Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Prima Paleta personalizata

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Prima Paleta personalizata

    Salut, sunt incepator si vreau sa achizitionez prima paleta, m-am orientat la un DHS Hurricane 3 pt FH incat incat sunt obisnuit sa atac in stil "chinezesc" , am nevoie de sugestie pentru un lemn de maxim 250 de lei(as prefera off- sau ceva putin mai rapid dar nu foarte) si de o fata non sticky in jur de 100 pt BH .(prefer sa cumpar nou din magazine din ro)​

  • #2

    Recomand acest lemn, este fabricat de Dl Sover Levente, construcție - kiri tei carbon anigre. Este un lemn special conceput pentru fete chinezești. Cat despre fata noua europeană până în 100 lei nu cred că vei găsi ceva decent dar dacă renunți la ideea de europeană, poți încerca la rever Tuttle President G20. Din această combinație (lemn și fete) și e de excepție. Menționez că joc fetele boostate.
    FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

    Comentariu


    • #3
      Acum vad ca poza 2 nu e de la acest lemn. Nu pot sa o sterg.
      FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X