Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa "Mos Craciun" – Sambata si Duminica, 10 si 11 Decembrie 2022, U9+U11+U13 - CSTA Bucuresti

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Ungureanu Ștefan Radu Petrolul U13
    Dicu Alexandra U13 CSA Steaua

    Comentariu


    • #27
      Pandelescu Edi 9 ani,Andrei Antonio 12 ani

      Comentariu


      • #28
        Tomescu Ilinca U9 Csta Bucuresti

        Comentariu


        • #29
          Oancea Adrian, sub 9,cupa ,,Mos Craciun”

          Comentariu


          • #30
            Ilinca Vasile U13

            Comentariu


            • #31
              baieti U13:
              1 Maglas Matei Cristian
              2 David Vaduva
              3 Ionescu Mihai
              4 Iordan Mihai
              5 Iordan Alexandru
              6 Magura Larian
              7 Magura Casian
              8 Ungureanu Stefan Radu
              9 Andrei Antonio

              ​baieti U9:
              1 Vrasti Ioan
              2 Thomas William Knobel
              3 Manescu David
              4 Boroi Nectarie
              5 Mihai Robert
              6 Vasile Darius
              7 Ciubotar David
              8 Vijrid Ianis
              9 Stanciu Alexander
              10 Pandelescu Edi
              11 Oancea Adrian

              ​fete U13:
              1 Negria Irina
              2 Ilie Andreea
              3 Ilie Alexandra
              4 Ionescu Ioana
              5 Stoica Patricia
              6 Caprioara Teodora
              7 Drumen Evelina
              8 Dicu Alexandra
              9 Ilinca Vasile

              ​baieti u11:
              1 Delca Ayan
              2 Saftoiu Tudor
              3 Iordan Mihai
              4 Manescu David
              5 Corbeanu David
              6 Antonie Matei
              7 Gheorghe Radu Andrei
              8 Pralea Eric

              ​fete U9:
              1 Toma Bianca
              2 Vlad Gloria
              3 Ilie Ema
              4 Tomescu Ilinca
              ​fete U11:
              1 Miu Maria
              2 Ilie Andreea
              3 Ionescu Ioana
              4 Gherghina Raluca
              5 Galan Andreea

              Comentariu


              • #32
                Avem 2 vesti bune pentru competitia din 10-11 decembrie!
                1. Mos Craciun isi va face aparitia la sala, atat Sambata cat si Duminica, pentru a oferi personal cadourile tuturor copiilor!
                2. LESAFFRE Romania (www.lesaffre.ro) va oferi premii castigatorilor!
                Va asteptam!

                Comentariu


                • #33
                  David Vaduva stirom U13
                  Hodis Tudor u13

                  Comentariu


                  • #34
                    Miu Maria U13

                    Comentariu


                    • #35

                      Program Cupa "Mos Craciun"​:

                      Sambata, 10 decembrie 2022:
                      08.30-08.55: confirmari inscrieri Baieti U13;09.00 - incep grupele;
                      11.30 - 11.45 - confirmari inscrieri Baieti U9 si Fete U13.
                      11.45 -13.15 - Intalnire cu Mos Craciun si ajutorul acestuia.
                      13.30 - incep grupele pentru categoriile Baieti U9 si Fete U13.

                      Duminica, 11 decembrie 2022:
                      08.30-08.55: confirmari inscrieri Baieti U11;09.00 - incep grupele;
                      11.30 - 11.45 - confirmari inscrieri Fete U9 si Fete U11.
                      11.45 -13.15 - Intalnire cu Mos Craciun si ajutorul acestuia.
                      13.30 - incep grupele pentru categoriile Fete U9 si Fete U11.

                      SISTEM DE JOC:
                      max 24 locuri / categorie;
                      4 grupe de (max)6, in functie de clasament FRTM la zi, se califica primii 4;
                      tablou eliminatoriu.​

                      Comentariu


                      • #36
                        Bogdan Croitoru - U9

                        Comentariu


                        • #37
                          Alessia Stuparu U9
                          Janis Negoiță U9
                          Ioana Cocolea U11
                          Andrei Bibirus U 11
                          David Văduva U13​

                          stirom

                          Comentariu


                          • #38
                            Ionescu Ioana U11

                            Comentariu


                            • #39
                              Saftoiu Tudor se muta la U13

                              Comentariu


                              • #40
                                baieti U13:
                                1 Maglas Matei Cristian
                                2 David Vaduva
                                3 Ionescu Mihai
                                4 Iordan Mihai
                                5 Iordan Alexandru
                                6 Magura Larian
                                7 Magura Casian
                                8 Ungureanu Stefan Radu
                                9 Andrei Antonio
                                10 Hodis Tudor
                                11 Saftoiu Tudor

                                baieti U9:
                                1 Vrasti Ioan
                                2 Thomas William Knobel
                                3 Manescu David
                                4 Boroi Nectarie
                                5 Mihai Robert
                                6 Vasile Darius
                                7 Ciubotar David
                                8 Vijrid Ianis
                                9 Stanciu Alexander
                                10 Pandelescu Edi
                                11 Oancea Adrian
                                12 Bogdan Croitoru
                                13 Janis Negoita

                                fete U13:
                                1 Negria Irina
                                2 Ilie Andreea
                                3 Ionescu Ioana
                                4 Stoica Patricia
                                5 Caprioara Teodora
                                6 Drumen Evelina
                                7 Dicu Alexandra
                                8 Ilinca Vasile
                                9 Miu Maria

                                baieti u11:
                                1 Delca Ayan
                                2 Iordan Mihai
                                3 Manescu David
                                4 Corbeanu David
                                5 Antonie Matei
                                6 Gheorghe Radu Andrei
                                7 Pralea Eric
                                8 Bibirus Andrei

                                fete U9:
                                1 Toma Bianca
                                2 Vlad Gloria
                                3 Ilie Ema
                                4 Tomescu Ilinca
                                5 Ilie Alexandra
                                6 Alessia Stuparu

                                fete U11:
                                1 Miu Maria
                                2 Ilie Andreea
                                3 Ilie Alexandra
                                4 Ionescu Ioana
                                5 Gherghina Raluca
                                6 Galan Andreea
                                7 Ioana Cocolea

                                Comentariu


                                • #41
                                  Se muta magura larian si magura casian la u11

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Tonciu David si Tonciu Ianis 5 ani Tonciu Robert 4 ani

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      CSA STEAUA

                                      U13
                                      1.Iordan Alex
                                      2.Chiraches Eric
                                      3.Tanase Adelina
                                      4.Dicu Alexandra

                                      U11
                                      1.Iordan Mihai
                                      2.Ionescu Ioana
                                      3.Serban Kariss
                                      4.Saftoiu Tudor
                                      5.Tanase Antonia
                                      6.Codreanu Daria​

                                      Comentariu

                                      Procesare...
                                      X