Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Speranța", Salcea (Suceava) - 4/5 februarie 2023

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B "Cupa Speranța", Salcea (Suceava) - 4/5 februarie 2023


    Turneu B "Cupa Speranța", Salcea - sâmbătă (4.II.2023) și duminică (5.II.2023)

    LOCALITATEA: Salcea (județul Suceava), Calea Sucevei nr. 31 (strada principală);
    DATA: 4/5.II.2023;
    CATEGORII: Hobby + Avansați + Open + Elite;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    • Avansați - sâmbătă: 8:50 - 9:20 – validare înscrieri, la 9:30 încep meciurile;
    • Hobby - sâmbătă​: 12:50 - 13:20 – validare înscrieri, la 13:30 încep meciurile;
    • Open - duminică​: 8:50 - 9:20 – validare înscrieri, la 9:30 încep meciurile;
    • Elite - duminică​: 12:50 - 13:20 – validare înscrieri, la 13:30 încep meciurile.​
    SALA: Sala de sport a Școlii Gimnaziale "Aurelian Stanciu" Salcea;
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 4/5 mese de competiție, mingi Gewo ***;
    SPAȚIU DE JOC: 90 mp + 50 mp + 50 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: linoleum;
    FACILITĂȚI: vestiare, toaletă;
    TAXĂ: 40 de lei (adulti), 25 de lei (copiii sub 14 ani), persoanele cu dizabilităţi nu plătesc taxa de participare; un leu de participant se va dona către AmaTur.
    Se asigură apă, cafea și crănțănele (alune, napolitane etc.).
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locul 1 – cupă + medalie + diplomă;
    Locurile 2-4 – medalie + diplomă;
    Locurile 5-8 – diplomă;
    Nu se joacă finala mică;
    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere fără penalizare:
    • Avansați + Hobby: joi, 2.II.2023, ora 21:00;
    • Open + Elite: vineri, 3.II.2023, ora 21:00;
    Penalizarea retragerilor:
    - retragerea jucatorilor, de pe lista de asteptare, dupa termen: 0 puncte;
    - retragerea jucatorilor dupa termen (R): 2 puncte;
    - absenta nemotivata (N): 3 puncte.
    - se suspenda pe o perioada de trei luni jucatorul care acumuleaza minimum 6 puncte de penalizare.
    - punctele de penalizare se pot motiva doar pe baza unor documente justificative.

    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau
    de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Hobby – maximum 24 de participanți;
    - Avansați – maximum 24 de participanți;​​
    - Open – maximum 24 de participanți;
    - Elite – maximum 18 participanți;​
    - Grupe inferioare de câte 4/5/6 jucători – se califică primii 4;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Fără grupe superioare;
    - Tabloul eliminatoriu de 8/16 se generează automat;
    In funcție de dinamica înscrierilor, pot avea loc modificări în sistemul de desfășurare a turneului; se va anunța acest lucru din timp.

    ORGANIZATORI:
    - Asociația Sportivă Speranța Salcea, reprezentată de:
    prof. Sorin Gălățeanu, director Școala Gimnazială "Aurelian Stanciu" Salcea, tel. 0722222542;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Gabriel Darabă, tel. 0757.251.938.
    Vă așteptăm cu drag!
    Ultima editare de GabrielD; 14.feb.2023, 17:00.
    "Tenisul de masa este cel mai important lucru dintre cele mai putin importante ale vietii"
    https://www.youtube.com/watch?v=ZdoaO-6Z2pg&t=1s- un mesaj despre cel mai important lucru in viata

  • #2

    Rezervat inscrieri
    * Turneu amical "Cupa Speranta", editia 2, miercuri, 8 februarie - https://www.tenisdemasa.ro/forum/node/1038222
    Inscrieri Elite (duminica, 5 februarie, ora 13:30) - 20:44:24 - v5.3 / cls_2023-feb

    1. Neagoe Costin, Bucuresti, 7 - 48.35 - E
    2. Orban Madalina, Siret, 173 - 42.54 - ELF
    3. Grosu Alexandru, Botosani, 28 - 42.01 - E
    4. Goleanu Remus, Marginea, 332 - 37.84 - E
    5. Duceac Catalin, Botosani, 359 - 36.36 - E
    6. Mahu Bogdan, Pascani, 151 - 34.73 - E
    7. Valcu Alin, Botosani, 1720 - 32.4 - O
    8. Grigoriu Vlad, Suceava, 950 - 31.05 - O
    9. Donisan Costel, Pascani, 401 - 24.66 - OW
    10. Bodnar Cosmin, Vicovu de Sus, 356 - 22.85 - OJ


    Inscrieri Open (duminica, 5 februarie, ora 9:30) - 20:43:58 - v5.3 / cls_2023-feb

    1. Sovea Sorin, Suceava, 506 - 31.12 - O
    2. Liahu Doru, Botosani, 348 - 27.25 - O
    3. Morosan Ionel, Granicesti, 557 - 25.15 - O
    4. Mihalache Dario, Plopeni SV, 394 - 19.88 - A
    5. Ungureanu Petrica, Pascani, 776 - 18.97 - A
    6. Lupu Cristian, Botosani, 511 - 17.98 - A
    7. Tauciuc Edi, Suceava, 415 - 17.68 - A
    8. Sivu Cosmin, Bucuresti, 1124 - 17.48 - A
    9. Rusu Lucian, Suceava, 476 - 16.58 - AW
    10. Vieriu Tudorel, Suceava, 544 - 16.23 - A
    11. Draganescu Stefan, Pascani, 477 - 15.85 - A
    12. Morosan Alexandru, Horodnic de Sus, 974 - 15.44 - A
    13. Stavarache Florentin, Pascani, 748 - 11.65 - A
    14. Morosan Ionel, Radauti, 1135 - 11.18 - A
    ​​
    Inscrieri Avansati (sambata, 4 februarie, ora 9:30) - 21:34:09 - v5.3 / cls_2023-feb

    1. Ilie Aurelian, Botosani, 442 - 18.13 - A
    2. Sandu Petru Adrian, Buhusi, 800 - 17.55 - A
    3. Vasiliu Bogdan, Panciu, 1345 - 17 - A
    4. Palaghianu Matei, Salcea, 462 - 16.82 - A
    5. Aluculesa Radu, Botosani, 571 - 14.56 - AD
    6. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 558 - 14.55 - A
    7. Gavriliuc Daniel, Botosani, 761 - 14.39 - A
    8. Zamcu Ciprian, Suceava, 902 - 13.66 - A
    9. Aparaschivei Marcel, Botosani, 855 - 13.5 - AW
    10. Balau Laurentiu, Falticeni, 1111 - 13.36 - AW
    11. Vasiliu Alin, Panciu, 1217 - 13.15 - A
    12. Harmanescu Petrus, Falticeni, 1411 - 13.05 - A
    13. Nistor Andreea, Botosani, 2068 - 12 - AF
    14. Galanton Yanis, Suceava, 755 - 11.68 - A
    15. Boca Timotei, Salcea, 938 - 11.54 - A
    16. Ocu Ioan, Botosani, 1590 - 10.6 - A
    17. Jurgiu Marian, Botosani, 1280 - 10.35 - A
    18. Zamfirache Ioan, Botosani, 740 - 10.07 - AW
    19. Cosau Toader, Targu Neamt, 908 - 10 - A
    20. Aparaschive Iulian, Botosani, 1860 - 9.87 - H
    21. Mihalache Remus, Plopeni SV, 1083 - 7.46 - H
    22. Popescu Marius, Suceava, 2446 - 6.45 - H
    23. Mosneagu Mario, Partestii de Jos, 5002 - 0
    24. Hritcu Alexandru, Arbore SV, 5003 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Morosan Alexandru, Horodnic de Sus, 974 - 15.44 - A
    2. Morosan Ionel, Radauti, 1135 - 11.18 - A


    Inscrieri Hobby (Sambata, 4 februarie, ora 13:30) - 20:43:39 - v5.3 / cls_2023-feb

    1. Galateanu Sorin, Suceava, 985 - 8.23 - H
    2. Savin Medeea, Plopeni SV, 2540 - 7.4 - HF
    3. Ungureanu Andrei Sebastian, Suceava, 2374 - 7.17 - H
    4. Dumitriu David, Varatec, 1863 - 7.13 - H
    5. Morosan Sara, Horodnic de Sus, 1458 - 7.04 - HF
    6. Zara Dinu, Suceava, 1792 - 6.58 - H
    7. Galateanu Mihnea, Suceava, 1875 - 6.3 - H
    8. Hutan Denis, Salcea, 2189 - 6.25 - H
    9. Vulpescu Radu, Iasi, 4643 - 6 - H
    10. Palaghianu David, Salcea, 1297 - 5.86 - H
    11. Soldan Ionatan, Cajvana, 2929 - 5.25 - H
    12. Lazaroff Toma, Suceava, 4676 - 5.2 - H
    13. Iacoban Beniamin, Cajvana, 3707 - 5 - H
    14. Vizitiu Andrei, Buhusi, 2901 - 4.85 - H
    15. Flueraru Robert Gilbert, Horodistea BT, 2667 - 4.8 - H
    16. Radulescu Marius, Iasi, 3102 - 4.8 - H
    17. Oniga Constantin, Iasi, 3755 - 4.7 - H
    18. Soldan Maxim, Cajvana, 3059 - 4.5 - H
    19. Lazaroff Filip, Suceava, 3069 - 4.35 - H
    20. Martin Sergiu, Buhusi, 3216 - 4 - H
    21. Palagheanu Luis, Plopeni SV, 3844 - 4 - H
    22. Barguan Grisa, Cajvana, 5001 - 0
    23. Baluta Vlad, Buhusi, 5003 - 0


    Avansati -​ sambata: 8:50 - 9:20 – validare înscrieri, la 9:30 încep meciurile - 24 de jucatori;​
    Hobby - sambata​: 12:50 - 13:20 – validare înscrieri, la 13:30 încep meciurile - 24 de jucatori;​
    Open - duminică​: 8:50 - 9:20 – validare înscrieri, la 9:30 încep meciurile - 24 de jucatori;

    Elite - duminică​: 12:50 - 13:20 – validare înscrieri, la 13:30 încep meciurile - 18 jucatori;​​​​
    Ultima editare de GabrielD; 05.feb.2023, 20:44.
    "Tenisul de masa este cel mai important lucru dintre cele mai putin importante ale vietii"
    https://www.youtube.com/watch?v=ZdoaO-6Z2pg&t=1s- un mesaj despre cel mai important lucru in viata

    Comentariu


    • #3

      Rezervat desfasurator turneu

      Inscrieri Hobby (Sambata, 4 februarie, ora 13:30) - 20:20:51 - v5.3 / cls_2023-feb

      1. Galateanu Sorin, Suceava, 985 - 8.23 - H
      2. Savin Medeea, Plopeni SV, 2540 - 7.4 - HF
      3. Ungureanu Andrei Sebastian, Suceava, 2374 - 7.17 - H
      4. Dumitriu David, Varatec, 1863 - 7.13 - H
      5. Morosan Sara, Horodnic de Sus, 1458 - 7.04 - HF
      6. Zara Dinu, Suceava, 1792 - 6.58 - H
      7. Galateanu Mihnea, Suceava, 1875 - 6.3 - H
      8. Hutan Denis, Salcea, 2189 - 6.25 - H
      9. Vulpescu Radu, Iasi, 4643 - 6 - H
      10. Palaghianu David, Salcea, 1297 - 5.86 - H
      11. Soldan Ionatan, Cajvana, 2929 - 5.25 - H
      12. Lazaroff Toma, Suceava, 4676 - 5.2 - H
      13. Iacoban Beniamin, Cajvana, 3707 - 5 - H
      14. Vizitiu Andrei, Buhusi, 2901 - 4.85 - H
      15. Flueraru Robert Gilbert, Horodistea BT, 2667 - 4.8 - H
      16. Radulescu Marius, Iasi, 3102 - 4.8 - H
      17. Oniga Constantin, Iasi, 3755 - 4.7 - H
      18. Soldan Maxim, Cajvana, 3059 - 4.5 - H
      19. Lazaroff Filip, Suceava, 3069 - 4.35 - H
      20. Martin Sergiu, Buhusi, 3216 - 4 - H
      21. Palagheanu Luis, Plopeni SV, 3844 - 4 - H
      22. Barguan Grisa, Cajvana, 5001 - 0
      23. Baluta Vlad, Buhusi, 5003 - 0

      Grupe inferioare Hobby

      Gr. nr. 1
      1. Galateanu Sorin, Suceava
      2. Hutan Denis, Salcea
      3. Vulpescu Radu, Iasi
      4. Iacoban Beniamin, Cajvana
      5. Lazaroff Filip, Suceava

      Gr. nr. 2
      1. Savin Medeea, Plopeni SV
      2. Galateanu Mihnea, Suceava
      3. Palaghianu David, Salcea
      4. Flueraru Robert Gilbert, Horodistea BT
      5. Soldan Maxim, Cajvana
      6. Baluta Vlad, Buhusi

      Gr. nr. 3
      1. Ungureanu Andrei Sebastian, Suceava
      2. Zara Dinu, Suceava
      3. Soldan Ionatan, Cajvana
      4. Vizitiu Andrei, Buhusi
      5. Oniga Constantin, Iasi
      6. Palagheanu Luis, Plopeni SV

      Gr. nr. 4
      1. Dumitriu David, Varatec
      2. Morosan Sara, Horodnic de Sus
      3. Lazaroff Toma, Suceava
      4. Radulescu Marius, Iasi
      5. Martin Sergiu, Buhusi
      6. Barguan Grisa, Cajvana


      Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 GALATEANU SORIN - Suceava
      3-2
      1-3
      3-1
      3-0
      3
      2
      2 HUTAN DENIS - Salcea
      2-3
      0-3
      3-2
      2-3
      1
      4
      3 VULPESCU RADU - Iasi
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      4 IACOBAN BENIAMIN - Cajvana
      1-3
      2-3
      0-3
      0-3
      0
      5 LAZAROFF FILIP - Suceava
      0-3
      3-2
      0-3
      3-0
      2
      3
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 SAVIN MEDEEA - Plopeni SV
      3-2
      3-1
      0-3
      1-3
      0-3
      2
      -5
      -1
      1
      2 GALATEANU MIHNEA - Suceava
      2-3
      0-3
      0-3
      3-0
      3-1
      2
      3
      -2
      2
      1
      3 PALAGHIANU DAVID - Salcea
      1-3
      3-0
      2-3
      3-0
      3-0
      3
      2
      4 FLUERARU ROBERT GILBERT - Horodistea BT
      3-0
      3-0
      3-2
      3-0
      3-0
      5
      1
      5 SOLDAN MAXIM - Cajvana
      3-1
      0-3
      0-3
      0-3
      3-1
      2
      4
      -5
      -1
      1
      6 BALUTA VLAD - Buhusi
      3-0
      1-3
      0-3
      0-3
      1-3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 UNGUREANU ANDREI SEBASTIAN - Suceava
      2-3
      3-0
      3-1
      0-3
      3-0
      3
      2
      4
      2
      1
      2 ZARA DINU - Suceava
      3-2
      1-3
      3-0
      2-3
      3-0
      3
      4
      4
      -1
      1
      3 SOLDAN IONATAN - Cajvana
      0-3
      3-1
      3-0
      1-3
      3-0
      3
      3
      3
      -1
      1
      4 VIZITIU ANDREI - Buhusi
      1-3
      0-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      5 ONIGA CONSTANTIN - Iasi
      3-0
      3-2
      3-1
      3-0
      3-0
      5
      1
      6 PALAGHEANU LUIS - Plopeni SV
      0-3
      0-3
      0-3
      3-1
      0-3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 DUMITRIU DAVID - Varatec
      1-3
      3-1
      3-0
      3-1
      3-2
      4
      2
      2 MOROSAN SARA - Horodnic de Sus
      3-1
      3-0
      3-2
      3-0
      3-1
      5
      1
      3 LAZAROFF TOMA - Suceava
      1-3
      0-3
      0-3
      1-3
      2-3
      0
      4 RADULESCU MARIUS - Iasi
      0-3
      2-3
      3-0
      3-2
      3-0
      3
      3
      5 MARTIN SERGIU - Buhusi
      1-3
      0-3
      3-1
      2-3
      3-0
      2
      4
      6 BARGUAN GRISA - Cajvana
      2-3
      1-3
      3-2
      0-3
      0-3
      1
      -
      Eliminatorii Hobby

      1. Vulpescu Radu
      ------------------------- Vulpescu Radu 3-0
      16. Soldan Maxim
      ----------------------------------- Vulpescu Radu 3-1
      9. Radulescu Marius
      ------------------------- Ungureanu Andrei Sebastian 2-3
      8. Ungureanu Andrei Sebastian
      -------------------------------------------------- Morosan Sara 1-3
      5. Palaghianu David
      ------------------------- Palaghianu David 3-0
      12. Lazaroff Filip
      ----------------------------------- Morosan Sara 2-3
      13. Zara Dinu
      ------------------------- Morosan Sara 0-3
      4. Morosan Sara
      ----------------------------------------------------------------- Oniga Constantin 0-3
      3. Oniga Constantin
      ------------------------- Oniga Constantin 3-1
      14. Martin Sergiu
      ----------------------------------- Oniga Constantin 3-0
      11. Galateanu Mihnea
      ------------------------- Galateanu Mihnea 3-1
      6. Galateanu Sorin
      -------------------------------------------------- Oniga Constantin 3-1
      7. Dumitriu David
      ------------------------- Soldan Ionatan 1-3
      10. Soldan Ionatan
      ----------------------------------- Flueraru Robert Gilbert 1-3
      15. Hutan Denis
      ------------------------- Flueraru Robert Gilbert 2-3
      2. Flueraru Robert Gilbert

      Clasament Hobby

      1. Oniga Constantin - Iasi
      2. Morosan Sara - Horodnic de Sus
      3 -- 4
      Flueraru Robert Gilbert - Horodistea BT
      Vulpescu Radu - Iasi
      5 -- 8
      Galateanu Mihnea - Suceava
      Palaghianu David - Salcea
      Soldan Ionatan - Cajvana
      Ungureanu Andrei Sebastian - Suceava
      9 -- 16
      Martin Sergiu - Buhusi
      Zara Dinu - Suceava
      Hutan Denis - Salcea
      Soldan Maxim - Cajvana
      Galateanu Sorin - Suceava
      Lazaroff Filip - Suceava
      Dumitriu David - Varatec
      Radulescu Marius - Iasi
      17 -- 2v gr.inf.
      Savin Medeea - Plopeni SV
      18 -- 20 1v gr.inf.
      Palagheanu Luis - Plopeni SV
      Barguan Grisa - Cajvana
      Baluta Vlad - Buhusi
      21 -- 23 0v gr.inf.
      Lazaroff Toma - Suceava
      Iacoban Beniamin - Cajvana
      Vizitiu Andrei - Buhusi


      Inscrieri Avansati (sambata, 4 februarie, ora 9:30) - 20:22:44 - v5.3 / cls_2023-feb

      1. Ilie Aurelian, Botosani, 442 - 18.13 - A
      2. Sandu Petru Adrian, Buhusi, 800 - 17.55 - A
      3. Vasiliu Bogdan, Panciu, 1345 - 17 - A
      4. Palaghianu Matei, Salcea, 462 - 16.82 - A
      5. Aluculesa Radu, Botosani, 571 - 14.56 - AD
      6. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 558 - 14.55 - A
      7. Gavriliuc Daniel, Botosani, 761 - 14.39 - A
      8. Zamcu Ciprian, Suceava, 902 - 13.66 - A
      9. Aparaschivei Marcel, Botosani, 855 - 13.5 - AW
      10. Balau Laurentiu, Falticeni, 1111 - 13.36 - AW
      11. Vasiliu Alin, Panciu, 1217 - 13.15 - A
      12. Harmanescu Petrus, Falticeni, 1411 - 13.05 - A
      13. Nistor Andreea, Botosani, 2068 - 12 - AF
      14. Galanton Yanis, Suceava, 755 - 11.68 - A
      15. Boca Timotei, Salcea, 938 - 11.54 - A
      16. Ocu Ioan, Botosani, 1590 - 10.6 - A
      17. Jurgiu Marian, Botosani, 1280 - 10.35 - A
      18. Zamfirache Ioan, Botosani, 740 - 10.07 - AW
      19. Cosau Toader, Targu Neamt, 908 - 10 - A
      20. Aparaschive Iulian, Botosani, 1860 - 9.87 - H
      21. Mihalache Remus, Plopeni SV, 1083 - 7.46 - H
      22. Popescu Marius, Suceava, 2446 - 6.45 - H
      23. Mosneagu Mario, Partestii de Jos, 5002 - 0
      24. Hritcu Alexandru, Arbore SV, 5003 - 0
      -----------------------------------------
      Lista de asteptare:
      1. Morosan Alexandru, Horodnic de Sus, 974 - 15.44 - A
      2. Morosan Ionel, Radauti, 1135 - 11.18 - A

      Grupe inferioare Avansati

      Gr. nr. 1
      1. Ilie Aurelian, Botosani
      2. Zamcu Ciprian, Suceava
      3. Harmanescu Petrus, Falticeni
      4. Ocu Ioan, Botosani
      5. Jurgiu Marian, Botosani
      6. Hritcu Alexandru, Arbore SV

      Gr. nr. 2
      1. Sandu Petru Adrian, Buhusi
      2. Gavriliuc Daniel, Botosani
      3. Balau Laurentiu, Falticeni
      4. Boca Timotei, Salcea
      5. Zamfirache Ioan, Botosani
      6. Popescu Marius, Suceava

      Gr. nr. 3
      1. Vasiliu Bogdan, Panciu
      2. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt
      3. Aparaschivei Marcel, Botosani
      4. Galanton Yanis, Suceava
      5. Aparaschive Iulian, Botosani
      6. Mosneagu Mario, Partestii de Jos

      Gr. nr. 4
      1. Palaghianu Matei, Salcea
      2. Aluculesa Radu, Botosani
      3. Vasiliu Alin, Panciu
      4. Nistor Andreea, Botosani
      5. Cosau Toader, Targu Neamt
      6. Mihalache Remus, Plopeni SV

      Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 ILIE AURELIAN - Botosani
      3-0
      3-1
      3-1
      3-0
      2-3
      4
      2
      2 ZAMCU CIPRIAN - Suceava
      0-3
      0-3
      2-3
      3-0
      0-3
      1
      3 HARMANESCU PETRUS - Falticeni
      1-3
      3-0
      3-2
      3-2
      0-3
      3
      3
      4 OCU IOAN - Botosani
      1-3
      3-2
      2-3
      3-1
      0-3
      2
      4
      5 JURGIU MARIAN - Botosani
      0-3
      0-3
      2-3
      1-3
      0-3
      0
      6 HRITCU ALEXANDRU - Arbore SV
      3-2
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 SANDU PETRU ADRIAN - Buhusi
      2-3
      3-1
      3-1
      0-3
      3-1
      3
      2
      2 GAVRILIUC DANIEL - Botosani
      3-2
      3-2
      3-0
      3-0
      3-1
      5
      1
      3 BALAU LAURENTIU - Falticeni
      1-3
      2-3
      3-1
      3-0
      3-2
      3
      3
      4 BOCA TIMOTEI - Salcea
      1-3
      0-3
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      4
      5 ZAMFIRACHE IOAN - Botosani
      3-0
      0-3
      0-3
      1-3
      1-3
      1
      6 POPESCU MARIUS - Suceava
      1-3
      1-3
      2-3
      0-3
      3-1
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 VASILIU BOGDAN - Panciu
      1-3
      2-3
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      4
      2 BOBU STEFAN MINODOR - Targu Neamt
      3-1
      3-2
      3-1
      3-0
      3-0
      5
      1
      3 APARASCHIVEI MARCEL - Botosani
      3-2
      2-3
      1-3
      3-1
      3-0
      3
      3
      4 GALANTON YANIS - Suceava
      3-0
      1-3
      3-1
      3-1
      3-0
      4
      2
      5 APARASCHIVE IULIAN - Botosani
      0-3
      0-3
      1-3
      1-3
      3-0
      1
      6 MOSNEAGU MARIO - Partestii de Jos
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 PALAGHIANU MATEI - Salcea
      2-3
      3-1
      3-1
      3-1
      3-0
      4
      2
      2 ALUCULESA RADU - Botosani
      3-2
      3-0
      3-0
      3-0
      3-1
      5
      1
      3 VASILIU ALIN - Panciu
      1-3
      0-3
      3-1
      3-1
      3-1
      3
      3
      4 NISTOR ANDREEA - Botosani
      1-3
      0-3
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      4
      5 COSAU TOADER - Targu Neamt
      1-3
      0-3
      1-3
      1-3
      1-3
      0
      6 MIHALACHE REMUS - Plopeni SV
      0-3
      1-3
      1-3
      0-3
      3-1
      1
      -

      Eliminatorii Avansati

      1. Hritcu Alexandru
      ------------------------- Hritcu Alexandru 3-0
      16. Boca Timotei
      ----------------------------------- Galanton Yanis 1-3
      9. Vasiliu Alin
      ------------------------- Galanton Yanis 0-3
      8. Galanton Yanis
      -------------------------------------------------- Sandu Petru Adrian 2-3
      5. Sandu Petru Adrian
      ------------------------- Sandu Petru Adrian 3-0
      12. Harmanescu Petrus
      ----------------------------------- Sandu Petru Adrian 3-1
      13. Vasiliu Bogdan
      ------------------------- Vasiliu Bogdan 3-1
      4. Aluculesa Radu
      ----------------------------------------------------------------- Palaghianu Matei 1-3
      3. Bobu Stefan Minodor
      ------------------------- Nistor Andreea 1-3
      14. Nistor Andreea
      ----------------------------------- Ilie Aurelian 0-3
      11. Balau Laurentiu
      ------------------------- Ilie Aurelian 1-3
      6. Ilie Aurelian
      -------------------------------------------------- Palaghianu Matei 0-3
      7. Palaghianu Matei
      ------------------------- Palaghianu Matei 3-1
      10. Aparaschivei Marcel
      ----------------------------------- Palaghianu Matei 3-0
      15. Ocu Ioan
      ------------------------- Gavriliuc Daniel 2-3
      2. Gavriliuc Daniel

      Clasament Avansati

      1. Palaghianu Matei - Salcea
      2. Sandu Petru Adrian - Buhusi
      3 -- 4
      Ilie Aurelian - Botosani
      Galanton Yanis - Suceava
      5 -- 8
      Gavriliuc Daniel - Botosani
      Vasiliu Bogdan - Panciu
      Nistor Andreea - Botosani
      Hritcu Alexandru - Arbore SV
      9 -- 16
      Aparaschivei Marcel - Botosani
      Harmanescu Petrus - Falticeni
      Balau Laurentiu - Falticeni
      Vasiliu Alin - Panciu
      Ocu Ioan - Botosani
      Aluculesa Radu - Botosani
      Bobu Stefan Minodor - Targu Neamt
      Boca Timotei - Salcea
      17 -- 21 1v gr.inf.
      Zamcu Ciprian - Suceava
      Zamfirache Ioan - Botosani
      Aparaschive Iulian - Botosani
      Mihalache Remus - Plopeni SV
      Popescu Marius - Suceava
      22 -- 24 0v gr.inf.
      Jurgiu Marian - Botosani
      Cosau Toader - Targu Neamt
      Mosneagu Mario - Partestii de Jos

      Inscrieri Open (duminica, 5 februarie, ora 9:30) - 20:24:31 - v5.3 / cls_2023-feb

      1. Sovea Sorin, Suceava, 506 - 31.12 - O
      2. Liahu Doru, Botosani, 348 - 27.25 - O
      3. Morosan Ionel, Granicesti, 557 - 25.15 - O
      4. Mihalache Dario, Plopeni SV, 394 - 19.88 - A
      5. Ungureanu Petrica, Pascani, 776 - 18.97 - A
      6. Lupu Cristian, Botosani, 511 - 17.98 - A
      7. Tauciuc Edi, Suceava, 415 - 17.68 - A
      8. Sivu Cosmin, Bucuresti, 1124 - 17.48 - A
      9. Rusu Lucian, Suceava, 476 - 16.58 - AW
      10. Vieriu Tudorel, Suceava, 544 - 16.23 - A
      11. Draganescu Stefan, Pascani, 477 - 15.85 - A
      12. Morosan Alexandru, Horodnic de Sus, 974 - 15.44 - A
      13. Stavarache Florentin, Pascani, 748 - 11.65 - A
      14. Morosan Ionel, Radauti, 1135 - 11.18 - A

      Grupe inferioare Open

      Gr. nr. 1
      1. Sovea Sorin, Suceava
      2. Mihalache Dario, Plopeni SV
      3. Lupu Cristian, Botosani
      4. Sivu Cosmin, Bucuresti
      5. Rusu Lucian, Suceava
      6. Morosan Alexandru, Horodnic de Sus
      7. Stavarache Florentin, Pascani

      Gr. nr. 2
      1. Liahu Doru, Botosani
      2. Morosan Ionel, Granicesti
      3. Ungureanu Petrica, Pascani
      4. Tauciuc Edi, Suceava
      5. Vieriu Tudorel, Suceava
      6. Draganescu Stefan, Pascani
      7. Morosan Ionel, Radauti

      Gr.inferioara nr. 1 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      V
      LOC
      1 SOVEA SORIN - Suceava
      2-3
      3-1
      3-2
      3-1
      3-1
      3-1
      5
      2
      2 MIHALACHE DARIO - Plopeni SV
      3-2
      3-0
      3-1
      3-0
      3-0
      3-1
      6
      1
      3 LUPU CRISTIAN - Botosani
      1-3
      0-3
      3-0
      3-2
      3-0
      3-0
      4
      3
      4 SIVU COSMIN - Bucuresti
      2-3
      1-3
      0-3
      3-1
      3-0
      3-1
      3
      4
      5 RUSU LUCIAN - Suceava
      1-3
      0-3
      2-3
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      6 MOROSAN ALEXANDRU - Horodnic de Sus
      1-3
      0-3
      0-3
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      7 STAVARACHE FLORENTIN - Pascani
      1-3
      1-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      V
      LOC
      1 LIAHU DORU - Botosani
      3-2
      3-1
      3-0
      3-1
      3-2
      3-0
      6
      1
      2 MOROSAN IONEL - Granicesti
      2-3
      3-1
      1-3
      3-2
      3-0
      3-0
      4
      2
      3 UNGUREANU PETRICA - Pascani
      1-3
      1-3
      1-3
      3-1
      2-3
      1-3
      1
      4 TAUCIUC EDI - Suceava
      0-3
      3-1
      3-1
      2-3
      3-2
      1-3
      3
      3
      5 VIERIU TUDOREL - Suceava
      1-3
      2-3
      1-3
      3-2
      2-3
      3-1
      2
      6 DRAGANESCU STEFAN - Pascani
      2-3
      0-3
      3-2
      2-3
      3-2
      3-1
      3
      4
      7 MOROSAN IONEL - Radauti
      0-3
      0-3
      3-1
      3-1
      1-3
      1-3
      2
      -

      Eliminatorii Open

      1. Mihalache Dario
      ------------------------- Mihalache Dario 3-0
      8. Draganescu Stefan
      ----------------------------------- Mihalache Dario 3-0
      5. Lupu Cristian
      ------------------------- Morosan Ionel 1-3
      4. Morosan Ionel
      -------------------------------------------------- Mihalache Dario 3-0
      3. Sovea Sorin
      ------------------------- Tauciuc Edi 2-3
      6. Tauciuc Edi
      ----------------------------------- Tauciuc Edi 3-1
      7. Sivu Cosmin
      ------------------------- Liahu Doru 2-3
      2. Liahu Doru

      Clasament Open

      1. Mihalache Dario - Plopeni SV
      2. Tauciuc Edi - Suceava
      3 -- 4
      Morosan Ionel - Granicesti
      Liahu Doru - Botosani
      5 -- 8
      Draganescu Stefan - Pascani
      Sovea Sorin - Suceava
      Lupu Cristian - Botosani
      Sivu Cosmin - Bucuresti
      9 -- 11 2v gr.inf.
      Vieriu Tudorel - Suceava
      Morosan Alexandru - Horodnic de Sus
      Morosan Ionel - Radauti
      12 -- 13 1v gr.inf.
      Ungureanu Petrica - Pascani
      Rusu Lucian - Suceava
      14 -- 0v gr.inf.
      Stavarache Florentin - Pascani

      Inscrieri Elite (duminica, 5 februarie, ora 13:30) - 20:25:43 - v5.3 / cls_2023-feb

      1. Neagoe Costin, Bucuresti, 7 - 48.35 - E
      2. Orban Madalina, Siret, 173 - 42.54 - ELF
      3. Grosu Alexandru, Botosani, 28 - 42.01 - E
      4. Goleanu Remus, Marginea, 332 - 37.84 - E
      5. Duceac Catalin, Botosani, 359 - 36.36 - E
      6. Mahu Bogdan, Pascani, 151 - 34.73 - E
      7. Valcu Alin, Botosani, 1720 - 32.4 - O
      8. Grigoriu Vlad, Suceava, 950 - 31.05 - O
      9. Donisan Costel, Pascani, 401 - 24.66 - OW
      10. Bodnar Cosmin, Vicovu de Sus, 356 - 22.85 - OJ

      Grupe inferioare Elite

      Gr. nr. 1
      1. Neagoe Costin, Bucuresti
      2. Goleanu Remus, Marginea
      3. Duceac Catalin, Botosani
      4. Grigoriu Vlad, Suceava
      5. Donisan Costel, Pascani

      Gr. nr. 2
      1. Orban Madalina, Siret
      2. Grosu Alexandru, Botosani
      3. Mahu Bogdan, Pascani
      4. Valcu Alin, Botosani
      5. Bodnar Cosmin, Vicovu de Sus

      Gr.inferioara nr. 1 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 GOLEANU REMUS - Marginea
      0-3
      1-3
      3-2
      0-3
      1
      -7
      -2
      1
      3 DUCEAC CATALIN - Botosani
      0-3
      3-1
      3-2
      3-0
      3
      2
      4 GRIGORIU VLAD - Suceava
      0-3
      2-3
      2-3
      3-0
      1
      3
      -2
      2
      1
      5 DONISAN COSTEL - Pascani
      0-3
      3-0
      0-3
      0-3
      1
      4
      -6
      0
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 ORBAN MADALINA - Siret
      2-3
      3-1
      2-3
      0-3
      1
      2 GROSU ALEXANDRU - Botosani
      3-2
      2-3
      1-3
      3-1
      2
      3
      0
      1
      1
      3 MAHU BOGDAN - Pascani
      1-3
      3-2
      0-3
      3-0
      2
      2
      -1
      4
      2
      4 VALCU ALIN - Botosani
      3-2
      3-1
      3-0
      2-3
      3
      1
      5 BODNAR COSMIN - Vicovu de Sus
      3-0
      1-3
      0-3
      3-2
      2
      4
      -1
      -5
      0
      -

      Eliminatorii Elite

      1. Neagoe Costin
      ------------------------- Neagoe Costin 3-0
      8. Bodnar Cosmin
      ----------------------------------- Neagoe Costin 3-0
      5. Grigoriu Vlad
      ------------------------- Grigoriu Vlad 3-1
      4. Mahu Bogdan
      -------------------------------------------------- Grosu Alexandru 2-3
      3. Duceac Catalin
      ------------------------- Grosu Alexandru 2-3
      6. Grosu Alexandru
      ----------------------------------- Grosu Alexandru 3-0
      7. Donisan Costel
      ------------------------- Valcu Alin 1-3
      2. Valcu Alin

      Clasament Elite

      1. Grosu Alexandru - Botosani
      2. Neagoe Costin - Bucuresti
      3 -- 4
      Valcu Alin - Botosani
      Grigoriu Vlad - Suceava
      5 -- 8
      Duceac Catalin - Botosani
      Bodnar Cosmin - Vicovu de Sus
      Donisan Costel - Pascani
      Mahu Bogdan - Pascani
      9 -- 10 1v gr.inf.
      Orban Madalina - Siret
      Goleanu Remus - Marginea



      Retrageri (R)
      1. Cojocaru Stefan, Suceava
      2. Vlaisan Georgica, Vicovu de Jos

      Absente (N)
      1. Croitoru Alexandru, Iasi
      2. Mitrea Ana Maria, Salcea
      Ultima editare de GabrielD; 05.feb.2023, 20:29.
      "Tenisul de masa este cel mai important lucru dintre cele mai putin importante ale vietii"
      https://www.youtube.com/watch?v=ZdoaO-6Z2pg&t=1s- un mesaj despre cel mai important lucru in viata

      Comentariu


      • FlorinBN
        FlorinBN comentat
        Editarea unui comentariu
        ok

    • #4
      Din Botosani, se inscriu jucatorii Ilie Aurelian si Aluculesa Radu la categoria avansati.
      "Tenisul de masa este cel mai important lucru dintre cele mai putin importante ale vietii"
      https://www.youtube.com/watch?v=ZdoaO-6Z2pg&t=1s- un mesaj despre cel mai important lucru in viata

      Comentariu


      • #5
        Zamcu Ciprian, Suceava, avansați.

        Comentariu


        • #6
          Gălățeanu Mihnea hobby

          Comentariu


          • #7
            Huțan Denis din Salcea la Hobby

            Comentariu


            • #8
              Se înscrie Mihalache Dario și Palaghianu Matei open

              Comentariu


              • #9
                Mihalache Remus avansați și Palaghianu David hobby

                Comentariu


                • #10
                  Se înscrie Nicu Constantin din Iași, la open.
                  Mult succes organizatorilor și tuturor participanților!

                  Comentariu


                  • #11
                    Se inscrie Liahu Doru, Botosani, OPEN

                    Comentariu


                    • #12
                      Stavarache Florentin din Pașcani , la open. Multumesc

                      Comentariu


                      • #13
                        Bună seara. Se înscrie Păucă Cosmin din Botoșani, la hobby. Mulțumesc.

                        Comentariu


                        • #14
                          Gălățeanu Sorin hobby

                          Comentariu


                          • #15
                            Sandu Petru Adrian din Buhuși la Avansați
                            Thibar Samsonov Force Pro BE
                            FH Xiom omega 4 pro BH Xiom omega 4 pro

                            Comentariu


                            • #16
                              Stoicescu Gheorghe , Iedera-DB , Avansați . Mulțumesc !

                              Comentariu


                              • #17
                                Se înscrie galanton Yanis categoria avansați Suceava mulțumesc

                                Comentariu


                                • #18
                                  Nistor Andreea, Botosani - avansati
                                  Lazaroff Filip, Suceava - hobby

                                  Comentariu


                                  • #19
                                    Se înscriu la hobby :Iacoban Beniamin, Soldan Maxim, Soldan Ionatan și Barguan Grișa.

                                    Comentariu


                                    • #20
                                      Ocu ioan Botoșani avansați

                                      Comentariu


                                      • #21
                                        Se înscrie la avansați- Gavriliuc Daniel din Botoșani. Mulțumesc.

                                        Comentariu


                                        • #22
                                          Ungureanu Andrei-Sebastian, Hobby, Suceava

                                          Comentariu


                                          • #23
                                            Dumitriu David hobby

                                            Comentariu


                                            • #24
                                              Buna ziua
                                              Harmanescu Petrus si Balau Laurențiu din Falticeni
                                              Avansati
                                              Multumesc

                                              Comentariu


                                              • #25
                                                Buna ziua,
                                                Oniga Constantin si Vulpescu Radu din Iasi la Hobby,
                                                Multumesc
                                                Blade - Butterfly Fan Zhendong ALC
                                                FH - Yasaka Rakza Z Extra Hard
                                                BH - Butterfly Dignis 05

                                                Comentariu

                                                Procesare...
                                                X