Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Cetatii, Deva, 8 Octombrie 2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A Cupa Cetatii, Deva, 8 Octombrie 2022

    LOCALITATEA: Deva
    DATA: Sambata, 8 Octombrie 2022
    ADRESA: Deva, Sala Sporturilor, Strada Marasti
    ​​​​

    '
    '



    '
    '
    '
    CATEGORII:
    Elite - 30 jucatori
    Open - 42 jucatori
    Avansati - 42 jucatori
    Hobby - 30 jucatori


    - in functie de dinamica inscrierilor numarul de jucatori pe categorie poate fi modificat;


    VALIDARE INSCRIERI:
    Sâmbătă, 08.10.2022,
    8:00 - 8:45 Open si Elite; 14:00 - 14:45 Hobby si Avansați;

    ORA DE INCEPERE:
    Sâmbătă, 08.10.2022
    , 9:00 Open si Elite; 15:00 Hobby si Avansați;


    LOGISTICA: - 16 mese ITTF, mingi Joola Prime 3*;

    TAXA DE PARTICIPARE:
    - 50 lei
    - 30 lei - juniori pana la 14 ani inclusiv
    - fara taxa - persoanele cu dizabilitati
    * din care 1 leu/jucator cotizatie Amatur;


    SE ASIGURA: - apa plata, cafea, meniu felul 2;

    MATERIALE DE PREMIERE:
    - locurile 1-3: cupe, medalii, diplome + premii surpriza;
    - locul 4: diplome;


    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum;
    - ultima inscriere / retragere: pe forum cel tarziu vineri, 7 Octombrie 2022, ora 20:00;


    SISTEMUL DE JOC:
    - grupe inferioare de 5-6 jucatori; se califica primii 4;
    - grupe superioare de 3-4 jucatori; se califica primii 2;
    - tablouri eliminatorii generate automat;
    - se joaca finala mica;
    - in functie de numarul total de participanti sistemul de joc poate suferi modificari;


    ORGANIZATORI:
    BOZNEA DANIEL 0743/056696
    CARAUS SORIN 0744/598190


    ORGANIZATOR TEHNIC: HOANCEA EUGEN


    NOTA: Pe toata durata competitiei va fi asigurata asistenta medicala cu personal calificat.

    Multumim ALMED INVESTMENTS SRL pentru sprijinul acordat!​​​​
    Ultima editare de Eugen Hoancea; 05.oct.2022, 08:34.

  • #2
    Lista finala inscrieri:

    Inscrieri Elite (8 Oct 2022, ora 9:00) - 8:22:23 AM - v5.3 / cls_2022-oct

    1. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 3 - 49.37 - EL
    2. Roman Bogdan, Arad, 85 - 47.3 - E
    3. Mandru Bogdan, Hunedoara, 720 - 47.3 - EL
    4. Verdet Adrian, Timisoara, 10 - 46.58 - EW
    5. Govoreanu Florin, Cisnadie, 11 - 44.61 - EW
    6. Pavel Calin, Hunedoara, 128 - 41.44 - E
    7. Zbancu Leo, Deva, 508 - 40.78 - EW
    8. Popa Radu, Deva, 97 - 39.44 - EW
    9. Damian Alin, Campia Turzii, 27 - 39.02 - E
    10. Muresan Ovidiu, Caransebes, 564 - 38.77 - E
    11. Grigore Alexandru, Campina, 30 - 38.05 - E
    12. Kaposta Victor, Arad, 54 - 37.4 - E
    13. Szemciuk Istvan, Deva, 245 - 36.68 - E
    14. Mitzea Alexandru, Sibiu, 249 - 36.3 - EW
    15. Istrate Cristian, Timisoara, 1925 - 36.3 - E
    16. Butura Vasile, Alba Iulia, 168 - 35.89 - E
    17. Georgescu Constantin, Orastie, 445 - 35.85 - E
    18. Cristea Virgil, Cugir, 575 - 35.78 - E
    19. Bora Nicolae, Alba Iulia, 577 - 35.68 - E
    20. Crainic Adrian, Orastie, 890 - 35.5 - E
    21. Sandu Andrei, Sibiu, 5001 - 35
    22. Leric David, Lipova, 121 - 33.64 - E
    23. Dranca David, Aiud, 165 - 33.2 - EJ
    24. Szakacs Raul, Deva, 1504 - 32.9 - O
    25. Boznea Daniel, Deva, 433 - 32.18 - O
    26. Iancu Sorin, Sibiu, 1007 - 29.95 - O
    27. Hoancea Eugen, Deva, 235 - 28.42 - OW
    28. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 318 - 23.15 - O
    29. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 309 - 23.05 - O
    30. Bumbu Pavel, Razboieni, 556 - 22.94 - O

    Inscrieri Open (8 Oct 2022, ora 9:00) - 8:22:36 AM - v5.3 / cls_2022-oct

    1. Orban Alexandru, Lugoj, 102 - 31.32 - O
    2. Jichici Svetozar, Timisoara, 221 - 31.21 - OW
    3. Hancig Mircea, Timisoara, 94 - 30.85 - O
    4. Popovici Ciprian, Hunedoara, 172 - 30.69 - O
    5. Busu Romulus, Hunedoara, 643 - 30.58 - O
    6. Neamt Doru, Arad, 104 - 29.82 - OW
    7. Postelnicu Mihai, Sibiu, 255 - 29.69 - OW
    8. Cecan Vasile, Timisoara, 414 - 29.49 - O
    9. Negrea Olimpiu, Otelu Rosu, 130 - 29.47 - O
    10. Csaky Tiberiu, Resita, 223 - 29.15 - OW
    11. Pop Robert, Cugir, 1039 - 28.83 - OL
    12. Degianschi Obrad, Resita, 278 - 28.76 - O
    13. Orban Marius, Lugoj, 118 - 28.12 - O
    14. Bardas Mark, Dumbraveni SB, 250 - 27.64 - OJ
    15. Turburan Ion, Resita, 947 - 27.63 - OW
    16. Muresan Florin, Deva, 263 - 27.54 - O
    17. Fekete Istvan, Arad, 227 - 27.5 - OW
    18. Triff Raul, Deva, 216 - 27.31 - O
    19. Weiss Simona, Cisnadie, 244 - 27.06 - OF
    20. Demian Daniel, Arad, 595 - 26.93 - O
    21. Comsa Dan, Sibiu, 335 - 26.86 - OW
    22. Bucur Dan, Cisnadie, 226 - 26.2 - OW
    23. Migea Cornel, Sibiu, 207 - 26.11 - OW
    24. Dirlea Ioan, Aiud, 324 - 25.8 - OD
    25. Naghi Vlad, Hunedoara, 181 - 25.29 - O
    26. Timaru Ilie, Sibiu, 359 - 25.14 - O
    27. Stanciu Dumitru, Simeria, 285 - 25.1 - O
    28. Coste Rafael, Lupeni, 1501 - 24.85 - O
    29. Bozosan Petre, Sibiu, 193 - 24.57 - OW
    30. Barbulescu Dan, Sibiu, 334 - 24.31 - OW
    31. Androne Daniel, Petrila, 1518 - 24.15 - O
    32. Urian Nicusor, Alba Iulia, 3691 - 23.5 - OW
    33. Stancu Tiberiu, Deva, 838 - 23.38 - OW
    34. Radu Constantin, Sibiu, 391 - 23.26 - OW
    35. Morar Alin, Alba Iulia, 518 - 23.14 - O
    36. Kromek Iulian, Cugir, 622 - 23.04 - O
    37. Balaj Roland, Arad, 377 - 21.95 - O
    38. Brabete Danut, Deva, 1446 - 21.9 - O
    39. Andrei Gheorghe, Petrila, 1619 - 21.15 - OW
    40. Starcz Adrian, Lupeni, 897 - 19.52 - A
    41. Zdrenghea Mircea, Orastie, 1073 - 14.82 - A
    42. Buie Laurentiu, Arad, 579 - 13.39 - A

    Inscrieri Avansati (8 Oct 2022, ora 15:00) - 8:22:51 AM - v5.3 / cls_2022-oct

    1. Valcica Raul Ginno, Uricani, 1061 - 19.97 - A
    2. Popescu Radu, Arad, 232 - 19.95 - A
    3. Botanel Grigore, Rovinari, 714 - 19.34 - A
    4. Dusan Marcel, Arad, 350 - 18.81 - AW
    5. Cobzaru Radu, Deva, 268 - 18.74 - A
    6. Midvichi Alexandru, Deva, 2424 - 18.1 - A
    7. Zsok Arcadie, Deva, 1834 - 18 - A
    8. Clesiu Florin, Deva, 956 - 17.68 - A
    9. Oprean Andrei, Brad, 390 - 17.38 - A
    10. Tatar Dorel, Calan, 669 - 16.78 - AW
    11. Matei Dumitru, Deva, 464 - 16.75 - AW
    12. Jurj Sorin, Calan, 1340 - 16.33 - A
    13. Muntean Atila, Hunedoara, 563 - 15.47 - A
    14. Galca Cristian, Iasi, 478 - 15.39 - A
    15. Gipsy King, Hunedoara, 549 - 14.97 - AW
    16. Dascalu Cosmin Stefan, Cluj Napoca, 928 - 14.91 - A
    17. Negru Marius, Deva, 772 - 14.87 - A
    18. Glavan Radu, Timisoara, 939 - 14.64 - A
    19. Chivaran Alin, Caransebes, 567 - 14.58 - A
    20. Poenariu Darius, Arad, 899 - 13.9 - A
    21. Susman Dan, Alba Iulia, 621 - 13.61 - A
    22. Tedi Ioja, Calan, 858 - 13.5 - A
    23. Bogdan Raul, Deva, 701 - 13.47 - A
    24. Vilculescu Vlad, Timisoara, 1227 - 13.45 - A
    25. Moldoveanu Sorin Florian, Hunedoara, 885 - 13.04 - A
    26. Seniuc Radu, Arad, 936 - 13.01 - A
    27. Virvorea Mihai, Sibiu, 2453 - 12.9 - A
    28. Schiau Teodora, Hunedoara, 1408 - 12.83 - AF
    29. Moldovean Valer, Calan, 873 - 12.44 - A
    30. Schiau Dan, Hunedoara, 1150 - 12.24 - A
    31. Popa Nicolae, Cergau Mare, 1491 - 11.7 - A
    32. Popovici Sandu, Sibiu, 938 - 11.58 - A
    33. Balanean Andrei, Sibiu, 1335 - 11.33 - A
    34. Beschiu Daniel, Sibiu, 1891 - 11.07 - A
    35. Dzitac Denis, Sacu, 2100 - 10.8 - A
    36. Luca Ioan, Sibiu, 809 - 10.52 - AW
    37. Andrei Denisa, Petrosani, 2595 - 10.3 - AF
    38. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 636 - 10.1 - A
    39. Pralea Constantin, Alba Iulia, 869 - 8.71 - HW
    40. Dragan Marius, Hunedoara, 1018 - 8.35 - H
    41. Drulea Petru, Jimbolia, 1604 - 7.15 - H
    42. Cocos Claudiu, Calan, 2421 - 6.85 - H

    Inscrieri Hobby (8 Oct 2022, ora 15:00) - 8:23:02 AM - v5.3 / cls_2022-oct

    1. Marian Ioan, Alba Iulia, 900 - 9.76 - HW
    2. Sebestyen Tiberiu, Deva, 4126 - 9.5 - H
    3. Nagy Eduard, Deva, 940 - 8.96 - H
    4. Rusu Stefan, Deva, 2848 - 8.6 - H
    5. Volanin Rares, Sibiu, 1115 - 8.29 - H
    6. Toplician Mihai, Hunedoara, 1194 - 8.2 - H
    7. Midvichi Daniel, Deva, 2498 - 7.05 - H
    8. Balasa Mihai, Sibiu, 1114 - 6.42 - H
    9. Popa Mihai, Sibiu, 1488 - 5.83 - H
    10. Marcu Cristian, Alba Iulia, 1569 - 5.57 - H
    11. Bolos Viorel, Hateg, 2350 - 5.5 - H
    12. Ghete Alexandru, Timisoara, 1557 - 5.37 - H
    13. Gherman Vlad, Timisoara, 2089 - 5.1 - H
    14. Susman Alexandru, Alba Iulia, 1415 - 4.96 - H
    15. Both David, Deva, 2347 - 4.67 - H
    16. Neacsu Emilian, Timisoara, 2784 - 4.5 - H
    17. Valcica Razvan Daniel, Uricani, 2244 - 4 - H
    18. Telman Matei, Deva, 2824 - 4 - H
    19. Firican Andrei, Deva, 4280 - 0 - H
    20. Pasconi Carmen, Mintia, 5001 - 0
    21. Pasconi Anton, Mintia, 5002 - 0
    22. Popa Dorina, Deva, 5003 - 0
    23. Mihuti Gigel, Deva, 5004 - 0
    24. Sorescu Mihai, Deva, 5005 - 0
    25. Cojocaru Paul, Deva, 5006 - 0
    26. Dragotescu Iulian Darius, Deva, 5008 - 0
    27. Costea Adrian, Deva, 5009 - 0
    28. Silaghi Adrian, Deva, 5011 - 0
    29. Blaga Lucian, Deva, 5012 - 0
    30. Parvan Dumitru, Deva, 5013 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Almas Adrian, Deva, 2517 - 5.25 - H
    2. Tulpan George Laurentiu, Timisoara, 2555 - 6.3 - H
    3. Csiszer Tibor, Sighisoara, 1130 - 8.71 - H
    4. Drulea Petru, Jimbolia, 1604 - 7.15 - H
    5. Drulea Radu Vlad, Jimbolia, 4232 - 0 - H
    6. Blaga Iulian Dan, Paulis, 5015 - 0
    7. Budeanu Dan, Sannicolau Mare, 1653 - 5.57 - H
    8. Iloni Roman Gheorghe, Arad, 5016 - 0
    9. Vasiu Stefan, Alba Iulia, 5017 - 0
    10. Ioana Radutiu, Hunedoara, 5018 - 0
    11. Rusu Bogdan, Aiud, 1868 - 5.77 - H

    Ultima editare de Eugen Hoancea; 09.oct.2022, 07:28.

    Comentariu


    • #3
      Gr.inferioara nr. 1 - Elite ...... Masa nr. 9
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 MOLDOVAN HORVATH CSABA - Targu Mures
      3-1
      3-0
      3-1
      3-0
      4
      1
      2 KAPOSTA VICTOR - Arad
      1-3
      2-3
      3-0
      0-3
      1
      4
      3 SZEMCIUK ISTVAN - Deva
      0-3
      3-2
      3-2
      1-3
      2
      3
      4 CRAINIC ADRIAN - Orastie
      1-3
      0-3
      2-3
      0-3
      0
      5 IANCU SORIN - Sibiu
      0-3
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      2
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Elite ...... Masa nr. 10
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 ROMAN BOGDAN - Arad
      3-0
      3-2
      3-0
      3-1
      4
      1
      2 GRIGORE ALEXANDRU - Campina
      0-3
      3-1
      2-3
      3-0
      2
      2
      3 MITZEA ALEXANDRU - Sibiu
      2-3
      1-3
      3-2
      3-0
      2
      3
      4 DRANCA DAVID - Aiud
      0-3
      3-2
      2-3
      1-3
      1
      5 BOZNEA DANIEL - Deva
      1-3
      0-3
      0-3
      3-1
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Elite ...... Masa nr. 11
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 MANDRU BOGDAN - Hunedoara
      3-0
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 MURESAN OVIDIU - Caransebes
      0-3
      2-3
      1-3
      1-3
      0
      3 ISTRATE CRISTIAN - Timisoara
      1-3
      3-2
      3-0
      2-3
      2
      2
      1
      2
      1
      4 LERIC DAVID - Lipova
      0-3
      3-1
      0-3
      3-2
      2
      4
      -3
      -2
      1
      5 HOANCEA EUGEN - Deva
      0-3
      3-1
      3-2
      2-3
      2
      3
      -1
      0
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Elite ...... Masa nr. 12
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 VERDET ADRIAN - Timisoara
      2-3
      3-1
      0-3
      3-0
      2
      3
      1
      -1
      1
      2 DAMIAN ALIN - Campia Turzii
      3-2
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      3 BUTURA VASILE - Alba Iulia
      1-3
      0-3
      3-2
      3-2
      2
      4
      -3
      -1
      1
      4 SZAKACS RAUL - Deva
      3-0
      0-3
      2-3
      3-0
      2
      2
      2
      2
      1
      5 BARDAS PATRICK - Dumbraveni SB
      0-3
      0-3
      2-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - Elite ...... Masa nr. 5
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 GOVOREANU FLORIN - Cisnadie
      3-1
      0-3
      3-1
      3-0
      3
      2
      2 POPA RADU - Deva
      1-3
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      3 GEORGESCU CONSTANTIN - Orastie
      3-0
      3-1
      3-0
      2-3
      3
      1
      4 SANDU ANDREI - Sibiu
      1-3
      1-3
      0-3
      2-3
      0
      5 BARDAS IOAN - Dumbraveni SB
      0-3
      0-3
      3-2
      3-2
      2
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - Elite ...... Masa nr. 6
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 PAVEL CALIN - Hunedoara
      0-3
      3-0
      3-2
      3-0
      3
      3
      4
      -2
      1
      2 ZBANCU LEO - Deva
      3-0
      3-0
      1-3
      3-0
      3
      2
      7
      1
      1
      3 CRISTEA VIRGIL - Cugir
      0-3
      0-3
      1-3
      3-1
      1
      4
      4 BORA NICOLAE - Alba Iulia
      2-3
      3-1
      3-1
      3-2
      3
      1
      4
      1
      1
      5 BUMBU PAVEL - Razboieni
      0-3
      0-3
      1-3
      2-3
      0
      -

      Gr.superioara nr. 1 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 MOLDOVAN HORVATH CSABA - Targu Mures
      3-1
      3-1
      2
      1
      2 VERDET ADRIAN - Timisoara
      1-3
      2-3
      0
      3 POPA RADU - Deva
      1-3
      3-2
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 2 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 ROMAN BOGDAN - Arad
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 HOANCEA EUGEN - Deva
      0-3
      2-3
      0
      3 PAVEL CALIN - Hunedoara
      1-3
      3-2
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 3 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 MANDRU BOGDAN - Hunedoara
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 MITZEA ALEXANDRU - Sibiu
      0-3
      3-0
      1
      2
      3 CRISTEA VIRGIL - Cugir
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 4 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 DAMIAN ALIN - Campia Turzii
      3-2
      3-0
      2
      1
      2 SZEMCIUK ISTVAN - Deva
      2-3
      3-2
      1
      2
      3 BARDAS IOAN - Dumbraveni SB
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 5 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 GEORGESCU CONSTANTIN - Orastie
      3-0
      1-3
      1
      2
      2 IANCU SORIN - Sibiu
      0-3
      2-3
      0
      3 BUTURA VASILE - Alba Iulia
      3-1
      3-2
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 6 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 BORA NICOLAE - Alba Iulia
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 GRIGORE ALEXANDRU - Campina
      0-3
      2-3
      0
      3 LERIC DAVID - Lipova
      0-3
      3-2
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 7 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 ZBANCU LEO - Deva
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 ISTRATE CRISTIAN - Timisoara
      0-3
      3-1
      1
      2
      3 BOZNEA DANIEL - Deva
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 8 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 GOVOREANU FLORIN - Cisnadie
      3-0
      2-3
      1
      2
      2 SZAKACS RAUL - Deva
      0-3
      2-3
      0
      3 KAPOSTA VICTOR - Arad
      3-2
      3-2
      2
      1
      -

      Eliminatorii Elite

      1. Moldovan Horvath Csaba
      ------------------------- Moldovan Horvath Csaba 3-1
      16. Mitzea Alexandru
      ----------------------------------- Moldovan Horvath Csaba 3-0
      9. Leric David
      ------------------------- Kaposta Victor 1-3
      8. Kaposta Victor
      -------------------------------------------------- Moldovan Horvath Csaba 3-0
      5. Butura Vasile
      ------------------------- Butura Vasile 3-1
      12. Istrate Cristian
      ----------------------------------- Pavel Calin 1-3
      13. Pavel Calin
      ------------------------- Pavel Calin 3-0
      4. Damian Alin
      ----------------------------------------------------------------- Moldovan Horvath Csaba 3-2
      3. Mandru Bogdan
      ------------------------- Mandru Bogdan 3-1
      14. Popa Radu
      ----------------------------------- Mandru Bogdan 3-0
      11. Govoreanu Florin
      ------------------------- Govoreanu Florin 3-1
      6. Bora Nicolae
      -------------------------------------------------- Zbancu Leo 2-3
      7. Zbancu Leo
      ------------------------- Zbancu Leo 3-0
      10. Georgescu Constantin
      ----------------------------------- Zbancu Leo 3-2
      15. Szemciuk Istvan
      ------------------------- Roman Bogdan 1-3
      2. Roman Bogdan

      Gr.inferioara nr. 1 - Open ...... Masa nr. 1
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj
      3-1
      3-1
      3-0
      3-1
      4
      1
      2 MURESAN FLORIN - Deva
      1-3
      0-3
      1-3
      2-3
      0
      3 FEKETE ISTVAN - Arad
      1-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      4 URIAN NICUSOR - Alba Iulia
      0-3
      3-1
      0-3
      1-3
      1
      4
      5 KROMEK IULIAN - Cugir
      1-3
      3-2
      0-3
      3-1
      2
      3
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Open ...... Masa nr. 2
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 JICHICI SVETOZAR - Timisoara
      3-1
      3-1
      1-3
      3-1
      3
      1
      2 TURBURAN ION - Resita
      1-3
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      2
      3 TRIFF RAUL - Deva
      1-3
      2-3
      3-0
      3-2
      2
      3
      4 ANDRONE DANIEL - Petrila
      3-1
      0-3
      0-3
      3-1
      2
      4
      5 RADU CONSTANTIN - Sibiu
      1-3
      0-3
      2-3
      1-3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Open ...... Masa nr. 3
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 HANCIG MIRCEA - Timisoara
      3-2
      2-3
      3-1
      3-2
      3
      2
      3
      0
      1
      2 BARDAS MARK - Dumbraveni SB
      2-3
      3-0
      3-1
      3-1
      3
      1
      6
      2
      1
      3 WEISS SIMONA - Cisnadie
      3-2
      0-3
      3-0
      3-2
      3
      3
      2
      -2
      1
      4 BARBULESCU DAN - Sibiu
      1-3
      1-3
      0-3
      1-3
      0
      5 MORAR ALIN - Alba Iulia
      2-3
      1-3
      2-3
      3-1
      1
      4
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Open ...... Masa nr. 4
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 POPOVICI CIPRIAN - Hunedoara
      2-3
      3-0
      3-0
      3-2
      3
      1
      6
      2
      1
      2 ORBAN MARIUS - Lugoj
      3-2
      1-3
      3-2
      3-1
      3
      3
      2
      -1
      1
      3 DEMIAN DANIEL - Arad
      0-3
      3-1
      3-2
      3-1
      3
      2
      2
      -1
      1
      4 BOZOSAN PETRE - Sibiu
      0-3
      2-3
      2-3
      3-1
      1
      4
      5 STANCU TIBERIU - Deva
      2-3
      1-3
      1-3
      1-3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - Open ...... Masa nr. 7
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 BUSU ROMULUS - Hunedoara
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      1
      2 DEGIANSCHI OBRAD - Resita
      0-3
      2-3
      2-3
      0
      4
      3 COMSA DAN - Sibiu
      1-3
      3-2
      0-3
      1
      3
      4 COSTE RAFAEL - Lupeni
      5 BALAJ ROLAND - Arad
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - Open ...... Masa nr. 8
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 NEAMT DORU - Arad
      1-3
      2-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      -3
      0
      1
      2 POP ROBERT - Cugir
      3-1
      2-3
      3-0
      3-0
      3
      2
      3 BUCUR DAN - Cisnadie
      3-2
      3-2
      3-2
      3-0
      4
      1
      4 TIMARU ILIE - Sibiu
      3-0
      0-3
      2-3
      2-3
      1
      3
      -2
      2
      1
      5 BRABETE DANUT - Deva
      0-3
      0-3
      0-3
      3-2
      1
      -8
      -2
      1
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 7 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 POSTELNICU MIHAI - Sibiu
      3-1
      3-2
      3-2
      3-0
      3-0
      5
      1
      2 CSAKY TIBERIU - Resita
      1-3
      3-1
      0-3
      3-0
      3-2
      3
      3
      1
      -1
      1
      3 DIRLEA IOAN - Aiud
      2-3
      1-3
      3-2
      3-1
      3-0
      3
      4
      3
      -1
      1
      4 STANCIU DUMITRU - Simeria
      2-3
      3-0
      2-3
      3-0
      3-0
      3
      2
      7
      2
      1
      5 ANDREI GHEORGHE - Petrila
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      3-1
      1
      6 BUIE LAURENTIU - Arad
      0-3
      2-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 8 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 CECAN VASILE - Timisoara
      2-3
      1-3
      3-2
      3-1
      3-1
      3
      3
      2 NEGREA OLIMPIU - Otelu Rosu
      3-2
      1-3
      3-2
      3-1
      3-1
      4
      2
      3 MIGEA CORNEL - Sibiu
      3-1
      3-1
      3-2
      3-0
      3-0
      5
      1
      4 NAGHI VLAD - Hunedoara
      2-3
      2-3
      2-3
      3-1
      3-0
      2
      4
      5 STARCZ ADRIAN - Lupeni
      1-3
      1-3
      0-3
      1-3
      3-1
      1
      6 ZDRENGHEA MIRCEA - Orastie
      1-3
      1-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      -

      Gr.superioara nr. 1 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj
      3-0
      3-2
      3-1
      3
      1
      2 DEMIAN DANIEL - Arad
      0-3
      3-1
      0-3
      1
      3 WEISS SIMONA - Cisnadie
      2-3
      1-3
      2-3
      0
      4 ANDRONE DANIEL - Petrila
      1-3
      3-0
      3-2
      2
      2
      -
      Gr.superioara nr. 2 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 JICHICI SVETOZAR - Timisoara
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      1
      -2
      1
      2 BALAJ ROLAND - Arad
      3-0
      0-3
      3-2
      2
      2
      1
      0
      1
      3 ORBAN MARIUS - Lugoj
      2-3
      3-0
      3-1
      2
      1
      4
      2
      1
      4 MORAR ALIN - Alba Iulia
      0-3
      2-3
      1-3
      0
      -6
      -
      Gr.superioara nr. 3 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 BARDAS MARK - Dumbraveni SB
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 POP ROBERT - Cugir
      2-3
      3-1
      3-1
      2
      2
      3 COMSA DAN - Sibiu
      0-3
      1-3
      1-3
      0
      4 BOZOSAN PETRE - Sibiu
      0-3
      1-3
      3-1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 4 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 POPOVICI CIPRIAN - Hunedoara
      3-0
      3-2
      3-1
      3
      1
      2 STANCIU DUMITRU - Simeria
      0-3
      1-3
      1-3
      0
      3 TIMARU ILIE - Sibiu
      2-3
      3-1
      0-3
      1
      4 DEGIANSCHI OBRAD - Resita
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      -
      Gr.superioara nr. 5 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 BUSU ROMULUS - Hunedoara
      2-3
      3-0
      0-3
      1
      2 NEGREA OLIMPIU - Otelu Rosu
      3-2
      0-3
      1-3
      1
      3 CSAKY TIBERIU - Resita
      0-3
      3-0
      3-1
      2
      1
      4 NEAMT DORU - Arad
      3-0
      3-1
      1-3
      2
      2
      -
      Gr.superioara nr. 6 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 BUCUR DAN - Cisnadie
      3-0
      2-3
      1-3
      1
      2 FEKETE ISTVAN - Arad
      0-3
      3-0
      0-3
      1
      3 CECAN VASILE - Timisoara
      3-2
      0-3
      3-2
      2
      1
      4 DIRLEA IOAN - Aiud
      3-1
      3-0
      2-3
      2
      2
      -
      Gr.superioara nr. 7 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 POSTELNICU MIHAI - Sibiu
      2-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      2 TURBURAN ION - Resita
      3-2
      3-2
      3-1
      3
      1
      3 KROMEK IULIAN - Cugir
      2-3
      2-3
      2-3
      0
      4 NAGHI VLAD - Hunedoara
      0-3
      1-3
      3-2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 8 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 MIGEA CORNEL - Sibiu
      3-2
      0-3
      3-2
      2
      -1
      -2
      1
      2 HANCIG MIRCEA - Timisoara
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      1
      5
      2
      1
      3 TRIFF RAUL - Deva
      3-0
      0-3
      3-0
      2
      2
      3
      0
      1
      4 URIAN NICUSOR - Alba Iulia
      2-3
      0-3
      0-3
      0
      -7
      -

      Eliminatorii Open

      1. Orban Alexandru
      ------------------------- Pop Robert 1-3
      16. Pop Robert
      ----------------------------------- Dirlea Ioan 2-3
      9. Dirlea Ioan
      ------------------------- Dirlea Ioan 3-1
      8. Hancig Mircea
      -------------------------------------------------- Dirlea Ioan 3-0
      5. Csaky Tiberiu
      ------------------------- Postelnicu Mihai 2-3
      12. Postelnicu Mihai
      ----------------------------------- Popovici Ciprian 2-3
      13. Balaj Roland
      ------------------------- Popovici Ciprian 2-3
      4. Popovici Ciprian
      ----------------------------------------------------------------- Dirlea Ioan 3-0
      3. Bardas Mark
      ------------------------- Bardas Mark 3-1
      14. Androne Daniel
      ----------------------------------- Triff Raul 0-3
      11. Triff Raul
      ------------------------- Triff Raul 3-0
      6. Cecan Vasile
      -------------------------------------------------- Degianschi Obrad 1-3
      7. Turburan Ion
      ------------------------- Neamt Doru 0-3
      10. Neamt Doru
      ----------------------------------- Degianschi Obrad 2-3
      15. Degianschi Obrad
      ------------------------- Degianschi Obrad 3-0
      2. Orban Marius

      Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 VALCICA RAUL GINNO - Uricani
      3-1
      3-0
      2-3
      3-0
      3
      1
      2 DASCALU COSMIN STEFAN - Cluj Napoca
      1-3
      2-3
      3-2
      3-0
      2
      3
      3 NEGRU MARIUS - Deva
      0-3
      3-2
      3-2
      3-1
      3
      2
      4 POPOVICI SANDU - Sibiu
      3-2
      2-3
      2-3
      1-3
      1
      5 DZITAC DENIS - Sacu
      0-3
      0-3
      1-3
      3-1
      1
      4
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 POPESCU RADU - Arad
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 GIPSY KING - Hunedoara
      0-3
      3-0
      3-0
      2-3
      2
      3
      3 GLAVAN RADU - Timisoara
      0-3
      0-3
      3-1
      0-3
      1
      4
      4 POPA NICOLAE - Cergau Mare
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      5 BESCHIU DANIEL - Sibiu
      0-3
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      2
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 BOTANEL GRIGORE - Rovinari
      3-0
      1-3
      2-3
      3-0
      2
      2
      3
      2
      1
      2 MATEI DUMITRU - Deva
      0-3
      0-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      -1
      -1
      1
      3 POENARIU DARIUS - Arad
      3-1
      3-0
      3-1
      3-1
      4
      1
      4 SCHIAU DAN - Hunedoara
      3-2
      1-3
      1-3
      3-0
      2
      4
      0
      -1
      1
      5 BALANEAN ANDREI - Sibiu
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 DUSAN MARCEL - Arad
      3-2
      3-2
      3-0
      3-1
      4
      1
      2 MUNTEAN ATILA - Hunedoara
      2-3
      3-0
      3-1
      2-3
      2
      2
      3 BOGDAN RAUL - Deva
      2-3
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      3
      4 MOLDOVEAN VALER - Calan
      0-3
      1-3
      2-3
      3-2
      1
      4
      5 LUCA IOAN - Sibiu
      1-3
      3-2
      0-3
      2-3
      1
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 COBZARU RADU - Deva
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      2 JURJ SORIN - Calan
      3-0
      3-1
      1-3
      3-0
      3
      2
      6
      0
      1
      3 SUSMAN DAN - Alba Iulia
      3-0
      1-3
      3-0
      3-1
      3
      1
      6
      1
      1
      4 SCHIAU TEODORA - Hunedoara
      3-0
      3-1
      0-3
      3-1
      3
      3
      4
      -1
      1
      5 ANDREI DENISA - Petrosani
      3-0
      0-3
      1-3
      1-3
      1
      4
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 MIDVICHI ALEXANDRU - Deva
      3-1
      3-0
      3-1
      3-1
      4
      1
      2 GALCA CRISTIAN - Iasi
      1-3
      1-3
      3-1
      3-1
      2
      3
      0
      0
      1
      3 TEDI IOJA - Calan
      0-3
      3-1
      0-3
      3-2
      2
      4
      -3
      -1
      1
      4 VIRVOREA MIHAI - Sibiu
      1-3
      1-3
      3-0
      3-1
      2
      2
      1
      1
      1
      5 DRAGAN MARIUS - Hunedoara
      1-3
      1-3
      2-3
      1-3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 7 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 ZSOK ARCADIE - Deva
      3-0
      3-0
      0-3
      3-0
      3-1
      4
      1
      2 TATAR DOREL - Calan
      0-3
      2-3
      3-0
      3-1
      3-1
      3
      3
      3 CHIVARAN ALIN - Caransebes
      0-3
      3-2
      3-0
      3-0
      3-2
      4
      2
      4 SENIUC RADU - Arad
      3-0
      0-3
      0-3
      2-3
      3-2
      2
      4
      5 PRALEA CONSTANTIN - Alba Iulia
      0-3
      1-3
      0-3
      3-2
      0-3
      1
      6 DRULEA PETRU - Jimbolia
      1-3
      1-3
      2-3
      2-3
      3-0
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 8 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 CLESIU FLORIN - Deva
      3-0
      3-1
      3-0
      3-0
      3-1
      5
      1
      2 OPREAN ANDREI - Brad
      0-3
      3-2
      3-1
      1-3
      3-0
      3
      3
      3 VILCULESCU VLAD - Timisoara
      1-3
      2-3
      3-1
      1-3
      3-1
      2
      4
      4 MOLDOVEANU SORIN FLORIAN - Hunedoara
      0-3
      1-3
      1-3
      0-3
      3-2
      1
      5 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
      0-3
      3-1
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      2
      6 COCOS CLAUDIU - Calan
      1-3
      0-3
      1-3
      2-3
      0-3
      0
      -

      Gr.superioara nr. 1 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 VALCICA RAUL GINNO - Uricani
      3-1
      3-2
      3-1
      3
      1
      2 MUNTEAN ATILA - Hunedoara
      1-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      3 MATEI DUMITRU - Deva
      2-3
      2-3
      2-3
      0
      4 GLAVAN RADU - Timisoara
      1-3
      0-3
      3-2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 2 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 POPESCU RADU - Arad
      3-2
      2-3
      2-3
      1
      -1
      0
      1
      2 JURJ SORIN - Calan
      2-3
      0-3
      3-1
      1
      2
      -2
      1
      1
      3 BOGDAN RAUL - Deva
      3-2
      3-0
      3-2
      3
      1
      5
      4 SCHIAU DAN - Hunedoara
      3-2
      1-3
      2-3
      1
      -2
      -1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 3 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 POENARIU DARIUS - Arad
      3-2
      3-1
      2-3
      2
      2
      2 VIRVOREA MIHAI - Sibiu
      2-3
      2-3
      3-1
      1
      3 SCHIAU TEODORA - Hunedoara
      1-3
      3-2
      0-3
      1
      4 MOLDOVEAN VALER - Calan
      3-2
      1-3
      3-0
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 4 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 DUSAN MARCEL - Arad
      3-2
      2-3
      0-3
      1
      2 CHIVARAN ALIN - Caransebes
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      1
      3 GALCA CRISTIAN - Iasi
      3-2
      0-3
      3-0
      2
      2
      4 ANDREI DENISA - Petrosani
      3-0
      0-3
      0-3
      1
      -
      Gr.superioara nr. 5 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 SUSMAN DAN - Alba Iulia
      1-3
      2-3
      2-3
      0
      2 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      1
      3 TATAR DOREL - Calan
      3-2
      0-3
      3-2
      2
      2
      4 TEDI IOJA - Calan
      3-2
      0-3
      2-3
      1
      -
      Gr.superioara nr. 6 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 MIDVICHI ALEXANDRU - Deva
      3-2
      3-1
      3-1
      3
      1
      2 NEGRU MARIUS - Deva
      2-3
      1-3
      2-3
      0
      3 OPREAN ANDREI - Brad
      1-3
      3-1
      3-1
      2
      2
      4 SENIUC RADU - Arad
      1-3
      3-2
      1-3
      1
      -
      Gr.superioara nr. 7 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 ZSOK ARCADIE - Deva
      3-2
      0-3
      1-3
      1
      2 BESCHIU DANIEL - Sibiu
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      1
      3 DASCALU COSMIN STEFAN - Cluj Napoca
      3-0
      0-3
      1-3
      1
      4 VILCULESCU VLAD - Timisoara
      3-1
      0-3
      3-1
      2
      2
      -
      Gr.superioara nr. 8 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 CLESIU FLORIN - Deva
      0-3
      1-3
      3-1
      1
      2 BOTANEL GRIGORE - Rovinari
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      1
      3 GIPSY KING - Hunedoara
      3-1
      1-3
      3-0
      2
      2
      4 DZITAC DENIS - Sacu
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      -

      Eliminatorii Avansati

      1. Valcica Raul Ginno
      ------------------------- Valcica Raul Ginno 3-1
      16. Poenariu Darius
      ----------------------------------- Valcica Raul Ginno 3-0
      9. Oprean Andrei
      ------------------------- Botanel Grigore 0-3
      8. Botanel Grigore
      -------------------------------------------------- Valcica Raul Ginno 3-1
      5. Stoicescu Gheorghe
      ------------------------- Stoicescu Gheorghe 3-1
      12. Vilculescu Vlad
      ----------------------------------- Stoicescu Gheorghe 3-2
      13. Jurj Sorin
      ------------------------- Jurj Sorin 3-0
      4. Chivaran Alin
      ----------------------------------------------------------------- Valcica Raul Ginno 3-0
      3. Moldovean Valer
      ------------------------- Muntean Atila 2-3
      14. Muntean Atila
      ----------------------------------- Muntean Atila 3-1
      11. Gipsy King
      ------------------------- Midvichi Alexandru 2-3
      6. Midvichi Alexandru
      -------------------------------------------------- Galca Cristian 1-3
      7. Beschiu Daniel
      ------------------------- Beschiu Daniel 3-1
      10. Tatar Dorel
      ----------------------------------- Galca Cristian 1-3
      15. Galca Cristian
      ------------------------- Galca Cristian 3-1
      2. Bogdan Raul

      Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 MARIAN IOAN - Alba Iulia
      3-0
      3-0
      3-0
      1-3
      3
      2
      2 GHETE ALEXANDRU - Timisoara
      0-3
      3-0
      3-0
      0-3
      2
      3
      3 VALCICA RAZVAN DANIEL - Uricani
      0-3
      0-3
      3-0
      0-3
      1
      4
      4 SORESCU MIHAI - Deva
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      5 COJOCARU PAUL - Deva
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 SEBESTYEN TIBERIU - Deva
      3-2
      3-0
      3-0
      0-3
      3
      2
      2 BALASA MIHAI - Sibiu
      2-3
      3-1
      3-0
      1-3
      2
      3
      3 SUSMAN ALEXANDRU - Alba Iulia
      0-3
      1-3
      3-1
      0-3
      1
      4
      4 MIHUTI GIGEL - Deva
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      5 DRAGOTESCU IULIAN DARIUS - Deva
      3-0
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 NAGY EDUARD - Deva
      3-0
      3-0
      0-3
      3-0
      3
      2
      2 MARCU CRISTIAN - Alba Iulia
      0-3
      3-2
      1-3
      3-0
      2
      3
      3 NEACSU EMILIAN - Timisoara
      0-3
      2-3
      1-3
      3-2
      1
      4
      4 POPA DORINA - Deva
      3-0
      3-1
      3-1
      3-0
      4
      1
      5 COSTEA ADRIAN - Deva
      0-3
      0-3
      2-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 RUSU STEFAN - Deva
      0-3
      3-0
      3-2
      2-3
      2
      4
      2 POPA MIHAI - Sibiu
      3-0
      3-0
      1-3
      3-0
      3
      2
      3 BOTH DAVID - Deva
      0-3
      0-3
      1-3
      2-3
      0
      4 PASCONI ANTON - Mintia
      2-3
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      1
      5 SILAGHI ADRIAN - Deva
      3-2
      0-3
      3-2
      0-3
      2
      3
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 VOLANIN RARES - Sibiu
      2-3
      3-1
      3-0
      3-1
      3
      2
      2 BOLOS VIOREL - Hateg
      3-2
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      3 GHERMAN VLAD - Timisoara
      1-3
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      4 FIRICAN ANDREI - Deva
      0-3
      0-3
      0-3
      3-2
      1
      4
      5 BLAGA LUCIAN - Deva
      1-3
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 TOPLICIAN MIHAI - Hunedoara
      3-2
      3-1
      3-0
      3-1
      4
      1
      2 MIDVICHI DANIEL - Deva
      2-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      3 TELMAN MATEI - Deva
      1-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      4 PASCONI CARMEN - Mintia
      0-3
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      5 PARVAN DUMITRU - Deva
      1-3
      0-3
      3-1
      0-3
      1
      4
      -

      Gr.superioara nr. 1 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 COJOCARU PAUL - Deva
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 SILAGHI ADRIAN - Deva
      0-3
      0-3
      0
      3 GHERMAN VLAD - Timisoara
      0-3
      3-0
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 2 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 DRAGOTESCU IULIAN DARIUS - Deva
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 MARCU CRISTIAN - Alba Iulia
      0-3
      3-0
      1
      2
      3 PASCONI CARMEN - Mintia
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 3 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 POPA DORINA - Deva
      1-3
      3-0
      1
      2
      2 BALASA MIHAI - Sibiu
      3-1
      3-0
      2
      1
      3 PARVAN DUMITRU - Deva
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 4 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 PASCONI ANTON - Mintia
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 GHETE ALEXANDRU - Timisoara
      0-3
      3-0
      1
      2
      3 FIRICAN ANDREI - Deva
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 5 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 BOLOS VIOREL - Hateg
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 MARIAN IOAN - Alba Iulia
      0-3
      3-0
      1
      2
      3 RUSU STEFAN - Deva
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 6 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 TOPLICIAN MIHAI - Hunedoara
      3-1
      3-0
      2
      1
      2 SEBESTYEN TIBERIU - Deva
      1-3
      3-0
      1
      2
      3 NEACSU EMILIAN - Timisoara
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 7 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 MIDVICHI DANIEL - Deva
      0-3
      3-1
      1
      2
      2 NAGY EDUARD - Deva
      3-0
      3-0
      2
      1
      3 SUSMAN ALEXANDRU - Alba Iulia
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 8 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 VOLANIN RARES - Sibiu
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 POPA MIHAI - Sibiu
      0-3
      2-3
      0
      3 VALCICA RAZVAN DANIEL - Uricani
      0-3
      3-2
      1
      2
      -

      Eliminatorii Hobby

      1. Cojocaru Paul
      ------------------------- Cojocaru Paul 3-0
      16. Popa Dorina
      ----------------------------------- Cojocaru Paul 3-0
      9. Sebestyen Tiberiu
      ------------------------- Volanin Rares 0-3
      8. Volanin Rares
      -------------------------------------------------- Cojocaru Paul 3-1
      5. Bolos Viorel
      ------------------------- Bolos Viorel 3-1
      12. Midvichi Daniel
      ----------------------------------- Pasconi Anton 1-3
      13. Marcu Cristian
      ------------------------- Pasconi Anton 1-3
      4. Pasconi Anton
      ----------------------------------------------------------------- Marian Ioan 1-3
      3. Balasa Mihai
      ------------------------- Balasa Mihai 3-0
      14. Gherman Vlad
      ----------------------------------- Toplician Mihai 1-3
      11. Valcica Razvan Daniel
      ------------------------- Toplician Mihai 0-3
      6. Toplician Mihai
      -------------------------------------------------- Marian Ioan 0-3
      7. Nagy Eduard
      ------------------------- Marian Ioan 0-3
      10. Marian Ioan
      ----------------------------------- Marian Ioan 3-2
      15. Ghete Alexandru
      ------------------------- Dragotescu Iulian Darius 0-3
      2. Dragotescu Iulian Darius

      Ultima editare de Eugen Hoancea; 09.oct.2022, 13:05.

      Comentariu


      • #4
        Se inscriu la hobby:
        Pasconi Carmen si Pasconi Anton , ambii din Mintia.
        Popa Dorina si Mihuti Gigel, ambii din Deva.


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comentariu


        • #5
          Popa Radu - Deva – Elite
          Szemciuk Istvan - Deva - Elite
          Zbancu Leo – Deva – Elite
          Georgescu Constantin – Orastie – Elite
          Pavel Calin – Hunedoara – Elite
          Mandru Bogdan – Hunedoara - Elite
          Hoancea Eugen - Deva – Elite

          Comentariu


          • #6
            Se inscriu la hobby:
            Sorescu Mihai si Cojocaru Paul, ambii din Deva.


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comentariu


            • #7
              Se inscriu
              Caraus Sorin - Deva- open
              Boznea Daniel - Deva - elite
              Gheorghe Nicu -Dr. Turnu Severin-elite


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Ultima editare de dani 0205; 19.sep.2022, 14:13.

              Comentariu


              • #8
                Din Deva
                - la Hobby
                Midvichi Daniel
                Chertes Valentin
                Popa Dorina
                Tircob Cozmin
                Dragotescu Iulian Darius

                - la Avansați
                Midvichi Alexandru


                Trimis de pe al meu SM-A405FN folosind Tapatalk

                Comentariu


                • #9
                  Se inscrie
                  Costea Adrian -Deva-hobby


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comentariu


                  • #10
                    Din Deva
                    Zsok Arcadie - avansati
                    Brabete Danut - open
                    Matei Dumitru -avansati


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comentariu


                    • #11
                      Se inscrie
                      Istrate Cristian - Timisoara - elite


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comentariu


                      • #12
                        Stanciu Dumitru din Simeria la open

                        Comentariu


                        • #13
                          Muresan Florin -Deva -open


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comentariu


                          • #14
                            Damian Alin elite Câmpia Turzii

                            Comentariu


                            • #15
                              Se înscriu din Sibiu la categoria Elite - Mitzea Alexandru, iar la categoria Open următorii : Radu Constantin, Postelnicu Mihai, Dospinescu George și Manitiu Florin.
                              Mulțumesc!

                              Trimis de pe al meu SM-A705FN folosind Tapatalk

                              Comentariu


                              • #16
                                Ioja Tedi, Moldovean Valer, Cocoș Claudiu, Jurj Sorin, toți din Călan la avansați și Tătar Dorel din Simeria tot la avansați

                                Comentariu


                                • #17
                                  Zdrenghea Mircea,Orăștie-OPEN,

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Tauciuc Edi,Suceava,avansati


                                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                                    Lemn Innerforce Zlf
                                    Fh Dignis 09C
                                    Bh Dignis 05

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Starcz Adrian open Lupeni

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Se inscrie :
                                        Triff Raul - Deva - Open
                                        Bogdan Raul - Deva - Avansați
                                        Nagy Eduard - Deva -Hobby
                                        Telman Matei - Deva - Hobby
                                        Firican Andrei - Deva - Hobby
                                        Both David - Deva - Hobby
                                        Gașpar Marton - Deva - Hobby ( jucător nou )
                                        Toplician Mihai - Hunedoara - Hobby
                                        Mulțumesc !

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Stoica Mihai din Hațeg la elite
                                          Popovici Ciprian-Hunedoara-open
                                          Blade:Butterfly Timo Boll Spirit FL
                                          FH:Xiom Vega Japan
                                          BH:Xiom Vega Europe

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Valcica Raul Ginno Avansați
                                            Valcica Răzvan Daniel hobby Uricani
                                            Butterfly Viscaria fl
                                            Butterfly tenergy05

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Bucur Dan din Cisnadie - open

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Weiss Simona din Cisnadie - open

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Jeler Nicolae - avansați

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X