Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa "Iarna Marţiană" ed. a-II-a, loc. Sânpaul (jud. Arad) - Duminică 04.12.2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A Cupa "Iarna Marţiană" ed. a-II-a, loc. Sânpaul (jud. Arad) - Duminică 04.12.2022

    AmaTur: Turneu A Cupa Iarna Marţiană ed. a-II-a”

    AmaTur: Turneu A Cupa Iarna Marţiană ed. a-II-a”, 04.12.2022




    ​​ ​​





    LOCALITATEA: Sânpaul, judet Arad
    DATA: Duminica 04.12.2022 ELITE, OPEN, AVANSATI şi HOBBY
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Duminica, 04.12.2022, ora 09:30, pentru toate categoriile,

    Validare înscrieri/încălzire: 8.30-9.20

    SALA: H.D. - Centrul Verba Docent Arad Excelsior
    INDICAȚII DE ACCES:

    DJ 709 C (Arad – Variaşu Mic)


    LOGISTICĂ: 20 mese ITTF
    MINGI : Plastic 40+ *** ;
    SPAȚIU DE JOC: 1200mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: covor PVC sala sport;
    Taxa: Adulți - 50 Lei, copiii sub 14 ani -35 lei, persoanele cu dizabilităţi nu plătesc taxa de participare, un leu de participant se va dona către AmaTur.

    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locurile 1 - 4 – cupă + medalie + diplomă;



    SE ASIGURĂ: apă – 2l, cafea, platou cu aperitive traditionale (slanina, branza telemea, “pită cu unsoare”, etc.), “întăritor“ , fructe (banane), masa de prânz (gulas la ceaun), desert (batoane ciocolată).
    Masa de prânz se va servi, în jurul orei 13.30, după încheierea grupelor inferioare.

    FACILITĂŢI: vestiare, sala de joc încălzită, duşuri cu apă caldă, sala de masa, parcare la locaţie.


    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum, la telefon sau sms/whatsapp;
    - retragerile vor fi penalizate conform regulament Amatur la zi;
    - prioritatea la înscriere: „primul venit – primul servit”;

    Retragerea jucătorilor
    Termenul limită de retragere fara penalizare este vineri, 02.12.2022, ora 21:00



    “4.3.3 Penalizarea retragerilor
    - retragerea jucătorilor înainte de termen 0 puncte;
    - retragerea jucătorilor după termen (R) 2 puncte;
    - absență nemotivată (N) 3 puncte;
    Se suspendă pe o perioadă de trei luni jucătorul care acumulează minim 6 puncte de penalizare.”


    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    NUMAR PARTICIPANTI:
    ELITE: - Număr maxim de participanți: 24 (din care 2 wild card),
    OPEN: - Număr maxim de participanți: 36 (din care 4 wild card),
    AVANSATI: - Număr maxim de participanți: 36 (din care 4 wild card),
    HOBBY: - Număr maxim de participanți: 24



    NUMARUL DE JUCATORI SE POATE MODIFICA IN FUNCTIE DE DINAMICA INSCRIERILOR


    SISTEMUL DE JOC:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte (5) 6 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3/4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu generat automat;

    ORGANIZATORI: MARŢIENII – VINERENII TENISMENII ARAD

    ​​

    Organizatori:
    Herţeg Doru
    Simon Dani,
    Pascu Mihai,
    Tăşedan Adrian, telefon: 0735.874.744
    Herţeg Dorinel, telefon: 0746.301.868
    Organizator Tehnic

    Popescu Radu, telefon: 0728.881.484


    ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​




    Ultima editare de Popescu Radu; 23.nov.2022, 22:10.

  • #2
    Inscrieri...Desfasurator concurs

    R (retragere dupa termen):
    1. Bekesi Zsolt - Arad - Open

    N (nemotivati):

    1. Gherlea Laurentiu - Snnicolau Mare - Hobby,
    2. Bulz Ovidiu - Arad - Open,
    3. Boata Edgar - Arad - Open

    Inscrieri Elite (04.12.2022) - 23:20:20 - v5.3 / cls_2022-dec

    1. Mutrescu Eugen, Timisoara, 1 - 54,81 - EW
    2. Roman Bogdan, Arad, 56 - 48,16 - E
    3. Verdet Adrian, Timisoara, 10 - 45,62 - ELW
    4. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 61 - 45,49 - EL
    5. Savu Cristian, Oradea, 19 - 43,59 - E
    6. Neag Ioan, Timisoara, 584 - 42,33 - E
    7. Munteanu Simona, Arad, 1046 - 40,7 - EF
    8. Spatariu Daniel, Arad, 698 - 40,6 - E
    9. Balogh Attila, Oradea, 209 - 40,19 - E
    10. Codau Vlad, Oradea, 418 - 39,03 - E
    11. Kaposta Victor, Arad, 44 - 38,87 - E
    12. Daroti Florin, Lipova, 299 - 38,4 - E
    13. Grigore Alexandru, Campina, 41 - 38,05 - E
    14. Frunza Alexandru, Timisoara, 59 - 38,04 - E
    15. Grubacichi Marius, Timisoara, 154 - 36,81 - E
    16. Ciucioiu Dorin, Timisoara, 561 - 36,35 - E
    17. Jurescu Sorin, Timisoara, 80 - 36,09 - EW
    18. Leric David, Lipova, 153 - 35,61 - E
    19. Dranca David, Aiud, 161 - 35,08 - EJ
    20. Vaida Sorin, Oradea, 88 - 34,94 - EW
    21. Lacatis Ghita, Arad, 162 - 34,61 - E
    22. Maxim Alexandru, Oradea, 367 - 34,23 - E
    23. Nagy Iosif, Arad, 304 - 33,01 - EW
    24. Tanc Florin, Oradea, 338 - 27,06 - O

    Grupe inferioare Elite

    Gr. nr. 1
    1. Mutrescu Eugen, Timisoara
    2. Spatariu Daniel, Arad
    3. Balogh Attila, Oradea
    4. Grigore Alexandru, Campina
    5. Jurescu Sorin, Timisoara
    6. Tanc Florin, Oradea

    Gr. nr. 2
    1. Roman Bogdan, Arad
    2. Neag Ioan, Timisoara
    3. Codau Vlad, Oradea
    4. Grubacichi Marius, Timisoara
    5. Leric David, Lipova
    6. Nagy Iosif, Arad

    Gr. nr. 3
    1. Verdet Adrian, Timisoara
    2. Munteanu Simona, Arad
    3. Kaposta Victor, Arad
    4. Frunza Alexandru, Timisoara
    5. Dranca David, Aiud
    6. Maxim Alexandru, Oradea

    Gr. nr. 4
    1. Jurje Alex Doru, Almasu Mare
    2. Savu Cristian, Oradea
    3. Daroti Florin, Lipova
    4. Ciucioiu Dorin, Timisoara
    5. Vaida Sorin, Oradea
    6. Lacatis Ghita, Arad

    Gr.inferioara nr. 1 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 MUTRESCU EUGEN - Timisoara
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 SPATARIU DANIEL - Arad
    0-3
    3-2
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    3
    3 BALOGH ATTILA - Oradea
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1-3
    1
    -3
    1
    1
    4 GRIGORE ALEXANDRU - Campina
    1-3
    3-1
    3-2
    3-2
    3-1
    4
    2
    5 JURESCU SORIN - Timisoara
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    -8
    -2
    1
    6 TANC FLORIN - Oradea
    1-3
    0-3
    3-1
    1-3
    2-3
    1
    4
    -6
    1
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite ...... Masa nr. 88
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 ROMAN BOGDAN - Arad
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 NEAG IOAN - Timisoara
    0-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3-2
    4
    2
    3 CODAU VLAD - Oradea
    2-3
    2-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4 GRUBACICHI MARIUS - Timisoara
    1-3
    2-3
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    4
    5 LERIC DAVID - Lipova
    0-3
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    3
    6 NAGY IOSIF - Arad
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite ...... Masa nr. 99
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 VERDET ADRIAN - Timisoara
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 MUNTEANU SIMONA - Arad
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    2
    3 KAPOSTA VICTOR - Arad
    1-3
    0-3
    2-3
    3-1
    0-3
    1
    4 FRUNZA ALEXANDRU - Timisoara
    1-3
    0-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    4
    5 DRANCA DAVID - Aiud
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    6 MAXIM ALEXANDRU - Oradea
    0-3
    1-3
    3-0
    0-3
    0-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 SAVU CRISTIAN - Oradea
    2-3
    3-1
    3-0
    2-3
    3-1
    3
    2
    3 DAROTI FLORIN - Lipova
    1-3
    1-3
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    4 CIUCIOIU DORIN - Timisoara
    1-3
    0-3
    3-2
    3-0
    1-3
    2
    4
    5 VAIDA SORIN - Oradea
    0-3
    3-2
    3-1
    0-3
    0-3
    2
    6 LACATIS GHITA - Arad
    1-3
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    3
    -

    Calificati in superioare - Elite
    1 Mutrescu Eugen Grigore Alexandru Spatariu Daniel Tanc Florin
    2 Roman Bogdan Neag Ioan Leric David Grubacichi Marius
    3 Verdet Adrian Munteanu Simona Dranca David Frunza Alexandru
    4 Jurje Alex Doru Savu Cristian Lacatis Ghita Ciucioiu Dorin
    X
    Grupe superioare Elite

    Gr. nr. 1
    1. Mutrescu Eugen, Timisoara
    2. Savu Cristian, Oradea
    3. Dranca David, Aiud
    4. Grubacichi Marius, Timisoara

    Gr. nr. 2
    1. Roman Bogdan, Arad
    2. Grigore Alexandru, Campina
    3. Lacatis Ghita, Arad
    4. Frunza Alexandru, Timisoara

    Gr. nr. 3
    1. Verdet Adrian, Timisoara
    2. Neag Ioan, Timisoara
    3. Spatariu Daniel, Arad
    4. Ciucioiu Dorin, Timisoara

    Gr. nr. 4
    1. Jurje Alex Doru, Almasu Mare
    2. Munteanu Simona, Arad
    3. Leric David, Lipova
    4. Tanc Florin, Oradea

    Gr.superioara nr. 1 - Elite ...... Masa nr. 7
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 MUTRESCU EUGEN - Timisoara
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 SAVU CRISTIAN - Oradea
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 DRANCA DAVID - Aiud
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4 GRUBACICHI MARIUS - Timisoara
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Elite ...... Masa nr. 8
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 ROMAN BOGDAN - Arad
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 GRIGORE ALEXANDRU - Campina
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    3 LACATIS GHITA - Arad
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4 FRUNZA ALEXANDRU - Timisoara
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Elite ...... Masa nr. 9
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 VERDET ADRIAN - Timisoara
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 NEAG IOAN - Timisoara
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    3 SPATARIU DANIEL - Arad
    1-3
    3-2
    2-3
    1
    4 CIUCIOIU DORIN - Timisoara
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Elite ...... Masa nr. 10
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 MUNTEANU SIMONA - Arad
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    3 LERIC DAVID - Lipova
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    4 TANC FLORIN - Oradea
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    -
    Calificati in eliminatorii - Elite
    1 Mutrescu Eugen Savu Cristian
    2 Roman Bogdan Grigore Alexandru
    3 Verdet Adrian Ciucioiu Dorin
    4 Jurje Alex Doru Munteanu Simona

    Eliminatorii Elite

    1. Mutrescu Eugen
    ------------------------- Mutrescu Eugen 3-1
    8. Ciucioiu Dorin
    ----------------------------------- Mutrescu Eugen 3-1
    5. Grigore Alexandru
    ------------------------- Jurje Alex Doru 1-3
    4. Jurje Alex Doru
    -------------------------------------------------- Mutrescu Eugen 3-2
    3. Verdet Adrian
    ------------------------- Savu Cristian 1-3
    6. Savu Cristian
    ----------------------------------- Roman Bogdan 0-3
    7. Munteanu Simona
    ------------------------- Roman Bogdan 0-3
    2. Roman Bogdan

    Clasament Elite

    1. Mutrescu Eugen - Timisoara
    2. Roman Bogdan - Arad
    3 -- 4
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    Savu Cristian - Oradea
    5 -- 8
    Ciucioiu Dorin - Timisoara
    Munteanu Simona - Arad
    Grigore Alexandru - Campina
    Verdet Adrian - Timisoara
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Spatariu Daniel - Arad
    Frunza Alexandru - Timisoara
    Grubacichi Marius - Timisoara
    Tanc Florin - Oradea
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Neag Ioan - Timisoara
    Leric David - Lipova
    Dranca David - Aiud
    Lacatis Ghita - Arad
    17 -- 2v gr.inf.
    Vaida Sorin - Oradea
    18 -- 22 1v gr.inf.
    Balogh Attila - Oradea
    Codau Vlad - Oradea
    Kaposta Victor - Arad
    Jurescu Sorin - Timisoara
    Maxim Alexandru - Oradea
    23 -- 24 0v gr.inf.
    Daroti Florin - Lipova
    Nagy Iosif - Arad

    Inscrieri Open (04.12.2022) - 23:29:47 - v5.3 / cls_2022-dec

    1. Pop Claudiu, Arad, 774 - 32,8 - O
    2. Hancig Mircea, Timisoara, 78 - 32,45 - O
    3. Ardelean Raul, Lipova, 316 - 32,19 - O
    4. Cavasdan Doru, Oradea, 1009 - 31,85 - O
    5. Jichici Svetozar, Timisoara, 165 - 31,82 - OW
    6. Bradea Lucian, Arad, 3910 - 31,1 - O
    7. Triff Raul, Deva, 168 - 31,07 - O
    8. Cecan Vasile, Timisoara, 407 - 30,89 - O
    9. Szalay Liviu, Oradea, 548 - 30,72 - OW
    10. Orban Alexandru, Lugoj, 111 - 30,71 - O
    11. Ankar Wasim, Timisoara, 408 - 30,43 - O
    12. Geamanu Robert, Drobeta Tr Severin, 380 - 30,25 - O
    13. Neamt Doru, Arad, 106 - 30,19 - OW
    14. Schiopulescu Ion, Lugoj, 1600 - 29,75 - O
    15. Orban Marius, Lugoj, 112 - 29,44 - O
    16. Dirlea Ioan, Aiud, 307 - 28,68 - OD
    17. Lup Silviu, Oradea, 856 - 28,4 - O
    18. Fekete Istvan, Arad, 281 - 27,7 - OW
    19. Dani Leo, Arad, 663 - 27,15 - OD
    20. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 144 - 26,64 - O
    21. Iliuta Adrian, Sannicolau Mare, 794 - 25,55 - O
    22. Olah Remus, Arad, 958 - 24,6 - O
    23. Balaj Roland, Arad, 434 - 23,61 - O
    24. Dehelean Octavian, Timisoara, 1089 - 23,33 - O
    25. Ignuta Sebastian, Voiteg, 833 - 22,92 - O
    26. Popescu Radu, Arad, 242 - 22,78 - O
    27. Vlad Florin, Arad, 942 - 21,9 - OW
    28. Mates Flavius, Arad, 645 - 21,58 - O
    29. Coiov Nicolae, Arad, 1239 - 21,5 - O
    30. Lascu Marius, Timisoara, 851 - 21,35 - O
    31. Herteg Dorinel, Arad, 429 - 20,51 - O
    32. Simon Razvan, Arad, 2519 - 20,5 - O
    33. Cheregi Nelu, Oradea, 918 - 19,85 - A
    34. Ursulescu Octavian, Curtea, 1788 - 19,8 - A
    35. Soki Viktor, Arad, 2722 - 15 - A
    36. Boata Edgar, Arad, 3013 - 15 - A

    Grupe inferioare Open

    Gr. nr. 1
    1. Pop Claudiu, Arad
    2. Geamanu Robert, Drobeta Tr Severin
    3. Neamt Doru, Arad
    4. Dehelean Octavian, Timisoara
    5. Ignuta Sebastian, Voiteg
    6. Boata Edgar, Arad

    Gr. nr. 2
    1. Hancig Mircea, Timisoara
    2. Orban Alexandru, Lugoj
    3. Lup Silviu, Oradea
    4. Balaj Roland, Arad
    5. Popescu Radu, Arad
    6. Soki Viktor, Arad

    Gr. nr. 3
    1. Ardelean Raul, Lipova
    2. Ankar Wasim, Timisoara
    3. Orban Marius, Lugoj
    4. Olah Remus, Arad
    5. Vlad Florin, Arad
    6. Ursulescu Octavian, Curtea

    Gr. nr. 4
    1. Cavasdan Doru, Oradea
    2. Cecan Vasile, Timisoara
    3. Dirlea Ioan, Aiud
    4. Iliuta Adrian, Sannicolau Mare
    5. Mates Flavius, Arad
    6. Herteg Dorinel, Arad

    Gr. nr. 5
    1. Jichici Svetozar, Timisoara
    2. Szalay Liviu, Oradea
    3. Schiopulescu Ion, Lugoj
    4. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare
    5. Coiov Nicolae, Arad
    6. Simon Razvan, Arad

    Gr. nr. 6
    1. Bradea Lucian, Arad
    2. Triff Raul, Deva
    3. Fekete Istvan, Arad
    4. Dani Leo, Arad
    5. Lascu Marius, Timisoara
    6. Cheregi Nelu, Oradea

    Gr.inferioara nr. 1 - Open ...... Masa nr. 6
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 POP CLAUDIU - Arad
    3-2
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
    2 GEAMANU ROBERT - Drobeta Tr Severin
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 NEAMT DORU - Arad
    0-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    3
    4 DEHELEAN OCTAVIAN - Timisoara
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5 IGNUTA SEBASTIAN - Voiteg
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    6 BOATA EDGAR - Arad
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Open ...... Masa nr. 15
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 HANCIG MIRCEA - Timisoara
    2-3
    3-2
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    2
    2 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj
    3-2
    3-2
    2-3
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 LUP SILVIU - Oradea
    2-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    3
    4 BALAJ ROLAND - Arad
    1-3
    3-2
    1-3
    0-3
    3-0
    2
    5 POPESCU RADU - Arad
    2-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    6 SOKI VIKTOR - Arad
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Open ...... Masa nr. 14
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 ARDELEAN RAUL - Lipova
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 ANKAR WASIM - Timisoara
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 ORBAN MARIUS - Lugoj
    1-3
    0-3
    3-2
    1-3
    1-3
    1
    4 OLAH REMUS - Arad
    1-3
    1-3
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    5 VLAD FLORIN - Arad
    0-3
    0-3
    3-1
    2-3
    2-3
    1
    6 URSULESCU OCTAVIAN - Curtea
    0-3
    0-3
    3-1
    1-3
    3-2
    2
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Open ...... Masa nr. 13
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 CAVASDAN DORU - Oradea
    2-3
    1-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    2 CECAN VASILE - Timisoara
    3-2
    3-0
    3-0
    2-3
    3-0
    4
    2
    3 DIRLEA IOAN - Aiud
    3-1
    0-3
    3-2
    1-3
    3-1
    3
    3
    4 ILIUTA ADRIAN - Sannicolau Mare
    3-0
    0-3
    2-3
    1-3
    3-1
    2
    4
    5 MATES FLAVIUS - Arad
    3-1
    3-2
    3-1
    3-1
    2-3
    4
    1
    6 HERTEG DORINEL - Arad
    3-2
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
    2
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Open ...... Masa nr. 12
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 JICHICI SVETOZAR - Timisoara
    3-1
    2-3
    0-3
    2-3
    3-0
    2
    2 SZALAY LIVIU - Oradea
    1-3
    3-0
    3-0
    0-3
    3-0
    3
    2
    3 SCHIOPULESCU ION - Lugoj
    3-2
    0-3
    3-0
    0-3
    3-1
    3
    3
    4 MITAR MARIUS TIBERIU - Sannicolau Mare
    3-0
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    2
    4
    5 COIOV NICOLAE - Arad
    3-2
    3-0
    3-0
    3-2
    1-3
    4
    1
    6 SIMON RAZVAN - Arad
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Open ...... Masa nr. 11
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 BRADEA LUCIAN - Arad
    1-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    4
    2 TRIFF RAUL - Deva
    3-1
    3-2
    0-3
    2-3
    3-2
    3
    3
    3 FEKETE ISTVAN - Arad
    3-0
    2-3
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    1
    4 DANI LEO - Arad
    3-0
    3-0
    2-3
    3-1
    3-2
    4
    2
    5 LASCU MARIUS - Timisoara
    2-3
    3-2
    0-3
    1-3
    3-1
    2
    6 CHEREGI NELU - Oradea
    2-3
    2-3
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    -

    Calificati in superioare - Open
    1 Pop Claudiu Geamanu Robert Neamt Doru Ignuta Sebastian
    2 Orban Alexandru Hancig Mircea Lup Silviu Popescu Radu
    3 Ankar Wasim Ardelean Raul Olah Remus Ursulescu Octavian
    4 Mates Flavius Cecan Vasile Dirlea Ioan Iliuta Adrian
    5 Coiov Nicolae Szalay Liviu Schiopulescu Ion Mitar Marius Tiberiu
    6 Fekete Istvan Dani Leo Triff Raul Bradea Lucian
    X
    Grupe superioare Open

    Gr. nr. 1
    1. Pop Claudiu, Arad
    2. Dirlea Ioan, Aiud
    3. Schiopulescu Ion, Lugoj

    Gr. nr. 2
    1. Orban Alexandru, Lugoj
    2. Olah Remus, Arad
    3. Triff Raul, Deva

    Gr. nr. 3
    1. Ankar Wasim, Timisoara
    2. Lup Silviu, Oradea
    3. Bradea Lucian, Arad

    Gr. nr. 4
    1. Mates Flavius, Arad
    2. Neamt Doru, Arad
    3. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare

    Gr. nr. 5
    1. Coiov Nicolae, Arad
    2. Geamanu Robert, Drobeta Tr Severin
    3. Iliuta Adrian, Sannicolau Mare

    Gr. nr. 6
    1. Fekete Istvan, Arad
    2. Hancig Mircea, Timisoara
    3. Ursulescu Octavian, Curtea

    Gr. nr. 7
    1. Dani Leo, Arad
    2. Ardelean Raul, Lipova
    3. Popescu Radu, Arad

    Gr. nr. 8
    1. Szalay Liviu, Oradea
    2. Cecan Vasile, Timisoara
    3. Ignuta Sebastian, Voiteg

    Gr.superioara nr. 1 - Open ...... Masa nr. 13
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 POP CLAUDIU - Arad
    1-3
    3-0
    1
    2
    2 DIRLEA IOAN - Aiud
    3-1
    3-1
    2
    1
    3 SCHIOPULESCU ION - Lugoj
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Open ...... Masa nr. 16
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj
    3-0
    1-3
    1
    2
    2 OLAH REMUS - Arad
    0-3
    0-3
    0
    3 TRIFF RAUL - Deva
    3-1
    3-0
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Open ...... Masa nr. 11
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 ANKAR WASIM - Timisoara
    3-0
    1-3
    1
    1
    1
    1
    1
    2 LUP SILVIU - Oradea
    0-3
    3-0
    1
    2
    0
    0
    1
    3 BRADEA LUCIAN - Arad
    3-1
    0-3
    1
    -1
    -1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Open ...... Masa nr. 11
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 MATES FLAVIUS - Arad
    3-0
    2-3
    1
    2
    2 NEAMT DORU - Arad
    0-3
    1-3
    0
    3 MITAR MARIUS TIBERIU - Sannicolau Mare
    3-2
    3-1
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Open ...... Masa nr. 12
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 COIOV NICOLAE - Arad
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 GEAMANU ROBERT - Drobeta Tr Severin
    2-3
    3-1
    1
    2
    3 ILIUTA ADRIAN - Sannicolau Mare
    2-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Open ...... Masa nr. 12
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 FEKETE ISTVAN - Arad
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 HANCIG MIRCEA - Timisoara
    2-3
    3-1
    1
    2
    3 URSULESCU OCTAVIAN - Curtea
    2-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Open ...... Masa nr. 11, 12
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 DANI LEO - Arad
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 ARDELEAN RAUL - Lipova
    2-3
    3-2
    1
    2
    3 POPESCU RADU - Arad
    2-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 8 - Open ...... Masa nr. 16
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 SZALAY LIVIU - Oradea
    1-3
    1-3
    0
    2 CECAN VASILE - Timisoara
    3-1
    3-1
    2
    1
    3 IGNUTA SEBASTIAN - Voiteg
    3-1
    1-3
    1
    2
    -
    Calificati in eliminatorii - Open
    1 Dirlea Ioan Pop Claudiu
    2 Triff Raul Orban Alexandru
    3 Ankar Wasim Lup Silviu
    4 Mitar Marius Tiberiu Mates Flavius
    5 Coiov Nicolae Geamanu Robert
    6 Fekete Istvan Hancig Mircea
    7 Dani Leo Ardelean Raul
    8 Cecan Vasile Ignuta Sebastian

    Eliminatorii Open

    1. Dirlea Ioan
    ------------------------- Dirlea Ioan 3-0
    16. Lup Silviu
    ----------------------------------- Hancig Mircea 2-3
    9. Hancig Mircea
    ------------------------- Hancig Mircea 3-1
    8. Cecan Vasile
    -------------------------------------------------- Hancig Mircea 3-1
    5. Coiov Nicolae
    ------------------------- Ardelean Raul 0-3
    12. Ardelean Raul
    ----------------------------------- Ardelean Raul 3-2
    13. Orban Alexandru
    ------------------------- Orban Alexandru 3-0
    4. Mitar Marius Tiberiu
    ----------------------------------------------------------------- Pop Claudiu 1-3
    3. Ankar Wasim
    ------------------------- Pop Claudiu 1-3
    14. Pop Claudiu
    ----------------------------------- Pop Claudiu 3-1
    11. Ignuta Sebastian
    ------------------------- Fekete Istvan 1-3
    6. Fekete Istvan
    -------------------------------------------------- Pop Claudiu 3-1
    7. Dani Leo
    ------------------------- Dani Leo 3-2
    10. Geamanu Robert
    ----------------------------------- Dani Leo 3-1
    15. Mates Flavius
    ------------------------- Triff Raul 2-3
    2. Triff Raul
    ​​
    Clasament Open

    1. Pop Claudiu - Arad
    2. Hancig Mircea - Timisoara
    3 -- 4
    Dani Leo - Arad
    Ardelean Raul - Lipova
    5 -- 8
    Fekete Istvan - Arad
    Dirlea Ioan - Aiud
    Triff Raul - Deva
    Orban Alexandru - Lugoj
    9 -- 16
    Ankar Wasim - Timisoara
    Cecan Vasile - Timisoara
    Geamanu Robert - Drobeta Tr Severin
    Coiov Nicolae - Arad
    Ignuta Sebastian - Voiteg
    Lup Silviu - Oradea
    Mates Flavius - Arad
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    17 -- 1v gr.sup.
    Bradea Lucian - Arad
    18 -- 24 0v gr.sup.
    Szalay Liviu - Oradea
    Neamt Doru - Arad
    Schiopulescu Ion - Lugoj
    Iliuta Adrian - Sannicolau Mare
    Olah Remus - Arad
    Popescu Radu - Arad
    Ursulescu Octavian - Curtea
    25 -- 28 2v gr.inf.
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Balaj Roland - Arad
    Lascu Marius - Timisoara
    Herteg Dorinel - Arad
    29 -- 31 1v gr.inf.
    Orban Marius - Lugoj
    Vlad Florin - Arad
    Simon Razvan - Arad
    32 -- 35 0v gr.inf.
    Cavasdan Doru - Oradea
    Dehelean Octavian - Timisoara
    Cheregi Nelu - Oradea
    Soki Viktor - Arad

    Inscrieri Avansați (04.12.2022) - 23:42:32 - v5.3 / cls_2022-dec

    1. Hagea Andra, Aiud, 447 - 19,82 - AJF
    2. Dusan Marcel, Arad, 341 - 19,45 - AW
    3. Effler Stefan, Arad, 1262 - 19,03 - A
    4. Bozga Dan, Arad, 1149 - 18,8 - A
    5. Kiss Attila, Crasna, 356 - 18,7 - A
    6. Poenariu Darius, Arad, 742 - 18,24 - A
    7. Kovacs Levente, Oradea, 401 - 18,05 - A
    8. Piper Petru, Luna CJ, 373 - 17,88 - AWD
    9. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 820 - 17,37 - A
    10. Gipsy King, Hunedoara, 489 - 17,22 - AW
    11. Muntean Atila, Hunedoara, 609 - 17,2 - A
    12. Galca Cristian, Iasi, 480 - 16,82 - A
    13. Matei Dumitru, Deva, 631 - 16,72 - AW
    14. Faur Lucian, Jimbolia, 1102 - 16,6 - AW
    15. Chivaran Alin, Caransebes, 576 - 15,95 - A
    16. Sonoc Cristian, Arad, 1397 - 15,93 - A
    17. Moldovan Andrei, Oradea, 657 - 15,84 - A
    18. Lebada Doru, Arad, 2762 - 15,7 - A
    19. Sirbu Nicolae, Aiud, 740 - 15,47 - A
    20. Ternauciuc Adrian, Nadrag, 652 - 14,61 - A
    21. Vrinceanu Vladut, Caransebes, 789 - 14,5 - A
    22. Susman Dan, Alba Iulia, 718 - 14,44 - A
    23. Bogdan Raul, Deva, 614 - 14,4 - A
    24. Seniuc Radu, Arad, 1040 - 14,28 - A
    25. Buie Laurentiu, Arad, 692 - 14,26 - A
    26. Matei Alin, Arad, 816 - 14,14 - A
    27. Curtut Cezar, Arad, 2382 - 13,3 - A
    28. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 543 - 13,26 - A
    29. Lopadean Daria, Aiud, 892 - 12,61 - AF
    30. Forton Nicusor, Arad, 2214 - 11,75 - A
    31. Nagy Eduard, Deva, 761 - 11,28 - A
    32. Popovici Dumitru, Arad, 2293 - 11,05 - A
    33. Pascu Mihai, Arad, 2945 - 10,7 - A
    34. Toplician Mihai, Hunedoara, 867 - 10,52 - A
    35. Vasi Daniel, Arad, 1112 - 10,5 - A
    36. Creta Petru, Luna CJ, 844 - 10,39 - AW

    Grupe inferioare Avansați

    Gr. nr. 1
    1. Hagea Andra, Aiud
    2. Galca Cristian, Iasi
    3. Matei Dumitru, Deva
    4. Seniuc Radu, Arad
    5. Buie Laurentiu, Arad
    6. Toplician Mihai, Hunedoara

    Gr. nr. 2
    1. Dusan Marcel, Arad
    2. Muntean Atila, Hunedoara
    3. Faur Lucian, Jimbolia
    4. Bogdan Raul, Deva
    5. Lopadean Daria, Aiud
    6. Vasi Daniel, Arad

    Gr. nr. 3
    1. Effler Stefan, Arad
    2. Gipsy King, Hunedoara
    3. Chivaran Alin, Caransebes
    4. Susman Dan, Alba Iulia
    5. Curtut Cezar, Arad
    6. Creta Petru, Luna CJ

    Gr. nr. 4
    1. Bozga Dan, Arad
    2. Botas Constantin, Sannicolau Mare
    3. Sonoc Cristian, Arad
    4. Vrinceanu Vladut, Caransebes
    5. Stoicescu Gheorghe, Iedera
    6. Pascu Mihai, Arad

    Gr. nr. 5
    1. Kiss Attila, Crasna
    2. Piper Petru, Luna CJ
    3. Moldovan Andrei, Oradea
    4. Ternauciuc Adrian, Nadrag
    5. Matei Alin, Arad
    6. Popovici Dumitru, Arad

    Gr. nr. 6
    1. Poenariu Darius, Arad
    2. Kovacs Levente, Oradea
    3. Lebada Doru, Arad
    4. Sirbu Nicolae, Aiud
    5. Forton Nicusor, Arad
    6. Nagy Eduard, Deva
    Gr.inferioara nr. 1 - Avansați ...... Masa nr. 5
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 HAGEA ANDRA - Aiud
    3-0
    3-1
    3-2
    3-1
    3-1
    5
    1
    2 GALCA CRISTIAN - Iasi
    0-3
    2-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    3
    3 MATEI DUMITRU - Deva
    1-3
    3-2
    3-0
    3-2
    3-2
    4
    2
    4 SENIUC RADU - Arad
    2-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    5 BUIE LAURENTIU - Arad
    1-3
    2-3
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    4
    6 TOPLICIAN MIHAI - Hunedoara
    1-3
    0-3
    2-3
    2-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansați ...... Masa nr. 20
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 DUSAN MARCEL - Arad
    3-2
    3-1
    3-2
    3-0
    3-2
    5
    1
    2 MUNTEAN ATILA - Hunedoara
    2-3
    3-2
    2-3
    3-0
    3-1
    3
    3
    3 FAUR LUCIAN - Jimbolia
    1-3
    2-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    4
    4 BOGDAN RAUL - Deva
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    1-3
    3
    2
    5 LOPADEAN DARIA - Aiud
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    6 VASI DANIEL - Arad
    2-3
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansați ...... Masa nr. 19
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 EFFLER STEFAN - Arad
    3-0
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 GIPSY KING - Hunedoara
    0-3
    3-2
    2-3
    0-3
    3-1
    2
    3 CHIVARAN ALIN - Caransebes
    3-1
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    1
    4 SUSMAN DAN - Alba Iulia
    1-3
    3-2
    0-3
    3-1
    3-0
    3
    3
    5 CURTUT CEZAR - Arad
    0-3
    3-0
    1-3
    1-3
    3-1
    2
    4
    6 CRETA PETRU - Luna CJ
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansați ...... Masa nr. 18
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 BOZGA DAN - Arad
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
    2 BOTAS CONSTANTIN - Sannicolau Mare
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    3
    3 SONOC CRISTIAN - Arad
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-2
    5
    1
    4 VRINCEANU VLADUT - Caransebes
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    5 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6 PASCU MIHAI - Arad
    1-3
    2-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Avansați ...... Masa nr. 17
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 KISS ATTILA - Crasna
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    2 PIPER PETRU - Luna CJ
    3-0
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
    3-0
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    3
    4 TERNAUCIUC ADRIAN - Nadrag
    1-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    1
    5 MATEI ALIN - Arad
    3-0
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    2
    4
    6 POPOVICI DUMITRU - Arad
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Avansați ...... Masa nr. 16
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 POENARIU DARIUS - Arad
    3-1
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 KOVACS LEVENTE - Oradea
    1-3
    2-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    4
    3 LEBADA DORU - Arad
    0-3
    3-2
    2-3
    3-0
    3-2
    3
    3
    4 SIRBU NICOLAE - Aiud
    3-1
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    5 FORTON NICUSOR - Arad
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    6 NAGY EDUARD - Deva
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    -
    Calificati in superioare - Avansați
    1 Hagea Andra Matei Dumitru Galca Cristian Buie Laurentiu
    2 Dusan Marcel Bogdan Raul Muntean Atila Faur Lucian
    3 Chivaran Alin Effler Stefan Susman Dan Curtut Cezar
    4 Sonoc Cristian Bozga Dan Botas Constantin Pascu Mihai
    5 Ternauciuc Adrian Piper Petru Moldovan Andrei Matei Alin
    6 Sirbu Nicolae Poenariu Darius Lebada Doru Kovacs Levente
    X

    Gr.superioara nr. 1 - Avansați ...... Masa nr. 5
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 HAGEA ANDRA - Aiud
    0-3
    3-0
    1
    2
    0
    0
    1
    2 BOTAS CONSTANTIN - Sannicolau Mare
    3-0
    1-3
    1
    1
    1
    1
    1
    3 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
    0-3
    3-1
    1
    -1
    -1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Avansați ...... Masa nr. 20
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 DUSAN MARCEL - Arad
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 SUSMAN DAN - Alba Iulia
    2-3
    3-2
    1
    2
    3 LEBADA DORU - Arad
    0-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Avansați
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 CHIVARAN ALIN - Caransebes
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 MUNTEAN ATILA - Hunedoara
    1-3
    1-3
    0
    3 KOVACS LEVENTE - Oradea
    1-3
    3-1
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Avansați
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 SONOC CRISTIAN - Arad
    0-3
    2-3
    0
    2 GALCA CRISTIAN - Iasi
    3-0
    0-3
    1
    2
    3 MATEI ALIN - Arad
    3-2
    3-0
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Avansați
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 TERNAUCIUC ADRIAN - Nadrag
    1-3
    0-3
    0
    2 MATEI DUMITRU - Deva
    3-1
    3-0
    2
    1
    3 PASCU MIHAI - Arad
    3-0
    0-3
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Avansați
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 SIRBU NICOLAE - Aiud
    3-2
    3-1
    2
    1
    2 BOGDAN RAUL - Deva
    2-3
    3-0
    1
    2
    3 CURTUT CEZAR - Arad
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Avansați
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 POENARIU DARIUS - Arad
    0-3
    2-3
    0
    2 EFFLER STEFAN - Arad
    3-0
    3-2
    2
    1
    3 FAUR LUCIAN - Jimbolia
    3-2
    2-3
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 8 - Avansați
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 PIPER PETRU - Luna CJ
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 BOZGA DAN - Arad
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 BUIE LAURENTIU - Arad
    0-3
    1-3
    0
    -
    Calificati in eliminatorii - Avansați
    1 Botas Constantin Hagea Andra
    2 Dusan Marcel Susman Dan
    3 Chivaran Alin Kovacs Levente
    4 Matei Alin Galca Cristian
    5 Matei Dumitru Pascu Mihai
    6 Sirbu Nicolae Bogdan Raul
    7 Effler Stefan Faur Lucian
    8 Piper Petru Bozga Dan
    Eliminatorii Avansați

    1. Botas Constantin
    ------------------------- Botas Constantin 3-2
    16. Kovacs Levente
    ----------------------------------- Piper Petru 1-3
    9. Bogdan Raul
    ------------------------- Piper Petru 0-3
    8. Piper Petru
    -------------------------------------------------- Piper Petru 3-0
    5. Matei Dumitru
    ------------------------- Faur Lucian 1-3
    12. Faur Lucian
    ----------------------------------- Susman Dan 1-3
    13. Susman Dan
    ------------------------- Susman Dan 3-1
    4. Matei Alin
    ----------------------------------------------------------------- Dusan Marcel 0-3
    3. Chivaran Alin
    ------------------------- Hagea Andra 0-3
    14. Hagea Andra
    ----------------------------------- Bozga Dan 1-3
    11. Bozga Dan
    ------------------------- Bozga Dan 3-2
    6. Sirbu Nicolae
    -------------------------------------------------- Dusan Marcel 1-3
    7. Effler Stefan
    ------------------------- Effler Stefan 3-2
    10. Pascu Mihai
    ----------------------------------- Dusan Marcel 0-3
    15. Galca Cristian
    ------------------------- Dusan Marcel 2-3
    2. Dusan Marcel

    Clasament Avansați

    1. Dusan Marcel - Arad
    2. Piper Petru - Luna CJ
    3 -- 4
    Bozga Dan - Arad
    Susman Dan - Alba Iulia
    5 -- 8
    Effler Stefan - Arad
    Botas Constantin - Sannicolau Mare
    Hagea Andra - Aiud
    Faur Lucian - Jimbolia
    9 -- 16
    Galca Cristian - Iasi
    Bogdan Raul - Deva
    Sirbu Nicolae - Aiud
    Matei Alin - Arad
    Pascu Mihai - Arad
    Kovacs Levente - Oradea
    Chivaran Alin - Caransebes
    Matei Dumitru - Deva
    17 -- 1v gr.sup.
    Moldovan Andrei - Oradea
    18 -- 24 0v gr.sup.
    Poenariu Darius - Arad
    Muntean Atila - Hunedoara
    Sonoc Cristian - Arad
    Lebada Doru - Arad
    Ternauciuc Adrian - Nadrag
    Buie Laurentiu - Arad
    Curtut Cezar - Arad
    25 -- 27 2v gr.inf.
    Kiss Attila - Crasna
    Gipsy King - Hunedoara
    Vasi Daniel - Arad
    28 -- 30 1v gr.inf.
    Vrinceanu Vladut - Caransebes
    Seniuc Radu - Arad
    Forton Nicusor - Arad
    31 -- 36 0v gr.inf.
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Lopadean Daria - Aiud
    Nagy Eduard - Deva
    Popovici Dumitru - Arad
    Toplician Mihai - Hunedoara
    Creta Petru - Luna CJ

    Inscrieri Hobby (04.12.2022) - 00:21:25 - v5.3 / cls_2022-dec

    1. Kreitler Zoltan, Arad, 2209 - 9,7 - H
    2. Radovan Radu, Sannicolau Mare, 2517 - 9,3 - H
    3. Boitos Rodica, Oradea, 2308 - 8,85 - HF
    4. Atanasiu Alexandru, Arad, 1869 - 8,3 - H
    5. Drulea Petru, Jimbolia, 1229 - 8,21 - H
    6. Birtalan Attila, Crasna, 966 - 7,95 - H
    7. Bradean Toma, Arad, 2553 - 7,85 - H
    8. Handlery Viktor, Oradea, 3482 - 5,8 - H
    9. Ternauciuc Mihai, Nadrag, 2072 - 5,57 - H
    10. Hradszky Sebastian, Sannicolau Mare, 1719 - 5,48 - H
    11. Ghete Alexandru, Timisoara, 1632 - 5,47 - H
    12. Oproi Eugen, Sannicolau Mare, 2848 - 5,45 - H
    13. Ternauciuc Octavian, Nadrag, 1948 - 5,33 - H
    14. Seica Gheorghe, Oradea, 2412 - 5,33 - H
    15. Susman Alexandru, Alba Iulia, 1483 - 5,31 - H
    16. Bayusz Zoltan, Arad, 5003 - 5,2 - H
    17. Drulea Radu Vlad, Jimbolia, 2432 - 5,07 - H
    18. Firican Andrei, Deva, 3390 - 5 - H
    19. Balogh Laurentiu, Arad, 5002 - 5 - H
    20. Both David, Deva, 2527 - 4,67 - H
    21. Telman Matei, Deva, 3612 - 4 - H
    22. Deliu Gabriel, Timisoara, 4599 - 0
    23. Ostahie Cristian, Arad, 5005 - 0
    24. Lupu Lucretia Camelia, Arad, 5006 - 0

    Grupe inferioare Hobby

    Gr. nr. 1
    1. Kreitler Zoltan, Arad
    2. Handlery Viktor, Oradea
    3. Ternauciuc Mihai, Nadrag
    4. Bayusz Zoltan, Arad
    5. Drulea Radu Vlad, Jimbolia
    6. Telman Matei, Deva

    Gr. nr. 2
    1. Radovan Radu, Sannicolau Mare
    2. Bradean Toma, Arad
    3. Ghete Alexandru, Timisoara
    4. Seica Gheorghe, Oradea
    5. Firican Andrei, Deva
    6. Ostahie Cristian, Arad

    Gr. nr. 3
    1. Boitos Rodica, Oradea
    2. Birtalan Attila, Crasna
    3. Hradszky Sebastian, Sannicolau Mare
    4. Susman Alexandru, Alba Iulia
    5. Balogh Laurentiu, Arad
    6. Deliu Gabriel, Timisoara

    Gr. nr. 4
    1. Atanasiu Alexandru, Arad
    2. Drulea Petru, Jimbolia
    3. Oproi Eugen, Sannicolau Mare
    4. Ternauciuc Octavian, Nadrag
    5. Both David, Deva
    6. Lupu Lucretia Camelia, Arad

    Gr.inferioara nr. 1 - Hobby ...... Masa nr. 11
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 KREITLER ZOLTAN - Arad
    2-3
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    4
    2 HANDLERY VIKTOR - Oradea
    3-2
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 TERNAUCIUC MIHAI - Nadrag
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    4 BAYUSZ ZOLTAN - Arad
    3-1
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 DRULEA RADU VLAD - Jimbolia
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    6 TELMAN MATEI - Deva
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Hobby ...... Masa nr. 22
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 RADOVAN RADU - Sannicolau Mare
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 BRADEAN TOMA - Arad
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 GHETE ALEXANDRU - Timisoara
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    3
    4 SEICA GHEORGHE - Oradea
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    5 FIRICAN ANDREI - Deva
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    6 OSTAHIE CRISTIAN - Arad
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Hobby ...... Masa nr. 33
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 BOITOS RODICA - Oradea
    3-2
    2-3
    0-3
    0-3
    3-1
    2
    2 BIRTALAN ATTILA - Crasna
    2-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
    3 HRADSZKY SEBASTIAN - Sannicolau Mare
    3-2
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3
    3
    4 SUSMAN ALEXANDRU - Alba Iulia
    3-0
    0-3
    3-0
    3-1
    3-2
    4
    2
    5 BALOGH LAURENTIU - Arad
    3-0
    2-3
    1-3
    1-3
    3-1
    2
    4
    6 DELIU GABRIEL - Timisoara
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Hobby ...... Masa nr. 44
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 ATANASIU ALEXANDRU - Arad
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    0-3
    4
    2
    2 DRULEA PETRU - Jimbolia
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    2-3
    3
    3
    3 OPROI EUGEN - Sannicolau Mare
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    0-3
    2
    4
    4 TERNAUCIUC OCTAVIAN - Nadrag
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    5 BOTH DAVID - Deva
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6 LUPU LUCRETIA CAMELIA - Arad
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    -
    Calificati in superioare - Hobby
    1 Ternauciuc Mihai Handlery Viktor Bayusz Zoltan Kreitler Zoltan
    2 Bradean Toma Radovan Radu Ghete Alexandru Seica Gheorghe
    3 Birtalan Attila Susman Alexandru Hradszky Sebastian Balogh Laurentiu
    4 Lupu Lucretia Camelia Atanasiu Alexandru Drulea Petru Oproi Eugen
    X
    Grupe superioare Hobby

    Gr. nr. 1
    1. Ternauciuc Mihai, Nadrag
    2. Atanasiu Alexandru, Arad
    3. Hradszky Sebastian, Sannicolau Mare
    4. Seica Gheorghe, Oradea

    Gr. nr. 2
    1. Bradean Toma, Arad
    2. Handlery Viktor, Oradea
    3. Drulea Petru, Jimbolia
    4. Balogh Laurentiu, Arad

    Gr. nr. 3
    1. Birtalan Attila, Crasna
    2. Radovan Radu, Sannicolau Mare
    3. Bayusz Zoltan, Arad
    4. Oproi Eugen, Sannicolau Mare

    Gr. nr. 4
    1. Lupu Lucretia Camelia, Arad
    2. Susman Alexandru, Alba Iulia
    3. Ghete Alexandru, Timisoara
    4. Kreitler Zoltan, Arad

    Gr.superioara nr. 1 - Hobby ...... Masa nr. 1
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 TERNAUCIUC MIHAI - Nadrag
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 ATANASIU ALEXANDRU - Arad
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 HRADSZKY SEBASTIAN - Sannicolau Mare
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 SEICA GHEORGHE - Oradea
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Hobby ...... Masa nr. 2
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 BRADEAN TOMA - Arad
    2-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    2 HANDLERY VIKTOR - Oradea
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 DRULEA PETRU - Jimbolia
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4 BALOGH LAURENTIU - Arad
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Hobby ...... Masa nr. 3
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BIRTALAN ATTILA - Crasna
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    2
    0
    1
    2 RADOVAN RADU - Sannicolau Mare
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    2
    -1
    1
    3 BAYUSZ ZOLTAN - Arad
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    1
    4
    1
    1
    4 OPROI EUGEN - Sannicolau Mare
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    -8
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Hobby ...... Masa nr. 4
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 LUPU LUCRETIA CAMELIA - Arad
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 SUSMAN ALEXANDRU - Alba Iulia
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    3 GHETE ALEXANDRU - Timisoara
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4 KREITLER ZOLTAN - Arad
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    -
    Calificati in eliminatorii - Hobby
    1 Atanasiu Alexandru Ternauciuc Mihai
    2 Handlery Viktor Bradean Toma
    3 Bayusz Zoltan Birtalan Attila
    4 Lupu Lucretia Camelia Kreitler Zoltan

    Eliminatorii Hobby

    1. Atanasiu Alexandru
    ------------------------- Birtalan Attila 2-3
    8. Birtalan Attila
    ----------------------------------- Lupu Lucretia Camelia 0-3
    5. Bradean Toma
    ------------------------- Lupu Lucretia Camelia 0-3
    4. Lupu Lucretia Camelia
    -------------------------------------------------- Lupu Lucretia Camelia 3-0
    3. Bayusz Zoltan
    ------------------------- Bayusz Zoltan 3-0
    6. Ternauciuc Mihai
    ----------------------------------- Kreitler Zoltan 0-3
    7. Kreitler Zoltan
    ------------------------- Kreitler Zoltan 3-0
    2. Handlery Viktor

    Clasament Hobby

    1. Lupu Lucretia Camelia - Arad
    2. Kreitler Zoltan - Arad
    3 -- 4
    Birtalan Attila - Crasna
    Bayusz Zoltan - Arad
    5 -- 8
    Bradean Toma - Arad
    Handlery Viktor - Oradea
    Atanasiu Alexandru - Arad
    Ternauciuc Mihai - Nadrag
    9 -- 2v gr.sup.
    Radovan Radu - Sannicolau Mare
    10 -- 12 1v gr.sup.
    Drulea Petru - Jimbolia
    Hradszky Sebastian - Sannicolau Mare
    Susman Alexandru - Alba Iulia
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Ghete Alexandru - Timisoara
    Oproi Eugen - Sannicolau Mare
    Seica Gheorghe - Oradea
    Balogh Laurentiu - Arad
    17 -- 2v gr.inf.
    Boitos Rodica - Oradea
    18 -- 20 1v gr.inf.
    Ternauciuc Octavian - Nadrag
    Drulea Radu Vlad - Jimbolia
    Ostahie Cristian - Arad
    21 -- 24 0v gr.inf.
    Firican Andrei - Deva
    Both David - Deva
    Telman Matei - Deva
    Deliu Gabriel - Timisoara
    Ultima editare de Popescu Radu; 05.dec.2022, 00:33.

    Comentariu


    • FlorinBN
      FlorinBN comentat
      Editarea unui comentariu
      ok

  • #3
    Din Arad:

    Elite:
    Spatariu Daniel
    Roman Bogdan


    Open:
    Balaj Roland
    Fekete Istvan
    Bulz Ovidiu
    Bekesi Zsolt
    Nagy Iosif
    Demian Daniel


    Avansati:
    Seniuc Radu
    Poenariu Darius

    Din Lipova la elite:
    Leric David
    Daroti Florin
    Ardelean Raul​

    Comentariu


    • #4
      Iliuta Adrian/ Mitar Marius Tiberiu/ open Sannicolau Mare

      Comentariu


      • #5
        Șușman Dan – Alba Iulia – Avansati,
        Susman Alexandru – Alba Iulia – Hobby,
        Orban Alexandru – Lugoj – Open,
        Orban Marius – Lugoj – Open,
        Galca Cristian – Iasi – Avansati,
        Dusan Marcel – Arad - Avansati

        Comentariu


        • #6
          Lacatis Ghita
          Arad-Elite

          Comentariu


          • #7
            Din Arad Dobinda Dinu si Alexandru la avansati

            Comentariu


            • #8
              Geamanu Robert, Drobeta-Turnu Severin, open

              Comentariu


              • #9
                Din Arad la elite Munteanu Simona si la open Olah Remus

                Comentariu


                • #10
                  Din Aiud se înscrie la elite Dranca David, la open Dîrlea Ioan și Gruita Andrei, la avansati Hagea Andra, Lopadean Daria, Scrobota Ioan Cristian, Sîrbu Nicolae iar la hobby Marcu David mulțumesc

                  Comentariu


                  • #11
                    Salut Radu. Am o rugăminte, poți te rog să îi înscrii tu pe următori jucători ca nu ma lasă să îi înscriu.

                    Triff Raul - Deva - Open
                    Bogdan Raul - Deva - Avansați
                    Nagy Eduard - Deva - Avansați
                    Toplician Mihai - Hunedoara - Avansați
                    Both David - Deva - Hobby
                    Firican Andrei - Deva - Hobby
                    Telman Matei - Deva - Hobby
                    Mulțumesc !!!​

                    Comentariu


                    • #12
                      Neamț Doru open - Arad

                      Comentariu


                      • #13
                        Bradea Lucian - open - Arad.

                        Comentariu


                        • #14
                          Kaposta Victor - Arad - elite

                          Comentariu


                          • #15
                            Verdet Adrian - Timisoara - elite

                            Comentariu


                            • #16
                              Se înscrie la elite


                              Jurescu sorin
                              Mutrescu eugen
                              Frunză alexandru
                              Verdet adrian
                              Grubacichi marius
                              Mitrache simion

                              LA open
                              Hancig mircea

                              Toți din tumisoara
                              ​​​​​​

                              Comentariu


                              • #17
                                Jurje Alex Doru, Almasu Mare, elite
                                Savu Cristian, Oradea, elite
                                Balogh Attila, Oradea, elite
                                Craciun Calin, Oradea, elite
                                Vaida Sorin, Oradea, elite
                                Tanc Florin, Oradea, elite​
                                In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
                                Dalai Lama

                                Comentariu


                                • #18
                                  Se inscriu Chivaran Alin și Vrinceanu Vlăduț-avansați-Caransebeș

                                  Comentariu


                                  • #19
                                    Ghete Alexandru si Deliu Gabriel la categoria Hobby. Ambii din Timisoara. Multumim!

                                    Comentariu


                                    • #20
                                      Dani Leo - open - Arad

                                      Comentariu


                                      • #21
                                        Se înscrie la avansați-Popa Nicolae(Cergău Mare)
                                        Hobby - Răduțiu Ioana(Blaj)

                                        Comentariu


                                        • #22
                                          Se înscrie Faur Lucian la avansați și Drulea Petru la hobby, ambii din Jimbolia

                                          Comentariu


                                          • #23
                                            Stoicescu Gheorghe , Iedera-DB , Avansați . Mulțumesc !

                                            Comentariu


                                            • #24
                                              Matei Dumitru din Deva la avansați.

                                              Comentariu


                                              • #25
                                                Mates Flavius - Arad - Open

                                                Comentariu

                                                Who has read this thread:
                                                Procesare...
                                                X