Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"CUPA FCBT" Editia II - Botosani - duminica 20.11.2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B "CUPA FCBT" Editia II - Botosani - duminica 20.11.2022


    "CUPA FCBT" Editia II - duminica 20.11.2022


    LOCALITATEA: Botoșani, Calea Nationala nr.44, Sala cu cercuri;
    DATA: Duminica 20 noiembrie 2022;
    CATEGORII: E/O/A/H - la gramada
    NUMAR MAXIM DE JUCATORI: 30
    ORA DE ÎNCEPERE:
    09:00 - 09:30 – înscrieri-validare , la 09:30 încep meciurile;
    SALA: Sala de badminton (sala cu cercuri din spatele Salii Polivalente Elisabeta Lipa);
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 5 mese ITTF, mingi plastic 3***;
    SPAȚIU DE JOC: 300 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: parchet;
    FACILITĂȚI: Vestiare, toaleta, etc.;
    TAXA: 40 lei. Se asigură apă si gustare.


    MATERIALE DE PREMIERE:
    • Locul 1 - cupa, medalie, diploma + surpriza.
    • Locul 2 - cupa, medalie, diploma+ surpriza.
    • Locurile 3 si 4 - cupa, medalie, diploma + surpriza.


    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    • numar maxim inscrieri 24 din care 2 wildcard (vor fi acordate de catre organizatorul si reprezentatul oficial al FC Botosani la acest concurs, d-nul Duceac Catalin, pana vineri 18.11.2022 ora 18.)
    • pe forum sau telefonic;
    • prioritatea la înscriere: primul venit/primul servit.
    • ultima retragere fara penalizare - vineri 18 nov 2022, ora 21;
      • retragerea jucătorilor înainte de termen 0 puncte;
      • retragerea jucătorilor după termen (R) 2 puncte;
      • absență nemotivată (N) 3 puncte
    • organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);​


    SISTEMUL DE JOC:
    • Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    • Grupe inferioare de 6 jucători – se califică primii 4;
    • Grupe superioare de 4 - se califica primii 2;
    • Eliminatorii.
    • Capi de serie grupe inferioare – conform MP;


    ORGANIZATORI:
    Organizator tehnic:
    • Corneanu Sorin
    Va asteptam cu drag !
    Ultima editare de sorin_client; 18.nov.2022, 12:01.
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

  • #2
    Rezervat inscrieri/clasament:


    Inscrieri ALL (20nov2022) - 18:01:47 - v5.3 / cls_2022-nov

    1. Albu Catalin, Pascani, 201 - 45,19 - EL
    2. Aga Alexandru, Botosani, 940 - 44,53 - EL
    3. Polocoser Cristian, Suceava, 323 - 41,58 - EW
    4. Grosu Alexandru, Botosani, 25 - 41,01 - E
    5. Morosanu Vasile, Suceava, 76 - 40,42 - EW
    6. Valcu Alin, Botosani, 1940 - 40,2 - E
    7. Onufrei Ciprian, Botosani, 1967 - 38,2 - E
    8. Duceac Catalin, Botosani, 278 - 34,43 - E
    9. Pralea Marius Dan, Botosani, 74 - 33,27 - E
    10. Kurennoi Andrei, Moldova, 753 - 33,07 - E
    11. Sovea Sorin, Suceava, 560 - 30,22 - O
    12. Mironescu Adrian, Botosani, 3775 - 28 - O
    13. Liahu Doru, Botosani, 468 - 25,43 - O
    14. Aparaschive Paul, Botosani, 264 - 24,14 - O
    15. Mita Augustin, Dorohoi, 731 - 22,83 - OW
    16. Puiu Andrei, Botosani, 1693 - 20,55 - O
    17. Corneanu Sorin, Botosani, 256 - 19,44 - AW
    18. Vieru Costica, Botosani, 294 - 19,31 - AW
    19. Lucic Corneliu, Suceava, 310 - 17,99 - AWD
    20. Rusu Lucian, Suceava, 392 - 17,21 - AW
    21. Buzila Adrian, Botosani, 710 - 16,93 - A
    22. Ilie Aurelian, Botosani, 455 - 16,07 - A
    23. Salavastru Petru, Botosani, 671 - 14,69 - AW
    24. Baciu Adrian, Pascani, 1334 - 13,82 - A
    25. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 522 - 12,89 - A
    26. Tocariu Sebastian, Botosani, 2197 - 10,65 - A
    27. Pohaci Claudiu, Dorohoi, 2434 - 10,3 - A
    28. Zamfirache Ioan, Botosani, 718 - 9,11 - HW
    29. Pauca Cosmin, Botosani, 1486 - 6,19 - H


    Gr.inferioara nr. 1 - ALL
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 ALBU CATALIN - Pascani
    3-2
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 KURENNOI ANDREI - Moldova
    2-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 SOVEA SORIN - Suceava
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
    4 CORNEANU SORIN - Botosani
    1-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    5 BUZILA ADRIAN - Botosani
    1-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    4
    6 PAUCA COSMIN - Botosani
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - ALL
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 AGA ALEXANDRU - Botosani
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 PRALEA MARIUS DAN - Botosani
    1-3
    3-1
    3-2
    2-3
    3-0
    3
    2
    3
    1
    1
    3 MIRONESCU ADRIAN - Botosani
    2-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    3
    5
    0
    1
    4 LUCIC CORNELIU - Suceava
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    5 ILIE AURELIAN - Botosani
    1-3
    3-2
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    4
    2
    -1
    1
    6 POHACI CLAUDIU - Dorohoi
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - ALL
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 POLOCOSER CRISTIAN - Suceava
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 DUCEAC CATALIN - Botosani
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    3 LIAHU DORU - Botosani
    0-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    2
    4 VIERU COSTICA - Botosani
    0-3
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    5 SALAVASTRU PETRU - Botosani
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - ALL
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 GROSU ALEXANDRU - Botosani
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 ONUFREI CIPRIAN - Botosani
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 APARASCHIVE PAUL - Botosani
    1-3
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    3
    4 RUSU LUCIAN - Suceava
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    5 BACIU ADRIAN - Pascani
    1-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    4
    6 ZAMFIRACHE IOAN - Botosani
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - ALL
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 MOROSANU VASILE - Suceava
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 VALCU ALIN - Botosani
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
    3 MITA AUGUSTIN - Dorohoi
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    4 PUIU ANDREI - Botosani
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    3
    5 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    6 TOCARIU SEBASTIAN - Botosani
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -



    Gr.superioara nr. 1 - ALL
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 ALBU CATALIN - Pascani
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 ONUFREI CIPRIAN - Botosani
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 DUCEAC CATALIN - Botosani
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 ILIE AURELIAN - Botosani
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - ALL
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 AGA ALEXANDRU - Botosani
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 VALCU ALIN - Botosani
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    3 APARASCHIVE PAUL - Botosani
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    4 SALAVASTRU PETRU - Botosani
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 3 - ALL
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 POLOCOSER CRISTIAN - Suceava
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 SOVEA SORIN - Suceava
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 PUIU ANDREI - Botosani
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4 BACIU ADRIAN - Pascani
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - ALL
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 GROSU ALEXANDRU - Botosani
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 PRALEA MARIUS DAN - Botosani
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    3 KURENNOI ANDREI - Moldova
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    4 MITA AUGUSTIN - Dorohoi
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 5 - ALL
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 MOROSANU VASILE - Suceava
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 LIAHU DORU - Botosani
    0-3
    3-0
    2-3
    1
    3 MIRONESCU ADRIAN - Botosani
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4 BUZILA ADRIAN - Botosani
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    -



    Eliminatorii ALL

    1. Albu Catalin
    ------------------------- Albu Catalin 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Albu Catalin 3-0
    9. Aparaschive Paul
    ------------------------- Aparaschive Paul 3-0
    8. Sovea Sorin
    -------------------------------------------------- Grosu Alexandru 0-3
    5. Morosanu Vasile
    ------------------------- Morosanu Vasile 3-0
    12. Bye
    ----------------------------------- Grosu Alexandru 1-3
    13. Bye
    ------------------------- Grosu Alexandru 0-3
    4. Grosu Alexandru
    ----------------------------------------------------------------- Aga Alexandru 0-3
    3. Polocoser Cristian
    ------------------------- Polocoser Cristian 3-0
    14. Bye
    ----------------------------------- Polocoser Cristian 3-0
    11. Bye
    ------------------------- Buzila Adrian 0-3
    6. Buzila Adrian
    -------------------------------------------------- Aga Alexandru 0-3
    7. Kurennoi Andrei
    ------------------------- Onufrei Ciprian 0-3
    10. Onufrei Ciprian
    ----------------------------------- Aga Alexandru 1-3
    15. Bye
    ------------------------- Aga Alexandru 0-3
    2. Aga Alexandru



    Clasament ALL

    1. Aga Alexandru - Botosani
    2. Grosu Alexandru - Botosani
    3 -- 4
    Polocoser Cristian - Suceava
    Albu Catalin - Pascani
    5 -- 8
    Onufrei Ciprian - Botosani
    Morosanu Vasile - Suceava
    Buzila Adrian - Botosani
    Aparaschive Paul - Botosani
    9 -- 10
    Kurennoi Andrei - Moldova
    Sovea Sorin - Suceava
    11 -- 15 1v gr.sup.
    Valcu Alin - Botosani
    Pralea Marius Dan - Botosani
    Liahu Doru - Botosani
    Puiu Andrei - Botosani
    Ilie Aurelian - Botosani
    16 -- 20 0v gr.sup.
    Duceac Catalin - Botosani
    Mironescu Adrian - Botosani
    Mita Augustin - Dorohoi
    Salavastru Petru - Botosani
    Baciu Adrian - Pascani
    21 -- 25 1v gr.inf.
    Vieru Costica - Botosani
    Lucic Corneliu - Suceava
    Rusu Lucian - Suceava
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Pauca Cosmin - Botosani
    26 -- 29 0v gr.inf.
    Corneanu Sorin - Botosani
    Tocariu Sebastian - Botosani
    Pohaci Claudiu - Dorohoi
    Zamfirache Ioan - Botosani
    Ultima editare de sorin_client; 20.nov.2022, 18:03.
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

    Comentariu


    • FlorinBN
      FlorinBN comentat
      Editarea unui comentariu
      ok

  • #3
    Buna ziua, se înscrie Grosu Alexandru. Mulțumesc!

    Comentariu


    • #4
      Corneanu Sorin - Botosani
      Blade: lemn off...ce lemn !
      Bh: cu tepi
      Fh: fara tepi

      Comentariu


      • #5
        Mita Augustin din Dorohoi.

        Comentariu


        • #6
          Duceac Cătălin-Botoșani

          Trimis de pe al meu SM-M526BR folosind Tapatalk

          Comentariu


          • #7
            Buzilă Adrian, Botoșani.Mulțumesc!

            Comentariu


            • #8
              Polocoser Cristian-Suceava

              Trimis de pe al meu SM-M526BR folosind Tapatalk

              Comentariu


              • #9
                Sengoz Mehmet-Botosani

                Trimis de pe al meu SM-M526BR folosind Tapatalk

                Comentariu


                • #10
                  Postat în original de sorin_client Vezi post
                  Rezervat inscrieri/clasament:

                  Inscrieri ALL (20nov2022) - 14:00:16 - v5.3 / cls_2022-nov (2)

                  1. Polocoser Cristian, Suceava, 323 - 41,58 - EW
                  2. Grosu Alexandru, Botosani, 25 - 41,01 - E
                  3. Duceac Catalin, Botosani, 278 - 34,43 - E
                  4. Sengoz Mehmet, Botosani, 1858 - 33,8 - E
                  5. Mita Augustin, Dorohoi, 731 - 22,83 - OW
                  6. Corneanu Sorin, Botosani, 256 - 19,44 - AW
                  7. Buzila Adrian, Botosani, 710 - 16,93 - A
                  ​​
                  Blade: lemn off...ce lemn !
                  Bh: cu tepi
                  Fh: fara tepi

                  Comentariu


                  • #11
                    Se inscrie Aparaschive Paul - botosani

                    Comentariu


                    • #12
                      Din Botosani, Mironescu Adrian si Aga Alexandru!!

                      Comentariu


                      • #13
                        Pohaci Claudiu din Dorohoi! Multumesc

                        Comentariu


                        • #14
                          Onufrei Ciprian, din Botosani!

                          Comentariu


                          • #15
                            Din Suceava Istrate Gheorghita
                            Sofian Corneliu-Suceava
                            Lucic Corneliu-Suceava

                            Trimis de pe al meu SM-M526BR folosind Tapatalk

                            Comentariu


                            • #16
                              Din Botoșani Salavastru Petru
                              Vieru Costica

                              Trimis de pe al meu SM-M526BR folosind Tapatalk

                              Comentariu


                              • #17
                                Stoicescu Gheorghe , Iedera-DB , Avansați . Mulțumesc !

                                Comentariu


                                • #18
                                  Postat în original de Stoicescu Gheorghe Vezi post
                                  Stoicescu Gheorghe , Iedera-DB , Avansați . Mulțumesc !
                                  E la "grămadă " turneul

                                  Trimis de pe al meu SM-M526BR folosind Tapatalk

                                  Comentariu


                                  • #19
                                    Zamfirache Ioan-Botosani

                                    Trimis de pe al meu SM-M526BR folosind Tapatalk

                                    Comentariu


                                    • #20
                                      Ilie Aurelian-Botoșani

                                      Trimis de pe al meu SM-M526BR folosind Tapatalk

                                      Comentariu


                                      • #21
                                        Liahu Doru-Botosani

                                        Trimis de pe al meu SM-M526BR folosind Tapatalk

                                        Comentariu


                                        • #22
                                          Postat în original de sorin_client Vezi post
                                          Rezervat inscrieri/clasament:

                                          Inscrieri ALL (20nov2022) - 17:46:55 - v5.3 / cls_2022-nov (2)

                                          1. Aga Alexandru, Botosani, 940 - 44,53 - EL
                                          2. Polocoser Cristian, Suceava, 323 - 41,58 - EW
                                          3. Grosu Alexandru, Botosani, 25 - 41,01 - E
                                          4. Onufrei Ciprian, Botosani, 1967 - 38,2 - E
                                          5. Duceac Catalin, Botosani, 278 - 34,43 - E
                                          6. Sengoz Mehmet, Botosani, 1858 - 33,8 - E
                                          7. Mironescu Adrian, Botosani, 3775 - 28 - O
                                          8. Liahu Doru, Botosani, 468 - 25,43 - O
                                          9. Aparaschive Paul, Botosani, 264 - 24,14 - O
                                          10. Mita Augustin, Dorohoi, 731 - 22,83 - OW
                                          11. Istrate Ghiorghita, Suceava, 1194 - 20,58 - O
                                          12. Corneanu Sorin, Botosani, 256 - 19,44 - AW
                                          13. Vieru Costica, Botosani, 294 - 19,31 - AW
                                          14. Lucic Corneliu, Suceava, 310 - 17,99 - AWD
                                          15. Sofian Corneliu, Suceava, 477 - 17,3 - AW
                                          16. Buzila Adrian, Botosani, 710 - 16,93 - A
                                          17. Ilie Aurelian, Botosani, 455 - 16,07 - A
                                          18. Salavastru Petru, Botosani, 671 - 14,69 - AW
                                          19. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 522 - 12,89 - A
                                          20. Pohaci Claudiu, Dorohoi, 2434 - 10,3 - A
                                          21. Zamfirache Ioan, Botosani, 718 - 9,11 - HW
                                          Blade: lemn off...ce lemn !
                                          Bh: cu tepi
                                          Fh: fara tepi

                                          Comentariu


                                          • #23
                                            Din Botoșani Sebastian Tocariu

                                            Trimis de pe al meu SM-M526BR folosind Tapatalk

                                            Comentariu


                                            • #24
                                              Postat în original de sorin_client Vezi post
                                              Rezervat inscrieri/clasament:


                                              Inscrieri ALL (20nov2022) - 21:34:04 - v5.3 / cls_2022-nov (2)

                                              1. Aga Alexandru, Botosani, 940 - 44,53 - EL
                                              2. Polocoser Cristian, Suceava, 323 - 41,58 - EW
                                              3. Grosu Alexandru, Botosani, 25 - 41,01 - E
                                              4. Onufrei Ciprian, Botosani, 1967 - 38,2 - E
                                              5. Duceac Catalin, Botosani, 278 - 34,43 - E
                                              6. Sengoz Mehmet, Botosani, 1858 - 33,8 - E
                                              7. Mironescu Adrian, Botosani, 3775 - 28 - O
                                              8. Liahu Doru, Botosani, 468 - 25,43 - O
                                              9. Aparaschive Paul, Botosani, 264 - 24,14 - O
                                              10. Mita Augustin, Dorohoi, 731 - 22,83 - OW
                                              11. Istrate Ghiorghita, Suceava, 1194 - 20,58 - O
                                              12. Corneanu Sorin, Botosani, 256 - 19,44 - AW
                                              13. Vieru Costica, Botosani, 294 - 19,31 - AW
                                              14. Lucic Corneliu, Suceava, 310 - 17,99 - AWD
                                              15. Sofian Corneliu, Suceava, 477 - 17,3 - AW
                                              16. Buzila Adrian, Botosani, 710 - 16,93 - A
                                              17. Ilie Aurelian, Botosani, 455 - 16,07 - A
                                              18. Salavastru Petru, Botosani, 671 - 14,69 - AW
                                              19. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 522 - 12,89 - A
                                              20. Tocariu Sebastian, Botosani, 2197 - 10,65 - A
                                              21. Pohaci Claudiu, Dorohoi, 2434 - 10,3 - A
                                              22. Zamfirache Ioan, Botosani, 718 - 9,11 - HW
                                              23. Wildcard 2, Botosani, 5002 - 0
                                              24. Wildcard 1, Botosani, 5003 - 0
                                              Blade: lemn off...ce lemn !
                                              Bh: cu tepi
                                              Fh: fara tepi

                                              Comentariu


                                              • #25
                                                Rusu Lucian Suceava
                                                lemn-DHS H301
                                                FH-729 Batle II / BH-V15 Extra

                                                Comentariu

                                                Who has read this thread:
                                                Procesare...
                                                X