Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Partener de joc București zona sector 6 - începător

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Partener de joc București zona sector 6 - începător

    Bună, caut sa ies la un tenis de masă de preferat la IDM, doar că nu am cu cine. Ies și în seara asta dacă mai vine cineva.

    Nivelul meu este începător, nu am preferințe la nivelul adversarului, vreau doar să mă distrez.

    Îmi puteți da un mesaj și ne coordonăm noi.

  • #2
    ma ofer daca vrei eu sunt amator mediu daca mai esti interesat contecteaza-ma

    Comentariu


    • #3
      caut si eu pe cineva sa ne jucam si sa ne antrenam impreuna. asa, just for fun. daca ne imprietenim, putem sa ne jucam si o pacanea ceva dupa tenis, daca sunt astfel de amatori 😁 intram pe https://getbadnews.ro si poate mai facem niste lei de un suc ceva in pacanele shining crown, alea cu coroane daca stiti. Sau putem juca si shining crown demo in caz de ceva... Astept mesaj in PM daca sunt careva doritori!
      Ultima editare de tomartin; 19.iul.2023, 14:27.

      Comentariu


      • #4
        Sunt amator si caut partener tenis de masă/ ping pong, in zona Afi Cotroceni - Politehnica, in timpul saptamanii, incepand cu ora 18, si/sau in weekend la orice ora.

        Comentariu


        • #5
          Si eu sunt interesat de un partener de ant.Sunt de nivelul h/a. Stau in sectorul 6

          Comentariu


          • #6
            Salut! Sunt si eu interesat sa dau cateva mingi. Stau in zona piata 1 mai dar pot sa ajung repede in sectorul 6. Nivel mediu, un pic "ruginit", doresc sa reintru in forma.

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X