Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A PLOIESTI - Tel George Junior –01/02.10.2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A Turneu A PLOIESTI - Tel George Junior –01/02.10.2022


    Turneu A PLOIESTI - Tel George Junior –01/02.10.2022
    LOCALITATEA: Ploiești VEST, str Ghe. Gr. Cantacuzino nr. 332 lângă supermarketul Kaufland, la ieșirea spre Targoviște;
    DATA: SAMBATA 01.10.2022 ELITE,OPEN

    DUMINICA 02.10.2022 AVANSATI,HOBBY
    CATEGORII:
    4 Categorii: Elite, Open,Avansați ,Hobby;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    SAMBATA:Elite,Open - 08.15 - 08.45 – înscrieri, la 9.00 încep meciurile;
    DUMINICA :Avansați,Hobby: 08.15 – 08.45 – înscrieri, la 9.00 încep meciurile;
    SALA: Tel George Junior.;
    INDICAȚII DE ACCES:

    LOGISTICĂ: 21 mese Donic aprobate ITTF, mingi plastic 3***;
    SPAȚIU DE JOC:1200 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: parchet+gerflor
    FACILITĂȚI: Vestiare, garderobă, etc.;
    TAXA: Adulți - 50 Lei, Copii sub 14 ani - 30 lei; persoanele cu handicap sunt scutite de taxa de participare
    Se asigură apă plată – 2 litri .
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1-4 – cupe +medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC *:

    ELITE-OPEN
    126 participanti
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 3/4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16, 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Tabloul eliminatoriu se generază automat;

    AVANSATI-HOBBY
    126 participanti
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 3/4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16, 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Tabloul eliminatoriu se generază automat;

    *In functie de dinamica inscrierilor numarul de locuri pentru fiecare categorie se va definitiva joi,29.09.2022.

    ORGANIZATORI:

    - TELGEORGE JUNIOR prin D-l Victor Ionescu;

    Coordonarea tehnica:
    - AVRAM NICOLAE, tel. 0729 096 355;
    - MARIAN BOGDAN tel. 0740 955 416






    VivaSportShop va fi prezent cu un stand bogat de materiale de tenis de masă, cat si cu sfaturi in alegerea unui produs, crearea/schimbarea unei palete in functie de nivelul si stilul de joc practicat.
    www.vivasportshop.ro | Distribuitor oficial al Stiga, Yasaka si Donic in Romania




    Începe
    01.oct.2022
    Final
    02.oct.2022
    Locație
    Ploiesti
    Ultima editare de ADN; 21.feb.2023, 21:16.
    FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
    BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
    BH:Stiga Energy Absorber

  • #2
    Inscrieri Elite (01.02.2022) - 20:49:15 - v5.3 / cls_2022-oct

    1. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 14 - 54.77 - E
    2. Neculai Alexandru, Tulcea, 2 - 53.71 - E
    3. Petrescu Liviu, Pitesti, 29 - 49.6 - ELW
    4. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 3 - 49.37 - EL
    5. Petrus Florin, Zalau, 5 - 49.28 - E
    6. Buzatu Vasile, Buftea, 80 - 48.24 - EW
    7. Retegan Cosmin, Plopeni, 20 - 44.18 - E
    8. Amran Akerim, Bucuresti, 1812 - 43.5 - E
    9. Pantelimon Andi, Bucuresti, 19 - 40.69 - E
    10. Visan Daniel, Ploiesti, 23 - 40.69 - E
    11. Totpal Marius, Busteni, 36 - 40.48 - E
    12. Balan Mihai, Ploiesti, 22 - 39.61 - E
    13. Corbu Mihai Cosmin, Pitesti, 651 - 39.48 - EL
    14. Corbu Darius, Valenii de Munte, 35 - 38.94 - E
    15. Zamfir Ionel, Bucuresti, 59 - 38.33 - EW
    16. Dracea Gabriel, Sinaia, 106 - 38.18 - E
    17. Radu Daniel, Bucuresti, 210 - 37.13 - E
    18. Costache Laurentiu, Buzau, 627 - 37.1 - E
    19. Jimmy Lu, Bucuresti, 253 - 36.96 - E
    20. Catana Claudiu, Bucuresti, 38 - 36.55 - E
    21. Badea Mihai, Targoviste, 86 - 36.29 - E
    22. Alecu Luca, Bucuresti, 781 - 35.98 - EL
    23. Teodorescu Sandica, Ramnicu Sarat, 884 - 35.83 - EF
    24. Soare Valentin, Valenii de Munte, 98 - 35.39 - EW
    25. Cudalbu Ciprian, Ploiesti, 766 - 35.3 - E
    26. Gheorghe Nicolae, Bucuresti, 64 - 35.26 - E
    27. Ciuca Dan, Pitesti, 158 - 35.25 - EW
    28. Istrate Cristian, Bucuresti, 42 - 35.17 - EW
    29. Pascu Razvan, Magureni, 218 - 35.12 - E
    30. Burlacu Alina, Ramnicu Sarat, 5001 - 35 - ELF
    31. Popa Alexandru Iulian, Buzau, 566 - 34.9 - E
    32. Badescu Nicolae, Campulung Muscel, 448 - 34.87 - E
    33. Avram Nicolae, Nedelea, 58 - 34.05 - E
    34. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 357 - 34.04 - E
    35. Baceanu Constantin, Buzau, 1969 - 33.9 - E
    36. Mihaila Nicolae, Breaza, 143 - 33.8 - EW
    37. Papacu Bejoli, Bucuresti, 208 - 33.8 - EW
    38. Raileanu Raissa, Bucuresti, 259 - 33.63 - ELJF
    39. Voin Doru, Bucuresti, 119 - 33.4 - EW
    40. Panait Genu, Teisani, 585 - 33.12 - E
    41. Gheorghita Vasile, Buzau, 91 - 30.79 - O
    42. Vlad Maria Victoria, Bucuresti, 504 - 29.81 - OLF


    Inscrieri Open (01.02.2022) - 20:49:28 - v5.3 / cls_2022-oct

    1. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 62 - 32.98 - O
    2. Marian Bogdan, Ploiesti, 71 - 32.98 - OW
    3. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 72 - 32.89 - OW
    4. Gavrila Aurel, Bucuresti, 257 - 32.59 - OWD
    5. Persa Florin, Sfantu Gheorghe, 961 - 32.5 - O
    6. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 77 - 31.85 - OW
    7. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 90 - 30.54 - O
    8. Trocan Nicolae, Mioveni, 92 - 30.5 - OW
    9. Sorescu Mircea, Paulesti, 114 - 29.65 - OW
    10. Popescu Eugen, Bucuresti, 283 - 29.61 - O
    11. Puiu Dragos, Urlati, 1033 - 29.57 - O
    12. Gorum Adrian, Topoloveni, 631 - 29.47 - OW
    13. Nicolae Alyn, Bucuresti, 346 - 29.04 - OL
    14. Ilie Octavian Marius, Brasov, 161 - 28.99 - O
    15. Plaiasu Ion, Plopeni, 112 - 28.96 - O
    16. Darmaz Ion, Targoviste, 117 - 28.96 - OW
    17. Codreanu Laurentiu, Buzau, 202 - 28.26 - O
    18. Loghin Florin, Brasov, 109 - 28.25 - O
    19. Badescu Stefan, Campulung Muscel, 345 - 27.72 - O
    20. Dascalasu Viorel, Bucuresti, 379 - 27.4 - OW
    21. Mihai Andrei, Bucuresti, 405 - 27.37 - O
    22. Petrov Dan, Dobroesti, 351 - 26.92 - OW
    23. Sursilov Constantin, Bucuresti, 133 - 26.72 - O
    24. Acriva Marian, Mizil, 178 - 26.66 - O
    25. Guluta Florin, Bucuresti, 576 - 26.47 - O
    26. Lita Gabriel, Bucuresti, 361 - 25.68 - O
    27. Kis Istvan, Brasov, 156 - 25.28 - OW
    28. Brulea Petre, Paulesti, 475 - 25.22 - OW
    29. Mihu Florin, Mioveni, 186 - 25 - OW
    30. Botoc Ovidiu, Paulesti, 242 - 24.96 - O
    31. Cretu Ionut, Bucuresti, 288 - 24.91 - O
    32. Bratescu Adrian, Targoviste, 194 - 24.8 - OW
    33. Alexandru Marius, Bucuresti, 151 - 24.7 - O
    34. Bivolaru Stelian, Targoviste, 195 - 24.2 - OW
    35. Baican Alexandru, Bucuresti, 672 - 23.55 - O
    36. Enache Ciprian, Ploiesti, 237 - 23.23 - O
    37. Constantin Cristina, Bucuresti, 185 - 23.13 - OF
    38. Stoica Mihai, Mioveni, 224 - 23.06 - OW
    39. Serban Adi Iulian, Ramnicu Sarat, 337 - 23.04 - O
    40. Dumitru George, Targoviste, 219 - 21.48 - O
    41. Enache Puiu Adrian, Ploiesti, 279 - 19.8 - A
    42. Holban Dumitru, Buzau, 3755 - 19.4 - A
    43. Matsumoto Paul, Brasov, 339 - 18.93 - A
    44. Mihaila George, Bucuresti, 489 - 18.62 - A
    45. Marinescu Nelu, Targoviste, 338 - 18.49 - A
    46. Rusea Gheorghe, Breaza, 795 - 18.27 - A
    47. Aldea Eduard, Buzau, 3796 - 17.2 - A
    48. Chirtoaca Sergiu, Ploiesti, 687 - 15.33 - A
    49. Boboc Viorel, Slobozia, 680 - 14.12 - AW
    50. Busnatu Radu Andrei, Bucuresti, 570 - 13.29 - A
    51. Chirtoaca Ion, Ploiesti, 872 - 11.05 - A


    Inscrieri Avansati (02.10.2022) - 21:09:42 - v5.3 / cls_2022-oct

    1. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 616 - 19.14 - A
    2. Visan Victor, Slobozia, 287 - 19.09 - A
    3. Burcea Daniel, Bucuresti, 258 - 18.41 - A
    4. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 280 - 18.37 - AW
    5. Avramescu Bogdan, Bucuresti, 497 - 17.82 - A
    6. Florea Marin, Filipestii de Targ, 987 - 17.74 - A
    7. Stancalie Doru, Craiova, 834 - 17.45 - AW
    8. Ianculovici Svetozar, Bucuresti, 437 - 17.38 - A
    9. Bistreanu Armand, Bucuresti, 1145 - 17 - A
    10. Ipate Virgil, Bucuresti, 698 - 16.94 - A
    11. Vajeu Ionut, Busteni, 424 - 16.92 - A
    12. Banu Dan, Ploiesti, 534 - 16.91 - A
    13. Iancu Marius, Brasov, 472 - 16.71 - A
    14. Mocanu Georgian, Filipestii de Targ, 1988 - 16.65 - A
    15. Miron Liviu, Campina, 3845 - 16.4 - AW
    16. Roca Claudiu, Satu Mare, 976 - 15.93 - A
    17. Pelcea Alexandru, Bucuresti, 833 - 15.76 - A
    18. Petculescu Giani Cristian, Ploiesti, 471 - 15.74 - A
    19. Lenart Kendi Istvan, Targu Secuiesc, 524 - 15.29 - A
    20. Manolache Florin, Ploiesti, 1010 - 15.2 - A
    21. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 572 - 15.12 - AW
    22. Stir Andrei, Baicoi, 1570 - 14.97 - A
    23. Dimache Marian, Braila, 1531 - 14.87 - A
    24. Mocanu Luca, Filipestii de Targ, 2543 - 14.8 - A
    25. Saftoiu Tudor, Bucuresti, 1003 - 14.72 - A
    26. Voicu Ovidiu, Strejnicu, 996 - 14.4 - A
    27. Cristescu Cristian, Bucuresti, 418 - 14.35 - AW
    28. Fusca Georgian, Targoviste, 571 - 14.25 - A
    29. Georgescu Florin, Bucuresti, 686 - 14.16 - A
    30. Tirlea Gheorghe, Brasov, 724 - 13.83 - A
    31. Lungu Mihai, Targoviste, 662 - 13.63 - A
    32. Dinu Adrian, Darmanesti, 739 - 13.58 - A
    33. Minca Florin, Pucioasa, 1730 - 13.45 - A
    34. Galca Andrei, Bucuresti, 515 - 12.8 - A
    35. Minca Liviu, Videle, 486 - 12.7 - A
    36. Banuta Dumitru, Ploiesti, 491 - 12.61 - A
    37. Cocan Mircea, Bucuresti, 500 - 12.52 - A
    38. Anghel George, Dragomiresti DB, 2208 - 12.4 - A
    39. Minca Gabriel, Videle, 620 - 12.38 - A
    40. Stanciu Constantin, Brasov, 615 - 12.15 - AW
    41. Botosneanu Ionut, Videle, 645 - 11.99 - A
    42. Movileanu Neculae, Brasov, 649 - 11.99 - A
    43. Parlog Florin, Bucuresti, 1434 - 11.96 - A
    44. Caranfilian Migo, Bucuresti, 532 - 11.92 - AW
    45. Popescu Sorin, Ploiesti, 1667 - 11.8 - A
    46. Negulescu Cristi, Sinaia, 799 - 11.5 - A
    47. Dumitrascu Cristi, Brasov, 750 - 10.36 - A
    48. Jinga Vlad, Bucuresti, 1472 - 10.36 - A
    49. Mihalcea Stefan Tiberiu, Novaci GR, 704 - 10.31 - A
    50. Ionescu Cristi, Ploiesti, 1261 - 10.12 - A
    51. Nedelcu Marian, Sinaia, 929 - 10.11 - A
    52. Toader Petru, Bragadiru, 707 - 10.07 - A
    53. Drapac Gheorghe, Brasov, 746 - 10.01 - A
    54. Marin Iulian, Campina, 2645 - 9.5 - HW
    55. Babes Razvan, Brasov, 2297 - 9.25 - H
    56. Matea Aurelian, Popesti Leordeni, 915 - 8.82 - H
    57. Hodivoianu Marius, Bucuresti, 1540 - 8.16 - HW
    58. Varbanescu Radu, Bucuresti, 2173 - 6.63 - H


    Inscrieri Hobby (02.10.2022) - 21:10:38 - v5.3 / cls_2022-oct

    1. Tica Radu, Bucuresti, 1289 - 9.92 - H
    2. Anica Andrei, Buzau, 1950 - 9.7 - H
    3. Radu Ciprian, Brasov, 1250 - 9.48 - H
    4. Neagu Costin, Targoviste, 1598 - 9.33 - H
    5. Botea Marian, Fieni, 1646 - 8.9 - H
    6. Constantin Valentin, Ploiesti, 1099 - 8.6 - H
    7. Ungureanu Stefan Radu, Ploiesti, 1046 - 8.57 - H
    8. Gheorghe Ion, Bucuresti, 771 - 8.44 - HW
    9. Ionescu Ioana, Bucuresti, 895 - 8.28 - HF
    10. Kosarus Alex, Bucuresti, 1871 - 8.25 - H
    11. Marias Robert, Ploiesti, 1599 - 8.02 - H
    12. Luca Ioan, Bucuresti, 1316 - 7.4 - H
    13. Badea Stefan, Targoviste, 2983 - 7.4 - H
    14. Marchitan Marius, Brasov, 1173 - 7 - H
    15. Iancu Marius, Videle, 1097 - 6.66 - H
    16. Nica Vladimir, Branesti, 2286 - 6.57 - H
    17. Damian Sebastian, Paulesti, 1205 - 6.11 - H
    18. Grigore Claudiu, Brasov, 2539 - 5.65 - H
    19. Grigorescu Dan, Ploiesti, 5001 - 5.5 - H
    20. Popescu Tiberiu, Ploiesti, 1928 - 5.46 - H
    21. Dobrica Marius, Videle, 2375 - 5.33 - H
    22. Thomas William Knobel, Bucuresti, 2230 - 5.2 - H
    23. Popa Robert, Targoviste, 3080 - 5.2 - H
    24. Gheorghe Catalin, Ploiesti, 1320 - 5.17 - H
    25. Vrasti Ioan, Ploiesti, 2046 - 5.13 - H
    26. Savu Razvan Andrei, Targoviste, 2570 - 5.1 - H
    27. Cudalbu Constantin, Ploiesti, 3157 - 5 - H
    28. Radulescu Catalin, Ploiesti, 5002 - 4.96 - H
    29. Ilie Razvan, Ploiesti, 2262 - 4.67 - H
    30. Cudalbu Tiberiu, Ploiesti, 3293 - 4 - H
    31. Marin Irina Andreea, Ploiesti, 3316 - 4 - HF
    32. Beganu Mihai, Buzau, 5003 - 0
    33. Gaman Alin, Marginenii de Jos, 5006 - 0
    34. David Mihaita, Bucuresti, 5007 - 0
    Ultima editare de ADN; 02.oct.2022, 20:10.
    FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
    BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
    BH:Stiga Energy Absorber

    Comentariu


    • #3
      Inscrieri Elite (01.02.2022) - 20:43:26 - v5.3 / cls_2022-oct

      1. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 14 - 54.77 - E
      2. Neculai Alexandru, Tulcea, 2 - 53.71 - E
      3. Petrescu Liviu, Pitesti, 29 - 49.6 - ELW
      4. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 3 - 49.37 - EL
      5. Petrus Florin, Zalau, 5 - 49.28 - E
      6. Buzatu Vasile, Buftea, 80 - 48.24 - EW
      7. Retegan Cosmin, Plopeni, 20 - 44.18 - E
      8. Amran Akerim, Bucuresti, 1812 - 43.5 - E
      9. Pantelimon Andi, Bucuresti, 19 - 40.69 - E
      10. Visan Daniel, Ploiesti, 23 - 40.69 - E
      11. Totpal Marius, Busteni, 36 - 40.48 - E
      12. Balan Mihai, Ploiesti, 22 - 39.61 - E
      13. Corbu Mihai Cosmin, Pitesti, 651 - 39.48 - EL
      14. Corbu Darius, Valenii de Munte, 35 - 38.94 - E
      15. Zamfir Ionel, Bucuresti, 59 - 38.33 - EW
      16. Dracea Gabriel, Sinaia, 106 - 38.18 - E
      17. Radu Daniel, Bucuresti, 210 - 37.13 - E
      18. Costache Laurentiu, Buzau, 627 - 37.1 - E
      19. Jimmy Lu, Bucuresti, 253 - 36.96 - E
      20. Catana Claudiu, Bucuresti, 38 - 36.55 - E
      21. Badea Mihai, Targoviste, 86 - 36.29 - E
      22. Alecu Luca, Bucuresti, 781 - 35.98 - EL
      23. Teodorescu Sandica, Ramnicu Sarat, 884 - 35.83 - EF
      24. Soare Valentin, Valenii de Munte, 98 - 35.39 - EW
      25. Cudalbu Ciprian, Ploiesti, 766 - 35.3 - E
      26. Gheorghe Nicolae, Bucuresti, 64 - 35.26 - E
      27. Ciuca Dan, Pitesti, 158 - 35.25 - EW
      28. Istrate Cristian, Bucuresti, 42 - 35.17 - EW
      29. Pascu Razvan, Magureni, 218 - 35.12 - E
      30. Burlacu Alina, Ramnicu Sarat, 5001 - 35 - ELF
      31. Popa Alexandru Iulian, Buzau, 566 - 34.9 - E
      32. Badescu Nicolae, Campulung Muscel, 448 - 34.87 - E
      33. Avram Nicolae, Nedelea, 58 - 34.05 - E
      34. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 357 - 34.04 - E
      35. Baceanu Constantin, Buzau, 1969 - 33.9 - E
      36. Mihaila Nicolae, Breaza, 143 - 33.8 - EW
      37. Papacu Bejoli, Bucuresti, 208 - 33.8 - EW
      38. Raileanu Raissa, Bucuresti, 259 - 33.63 - ELJF
      39. Voin Doru, Bucuresti, 119 - 33.4 - EW
      40. Panait Genu, Teisani, 585 - 33.12 - E
      41. Gheorghita Vasile, Buzau, 91 - 30.79 - O
      42. Vlad Maria Victoria, Bucuresti, 504 - 29.81 - OLF

      Gr.inferioara nr. 1 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 FRATILA ROBERT - Filipestii de Targ
      3-0
      3-1
      3-1
      3-1
      3-0
      5
      1
      2 CORBU DARIUS - Valenii de Munte
      0-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      2
      3 ZAMFIR IONEL - Bucuresti
      1-3
      1-3
      1-3
      1-3
      3-0
      1
      4 CIUCA DAN - Pitesti
      1-3
      0-3
      3-1
      3-1
      3-1
      3
      3
      5 PASCU RAZVAN - Magureni
      1-3
      0-3
      3-1
      1-3
      3-0
      2
      4
      6 VLAD MARIA VICTORIA - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea
      3-0
      3-1
      3-0
      3-2
      3-1
      5
      1
      2 CORBU MIHAI COSMIN - Pitesti
      0-3
      3-1
      3-0
      3-1
      3-0
      4
      2
      3 DRACEA GABRIEL - Sinaia
      1-3
      1-3
      3-0
      3-1
      3-2
      3
      3
      4 ISTRATE CRISTIAN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      3-0
      1-3
      1
      4
      -8
      1
      1
      5 BURLACU ALINA - Ramnicu Sarat
      2-3
      1-3
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      -5
      0
      1
      6 PAPACU BEJOLI - Bucuresti
      1-3
      0-3
      2-3
      3-1
      0-3
      1
      -7
      -1
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 PETRESCU LIVIU - Pitesti
      3-1
      3-0
      3-0
      3-1
      3-0
      5
      1
      2 BALAN MIHAI - Ploiesti
      1-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      2
      3 RADU DANIEL - Bucuresti
      0-3
      0-3
      3-2
      0-3
      3-0
      2
      4
      4 GHEORGHE NICOLAE - Bucuresti
      0-3
      0-3
      2-3
      0-3
      2-3
      0
      5 POPA ALEXANDRU IULIAN - Buzau
      1-3
      0-3
      3-0
      3-0
      3-1
      3
      3
      6 PANAIT GENU - Teisani
      0-3
      0-3
      0-3
      3-2
      1-3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 MOLDOVAN HORVATH CSABA - Targu Mures
      3-2
      3-0
      3-0
      3-2
      3-0
      5
      1
      2 TOTPAL MARIUS - Busteni
      2-3
      1-3
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      2
      3 COSTACHE LAURENTIU - Buzau
      0-3
      3-1
      2-3
      1-3
      3-2
      2
      -3
      -3
      0
      4 CUDALBU CIPRIAN - Ploiesti
      0-3
      0-3
      3-2
      2-3
      3-0
      2
      4
      -3
      0
      1
      5 BADESCU NICOLAE - Campulung Muscel
      2-3
      1-3
      3-1
      3-2
      0-3
      2
      3
      -3
      3
      2
      6 VOIN DORU - Bucuresti
      0-3
      0-3
      2-3
      0-3
      3-0
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 PETRUS FLORIN - Zalau
      3-0
      3-0
      3-0
      3-1
      3-1
      5
      1
      2 VISAN DANIEL - Ploiesti
      0-3
      3-1
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      2
      3 JIMMY LU - Bucuresti
      0-3
      1-3
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      4
      4 SOARE VALENTIN - Valenii de Munte
      0-3
      1-3
      3-1
      3-1
      3-1
      3
      3
      5 AVRAM NICOLAE - Nedelea
      1-3
      0-3
      0-3
      1-3
      3-2
      1
      6 RAILEANU RAISSA - Bucuresti
      1-3
      0-3
      0-3
      1-3
      2-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 BUZATU VASILE - Buftea
      1-3
      3-1
      3-1
      3-0
      3-1
      4
      2
      2 PANTELIMON ANDI - Bucuresti
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      3-1
      5
      1
      3 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
      1-3
      0-3
      3-2
      3-2
      3-1
      3
      3
      4 TEODORESCU SANDICA - Ramnicu Sarat
      1-3
      0-3
      2-3
      1-3
      3-0
      1
      5 IORGOIU CONSTANTIN - Drajna de Jos
      0-3
      0-3
      2-3
      3-1
      3-0
      2
      4
      6 GHEORGHITA VASILE - Buzau
      1-3
      1-3
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 7 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 RETEGAN COSMIN - Plopeni
      1-3
      2-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      6
      2
      1
      2 AMRAN AKERIM - Bucuresti
      3-1
      3-0
      2-3
      3-0
      3-0
      4
      1
      3 BADEA MIHAI - Targoviste
      3-2
      0-3
      2-3
      3-0
      3-0
      3
      3
      3
      0
      1
      4 ALECU LUCA - Bucuresti
      0-3
      3-2
      3-2
      0-3
      3-0
      3
      4
      -1
      -2
      1
      5 BACEANU CONSTANTIN - Buzau
      0-3
      0-3
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      6 MIHAILA NICOLAE - Breaza
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -

      Gr.superioara nr. 1 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 FRATILA ROBERT - Filipestii de Targ
      3-0
      3-0
      3-1
      3
      1
      2 TOTPAL MARIUS - Busteni
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      3 POPA ALEXANDRU IULIAN - Buzau
      0-3
      0-3
      3-2
      1
      4 ISTRATE CRISTIAN - Bucuresti
      1-3
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 2 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea
      2-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      2 VISAN DANIEL - Ploiesti
      3-2
      3-2
      3-1
      3
      1
      3 BADESCU NICOLAE - Campulung Muscel
      1-3
      2-3
      3-2
      1
      4 RADU DANIEL - Bucuresti
      0-3
      1-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 3 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 PETRESCU LIVIU - Pitesti
      3-0
      3-2
      3-0
      3
      1
      2 BUZATU VASILE - Buftea
      0-3
      3-0
      3-1
      2
      2
      3 SOARE VALENTIN - Valenii de Munte
      2-3
      0-3
      2-3
      0
      4 CUDALBU CIPRIAN - Ploiesti
      0-3
      1-3
      3-2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 4 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 MOLDOVAN HORVATH CSABA - Targu Mures
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 RETEGAN COSMIN - Plopeni
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      3 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      4 JIMMY LU - Bucuresti
      0-3
      0-3
      3-2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 5 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 PETRUS FLORIN - Zalau
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 CORBU DARIUS - Valenii de Munte
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      3 BADEA MIHAI - Targoviste
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      4 IORGOIU CONSTANTIN - Drajna de Jos
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 6 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 PANTELIMON ANDI - Bucuresti
      3-1
      2-3
      3-0
      2
      1
      4
      1
      1
      2 CORBU MIHAI COSMIN - Pitesti
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      4
      1
      1
      3 CIUCA DAN - Pitesti
      3-2
      0-3
      3-0
      2
      1
      -2
      1
      4 ALECU LUCA - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -9
      -
      Gr.superioara nr. 7 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 AMRAN AKERIM - Bucuresti
      3-0
      3-2
      3-0
      3
      1
      2 BALAN MIHAI - Ploiesti
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      3 DRACEA GABRIEL - Sinaia
      2-3
      0-3
      3-2
      1
      4 PASCU RAZVAN - Magureni
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      -

      Eliminatorii Elite

      1. Fratila Robert
      ------------------------- Fratila Robert 3-0
      16. Bye
      ----------------------------------- Fratila Robert 3-0
      9. Corbu Mihai Cosmin
      ------------------------- Corbu Mihai Cosmin 3-2
      8. Balan Mihai
      -------------------------------------------------- Neculai Alexandru 2-3
      5. Petrus Florin
      ------------------------- Buzatu Vasile 0-3
      12. Buzatu Vasile
      ----------------------------------- Neculai Alexandru 1-3
      13. Neculai Alexandru
      ------------------------- Neculai Alexandru 3-2
      4. Moldovan Horvath Csaba
      ----------------------------------------------------------------- Petrescu Liviu 1-3
      3. Petrescu Liviu
      ------------------------- Petrescu Liviu 3-1
      14. Totpal Marius
      ----------------------------------- Petrescu Liviu 3-1
      11. Retegan Cosmin
      ------------------------- Retegan Cosmin 3-1
      6. Pantelimon Andi
      -------------------------------------------------- Petrescu Liviu 3-2
      7. Amran Akerim
      ------------------------- Amran Akerim 3-0
      10. Badea Mihai
      ----------------------------------- Amran Akerim 3-2
      15. Bye
      ------------------------- Visan Daniel 0-3
      2. Visan Daniel


      Clasament Elite

      1. Petrescu Liviu - Pitesti
      2. Neculai Alexandru - Tulcea
      3 -- 4
      Amran Akerim - Bucuresti
      Fratila Robert - Filipestii de Targ
      5 -- 8
      Retegan Cosmin - Plopeni
      Buzatu Vasile - Buftea
      Visan Daniel - Ploiesti
      Corbu Mihai Cosmin - Pitesti
      9 -- 14
      Totpal Marius - Busteni
      Moldovan Horvath Csaba - Targu Mures
      Badea Mihai - Targoviste
      Pantelimon Andi - Bucuresti
      Petrus Florin - Zalau
      Balan Mihai - Ploiesti
      15 -- 2v gr.sup.
      Ciuca Dan - Pitesti
      16 -- 21 1v gr.sup.
      Corbu Darius - Valenii de Munte
      Dracea Gabriel - Sinaia
      Jimmy Lu - Bucuresti
      Cudalbu Ciprian - Ploiesti
      Popa Alexandru Iulian - Buzau
      Badescu Nicolae - Campulung Muscel
      22 -- 28 0v gr.sup.
      Radu Daniel - Bucuresti
      Catana Claudiu - Bucuresti
      Alecu Luca - Bucuresti
      Soare Valentin - Valenii de Munte
      Istrate Cristian - Bucuresti
      Pascu Razvan - Magureni
      Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
      29 -- 30 2v gr.inf.
      Costache Laurentiu - Buzau
      Baceanu Constantin - Buzau
      31 -- 37 1v gr.inf.
      Zamfir Ionel - Bucuresti
      Teodorescu Sandica - Ramnicu Sarat
      Burlacu Alina - Ramnicu Sarat
      Avram Nicolae - Nedelea
      Papacu Bejoli - Bucuresti
      Voin Doru - Bucuresti
      Panait Genu - Teisani
      38 -- 42 0v gr.inf.
      Gheorghe Nicolae - Bucuresti
      Mihaila Nicolae - Breaza
      Raileanu Raissa - Bucuresti
      Gheorghita Vasile - Buzau
      Vlad Maria Victoria - Bucuresti


      Inscrieri Open (01.02.2022) - 20:45:08 - v5.3 / cls_2022-oct

      1. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 62 - 32.98 - O
      2. Marian Bogdan, Ploiesti, 71 - 32.98 - OW
      3. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 72 - 32.89 - OW
      4. Gavrila Aurel, Bucuresti, 257 - 32.59 - OWD
      5. Persa Florin, Sfantu Gheorghe, 961 - 32.5 - O
      6. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 77 - 31.85 - OW
      7. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 90 - 30.54 - O
      8. Trocan Nicolae, Mioveni, 92 - 30.5 - OW
      9. Sorescu Mircea, Paulesti, 114 - 29.65 - OW
      10. Popescu Eugen, Bucuresti, 283 - 29.61 - O
      11. Puiu Dragos, Urlati, 1033 - 29.57 - O
      12. Gorum Adrian, Topoloveni, 631 - 29.47 - OW
      13. Nicolae Alyn, Bucuresti, 346 - 29.04 - OL
      14. Ilie Octavian Marius, Brasov, 161 - 28.99 - O
      15. Plaiasu Ion, Plopeni, 112 - 28.96 - O
      16. Darmaz Ion, Targoviste, 117 - 28.96 - OW
      17. Codreanu Laurentiu, Buzau, 202 - 28.26 - O
      18. Loghin Florin, Brasov, 109 - 28.25 - O
      19. Badescu Stefan, Campulung Muscel, 345 - 27.72 - O
      20. Dascalasu Viorel, Bucuresti, 379 - 27.4 - OW
      21. Mihai Andrei, Bucuresti, 405 - 27.37 - O
      22. Petrov Dan, Dobroesti, 351 - 26.92 - OW
      23. Sursilov Constantin, Bucuresti, 133 - 26.72 - O
      24. Acriva Marian, Mizil, 178 - 26.66 - O
      25. Guluta Florin, Bucuresti, 576 - 26.47 - O
      26. Lita Gabriel, Bucuresti, 361 - 25.68 - O
      27. Kis Istvan, Brasov, 156 - 25.28 - OW
      28. Brulea Petre, Paulesti, 475 - 25.22 - OW
      29. Mihu Florin, Mioveni, 186 - 25 - OW
      30. Botoc Ovidiu, Paulesti, 242 - 24.96 - O
      31. Cretu Ionut, Bucuresti, 288 - 24.91 - O
      32. Bratescu Adrian, Targoviste, 194 - 24.8 - OW
      33. Alexandru Marius, Bucuresti, 151 - 24.7 - O
      34. Bivolaru Stelian, Targoviste, 195 - 24.2 - OW
      35. Baican Alexandru, Bucuresti, 672 - 23.55 - O
      36. Enache Ciprian, Ploiesti, 237 - 23.23 - O
      37. Constantin Cristina, Bucuresti, 185 - 23.13 - OF
      38. Stoica Mihai, Mioveni, 224 - 23.06 - OW
      39. Serban Adi Iulian, Ramnicu Sarat, 337 - 23.04 - O
      40. Dumitru George, Targoviste, 219 - 21.48 - O
      41. Enache Puiu Adrian, Ploiesti, 279 - 19.8 - A
      42. Holban Dumitru, Buzau, 3755 - 19.4 - A
      43. Matsumoto Paul, Brasov, 339 - 18.93 - A
      44. Mihaila George, Bucuresti, 489 - 18.62 - A
      45. Marinescu Nelu, Targoviste, 338 - 18.49 - A
      46. Rusea Gheorghe, Breaza, 795 - 18.27 - A
      47. Aldea Eduard, Buzau, 3796 - 17.2 - A
      48. Chirtoaca Sergiu, Ploiesti, 687 - 15.33 - A
      49. Boboc Viorel, Slobozia, 680 - 14.12 - AW
      50. Busnatu Radu Andrei, Bucuresti, 570 - 13.29 - A
      51. Chirtoaca Ion, Ploiesti, 872 - 11.05 - A


      Gr.inferioara nr. 1 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 POPESCU APREOTESEI MIHAI - Straoane
      3-1
      1-3
      3-2
      3-0
      3
      2
      2 LOGHIN FLORIN - Brasov
      1-3
      2-3
      2-3
      3-2
      1
      4
      -3
      0
      1
      3 BADESCU STEFAN - Campulung Muscel
      3-1
      3-2
      3-1
      3-2
      4
      1
      4 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
      2-3
      3-2
      1-3
      2-3
      1
      3
      -3
      0
      1
      5 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
      0-3
      2-3
      2-3
      3-2
      1
      -4
      0
      1
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 MARIAN BOGDAN - Ploiesti
      3-1
      3-0
      3-2
      3-0
      4
      1
      2 CODREANU LAURENTIU - Buzau
      1-3
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      3 DASCALASU VIOREL - Bucuresti
      0-3
      3-0
      3-0
      3-1
      3
      2
      4 BIVOLARU STELIAN - Targoviste
      2-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      5 STOICA MIHAI - Mioveni
      0-3
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      4
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 PANAITESCU STEFAN - Izvoarele
      1-3
      3-1
      3-2
      3-2
      3
      2
      2 DARMAZ ION - Targoviste
      3-1
      3-0
      3-1
      1-3
      3
      1
      3 MIHAI ANDREI - Bucuresti
      1-3
      0-3
      2-3
      3-2
      1
      4 BAICAN ALEXANDRU - Bucuresti
      2-3
      1-3
      3-2
      0-3
      1
      4
      5 SERBAN ADI IULIAN - Ramnicu Sarat
      2-3
      3-1
      2-3
      3-0
      2
      3
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 GAVRILA AUREL - Bucuresti
      3-0
      1-3
      1-3
      3-0
      3-0
      3
      3
      2 PLAIASU ION - Plopeni
      0-3
      3-2
      0-3
      3-1
      2-3
      2
      3 PETROV DAN - Dobroesti
      3-1
      2-3
      3-2
      3-1
      3-1
      4
      1
      4 ALEXANDRU MARIUS - Bucuresti
      3-1
      3-0
      2-3
      3-1
      3-2
      4
      2
      5 DUMITRU GEORGE - Targoviste
      0-3
      1-3
      1-3
      1-3
      0-3
      0
      6 CHIRTOACA ION - Ploiesti
      0-3
      3-2
      1-3
      2-3
      3-0
      2
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 PERSA FLORIN - Sfantu Gheorghe
      3-2
      0-3
      3-0
      3-0
      3-1
      4
      2
      2 ILIE OCTAVIAN MARIUS - Brasov
      2-3
      1-3
      3-0
      2-3
      3-1
      2
      4
      3 SURSILOV CONSTANTIN - Bucuresti
      3-0
      3-1
      3-2
      3-0
      3-0
      5
      1
      4 BRATESCU ADRIAN - Targoviste
      0-3
      0-3
      2-3
      2-3
      3-0
      1
      5 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti
      0-3
      3-2
      0-3
      3-2
      3-0
      3
      3
      6 BUSNATU RADU ANDREI - Bucuresti
      1-3
      1-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 DUMITRESCU CORNEL - Bucuresti
      3-0
      3-0
      3-1
      1-3
      3-0
      4
      2
      2 NICOLAE ALYN - Bucuresti
      0-3
      3-0
      0-3
      0-3
      3-0
      2
      4
      3 ACRIVA MARIAN - Mizil
      0-3
      0-3
      3-0
      0-3
      0-3
      1
      4 MIHU FLORIN - Mioveni
      1-3
      3-0
      0-3
      1-3
      3-0
      2
      3
      5 HOLBAN DUMITRU - Buzau
      3-1
      3-0
      3-0
      3-1
      3-1
      5
      1
      6 CHIRTOACA SERGIU - Ploiesti
      0-3
      0-3
      3-0
      0-3
      1-3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 7 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
      1-3
      3-1
      3-1
      3-1
      3-1
      4
      2
      2 GORUM ADRIAN - Topoloveni
      3-1
      3-0
      3-1
      0-3
      3-1
      4
      1
      3 GULUTA FLORIN - Bucuresti
      1-3
      0-3
      2-3
      3-2
      3-1
      2
      4 BOTOC OVIDIU - Paulesti
      1-3
      1-3
      3-2
      0-3
      3-1
      2
      4
      5 MATSUMOTO PAUL - Brasov
      1-3
      3-0
      2-3
      3-0
      3-1
      3
      3
      6 BOBOC VIOREL - Slobozia
      1-3
      1-3
      1-3
      1-3
      1-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 8 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 TROCAN NICOLAE - Mioveni
      1-3
      3-1
      3-0
      3-0
      0-3
      3
      3
      3
      -1
      1
      2 PUIU DRAGOS - Urlati
      3-1
      3-1
      3-2
      3-0
      3-0
      5
      1
      3 LITA GABRIEL - Bucuresti
      1-3
      1-3
      3-0
      3-0
      3-2
      3
      4
      3
      -1
      1
      4 BRULEA PETRE - Paulesti
      0-3
      2-3
      0-3
      3-0
      0-3
      1
      5 MIHAILA GEORGE - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      6 ALDEA EDUARD - Buzau
      3-0
      0-3
      2-3
      3-0
      3-0
      3
      2
      5
      2
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 9 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 SORESCU MIRCEA - Paulesti
      3-2
      3-1
      0-3
      3-2
      3-1
      4
      2
      2 POPESCU EUGEN - Bucuresti
      2-3
      3-0
      2-3
      3-1
      3-0
      3
      3
      3 KIS ISTVAN - Brasov
      1-3
      0-3
      0-3
      3-0
      3-1
      2
      4
      4 CRETU IONUT - Bucuresti
      3-0
      3-2
      3-0
      2-3
      3-0
      4
      1
      5 MARINESCU NELU - Targoviste
      2-3
      1-3
      0-3
      3-2
      0-3
      1
      6 RUSEA GHEORGHE - Breaza
      1-3
      0-3
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      -

      Gr.superioara nr. 1 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 BADESCU STEFAN - Campulung Muscel
      3-2
      3-0
      2
      1
      2 MIHU FLORIN - Mioveni
      2-3
      2-3
      0
      3 MATSUMOTO PAUL - Brasov
      0-3
      3-2
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 2 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 MARIAN BOGDAN - Ploiesti
      3-0
      2-3
      1
      2
      2 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti
      0-3
      0-3
      0
      3 TROCAN NICOLAE - Mioveni
      3-2
      3-0
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 3 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 DARMAZ ION - Targoviste
      3-2
      0-3
      1
      -2
      -2
      1
      2 GAVRILA AUREL - Bucuresti
      2-3
      3-0
      1
      1
      2
      2
      1
      3 POPESCU EUGEN - Bucuresti
      3-0
      0-3
      1
      2
      0
      0
      1
      -
      Gr.superioara nr. 4 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 PETROV DAN - Dobroesti
      3-0
      0-3
      1
      2
      2 SERBAN ADI IULIAN - Ramnicu Sarat
      0-3
      0-3
      0
      3 KIS ISTVAN - Brasov
      3-0
      3-0
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 5 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 SURSILOV CONSTANTIN - Bucuresti
      3-0
      1-3
      1
      1
      1
      1
      1
      2 CODREANU LAURENTIU - Buzau
      0-3
      3-1
      1
      -1
      -1
      1
      3 LITA GABRIEL - Bucuresti
      3-1
      1-3
      1
      2
      0
      0
      1
      -
      Gr.superioara nr. 6 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 HOLBAN DUMITRU - Buzau
      3-1
      3-0
      2
      1
      2 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
      1-3
      3-0
      1
      2
      3 BOTOC OVIDIU - Paulesti
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 7 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 GORUM ADRIAN - Topoloveni
      3-1
      3-1
      2
      1
      2 POPESCU APREOTESEI MIHAI - Straoane
      1-3
      3-0
      1
      2
      3 NICOLAE ALYN - Bucuresti
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 8 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 PUIU DRAGOS - Urlati
      3-1
      3-0
      2
      1
      2 DASCALASU VIOREL - Bucuresti
      1-3
      1-3
      0
      3 ILIE OCTAVIAN MARIUS - Brasov
      0-3
      3-1
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 9 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 CRETU IONUT - Bucuresti
      3-1
      3-2
      2
      1
      2 PANAITESCU STEFAN - Izvoarele
      1-3
      2-3
      0
      3 CHIRTOACA ION - Ploiesti
      2-3
      3-2
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 10 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 SORESCU MIRCEA - Paulesti
      3-0
      0-3
      1
      2
      0
      0
      1
      2 ALEXANDRU MARIUS - Bucuresti
      0-3
      3-0
      1
      0
      0
      1
      3 BAICAN ALEXANDRU - Bucuresti
      3-0
      0-3
      1
      1
      0
      0
      1
      -
      Gr.superioara nr. 11 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 ALDEA EDUARD - Buzau
      0-3
      0-3
      0
      2 PERSA FLORIN - Sfantu Gheorghe
      3-0
      3-0
      2
      1
      3 STOICA MIHAI - Mioveni
      3-0
      0-3
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 12 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
      3-1
      3-2
      2
      1
      2 DUMITRESCU CORNEL - Bucuresti
      1-3
      3-2
      1
      2
      3 LOGHIN FLORIN - Brasov
      2-3
      2-3
      0
      -

      Eliminatorii Open

      1. Badescu Stefan
      ------------------------- Badescu Stefan 3-0
      32. Bye
      ----------------------------------- Badescu Stefan 3-2
      17. Enache Ciprian
      ------------------------- Enache Ciprian 3-0
      16. Stoica Mihai
      -------------------------------------------------- Puiu Dragos 0-3
      9. Cretu Ionut
      ------------------------- Popescu Eugen 2-3
      24. Popescu Eugen
      ----------------------------------- Puiu Dragos 0-3
      25. Bye
      ------------------------- Puiu Dragos 0-3
      8. Puiu Dragos
      ----------------------------------------------------------------- Popescu Apreotesei Mihai 1-3
      5. Sursilov Constantin
      ------------------------- Sursilov Constantin 3-0
      28. Bye
      ----------------------------------- Sursilov Constantin 3-0
      21. Marian Bogdan
      ------------------------- Stancescu Sebastian 0-3
      12. Stancescu Sebastian
      -------------------------------------------------- Popescu Apreotesei Mihai 2-3
      13. Sorescu Mircea
      ------------------------- Popescu Apreotesei Mihai 0-3
      20. Popescu Apreotesei Mihai
      ----------------------------------- Popescu Apreotesei Mihai 3-0
      29. Bye
      ------------------------- Kis Istvan 0-3
      4. Kis Istvan

      -------------------------------------------------------------------------------- Popescu Apreotesei Mihai 3-0

      3. Gavrila Aurel
      ------------------------- Gavrila Aurel 3-0
      30. Bye
      ----------------------------------- Gavrila Aurel 3-0
      19. Ilie Octavian Marius
      ------------------------- Ilie Octavian Marius 3-2
      14. Chirtoaca Ion
      -------------------------------------------------- Gavrila Aurel 3-0
      11. Persa Florin
      ------------------------- Persa Florin 3-0
      22. Matsumoto Paul
      ----------------------------------- Persa Florin 3-2
      27. Bye
      ------------------------- Holban Dumitru 0-3
      6. Holban Dumitru
      ----------------------------------------------------------------- Dumitrescu Cornel 0-3
      7. Gorum Adrian
      ------------------------- Gorum Adrian 3-0
      26. Bye
      ----------------------------------- Baican Alexandru 0-3
      23. Petrov Dan
      ------------------------- Baican Alexandru 1-3
      10. Baican Alexandru
      -------------------------------------------------- Dumitrescu Cornel 1-3
      15. Dumitrescu Cornel
      ------------------------- Dumitrescu Cornel 3-0
      18. Lita Gabriel
      ----------------------------------- Dumitrescu Cornel 3-1
      31. Bye
      ------------------------- Trocan Nicolae 0-3
      2. Trocan Nicolae


      Clasament Open

      1. Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
      2. Dumitrescu Cornel - Bucuresti
      3 -- 4
      Puiu Dragos - Urlati
      Gavrila Aurel - Bucuresti
      5 -- 8
      Sursilov Constantin - Bucuresti
      Baican Alexandru - Bucuresti
      Badescu Stefan - Campulung Muscel
      Persa Florin - Sfantu Gheorghe
      9 -- 16
      Kis Istvan - Brasov
      Trocan Nicolae - Mioveni
      Popescu Eugen - Bucuresti
      Ilie Octavian Marius - Brasov
      Stancescu Sebastian - Ploiesti
      Gorum Adrian - Topoloveni
      Enache Ciprian - Ploiesti
      Holban Dumitru - Buzau
      17 -- 24
      Sorescu Mircea - Paulesti
      Lita Gabriel - Bucuresti
      Petrov Dan - Dobroesti
      Matsumoto Paul - Brasov
      Cretu Ionut - Bucuresti
      Chirtoaca Ion - Ploiesti
      Marian Bogdan - Ploiesti
      Stoica Mihai - Mioveni
      25 -- 27 1v gr.sup.
      Darmaz Ion - Targoviste
      Codreanu Laurentiu - Buzau
      Alexandru Marius - Bucuresti
      28 -- 36 0v gr.sup.
      Panaitescu Stefan - Izvoarele
      Nicolae Alyn - Bucuresti
      Loghin Florin - Brasov
      Dascalasu Viorel - Bucuresti
      Mihu Florin - Mioveni
      Botoc Ovidiu - Paulesti
      Serban Adi Iulian - Ramnicu Sarat
      Enache Puiu Adrian - Ploiesti
      Aldea Eduard - Buzau
      37 -- 38 2v gr.inf.
      Plaiasu Ion - Plopeni
      Guluta Florin - Bucuresti
      39 -- 46 1v gr.inf.
      Mihai Andrei - Bucuresti
      Acriva Marian - Mizil
      Brulea Petre - Paulesti
      Bratescu Adrian - Targoviste
      Constantin Cristina - Bucuresti
      Marinescu Nelu - Targoviste
      Rusea Gheorghe - Breaza
      Chirtoaca Sergiu - Ploiesti
      47 -- 51 0v gr.inf.
      Bivolaru Stelian - Targoviste
      Dumitru George - Targoviste
      Mihaila George - Bucuresti
      Boboc Viorel - Slobozia
      Busnatu Radu Andrei - Bucuresti


      Inscrieri Avansati (02.10.2022) - 21:11:20 - v5.3 / cls_2022-oct

      1. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 616 - 19.14 - A
      2. Visan Victor, Slobozia, 287 - 19.09 - A
      3. Burcea Daniel, Bucuresti, 258 - 18.41 - A
      4. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 280 - 18.37 - AW
      5. Avramescu Bogdan, Bucuresti, 497 - 17.82 - A
      6. Florea Marin, Filipestii de Targ, 987 - 17.74 - A
      7. Stancalie Doru, Craiova, 834 - 17.45 - AW
      8. Ianculovici Svetozar, Bucuresti, 437 - 17.38 - A
      9. Bistreanu Armand, Bucuresti, 1145 - 17 - A
      10. Ipate Virgil, Bucuresti, 698 - 16.94 - A
      11. Vajeu Ionut, Busteni, 424 - 16.92 - A
      12. Banu Dan, Ploiesti, 534 - 16.91 - A
      13. Iancu Marius, Brasov, 472 - 16.71 - A
      14. Mocanu Georgian, Filipestii de Targ, 1988 - 16.65 - A
      15. Miron Liviu, Campina, 3845 - 16.4 - AW
      16. Roca Claudiu, Satu Mare, 976 - 15.93 - A
      17. Pelcea Alexandru, Bucuresti, 833 - 15.76 - A
      18. Petculescu Giani Cristian, Ploiesti, 471 - 15.74 - A
      19. Lenart Kendi Istvan, Targu Secuiesc, 524 - 15.29 - A
      20. Manolache Florin, Ploiesti, 1010 - 15.2 - A
      21. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 572 - 15.12 - AW
      22. Stir Andrei, Baicoi, 1570 - 14.97 - A
      23. Dimache Marian, Braila, 1531 - 14.87 - A
      24. Mocanu Luca, Filipestii de Targ, 2543 - 14.8 - A
      25. Saftoiu Tudor, Bucuresti, 1003 - 14.72 - A
      26. Voicu Ovidiu, Strejnicu, 996 - 14.4 - A
      27. Cristescu Cristian, Bucuresti, 418 - 14.35 - AW
      28. Fusca Georgian, Targoviste, 571 - 14.25 - A
      29. Georgescu Florin, Bucuresti, 686 - 14.16 - A
      30. Tirlea Gheorghe, Brasov, 724 - 13.83 - A
      31. Lungu Mihai, Targoviste, 662 - 13.63 - A
      32. Dinu Adrian, Darmanesti, 739 - 13.58 - A
      33. Minca Florin, Pucioasa, 1730 - 13.45 - A
      34. Galca Andrei, Bucuresti, 515 - 12.8 - A
      35. Minca Liviu, Videle, 486 - 12.7 - A
      36. Banuta Dumitru, Ploiesti, 491 - 12.61 - A
      37. Cocan Mircea, Bucuresti, 500 - 12.52 - A
      38. Anghel George, Dragomiresti DB, 2208 - 12.4 - A
      39. Minca Gabriel, Videle, 620 - 12.38 - A
      40. Stanciu Constantin, Brasov, 615 - 12.15 - AW
      41. Botosneanu Ionut, Videle, 645 - 11.99 - A
      42. Movileanu Neculae, Brasov, 649 - 11.99 - A
      43. Parlog Florin, Bucuresti, 1434 - 11.96 - A
      44. Caranfilian Migo, Bucuresti, 532 - 11.92 - AW
      45. Popescu Sorin, Ploiesti, 1667 - 11.8 - A
      46. Negulescu Cristi, Sinaia, 799 - 11.5 - A
      47. Dumitrascu Cristi, Brasov, 750 - 10.36 - A
      48. Jinga Vlad, Bucuresti, 1472 - 10.36 - A
      49. Mihalcea Stefan Tiberiu, Novaci GR, 704 - 10.31 - A
      50. Ionescu Cristi, Ploiesti, 1261 - 10.12 - A
      51. Nedelcu Marian, Sinaia, 929 - 10.11 - A
      52. Toader Petru, Bragadiru, 707 - 10.07 - A
      53. Drapac Gheorghe, Brasov, 746 - 10.01 - A
      54. Marin Iulian, Campina, 2645 - 9.5 - HW
      55. Babes Razvan, Brasov, 2297 - 9.25 - H
      56. Matea Aurelian, Popesti Leordeni, 915 - 8.82 - H
      57. Hodivoianu Marius, Bucuresti, 1540 - 8.16 - HW
      58. Varbanescu Radu, Bucuresti, 2173 - 6.63 - H


      Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 VLASCEANU VALENTIN - Darmanesti
      0-3
      3-1
      3-0
      3-1
      3
      3
      4
      -1
      1
      2 MANOLACHE FLORIN - Ploiesti
      3-0
      1-3
      3-0
      3-0
      3
      1
      7
      1
      1
      3 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
      1-3
      3-1
      3-0
      3-1
      3
      2
      5
      0
      1
      4 STANCIU CONSTANTIN - Brasov
      0-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      5 BOTOSNEANU IONUT - Videle
      1-3
      0-3
      1-3
      3-1
      1
      4
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 VISAN VICTOR - Slobozia
      0-3
      1-3
      1-3
      3-0
      1
      2 LENART KENDI ISTVAN - Targu Secuiesc
      3-0
      3-1
      1-3
      3-1
      3
      1
      3 STIR ANDREI - Baicoi
      3-1
      1-3
      3-2
      2-3
      2
      3
      0
      0
      1
      4 COCAN MIRCEA - Bucuresti
      3-1
      3-1
      2-3
      0-3
      2
      4
      0
      -4
      0
      5 MOVILEANU NECULAE - Brasov
      0-3
      1-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      -1
      4
      2
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 BURCEA DANIEL - Bucuresti
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      2 PETCULESCU GIANI CRISTIAN - Ploiesti
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3-1
      4
      2
      3 DIMACHE MARIAN - Braila
      0-3
      0-3
      3-0
      3-2
      1-3
      2
      5
      -4
      -1
      1
      4 ANGHEL GEORGE - Dragomiresti DB
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      5 PARLOG FLORIN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      -1
      2
      1
      6 NEDELCU MARIAN - Sinaia
      0-3
      1-3
      3-1
      3-1
      0-3
      2
      4
      -4
      -1
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 DINU GHEORGHE - Bucuresti
      3-0
      1-3
      3-0
      3-1
      3-1
      4
      2
      2 PELCEA ALEXANDRU - Bucuresti
      0-3
      3-0
      1-3
      3-0
      3-0
      3
      4
      3 MOCANU LUCA - Filipestii de Targ
      3-1
      0-3
      3-0
      3-1
      3-1
      4
      1
      4 MINCA GABRIEL - Videle
      0-3
      3-1
      0-3
      3-0
      3-1
      3
      3
      5 POPESCU SORIN - Ploiesti
      1-3
      0-3
      1-3
      0-3
      3-1
      1
      6 BABES RAZVAN - Brasov
      1-3
      0-3
      1-3
      1-3
      1-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 AVRAMESCU BOGDAN - Bucuresti
      3-0
      0-3
      0-3
      3-1
      3-0
      3
      4
      2
      0
      1
      2 ROCA CLAUDIU - Satu Mare
      0-3
      1-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      4
      0
      1
      3 SAFTOIU TUDOR - Bucuresti
      3-0
      3-1
      3-0
      3-1
      3-0
      5
      1
      4 BANUTA DUMITRU - Ploiesti
      3-0
      0-3
      0-3
      3-1
      3-0
      3
      3
      2
      0
      1
      5 NEGULESCU CRISTI - Sinaia
      1-3
      0-3
      1-3
      1-3
      3-0
      1
      6 MATEA AURELIAN - Popesti Leordeni
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 FLOREA MARIN - Filipestii de Targ
      3-2
      1-3
      2-3
      3-0
      3-0
      3
      3
      2 MIRON LIVIU - Campina
      2-3
      0-3
      1-3
      3-2
      3-2
      2
      4
      3 VOICU OVIDIU - Strejnicu
      3-1
      3-0
      3-1
      3-0
      3-1
      5
      1
      4 MINCA LIVIU - Videle
      3-2
      3-1
      1-3
      3-2
      3-1
      4
      2
      5 CARANFILIAN MIGO - Bucuresti
      0-3
      2-3
      0-3
      2-3
      1-3
      0
      6 HODIVOIANU MARIUS - Bucuresti
      0-3
      2-3
      1-3
      1-3
      3-1
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 7 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 STANCALIE DORU - Craiova
      1-3
      3-0
      2-3
      3-1
      3-0
      3
      2
      2 MOCANU GEORGIAN - Filipestii de Targ
      3-1
      3-0
      3-2
      3-0
      3-1
      5
      1
      3 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      3-0
      3-0
      0-3
      2
      4
      -3
      0
      1
      4 GALCA ANDREI - Bucuresti
      3-2
      2-3
      0-3
      2-3
      2-3
      1
      5 DUMITRASCU CRISTI - Brasov
      1-3
      0-3
      0-3
      3-2
      3-2
      2
      -6
      -2
      1
      6 MARIN IULIAN - Campina
      0-3
      1-3
      3-0
      3-2
      2-3
      2
      3
      -2
      2
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 8 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 IANCULOVICI SVETOZAR - Bucuresti
      3-2
      3-0
      3-1
      3-1
      3-0
      5
      1
      2 IANCU MARIUS - Brasov
      2-3
      3-0
      2-3
      3-1
      3-2
      3
      2
      3 FUSCA GEORGIAN - Targoviste
      0-3
      0-3
      3-1
      3-1
      3-1
      3
      3
      4 MINCA FLORIN - Pucioasa
      1-3
      3-2
      1-3
      0-3
      3-0
      2
      5
      5 JINGA VLAD - Bucuresti
      1-3
      1-3
      1-3
      3-0
      3-2
      2
      4
      6 TOADER PETRU - Bragadiru
      0-3
      2-3
      1-3
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 9 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 BISTREANU ARMAND - Bucuresti
      3-1
      0-3
      2-3
      3-2
      3-1
      3
      3
      2 BANU DAN - Ploiesti
      1-3
      1-3
      1-3
      3-1
      3-1
      2
      4
      3 GEORGESCU FLORIN - Bucuresti
      3-0
      3-1
      2-3
      3-1
      3-0
      4
      2
      4 DINU ADRIAN - Darmanesti
      3-2
      3-1
      3-2
      3-1
      3-0
      5
      1
      5 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Novaci GR
      2-3
      1-3
      1-3
      1-3
      3-0
      1
      6 DRAPAC GHEORGHE - Brasov
      1-3
      1-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 10 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 IPATE VIRGIL - Bucuresti
      3-2
      3-1
      0-3
      3-0
      3-0
      4
      2
      2 VAJEU IONUT - Busteni
      2-3
      0-3
      3-0
      3-2
      3-0
      3
      4
      3 TIRLEA GHEORGHE - Brasov
      1-3
      3-0
      1-3
      3-0
      3-0
      3
      3
      4 LUNGU MIHAI - Targoviste
      3-0
      0-3
      3-1
      3-1
      3-0
      4
      1
      5 IONESCU CRISTI - Ploiesti
      0-3
      2-3
      0-3
      1-3
      3-1
      1
      6 VARBANESCU RADU - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      -

      Gr.superioara nr. 1 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 MANOLACHE FLORIN - Ploiesti
      0-3
      2-3
      0
      2 FUSCA GEORGIAN - Targoviste
      3-0
      2-3
      1
      2
      3 BISTREANU ARMAND - Bucuresti
      3-2
      3-2
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 2 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 LENART KENDI ISTVAN - Targu Secuiesc
      3-2
      3-0
      2
      1
      2 MARIN IULIAN - Campina
      2-3
      3-2
      1
      2
      3 TIRLEA GHEORGHE - Brasov
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 3 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 BURCEA DANIEL - Bucuresti
      3-2
      3-1
      2
      1
      2 FLOREA MARIN - Filipestii de Targ
      2-3
      0-3
      0
      3 VAJEU IONUT - Busteni
      1-3
      3-0
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 4 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 MOCANU LUCA - Filipestii de Targ
      3-0
      2-3
      1
      2
      2 BANUTA DUMITRU - Ploiesti
      0-3
      1-3
      0
      3 BANU DAN - Ploiesti
      3-2
      3-1
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 5 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 SAFTOIU TUDOR - Bucuresti
      3-2
      3-0
      2
      1
      2 MINCA GABRIEL - Videle
      2-3
      3-1
      1
      2
      3 JINGA VLAD - Bucuresti
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 6 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 VOICU OVIDIU - Strejnicu
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 PARLOG FLORIN - Bucuresti
      0-3
      3-2
      1
      2
      3 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
      1-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 7 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 MOCANU GEORGIAN - Filipestii de Targ
      2-3
      3-2
      1
      2
      2 STIR ANDREI - Baicoi
      3-2
      3-1
      2
      1
      3 MIRON LIVIU - Campina
      2-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 8 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 IANCULOVICI SVETOZAR - Bucuresti
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 VLASCEANU VALENTIN - Darmanesti
      0-3
      3-2
      1
      2
      3 AVRAMESCU BOGDAN - Bucuresti
      1-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 9 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 DINU ADRIAN - Darmanesti
      2-3
      3-1
      1
      2
      2 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
      3-2
      3-1
      2
      1
      3 PELCEA ALEXANDRU - Bucuresti
      1-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 10 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 LUNGU MIHAI - Targoviste
      1-3
      0-3
      0
      2 MOVILEANU NECULAE - Brasov
      3-1
      3-0
      2
      1
      3 NEDELCU MARIAN - Sinaia
      3-0
      0-3
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 11 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 IPATE VIRGIL - Bucuresti
      2-3
      3-0
      1
      2
      2 PETCULESCU GIANI CRISTIAN - Ploiesti
      3-2
      3-0
      2
      1
      3 COCAN MIRCEA - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 12 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 GEORGESCU FLORIN - Bucuresti
      3-1
      3-2
      2
      1
      2 DINU GHEORGHE - Bucuresti
      1-3
      0-3
      0
      3 BOTOSNEANU IONUT - Videle
      2-3
      3-0
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 13 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 IANCU MARIUS - Brasov
      3-1
      3-0
      2
      1
      2 ROCA CLAUDIU - Satu Mare
      1-3
      3-0
      1
      2
      3 DIMACHE MARIAN - Braila
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 14 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 STANCALIE DORU - Craiova
      3-0
      2-3
      1
      1
      2
      2
      1
      2 MINCA LIVIU - Videle
      0-3
      3-2
      1
      -2
      -2
      1
      3 MINCA FLORIN - Pucioasa
      3-2
      2-3
      1
      2
      0
      0
      1
      Eliminatorii Avansati

      1. Bistreanu Armand
      ------------------------- Bistreanu Armand 3-0
      32. Bye
      ----------------------------------- Ipate Virgil 0-3
      17. Ipate Virgil
      ------------------------- Ipate Virgil 3-0
      16. Minca Florin
      -------------------------------------------------- Ianculovici Svetozar 1-3
      9. Vaireanu Danut Ionel
      ------------------------- Vaireanu Danut Ionel 3-0
      24. Parlog Florin
      ----------------------------------- Ianculovici Svetozar 0-3
      25. Vajeu Ionut
      ------------------------- Ianculovici Svetozar 0-3
      8. Ianculovici Svetozar
      ----------------------------------------------------------------- Saftoiu Tudor 2-3
      5. Saftoiu Tudor
      ------------------------- Saftoiu Tudor 3-1
      28. Marin Iulian
      ----------------------------------- Saftoiu Tudor 3-0
      21. Mocanu Georgian
      ------------------------- Georgescu Florin 1-3
      12. Georgescu Florin
      -------------------------------------------------- Saftoiu Tudor 3-0
      13. Iancu Marius
      ------------------------- Iancu Marius 3-0
      20. Nedelcu Marian
      ----------------------------------- Banu Dan 1-3
      29. Bye
      ------------------------- Banu Dan 0-3
      4. Banu Dan

      -------------------------------------------------------------------------------- Saftoiu Tudor 3-2

      3. Burcea Daniel
      ------------------------- Burcea Daniel 3-0
      30. Bye
      ----------------------------------- Dinu Adrian 0-3
      19. Dinu Adrian
      ------------------------- Dinu Adrian 3-2
      14. Stancalie Doru
      -------------------------------------------------- Voicu Ovidiu 2-3
      11. Petculescu Giani Cristian
      ------------------------- Petculescu Giani Cristian 3-2
      22. Vlasceanu Valentin
      ----------------------------------- Voicu Ovidiu 0-3
      27. Fusca Georgian
      ------------------------- Voicu Ovidiu 0-3
      6. Voicu Ovidiu
      ----------------------------------------------------------------- Mocanu Luca 1-3
      7. Stir Andrei
      ------------------------- Mocanu Luca 1-3
      26. Mocanu Luca
      ----------------------------------- Mocanu Luca 3-2
      23. Minca Gabriel
      ------------------------- Minca Gabriel 3-1
      10. Movileanu Neculae
      -------------------------------------------------- Mocanu Luca 3-0
      15. Roca Claudiu
      ------------------------- Roca Claudiu 3-2
      18. Botosneanu Ionut
      ----------------------------------- Roca Claudiu 3-2
      31. Bye
      ------------------------- Lenart Kendi Istvan 0-3
      2. Lenart Kendi Istvan


      Clasament Avansati

      1. Saftoiu Tudor - Bucuresti
      2. Mocanu Luca - Filipestii de Targ
      3 -- 4
      Ianculovici Svetozar - Bucuresti
      Voicu Ovidiu - Strejnicu
      5 -- 8
      Banu Dan - Ploiesti
      Roca Claudiu - Satu Mare
      Ipate Virgil - Bucuresti
      Dinu Adrian - Darmanesti
      9 -- 16
      Georgescu Florin - Bucuresti
      Minca Gabriel - Videle
      Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
      Petculescu Giani Cristian - Ploiesti
      Iancu Marius - Brasov
      Lenart Kendi Istvan - Targu Secuiesc
      Bistreanu Armand - Bucuresti
      Burcea Daniel - Bucuresti
      17 -- 28
      Marin Iulian - Campina
      Stir Andrei - Baicoi
      Vajeu Ionut - Busteni
      Fusca Georgian - Targoviste
      Botosneanu Ionut - Videle
      Minca Florin - Pucioasa
      Stancalie Doru - Craiova
      Mocanu Georgian - Filipestii de Targ
      Movileanu Neculae - Brasov
      Parlog Florin - Bucuresti
      Vlasceanu Valentin - Darmanesti
      Nedelcu Marian - Sinaia
      29 -- 1v gr.sup.
      Minca Liviu - Videle
      30 -- 42 0v gr.sup.
      Dinu Gheorghe - Bucuresti
      Avramescu Bogdan - Bucuresti
      Florea Marin - Filipestii de Targ
      Miron Liviu - Campina
      Pelcea Alexandru - Bucuresti
      Manolache Florin - Ploiesti
      Dimache Marian - Braila
      Cristescu Cristian - Bucuresti
      Tirlea Gheorghe - Brasov
      Lungu Mihai - Targoviste
      Banuta Dumitru - Ploiesti
      Cocan Mircea - Bucuresti
      Jinga Vlad - Bucuresti
      43 -- 2v gr.inf.
      Dumitrascu Cristi - Brasov
      44 -- 50 1v gr.inf.
      Visan Victor - Slobozia
      Galca Andrei - Bucuresti
      Popescu Sorin - Ploiesti
      Negulescu Cristi - Sinaia
      Mihalcea Stefan Tiberiu - Novaci GR
      Ionescu Cristi - Ploiesti
      Hodivoianu Marius - Bucuresti
      51 -- 58 0v gr.inf.
      Anghel George - Dragomiresti DB
      Stanciu Constantin - Brasov
      Caranfilian Migo - Bucuresti
      Toader Petru - Bragadiru
      Drapac Gheorghe - Brasov
      Babes Razvan - Brasov
      Matea Aurelian - Popesti Leordeni
      Varbanescu Radu - Bucuresti



      Inscrieri Hobby (02.10.2022) - 21:12:27 - v5.3 / cls_2022-oct

      1. Tica Radu, Bucuresti, 1289 - 9.92 - H
      2. Anica Andrei, Buzau, 1950 - 9.7 - H
      3. Radu Ciprian, Brasov, 1250 - 9.48 - H
      4. Neagu Costin, Targoviste, 1598 - 9.33 - H
      5. Botea Marian, Fieni, 1646 - 8.9 - H
      6. Constantin Valentin, Ploiesti, 1099 - 8.6 - H
      7. Ungureanu Stefan Radu, Ploiesti, 1046 - 8.57 - H
      8. Gheorghe Ion, Bucuresti, 771 - 8.44 - HW
      9. Ionescu Ioana, Bucuresti, 895 - 8.28 - HF
      10. Kosarus Alex, Bucuresti, 1871 - 8.25 - H
      11. Marias Robert, Ploiesti, 1599 - 8.02 - H
      12. Luca Ioan, Bucuresti, 1316 - 7.4 - H
      13. Badea Stefan, Targoviste, 2983 - 7.4 - H
      14. Marchitan Marius, Brasov, 1173 - 7 - H
      15. Iancu Marius, Videle, 1097 - 6.66 - H
      16. Nica Vladimir, Branesti, 2286 - 6.57 - H
      17. Damian Sebastian, Paulesti, 1205 - 6.11 - H
      18. Grigore Claudiu, Brasov, 2539 - 5.65 - H
      19. Grigorescu Dan, Ploiesti, 5001 - 5.5 - H
      20. Popescu Tiberiu, Ploiesti, 1928 - 5.46 - H
      21. Dobrica Marius, Videle, 2375 - 5.33 - H
      22. Thomas William Knobel, Bucuresti, 2230 - 5.2 - H
      23. Popa Robert, Targoviste, 3080 - 5.2 - H
      24. Gheorghe Catalin, Ploiesti, 1320 - 5.17 - H
      25. Vrasti Ioan, Ploiesti, 2046 - 5.13 - H
      26. Savu Razvan Andrei, Targoviste, 2570 - 5.1 - H
      27. Cudalbu Constantin, Ploiesti, 3157 - 5 - H
      28. Radulescu Catalin, Ploiesti, 5002 - 4.96 - H
      29. Ilie Razvan, Ploiesti, 2262 - 4.67 - H
      30. Cudalbu Tiberiu, Ploiesti, 3293 - 4 - H
      31. Marin Irina Andreea, Ploiesti, 3316 - 4 - HF
      32. Beganu Mihai, Buzau, 5003 - 0
      33. Gaman Alin, Marginenii de Jos, 5006 - 0
      34. David Mihaita, Bucuresti, 5007 - 0


      Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 TICA RADU - Bucuresti
      3-0
      0-3
      3-1
      3-0
      3
      2
      2 MARIAS ROBERT - Ploiesti
      0-3
      0-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      3 BADEA STEFAN - Targoviste
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      4 DOBRICA MARIUS - Videle
      1-3
      1-3
      0-3
      3-1
      1
      4
      5 VRASTI IOAN - Ploiesti
      0-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 ANICA ANDREI - Buzau
      1-3
      1-3
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      4
      2 LUCA IOAN - Bucuresti
      3-1
      1-3
      3-0
      3-0
      3-1
      4
      2
      3 MARCHITAN MARIUS - Brasov
      3-1
      3-1
      3-0
      3-1
      3-2
      5
      1
      4 POPA ROBERT - Targoviste
      3-1
      0-3
      0-3
      3-2
      3-0
      3
      3
      5 CUDALBU TIBERIU - Ploiesti
      0-3
      0-3
      1-3
      2-3
      3-0
      1
      6 MARIN IRINA ANDREEA - Ploiesti
      0-3
      1-3
      2-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 RADU CIPRIAN - Brasov
      1-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      2
      6
      0
      1
      2 KOSARUS ALEX - Bucuresti
      3-1
      0-3
      3-0
      3-0
      3
      3
      5
      -1
      1
      3 IANCU MARIUS - Videle
      1-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      7
      1
      1
      4 GRIGORESCU DAN - Ploiesti
      0-3
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      5 CUDALBU CONSTANTIN - Ploiesti
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 NEAGU COSTIN - Targoviste
      1-3
      2-3
      3-1
      3-0
      3-1
      3
      3
      2 IONESCU IOANA - Bucuresti
      3-1
      3-1
      3-2
      3-0
      3-0
      5
      1
      3 NICA VLADIMIR - Branesti
      3-2
      1-3
      2-3
      3-0
      3-1
      3
      2
      4 GHEORGHE CATALIN - Ploiesti
      1-3
      2-3
      3-2
      3-0
      1-3
      2
      5 RADULESCU CATALIN - Ploiesti
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      6 GAMAN ALIN - Marginenii de Jos
      1-3
      0-3
      1-3
      3-1
      3-2
      2
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 BOTEA MARIAN - Fieni
      3-1
      2-3
      3-1
      3-0
      0-3
      3
      2
      3
      1
      1
      2 GHEORGHE ION - Bucuresti
      1-3
      3-2
      3-0
      3-1
      2-3
      3
      4
      3
      -1
      1
      3 DAMIAN SEBASTIAN - Paulesti
      3-2
      2-3
      3-1
      3-0
      0-3
      3
      3
      2
      0
      1
      4 POPESCU TIBERIU - Ploiesti
      1-3
      0-3
      1-3
      3-0
      1-3
      1
      5 ILIE RAZVAN - Ploiesti
      0-3
      1-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      6 BEGANU MIHAI - Buzau
      3-0
      3-2
      3-0
      3-1
      3-0
      5
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 CONSTANTIN VALENTIN - Ploiesti
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3-2
      4
      2
      2 UNGUREANU STEFAN RADU - Ploiesti
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      3 GRIGORE CLAUDIU - Brasov
      0-3
      0-3
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      3
      4 THOMAS WILLIAM KNOBEL - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      3-0
      1-3
      1
      5 SAVU RAZVAN ANDREI - Targoviste
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      1-3
      0
      6 DAVID MIHAITA - Bucuresti
      2-3
      0-3
      0-3
      3-1
      3-1
      2
      4
      -

      Gr.superioara nr. 1 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 BADEA STEFAN - Targoviste
      3-0
      3-2
      3-0
      3
      1
      2 NICA VLADIMIR - Branesti
      0-3
      1-3
      2-3
      0
      3 KOSARUS ALEX - Bucuresti
      2-3
      3-1
      1-3
      1
      4 ANICA ANDREI - Buzau
      0-3
      3-2
      3-1
      2
      2
      -
      Gr.superioara nr. 2 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 MARCHITAN MARIUS - Brasov
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 BOTEA MARIAN - Fieni
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      3 NEAGU COSTIN - Targoviste
      0-3
      0-3
      3-1
      1
      4 GRIGORESCU DAN - Ploiesti
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 3 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 IANCU MARIUS - Videle
      3-1
      2-3
      3-1
      2
      1
      3
      1
      1
      2 CONSTANTIN VALENTIN - Ploiesti
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      3
      0
      1
      3 DAMIAN SEBASTIAN - Paulesti
      3-2
      1-3
      3-1
      2
      1
      -1
      1
      4 GAMAN ALIN - Marginenii de Jos
      1-3
      0-3
      1-3
      0
      -7
      -
      Gr.superioara nr. 4 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 IONESCU IOANA - Bucuresti
      3-1
      3-1
      3-1
      3
      1
      2 TICA RADU - Bucuresti
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      3 GRIGORE CLAUDIU - Brasov
      1-3
      1-3
      2-3
      0
      4 GHEORGHE ION - Bucuresti
      1-3
      0-3
      3-2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 5 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 BEGANU MIHAI - Buzau
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 LUCA IOAN - Bucuresti
      2-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      3 MARIAS ROBERT - Ploiesti
      0-3
      2-3
      3-0
      1
      4 DAVID MIHAITA - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 6 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 UNGUREANU STEFAN RADU - Ploiesti
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      2 RADU CIPRIAN - Brasov
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      3 POPA ROBERT - Targoviste
      0-3
      0-3
      3-2
      1
      4 DOBRICA MARIUS - Videle
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      -

      Eliminatorii Hobby

      1. Badea Stefan
      ------------------------- Badea Stefan 3-0
      16. Bye
      ----------------------------------- Ungureanu Stefan Radu 0-3
      9. Constantin Valentin
      ------------------------- Ungureanu Stefan Radu 0-3
      8. Ungureanu Stefan Radu
      -------------------------------------------------- Beganu Mihai 2-3
      5. Beganu Mihai
      ------------------------- Beganu Mihai 3-0
      12. Botea Marian
      ----------------------------------- Beganu Mihai 3-2
      13. Bye
      ------------------------- Ionescu Ioana 0-3
      4. Ionescu Ioana
      ----------------------------------------------------------------- Beganu Mihai 3-2
      3. Iancu Marius
      ------------------------- Iancu Marius 3-0
      14. Bye
      ----------------------------------- Radu Ciprian 2-3
      11. Anica Andrei
      ------------------------- Radu Ciprian 1-3
      6. Radu Ciprian
      -------------------------------------------------- Radu Ciprian 3-1
      7. Luca Ioan
      ------------------------- Tica Radu 2-3
      10. Tica Radu
      ----------------------------------- Tica Radu 3-1
      15. Bye
      ------------------------- Marchitan Marius 0-3
      2. Marchitan Marius

      -Clasament Hobby

      1. Beganu Mihai - Buzau
      2. Radu Ciprian - Brasov
      3 -- 4
      Ungureanu Stefan Radu - Ploiesti
      Tica Radu - Bucuresti
      5 -- 8
      Ionescu Ioana - Bucuresti
      Iancu Marius - Videle
      Badea Stefan - Targoviste
      Marchitan Marius - Brasov
      9 -- 12
      Botea Marian - Fieni
      Anica Andrei - Buzau
      Constantin Valentin - Ploiesti
      Luca Ioan - Bucuresti
      13 -- 2v gr.sup.
      Damian Sebastian - Paulesti
      14 -- 18 1v gr.sup.
      Neagu Costin - Targoviste
      Gheorghe Ion - Bucuresti
      Kosarus Alex - Bucuresti
      Marias Robert - Ploiesti
      Popa Robert - Targoviste
      19 -- 24 0v gr.sup.
      Nica Vladimir - Branesti
      Grigore Claudiu - Brasov
      Grigorescu Dan - Ploiesti
      Dobrica Marius - Videle
      Gaman Alin - Marginenii de Jos
      David Mihaita - Bucuresti
      25 -- 2v gr.inf.
      Gheorghe Catalin - Ploiesti
      26 -- 28 1v gr.inf.
      Popescu Tiberiu - Ploiesti
      Thomas William Knobel - Bucuresti
      Cudalbu Tiberiu - Ploiesti
      29 -- 34 0v gr.inf.
      Vrasti Ioan - Ploiesti
      Savu Razvan Andrei - Targoviste
      Cudalbu Constantin - Ploiesti
      Radulescu Catalin - Ploiesti
      Ilie Razvan - Ploiesti
      Marin Irina Andreea - Ploiesti
      Ultima editare de ADN; 02.oct.2022, 20:18.
      FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
      BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
      BH:Stiga Energy Absorber

      Comentariu


      • #4
        Voicu Ovidiu, Strejnicu - Avansati

        Comentariu


        • #5
          Banu Dan ( Ploiești ) - avansați

          Comentariu


          • #6
            Dinu Adrian, Darmanesti - avansati
            Vlasceanu Valentin, Darmanesti - avansati
            Timo Boll ALC
            FH: Butterfly Dignics 05 2.1mm
            BH: Donic Baracuda 2.2mm

            Comentariu


            • #7
              Stir Andrei - avansați Baicoi

              Comentariu


              • #8
                Ivan Valentin-Campina-Open
                Rusea Gheorghe -Breaza -Open
                FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
                BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
                BH:Stiga Energy Absorber

                Comentariu


                • #9
                  Visan Daniel, Elite, ploiesti

                  Comentariu


                  • #10
                    Se inscrie Lenart Kendi Istvan din Tg Secuiesc la Avansati (cu dizabilitati). Va multumesc.

                    Comentariu


                    • #11
                      Brulea Petre-Paulesti-open

                      Comentariu


                      • #12
                        Gheorghe Nicolae București Elite. Mulțumesc

                        Comentariu


                        • #13
                          Stoicescu Gheorghe , Iedera-DB , Hobby . Mulțumesc !

                          Comentariu


                          • #14
                            Kis Istvan - Brasov - Open.

                            Comentariu


                            • #15
                              Botoc Ovidiu-Paulesti-Open
                              Marias Robert-Ploiesti-Hobby.
                              FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
                              BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
                              BH:Stiga Energy Absorber

                              Comentariu


                              • #16
                                Petculescu Giani avansati

                                Comentariu


                                • #17
                                  Corbu Darius elite

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Fratila Robert-Filipestii de Targ-Elite.
                                    FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
                                    BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
                                    BH:Stiga Energy Absorber

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Constantin Daniel-Filipestii de Targ-Avansati.
                                      FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
                                      BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
                                      BH:Stiga Energy Absorber

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Cojocaru Ion- Avansati

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Stoica Mihai - Mioveni - Open. Mulțumesc.
                                          Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                                          FH: Butterfly - Dignics 80
                                          BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Pascu Razvan, Elite, Magureni.


                                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Damian Sebastian, Paulesti, Hobby.
                                              Multumesc!

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Ungureanu Ștefan Radu, Ploiești, Hobby.
                                                Mulțumesc!

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  - Plaiasu Ion, Plopeni - mp 28.96, Open
                                                  BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
                                                  Blade: KAZAK
                                                  FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X