Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa "Iarna Marţiană" ed. a-II-a, loc. Sânpaul (jud. Arad) - Duminică 04.12.2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Bravo Arad! Ați fost la inalțime! Ati premiat toți participanți veniți de la distanțe mari!( si nu doar) Ați oferit condiții de 10+( sa nu uitam că acest proiect este inca in derulare/ inca se lucrează in exterior) Eu am fost in multe locații din tara! Dar aici la voi este altceva! Bravo Dani! Bravo Mihai( visul vostru a devenit realitate) FELICITARI! …..++++++++! Felicitări Radu!respect Adi! De Dorinel/ Sotia sa ce sa mai spunem … ??? notă maxima!BRAVO! Si nu in ultimul rînd Martianului Mentor HERȚEG DORU fara de care acest grup MARȚIENII/ VINERENII ARAD nu ar exista! Jos pălăria! Cinste participantilor! Felicitări invingatorilor! 🏓🏓🏓🏓🏓🏓🏓! Așa da! 🙏🙏🙏

    Comentariu





    • Va multumim tuturor oaspetilor prezenti, in mod special celor ce au batut zeci sau sute de km pentru a fi alaturi de noi la sarbatoarea noastra, Martiana!!!

      Va asteptam cu drag, data urmatoare! Felicitari la toti premiantii !!!
      Ultima editare de Popescu Radu; 05.dec.2022, 00:39.

      Comentariu



      • Comentariu


        • Felicitări omului Doru Herțeg care a reușit să întemeieze acest grup al Marțienilor, să-l dezvolte până la acest nivel, încât au devenit un exemplu cert pentru toate grupările sportului de amatori din țară. Doi dintre marțieni au reușit performanța să construiască un centru sportiv cum n-am mai văzut în țară, decât la Dumbrăvița. Felicitări și vă mulțumim că ne-ați oferit șansa să ne simțim bine la Dv. acasă !
          Tăt Banatu-i fruncea

          Comentariu


          • Postat în original de jurescu sorin Vezi post
            Acum am ajuns acasă și nu vreau să-mi scriu pareliile despre turneul de azi deoarece am băut puțin de bucurie ca Eugen a câștigat la elite.
            Maine am sa scriu și am sa postez poze de la acest turneu.
            Pai facă bei câte turnee a câștigat sau castiga Eugen cred ca devii alcooholic sau alcoolist, ia mai lasă bautura și pune-te pe joc )))))
            lemn Primorac carbon
            fete Andro Rasanter R42 ultramax

            Comentariu


            • Va salut,

              Cateva intrebari / constatari:

              - cine te asteapta afara in parcare sa te indrume la un loc de parcare liber?
              - cine a ales o sala cu conditii de anii 2022, vestiare cu cheie, incalzire, lumina buna (un mic minus pt cateva mese care au fost invadate de soare pentru vreo 30 min - dar o mobilizare buna pentru blocarea lui cat s-a putut), mese bune, scor la fiecare masa, la cerere si arbitru?
              - cine iti ofera la inscriere banana, snickers si apa?
              - cine recunoaste meritele membrilor si organizeaza o tombola pentru cei mai norocosi din fiecare categorie?
              - cine te serveste la masa (la propriu) cu gulas de nota 10+ (va fi un reper de comparatie 'gulas ca ãla de la Iarna Martiana') cu castraveti / ardei iute?
              - cine ofera cupe si diplome pentru locurile 1-4?
              - cine invadeaza salile cu tricouri verzi specifice?
              - si nu in ultimul rand cine face ca toata lumea participanta sa se simta cat mai bine?

              Un singur raspuns:

              Martienii-Vinerenii


              FELICITARI!

              Neag Ioan

              Comentariu


              • Felicitări tuturor participanților și, mai ales, prietenilor Dusan Marcel și Dan Șușman

                Comentariu


                • Am spus ca voi scrie părerile mele miine, dar nu am rezistat și le-am scris astăzi.
                  Le-am scris pe DEZBATERI CURENTE, deoarece am dorit sa vadă toată tara, nu doar cei care au participat la acest REGAL DE TENIS!!
                  VOUĂ MARȚIENII VINERENII PORT SA VA SPUN UN CUVINT SIMPLU:


                  SUPERLATIV!

                  Comentariu



                  • spinner app online

                    Obiecte uitate in sala de joc!!!


                    De asemea s-a uitat o pereche de pantofi sport in vestiar!!

                    Rugam proprietarii acestor obiecte sa ne anunte pentru a gasi o modalitate de a reintra in posesia lor!

                    Comentariu


                    • Felicitări Arad. Felicitări organizatorilor. M-am simțit super la Arad. Bravo Piper Petru. A meritat să facem această călătorie.

                      Trimis de pe al meu Digi C2 folosind Tapatalk

                      Comentariu


                      • Eu sunt mandru ca am astfel de colegi de grup. Pe unii ii stiu din anii '80.
                        Stima si respect!
                        un singur lemn DEF
                        zeci de fețe diverse

                        Comentariu


                        • Felicitari participantilor la acest turneu.
                          Felicitari organizatorilor acestui turneu.
                          Conditiile in care s-a desfasurat acest tuneu au fost excelente, de nota 10+, si aici doresc sa enumar cateva dintre ele: parcare generoasa, vestiare si dusuri la nivel de *****, sala incalzita, lumina foarte buna, spatiu de joc, sala de mese, mancarea si bauturile oferite (apa, suc, banane, ciocolata, aperitiv rece, gulas delicios, tuica, sucuri, cafea).
                          Ma bucur ca fac parte din grupul MARŢIENII – VINERENII TENISMENII ARAD.
                          Inca o data felicitari organizatorilor Herţeg Doru, Simon Dani, Pascu Mihai, Tăşedan Adrian, Herţeg Dorinel, Popescu Radu, felicitari participantilor si sa ne vedem sanatosi la masa de joc.
                          Numai bine !​

                          Comentariu


                          • Husa albastră e a mea

                            Comentariu


                            • ...cu tot dragul pentru niște oameni atît de dragi sufletului meu...Marțieni iaca urare....long live,table tennis,and rock and roll...

                              Comentariu


                              • Felicitări organizatorilor.!!!
                                Excelent din toate punctele de vedere.
                                Așteptăm A+ rile și de ce nu și un turneu final.
                                Meritați din plin.
                                Stima de la Câmpina.
                                Alexandru Grigore

                                Comentariu


                                • Felicitări Mircea Hancig!

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de allexut Vezi post
                                    Felicitări organizatorilor.!!!
                                    Excelent din toate punctele de vedere.
                                    Așteptăm A+ rile și de ce nu și un turneu final.
                                    Meritați din plin.
                                    Stima de la Câmpina.
                                    Alexandru Grigore
                                    Salutare! Chiar asa! Acest grup frumos si MENTORUL merita un turneu final ! Chiar primul care va fi in 2023! Sala intruneste 100% conditiile cerute de AMATUR! Ieri au fost 20 mese dar se pot pune 25 mese linistit in 1200 mp! Am fost la foarte multe turnee , peste 100, dar ca si la acest grup inimos nu am vazut ! Ospitatlitate/ implicare/ devotament/ ……… nu am vazut pina acuma la ei sa faca turneu pentru cistig financiar! Cred ca au mai facut cheta pt acoperirea costurilor dar nu conteaza pentru ei! Pentru ca ei vor ca toata lumea sa fie mulțumită! ) si aia e cel mai important! Bravo MARTIENII/ VINERENII Arad!

                                    Comentariu

                                    Who has read this thread:
                                    Procesare...
                                    X