Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Zalău - 12-13 Noiembrie 2022 - 2 categorii

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B Zalău - 12-13 Noiembrie 2022 - 2 categorii

    Turneu B - Zalau - 12-13 Noiembrie 2022

    Hobby + Avansati (Sambata ora 10:00)

    Nr participanti: 24 jucatori
    Nr mese de joc: 4
    Suprafata de joc: parchet 200 mp
    Taxa de participare: 40 lei (se ofeta apa + cafea)
    Sistem de joc: 4 grupe de 6 -> tablou eliminatoriu de 16 (fara grupe superioare)
    Premiere: locurile 1-4 cupe + diplome

    Open + Elite (Duminica ora 10:00)

    Nr participanti: 24 jucatori
    Nr mese de joc: 4
    Suprafata de joc: parchet 200 mp
    Taxa de participare: 40 lei (se ofeta apa + cafea)
    Sistem de joc: 4 grupe de 6 -> tablou eliminatoriu de 16 (fara grupe superioare)
    Premiere: locurile 1-4 cupe + diplome​

    4.3.2. Retragerea jucătorilor
    Retragerea jucătorilor de la turneele la care s-au înscris poate fi:
    a. retragere înainte de termen;
    b. retragere după termen (R);
    c. absență nemotivată (N);
    Termenul limită de retragere de la un turneu este Joi ora 21:00
    pentru secțiunile care joacă sâmbătă,
    vineri ora 21:00
    pentru secțiunile care joacă duminică​

    Adresa: strada Maciesului nr 2, Hala B, etaj 1 - Zalau
    Organizatori: Asociatia Sportiva de Tenis de Masa Zalau
    Organizator Tehnic-Ciupe Alin.tel 0745 776 286
    Ultima editare de Comitetul Director; 09.nov.2022, 05:39.

    Butterfly Korbel SK7 - ST
    Tenergy 05-fx

  • #2
    Gr.inferioara nr. 1 - hobby + avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 DUSAN MARCEL - Arad
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 BREJE MARIN - Zalau
    1-3
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    3
    3 BALANEAN DAVID - Zalau
    1-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    4 CHETA VICTOR - Zalau
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
    5 OPRIS ANDREI - Zalau
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - hobby + avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 MURESAN CARMEN - Zalau
    0-3
    3-0
    2-3
    3-2
    2
    3
    0
    0
    1
    2 BLAGA RADU - Zalau
    3-0
    3-2
    3-0
    3-2
    4
    1
    3 GORBE DAVID - Satu Mare
    0-3
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    4 BAIDOC SERGIU - Zalau
    3-2
    0-3
    3-1
    0-3
    2
    4
    -3
    -2
    1
    5 BIRTALAN ATTILA - Crasna
    2-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3
    2
    1
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - hobby + avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 ONUTE MARIUS - Zalau
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 ROCA CLAUDIU - Satu Mare
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 TIRIZICA IOAN - Zalau
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 COSTEA CLAUDIU - Negresti Oas
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 CIUTRE IOAN - Zalau
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    6 BALANEAN CORNELIU - Zalau
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - hobby + avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 NAGHIU IOAN - Zalau
    1-3
    0-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    4
    2 DAN RADU - Zalau
    3-1
    1-3
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    3
    3 VIG ANDREI - Simleu Silvaniei
    3-0
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    5
    1
    4 HALASZ LORANT - Satu Mare
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    5 TALOS ANTONIO - Zalau
    3-0
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    4
    2
    6 MOGOS ROBERT - Cluj Napoca
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -

    Eliminatorii hobby + avansati

    1. Dusan Marcel
    ------------------------- Dusan Marcel 3-1
    16. Baidoc Sergiu
    ----------------------------------- Onute Marius 2-3
    9. Dan Radu
    ------------------------- Onute Marius 0-3
    8. Onute Marius
    -------------------------------------------------- Onute Marius 3-2
    5. Birtalan Attila
    ------------------------- Breje Marin 0-3
    12. Breje Marin
    ----------------------------------- Vig Andrei 2-3
    13. Costea Claudiu
    ------------------------- Vig Andrei 1-3
    4. Vig Andrei
    ----------------------------------------------------------------- Onute Marius 3-0
    3. Roca Claudiu
    ------------------------- Naghiu Ioan 0-3
    14. Naghiu Ioan
    ----------------------------------- Naghiu Ioan 3-1
    11. Muresan Carmen
    ------------------------- Muresan Carmen 3-0
    6. Cheta Victor
    -------------------------------------------------- Naghiu Ioan 3-1
    7. Talos Antonio
    ------------------------- Talos Antonio 3-0
    10. Tirizica Ioan
    ----------------------------------- Talos Antonio 3-0
    15. Balanean David
    ------------------------- Balanean David 3-0
    2. Blaga Radu


    Clasament hobby + avansati

    1. Onute Marius - Zalau
    2. Naghiu Ioan - Zalau
    3. Vig Andrei - Simleu Silvaniei
    4. Talos Antonio - Zalau
    5 -- 8
    Dusan Marcel - Arad
    Muresan Carmen - Zalau
    Breje Marin - Zalau
    Balanean David - Zalau
    9 -- 16
    Dan Radu - Zalau
    Roca Claudiu - Satu Mare
    Costea Claudiu - Negresti Oas
    Tirizica Ioan - Zalau
    Baidoc Sergiu - Zalau
    Cheta Victor - Zalau
    Birtalan Attila - Crasna
    Blaga Radu - Zalau
    17 -- 18 1v gr.inf.
    Halasz Lorant - Satu Mare
    Ciutre Ioan - Zalau
    19 -- 22 0v gr.inf.
    Gorbe David - Satu Mare
    Opris Andrei - Zalau
    Balanean Corneliu - Zalau
    Mogos Robert - Cluj Napoca


    Gr.inferioara nr. 1 - open + elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 PETRUS FLORIN - Zalau
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 HUSA GELU - Zalau
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 SERES SZABOLCS - Crasna
    0-3
    2-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    4 MURESAN ROBERT - Surduc
    0-3
    1-3
    3-1
    3-2
    0-3
    2
    4
    5 TATAR MIHAI - Simleu Silvaniei
    0-3
    0-3
    3-1
    2-3
    0-3
    1
    5
    6 KIRALY FLORIN - Satu Mare
    1-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    3
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - open + elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 POP STEFAN - Zalau
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    2
    2 VALE NELU - Zalau
    3-0
    3-0
    3-2
    3-2
    4
    1
    3 CEUCA GAVRILA - Satu Mare
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    5
    -6
    0
    1
    4 DIMENY SANYI - Crasna
    2-3
    2-3
    3-1
    1-3
    1
    3
    -2
    0
    1
    5 COCOLOS ALEXANDRU - Bucuresti
    0-3
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    -4
    0
    1
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - open + elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 HAMZA CATALIN - Satu Mare
    0-3
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    2 ISTRATE CRISTIAN - Bucuresti
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 MARCUS MIHAI - Zalau
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    4
    4 TOFENI OVIDIU - Cluj Napoca
    3-2
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    5 KISS ATTILA - Crasna
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    5
    6 MURESAN IULIAN - Surduc
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    Eliminatorii open + elite

    1. Petrus Florin
    ------------------------- Petrus Florin 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Petrus Florin 3-1
    9. Hamza Catalin
    ------------------------- Hamza Catalin 3-0
    8. Dimeny Sanyi
    -------------------------------------------------- Petrus Florin 3-1
    5. Pop Stefan
    ------------------------- Muresan Robert 2-3
    12. Muresan Robert
    ----------------------------------- Tofeni Ovidiu 2-3
    13. Tatar Mihai
    ------------------------- Tofeni Ovidiu 2-3
    4. Tofeni Ovidiu
    ----------------------------------------------------------------- Petrus Florin 3-0
    3. Istrate Cristian
    ------------------------- Istrate Cristian 3-0
    14. Ceuca Gavrila
    ----------------------------------- Cocolos Alexandru 1-3
    11. Cocolos Alexandru
    ------------------------- Cocolos Alexandru 3-0
    6. Husa Gelu
    -------------------------------------------------- Vale Nelu 0-3
    7. Kiraly Florin
    ------------------------- Marcus Mihai 2-3
    10. Marcus Mihai
    ----------------------------------- Vale Nelu 0-3
    15. Kiss Attila
    ------------------------- Vale Nelu 0-3
    2. Vale Nelu



    Clasament open + elite

    1. Petrus Florin - Zalau
    2. Vale Nelu - Zalau
    3. Cocolos Alexandru - Bucuresti
    4. Tofeni Ovidiu - Cluj Napoca
    5 -- 8
    Hamza Catalin - Satu Mare
    Marcus Mihai - Zalau
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Muresan Robert - Surduc
    9 -- 15
    Kiss Attila - Crasna
    Husa Gelu - Zalau
    Tatar Mihai - Simleu Silvaniei
    Dimeny Sanyi - Crasna
    Kiraly Florin - Satu Mare
    Ceuca Gavrila - Satu Mare
    Pop Stefan - Zalau
    16 -- 17 0v gr.inf.
    Seres Szabolcs - Crasna
    Muresan Iulian - Surduc
    Ultima editare de Alin Ciupe; 13.nov.2022, 15:16.

    Butterfly Korbel SK7 - ST
    Tenergy 05-fx

    Comentariu


    • FlorinBN
      FlorinBN comentat
      Editarea unui comentariu
      ok

  • #3
    Petrus Florin O+E

    Comentariu


    • #4
      Dan Radu - open + elite
      Marcus Mihai - open + elite
      Birtalan Attila- H+E
      Ultima editare de Comitetul Director; 09.nov.2022, 05:36.

      Butterfly Korbel SK7 - ST
      Tenergy 05-fx

      Comentariu


      • #5
        Roca Claudiu / Satu Mare , A+H .

        Comentariu


        • #6
          Dusan Marcel - Arad - A/H

          Comentariu


          • #7
            Husa Gelu open+elite din Zalău

            Comentariu


            • #8
              Tatar Mihai - Simleu Silvaniei - Open / Elite

              Butterfly Korbel SK7 - ST
              Tenergy 05-fx

              Comentariu


              • #9
                4.3.2. Retragerea jucătorilor
                Retragerea jucătorilor de la turneele la care s-au înscris poate fi:
                a. retragere înainte de termen;
                b. retragere după termen (R);
                c. absență nemotivată (N);
                Termenul limită de retragere de la un turneu este Joi ora 21:00
                pentru secțiunile care joacă sâmbătă,
                vineri ora 21:00
                pentru secțiunile care joacă duminică


                Va rugam sa completati anuntul turneului cu articolul de mai sus din noul Regulament.

                Comentariu


                • #10
                  Bodea Flaviu - open + elite

                  Comentariu


                  • #11
                    Salutare,se inscrie Alexandru Cocolos si Cristian Istrate Open-Elite Bucuresti.

                    Comentariu


                    • #12
                      Pop Mihai Dej avansați
                      T80FX // DWSC //T80FX

                      Comentariu


                      • #13
                        Cserei Ștefan avansați Și Balazs imre florin Open

                        Trimis de pe al meu SM-A536B folosind Tapatalk

                        Comentariu


                        • #14
                          Breje Marin - zalau - avansati
                          Muresan Carmen - Zalau - avansati
                          Cheta Victor - Zalau - hobby

                          Butterfly Korbel SK7 - ST
                          Tenergy 05-fx

                          Comentariu


                          • #15
                            Hamza Catalin O+E

                            Comentariu


                            • #16
                              David Gorbe - Satu Mare - H + A, Mersi!

                              Comentariu


                              • #17
                                La open Ceuca Gavrilă și Kiraly Florin din Satu Mare.

                                Comentariu


                                • #18
                                  Opris Andrei - Zalau - hobby + avansati
                                  Baidoc Sergiu - Zalau - hobby + avansati

                                  Butterfly Korbel SK7 - ST
                                  Tenergy 05-fx

                                  Comentariu


                                  • #19
                                    Czirjak Attila -avansati - Cluj

                                    Comentariu


                                    • #20
                                      Blaga Radu - Zalau - hobby + avansati

                                      Butterfly Korbel SK7 - ST
                                      Tenergy 05-fx

                                      Comentariu


                                      • #21
                                        Halasz Lorant, avansati, Satu Mare.

                                        Comentariu


                                        • #22
                                          Muresan Robert - Surduc - open / elite
                                          Muresan Iulian - Surduc - open / elite

                                          Butterfly Korbel SK7 - ST
                                          Tenergy 05-fx

                                          Comentariu


                                          • #23
                                            Pop Stefan - Zalau open / elite

                                            Butterfly Korbel SK7 - ST
                                            Tenergy 05-fx

                                            Comentariu


                                            • #24
                                              Vig Andrei - Simleu Silvaniei - hobby + avansati

                                              Butterfly Korbel SK7 - ST
                                              Tenergy 05-fx

                                              Comentariu


                                              • #25
                                                Se retrage Balazs imre florin Apahida open

                                                Trimis de pe al meu SM-A536B folosind Tapatalk

                                                Comentariu

                                                Who has read this thread:
                                                Procesare...
                                                X