Drumen Dumitru - Vatra Dornei
      Dutu Constantin - Galati
      Damian Gelu - Comanesti
      Szocs Szilveszter - Borsec
      Busuioc Bogdan - Panciu
      Mitroi Florin - Bucuresti
      Rauh Victor - Moldova
      Sava Ionut - Bacau
      Iacob Augustin - Piatra Neamt
      Neculcea Alexandru - Suceava
      71 -- 73 1v gr.inf.
      Galanton Yanis - Suceava
      Zamfirache Ioan - Botosani
      Apatachioae Augustin - Paunesti
      74 -- 87 0v gr.inf.
      Petra Ioan - Balan
      Barcan Adrian - Piatra Neamt
      Biro Gyula - Racosu de Sus
      Spaller Teodora - Nasaud
      Ternauciuc Octavian - Nadrag
      Zara Dinu - Suceava
      Herdes Gabriel - Putna
      Both David - Deva
      Bisoc Razvan - Roman
      Iliescu Patricia - Bucuresti
      Varga Bianca - Luna CJ
      Tanase Valentin - Piatra Neamt
      Cretu Ionut - Bacau
      Simon Rares - Roman


      Inscrieri Avansati (`16 oct) - 17 Oct, 14:37:03 - v6.2 / cls_2022-final

      1. Iacob Gabriel, Iasi, 332 - 19.97 - AW
      2. Herteg Dorinel, Arad, 334 - 19.96 - A
      3. Popescu Radu, Arad, 227 - 19.95 - A
      4. Solyom Sandor, Cluj Napoca, 299 - 19.88 - A
      5. Ceobotaru Daniel, Galati, 337 - 19.84 - A - m-pork
      6. Hagea Andra, Aiud, 396 - 19.84 - AJF
      7. Enache Puiu Adrian, Ploiesti, 270 - 19.8 - A - m-pork
      8. Vieru Costica, Botosani, 274 - 19.76 - AW - m-pork
      9. Curelea Petre, Lehliu Gara, 454 - 19.7 - A
      10. Nicola Marian, Constanta, 281 - 19.67 - A - m-pork
      11. Fulop Attila, Aiud, 298 - 19.63 - AW
      12. Kiss Attila, Crasna, 339 - 19.58 - A
      13. Simon Gheorghe, Roman, 960 - 19.5 - A
      14. Buga Adrian, Cluj Napoca, 376 - 19.43 - A - m-pork
      15. Cobzaru Radu, Deva, 248 - 19.36 - A - m-pui
      16. Dusan Marcel, Arad, 346 - 19.35 - AW
      17. Corneanu Sorin, Botosani, 225 - 19.33 - AW - m-pui
      18. Tasedan Adrian, Arad, 526 - 19.2 - A
      19. Pasoveanu Silvian, Bucuresti, 821 - 19.2 - A - m-pork
      20. Szakacs Attila, Targu Mures, 618 - 19.08 - A - 2 m-pork
      21. Vizoli Alexandru, Fagaras, 382 - 19.04 - A - m-pui
      22. Dobinda Alexandru, Arad, 316 - 18.99 - AW
      23. Ojog Petrisor, Bacau, 401 - 18.97 - A - m-pui
      24. Lupu Cristian, Botosani, 518 - 18.94 - A
      25. Matsumoto Paul, Brasov, 342 - 18.93 - A - m-pui
      26. Bodnar Cosmin, Vicovu de Sus, 572 - 18.86 - AJ - 2 m-pui
      27. Gruita Andrei, Aiud, 531 - 18.8 - A
      28. Grusca Narcis, Gura Humorului, 516 - 18.65 - AW
      29. Popa Mircea, Brasov, 905 - 18.63 - AW
      30. Coclea Ionel, Braila, 304 - 18.54 - AW - m-pui
      31. Sofian Corneliu, Suceava, 403 - 18.48 - AW - m-pork
      32. Albu Constantin, Suceava, 480 - 18.41 - AW
      33. Piper Petru, Luna CJ, 314 - 18.3 - AWD
      34. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 441 - 18.3 - A - m-pui
      35. Aldea Nelu, Falticeni, 672 - 18.3 - AW
      36. Topsaneanu Valentin, Chitila, 605 - 18.14 - A - 3 m-pork
      37. Marinescu Nelu, Targoviste, 335 - 18.07 - A - m-pui
      38. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 279 - 18.04 - AW
      39. Avramescu Bogdan, Bucuresti, 551 - 17.98 - A - m-pui
      40. Pasca Lucian, Targu Mures, 381 - 17.86 - A - m-pui
      41. Burcea Daniel, Bucuresti, 272 - 17.7 - A - m-pui, m-pork
      42. Kovacs Levente, Oradea, 416 - 17.6 - A - m-pork
      43. Lucic Corneliu, Suceava, 309 - 17.56 - AWD - m-pork
      44. Ochian Andrei, Iasi, 585 - 17.47 - A - m-pork+m-pui
      45. Stancalie Doru, Craiova, 844 - 17.45 - AW
      46. Constantin Eduard, Bucuresti, 494 - 17.4 - A
      47. Tabacaru Jenica, Focsani, 2264 - 17.4 - A - m-pui
      48. Oprean Andrei, Brad, 394 - 17.38 - A
      49. Rogin Florin, Piatra Neamt, 680 - 17.34 - A
      50. Alboiu Robert, Botosani, 671 - 17.31 - A - m-pork
      51. Farkas Gabor, Miercurea Ciuc, 1451 - 17.1 - A - m-pui
      52. Popa Gelu, Focsani, 399 - 17.01 - A - m-pui
      53. Oancea Vasile, Buzau, 727 - 17.01 - A
      54. Banu Dan, Ploiesti, 524 - 16.95 - A
      55. Vajeu Ionut, Busteni, 418 - 16.92 - A - m-pork
      56. Ipate Virgil, Bucuresti, 764 - 16.89 - A
      57. Pop Danut, Dej, 466 - 16.88 - A
      58. Iordan Andrei, Tulcea, 318 - 16.86 - A - 3 m-pui
      59. Iancu Marius, Brasov, 468 - 16.71 - A - m-pui
      60. Scrobota Ioan Cristian, Aiud, 511 - 16.66 - A
      61. Ciubotaru Dan, Piatra Neamt, 508 - 16.55 - A - m-pork
      62. Hutanu Adrian, Slobozia, 1843 - 16.5 - A - m-pui, m-pork
      63. Alexandroaie Emanuel, Bucuresti, 506 - 16.47 - A - m-pui+m-pork
      64. Ungureanu Petrica, Pascani, 802 - 16.4 - A
      65. Rusu Lucian, Suceava, 429 - 16.28 - AW
      66. Balan Viorel, Bistrita, 452 - 16.19 - A
      67. Sandu Adrian, Calarasi, 849 - 16.1 - A - m-pork
      68. Vasile Victor, Videle, 333 - 15.94 - A - m-pork
      69. Petculescu Giani, Ploiesti, 467 - 15.74 - A - m-pork
      70. Gereb Istvan Attila, Miercurea Ciuc, 1037 - 15.74 - A - m-pork
      71. Salavastru Petru, Botosani, 636 - 15.56 - AW
      72. Plesoianu Stefan, Constanta, 374 - 15.43 - AW - m-pork
      73. Draganescu Stefan, Pascani, 446 - 15.31 - A - m-pui
      74. Tauciuc Edi, Suceava, 476 - 15.31 - A - m-pui
      75. Kelemen Miklos, Miercurea Ciuc, 633 - 14.95 - A - m-pork
      76. Glavan Radu, Timisoara, 1018 - 14.93 - A
      77. Dimache Marian, Braila, 1517 - 14.87 - A
      78. Lenart Kendi Istvan, Targu Secuiesc, 527 - 14.85 - A - 2 m-pork
      79. Stoica Sandel, Focsani, 2376 - 14.8 - A - m-pork
      80. Gipsy King, Hunedoara, 558 - 14.75 - AW - m-pork
      81. Tirdea Ionut, Tecuci, 728 - 14.63 - A
      82. Sarcani Andrei, Targu Mures, 542 - 14.6 - AW
      83. Dan Radu, Zalau, 435 - 14.56 - A
      84. Bartos Csongor, Miercurea Ciuc, 775 - 14.48 - A - m-pui
      85. Petrescu Vlad, Fratauti, 1236 - 14.48 - A - m-pui
      86. Constantin Mihaela, Bucuresti, 818 - 14.44 - AF
      87. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 863 - 14.33 - AW
      88. Fusca Georgian, Targoviste, 566 - 14.25 - A - m-pui
      89. Vieriu Tudorel, Suceava, 621 - 14.21 - A - m-pui, m-pork
      90. Ferenczi Robert, Suseni, 512 - 14.19 - A
      91. Cristescu Cristian, Bucuresti, 417 - 14.11 - AW - m-pork
      92. Pascalau Cristian, Huedin, 513 - 14.07 - A - m-pork
      93. Coroiu Dan, Roman, 1459 - 14.03 - A
      94. Rugina Adrian, Botosani, 701 - 13.95 - A - m-pork
      95. Chivaran Alin, Caransebes, 598 - 13.91 - A
      96. Apostu Laurentiu, Focsani, 1765 - 13.8 - A - m-pork
      97. Ternauciuc Adrian, Nadrag, 684 - 13.63 - A - m-pork
      98. Dinu Adrian, Darmanesti, 739 - 13.58 - A - m-pui
      99. Todor Csaba, Gheorgheni, 660 - 13.56 - AD
      100. Gorbe David, Satu Mare, 1760 - 13.55 - A - m-pui
      101. Vieriu Mirel, Focsani, 1237 - 13.43 - A - m-pui
      102. Dodu Costica, Focsani, 2438 - 13.4 - AW - m-pork
      103. Rakosi Istvan, Satu Mare, 523 - 13.38 - A - m-pui
      104. Sava Andrei, Cluj Napoca, 549 - 13.38 - A
      105. Aparaschivei Marcel, Botosani, 834 - 13.24 - AW
      106. Petho Katalin, Racosu de Sus, 810 - 13.22 - A - m-pork
      107. Bordas Zsolt, Santionlunca, 1262 - 13.17 - A - m-pork
      108. Angi Zoltan, Gheorgheni, 597 - 13.16 - A
      109. Bogdan Raul, Deva, 726 - 12.93 - A - m-pui
      110. Munteanu Corneliu, Vaslui, 914 - 12.91 - A
      111. Isaic Radu, Bacau, 1910 - 12.85 - A - m-pui
      112. Galca Andrei, Bucuresti, 507 - 12.77 - A - 3 m-pui
      113. Bolboaca Flaviu, Cluj Napoca, 1425 - 12.7 - A
      114. Cocan Mircea, Bucuresti, 486 - 12.69 - A
      115. Morosan Alexandru, Horodnic de Sus, 1065 - 12.68 - A - m-pui
      116. Stanciu Constantin, Brasov, 574 - 12.34 - AW - m-pui
      117. Bordas Laszlo, Santionlunca, 1211 - 12.2 - A - m-pork
      118. Dumitrescu Robert Nicolae, Bucuresti, 685 - 12.16 - A
      119. Lopadean Daria, Aiud, 886 - 11.96 - AF
      120. Balau Laurentiu, Falticeni, 1860 - 11.95 - AW - m-pui
      121. Suciu Andrei, Borsec, 629 - 11.85 - AW
      122. Gorasciuc Marius, Hurjuieni, 1188 - 11.6 - A - m-pui
      123. Botosneanu Ionut, Videle, 665 - 11.54 - A - m-pork
      124. Irimia Silviu Marius, Cernavoda, 1126 - 11.52 - A - m-pork
      125. Paduraru Riana, Bacau, 962 - 11.34 - AF
      126. Matei Daniel, Targoviste, 1341 - 11.12 - A
      127. Malene Petru, Fagaras, 830 - 11.09 - A - m-pui
      128. Savina Dan, Piatra Neamt, 667 - 10.99 - A
      129. Gita Dan, Sfantu Gheorghe, 774 - 10.86 - A - m-pork
      130. Gherghel Cristian, Fagaras, 909 - 10.71 - A - m-pui
      131. Iasinschi Daniel, Suceava, 1277 - 10.67 - A - m-pork
      132. Zamcu Ciprian, Suceava, 1087 - 10.44 - A - m-pork
      133. Dumitru Florin, Slobozia, 988 - 10.23 - A
      134. Stinga Ovidiu, Tecuci, 1354 - 10.22 - A
      135. Csiki Ioan, Targu Mures, 683 - 10.15 - A - m-pui


      Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 IACOB GABRIEL - Iasi
      2-3
      3-1
      1-3
      1-3
      1
      2 BANU DAN - Ploiesti
      3-2
      0-3
      3-1
      0-3
      2
      4
      -3
      -6
      0
      3 VAJEU IONUT - Busteni
      1-3
      3-0
      1-3
      3-1
      2
      2
      1
      5
      2
      4 ANGI ZOLTAN - Gheorgheni
      3-1
      1-3
      3-1
      3-0
      3
      1
      5 BOGDAN RAUL - Deva
      3-1
      3-0
      1-3
      0-3
      2
      3
      0
      1
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 HERTEG DORINEL - Arad
      3-0
      3-1
      3-2
      3-1
      4
      1
      2 OANCEA VASILE - Buzau
      0-3
      3-2
      0-3
      2-3
      1
      3 IPATE VIRGIL - Bucuresti
      1-3
      2-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      4 BORDAS ZSOLT - Santionlunca
      2-3
      3-0
      2-3
      3-1
      2
      3
      5 MUNTEANU CORNELIU - Vaslui
      1-3
      3-2
      0-3
      1-3
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 POPESCU RADU - Arad
      3-1
      3-2
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 POPA GELU - Focsani
      1-3
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      2
      3 POP DANUT - Dej
      2-3
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      4 PETHO KATALIN - Racosu de Sus
      0-3
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      5 ISAIC RADU - Bacau
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 SOLYOM SANDOR - Cluj Napoca
      2-3
      1-3
      3-1
      3-2
      2
      3
      2 FARKAS GABOR - Miercurea Ciuc
      3-2
      2-3
      3-1
      3-0
      3
      2
      3 IORDAN ANDREI - Tulcea
      3-1
      3-2
      3-0
      3-1
      4
      1
      4 APARASCHIVEI MARCEL - Botosani
      1-3
      1-3
      0-3
      2-3
      0
      5 GALCA ANDREI - Bucuresti
      2-3
      0-3
      1-3
      3-2
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 CEOBOTARU DANIEL - Galati
      3-2
      3-2
      3-0
      3-2
      4
      1
      2 ALBOIU ROBERT - Botosani
      2-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      3 IANCU MARIUS - Brasov
      2-3
      0-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      4 SAVA ANDREI - Cluj Napoca
      0-3
      0-3
      1-3
      1-3
      0
      5 COCAN MIRCEA - Bucuresti
      2-3
      0-3
      0-3
      3-1
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 HAGEA ANDRA - Aiud
      1-3
      3-1
      3-1
      3-2
      3
      2
      2 ROGIN FLORIN - Piatra Neamt
      3-1
      3-0
      3-0
      3-1
      4
      1
      3 ALEXANDROAIE EMANUEL - Bucuresti
      1-3
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      4 RAKOSI ISTVAN - Satu Mare
      1-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      5 BOLBOACA FLAVIU - Cluj Napoca
      2-3
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 7 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti
      3-0
      2-3
      3-2
      1-3
      2
      3
      2 OPREAN ANDREI - Brad
      0-3
      3-2
      1-3
      2-3
      1
      3 CIUBOTARU DAN - Piatra Neamt
      3-2
      2-3
      3-1
      3-0
      3
      1
      4 DODU COSTICA - Focsani
      2-3
      3-1
      1-3
      1-3
      1
      4
      5 MOROSAN ALEXANDRU - Horodnic de Sus
      3-1
      3-2
      0-3
      3-1
      3
      2
      -
      Gr.inferioara nr. 8 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 VIERU COSTICA - Botosani
      3-0
      1-3
      3-0
      3-1
      3
      1
      2 TABACARU JENICA - Focsani
      0-3
      0-3
      2-3
      0-3
      0
      3 HUTANU ADRIAN - Slobozia
      3-1
      3-0
      2-3
      1-3
      2
      4
      4 GORBE DAVID - Satu Mare
      0-3
      3-2
      3-2
      3-1
      3
      2
      5 STANCIU CONSTANTIN - Brasov
      1-3
      3-0
      3-1
      1-3
      2
      3
      -
      Gr.inferioara nr. 9 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 CURELEA PETRE - Lehliu Gara
      2-3
      3-0
      3-2
      2-3
      2
      2
      2
      2
      1
      2 CONSTANTIN EDUARD - Bucuresti
      3-2
      3-1
      3-0
      3-2
      4
      1
      3 SCROBOTA IOAN CRISTIAN - Aiud
      0-3
      1-3
      3-2
      3-1
      2
      3
      -2
      -1
      1
      4 VIERIU MIREL - Focsani
      2-3
      0-3
      2-3
      1-3
      0
      5 BORDAS LASZLO - Santionlunca
      3-2
      2-3
      1-3
      3-1
      2
      4
      0
      -1
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 10 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 NICOLA MARIAN - Constanta
      1-3
      3-0
      3-1
      3-1
      3
      2
      2 STANCALIE DORU - Craiova
      3-1
      3-0
      3-2
      3-0
      4
      1
      3 UNGUREANU PETRICA - Pascani
      0-3
      0-3
      3-0
      2-3
      1
      3
      -4
      2
      1
      4 TODOR CSABA - Gheorgheni
      1-3
      2-3
      0-3
      3-1
      1
      4
      -4
      -1
      1
      5 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
      1-3
      0-3
      3-2
      1-3
      1
      -6
      -1
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 11 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 FULOP ATTILA - Aiud
      3-2
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 OCHIAN ANDREI - Iasi
      2-3
      3-2
      3-2
      0-3
      2
      3
      3 RUSU LUCIAN - Suceava
      1-3
      2-3
      1-3
      3-2
      1
      4 DINU ADRIAN - Darmanesti
      0-3
      2-3
      3-1
      1-3
      1
      4
      5 BALAU LAURENTIU - Falticeni
      0-3
      3-0
      2-3
      3-1
      2
      2
      -
      Gr.inferioara nr. 12 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 KISS ATTILA - Crasna
      0-3
      3-0
      1-3
      3-1
      2
      3
      0
      0
      1
      2 LUCIC CORNELIU - Suceava
      3-0
      1-3
      1-3
      3-0
      2
      2
      2
      1
      1
      3 BALAN VIOREL - Bistrita
      0-3
      3-1
      3-0
      2-3
      2
      4
      1
      -1
      1
      4 TERNAUCIUC ADRIAN - Nadrag
      3-1
      3-1
      0-3
      3-1
      3
      1
      5 LOPADEAN DARIA - Aiud
      1-3
      0-3
      3-2
      1-3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 13 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 SIMON GHEORGHE - Roman
      1-3
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      2 KOVACS LEVENTE - Oradea
      3-1
      3-0
      1-3
      3-0
      3
      2
      6
      1
      1
      3 SANDU ADRIAN - Calarasi
      3-0
      0-3
      3-2
      3-0
      3
      3
      4
      -2
      1
      4 APOSTU LAURENTIU - Focsani
      3-0
      3-1
      2-3
      3-0
      3
      1
      7
      1
      1
      5 SUCIU ANDREI - Borsec
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 14 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 BUGA ADRIAN - Cluj Napoca
      0-3
      0-3
      3-1
      3-1
      2
      3
      2 BURCEA DANIEL - Bucuresti
      3-0
      3-2
      3-1
      3-0
      4
      1
      3 VASILE VICTOR - Videle
      3-0
      2-3
      3-0
      3-2
      3
      2
      4 CHIVARAN ALIN - Caransebes
      1-3
      1-3
      0-3
      3-2
      1
      4
      5 GORASCIUC MARIUS - Hurjuieni
      1-3
      0-3
      2-3
      2-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 15 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 COBZARU RADU - Deva
      3-2
      0-3
      2-3
      3-1
      2
      4
      2 PASCA LUCIAN - Targu Mures
      2-3
      3-0
      3-2
      3-0
      3
      1
      3 PETCULESCU GIANI - Ploiesti
      3-0
      0-3
      3-1
      3-1
      3
      2
      4 RUGINA ADRIAN - Botosani
      3-2
      2-3
      1-3
      3-1
      2
      3
      5 BOTOSNEANU IONUT - Videle
      1-3
      0-3
      1-3
      1-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 16 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 DUSAN MARCEL - Arad
      3-0
      0-3
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 AVRAMESCU BOGDAN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      0
      0
      1
      3 SALAVASTRU PETRU - Botosani
      3-0
      3-0
      0-3
      2-3
      2
      2
      2
      2
      1
      4 COROIU DAN - Roman
      0-3
      0-3
      3-0
      1-3
      1
      5 IRIMIA SILVIU MARIUS - Cernavoda
      0-3
      0-3
      3-2
      3-1
      2
      4
      -3
      -2
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 17 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 CORNEANU SORIN - Botosani
      3-0
      1-3
      3-1
      3-0
      3
      2
      2 DINU GHEORGHE - Bucuresti
      0-3
      3-0
      3-1
      2-3
      2
      4
      3 GEREB ISTVAN ATTILA - Miercurea Ciuc
      3-1
      0-3
      3-0
      3-2
      3
      1
      4 PASCALAU CRISTIAN - Huedin
      1-3
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      5 PADURARU RIANA - Bacau
      0-3
      3-2
      2-3
      3-0
      2
      3
      -
      Gr.inferioara nr. 18 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 TASEDAN ADRIAN - Arad
      3-0
      3-1
      3-2
      3-0
      4
      1
      2 MARINESCU NELU - Targoviste
      0-3
      3-2
      2-3
      3-0
      2
      3
      3 PLESOIANU STEFAN - Constanta
      1-3
      2-3
      1-3
      3-0
      1
      4
      4 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
      2-3
      3-2
      3-1
      3-1
      3
      2
      5 IASINSCHI DANIEL - Suceava
      0-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 19 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 PASOVEANU SILVIAN - Bucuresti
      3-1
      3-0
      3-2
      3-0
      4
      1
      2 TOPSANEANU VALENTIN - Chitila
      1-3
      3-1
      3-2
      3-2
      3
      2
      3 DRAGANESCU STEFAN - Pascani
      0-3
      1-3
      2-3
      3-1
      1
      4
      4 FERENCZI ROBERT - Suseni
      2-3
      2-3
      3-2
      3-0
      2
      3
      5 MALENE PETRU - Fagaras
      0-3
      2-3
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 20 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 SZAKACS ATTILA - Targu Mures
      3-1
      3-1
      0-3
      3-0
      3
      1
      2 ALDEA NELU - Falticeni
      1-3
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      2
      3 KELEMEN MIKLOS - Miercurea Ciuc
      1-3
      2-3
      3-2
      3-0
      2
      3
      4 VIERIU TUDOREL - Suceava
      3-0
      0-3
      2-3
      3-0
      2
      4
      5 SAVINA DAN - Piatra Neamt
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 21 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 VIZOLI ALEXANDRU - Fagaras
      3-1
      3-0
      3-1
      3-0
      4
      1
      2 GERED FERENC - Miercurea Ciuc
      1-3
      3-1
      2-3
      3-0
      2
      2
      2
      1
      1
      3 TAUCIUC EDI - Suceava
      0-3
      1-3
      3-0
      3-2
      2
      3
      -1
      1
      1
      4 FUSCA GEORGIAN - Targoviste
      1-3
      3-2
      0-3
      3-0
      2
      4
      -1
      -2
      1
      5 GITA DAN - Sfantu Gheorghe
      0-3
      0-3
      2-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 22 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 DOBINDA ALEXANDRU - Arad
      2-3
      3-2
      3-0
      3-2
      3
      1
      4
      2
      1
      2 PIPER PETRU - Luna CJ
      3-2
      3-1
      0-3
      3-0
      3
      3
      3
      -2
      1
      3 GLAVAN RADU - Timisoara
      2-3
      1-3
      2-3
      3-0
      1
      4
      4 TOBOSARU GHEORGHE - Brasov
      0-3
      3-0
      3-2
      3-1
      3
      2
      3
      0
      1
      5 GHERGHEL CRISTIAN - Fagaras
      2-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 23 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 OJOG PETRISOR - Bacau
      3-2
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 ALBU CONSTANTIN - Suceava
      2-3
      3-1
      0-3
      3-0
      2
      3
      3 DIMACHE MARIAN - Braila
      0-3
      1-3
      0-3
      3-1
      1
      4
      4 CONSTANTIN MIHAELA - Bucuresti
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      5 MATEI DANIEL - Targoviste
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 24 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 LUPU CRISTIAN - Botosani
      3-2
      3-2
      3-1
      3-0
      4
      1
      2 SOFIAN CORNELIU - Suceava
      2-3
      2-3
      2-3
      3-1
      1
      4
      3 LENART KENDI ISTVAN - Targu Secuiesc
      2-3
      3-2
      3-0
      3-1
      3
      2
      4 PETRESCU VLAD - Fratauti
      1-3
      3-2
      0-3
      3-1
      2
      3
      5 CSIKI IOAN - Targu Mures
      0-3
      1-3
      1-3
      1-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 25 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 MATSUMOTO PAUL - Brasov
      3-2
      3-0
      3-0
      3-2
      4
      1
      2 COCLEA IONEL - Braila
      2-3
      3-1
      1-3
      3-0
      2
      3
      3 STOICA SANDEL - Focsani
      0-3
      1-3
      1-3
      3-1
      1
      4
      4 BARTOS CSONGOR - Miercurea Ciuc
      0-3
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      2
      5 DUMITRU FLORIN - Slobozia
      2-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 26 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 BODNAR COSMIN - Vicovu de Sus
      3-0
      0-3
      3-0
      3-0
      3
      2
      2 POPA MIRCEA - Brasov
      0-3
      1-3
      3-1
      3-2
      2
      3
      3 GIPSY KING - Hunedoara
      3-0
      3-1
      0-3
      3-0
      3
      1
      4 DAN RADU - Zalau
      0-3
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      4
      5 STINGA OVIDIU - Tecuci
      0-3
      2-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 27 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 GRUITA ANDREI - Aiud
      0-3
      3-2
      1-3
      3-2
      2
      4
      2 GRUSCA NARCIS - Gura Humorului
      3-0
      2-3
      2-3
      3-1
      2
      3
      3 TIRDEA IONUT - Tecuci
      2-3
      3-2
      3-1
      3-1
      3
      1
      4 SARCANI ANDREI - Targu Mures
      3-1
      3-2
      1-3
      3-0
      3
      2
      5 ZAMCU CIPRIAN - Suceava
      2-3
      1-3
      1-3
      0-3
      0
      -


      Gr.superioara nr. 1 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 ANGI ZOLTAN - Gheorgheni
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      2 IPATE VIRGIL - Bucuresti
      3-1
      0-3
      3-0
      2
      1
      3 POP DANUT - Dej
      0-3
      3-0
      2-3
      1
      4 GALCA ANDREI - Bucuresti
      0-3
      0-3
      3-2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 2 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 HERTEG DORINEL - Arad
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      2 POPA GELU - Focsani
      3-2
      3-1
      3-1
      3
      1
      3 SOLYOM SANDOR - Cluj Napoca
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      4 COCAN MIRCEA - Bucuresti
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 3 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 POPESCU RADU - Arad
      3-0
      3-1
      3-1
      3
      1
      2 FARKAS GABOR - Miercurea Ciuc
      0-3
      0-3
      3-1
      1
      3 IANCU MARIUS - Brasov
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      4 BOLBOACA FLAVIU - Cluj Napoca
      1-3
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 4 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 IORDAN ANDREI - Tulcea
      0-3
      2-3
      3-1
      1
      2 ALBOIU ROBERT - Botosani
      3-0
      3-2
      3-0
      3
      1
      3 ALEXANDROAIE EMANUEL - Bucuresti
      3-2
      2-3
      3-0
      2
      2
      4 DODU COSTICA - Focsani
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 5 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 CEOBOTARU DANIEL - Galati
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      3
      0
      1
      2 HAGEA ANDRA - Aiud
      3-0
      0-3
      3-0
      2
      1
      3
      0
      1
      3 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti
      0-3
      3-0
      3-2
      2
      1
      0
      1
      4 HUTANU ADRIAN - Slobozia
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 6 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 ROGIN FLORIN - Piatra Neamt
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 MOROSAN ALEXANDRU - Horodnic de Sus
      2-3
      1-3
      3-2
      1
      3 STANCIU CONSTANTIN - Brasov
      0-3
      3-1
      3-1
      2
      2
      4 BORDAS LASZLO - Santionlunca
      0-3
      2-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 7 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 CIUBOTARU DAN - Piatra Neamt
      3-0
      3-2
      3-0
      3
      1
      2 GORBE DAVID - Satu Mare
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      3 SCROBOTA IOAN CRISTIAN - Aiud
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      4 TODOR CSABA - Gheorgheni
      0-3
      3-1
      0-3
      1
      -
      Gr.superioara nr. 8 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 VIERU COSTICA - Botosani
      1-3
      3-1
      3-2
      2
      2
      2 CURELEA PETRE - Lehliu Gara
      3-1
      1-3
      3-1
      2
      1
      3 UNGUREANU PETRICA - Pascani
      1-3
      3-1
      1-3
      1
      4 DINU ADRIAN - Darmanesti
      2-3
      1-3
      3-1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 9 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 CONSTANTIN EDUARD - Bucuresti
      3-1
      1-3
      3-0
      2
      2
      2 NICOLA MARIAN - Constanta
      1-3
      0-3
      3-2
      1
      3 OCHIAN ANDREI - Iasi
      3-1
      3-0
      3-2
      3
      1
      4 BALAN VIOREL - Bistrita
      0-3
      2-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 10 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 STANCALIE DORU - Craiova
      3-0
      3-1
      3-1
      3
      1
      2 BALAU LAURENTIU - Falticeni
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      3 KISS ATTILA - Crasna
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      4 SIMON GHEORGHE - Roman
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 11 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 FULOP ATTILA - Aiud
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      2 LUCIC CORNELIU - Suceava
      3-0
      0-3
      3-0
      2
      2
      3 SANDU ADRIAN - Calarasi
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      4 CHIVARAN ALIN - Caransebes
      3-0
      0-3
      0-3
      1
      -
      Gr.superioara nr. 12 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 TERNAUCIUC ADRIAN - Nadrag
      3-0
      0-3
      3-2
      2
      2
      2 KOVACS LEVENTE - Oradea
      0-3
      1-3
      3-1
      1
      3 BUGA ADRIAN - Cluj Napoca
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      1
      4 COBZARU RADU - Deva
      2-3
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 13 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 APOSTU LAURENTIU - Focsani
      0-3
      3-2
      3-1
      2
      2
      2 VASILE VICTOR - Videle
      3-0
      3-2
      3-0
      3
      1
      3 RUGINA ADRIAN - Botosani
      2-3
      2-3
      1-3
      0
      4 IRIMIA SILVIU MARIUS - Cernavoda
      1-3
      0-3
      3-1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 14 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 BURCEA DANIEL - Bucuresti
      3-1
      2-3
      3-0
      2
      1
      2 PETCULESCU GIANI - Ploiesti
      1-3
      3-1
      0-3
      1
      3 AVRAMESCU BOGDAN - Bucuresti
      3-2
      1-3
      1-3
      1
      4 DINU GHEORGHE - Bucuresti
      0-3
      3-0
      3-1
      2
      2
      -
      Gr.superioara nr. 15 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 PASCA LUCIAN - Targu Mures
      3-0
      3-0
      3-2
      3
      1
      2 SALAVASTRU PETRU - Botosani
      0-3
      1-3
      3-2
      1
      -4
      -1
      1
      3 PADURARU RIANA - Bacau
      0-3
      3-1
      1-3
      1
      -3
      0
      1
      4 PLESOIANU STEFAN - Constanta
      2-3
      2-3
      3-1
      1
      2
      0
      1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 16 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 DUSAN MARCEL - Arad
      0-3
      3-1
      3-2
      2
      2
      2 CORNEANU SORIN - Botosani
      3-0
      3-1
      3-1
      3
      1
      3 MARINESCU NELU - Targoviste
      1-3
      1-3
      2-3
      0
      4 DRAGANESCU STEFAN - Pascani
      2-3
      1-3
      3-2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 17 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 GEREB ISTVAN ATTILA - Miercurea Ciuc
      2-3
      2-3
      1-3
      0
      2 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
      3-2
      3-2
      3-2
      3
      1
      3 FERENCZI ROBERT - Suseni
      3-2
      2-3
      1-3
      1
      4 VIERIU TUDOREL - Suceava
      3-1
      2-3
      3-1
      2
      2
      -
      Gr.superioara nr. 18 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 TASEDAN ADRIAN - Arad
      3-1
      1-3
      3-2
      2
      2
      1
      0
      1
      2 TOPSANEANU VALENTIN - Chitila
      1-3
      3-0
      3-1
      2
      1
      3
      1
      1
      3 KELEMEN MIKLOS - Miercurea Ciuc
      3-1
      0-3
      3-0
      2
      2
      -1
      1
      4 FUSCA GEORGIAN - Targoviste
      2-3
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 19 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 PASOVEANU SILVIAN - Bucuresti
      3-1
      3-0
      3-1
      3
      1
      2 ALDEA NELU - Falticeni
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      3 TAUCIUC EDI - Suceava
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      4 GLAVAN RADU - Timisoara
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 20 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 SZAKACS ATTILA - Targu Mures
      3-0
      3-2
      3-2
      3
      1
      2 GERED FERENC - Miercurea Ciuc
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      3 PIPER PETRU - Luna CJ
      2-3
      2-3
      3-0
      1
      4 DIMACHE MARIAN - Braila
      2-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 21 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 VIZOLI ALEXANDRU - Fagaras
      1-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      2 TOBOSARU GHEORGHE - Brasov
      3-1
      3-1
      3-2
      3
      1
      3 ALBU CONSTANTIN - Suceava
      2-3
      1-3
      3-0
      1
      4 SOFIAN CORNELIU - Suceava
      0-3
      2-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 22 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 DOBINDA ALEXANDRU - Arad
      2-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      2 CONSTANTIN MIHAELA - Bucuresti
      3-2
      3-0
      3-1
      3
      1
      3 PETRESCU VLAD - Fratauti
      1-3
      0-3
      3-1
      1
      4 STOICA SANDEL - Focsani
      0-3
      1-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 23 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 OJOG PETRISOR - Bacau
      3-1
      1-3
      3-0
      2
      2
      2 LENART KENDI ISTVAN - Targu Secuiesc
      1-3
      1-3
      3-1
      1
      3 COCLEA IONEL - Braila
      3-1
      3-1
      0-3
      2
      1
      4 DAN RADU - Zalau
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      -
      Gr.superioara nr. 24 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 LUPU CRISTIAN - Botosani
      3-2
      3-1
      3-0
      3
      1
      2 BARTOS CSONGOR - Miercurea Ciuc
      2-3
      3-2
      2-3
      1
      3 POPA MIRCEA - Brasov
      1-3
      2-3
      1-3
      0
      4 GRUITA ANDREI - Aiud
      0-3
      3-2
      3-1
      2
      2
      -
      Gr.superioara nr. 25 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 MATSUMOTO PAUL - Brasov
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      2 BODNAR COSMIN - Vicovu de Sus
      3-0
      3-0
      3-1
      3
      1
      3 GRUSCA NARCIS - Gura Humorului
      2-3
      0-3
      3-2
      1
      4 BANU DAN - Ploiesti
      0-3
      1-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 26 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 GIPSY KING - Hunedoara
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      -2
      0
      1
      2 SARCANI ANDREI - Targu Mures
      3-1
      3-2
      3-2
      3
      1
      3 BOGDAN RAUL - Deva
      3-0
      2-3
      2-3
      1
      2
      1
      2
      1
      4 MUNTEANU CORNELIU - Vaslui
      0-3
      2-3
      3-2
      1
      -3
      -2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 27 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 TIRDEA IONUT - Tecuci
      3-2
      1-3
      3-0
      2
      2
      2 VAJEU IONUT - Busteni
      2-3
      3-2
      1-3
      1
      3 BORDAS ZSOLT - Santionlunca
      3-1
      2-3
      3-2
      2
      1
      4 PETHO KATALIN - Racosu de Sus
      0-3
      3-1
      2-3
      1
      -


      Eliminatorii Avansati

      1. Ipate Virgil
      ------------------------- Ipate Virgil 3-0
      64. Bye
      ----------------------------------- Dobinda Alexandru 1-3
      33. Dobinda Alexandru
      ------------------------- Dobinda Alexandru 3-2
      32. Ojog Petrisor
      -------------------------------------------------- Dobinda Alexandru 3-2
      17. Cristescu Cristian
      ------------------------- Scrobota Ioan Cristian 1-3
      48. Scrobota Ioan Cristian
      ----------------------------------- Scrobota Ioan Cristian 3-2
      49. Stanciu Constantin
      ------------------------- Corneanu Sorin 0-3
      16. Corneanu Sorin
      ----------------------------------------------------------------- Ochian Andrei 0-3
      9. Ochian Andrei
      ------------------------- Ochian Andrei 3-0
      56. Bye
      ----------------------------------- Ochian Andrei 3-0
      41. Dinu Gheorghe
      ------------------------- Dinu Gheorghe 3-1
      24. Lupu Cristian
      -------------------------------------------------- Ochian Andrei 3-1
      25. Bodnar Cosmin
      ------------------------- Bodnar Cosmin 3-0
      40. Plesoianu Stefan
      ----------------------------------- Curelea Petre 2-3
      57. Bye
      ------------------------- Curelea Petre 0-3
      8. Curelea Petre

      -------------------------------------------------------------------------------- Ochian Andrei 3-2

      5. Hagea Andra
      ------------------------- Hagea Andra 3-0
      60. Bye
      ----------------------------------- Tasedan Adrian 1-3
      37. Tasedan Adrian
      ------------------------- Tasedan Adrian 3-1
      28. Tirdea Ionut
      -------------------------------------------------- Tasedan Adrian 3-2
      21. Tobosaru Gheorghe
      ------------------------- Lucic Corneliu 0-3
      44. Lucic Corneliu
      ----------------------------------- Herteg Dorinel 1-3
      53. Herteg Dorinel
      ------------------------- Herteg Dorinel 3-2
      12. Buga Adrian
      ----------------------------------------------------------------- Tasedan Adrian 3-0
      13. Vasile Victor
      ------------------------- Iancu Marius 1-3
      52. Iancu Marius
      ----------------------------------- Iancu Marius 3-1
      45. Kiss Attila
      ------------------------- Szakacs Attila 1-3
      20. Szakacs Attila
      -------------------------------------------------- Iancu Marius 3-0
      29. Bogdan Raul
      ------------------------- Tauciuc Edi 0-3
      36. Tauciuc Edi
      ----------------------------------- Alboiu Robert 1-3
      61. Bye
      ------------------------- Alboiu Robert 0-3
      4. Alboiu Robert

      ----------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------- Popescu Radu 0-3

      3. Popescu Radu
      ------------------------- Popescu Radu 3-0
      62. Bye
      ----------------------------------- Popescu Radu 3-1
      35. Gered Ferenc
      ------------------------- Gered Ferenc 3-1
      30. Matsumoto Paul
      -------------------------------------------------- Popescu Radu 3-0
      19. Pasoveanu Silvian
      ------------------------- Pasoveanu Silvian 3-2
      46. Constantin Eduard
      ----------------------------------- Pasoveanu Silvian 3-2
      51. Alexandroaie Emanuel
      ------------------------- Burcea Daniel 2-3
      14. Burcea Daniel
      ----------------------------------------------------------------- Popescu Radu 3-0
      11. Sandu Adrian
      ------------------------- Angi Zoltan 0-3
      54. Angi Zoltan
      ----------------------------------- Constantin Mihaela 2-3
      43. Ternauciuc Adrian
      ------------------------- Constantin Mihaela 2-3
      22. Constantin Mihaela
      -------------------------------------------------- Rogin Florin 0-3
      27. Bordas Zsolt
      ------------------------- Vieriu Tudorel 0-3
      38. Vieriu Tudorel
      ----------------------------------- Rogin Florin 2-3
      59. Bye
      ------------------------- Rogin Florin 0-3
      6. Rogin Florin

      -------------------------------------------------------------------------------- Popescu Radu 3-2

      7. Ciubotaru Dan
      ------------------------- Ciubotaru Dan 3-0
      58. Bye
      ----------------------------------- Dusan Marcel 0-3
      39. Dusan Marcel
      ------------------------- Dusan Marcel 3-0
      26. Sarcani Andrei
      -------------------------------------------------- Dusan Marcel 3-2
      23. Coclea Ionel
      ------------------------- Coclea Ionel 3-1
      42. Apostu Laurentiu
      ----------------------------------- Stancalie Doru 2-3
      55. Bye
      ------------------------- Stancalie Doru 0-3
      10. Stancalie Doru
      ----------------------------------------------------------------- Dusan Marcel 3-1
      15. Pasca Lucian
      ------------------------- Ceobotaru Daniel 1-3
      50. Ceobotaru Daniel
      ----------------------------------- Vieru Costica 0-3
      47. Vieru Costica
      ------------------------- Vieru Costica 3-0
      18. Topsaneanu Valentin
      -------------------------------------------------- Vizoli Alexandru 0-3
      31. Gruita Andrei
      ------------------------- Vizoli Alexandru 1-3
      34. Vizoli Alexandru
      ----------------------------------- Vizoli Alexandru 3-1
      63. Bye
      ------------------------- Popa Gelu 0-3
      2. Popa Gelu


      Clasament Avansati

      1. Popescu Radu - Arad
      2. Ochian Andrei - Iasi
      3 -- 4
      Dusan Marcel - Arad
      Tasedan Adrian - Arad
      5 -- 8
      Rogin Florin - Piatra Neamt
      Dobinda Alexandru - Arad
      Vizoli Alexandru - Fagaras
      Iancu Marius - Brasov
      9 -- 16
      Pasoveanu Silvian - Bucuresti
      Curelea Petre - Lehliu Gara
      Stancalie Doru - Craiova
      Herteg Dorinel - Arad
      Constantin Mihaela - Bucuresti
      Scrobota Ioan Cristian - Aiud
      Vieru Costica - Botosani
      Alboiu Robert - Botosani
      17 -- 32
      Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
      Dinu Gheorghe - Bucuresti
      Ciubotaru Dan - Piatra Neamt
      Hagea Andra - Aiud
      Vieriu Tudorel - Suceava
      Ipate Virgil - Bucuresti
      Popa Gelu - Focsani
      Szakacs Attila - Targu Mures
      Burcea Daniel - Bucuresti
      Bodnar Cosmin - Vicovu de Sus
      Coclea Ionel - Braila
      Lucic Corneliu - Suceava
      Angi Zoltan - Gheorgheni
      Corneanu Sorin - Botosani
      Ceobotaru Daniel - Galati
      Tauciuc Edi - Suceava
      33 -- 54
      Sarcani Andrei - Targu Mures
      Tirdea Ionut - Tecuci
      Ojog Petrisor - Bacau
      Gruita Andrei - Aiud
      Vasile Victor - Videle
      Constantin Eduard - Bucuresti
      Buga Adrian - Cluj Napoca
      Ternauciuc Adrian - Nadrag
      Cristescu Cristian - Bucuresti
      Topsaneanu Valentin - Chitila
      Matsumoto Paul - Brasov
      Lupu Cristian - Botosani
      Bordas Zsolt - Santionlunca
      Kiss Attila - Crasna
      Alexandroaie Emanuel - Bucuresti
      Plesoianu Stefan - Constanta
      Apostu Laurentiu - Focsani
      Tobosaru Gheorghe - Brasov
      Sandu Adrian - Calarasi
      Stanciu Constantin - Brasov
      Pasca Lucian - Targu Mures
      Bogdan Raul - Deva
      55 -- 56 2v gr.sup.
      Enache Puiu Adrian - Ploiesti
      Kelemen Miklos - Miercurea Ciuc
      57 -- 88 1v gr.sup.
      Solyom Sandor - Cluj Napoca
      Nicola Marian - Constanta
      Grusca Narcis - Gura Humorului
      Albu Constantin - Suceava
      Piper Petru - Luna CJ
      Aldea Nelu - Falticeni
      Avramescu Bogdan - Bucuresti
      Kovacs Levente - Oradea
      Farkas Gabor - Miercurea Ciuc
      Vajeu Ionut - Busteni
      Pop Danut - Dej
      Iordan Andrei - Tulcea
      Ungureanu Petrica - Pascani
      Petculescu Giani - Ploiesti
      Salavastru Petru - Botosani
      Draganescu Stefan - Pascani
      Lenart Kendi Istvan - Targu Secuiesc
      Gipsy King - Hunedoara
      Dan Radu - Zalau
      Bartos Csongor - Miercurea Ciuc
      Petrescu Vlad - Fratauti
      Ferenczi Robert - Suseni
      Chivaran Alin - Caransebes
      Dinu Adrian - Darmanesti
      Todor Csaba - Gheorgheni
      Petho Katalin - Racosu de Sus
      Munteanu Corneliu - Vaslui
      Galca Andrei - Bucuresti
      Morosan Alexandru - Horodnic de Sus
      Balau Laurentiu - Falticeni
      Irimia Silviu Marius - Cernavoda
      Paduraru Riana - Bacau
      89 -- 108 0v gr.sup.
      Fulop Attila - Aiud
      Simon Gheorghe - Roman
      Cobzaru Radu - Deva
      Popa Mircea - Brasov
      Sofian Corneliu - Suceava
      Marinescu Nelu - Targoviste
      Banu Dan - Ploiesti
      Hutanu Adrian - Slobozia
      Balan Viorel - Bistrita
      Gereb Istvan Attila - Miercurea Ciuc
      Glavan Radu - Timisoara
      Dimache Marian - Braila
      Stoica Sandel - Focsani
      Fusca Georgian - Targoviste
      Rugina Adrian - Botosani
      Gorbe David - Satu Mare
      Dodu Costica - Focsani
      Bolboaca Flaviu - Cluj Napoca
      Cocan Mircea - Bucuresti
      Bordas Laszlo - Santionlunca
      109 -- 115 1v gr.inf.
      Iacob Gabriel - Iasi
      Oprean Andrei - Brad
      Oancea Vasile - Buzau
      Rusu Lucian - Suceava
      Coroiu Dan - Roman
      Dumitrescu Robert Nicolae - Bucuresti
      Lopadean Daria - Aiud
      116 -- 135 0v gr.inf.
      Tabacaru Jenica - Focsani
      Pascalau Cristian - Huedin
      Vieriu Mirel - Focsani
      Rakosi Istvan - Satu Mare
      Sava Andrei - Cluj Napoca
      Aparaschivei Marcel - Botosani
      Isaic Radu - Bacau
      Suciu Andrei - Borsec
      Gorasciuc Marius - Hurjuieni
      Botosneanu Ionut - Videle
      Matei Daniel - Targoviste
      Malene Petru - Fagaras
      Savina Dan - Piatra Neamt
      Gita Dan - Sfantu Gheorghe
      Gherghel Cristian - Fagaras
      Iasinschi Daniel - Suceava
      Zamcu Ciprian - Suceava
      Dumitru Florin - Slobozia
      Stinga Ovidiu - Tecuci
      Csiki Ioan - Targu Mures
      Ultima editare de ADN; 17.oct.2022, 13:38.
      FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
      BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
      BH:Stiga Energy Absorber

      Comentariu


      • #4
        Gheorghe Nicolae București Elite. Mulțumesc

        Comentariu


        • #5
          GHEORGHE ION- București- hobby.
          La bună vedere !

          Comentariu


          • #6
            Neagoe Costin - Bucuresti - Elite

            Comentariu


            • #7
              Orban alexandru si orban marius Lugoj open

              Comentariu


              • #8
                Dinu Gheorghe / Bucuresti / Avansati. Multumesc.

                Comentariu


                • #9
                  Constantin Cristina, Bucuresti, open
                  Constantin Teodor, Bucuresti, elite

                  Comentariu


                  • #10
                    Galban Calin Vișeu elite
                    ?Sometimes I win, sometimes I learn?

                    Comentariu


                    • #11
                      Mitroi Florin si Iliescu Patricia - Hobby - Bucuresti
                      Hobby: Motoare si ski !
                      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                      Comentariu


                      • #12
                        Gagiu Remus - Avansați - Pitești

                        Meniu porc

                        Mulțumesc!


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Blade : Butterfly Omar Assar
                        FH: Xiom Omega V Pro
                        BH: Xiom Omega V Tour

                        Comentariu


                        • #13
                          Buna ziua,
                          Lovin Eusebiu - OPEN - Comanesti

                          Comentariu


                          • #14
                            Buna ziua! Se înscrie Bodnar Cosmin Vicovu de Sus, cât. Avansati. Mulțumesc!
                            Blade: Viscaria FL
                            FH: Tenergy 19
                            BH: Tenergy 19

                            Comentariu


                            • #15
                              Buna ziua.
                              Cristofor Razvan, Moinesti, open.

                              Comentariu


                              • #16
                                Matei Alin - Arad - Avansati

                                Comentariu


                                • #17
                                  Iordachi Adrian, Adjud - open

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Baican Cristian - hobby - Cluj-Napoca

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Moca Vasile, Open, Bucuresti

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Dumitru Cosmin Pitești - Hobby
                                        Dumitru Cosmin

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Vicovanu Petru-open! Mulțumesc.

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Buna ziua, Virgil Ipate, Bucuresti - Avansati. Multumesc si la buna vedere...

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Schuller Claudiu, Cluj-Napoca, Open

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Gaciu Gabriel și Pușcaș Darius-Gherla/Avansați

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Se înscrie la Hobby Creta Petru din Luna Cluj. Mulțumesc

                                                  Trimis de pe al meu Digi C2 folosind Tapatalk

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X