Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Topsy Videle 26.11 O+E / 27.11 A+H

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A Cupa Topsy Videle 26.11 O+E / 27.11 A+H

    AmaTur: Turneu A"Cupa Topsy Videle", Videle - 26-27.11.2022

    LOCALITATEA: Videle, judet Teleorman
    DATA: Sambata 26.11.2022 OPEN + ELITE, Duminica 27.11.2022 AVANSATI + HOBBY
    ORA DE ÎNCEPERE:
    OPEN si ELITE - Sambata ora 09:00

    AVANSATI si HOBBY - Duminica ora 09:00


    SALA: Sala de sport a scolii nr 1 Videle
    INDICAȚII DE ACCES:


    LOGISTICĂ: 16 mese Andro, Donic
    MINGI : Andro Speedball 3S 40+ *** ;
    SPAȚIU DE JOC: 1600mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: covor PVC sala sport;
    Taxa: Adulți - 50 Lei, copiii sub 14 ani -35 lei, persoanele cu dizabilităţi nu plătesc taxa de participare, un leu de participant se va dona către AmaTur.

    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locurile 1 - 4 – cupă + medalie + diplomă;
    Se asigură apă – 1.5 litri;

    Se poate asigura masa de pranz cu meniu porc sau pui 25 lei pret preferential pentru participanti!

    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau sms/whatsapp;
    - retragerile fara penalizari se pot face pana ;
    -- Joi 24.11 orele 21.00 pentru categoriile OPen/Elite
    --Vineri 25.11 orele 21.00 pentru categoriile Avansati/Hobby

    - prioritatea la înscriere: conform Clasament AmaTur la zi;

    4.3.2. Retragerea jucătorilor
    Retragerea jucătorilor de la turneele la care s-au înscris poate fi:
    a. retragere înainte de termen;
    b. retragere după termen (R);
    c. absență nemotivată (N);
    Termenul limită de retragere de la un turneu este Joi ora 21:00 pentru secțiunile care joacă sâmbătă, vineri ora 21:00 pentru secțiunile care joacă duminică, 36 de ore pentru turneele care se desfășoară în altă zi a săptămânii. Retragerea trebuie să apară explicit pe forum până la ora limită, responsabilitatea de a verifica acest lucru revine strict persoanei care se retrage.
    4.3.3 Penalizarea retragerilor
    - retragerea jucătorilor înainte de termen 0 puncte;
    - retragerea jucătorilor după termen (R) 2 puncte;
    - absență nemotivată (N) 3 puncte;
    Se suspendă pe o perioadă de trei luni jucătorul care acumulează minim 6 puncte de penalizare.

    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    NUMAR PARTICIPANTI:
    OPEN: - Număr maxim de participanți: 60
    ELITE: - Număr maxim de participanți: 36
    AVANSATI - Număr maxim de participanți: 60
    HOBBY: - Număr maxim de participanți: 36
    NUMARUL DE JUCATORI SE POATE MODIFICA IN FUNCTIE DE DINAMICA INSCRIERILOR PANA JOI, 24.11.2022

    SISTEMUL DE JOC:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte (5) 6 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3/4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu generat automat;

    Organizator local: Botosneanu Ionut - 0761.960.408
    Organizator principal : George Durdun

    SPONSORI:
    PRIMARIA VIDELE
    BILKA TELEORMAN
    LESSAFRE ROMANIA



    Ultima editare de Comitetul Director; 14.nov.2022, 14:51.
    ClaudiuManoiu, robertnj16 and 4 others like this.

    www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
    www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
    Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

  • #2
    Lista finala Inscrieri ELITE (26.11.2022) - 10:35:20 - v5.3 / cls_2022-oct

    1. Neculai Alexandru, Tulcea, 2 - 53.71 - E
    2. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 3 - 49.37 - EL
    3. Dinca Dorinel, Calarasi, 12 - 44.03 - EW
    4. Badea Ionut, Bucuresti, 484 - 42.38 - E
    5. Badulescu Teodor, Ramnicu Valcea, 61 - 42.02 - E
    6. Pantelimon Andi, Bucuresti, 19 - 40.69 - E
    7. Dumitru Rares, Pitesti, 641 - 40.03 - EL
    8. Orosanu Alexandru, Pitesti, 552 - 39.8 - EL
    9. Corbu Darius, Valenii de Munte, 35 - 38.94 - E
    10. Rosioara Razvan, Alexandria, 297 - 38.25 - E
    11. Gherasim Iulian, Tulcea, 44 - 36.82 - EL
    12. Badea Mihai, Targoviste, 86 - 36.29 - E
    13. Craiu Catalin, Videle, 56 - 34.55 - E
    14. Gavrila Aurel, Bucuresti, 257 - 32.59 - OWD
    15. Ionescu Mihai, Bucuresti, 147 - 30.54 - O
    16. Baican Alexandru, Bucuresti, 672 - 23.55 - O
    17. Tuta Radu Ionut, Pitesti, 1025 - 21.15 - OL


    Grupe inferioare ELITE

    Gr. nr. 1
    1. Neculai Alexandru, Tulcea
    2. Orosanu Alexandru, Pitesti
    3. Corbu Darius, Valenii de Munte
    4. Baican Alexandru, Bucuresti

    Gr. nr. 2
    1. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures
    2. Pantelimon Andi, Bucuresti
    3. Rosioara Razvan, Alexandria
    4. Tuta Radu Ionut, Pitesti

    Gr. nr. 3
    1. Dinca Dorinel, Calarasi
    2. Dumitru Rares, Pitesti
    3. Gherasim Iulian, Tulcea
    4. Gavrila Aurel, Bucuresti

    Gr. nr. 4
    1. Badea Ionut, Bucuresti
    2. Badulescu Teodor, Ramnicu Valcea
    3. Badea Mihai, Targoviste
    4. Craiu Catalin, Videle

    Gr.inferioara nr. 1 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    1
    2 OROSANU ALEXANDRU - Pitesti
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 CORBU DARIUS - Valenii de Munte
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    3
    4 BAICAN ALEXANDRU - Bucuresti
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 MOLDOVAN HORVATH CSABA - Targu Mures
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 PANTELIMON ANDI - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 ROSIOARA RAZVAN - Alexandria
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
    4 TUTA RADU IONUT - Pitesti
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 DINCA DORINEL - Calarasi
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 DUMITRU RARES - Pitesti
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 GHERASIM IULIAN - Tulcea
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    3
    4 GAVRILA AUREL - Bucuresti
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 BADEA IONUT - Bucuresti
    3-2
    0-3
    1-3
    1
    4
    2 BADULESCU TEODOR - Ramnicu Valcea
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    1
    3 BADEA MIHAI - Targoviste
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    2
    4 CRAIU CATALIN - Videle
    3-1
    1-3
    0-3
    1
    3
    -

    Grupe superioare ELITE

    Gr. nr. 1
    1. Neculai Alexandru, Tulcea
    2. Badea Mihai, Targoviste
    3. Gherasim Iulian, Tulcea
    4. Tuta Radu Ionut, Pitesti

    Gr. nr. 2
    1. Pantelimon Andi, Bucuresti
    2. Orosanu Alexandru, Pitesti
    3. Craiu Catalin, Videle
    4. Gavrila Aurel, Bucuresti

    Gr. nr. 3
    1. Dinca Dorinel, Calarasi
    2. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures
    3. Corbu Darius, Valenii de Munte
    4. Badea Ionut, Bucuresti

    Gr. nr. 4
    1. Badulescu Teodor, Ramnicu Valcea
    2. Dumitru Rares, Pitesti
    3. Rosioara Razvan, Alexandria
    4. Baican Alexandru, Bucuresti

    Gr.superioara nr. 1 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 BADEA MIHAI - Targoviste
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 GHERASIM IULIAN - Tulcea
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    4 TUTA RADU IONUT - Pitesti
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 2 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 PANTELIMON ANDI - Bucuresti
    3-2
    1-3
    3-2
    2
    1
    2 OROSANU ALEXANDRU - Pitesti
    2-3
    3-1
    1-3
    1
    3 CRAIU CATALIN - Videle
    3-1
    1-3
    2-3
    1
    4 GAVRILA AUREL - Bucuresti
    2-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    -
    Gr.superioara nr. 3 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 DINCA DORINEL - Calarasi
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 MOLDOVAN HORVATH CSABA - Targu Mures
    3-2
    2-3
    2-3
    1
    3 CORBU DARIUS - Valenii de Munte
    1-3
    3-2
    2-3
    1
    4 BADEA IONUT - Bucuresti
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    -
    Gr.superioara nr. 4 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 BADULESCU TEODOR - Ramnicu Valcea
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 DUMITRU RARES - Pitesti
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 ROSIOARA RAZVAN - Alexandria
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    4 BAICAN ALEXANDRU - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -

    Eliminatorii ELITE

    1. Neculai Alexandru
    ------------------------- Neculai Alexandru 3-1
    8. Badea Ionut
    ----------------------------------- Badulescu Teodor 2-3
    5. Gavrila Aurel
    ------------------------- Badulescu Teodor 1-3
    4. Badulescu Teodor
    -------------------------------------------------- Badulescu Teodor 3-2
    3. Dinca Dorinel
    ------------------------- Dinca Dorinel 3-0
    6. Badea Mihai
    ----------------------------------- Dinca Dorinel 3-2
    7. Dumitru Rares
    ------------------------- Pantelimon Andi 2-3
    2. Pantelimon Andi

    Clasament ELITE

    1. Badulescu Teodor - Ramnicu Valcea
    2. Dinca Dorinel - Calarasi
    3 -- 4
    Neculai Alexandru - Tulcea
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    5 -- 8
    Gavrila Aurel - Bucuresti
    Badea Mihai - Targoviste
    Badea Ionut - Bucuresti
    Dumitru Rares - Pitesti
    9 -- 14 1v gr.sup.
    Moldovan Horvath Csaba - Targu Mures
    Orosanu Alexandru - Pitesti
    Corbu Darius - Valenii de Munte
    Rosioara Razvan - Alexandria
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Craiu Catalin - Videle
    15 -- 16 0v gr.sup.
    Baican Alexandru - Bucuresti
    Tuta Radu Ionut - Pitesti

    Lista finala Inscrieri OPEN (26.11.2022) - 09:23:24 - v5.3 / cls_2022-nov

    1. Gheorghita Vasile, Buzau, 90 - 30.95 - O
    2. Trocan Nicolae, Mioveni, 96 - 30.62 - OW
    3. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 162 - 30.24 - OW
    4. Vasilescu Remus, Curtea de Arges, 102 - 29.93 - O
    5. Paul Cosmin Sebastian, Bucuresti, 220 - 29.93 - O
    6. Badescu Stefan, Campulung Muscel, 259 - 29.33 - O
    7. Darmaz Ion, Targoviste, 135 - 29.23 - OW
    8. Noragiu Paul, Targoviste, 577 - 29.14 - O
    9. Petrov Dan, Dobroesti, 240 - 27.13 - OW
    10. Acriva Marian, Mizil, 177 - 27.02 - O
    11. Chirica Alexandru, Bucuresti, 145 - 26.29 - O
    12. Mihu Florin, Mioveni, 151 - 26.01 - OW
    13. Boteanu Nicu, Bucuresti, 480 - 25.79 - O
    14. Acu Paul, Bucuresti, 1210 - 25.17 - O
    15. Cretu Ionut, Bucuresti, 267 - 24.95 - O
    16. Zavricescu George, Curtea de Arges, 646 - 24.87 - OW
    17. Dena Corneliu, Giurgiu, 5001 - 24.48 - O
    18. Alexandru Marius, Bucuresti, 168 - 24.21 - O
    19. Bivolaru Stelian, Targoviste, 208 - 23.9 - OW
    20. Stoica Mihai, Mioveni, 236 - 23.81 - OW
    21. Constantin Cristina, Bucuresti, 197 - 23.48 - OF
    22. Baltatu Marius, Pitesti, 376 - 23.37 - OW
    23. Baciu Stefan, Mioveni, 268 - 23.31 - OW
    24. Dumitru George, Targoviste, 229 - 21.89 - O
    25. Stoian Sorin, Curtea de Arges, 721 - 21.53 - O
    26. Bordeianu Marius, Bucuresti, 3878 - 21.2 - O
    27. Varzaru Vivi, Videle, 247 - 20.94 - O
    28. Gagiu Remus, Pitesti, 305 - 19.92 - A
    29. Marinescu Nelu, Targoviste, 326 - 19.73 - A
    30. Mihaila George, Bucuresti, 683 - 17.83 - A
    31. Busnatu Radu Andrei, Bucuresti, 628 - 13.28 - A
    32. Botosneanu Ionut, Videle, 755 - 12.06 - A
    33. Jinga Vlad, Bucuresti, 1370 - 11.42 - A

    Grupe inferioare Open

    Gr. nr. 1
    1. Gheorghita Vasile, Buzau
    2. Mihu Florin, Mioveni
    3. Boteanu Nicu, Bucuresti
    4. Dumitru George, Targoviste
    5. Stoian Sorin, Curtea de Arges

    Gr. nr. 2
    1. Trocan Nicolae, Mioveni
    2. Chirica Alexandru, Bucuresti
    3. Acu Paul, Bucuresti
    4. Baltatu Marius, Pitesti
    5. Marinescu Nelu, Targoviste

    Gr. nr. 3
    1. Lazaroiu Adrian, Targoviste
    2. Acriva Marian, Mizil
    3. Cretu Ionut, Bucuresti
    4. Baciu Stefan, Mioveni
    5. Mihaila George, Bucuresti

    Gr. nr. 4
    1. Vasilescu Remus, Curtea de Arges
    2. Petrov Dan, Dobroesti
    3. Dena Corneliu, Giurgiu
    4. Bivolaru Stelian, Targoviste
    5. Gagiu Remus, Pitesti
    6. Jinga Vlad, Bucuresti

    Gr. nr. 5
    1. Paul Cosmin Sebastian, Bucuresti
    2. Noragiu Paul, Targoviste
    3. Zavricescu George, Curtea de Arges
    4. Constantin Cristina, Bucuresti
    5. Bordeianu Marius, Bucuresti
    6. Botosneanu Ionut, Videle

    Gr. nr. 6
    1. Badescu Stefan, Campulung Muscel
    2. Darmaz Ion, Targoviste
    3. Alexandru Marius, Bucuresti
    4. Stoica Mihai, Mioveni
    5. Varzaru Vivi, Videle
    6. Busnatu Radu Andrei, Bucuresti

    Gr.inferioara nr. 1 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 GHEORGHITA VASILE - Buzau
    3-2
    0-3
    3-2
    3-0
    3
    2
    2 MIHU FLORIN - Mioveni
    2-3
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    3 BOTEANU NICU - Bucuresti
    3-0
    3-2
    3-0
    3-2
    4
    1
    4 DUMITRU GEORGE - Targoviste
    2-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    3
    5 STOIAN SORIN - Curtea de Arges
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 TROCAN NICOLAE - Mioveni
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 CHIRICA ALEXANDRU - Bucuresti
    3-2
    2-3
    2-3
    3-0
    2
    4
    3 ACU PAUL - Bucuresti
    0-3
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    3
    4 BALTATU MARIUS - Pitesti
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
    5 MARINESCU NELU - Targoviste
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 LAZAROIU ADRIAN - Targoviste
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 ACRIVA MARIAN - Mizil
    0-3
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    3 CRETU IONUT - Bucuresti
    3-0
    3-2
    3-2
    3-0
    4
    1
    4 BACIU STEFAN - Mioveni
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    5 MIHAILA GEORGE - Bucuresti
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 VASILESCU REMUS - Curtea de Arges
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 PETROV DAN - Dobroesti
    3 DENA CORNELIU - Giurgiu
    0-3
    3-1
    0-3
    3-1
    2
    4
    -2
    -1
    1
    4 BIVOLARU STELIAN - Targoviste
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2
    1
    1
    5 GAGIU REMUS - Pitesti
    0-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    3
    0
    0
    1
    6 JINGA VLAD - Bucuresti
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 PAUL COSMIN SEBASTIAN - Bucuresti
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 NORAGIU PAUL - Targoviste
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 ZAVRICESCU GEORGE - Curtea de Arges
    2-3
    2-3
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    4
    4 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    3
    5 BORDEIANU MARIUS - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    6 BOTOSNEANU IONUT - Videle
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 BADESCU STEFAN - Campulung Muscel
    3-0
    0-3
    3-1
    1-3
    3-0
    3
    3
    2 DARMAZ ION - Targoviste
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    3-1
    2
    4
    3 ALEXANDRU MARIUS - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-0
    2-3
    3-0
    4
    2
    4 STOICA MIHAI - Mioveni
    1-3
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    5 VARZARU VIVI - Videle
    3-1
    3-2
    3-2
    2-3
    3-1
    4
    1
    6 BUSNATU RADU ANDREI - Bucuresti
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    -

    Grupe superioare Open

    Gr. nr. 1
    1. Boteanu Nicu, Bucuresti
    2. Bivolaru Stelian, Targoviste
    3. Acriva Marian, Mizil
    4. Chirica Alexandru, Bucuresti

    Gr. nr. 2
    1. Trocan Nicolae, Mioveni
    2. Noragiu Paul, Targoviste
    3. Gagiu Remus, Pitesti
    4. Baciu Stefan, Mioveni

    Gr. nr. 3
    1. Cretu Ionut, Bucuresti
    2. Alexandru Marius, Bucuresti
    3. Constantin Cristina, Bucuresti
    4. Dena Corneliu, Giurgiu

    Gr. nr. 4
    1. Vasilescu Remus, Curtea de Arges
    2. Gheorghita Vasile, Buzau
    3. Badescu Stefan, Campulung Muscel
    4. Zavricescu George, Curtea de Arges

    Gr. nr. 5
    1. Paul Cosmin Sebastian, Bucuresti
    2. Baltatu Marius, Pitesti
    3. Dumitru George, Targoviste
    4. Darmaz Ion, Targoviste

    Gr. nr. 6
    1. Varzaru Vivi, Videle
    2. Lazaroiu Adrian, Targoviste
    3. Acu Paul, Bucuresti
    4. Mihu Florin, Mioveni

    Gr.superioara nr. 1 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 BOTEANU NICU - Bucuresti
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 BIVOLARU STELIAN - Targoviste
    1-3
    3-0
    2-3
    1
    3 ACRIVA MARIAN - Mizil
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4 CHIRICA ALEXANDRU - Bucuresti
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 TROCAN NICOLAE - Mioveni
    3-2
    3-0
    1-3
    2
    1
    2 NORAGIU PAUL - Targoviste
    2-3
    2-3
    3-2
    1
    3 GAGIU REMUS - Pitesti
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    4 BACIU STEFAN - Mioveni
    3-1
    2-3
    1-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 CRETU IONUT - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    8
    2 ALEXANDRU MARIUS - Bucuresti
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    2
    -2
    1
    1
    3 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    -4
    -1
    1
    4 DENA CORNELIU - Giurgiu
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    -2
    0
    1
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 VASILESCU REMUS - Curtea de Arges
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 GHEORGHITA VASILE - Buzau
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 BADESCU STEFAN - Campulung Muscel
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4 ZAVRICESCU GEORGE - Curtea de Arges
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 PAUL COSMIN SEBASTIAN - Bucuresti
    3-0
    3-2
    1-3
    2
    2
    -1
    1
    2 BALTATU MARIUS - Pitesti
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    -7
    3 DUMITRU GEORGE - Targoviste
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    1
    0
    1
    4 DARMAZ ION - Targoviste
    3-1
    3-0
    2-3
    2
    1
    4
    1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 VARZARU VIVI - Videle
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    2 LAZAROIU ADRIAN - Targoviste
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    1
    3 ACU PAUL - Bucuresti
    3-2
    1-3
    3-2
    2
    2
    4 MIHU FLORIN - Mioveni
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    -
    Eliminatorii Open

    1. Boteanu Nicu
    ------------------------- Boteanu Nicu 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Boteanu Nicu 3-1
    9. Alexandru Marius
    ------------------------- Alexandru Marius 3-2
    8. Acu Paul
    -------------------------------------------------- Vasilescu Remus 0-3
    5. Darmaz Ion
    ------------------------- Gagiu Remus 1-3
    12. Gagiu Remus
    ----------------------------------- Vasilescu Remus 1-3
    13. Bye
    ------------------------- Vasilescu Remus 0-3
    4. Vasilescu Remus
    ----------------------------------------------------------------- Vasilescu Remus 3-2
    3. Cretu Ionut
    ------------------------- Cretu Ionut 3-0
    14. Bye
    ----------------------------------- Lazaroiu Adrian 0-3
    11. Chirica Alexandru
    ------------------------- Lazaroiu Adrian 0-3
    6. Lazaroiu Adrian
    -------------------------------------------------- Lazaroiu Adrian 3-0
    7. Dumitru George
    ------------------------- Gheorghita Vasile 0-3
    10. Gheorghita Vasile
    ----------------------------------- Trocan Nicolae 0-3
    15. Bye
    ------------------------- Trocan Nicolae 0-3
    2. Trocan Nicolae

    Clasament Open

    1. Vasilescu Remus - Curtea de Arges
    2. Lazaroiu Adrian - Targoviste
    3 -- 4
    Boteanu Nicu - Bucuresti
    Trocan Nicolae - Mioveni
    5 -- 8
    Gagiu Remus - Pitesti
    Cretu Ionut - Bucuresti
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Gheorghita Vasile - Buzau
    9 -- 12
    Chirica Alexandru - Bucuresti
    Darmaz Ion - Targoviste
    Acu Paul - Bucuresti
    Dumitru George - Targoviste
    13 -- 2v gr.sup.
    Paul Cosmin Sebastian - Bucuresti
    14 -- 20 1v gr.sup.
    Noragiu Paul - Targoviste
    Zavricescu George - Curtea de Arges
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Baciu Stefan - Mioveni
    Varzaru Vivi - Videle
    21 -- 24 0v gr.sup.
    Badescu Stefan - Campulung Muscel
    Acriva Marian - Mizil
    Mihu Florin - Mioveni
    Baltatu Marius - Pitesti
    25 -- 27 1v gr.inf.
    Stoica Mihai - Mioveni
    Bordeianu Marius - Bucuresti
    Busnatu Radu Andrei - Bucuresti
    28 -- 32 0v gr.inf.
    Stoian Sorin - Curtea de Arges
    Marinescu Nelu - Targoviste
    Mihaila George - Bucuresti
    Botosneanu Ionut - Videle
    Jinga Vlad - Bucuresti

    Lista finala Inscrieri AVANSATI (27.11.2022) - 09:29:41 - v5.3 / cls_2022-nov

    1. Baluta Silviu, Bucuresti, 311 - 19.87 - AW
    2. Burcea Daniel, Bucuresti, 263 - 19.38 - A
    3. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 276 - 18.95 - AW
    4. Avramescu Bogdan, Bucuresti, 386 - 18.39 - A
    5. Grigore Marian, Ramnicu Valcea, 934 - 18.37 - A
    6. Constantin Eduard, Bucuresti, 483 - 17.77 - A
    7. Tical Nicusor, Otopeni, 410 - 16.67 - A
    8. Vasile Victor, Videle, 332 - 16.41 - A
    9. Dragomir Iuliu Florin, Turnu Magurele, 2606 - 15.8 - A
    10. Georgescu Florin, Bucuresti, 637 - 14.92 - A
    11. Galca Andrei, Bucuresti, 445 - 14.19 - A
    12. Minca Gabriel, Videle, 643 - 13.83 - A
    13. Caranfilian Migo, Bucuresti, 532 - 13.41 - AW
    14. Sandu Nicolae, Videle, 2755 - 12.9 - A
    15. Cocan Mircea, Bucuresti, 502 - 12.85 - A
    16. Minca Liviu, Videle, 536 - 12.82 - A
    17. Mihalcea Stefan Tiberiu, Novaci GR, 523 - 12.58 - A
    18. Georgescu Robert Stefan, Bucuresti, 700 - 12.28 - A
    19. Dumitrescu Robert Nicolae, Bucuresti, 689 - 11.99 - A
    20. Preda Leo, Targoviste, 1148 - 11.97 - A
    21. Dascalu Cristian, Bucuresti, 2815 - 11.7 - A
    22. Petrache Claudiu, Bucuresti, 1104 - 11.16 - A
    23. Matei Daniel, Targoviste, 1413 - 11.12 - A
    24. Toader Petru, Bragadiru, 661 - 10.81 - A
    25. Voicu Adrian, Videle, 1643 - 10.68 - A
    26. Necsoiu Georgiana, Videle, 720 - 10.41 - AF
    27. Ghenea Eugen, Targoviste, 2890 - 10.4 - A
    28. Cojocaru Andru, Targoviste, 1233 - 9.69 - H
    29. Patrascu Alin, Slatina, 5001 - 0
    30. Avram Marian, Alexandria, 5002 - 0


    Grupe inferioare AVANSATI

    Gr. nr. 1
    1. Baluta Silviu, Bucuresti
    2. Minca Gabriel, Videle
    3. Caranfilian Migo, Bucuresti
    4. Toader Petru, Bragadiru
    5. Ghenea Eugen, Targoviste

    Gr. nr. 2
    1. Burcea Daniel, Bucuresti
    2. Galca Andrei, Bucuresti
    3. Sandu Nicolae, Videle
    4. Matei Daniel, Targoviste
    5. Avram Marian, Alexandria

    Gr. nr. 3
    1. Dinu Gheorghe, Bucuresti
    2. Dragomir Iuliu Florin, Turnu Magurele
    3. Cocan Mircea, Bucuresti
    4. Petrache Claudiu, Bucuresti
    5. Voicu Adrian, Videle

    Gr. nr. 4
    1. Avramescu Bogdan, Bucuresti
    2. Georgescu Florin, Bucuresti
    3. Minca Liviu, Videle
    4. Dascalu Cristian, Bucuresti
    5. Cojocaru Andru, Targoviste

    Gr. nr. 5
    1. Grigore Marian, Ramnicu Valcea
    2. Vasile Victor, Videle
    3. Mihalcea Stefan Tiberiu, Novaci GR
    4. Preda Leo, Targoviste
    5. Patrascu Alin, Slatina

    Gr. nr. 6
    1. Constantin Eduard, Bucuresti
    2. Tical Nicusor, Otopeni
    3. Georgescu Robert Stefan, Bucuresti
    4. Dumitrescu Robert Nicolae, Bucuresti
    5. Necsoiu Georgiana, Videle

    Gr.inferioara nr. 1 - AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BALUTA SILVIU - Bucuresti
    3-1
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    1
    6
    1
    1
    2 MINCA GABRIEL - Videle
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
    6
    1
    1
    3 CARANFILIAN MIGO - Bucuresti
    3-2
    0-3
    3-1
    3-1
    3
    3
    2
    -2
    1
    4 TOADER PETRU - Bragadiru
    1-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4
    5 GHENEA EUGEN - Targoviste
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 BURCEA DANIEL - Bucuresti
    3-2
    3-0
    3-1
    3-2
    4
    1
    2 GALCA ANDREI - Bucuresti
    2-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    3 SANDU NICOLAE - Videle
    0-3
    3-1
    1-3
    3-2
    2
    3
    4 MATEI DANIEL - Targoviste
    1-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    2
    5 AVRAM MARIAN - Alexandria
    2-3
    3-2
    2-3
    2-3
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 DINU GHEORGHE - Bucuresti
    2-3
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    2
    3
    1
    1
    2 DRAGOMIR IULIU FLORIN - Turnu Magurele
    3-2
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    1
    3 COCAN MIRCEA - Bucuresti
    1-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    -1
    0
    1
    4 PETRACHE CLAUDIU - Bucuresti
    3-2
    0-3
    1-3
    3-2
    2
    4
    -3
    -1
    1
    5 VOICU ADRIAN - Videle
    0-3
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 AVRAMESCU BOGDAN - Bucuresti
    3-0
    2-3
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 GEORGESCU FLORIN - Bucuresti
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 MINCA LIVIU - Videle
    3-2
    1-3
    3-2
    0-3
    2
    4
    4 DASCALU CRISTIAN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    5 COJOCARU ANDRU - Targoviste
    2-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    3
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 GRIGORE MARIAN - Ramnicu Valcea
    2-3
    3-1
    1-3
    1
    3
    2 VASILE VICTOR - Videle
    3-2
    3-0
    0-3
    2
    2
    3 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Novaci GR
    5
    4 PREDA LEO - Targoviste
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    5 PATRASCU ALIN - Slatina
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 CONSTANTIN EDUARD - Bucuresti
    3-1
    3-1
    3-2
    3-1
    4
    1
    2 TICAL NICUSOR - Otopeni
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    2
    3 GEORGESCU ROBERT STEFAN - Bucuresti
    1-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    4 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
    2-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    5 NECSOIU GEORGIANA - Videle
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    -

    Grupe superioare AVANSATI

    Gr. nr. 1
    1. Baluta Silviu, Bucuresti
    2. Georgescu Florin, Bucuresti
    3. Cocan Mircea, Bucuresti
    4. Avram Marian, Alexandria

    Gr. nr. 2
    1. Burcea Daniel, Bucuresti
    2. Vasile Victor, Videle
    3. Cojocaru Andru, Targoviste
    4. Petrache Claudiu, Bucuresti

    Gr. nr. 3
    1. Dragomir Iuliu Florin, Turnu Magurele
    2. Tical Nicusor, Otopeni
    3. Grigore Marian, Ramnicu Valcea
    4. Minca Liviu, Videle

    Gr. nr. 4
    1. Avramescu Bogdan, Bucuresti
    2. Minca Gabriel, Videle
    3. Georgescu Robert Stefan, Bucuresti
    4. Preda Leo, Targoviste

    Gr. nr. 5
    1. Patrascu Alin, Slatina
    2. Matei Daniel, Targoviste
    3. Caranfilian Migo, Bucuresti
    4. Dumitrescu Robert Nicolae, Bucuresti

    Gr. nr. 6
    1. Constantin Eduard, Bucuresti
    2. Dinu Gheorghe, Bucuresti
    3. Sandu Nicolae, Videle
    4. Toader Petru, Bragadiru

    Gr.superioara nr. 1 - AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 BALUTA SILVIU - Bucuresti
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 GEORGESCU FLORIN - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 COCAN MIRCEA - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 AVRAM MARIAN - Alexandria
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 2 - AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 BURCEA DANIEL - Bucuresti
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 VASILE VICTOR - Videle
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 COJOCARU ANDRU - Targoviste
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    4 PETRACHE CLAUDIU - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 3 - AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 DRAGOMIR IULIU FLORIN - Turnu Magurele
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 TICAL NICUSOR - Otopeni
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 GRIGORE MARIAN - Ramnicu Valcea
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4 MINCA LIVIU - Videle
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 AVRAMESCU BOGDAN - Bucuresti
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    2
    3
    0
    1
    2 MINCA GABRIEL - Videle
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    1
    5
    2
    1
    3 GEORGESCU ROBERT STEFAN - Bucuresti
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    1
    -2
    1
    4 PREDA LEO - Targoviste
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -9
    -
    Gr.superioara nr. 5 - AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 PATRASCU ALIN - Slatina
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 MATEI DANIEL - Targoviste
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    3 CARANFILIAN MIGO - Bucuresti
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 6 - AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 CONSTANTIN EDUARD - Bucuresti
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 DINU GHEORGHE - Bucuresti
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    3 SANDU NICOLAE - Videle
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 TOADER PETRU - Bragadiru
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    -

    Eliminatorii AVANSATI

    1. Georgescu Florin
    ------------------------- Georgescu Florin 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Tical Nicusor 0-3
    9. Tical Nicusor
    ------------------------- Tical Nicusor 3-2
    8. Sandu Nicolae
    -------------------------------------------------- Patrascu Alin 1-3
    5. Patrascu Alin
    ------------------------- Patrascu Alin 3-1
    12. Vasile Victor
    ----------------------------------- Patrascu Alin 3-0
    13. Bye
    ------------------------- Minca Gabriel 0-3
    4. Minca Gabriel
    ----------------------------------------------------------------- Patrascu Alin 3-0
    3. Dragomir Iuliu Florin
    ------------------------- Dragomir Iuliu Florin 3-0
    14. Bye
    ----------------------------------- Constantin Eduard 2-3
    11. Baluta Silviu
    ------------------------- Constantin Eduard 2-3
    6. Constantin Eduard
    -------------------------------------------------- Constantin Eduard 3-2
    7. Caranfilian Migo
    ------------------------- Avramescu Bogdan 1-3
    10. Avramescu Bogdan
    ----------------------------------- Burcea Daniel 0-3
    15. Bye
    ------------------------- Burcea Daniel 0-3
    2. Burcea Daniel

    Clasament AVANSATI

    1. Patrascu Alin - Slatina
    2. Constantin Eduard - Bucuresti
    3 -- 4
    Tical Nicusor - Otopeni
    Burcea Daniel - Bucuresti
    5 -- 8
    Minca Gabriel - Videle
    Dragomir Iuliu Florin - Turnu Magurele
    Georgescu Florin - Bucuresti
    Avramescu Bogdan - Bucuresti
    9 -- 12
    Vasile Victor - Videle
    Baluta Silviu - Bucuresti
    Sandu Nicolae - Videle
    Caranfilian Migo - Bucuresti
    13 -- 2v gr.sup.
    Georgescu Robert Stefan - Bucuresti
    14 -- 18 1v gr.sup.
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Grigore Marian - Ramnicu Valcea
    Cocan Mircea - Bucuresti
    Dumitrescu Robert Nicolae - Bucuresti
    Petrache Claudiu - Bucuresti
    19 -- 24 0v gr.sup.
    Minca Liviu - Videle
    Preda Leo - Targoviste
    Matei Daniel - Targoviste
    Toader Petru - Bragadiru
    Cojocaru Andru - Targoviste
    Avram Marian - Alexandria
    25 -- 29 0v gr.inf.
    Galca Andrei - Bucuresti
    Dascalu Cristian - Bucuresti
    Voicu Adrian - Videle
    Necsoiu Georgiana - Videle
    Ghenea Eugen - Targoviste

    Lista finala Inscrieri HOBBY (26.11.2022) - 09:46:08 - v5.3 / cls_2022-nov

    1. Florea Madalin, Bucuresti, 1278 - 9.53 - H
    2. Caranfilian Eduard, Bucuresti, 1046 - 9.12 - H
    3. Gheorghe Ion, Bucuresti, 773 - 8.57 - HW
    4. Iancu Marius, Videle, 1020 - 7.17 - H
    5. Albescu Constantin Ionut, Bucuresti, 2360 - 7.03 - H
    6. Cuciureanu Daniel, Ploiesti, 1296 - 6.78 - H
    7. Nica Vladimir, Branesti, 1965 - 6.63 - H
    8. Damian Sebastian, Paulesti, 1096 - 6.11 - H
    9. Barla Catalin, Videle, 3408 - 5.4 - H
    10. Dobrica Marius, Videle, 2098 - 5.3 - H
    11. Toma Adrian, Bucuresti, 2261 - 5.2 - H
    12. Safta Cristian, Bucuresti, 2300 - 5.2 - H
    13. Ilie Costin, Bucuresti, 3503 - 5.2 - H
    14. Traneci Andrei Valentin, Bucuresti, 2912 - 5.1 - H
    15. Iliuta Marius Iustin, Videle, 5001 - 0
    16. Iorga Adrian, Videle, 5002 - 0
    17. Dumitru Cristian , Bucuresti, 5003 - 0
    18. Bucur Mirela Cristina, Videle, 5004 - 0
    19. Popescu Florian Catalin, Bucuresti, 5005 - 0
    20. Lautaru Marius, Videle, 5006 - 0
    21. Lautaru Daniel, Videle, 5007 - 0
    22. Balan Sebastian, Bucuresti, 5010 - 0
    23. Serban Claudiu, Videle, 5011 - 0
    24. Savescu Mihai, Videle, 5012 - 0
    25. Toric Constantin, Bucuresti, 5013 - 0

    Grupe inferioare HOBBY

    Gr. nr. 1
    1. Florea Madalin, Bucuresti
    2. Dobrica Marius, Videle
    3. Toma Adrian, Bucuresti
    4. Lautaru Marius, Videle
    5. Balan Sebastian, Bucuresti

    Gr. nr. 2
    1. Caranfilian Eduard, Bucuresti
    2. Barla Catalin, Videle
    3. Safta Cristian, Bucuresti
    4. Popescu Florian Catalin, Bucuresti
    5. Lautaru Daniel, Videle

    Gr. nr. 3
    1. Gheorghe Ion, Bucuresti
    2. Damian Sebastian, Paulesti
    3. Ilie Costin, Bucuresti
    4. Bucur Mirela Cristina, Videle
    5. Serban Claudiu, Videle

    Gr. nr. 4
    1. Iancu Marius, Videle
    2. Nica Vladimir, Branesti
    3. Traneci Andrei Valentin, Bucuresti
    4. Dumitru Cristian , Bucuresti
    5. Savescu Mihai, Videle

    Gr. nr. 5
    1. Albescu Constantin Ionut, Bucuresti
    2. Cuciureanu Daniel, Ploiesti
    3. Iliuta Marius Iustin, Videle
    4. Iorga Adrian, Videle
    5. Toric Constantin, Bucuresti

    Gr.inferioara nr. 1 - HOBBY
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 FLOREA MADALIN - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-0
    1-3
    3
    2
    2 DOBRICA MARIUS - Videle
    0-3
    3-0
    3-0
    0-3
    2
    3
    3 TOMA ADRIAN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    4
    4 LAUTARU MARIUS - Videle
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 BALAN SEBASTIAN - Bucuresti
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - HOBBY
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 CARANFILIAN EDUARD - Bucuresti
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    2 BARLA CATALIN - Videle
    3-0
    0-3
    3-0
    3-2
    3
    2
    3 SAFTA CRISTIAN - Bucuresti
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
    4 POPESCU FLORIAN CATALIN - Bucuresti
    2-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    5 LAUTARU DANIEL - Videle
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - HOBBY
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 GHEORGHE ION - Bucuresti
    3-0
    0-3
    3-2
    3-2
    3
    2
    2 DAMIAN SEBASTIAN - Paulesti
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    3 ILIE COSTIN - Bucuresti
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    4 BUCUR MIRELA CRISTINA - Videle
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 SERBAN CLAUDIU - Videle
    2-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - HOBBY
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 IANCU MARIUS - Videle
    2-3
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    4
    2 NICA VLADIMIR - Branesti
    3-2
    3-0
    2-3
    3-1
    3
    2
    3 TRANECI ANDREI VALENTIN - Bucuresti
    3-2
    0-3
    1-3
    3-0
    2
    3
    4 DUMITRU CRISTIAN - Bucuresti
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    5 SAVESCU MIHAI - Videle
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - HOBBY
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 ALBESCU CONSTANTIN IONUT - Bucuresti
    3-1
    3-0
    0-3
    3-1
    3
    1
    2 CUCIUREANU DANIEL - Ploiesti
    1-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    2
    3 ILIUTA MARIUS IUSTIN - Videle
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    4 IORGA ADRIAN - Videle
    3-0
    2-3
    3-1
    0-3
    2
    4
    5 TORIC CONSTANTIN - Bucuresti
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    -

    Grupe superioare HOBBY

    Gr. nr. 1
    1. Balan Sebastian, Bucuresti
    2. Nica Vladimir, Branesti
    3. Damian Sebastian, Paulesti
    4. Popescu Florian Catalin, Bucuresti

    Gr. nr. 2
    1. Safta Cristian, Bucuresti
    2. Cuciureanu Daniel, Ploiesti
    3. Traneci Andrei Valentin, Bucuresti
    4. Serban Claudiu, Videle

    Gr. nr. 3
    1. Ilie Costin, Bucuresti
    2. Florea Madalin, Bucuresti
    3. Toric Constantin, Bucuresti
    4. Iancu Marius, Videle

    Gr. nr. 4
    1. Dumitru Cristian , Bucuresti
    2. Barla Catalin, Videle
    3. Dobrica Marius, Videle
    4. Iorga Adrian, Videle

    Gr. nr. 5
    1. Albescu Constantin Ionut, Bucuresti
    2. Gheorghe Ion, Bucuresti
    3. Caranfilian Eduard, Bucuresti
    4. Toma Adrian, Bucuresti

    Gr.superioara nr. 1 - HOBBY
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 BALAN SEBASTIAN - Bucuresti
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    2 NICA VLADIMIR - Branesti
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 DAMIAN SEBASTIAN - Paulesti
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    4 POPESCU FLORIAN CATALIN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 2 - HOBBY
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 SAFTA CRISTIAN - Bucuresti
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    2 CUCIUREANU DANIEL - Ploiesti
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    3 TRANECI ANDREI VALENTIN - Bucuresti
    3-2
    0-3
    3-2
    2
    2
    4 SERBAN CLAUDIU - Videle
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 3 - HOBBY
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 ILIE COSTIN - Bucuresti
    3-2
    3-1
    1-3
    2
    2
    2 FLOREA MADALIN - Bucuresti
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    3 TORIC CONSTANTIN - Bucuresti
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    4 IANCU MARIUS - Videle
    3-1
    0-3
    3-1
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 4 - HOBBY
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 DUMITRU CRISTIAN - Bucuresti
    3-0
    3-0
    0-3
    2
    2
    2 BARLA CATALIN - Videle
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    3 DOBRICA MARIUS - Videle
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    4 IORGA ADRIAN - Videle
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 5 - HOBBY
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 ALBESCU CONSTANTIN IONUT - Bucuresti
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 GHEORGHE ION - Bucuresti
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 CARANFILIAN EDUARD - Bucuresti
    2-3
    1-3
    3-2
    1
    4 TOMA ADRIAN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    -

    Eliminatorii HOBBY

    1. Nica Vladimir
    ------------------------- Nica Vladimir 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Ilie Costin 2-3
    9. Traneci Andrei Valentin
    ------------------------- Ilie Costin 2-3
    8. Ilie Costin
    -------------------------------------------------- Albescu Constantin Ionut 1-3
    5. Albescu Constantin Ionut
    ------------------------- Albescu Constantin Ionut 3-0
    12. Bye
    ----------------------------------- Albescu Constantin Ionut 3-2
    13. Bye
    ------------------------- Iorga Adrian 0-3
    4. Iorga Adrian
    ----------------------------------------------------------------- Balan Sebastian 1-3
    3. Iancu Marius
    ------------------------- Iancu Marius 3-0
    14. Bye
    ----------------------------------- Gheorghe Ion 0-3
    11. Bye
    ------------------------- Gheorghe Ion 0-3
    6. Gheorghe Ion
    -------------------------------------------------- Balan Sebastian 0-3
    7. Dumitru Cristian
    ------------------------- Balan Sebastian 1-3
    10. Balan Sebastian
    ----------------------------------- Balan Sebastian 3-2
    15. Bye
    ------------------------- Cuciureanu Daniel 0-3
    2. Cuciureanu Daniel

    Clasament HOBBY

    1. Balan Sebastian - Bucuresti
    2. Albescu Constantin Ionut - Bucuresti
    3 -- 4
    Gheorghe Ion - Bucuresti
    Ilie Costin - Bucuresti
    5 -- 8
    Cuciureanu Daniel - Ploiesti
    Iorga Adrian - Videle
    Iancu Marius - Videle
    Nica Vladimir - Branesti
    9 -- 10
    Dumitru Cristian - Bucuresti
    Traneci Andrei Valentin - Bucuresti
    11 -- 16 1v gr.sup.
    Florea Madalin - Bucuresti
    Caranfilian Eduard - Bucuresti
    Damian Sebastian - Paulesti
    Dobrica Marius - Videle
    Safta Cristian - Bucuresti
    Toric Constantin - Bucuresti
    17 -- 20 0v gr.sup.
    Barla Catalin - Videle
    Toma Adrian - Bucuresti
    Popescu Florian Catalin - Bucuresti
    Serban Claudiu - Videle
    21 -- 25 0v gr.inf.
    Iliuta Marius Iustin - Videle
    Bucur Mirela Cristina - Videle
    Lautaru Marius - Videle
    Lautaru Daniel - Videle
    Savescu Mihai - Videle
    Ultima editare de Durdun Gheorghe; 27.nov.2022, 18:11.
    FlorinBN and Cameliacraiu like this.

    www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
    www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
    Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

    Comentariu


    • FlorinBN
      FlorinBN comentat
      Editarea unui comentariu
      ok

  • #3
    Neagoe Costin - Bucuresti - Elite
    MARIUS67, Johny GH and Botosneanu Ion like this.

    Comentariu


    • #4
      Se inscrie la elite Neculai Alexandru din Tulcea si Craiu Catalin din Videle
      La avansati se inscrie Necsoiu Georgiana rata din Videle
      MARIUS67, Johny GH and 2 others like this.

      Comentariu


      • #5
        Mihai Andrei - open, bucurești
        Johny GH and Botosneanu Ion like this.

        Comentariu


        • #6
          Vasile Victor avansați, Videle
          MARIUS67, Johny GH and 4 others like this.

          Comentariu


          • #7
            Petrache Claudiu - Avansati - București !
            Johny GH, nicusortical and like this.

            Comentariu


            • #8
              Se înscrie la Hobby
              Nicolae Daniel
              Nicolae Darius
              Bucuresti

              Comentariu


              • #9
                Minca Liviu -avansați, Videle

                Comentariu


                • #10
                  Gherasim Iulian - Tulcea - Elite
                  Pancrat Cristian - Tulcea - Open
                  ARTICOLE TENIS DE MASĂ



                  Comentariu


                  • #11
                    Mihalcea stefan Tiberiu avansati

                    Comentariu


                    • #12
                      Minca Gabriel Avansati - Videle

                      Comentariu


                      • #13
                        Toader Petru, Avansati, Bragadiru

                        Comentariu


                        • #14
                          Constantin Cristina, Bucuresti, open

                          Comentariu


                          • #15
                            Buna ziua,

                            Alexandru Marius, Open - Bucuresti.

                            Multumesc.
                            I'm a lean, mean, spin machine!

                            Comentariu


                            • #16
                              Se inscrie Popa Robert, Targoviste, hobby!

                              Comentariu


                              • #17
                                - Avramescu Bogdan, Bucuresti - mp 18.39, A -Avansati

                                Comentariu


                                • #18
                                  Salutare,Cretu Ionut,Bucuresti,open.

                                  Comentariu


                                  • #19
                                    Badulescu Teodor/Elite/Rm.Valcea

                                    Comentariu


                                    • #20
                                      Galca Andrei avansati Bucuresti

                                      Comentariu


                                      • #21
                                        Cu mare drag se înscrie Burcea Daniel - București -avansati

                                        Comentariu


                                        • #22
                                          Dan Petrov ,open,Dobroesti....

                                          Comentariu


                                          • #23
                                            Gagiu Remus - Open - Pitesti

                                            Mulțumesc!


                                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                                            Blade : Butterfly Omar Assar
                                            FH: Xiom Omega V Pro
                                            BH: Xiom Omega V Tour

                                            Comentariu


                                            • #24
                                              Corbu Darius Valeni de Munte categ Elite

                                              Comentariu


                                              • #25
                                                Dobrica Marius
                                                Hobby Videle

                                                Comentariu

                                                Procesare...
                                                X