Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sfat alegere

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Sfat alegere

    Salut. Am jucat tenis de masa pana acum doar cu palete din comert sau palete no-name. Sunt incepator si am tot cautat pe internet mai multe combinatii. O sa le postez aici sa-mi ziceti daca sunt ok

    Lemn: xiom allround S

    FH: TSP Agrit sau Nittaku Factive

    BH: Victas vs 401

    M-am gandit la aceasta combinatie pentru ca stilul meu de joc este defensiv

  • #2
    Lemn ALL sau Off -
    fetze rakza 7 soft , joola energy exta, ceva cu burete medium-soft !!!
    Rozena - VISCARIA - Rozena

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de iMihai Vezi post
      Lemn ALL sau Off -
      fetze rakza 7 soft , joola energy exta, ceva cu burete medium-soft !!!

      scuze am gresit topicul !!!!
      Rozena - VISCARIA - Rozena

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Fight4Glory Vezi post
        Salut. Am jucat tenis de masa pana acum doar cu palete din comert sau palete no-name. Sunt incepator si am tot cautat pe internet mai multe combinatii. O sa le postez aici sa-mi ziceti daca sunt ok

        Lemn: xiom allround S

        FH: TSP Agrit sau Nittaku Factive

        BH: Victas vs 401

        M-am gandit la aceasta combinatie pentru ca stilul meu de joc este defensiv
        Salut!
        Daca nu gresesc, cred ca Victas VS 401 este lipicioasa. Daca nu esti obisnuit cu genul asta de fete, s-ar putea sa nu-ti placa (din prima😂)
        Oricum, succes


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comentariu


        • #5
          Salut,
          Victas VS 401 nu este lipicioasa, este doar super grippy, dar mingea nu se lipeste de ea (ca la fetele chinezesti Hurricane3 sau Battle2).
          Insa pare o fata cam scumpa calitate pret, e mai mult pentru chop pe FH, are buretele dens si e cam greluta. Eu as sugera pentru inceput sa pui doua fete clasice identice pe FH si BH, nu foarte scumpe (de preferat cele mai ieftine, pot fi si sh) si sa dai cu ele antrenamente. Apoi cu timpul mai ajustezi.
          Desi nu am jucat cu lemne Xiom, vad ca ai ales un model allround ceea ce e bine. Sugestia mea e sa-i pui tot niste fete Xiom, ceva cu control mai mare. Eu la inceput am jucat cu fete Tibhar Genius sau Yasaka Mark V.

          Succes!
          Lemn: Butterfly Diode V
          FH: Friendship 729 Battle2
          BH: Butterfly Feint Long 3

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X