Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Teiuș, 05-06 nov 2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A Teiuș, 05-06 nov 2022

    LOCALITATEA: Teiuș (AB)
    DATA: 05-06 noiembrie 2022 - ora 09.30

    ADRESA: Teiuș, DN1 in centru peste drum de Lukoil - între blocuri
    -
    -
    4 Categorii:

    Sâmbătă 05 nov - ora 09.30
    Open - 60 de jucători
    Elite - 36 de jucători

    Duminică 06 nov - ora 09.30
    Avansați - 54 de jucători >>> 60
    Hobby - 42 de jucători >>> 36

    ... din care cate 2 wildcarduri la fiecare categorie
    - in functie de dinamica inscrierilor, numarul de jucatori / categorie poate fi modificat

    LOGISTICA: 16 mese
    TAXA:
    - 50 lei
    - 30 lei - juniorii până în 14 ani inclusiv
    - fără taxă - persoanele cu dizabilități
    ... din care cate 1 leu/jucator – cotizatie Amatur

    Se asigură apă plată, cafea, platouri cu aperitive/gustari traditionale

    MATERIALE DE PREMIERE:
    - cupe și diplome - locurile 1-4
    - medalii și diplome - locurile 5-8

    ÎNSCRIEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum;
    - ultima retragere fara penalizare - joi E-O, respectiv vineri A-H, la ora 21.00;

    SISTEMUL DE JOC:
    - Grupe inferioare de câte 5-6 jucători, se califică primii 4;
    - Grupe superioare de câte 3-4 jucători, se califică primii 2
    - tablouri eliminatorii generate automat.

    ORGANIZATORI:
    - principal: Dirlea Ioan 0755 057282
    - tehnic: Apian Florin
    TEnergy 05 // Timo Boll ALC 30th Anniversary // TEnergy 05

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table

  • #2
    Inscrieri Elite (`05 nov) - 06 Nov, 21:00:02 - v6.2 / cls_2022-nov

    1. Mutrescu Eugen, Timisoara, 1 - 54.31 - EW
    2. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 7 - 48.55 - EW
    3. Nascu Serban, Cluj Napoca, 363 - 48.14 - E
    4. Roman Bogdan, Arad, 67 - 46.87 - E
    5. Verdet Adrian, Timisoara, 11 - 46.58 - ELW
    6. Galban Calin, Viseu, 29 - 46.03 - E
    7. Baciu Gabriel, Tarnaveni, 69 - 45.67 - EL
    8. Govoreanu Florin, Cisnadie, 13 - 44.66 - EW
    9. Moldovan Ovidiu, Sighetu Marmatiei, 775 - 44.6 - E
    10. Daneliuc Gabi, Selimbar, 43 - 42.38 - EW
    11. Hagatis Andrei, Vatra Dornei, 361 - 42.24 - E
    12. Gros Eduard, Lupeni, 515 - 40.95 - E
    13. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 169 - 40.59 - E
    14. Mican Nicolae, Dej, 23 - 40.49 - E
    15. Toader Valentin, Agnita, 105 - 40.19 - E
    16. Popa Radu, Deva, 70 - 39.43 - EW
    17. Damian Alin, Campia Turzii, 48 - 39.34 - E
    18. Miclos Andrei, Dej, 34 - 37.93 - E
    19. Butura Vasile, Alba Iulia, 160 - 37.39 - E
    20. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 279 - 36.84 - E
    21. Mitzea Alexandru, Sibiu, 182 - 36.81 - EW
    22. Petric Sorin, Satu Mare, 1801 - 36 - E
    23. Crainic Adrian, Orastie, 781 - 35.5 - E
    24. Jurescu Sorin, Timisoara, 85 - 35.45 - EW
    25. Firu Marian, Vatra Dornei, 2027 - 35.1 - E
    26. Dranca David, Aiud, 153 - 34.27 - EJ
    27. Benyi Crinel, Tarnaveni, 400 - 33.51 - E
    28. Popovici Ciprian, Hunedoara, 148 - 33.3 - E
    29. Bothazan Florin, Dej, 1554 - 33 - EL
    30. Andone Claudiu, Cugir, 842 - 32.55 - OW
    31. Boznea Daniel, Deva, 385 - 32.49 - O
    32. Sandu Andrei, Sibiu, 680 - 31.83 - O
    33. Peta Octavian, Cluj Napoca, 137 - 31.43 - OW
    34. Hoancea Eugen, Deva, 222 - 29.84 - OW


    Gr.inferioara nr. 1 - Elite ...... Masa nr. 5
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 MUTRESCU EUGEN - Timisoara
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    1
    2 GROS EDUARD - Lupeni
    0-3
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    4
    -2
    -1
    1
    3 TELEKI ZSOLT - Cluj Napoca
    0-3
    3-1
    3-0
    2-3
    2
    2
    1
    1
    1
    4 CRAINIC ADRIAN - Orastie
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    5 FIRU MARIAN - Vatra Dornei
    2-3
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    1
    0
    1
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite ...... Masa nr. 6
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 GOGU GABRIEL - Cluj Napoca
    3-0
    3-0
    3-0
    2-3
    3
    1
    2 HAGATIS ANDREI - Vatra Dornei
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    3 MICAN NICOLAE - Dej
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    2
    4 JURESCU SORIN - Timisoara
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    5 DRANCA DAVID - Aiud
    3-2
    0-3
    1-3
    3-0
    2
    4
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite ...... Masa nr. 7
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 NASCU SERBAN - Cluj Napoca
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    2-3
    4
    1
    2 DANELIUC GABI - Selimbar
    2-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    2
    3 TOADER VALENTIN - Agnita
    1-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    3
    4 PETRIC SORIN - Satu Mare
    1-3
    1-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    4
    5 BENYI CRINEL - Tarnaveni
    0-3
    2-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    6 HOANCEA EUGEN - Deva
    3-2
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Elite ...... Masa nr. 8
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 ROMAN BOGDAN - Arad
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 MOLDOVAN OVIDIU - Sighetu Marmatiei
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 POPA RADU - Deva
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 MITZEA ALEXANDRU - Sibiu
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    4
    5 POPOVICI CIPRIAN - Hunedoara
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    6 PETA OCTAVIAN - Cluj Napoca
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Elite ...... Masa nr. 9
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 VERDET ADRIAN - Timisoara
    3-0
    3-1
    0-3
    3-0
    3-0
    4
    2
    8
    0
    1
    2 GOVOREANU FLORIN - Cisnadie
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    3
    6
    -2
    1
    3 DAMIAN ALIN - Campia Turzii
    1-3
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    -5
    2
    1
    4 MAXIM VALENTIN - Cluj Napoca
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    9
    2
    1
    5 BOTHAZAN FLORIN - Dej
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    2-3
    1
    -9
    0
    1
    6 SANDU ANDREI - Sibiu
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    -9
    -2
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Elite ...... Masa nr. 10
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 GALBAN CALIN - Viseu
    3-2
    3-2
    2-3
    3-0
    3-0
    4
    2
    7
    0
    1
    2 BACIU GABRIEL - Tarnaveni
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    11
    2
    1
    3 MICLOS ANDREI - Dej
    2-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    4
    4 BUTURA VASILE - Alba Iulia
    3-2
    0-3
    3-0
    3-1
    3-2
    4
    3
    4
    -2
    1
    5 ANDONE CLAUDIU - Cugir
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    6 BOZNEA DANIEL - Deva
    0-3
    0-3
    2-3
    2-3
    3-2
    1
    -


    Gr.superioara nr. 1 - Elite ...... Masa nr. 5
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 MUTRESCU EUGEN - Timisoara
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    1
    2 MICAN NICOLAE - Dej
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    3 MOLDOVAN OVIDIU - Sighetu Marmatiei
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    4 PETRIC SORIN - Satu Mare
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Elite ...... Masa nr. 6
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 GOGU GABRIEL - Cluj Napoca
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 DANELIUC GABI - Selimbar
    2-3
    2-3
    3-2
    1
    3 GOVOREANU FLORIN - Cisnadie
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    4 MITZEA ALEXANDRU - Sibiu
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Elite ...... Masa nr. 7
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 NASCU SERBAN - Cluj Napoca
    3-2
    2-3
    2-3
    1
    -1
    0
    1
    2 POPA RADU - Deva
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    2
    1
    2
    1
    3 BUTURA VASILE - Alba Iulia
    3-2
    3-2
    3-2
    3
    1
    4 DAMIAN ALIN - Campia Turzii
    3-2
    0-3
    2-3
    1
    -3
    -2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Elite ...... Masa nr. 8
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 ROMAN BOGDAN - Arad
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3
    0
    1
    2 VERDET ADRIAN - Timisoara
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    2
    -1
    1
    3 FIRU MARIAN - Vatra Dornei
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    1
    4
    1
    1
    4 MICLOS ANDREI - Dej
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Elite ...... Masa nr. 9
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 MAXIM VALENTIN - Cluj Napoca
    2-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    2 GALBAN CALIN - Viseu
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    1
    3 HAGATIS ANDREI - Vatra Dornei
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    4 GROS EDUARD - Lupeni
    2-3
    2-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Elite ...... Masa nr. 10
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 BACIU GABRIEL - Tarnaveni
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 TELEKI ZSOLT - Cluj Napoca
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 TOADER VALENTIN - Agnita
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4 DRANCA DAVID - Aiud
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -


    Clasament Elite

    1. Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    2. Galban Calin - Viseu
    3 -- 4
    Baciu Gabriel - Tarnaveni
    Mutrescu Eugen - Timisoara
    5 -- 8
    Roman Bogdan - Arad
    Firu Marian - Vatra Dornei
    Butura Vasile - Alba Iulia
    Popa Radu - Deva
    9 -- 12
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Moldovan Ovidiu - Sighetu Marmatiei
    Maxim Valentin - Cluj Napoca
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    13 -- 2v gr.sup.
    Verdet Adrian - Timisoara
    14 -- 19 1v gr.sup.
    Nascu Serban - Cluj Napoca
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    Hagatis Andrei - Vatra Dornei
    Mican Nicolae - Dej
    Toader Valentin - Agnita
    Damian Alin - Campia Turzii
    20 -- 24 0v gr.sup.
    Gros Eduard - Lupeni
    Miclos Andrei - Dej
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Petric Sorin - Satu Mare
    Dranca David - Aiud
    25 -- 30 1v gr.inf.
    Benyi Crinel - Tarnaveni
    Popovici Ciprian - Hunedoara
    Bothazan Florin - Dej
    Boznea Daniel - Deva
    Sandu Andrei - Sibiu
    Hoancea Eugen - Deva
    31 -- 34 0v gr.inf.
    Crainic Adrian - Orastie
    Jurescu Sorin - Timisoara
    Andone Claudiu - Cugir
    Peta Octavian - Cluj Napoca

    Inscrieri Open (`05 nov) - 06 Nov, 21:00:54 - v6.2 / cls_2022-nov

    1. Hancig Mircea, Timisoara, 81 - 32.05 - O
    2. Husa Gelu, Zalau, 111 - 31.9 - OD
    3. Ciobanu Daniel, Blaj, 84 - 31.43 - OW
    4. Cecan Vasile, Timisoara, 426 - 31.4 - O
    5. Jichici Svetozar, Timisoara, 210 - 31.15 - OW
    6. Neamt Doru, Arad, 94 - 30.67 - OW
    7. Orban Alexandru, Lugoj, 114 - 30.35 - O
    8. Dabacan Dorin, Tarnaveni, 878 - 29.63 - O
    9. Orban Marius, Lugoj, 122 - 29.51 - O
    10. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca, 347 - 29.34 - OW
    11. Triff Raul, Deva, 165 - 29.29 - O
    12. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca, 104 - 29.24 - O
    13. Rebrisorean Daniel, Cluj Napoca, 586 - 29.17 - O
    14. Muresan Florin, Deva, 238 - 28.14 - O
    15. Dirlea Ioan, Aiud, 300 - 28.12 - OD
    16. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 221 - 27.54 - O
    17. Sabou Edmond, Cluj Napoca, 529 - 27.53 - O
    18. Bucur Dan, Cisnadie, 224 - 27.49 - OW
    19. Orban Adrian, Turda, 188 - 27.41 - O
    20. Weiss Simona, Cisnadie, 260 - 27.35 - OF
    21. Barac Marius, Sibiu, 216 - 27.14 - OW
    22. Comsa Dan, Sibiu, 246 - 26.43 - OW
    23. Timaru Ilie, Sibiu, 334 - 26.07 - O
    24. Migea Cornel, Sibiu, 190 - 26.06 - OW
    25. Palencsar Nicolae, Satu Mare, 709 - 25.98 - O
    26. Naghi Vlad, Hunedoara, 185 - 25.85 - O
    27. Barbuta Ioan, Dej, 413 - 25.3 - OW
    28. Bozosan Petre, Sibiu, 195 - 25.29 - OW
    29. Stanciu Dumitru, Simeria, 288 - 25.04 - O
    30. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 155 - 25.01 - O
    31. Radu Constantin, Sibiu, 401 - 24.03 - OW
    32. Barbulescu Dan, Sibiu, 339 - 23.84 - OW
    33. Morar Alin, Alba Iulia, 418 - 23.73 - O
    34. Dospinescu George, Sibiu, 254 - 23.72 - OW
    35. Kromek Iulian, Cugir, 496 - 23.33 - O
    36. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 351 - 23.04 - O
    37. Jansen Lukas, Cluj Napoca, 1442 - 22.93 - O
    38. Balazs Imre Florin, Apahida, 292 - 22.46 - O
    39. Popescu Radu, Arad, 203 - 22.42 - O
    40. Bal Adrian, Gherla, 253 - 22.21 - O
    41. Manitiu Florin, Sibiu, 551 - 21.87 - O
    42. Ispas Emil, Alba Iulia, 736 - 21.52 - O
    43. Buga Adrian, Cluj Napoca, 312 - 20.91 - O
    44. Starcz Adrian, Lupeni, 787 - 20.83 - O
    45. Solyom Sandor, Cluj Napoca, 358 - 20.21 - O
    46. Gruita Andrei, Aiud, 461 - 20.04 - O
    47. Tovis Levente, Cluj Napoca, 662 - 18.88 - A
    48. Cserei Stefan, Apahida, 703 - 18.87 - A
    49. Soimusan Tudor, Cluj Napoca, 871 - 18.67 - A
    50. Lucic Corneliu, Suceava, 310 - 17.99 - AWD
    51. Lazar Eva, Sibiu, 530 - 16.98 - AF
    52. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 604 - 16.88 - A
    53. Badaluta Marian, Bistrita, 1173 - 16.85 - AW
    54. Balan Viorel, Bistrita, 467 - 16.67 - A
    55. Vioreanu Cristian, Dumbraveni SB, 569 - 15.64 - A
    56. Caraus Sorin, Deva, 1119 - 14.66 - A
    57. Moldovean Valer, Calan, 845 - 12.93 - A
    58. Kesmarki Laszlo, Tarnaveni, 970 - 12.41 - A
    59. Popovici Sandu, Sibiu, 808 - 11.84 - A

    Absente N -
    Urian Nicusor - Alba Iulia

    Gr.inferioara nr. 1 - Open ...... Masa nr. 1
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 HANCIG MIRCEA - Timisoara
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 WEISS SIMONA - Cisnadie
    3-1
    0-3
    3-1
    1-3
    2
    3
    3 BARAC MARIUS - Sibiu
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 BAL ADRIAN - Gherla
    0-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    5 SOLYOM SANDOR - Cluj Napoca
    1-3
    3-1
    0-3
    2-3
    1
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Open ...... Masa nr. 2
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 HUSA GELU - Zalau
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    1-3
    4
    2
    2 ORBAN ADRIAN - Turda
    1-3
    3-0
    3-0
    3-2
    0-3
    3
    3
    3 COMSA DAN - Sibiu
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    1-3
    2
    4
    4 POPESCU RADU - Arad
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    5 ISPAS EMIL - Alba Iulia
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    6 ASTELEANU LUCIAN - Cluj Napoca
    3-1
    3-0
    3-1
    2-3
    3-1
    4
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Open ...... Masa nr. 3
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 CIOBANU DANIEL - Blaj
    2-3
    3-1
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    3
    2 BUCUR DAN - Cisnadie
    3-2
    3-2
    3-0
    3-2
    3-0
    5
    1
    3 TIMARU ILIE - Sibiu
    1-3
    2-3
    3-0
    2-3
    3-1
    2
    4
    4 BALAZS IMRE FLORIN - Apahida
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    5 BUGA ADRIAN - Cluj Napoca
    3-1
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    2
    6 KESMARKI LASZLO - Tarnaveni
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Open ...... Masa nr. 4
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 CECAN VASILE - Timisoara
    0-3
    3-1
    2-3
    0-3
    3-0
    2
    -2
    -4
    0
    2 SABOU EDMOND - Cluj Napoca
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    5
    1
    3 MIGEA CORNEL - Sibiu
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 BARDAS PATRICK - Dumbraveni SB
    3-2
    1-3
    0-3
    3-0
    0-3
    2
    3
    -4
    4
    2
    5 STARCZ ADRIAN - Lupeni
    3-0
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    2
    4
    -4
    0
    1
    6 MOLDOVEAN VALER - Calan
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Open ...... Masa nr. 11
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 JICHICI SVETOZAR - Timisoara
    1-3
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    2 KRISZTA ARPAD LORAND - Sanpaul
    3-1
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    5
    1
    3 PALENCSAR NICOLAE - Satu Mare
    3-1
    1-3
    0-3
    3-1
    3-2
    3
    3
    4 JANSEN LUKAS - Cluj Napoca
    3-2
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    5 MANITIU FLORIN - Sibiu
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    6 CARAUS SORIN - Deva
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Open ...... Masa nr. 12
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 NEAMT DORU - Arad
    2-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    3
    2 DIRLEA IOAN - Aiud
    3-2
    3-1
    3-0
    2-3
    3-1
    4
    1
    3 NAGHI VLAD - Hunedoara
    3-0
    1-3
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    2
    4 KROMEK IULIAN - Cugir
    2-3
    0-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    5 SOIMUSAN TUDOR - Cluj Napoca
    0-3
    3-2
    0-3
    3-2
    3-0
    3
    4
    6 POPOVICI SANDU - Sibiu
    2-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - Open ...... Masa nr. 13
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj
    3-1
    3-1
    3-0
    3-2
    3-2
    5
    1
    2 MURESAN FLORIN - Deva
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    2
    3 BARBUTA IOAN - Dej
    1-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 DOSPINESCU GEORGE - Sibiu
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    5 TOVIS LEVENTE - Cluj Napoca
    2-3
    1-3
    0-3
    3-0
    2-3
    1
    6 BALAN VIOREL - Bistrita
    2-3
    1-3
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - Open ...... Masa nr. 14
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 DABACAN DORIN - Tarnaveni
    1-3
    3-1
    1-3
    3-0
    1-3
    2
    4
    -1
    0
    1
    2 REBRISOREAN DANIEL - Cluj Napoca
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
    3 BOZOSAN PETRE - Sibiu
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2-3
    2
    3
    1
    1
    1
    4 MORAR ALIN - Alba Iulia
    3-1
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    2
    -4
    -1
    1
    5 CSEREI STEFAN - Apahida
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    6 BADALUTA MARIAN - Bistrita
    3-1
    1-3
    3-2
    0-3
    3-0
    3
    2
    -
    Gr.inferioara nr. 9 - Open ...... Masa nr. 15
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 ORBAN MARIUS - Lugoj
    1-3
    1-3
    3-2
    1-3
    3-1
    2
    4
    -3
    -1
    1
    2 TOFENI OVIDIU - Cluj Napoca
    3-1
    2-3
    3-2
    3-1
    3-2
    4
    2
    3 STANCIU DUMITRU - Simeria
    3-1
    3-2
    2-3
    3-0
    3-0
    4
    1
    4 BARBULESCU DAN - Sibiu
    2-3
    2-3
    3-2
    0-3
    3-2
    2
    -3
    -4
    0
    5 GRUITA ANDREI - Aiud
    3-1
    1-3
    0-3
    3-0
    1-3
    2
    3
    -2
    5
    2
    6 VIOREANU CRISTIAN - Dumbraveni SB
    1-3
    2-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 10 - Open ...... Masa nr. 16
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 CIOBANU GABRIEL - Cluj Napoca
    3-2
    1-3
    3-0
    2-3
    3-0
    3
    3
    2 TRIFF RAUL - Deva
    2-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3-2
    4
    1
    3 MITAR MARIUS TIBERIU - Sannicolau Mare
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
    4 RADU CONSTANTIN - Sibiu
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    5 LUCIC CORNELIU - Suceava
    3-2
    1-3
    0-3
    3-2
    0-3
    2
    6 LAZAR EVA - Sibiu
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    -

    Gr.superioara nr. 1 - Open ...... Masa nr. 1
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 HANCIG MIRCEA - Timisoara
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 BUGA ADRIAN - Cluj Napoca
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    3 PALENCSAR NICOLAE - Satu Mare
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 SOIMUSAN TUDOR - Cluj Napoca
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Open ...... Masa nr. 2
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 ASTELEANU LUCIAN - Cluj Napoca
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    2 MIGEA CORNEL - Sibiu
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    2
    3 NEAMT DORU - Arad
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    4 BALAN VIOREL - Bistrita
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Open ...... Masa nr. 3
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 BUCUR DAN - Cisnadie
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    2 JANSEN LUKAS - Cluj Napoca
    3-2
    1-3
    0-3
    1
    3 BARBUTA IOAN - Dej
    3-0
    3-1
    2-3
    2
    2
    4 DABACAN DORIN - Tarnaveni
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Open ...... Masa nr. 4
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 SABOU EDMOND - Cluj Napoca
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 NAGHI VLAD - Hunedoara
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 BOZOSAN PETRE - Sibiu
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4 ORBAN MARIUS - Lugoj
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Open ...... Masa nr. 11
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 KRISZTA ARPAD LORAND - Sanpaul
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 MURESAN FLORIN - Deva
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    3 GRUITA ANDREI - Aiud
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4 LAZAR EVA - Sibiu
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Open ...... Masa nr. 12
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 DIRLEA IOAN - Aiud
    3-1
    3-1
    0-3
    2
    1
    2 BADALUTA MARIAN - Bistrita
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 CIOBANU GABRIEL - Cluj Napoca
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4 BAL ADRIAN - Gherla
    3-0
    0-3
    0-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Open ...... Masa nr. 13
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    1
    2 TOFENI OVIDIU - Cluj Napoca
    3-1
    0-3
    0-3
    1
    3 WEISS SIMONA - Cisnadie
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 COMSA DAN - Sibiu
    1-3
    3-0
    0-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 8 - Open ...... Masa nr. 14
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 REBRISOREAN DANIEL - Cluj Napoca
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 MITAR MARIUS TIBERIU - Sannicolau Mare
    0-3
    3-0
    2-3
    1
    2
    -1
    2
    1
    3 ORBAN ADRIAN - Turda
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    -2
    0
    1
    4 TIMARU ILIE - Sibiu
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    -5
    -2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 9 - Open ...... Masa nr. 15
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 STANCIU DUMITRU - Simeria
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    2 BARAC MARIUS - Sibiu
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 CIOBANU DANIEL - Blaj
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    4 STARCZ ADRIAN - Lupeni
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 10 - Open ...... Masa nr. 16
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 TRIFF RAUL - Deva
    3-2
    3-2
    1-3
    2
    2
    2 HUSA GELU - Zalau
    2-3
    3-0
    2-3
    1
    3 BARDAS PATRICK - Dumbraveni SB
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    4 JICHICI SVETOZAR - Timisoara
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    -

    Clasament Open

    1. Dabacan Dorin - Tarnaveni
    2. Hancig Mircea - Timisoara
    3 -- 4
    Orban Alexandru - Lugoj
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    5 -- 8
    Dirlea Ioan - Aiud
    Rebrisorean Daniel - Cluj Napoca
    Naghi Vlad - Hunedoara
    Weiss Simona - Cisnadie
    9 -- 16
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Badaluta Marian - Bistrita
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Triff Raul - Deva
    Stanciu Dumitru - Simeria
    Barac Marius - Sibiu
    Neamt Doru - Arad
    Sabou Edmond - Cluj Napoca
    17 -- 20
    Muresan Florin - Deva
    Migea Cornel - Sibiu
    Palencsar Nicolae - Satu Mare
    Barbuta Ioan - Dej
    21 -- 33 1v gr.sup.
    Husa Gelu - Zalau
    Orban Marius - Lugoj
    Ciobanu Gabriel - Cluj Napoca
    Tofeni Ovidiu - Cluj Napoca
    Orban Adrian - Turda
    Comsa Dan - Sibiu
    Timaru Ilie - Sibiu
    Jansen Lukas - Cluj Napoca
    Bal Adrian - Gherla
    Buga Adrian - Cluj Napoca
    Starcz Adrian - Lupeni
    Lazar Eva - Sibiu
    Asteleanu Lucian - Cluj Napoca
    34 -- 40 0v gr.sup.
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Bucur Dan - Cisnadie
    Bozosan Petre - Sibiu
    Bardas Patrick - Dumbraveni SB
    Gruita Andrei - Aiud
    Soimusan Tudor - Cluj Napoca
    Balan Viorel - Bistrita
    41 -- 45 2v gr.inf.
    Cecan Vasile - Timisoara
    Barbulescu Dan - Sibiu
    Morar Alin - Alba Iulia
    Popescu Radu - Arad
    Lucic Corneliu - Suceava
    46 -- 53 1v gr.inf.
    Kromek Iulian - Cugir
    Balazs Imre Florin - Apahida
    Manitiu Florin - Sibiu
    Solyom Sandor - Cluj Napoca
    Tovis Levente - Cluj Napoca
    Cserei Stefan - Apahida
    Vioreanu Cristian - Dumbraveni SB
    Moldovean Valer - Calan
    54 -- 59 0v gr.inf.
    Radu Constantin - Sibiu
    Dospinescu George - Sibiu
    Ispas Emil - Alba Iulia
    Caraus Sorin - Deva
    Kesmarki Laszlo - Tarnaveni
    Popovici Sandu - Sibiu

    Inscrieri Avansati (`06 nov) - 06 Nov, 21:01:44 - v6.2 / cls_2022-nov

    1. Hagea Andra, Aiud, 422 - 19.55 - AJF
    2. Fulop Attila, Aiud, 318 - 19.43 - AW
    3. Kiss Attila, Crasna, 317 - 19.27 - A
    4. Badescu Tudor, Cluj Napoca, 389 - 18.66 - A
    5. Piper Petru, Luna CJ, 348 - 17.99 - AWD
    6. Aron Valentin, Fenes, 469 - 17.8 - A
    7. Oprean Andrei, Brad, 415 - 17.43 - A
    8. Scrobota Ioan Cristian, Aiud, 466 - 17.36 - A
    9. Bora Paul, Cluj Napoca, 675 - 16.9 - A
    10. Clesiu Florin, Deva, 973 - 16.9 - A
    11. Pop Danut, Dej, 454 - 16.79 - A
    12. Konti Florin, Apahida, 508 - 16.61 - A
    13. Duca Marius, Sibiu, 969 - 16.58 - A
    14. Tatar Dorel, Calan, 688 - 16.31 - AW
    15. Gipsy King, Hunedoara, 482 - 16.21 - AW
    16. Matei Dumitru, Deva, 615 - 16.13 - AW
    17. Muntean Atila, Hunedoara, 599 - 15.98 - A
    18. Stoica Kewin, Dumbraveni SB, 751 - 15.5 - AJ
    19. Avram Iancu, Petrosani, 1389 - 15.3 - A
    20. Bolboaca Flaviu, Cluj Napoca, 975 - 15.1 - A
    21. Popa Florin, Medias, 705 - 14.95 - A
    22. Pascalau Cristian, Huedin, 594 - 14.86 - A
    23. Ticala Sorin, Aiud, 1823 - 14.7 - A
    24. Moldovan Doru, Dej, 1492 - 14.67 - A
    25. Radulescu Eugeniu, Turda, 686 - 14.53 - A
    26. Susman Dan, Alba Iulia, 704 - 14.13 - A
    27. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 1535 - 14.07 - A
    28. Bogdan Raul, Deva, 632 - 13.82 - A
    29. Tedi Ioja, Calan, 834 - 13.72 - A
    30. Ciobanu Cosmin, Cristian SB, 1369 - 13.7 - A
    31. Rakosi Istvan, Satu Mare, 602 - 13.63 - A
    32. Popa Nicolae, Cergau Mare, 1197 - 13.28 - A
    33. Gorbe David, Satu Mare, 1255 - 13.26 - A
    34. Sirbu Nicolae, Aiud, 817 - 13.2 - A
    35. Corabian Daniel, Cluj Napoca, 1321 - 13 - A
    36. Iakab Ovidiu, Aiud, 1909 - 12.75 - A
    37. Lopadean Daria, Aiud, 858 - 12.61 - AF
    38. Sandu Marcel, Sighisoara, 2068 - 12.5 - A
    39. Vaida Alin, Cluj Napoca, 1481 - 12.43 - A
    40. Onofrei Petru, Gherla, 771 - 12.28 - AW
    41. Marin Marcel, Fenes, 897 - 12.07 - A
    42. Baidoc Sergiu, Zalau, 1436 - 11.88 - A
    43. Czirjak Attila, Cluj Napoca, 882 - 11.59 - A
    44. Gog Vasile, Salciua, 999 - 11.56 - A
    45. Deac Octavian, Dumbraveni SB, 1488 - 11.55 - A
    46. Suciu Sergiu, Turda, 763 - 11.35 - AW
    47. Muresan Marian, Dej, 1628 - 11.35 - A
    48. Luca Ioan, Sibiu, 782 - 11.34 - AW
    49. Fratila Dan, Ocna Sibiului, 1090 - 11.29 - A
    50. Varga Florin, Cluj Napoca, 946 - 11.27 - A
    51. Golban Nicolae, Alba Iulia, 2139 - 11.25 - AW
    52. Marin Catalin, Fenes, 966 - 10.77 - A
    53. Marian Ioan, Alba Iulia, 821 - 10.54 - AW
    54. Rusu Adrian, Aiud, 1553 - 10.37 - A
    55. Creta Petru, Luna CJ, 789 - 10.2 - AW
    56. Hidisan Ioan Lucian, Campia Turzii, 1077 - 9.98 - H
    57. Biraut Emil, Cluj Napoca, 1363 - 9.88 - H
    58. Baican Cristian, Cluj Napoca, 1331 - 7.36 - H
    59. Ispan Stefan, Teius, 2700 - 6 - H
    60. Sipos Levente, Sibiu, 5001 - 0

    Gr.inferioara nr. 1 - Avansati ...... Masa nr. 1
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 HAGEA ANDRA - Aiud
    2-3
    3-2
    3-1
    3-2
    1-3
    3
    3
    2 BOLBOACA FLAVIU - Cluj Napoca
    3-2
    1-3
    3-0
    2-3
    3-1
    3
    2
    3 POPA FLORIN - Medias
    2-3
    3-1
    1-3
    3-1
    1-3
    2
    4 ONOFREI PETRU - Gherla
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2-3
    2
    4
    5 MARIN MARCEL - Fenes
    2-3
    3-2
    1-3
    0-3
    0-3
    1
    6 SIPOS LEVENTE - Sibiu
    3-1
    1-3
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati ...... Masa nr. 2
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 FULOP ATTILA - Aiud
    3-0
    3-0
    2-3
    3-0
    3-2
    4
    1
    2 AVRAM IANCU - Petrosani
    0-3
    1-3
    3-1
    2-3
    3-2
    2
    4
    -3
    0
    1
    3 PASCALAU CRISTIAN - Huedin
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    4 VAIDA ALIN - Cluj Napoca
    3-2
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
    1
    5 BAIDOC SERGIU - Zalau
    0-3
    3-2
    1-3
    3-0
    2-3
    2
    3
    -2
    0
    1
    6 ISPAN STEFAN - Teius
    2-3
    2-3
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    -3
    0
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati ...... Masa nr. 3
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 KISS ATTILA - Crasna
    2-3
    0-3
    3-0
    0-3
    3-1
    2
    2 STOICA KEWIN - Dumbraveni SB
    3-2
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 TICALA SORIN - Aiud
    3-0
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3
    4
    2
    -1
    1
    4 SANDU MARCEL - Sighisoara
    0-3
    3-2
    3-1
    2-3
    3-1
    3
    2
    1
    1
    1
    5 CZIRJAK ATTILA - Cluj Napoca
    3-0
    0-3
    2-3
    3-2
    3-1
    3
    3
    2
    0
    1
    6 HIDISAN IOAN LUCIAN - Campia Turzii
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansati ...... Masa nr. 4
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BADESCU TUDOR - Cluj Napoca
    1-3
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    2
    4
    1
    1
    2 MUNTEAN ATILA - Hunedoara
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    5
    1
    3 MOLDOVAN DORU - Dej
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    2-3
    3
    3
    3
    0
    1
    4 LOPADEAN DARIA - Aiud
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    5 GOG VASILE - Salciua
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    6 MARIAN IOAN - Alba Iulia
    1-3
    2-3
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    4
    2
    -1
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Avansati ...... Masa nr. 5
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 PIPER PETRU - Luna CJ
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 MATEI DUMITRU - Deva
    0-3
    2-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    3
    3 RADULESCU EUGENIU - Turda
    3-2
    3-2
    3-0
    2-3
    3-1
    4
    1
    4 IAKAB OVIDIU - Aiud
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    5 DEAC OCTAVIAN - Dumbraveni SB
    0-3
    2-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    4
    6 BAICAN CRISTIAN - Cluj Napoca
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Avansati ...... Masa nr. 6
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 ARON VALENTIN - Fenes
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 GIPSY KING - Hunedoara
    1-3
    0-3
    3-1
    1-3
    3-2
    2
    4
    3 SUSMAN DAN - Alba Iulia
    1-3
    3-0
    3-2
    1-3
    3-1
    3
    3
    4 CORABIAN DANIEL - Cluj Napoca
    0-3
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    5 SUCIU SERGIU - Turda
    1-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    2
    6 CRETA PETRU - Luna CJ
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - Avansati ...... Masa nr. 7
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 OPREAN ANDREI - Brad
    3-2
    3-2
    3-1
    3-2
    3-1
    5
    1
    2 TATAR DOREL - Calan
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
    2-3
    3
    2
    3 BUCUR ALIN ADRIAN - Targu Mures
    2-3
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    4 SIRBU NICOLAE - Aiud
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 MURESAN MARIAN - Dej
    2-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6 MARIN CATALIN - Fenes
    1-3
    3-2
    0-3
    0-3
    3-0
    2
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - Avansati ...... Masa nr. 8
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 SCROBOTA IOAN CRISTIAN - Aiud
    3-1
    3-1
    1-3
    3-2
    3-1
    4
    2
    5
    0
    1
    2 DUCA MARIUS - Sibiu
    1-3
    2-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    3 BOGDAN RAUL - Deva
    1-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    3
    5
    0
    1
    4 GORBE DAVID - Satu Mare
    3-1
    3-2
    1-3
    3-1
    3-0
    4
    1
    6
    0
    1
    5 FRATILA DAN - Ocna Sibiului
    2-3
    3-2
    1-3
    1-3
    3-0
    2
    4
    6 BIRAUT EMIL - Cluj Napoca
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 9 - Avansati ...... Masa nr. 9
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BORA PAUL - Cluj Napoca
    2-3
    3-2
    2-3
    2-3
    3-0
    2
    2 KONTI FLORIN - Apahida
    3-2
    0-3
    0-3
    3-0
    3-2
    3
    4
    -1
    0
    1
    3 TEDI IOJA - Calan
    2-3
    3-0
    3-2
    0-3
    3-0
    3
    3
    3
    0
    1
    4 POPA NICOLAE - Cergau Mare
    3-2
    3-0
    2-3
    3-2
    3-0
    4
    1
    5 LUCA IOAN - Sibiu
    3-2
    0-3
    3-0
    2-3
    3-0
    3
    2
    3
    0
    1
    6 RUSU ADRIAN - Aiud
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 10 - Avansati ...... Masa nr. 10
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 CLESIU FLORIN - Deva
    2-3
    3-0
    3-0
    2-3
    3-2
    3
    2
    2 POP DANUT - Dej
    3-2
    3-0
    3-2
    3-2
    3-0
    5
    1
    3 CIOBANU COSMIN - Cristian SB
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    1-3
    2
    3
    -4
    4
    2
    4 RAKOSI ISTVAN - Satu Mare
    0-3
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    -1
    0
    1
    5 VARGA FLORIN - Cluj Napoca
    3-2
    2-3
    1-3
    1-3
    3-0
    2
    -1
    -4
    0
    6 GOLBAN NICOLAE - Alba Iulia
    2-3
    0-3
    3-1
    0-3
    0-3
    1
    -

    Gr.superioara nr. 1 - Avansati ...... Masa nr. 1
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 SIPOS LEVENTE - Sibiu
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    1
    2 SANDU MARCEL - Sighisoara
    2-3
    3-1
    1-3
    1
    3 MOLDOVAN DORU - Dej
    3-1
    1-3
    0-3
    1
    4 BUCUR ALIN ADRIAN - Targu Mures
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Avansati ...... Masa nr. 2
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 FULOP ATTILA - Aiud
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    2 BADESCU TUDOR - Cluj Napoca
    3-1
    1-3
    3-2
    2
    2
    3 MATEI DUMITRU - Deva
    3-2
    3-1
    3-2
    3
    1
    4 FRATILA DAN - Ocna Sibiului
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Avansati ...... Masa nr. 3
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 STOICA KEWIN - Dumbraveni SB
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    2 PIPER PETRU - Luna CJ
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    1
    3 SUSMAN DAN - Alba Iulia
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    4 KONTI FLORIN - Apahida
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Avansati ...... Masa nr. 4
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 MUNTEAN ATILA - Hunedoara
    3-1
    0-3
    0-3
    1
    2 SUCIU SERGIU - Turda
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    3 SIRBU NICOLAE - Aiud
    3-0
    3-1
    1-3
    2
    2
    4 RAKOSI ISTVAN - Satu Mare
    3-0
    0-3
    3-1
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Avansati ...... Masa nr. 5
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 RADULESCU EUGENIU - Turda
    3-0
    3-0
    2-3
    2
    2
    2 TATAR DOREL - Calan
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    3 BOGDAN RAUL - Deva
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    4 ONOFREI PETRU - Gherla
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Avansati ...... Masa nr. 6
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 ARON VALENTIN - Fenes
    3-2
    2-3
    2-3
    1
    2 SCROBOTA IOAN CRISTIAN - Aiud
    2-3
    3-1
    3-2
    2
    1
    3 TEDI IOJA - Calan
    3-2
    1-3
    3-1
    2
    2
    4 AVRAM IANCU - Petrosani
    3-2
    2-3
    1-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Avansati ...... Masa nr. 7
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 OPREAN ANDREI - Brad
    3-0
    1-3
    3-2
    2
    1
    2
    1
    1
    2 LUCA IOAN - Sibiu
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    1
    0
    1
    3 CIOBANU COSMIN - Cristian SB
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    2
    -1
    1
    4 TICALA SORIN - Aiud
    2-3
    2-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 8 - Avansati ...... Masa nr. 8
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 GORBE DAVID - Satu Mare
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    2 CLESIU FLORIN - Deva
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    1
    3 HAGEA ANDRA - Aiud
    3-0
    2-3
    3-2
    2
    2
    4 MARIAN IOAN - Alba Iulia
    3-0
    0-3
    2-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 9 - Avansati ...... Masa nr. 9
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 POPA NICOLAE - Cergau Mare
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 BOLBOACA FLAVIU - Cluj Napoca
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 BAIDOC SERGIU - Zalau
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4 DEAC OCTAVIAN - Dumbraveni SB
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 10 - Avansati ...... Masa nr. 10
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 POP DANUT - Dej
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 PASCALAU CRISTIAN - Huedin
    3-1
    0-3
    3-1
    2
    1
    3 CZIRJAK ATTILA - Cluj Napoca
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    4 GIPSY KING - Hunedoara
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    -

    Clasament Avansati

    1. Stoica Kewin - Dumbraveni SB
    2. Hagea Andra - Aiud
    3 -- 4
    Badescu Tudor - Cluj Napoca
    Pascalau Cristian - Huedin
    5 -- 8
    Clesiu Florin - Deva
    Scrobota Ioan Cristian - Aiud
    Pop Danut - Dej
    Sirbu Nicolae - Aiud
    9 -- 16
    Sipos Levente - Sibiu
    Piper Petru - Luna CJ
    Rakosi Istvan - Satu Mare
    Oprean Andrei - Brad
    Popa Nicolae - Cergau Mare
    Bolboaca Flaviu - Cluj Napoca
    Onofrei Petru - Gherla
    Matei Dumitru - Deva
    17 -- 20
    Tedi Ioja - Calan
    Bucur Alin Adrian - Targu Mures
    Luca Ioan - Sibiu
    Radulescu Eugeniu - Turda
    21 -- 2v gr.sup.
    Ciobanu Cosmin - Cristian SB
    22 -- 34 1v gr.sup.
    Fulop Attila - Aiud
    Aron Valentin - Fenes
    Konti Florin - Apahida
    Gipsy King - Hunedoara
    Muntean Atila - Hunedoara
    Avram Iancu - Petrosani
    Moldovan Doru - Dej
    Bogdan Raul - Deva
    Sandu Marcel - Sighisoara
    Baidoc Sergiu - Zalau
    Czirjak Attila - Cluj Napoca
    Suciu Sergiu - Turda
    Marian Ioan - Alba Iulia
    35 -- 40 0v gr.sup.
    Tatar Dorel - Calan
    Ticala Sorin - Aiud
    Susman Dan - Alba Iulia
    Gorbe David - Satu Mare
    Deac Octavian - Dumbraveni SB
    Fratila Dan - Ocna Sibiului
    41 -- 46 2v gr.inf.
    Kiss Attila - Crasna
    Bora Paul - Cluj Napoca
    Popa Florin - Medias
    Varga Florin - Cluj Napoca
    Marin Catalin - Fenes
    Ispan Stefan - Teius
    47 -- 53 1v gr.inf.
    Duca Marius - Sibiu
    Corabian Daniel - Cluj Napoca
    Iakab Ovidiu - Aiud
    Vaida Alin - Cluj Napoca
    Marin Marcel - Fenes
    Gog Vasile - Salciua
    Golban Nicolae - Alba Iulia
    54 -- 60 0v gr.inf.
    Lopadean Daria - Aiud
    Muresan Marian - Dej
    Rusu Adrian - Aiud
    Creta Petru - Luna CJ
    Hidisan Ioan Lucian - Campia Turzii
    Biraut Emil - Cluj Napoca
    Baican Cristian - Cluj Napoca

    Inscrieri Hobby (`06 nov) - 06 Nov, 21:03:02 - v6.2 / cls_2022-nov

    1. Homana Marius, Stremt, 1449 - 9.95 - H
    2. Borla Nicolae, Cluj Napoca, 1199 - 9.77 - H
    3. Nagy Eduard, Deva, 864 - 9.68 - H
    4. Csiszer Tibor, Sighisoara, 1088 - 9.46 - H
    5. Vasiu Stefan, Alba Iulia, 2292 - 9.35 - H
    6. Toplician Mihai, Hunedoara, 990 - 9.34 - H
    7. Halasz Levente, Cluj Napoca, 765 - 9.07 - H
    8. Volanin Rares, Sibiu, 1026 - 8.89 - H
    9. Pralea Constantin, Alba Iulia, 869 - 8.55 - HW
    10. Marcu David, Aiud, 1990 - 8.45 - H
    11. Popa Cristian Vasile, Cluj Napoca, 993 - 8.2 - H
    12. Dangulea Tudor, Dumbraveni SB, 1576 - 7.8 - H
    13. Birtalan Attila, Crasna, 976 - 7.79 - H
    14. Batista Lucian, Sibiu, 1986 - 7.7 - H
    15. Rusu Bogdan, Aiud, 1569 - 7.04 - H
    16. Cocos Claudiu, Calan, 2518 - 6.85 - H
    17. Rosa Vasile, Salciua, 1456 - 6.23 - HD
    18. Opris Andrei, Zalau, 2775 - 6.2 - H
    19. Szekely Gheorghe, Blaj, 2331 - 6.05 - HW
    20. Marcu Cristian, Alba Iulia, 1394 - 5.64 - H
    21. Rosu Nicolae, Sibiu, 2549 - 5.2 - H
    22. Rosu Ioan, Sibiu, 2894 - 5.2 - H
    23. Petrut Patrick, Aiud, 3217 - 5.2 - H
    24. Susman Alexandru, Alba Iulia, 1462 - 5.05 - H
    25. Epurescu Marius, Blaj, 3285 - 5 - H
    26. Bucsa Eugen Marcel, Apahida, 2772 - 4.7 - H
    27. Sandru Rares, Dumbraveni SB, 1629 - 4.68 - H
    28. Miclaus Adrian, Turda, 4431 - 0
    29. Tutui Rares, Turda, 5001 - 0
    30. Radutiu Ioana, Blaj, 5002 - 0
    31. Saratean Radu, Blaj, 5003 - 0
    32. Pop Mihai, Dej, 5004 - 0
    33. Cordos Eduard, Teius, 5005 - 0
    34. Iubas Mihalis, Cluj Napoca, 5006 - 0

    Absente N -
    Avram Silviu - Brad
    Baltes Ovidiu - Ocna Sibiului

    Gr.inferioara nr. 1 - Hobby ...... Masa nr. 11
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 HOMANA MARIUS - Stremt
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    2 POPA CRISTIAN VASILE - Cluj Napoca
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 BIRTALAN ATTILA - Crasna
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 SUSMAN ALEXANDRU - Alba Iulia
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    5 EPURESCU MARIUS - Blaj
    1-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Hobby ...... Masa nr. 12
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 BORLA NICOLAE - Cluj Napoca
    0-3
    3-1
    0-3
    0-3
    1
    2 DANGULEA TUDOR - Dumbraveni SB
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 BATISTA LUCIAN - Sibiu
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 PETRUT PATRICK - Aiud
    3-0
    0-3
    0-3
    2-3
    1
    4
    5 BUCSA EUGEN MARCEL - Apahida
    3-0
    0-3
    0-3
    3-2
    2
    3
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Hobby ...... Masa nr. 13
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 NAGY EDUARD - Deva
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 MARCU DAVID - Aiud
    1-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    3
    3 COCOS CLAUDIU - Calan
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    4 ROSU IOAN - Sibiu
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 SANDRU RARES - Dumbraveni SB
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    6 IUBAS MIHALIS - Cluj Napoca
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Hobby ...... Masa nr. 14
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 CSISZER TIBOR - Sighisoara
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 PRALEA CONSTANTIN - Alba Iulia
    1-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
    3 RUSU BOGDAN - Aiud
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 ROSU NICOLAE - Sibiu
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    -10
    -2
    1
    5 MICLAUS ADRIAN - Turda
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    2-3
    1
    4
    -6
    2
    1
    6 SARATEAN RADU - Blaj
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    -9
    0
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Hobby ...... Masa nr. 15
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 VASIU STEFAN - Alba Iulia
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    1-3
    2
    4
    2 VOLANIN RARES - Sibiu
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
    3 ROSA VASILE - Salciua
    3-1
    2-3
    2-3
    3-0
    2-3
    2
    3
    4 SZEKELY GHEORGHE - Blaj
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    0-3
    1
    5 TUTUI RARES - Turda
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    6 POP MIHAI - Dej
    3-1
    1-3
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    2
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Hobby ...... Masa nr. 16
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 TOPLICIAN MIHAI - Hunedoara
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 HALASZ LEVENTE - Cluj Napoca
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 OPRIS ANDREI - Zalau
    2-3
    2-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    3
    4 MARCU CRISTIAN - Alba Iulia
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 RADUTIU IOANA - Blaj
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 CORDOS EDUARD - Teius
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    -

    Gr.superioara nr. 1 - Hobby ...... Masa nr. 11
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 POPA CRISTIAN VASILE - Cluj Napoca
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 BATISTA LUCIAN - Sibiu
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    3 RUSU BOGDAN - Aiud
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4 VASIU STEFAN - Alba Iulia
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Hobby ...... Masa nr. 12
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 DANGULEA TUDOR - Dumbraveni SB
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    2 NAGY EDUARD - Deva
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 ROSA VASILE - Salciua
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4 MARCU CRISTIAN - Alba Iulia
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Hobby ...... Masa nr. 13
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 COCOS CLAUDIU - Calan
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 PRALEA CONSTANTIN - Alba Iulia
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    3 OPRIS ANDREI - Zalau
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    4 EPURESCU MARIUS - Blaj
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Hobby ...... Masa nr. 14
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 CSISZER TIBOR - Sighisoara
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    2 POP MIHAI - Dej
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    2
    3 HOMANA MARIUS - Stremt
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    1
    4 PETRUT PATRICK - Aiud
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Hobby ...... Masa nr. 15
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 VOLANIN RARES - Sibiu
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 TOPLICIAN MIHAI - Hunedoara
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 BUCSA EUGEN MARCEL - Apahida
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4 SANDRU RARES - Dumbraveni SB
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Hobby ...... Masa nr. 16
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 HALASZ LEVENTE - Cluj Napoca
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3
    0
    1
    2 BIRTALAN ATTILA - Crasna
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    3
    0
    1
    3 MARCU DAVID - Aiud
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    1
    3
    0
    1
    4 MICLAUS ADRIAN - Turda
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -

    Clasament Hobby

    1. Nagy Eduard - Deva
    2. Homana Marius - Stremt
    3 -- 4
    Marcu David - Aiud
    Halasz Levente - Cluj Napoca
    5 -- 8
    Pop Mihai - Dej
    Toplician Mihai - Hunedoara
    Cocos Claudiu - Calan
    Popa Cristian Vasile - Cluj Napoca
    9 -- 12
    Batista Lucian - Sibiu
    Opris Andrei - Zalau
    Volanin Rares - Sibiu
    Dangulea Tudor - Dumbraveni SB
    13 -- 2v gr.sup.
    Birtalan Attila - Crasna
    14 -- 18 1v gr.sup.
    Csiszer Tibor - Sighisoara
    Vasiu Stefan - Alba Iulia
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Marcu Cristian - Alba Iulia
    Bucsa Eugen Marcel - Apahida
    19 -- 24 0v gr.sup.
    Rusu Bogdan - Aiud
    Rosa Vasile - Salciua
    Petrut Patrick - Aiud
    Epurescu Marius - Blaj
    Sandru Rares - Dumbraveni SB
    Miclaus Adrian - Turda
    25 -- 31 1v gr.inf.
    Borla Nicolae - Cluj Napoca
    Szekely Gheorghe - Blaj
    Rosu Nicolae - Sibiu
    Tutui Rares - Turda
    Saratean Radu - Blaj
    Cordos Eduard - Teius
    Iubas Mihalis - Cluj Napoca
    32 -- 34 0v gr.inf.
    Rosu Ioan - Sibiu
    Susman Alexandru - Alba Iulia
    Radutiu Ioana - Blaj
    TEnergy 05 // Timo Boll ALC 30th Anniversary // TEnergy 05

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table

    Comentariu


    • FlorinBN
      FlorinBN comentat
      Editarea unui comentariu
      ok

  • #3
    Se înscrie :
    •Asteleanu Lucian-Open-Cluj Napoca
    •Tofeni Ovidiu-Open-Cluj Napoca
    •Biraut Emil -Avansati -Cluj Napoca
    •Konti Florin-Avansati-Apahida​
    Butterfly Innerforce ZLF
    BH : Dignics 64
    FH : Dignics 64

    Comentariu


    • #4
      Damian Alin -Campia Turzii elite
      Ciobanu Daniel-Blaj open
      Fulop Attila-Aiud avansati
      Piper Petru -Luna avansati
      Bumbu Pavel-Razboieni open


      Comentariu


      • #5
        Popescu Radu - Arad - Open,
        Neamt Doru - Arad - Open

        Comentariu


        • #6
          Timaru Ilie -open -Sibiu, multam

          Comentariu


          • #7
            Din Sibiu la open:
            Radu Constantin
            Manitiu Florin
            Dospinescu George

            Trimis de pe al meu SM-G781B folosind Tapatalk

            Comentariu


            • #8
              Se inscriu din Aiud la avansati:Hagea Andra,Scrobota Ioan Cristian ,Lopadean Daria ,Gruita Andrei si Sirbu Nicolaie si l open ilrea Ioan ,la elite ranca David

              Comentariu


              • #9
                Solyom Sandor și Sava Andrei , Open, Ambii Cluj Napoca !

                Comentariu


                • #10
                  Csiszer Tibor/hobby,Onet Nicolae/Avansati din Sighișoara

                  Comentariu


                  • #11
                    Se înscrie la Hobby Creta Petru din Luna Cluj și la Open Mărginean Mihai din Luna Cluj.

                    Trimis de pe al meu Digi C2 folosind Tapatalk

                    Comentariu


                    • #12
                      Se înscrie la Avansați, Avram Iancu, din Petroșani.

                      Vă mulțumesc!

                      Comentariu


                      • #13
                        Petru Ifrosa, Cluj-Napoca - open
                        Rebeca Ifrosa, Cluj-Napoca - hobby
                        Hriscu Florica, Cluj-Napoca hobby
                        Adrian Vladescu, Cluj-Napoca- avansati
                        Ferenczy Zita, Cluj-Napoca - elite

                        Sent from my SM-G973F using Tapatalk

                        Comentariu


                        • #14
                          Varga Florin cluj avansati
                          Lemn: SK7
                          Fete: FH: MXP/ BH:MXP

                          Comentariu


                          • #15
                            Stanciu Dumitru din Simeria la open, Tedi Ioja, Moldovean Valer, Tătar Dorel și Jurj Sorin, toți din Călan la avansați ;Cocoș Claudiu din Călan la hobby

                            Comentariu


                            • #16
                              Tudor Soimusan, Cluj-Napoca, Open

                              Comentariu


                              • #17
                                Aron Valentin, Marin Marcel și Marin Cătălin din Feneș la avansați

                                Comentariu


                                • #18
                                  Stoicescu Gheorghe , Iedera-DB , Avansati . Multumesc !

                                  Comentariu


                                  • #19
                                    Baidoc Sergiu la avansați și Opris Andrei la hobby amândoi din Zalău

                                    Comentariu


                                    • #20
                                      Salut.
                                      Oprean Andrei, Brad, avansati.
                                      Multumesc.

                                      Trimis de pe al meu Redmi Note 9 Pro folosind Tapatalk

                                      Lemn: Butterfly SK7 Classic
                                      Forehand: Yasaka Rakza X
                                      Backhand: Yasaka Rakza X

                                      Comentariu


                                      • #21
                                        Se înscriu la Elite:
                                        Moldovan Ovidiu
                                        Nascu Șerban
                                        Peta Octavian
                                        Teleki Zsolt

                                        Comentariu


                                        • #22
                                          Clesiu Florin -Deva -Avansati

                                          Trimis de pe al meu Redmi Note 9 Pro folosind Tapatalk

                                          Comentariu


                                          • #23
                                            Czirjak Attila -avansati -Cluj

                                            Comentariu


                                            • #24
                                              David Gorbe, Satu Mare, Avansati

                                              Comentariu


                                              • #25
                                                Frunză Mihai - Zlatna la Hobby

                                                Comentariu

                                                Who has read this thread:
                                                Procesare...
                                                X