Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Blitzkrieg 11", Timișoara - 27-29.10.2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B "Cupa Blitzkrieg 11", Timișoara - 27-29.10.2022


    AMATUR: Turneu B - AmaTur România "Cupa Blitzkrieg 11", Timișoara - 27-29.10.2022

    Data: 27-29.10.2022
    Localitatea: Timișoara
    Locul de desfășurare: Sala de Sport a Colegiului Tehnic de Vest, Timișoara, b-dul Regele Carol I nr. 11, Timișoara;
    Categorii: Amatori, Open și Elite;
    Logistică: 4 mese Butterfly Octet 25+ ITTF, mingi Andro 3*, 40+;
    Numărul maxim de jucători: 16 amatori, 16 open, 16 elite;
    SE ASIGURĂ:
    - apă, cafea, ceai, banane, batoane ciocolata, alune;
    Materiale de premiere:
    - cupe la locul 1, medalii și diplome la primele patru locuri;
    Facilități: vestiar, sala cu aer condiționat;

    Taxă de participare:
    30 ron (adulți);
    20 ron (copii sub 14 ani);
    - persoanele cu dizabilități nu plătesc taxă de participare.

    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    Organizatorii își rezervă dreptul de a refuza unele persoane conform regulamentului Amatur în vigoare!

    AMATORI - Joi, 27 octombrie 2022
    - poate participa orice jucător cu media între 0 și 19,99;
    Număr maxim de jucători: 15+1 wildcard;
    Validare înscrieri: 18:45 - 19:00
    Ora de începere: 19:00
    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - grupe de câte 3-4 jucători (grupe de 4 dacă nu lipsește nimeni) în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceeași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 3;
    - fără grupe superioare;
    - tablou eliminatoriu de 16; ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor; plasarea pe tablou se face automat;
    - nu se joacă finală mică.

    OPEN - Vineri, 28 octombrie 2022
    - poate participa orice jucător cu media între 20,00 și 32,99;
    Număr maxim de jucători: 15+1 wildcard;
    Validare înscrieri: 18:30 - 19:00
    Ora de începere: 19:00
    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - grupe de câte 3-4 jucători (grupe de 4 dacă nu lipsește nimeni) în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceeași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 3;
    - fără grupe superioare;
    - tablou eliminatoriu de 16; ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor; plasarea pe tablou se face automat;
    - nu se joacă finală mică.

    ELITE - Sâmbătă, 29 octombrie 2022
    - poate participa orice jucător cu media peste 33,00;
    Număr maxim de jucători: 15+1 wildcard;
    Validare înscrieri: 09:15 - 09:30
    Ora de începere: 09:30
    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - grupe de câte 3-6 jucători în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceeași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 2-4 (în funcție de numărul de înscriși, sistemul de desfășurare va fi adaptat);
    - fără grupe superioare;
    - tablou eliminatoriu de 8; ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor; plasarea pe tablou se face automat;
    - nu se joacă finală mică.

    ORGANIZATORI:
    Vela Claudiu: 0726.487.357
    Grubacichi Marius: 0766.379.076


    Sala de sport!


    Începe
    27.oct.2022
    Final
    29.oct.2022
    Locație
    Timisoara

  • #2
    Inscrieri H+A (Joi, 27.10.2022, ora 18:45) - 21:10:47 - v5.3 / cls_2022-oct (1)

    1. Herteg Dorinel, Arad, 329 - 19,96 - A
    2. Popescu Radu, Arad, 232 - 19,95 - A
    3. Dobinda Alexandru, Arad, 316 - 19,49 - AW
    4. Dusan Marcel, Arad, 350 - 18,81 - AW
    5. Mates Flavius, Arad, 470 - 18,4 - A
    6. Faur Claudiu, Timisoara, 1196 - 17,88 - A
    7. Dobinda Dinu, Arad, 716 - 17,5 - A
    8. Joumah Abdul Rahim, Timisoara, 1796 - 15,25 - A
    9. Faur Lucian, Jimbolia, 1051 - 14,83 - AW
    10. Glavan Radu, Timisoara, 939 - 14,64 - A
    11. Chivaran Alin, Caransebes, 567 - 14,58 - A
    12. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 636 - 10,1 - A
    13. Ghete Alexandru, Timisoara, 1557 - 5,37 - H
    14. Gherman Vlad, Timisoara, 2089 - 5,1 - H
    15. Neacsu Emilian, Timisoara, 2784 - 4,5 - H
    16. Fazakas Ioan, Jimbolia, 5001 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Budeanu Dan, Sannicolau Mare, 1653 - 5,57 - H
    2. Kalapis Eduard, Sannicolau Mare, 3309 - 4 - H
    3. Belgun Ionut, Timisoara, 1127 - 13,26 - A
    4. Atanasiu Alexandru, Arad, 1749 - 9,03 - H
    5. Rognean Rafael Alex, Oravita, 2729 - 5,4 - H


    Inscrieri Open (Vineri, 28.10.2022, ora 18:45) - 21:11:00 - v5.3 / cls_2022-oct (1)

    1. Popet Doru, Timisoara, 411 - 32,45 - OW
    2. Orban Alexandru, Lugoj, 102 - 31,32 - O
    3. Jichici Svetozar, Timisoara, 221 - 31,21 - OW
    4. Hancig Mircea, Timisoara, 94 - 30,85 - O
    5. Mihalescu Dinu, Timisoara, 116 - 30,33 - OW
    6. Ankar Wasim, Timisoara, 369 - 29,78 - O
    7. Hoancea Eugen, Deva, 235 - 28,42 - OW
    8. Orban Marius, Lugoj, 118 - 28,12 - O
    9. Fekete Istvan, Arad, 227 - 27,5 - OW
    10. Ilie Gheorghe Eugen, Timisoara, 1202 - 27,17 - O
    11. Demian Daniel, Arad, 595 - 26,93 - O
    12. Mirza Karim, Timisoara, 2151 - 26,9 - O
    13. Balog Mihai, Timisoara, 1185 - 26,4 - O
    14. Dehelean Octavian, Timisoara, 948 - 20,74 - O
    15. Tasedan Adrian, Arad, 488 - 20,59 - O
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 167 - 23,69 - O
    2. Iliuta Adrian, Sannicolau Mare, 985 - 24,8 - O
    3. Shehabi Amer, Timisoara, 1138 - 30,23 - O
    4. Lascu Marius, Timisoara, 685 - 20,83 - O


    Inscrieri Elite (Sambata, 29.10.2022, ora 09:00) - 21:11:12 - v5.3 / cls_2022-oct (1)

    1. Mitrache Simion, Timisoara, 260 - 49,62 - E
    2. Neag Ioan, Timisoara, 539 - 40,08 - E
    3. Szekeres Zoltan, Timisoara, 758 - 38,55 - E
    4. Daroti Florin, Lipova, 214 - 37,89 - E
    5. Grubacichi Marius, Timisoara, 113 - 36,75 - E
    6. Ciucioiu Dorin, Timisoara, 431 - 34,88 - E
    7. Jurescu Sorin, Timisoara, 95 - 33,86 - EW
    8. Leric David, Lipova, 121 - 33,64 - E
    9. Ardelean Raul, Lipova, 213 - 30,23 - O
    10. Degianschi Obrad, Resita, 278 - 28,76 - O
    11. Deak Valentin, Sebis, 604 - 28,03 - O
    12. Plavosin Florin, Timisoara, 4261 - 0 - O

    Comentariu


    • #3
      Neag Ioan, Timisoara, elite
      Balog Mihai, Timisoara, open
      Faur Claudiu, Timisoara, amatori
      Popet Doru, Timisoara, open
      Ankar Wasim, Timisoara, open

      Comentariu


      • #4
        Glavan Radu, Timisoara, amatori
        Joumah Abdul Rahim, Timisoara, amatori
        Dehelean Octavian, Timisoara, open
        Hancig Mircea, Timisoara, open
        Ilie Gheorghe Eugen, Timisoara, open
        Chivaran Alin, Timisoara, amatori

        Comentariu


        • #5
          Gherman Vlad, Timisoara, amatori
          Faur Lucian, Jimbolia, amatori
          Drulea Petru, Jimbolia, amatori
          Mirza Karim, Timisoara, open
          Jichici Svetozar, Timisoara, open

          Comentariu


          • #6
            Jurescu Sorin, Timisoara, elite
            Deak Valentin, Timisoara, open
            Ciucioiu Dorin, Timisoara, elite
            Mihalescu Dinu, Timisoara, open
            Szekeres Zoltan, Timisoara, elite
            Mitrache Simion, Timisoara, elite

            Comentariu


            • #7
              Popescu Radu, Arad, amatori
              Dobinda Alexandru, Arad, amatori
              Dobinda Dinu, Arad, amatori​

              Comentariu


              • #8
                Popescu Radu - Arad - Amatori,
                Herteg Dorinel - Arad - Amatori,
                Dusan Marcel - Arad - Amatori

                Comentariu


                • #9
                  Ghețe Alexandru, Timișoara - Hobby

                  Comentariu


                  • #10
                    • Leric David
                    • Daroti Florin
                    • Ambii din Lipova-elite.

                    Comentariu


                    • #11
                      Amatori*

                      Comentariu


                      • #12
                        Tasedan Adrian - Arad - Amatori

                        Comentariu


                        • #13
                          orban alexandru si orban marius ,lugoj,open

                          Comentariu


                          • #14
                            Deak Valentin, Sebis, vreau la Elite
                            Blade DHS PG 2
                            FH: DHS Hurricane 3
                            BH: Stiga Airoc Astro M

                            Comentariu


                            • #15
                              Neacșu Emilian, Timișoara - Amatori

                              Comentariu


                              • #16
                                Stoicescu Gheorghe , Iedera-DB , Avansați . Mulțumesc !

                                Comentariu


                                • #17
                                  Fekete Istvan Arad Open

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Hoancea Eugen - Deva - Open

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Demian Daniel din Arad-Open.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Drulea Petru Jimbolia amatori se retrage..se înscrie Fazakas Ion Jimbolia Amatori

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Grubacichi Marius elite-Timișoara

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Frunza Alexandru elite-Timișoara

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Mitar Marius Tiberiu/ open / Sannicolau Mare!

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Iliuta Adrian / open / Sannicolau Mare!

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Budeanu Dan și Kalapis Eduard, Sânnicolau Mare, Amatori

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X