Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

La cat timp se schimba fetele?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • La cat timp se schimba fetele?

    Salutare,

    Intrebare pentru cei mai experimentati: in conditiile in care joc in medie de 2 ori pe saptamana cate 1-2 ore, cat de des ar trebui sa schimb fetele? Voi cam cat jucati cu o fata pana isi pierde suficient de mult din proprietati ca sa decideti ca e nevoie de una noua?

    La o fata lipicioasa, aceasta durata de folosire optima este diferita? (inteleg ca lipicioasele sunt mai pretentioase)

    Intreb pt ca ma tem ca nu am suficient de multa experienta si capacitate de "citire" a fetelor cand joc, sa imi dau seama exact cam cand vine momentul schimbarii.

    Multumesc si imi cer scuze daca a mai pus cineva intrebarea asta (la un moment data sigur cineva a facut asta, dar eu n-am gasit in forum).

    Va salut cu respect
    Butterfly Zhang Jike ALC
    FH: Yasaka Rakza Z
    BH: Butterfly Dignics 64

  • #2
    Raspunsul depinde de mai multi factori... de cat de "tare" lovesti tu mingea, ce fata este - ca nu au toate aceeasi durata de viata - cat de mult te incurca faptul ca e mai "tocita"... etc.. dar, ca sa ai si un raspuns util, probabil ca pentru tine raspunsul este "de 2 ori pe an". )

    Comentariu


    • #3
      Dacă ești pasionat de tenis, nu este nevoie sa schimbi fetele. Se aplică următoarea procedură: îți faci cadou o paletă nouă de Crăciun, alta de Paște și așa mai departe. Succes!
      Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
      FH: Butterfly - Dignics 80
      BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

      Comentariu


      • #4
        Mişto când scriem fără diacritice, înţelegem ce vrem, de exemplu la răspunsul dlui Viorel, pe care-l salut cu respect, am găsit motiv de a mă amuza copios! Dl. Stoica e mai cuminte, mai răruţ, îi place tenisul de masă, ce mai...

        Comentariu


        • #5
          😂

          Trimis de pe al meu FNE-NX9 folosind Tapatalk

          T05-ALC-T05
          Adrian Gorum

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de meme6513 Vezi post
            Mişto când scriem fără diacritice, înţelegem ce vrem, de exemplu la răspunsul dlui Viorel, pe care-l salut cu respect, am găsit motiv de a mă amuza copios! Dl. Stoica e mai cuminte, mai răruţ, îi place tenisul de masă, ce mai...
            Când scrii de pe telefon, e mai greu cu diacriticele.
            Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
            FH: Butterfly - Dignics 80
            BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X