Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa TTA", Bucuresti – Sambata si Duminica – 4 si 5 Februarie 2023 - CSTA Bucuresti

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B "Cupa TTA", Bucuresti – Sambata si Duminica – 4 si 5 Februarie 2023 - CSTA Bucuresti

    "Cupa TTA", Bucuresti – Sambata si Duminica – 4 si 5 Februarie 2023

    LOCALITATEA: Bucuresti, Aleea Matelotilor nr 1, sector 1;
    DATA: Sambata – 04.02.2023 – Open si Avansati;
    Duminica – 05.02.2023 – Elite si Hobby;

    ORA DE ÎNCEPERE:
    Sambata:
    • Open: 08.30- 08:55 – validare înscrieri, la 09:00 încep meciurile; Avansati: 15.00 – 15.25 – validare inscrieri, la 15.30 incep meciurile;
    Duminica:
    • Elite: 08.30- 08:55 – validare înscrieri, la 09:00 încep meciurile; Hobby: 15.00 – 15.25 – validare inscrieri, la 15.30 incep meciurile;

    SALA: CSTA Bucuresti;
    LOGISTICĂ: 5 mese Andro, 1 Donic; mingi plastic Andro speedball 3s *** ;
    SPAȚIU DE JOC: 360mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: covor PVC ;
    FACILITĂȚI: Vestiar, grup sanitar, minibar;
    PARCARE:
    1. 10 lei / masina / zi. Pentru acces in curtea clubului va rog sa ma sunati cand sunteti la poarta.

    Taxa: 40 Lei, persoanele cu dizabilităţi nu plătesc taxa de participare; 1 LEU SE DONEAZA CATRE AMATUR.
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locurile 1 – cupă + medalie + diploma, personalizate.
    - Locurile 2-4 – medalii + diplome, personalizate.
    Se asigură apă – 1 L ;
    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANŢILOR:
    - pe forum sau sms/whatsapp;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;

    - Ultima retragere fara penalizare:
    -Joi, 02.02.2023 ora 21.00 pentru categoriile Open si Avansati;
    -Vineri 03.02.2023 ora 21.00 pentru categoriile Elite si Hobby;

    - retragerea jucătorilor după termen (R) 2 puncte;
    - absență nemotivată
    (N) 3 puncte
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției;
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:
    • Open: max 30; Avansati: max: 30; Elite: max: 30; Hobby: max: 30;
    - in functie de dinamica inscrierilor, nr locurilor disponibile se pot modifica;

    -Se joacă in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cate 4/5/6 jucatori, se califica primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP;

    - grupe superioare de cate 3/ 4 se califica primii 2;
    - Tablou eliminatoriu 8/16/32 se genereaza automat;


    Organizator: Catalin Dutu, tel 0774420441;

    Ultima editare de TopTenisArena; 23.ian.2023, 10:46.

  • #2
    Inscrieri Elite (5 Februarie) - 23:02:19 - v5.3 / cls_2023-feb

    1. Amran Alkerim, Bucuresti, 983 - 51.9 - EL
    2. Buhai Andrii, Stefanestii de Jos, 204 - 44.53 - E
    3. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 20 - 41.96 - ED
    4. Balan Mihai, Ploiesti, 24 - 41.27 - E
    5. Florescu Bogdan, Bucuresti, 1781 - 41 - E
    6. Boroica Alex, Bucuresti, 849 - 40.95 - EL
    7. Panea Ovidiu, Bucuresti, 328 - 39.62 - E
    8. Ghetu Gabriel, Bucuresti, 1574 - 38.7 - E
    9. Soare Valentin, Valenii de Munte, 92 - 37.98 - EW
    10. Craciun David Mihai, Bucuresti, 170 - 37.77 - EL
    11. Rogoz Nicoleta, Bucuresti, 358 - 37.74 - EF
    12. Raileanu Raissa, Bucuresti, 229 - 37.57 - ELJF
    13. Radu Daniel, Bucuresti, 218 - 37.3 - E
    14. Bejan Alexandru, Tecuci, 564 - 36.95 - E
    15. Megan Alexandra, Bucuresti, 552 - 36.83 - EF
    16. Istrate Cristian, Bucuresti, 56 - 36.75 - EW
    17. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 68 - 36.05 - EW
    18. Catana Claudiu, Bucuresti, 57 - 35.71 - E
    19. Gavrila Aurel, Bucuresti, 206 - 35.36 - EWD
    20. Ionescu Mihai, Bucuresti, 116 - 34.54 - E
    21. Galos Alexandru, Bucuresti, 256 - 33.72 - EL
    22. Paun Daniel, Bucuresti, 3958 - 33.7 - E
    23. Vlad Maria Victoria, Bucuresti, 674 - 33 - ELF
    24. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 90 - 32.26 - O
    25. Acsinte Oana, Bucuresti, 550 - 31.12 - OF
    26. Caranda Alexandru, Bucuresti, 1045 - 29.3 - O
    27. Vasile Gelu Iulian, Bucuresti, 1235 - 25.3 - O
    28. Marcu Nicolae, Bucuresti, 868 - 25.28 - O
    29. Hodis Marian, Bucuresti, 913 - 24.4 - O
    30. Enache Puiu Adrian, Ploiesti, 293 - 21.78 - O
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Pasoveanu Silvian, Bucuresti, 657 - 21.8 - O

    Inscrieri Hobby (5 Februarie) - 23:02:32 - v5.3 / cls_2023-feb

    1. Burdalescu Bogdan, Bucuresti, 1936 - 9.97 - H
    2. Dumitru Ovidiu, Buzau, 2813 - 9.4 - H
    3. Manoliu Cristian, Bucuresti, 2175 - 9.3 - H
    4. Herghelegiu Silviu, Bucuresti, 2442 - 7.1 - H
    5. Ionescu Laurentiu, Bucuresti, 2861 - 6.9 - H
    6. Popovici Mihai, Bucuresti, 2987 - 6.9 - H
    7. Olaru Razvan, Bucuresti, 2509 - 6.85 - H
    8. Macuc Adrian, Bucuresti, 2306 - 6.7 - H
    9. Mihalache Daniel, Buzau, 2664 - 6.7 - H
    10. Danila Eugeniu, Bucuresti, 1633 - 6.28 - HW
    11. Terentii Cristian, Bucuresti, 2443 - 5.8 - H
    12. Balaban Adrian, Bucuresti, 3540 - 5.7 - H
    13. Balan Codrin, Bucuresti, 2658 - 5.35 - H
    14. Lazar Adrian, Bucuresti, 2610 - 5.2 - H
    15. Toma Adrian, Bucuresti, 1624 - 5.18 - H
    16. Mitroi Florin, Bucuresti, 1281 - 5.06 - H
    17. Larion Claudiu Stefan, Bucuresti, 3762 - 4.5 - H
    18. Ciocan Mircea Stefan, Bucuresti, 3796 - 4 - H
    19. Negoita Ionut Silviu, Bucuresti, 3805 - 4 - H
    20. Oeru Valentin, Bucuresti, 3806 - 4 - H
    21. Popescu Petre, Bucuresti, 5002 - 0
    22. Pirlea Tudor , Bucuresti, 5003 - 0
    23. Campeanu Otilia, Bucuresti, 5004 - 0
    24. Virtopeanu Daniel, Bucuresti, 5006 - 0
    25. Nicolae Darius, Bucuresti, 5007 - 0
    26. Panescu Roxana, Bucuresti, 5009 - 0
    27. Grigoras Theodor Andrei, Bucuresti, 5010 - 0
    28. Toma Cristian, Bucuresti, 5011 - 0
    29. Cojanu Alexandru , Bucuresti, 5012 - 0
    30. Marcu Lucian, Bucuresti, 5013 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Tincu Adrian, Bucuresti, 3153 - 8.2 - H
    2. Bacain Iulian, Bucuresti, 3096 - 5.7 - H
    3. Matveev Victor Nicolae, Bucuresti, 2337 - 5.4 - H
    Ultima editare de TopTenisArena; 04.feb.2023, 23:02.

    Comentariu


    • #3
      Inscrieri OPEN (4 Februarie) - 16:08:48 - v5.3 / cls_2023-feb

      1. Dascalasu Viorel, Bucuresti, 259 - 32.1 - OW
      2. Nicolae Alyn, Bucuresti, 325 - 32 - O
      3. Stoica Patricia, Bucuresti, 318 - 31.36 - OF
      4. Trocan Nicolae, Mioveni, 109 - 31.25 - OW
      5. Lita Gabriel, Bucuresti, 211 - 29.13 - O
      6. Baca Stefan, Bucuresti, 1801 - 29 - O
      7. Cretu Ionut, Bucuresti, 265 - 28.67 - O
      8. Bruma Ovidiu, Popesti Leordeni, 887 - 27.33 - O
      9. Dragomir Iuliu Florin, Turnu Magurele, 1040 - 27.23 - O
      10. Bank Vadim, Bucuresti, 2107 - 27.2 - O
      11. Ivan Valentin, Campina, 311 - 26.78 - OW
      12. Stoica Dragos, Bucuresti, 588 - 26.22 - O
      13. Serban Leonard, Bucuresti, 745 - 26.1 - O
      14. Serban Bogdan, Bucuresti, 585 - 25.12 - OW
      15. Enculescu Mihaita, Dobroesti, 257 - 24.87 - O
      16. Ene Florin, Ploiesti, 236 - 24.51 - O
      17. Voinescu Ecaterina, Bucuresti, 1515 - 23.3 - OF
      18. Stoica Mihai, Mioveni, 314 - 23.17 - OW
      19. Curelea Petre, Lehliu Gara, 406 - 22.65 - O
      20. Constantin Eduard, Bucuresti, 584 - 22.2 - O
      21. Ianculovici Svetozar, Bucuresti, 421 - 21.76 - O
      22. Burcea Daniel, Bucuresti, 248 - 21.6 - O
      23. Ciripan Camelia, Bucuresti, 989 - 21.18 - OF
      24. Constantin Gabriela, Bucuresti, 758 - 20.92 - OFD
      25. Moise Vasile, Bucuresti, 1388 - 20.83 - O
      26. Avadanoaei Petuel, Bucuresti, 884 - 19.42 - A
      27. Avramescu Bogdan, Bucuresti, 337 - 19.21 - A
      28. Zaharia Puiu, Bucuresti, 1110 - 17.93 - A
      29. Moraru Constantin, Bucuresti, 911 - 15.52 - AW
      30. Cristescu Cristian, Bucuresti, 490 - 14.28 - AW
      -----------------------------------------
      Lista de asteptare:
      1. Docan Cristian, Bucuresti, 339 - 23.61 - O
      2. Varzaru Vivi, Videle, 228 - 23.48 - O

      Gr.inferioara nr. 1 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 DASCALASU VIOREL - Bucuresti
      3-0
      2-3
      3-1
      1-3
      2
      4
      2
      -3
      0
      2 STOICA DRAGOS - Bucuresti
      0-3
      3-2
      3-2
      3-2
      3
      1
      3 ENE FLORIN - Ploiesti
      3-2
      2-3
      3-2
      0-3
      2
      3
      -2
      -2
      1
      4 CONSTANTIN GABRIELA - Bucuresti
      1-3
      2-3
      2-3
      3-2
      1
      5 MOISE VASILE - Bucuresti
      3-1
      2-3
      3-0
      2-3
      2
      2
      3
      5
      2
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 NICOLAE ALYN - Bucuresti
      2-3
      1-3
      3-0
      3-1
      2
      2
      2
      1
      1
      2 IVAN VALENTIN - Campina
      3-2
      0-3
      3-2
      2-3
      2
      3
      -2
      0
      1
      3 SERBAN BOGDAN - Bucuresti
      3-1
      3-0
      3-1
      3-1
      4
      1
      4 CIRIPAN CAMELIA - Bucuresti
      0-3
      2-3
      1-3
      0-3
      0
      5 AVADANOAEI PETUEL - Bucuresti
      1-3
      3-2
      1-3
      3-0
      2
      4
      0
      -1
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 STOICA PATRICIA - Bucuresti
      3-2
      3-0
      3-0
      3-1
      4
      1
      2 BANK VADIM - Bucuresti
      2-3
      3-2
      3-1
      3-1
      3
      2
      3 ENCULESCU MIHAITA - Dobroesti
      0-3
      2-3
      0-3
      3-1
      1
      4
      4 BURCEA DANIEL - Bucuresti
      0-3
      1-3
      3-0
      3-2
      2
      3
      5 AVRAMESCU BOGDAN - Bucuresti
      1-3
      1-3
      1-3
      2-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 TROCAN NICOLAE - Mioveni
      0-3
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      4
      -2
      -2
      1
      2 DRAGOMIR IULIU FLORIN - Turnu Magurele
      3-0
      3-0
      3-1
      3-1
      4
      1
      3 SERBAN LEONARD - Bucuresti
      3-0
      0-3
      1-3
      3-0
      2
      3
      1
      1
      1
      4 IANCULOVICI SVETOZAR - Bucuresti
      2-3
      1-3
      3-1
      3-2
      2
      2
      0
      1
      1
      5 ZAHARIA PUIU - Bucuresti
      0-3
      1-3
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 LITA GABRIEL - Bucuresti
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 BRUMA OVIDIU - Popesti Leordeni
      3-0
      2-3
      2-3
      3-0
      2
      4
      3 VOINESCU ECATERINA - Bucuresti
      0-3
      3-2
      1-3
      3-0
      2
      3
      4 CONSTANTIN EDUARD - Bucuresti
      0-3
      3-2
      3-1
      3-0
      3
      2
      5 MORARU CONSTANTIN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 BACA STEFAN - Bucuresti
      0-3
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      2
      2 CRETU IONUT - Bucuresti
      3-0
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      3 STOICA MIHAI - Mioveni
      2-3
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      4 CURELEA PETRE - Lehliu Gara
      0-3
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      4
      5 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -


      Gr.superioara nr. 1 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 V LOC
      1 STOICA DRAGOS - Bucuresti 3-1 3-2 2 1
      2 SERBAN LEONARD - Bucuresti 1-3 3-1 1 2
      3 VOINESCU ECATERINA - Bucuresti 2-3 1-3 0
      -
      Gr.superioara nr. 2 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 V LOC
      1 SERBAN BOGDAN - Bucuresti 3-2 3-1 2 1
      2 BURCEA DANIEL - Bucuresti 2-3 3-1 1 2
      3 STOICA MIHAI - Mioveni 1-3 1-3 0
      -
      Gr.superioara nr. 3 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 V LOC
      1 STOICA PATRICIA - Bucuresti 3-0 3-0 2 1
      2 IVAN VALENTIN - Campina 0-3 1-3 0
      3 CURELEA PETRE - Lehliu Gara 0-3 3-1 1 2
      -
      Gr.superioara nr. 4 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 V LOC
      1 DRAGOMIR IULIU FLORIN - Turnu Magurele 3-0 3-2 2 1
      2 ENE FLORIN - Ploiesti 0-3 2-3 0
      3 BRUMA OVIDIU - Popesti Leordeni 2-3 3-2 1 2
      -
      Gr.superioara nr. 5 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 V LOC
      1 LITA GABRIEL - Bucuresti 0-3 0-3 0
      2 MOISE VASILE - Bucuresti 3-0 2-3 1 2
      3 TROCAN NICOLAE - Mioveni 3-0 3-2 2 1
      -
      Gr.superioara nr. 6 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 V LOC
      1 CRETU IONUT - Bucuresti 3-2 3-2 2 1
      2 NICOLAE ALYN - Bucuresti 2-3 3-0 1 2
      3 ENCULESCU MIHAITA - Dobroesti 2-3 0-3 0
      -
      Gr.superioara nr. 7 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 V LOC AVg AVp NVp
      1 BACA STEFAN - Bucuresti 1-3 3-2 1 -1 -1 1
      2 BANK VADIM - Bucuresti 3-1 0-3 1 2 -1 -1 1
      3 AVADANOAEI PETUEL - Bucuresti 2-3 3-0 1 1 2 2 1
      -
      Gr.superioara nr. 8 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 V LOC
      1 CONSTANTIN EDUARD - Bucuresti 1-3 0-3 0
      2 IANCULOVICI SVETOZAR - Bucuresti 3-1 1-3 1 2
      3 DASCALASU VIOREL - Bucuresti 3-0 3-1 2 1
      -

      Eliminatorii OPEN

      1. Stoica Dragos
      ------------------------- Stoica Dragos 3-0
      16. Curelea Petre
      ----------------------------------- Nicolae Alyn 1-3
      9. Nicolae Alyn
      ------------------------- Nicolae Alyn 3-0
      8. Dascalasu Viorel
      -------------------------------------------------- Nicolae Alyn 3-1
      5. Trocan Nicolae
      ------------------------- Trocan Nicolae 3-1
      12. Bank Vadim
      ----------------------------------- Dragomir Iuliu Florin 2-3
      13. Burcea Daniel
      ------------------------- Dragomir Iuliu Florin 2-3
      4. Dragomir Iuliu Florin
      ----------------------------------------------------------------- Nicolae Alyn 3-0
      3. Stoica Patricia
      ------------------------- Serban Leonard 2-3
      14. Serban Leonard
      ----------------------------------- Serban Leonard 3-0
      11. Ianculovici Svetozar
      ------------------------- Ianculovici Svetozar 3-0
      6. Cretu Ionut
      -------------------------------------------------- Serban Bogdan 1-3
      7. Avadanoaei Petuel
      ------------------------- Moise Vasile 2-3
      10. Moise Vasile
      ----------------------------------- Serban Bogdan 1-3
      15. Bruma Ovidiu
      ------------------------- Serban Bogdan 2-3
      2. Serban Bogdan

      Clasament OPEN

      1. Nicolae Alyn - Bucuresti
      2. Serban Bogdan - Bucuresti
      3 -- 4
      Dragomir Iuliu Florin - Turnu Magurele
      Serban Leonard - Bucuresti
      5 -- 8
      Stoica Dragos - Bucuresti
      Moise Vasile - Bucuresti
      Trocan Nicolae - Mioveni
      Ianculovici Svetozar - Bucuresti
      9 -- 16
      Dascalasu Viorel - Bucuresti
      Bruma Ovidiu - Popesti Leordeni
      Burcea Daniel - Bucuresti
      Stoica Patricia - Bucuresti
      Curelea Petre - Lehliu Gara
      Avadanoaei Petuel - Bucuresti
      Bank Vadim - Bucuresti
      Cretu Ionut - Bucuresti
      17 -- 1v gr.sup.
      Baca Stefan - Bucuresti
      18 -- 24 0v gr.sup.
      Lita Gabriel - Bucuresti
      Ivan Valentin - Campina
      Enculescu Mihaita - Dobroesti
      Ene Florin - Ploiesti
      Voinescu Ecaterina - Bucuresti
      Stoica Mihai - Mioveni
      Constantin Eduard - Bucuresti
      25 -- 1v gr.inf.
      Constantin Gabriela - Bucuresti
      26 -- 30 0v gr.inf.
      Ciripan Camelia - Bucuresti
      Avramescu Bogdan - Bucuresti
      Zaharia Puiu - Bucuresti
      Moraru Constantin - Bucuresti
      Cristescu Cristian - Bucuresti

      Inscrieri Avansati (4 Februarie) - 23:01:31 - v5.3 / cls_2023-feb

      1. Ipate Virgil, Bucuresti, 722 - 19.88 - A
      2. Tical Nicusor, Otopeni, 430 - 18.62 - A
      3. Constantin Mihaela, Bucuresti, 847 - 17.58 - AF
      4. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 627 - 17.21 - AW
      5. Baltatu Eduard Laurentiu, Bucuresti, 1317 - 16.1 - A
      6. Mihalcea Stefan Tiberiu, Bucuresti, 449 - 16.05 - A
      7. Galca Andrei, Bucuresti, 468 - 15.28 - A
      8. Albescu Constantin Ionut, Bucuresti, 1304 - 15.03 - A
      9. State Orlando, Bucuresti, 1313 - 14.83 - A
      10. Ilie Costin, Bucuresti, 1327 - 14.5 - A
      11. Cocan Mircea, Bucuresti, 512 - 14.02 - A
      12. Dumitrescu Robert Nicolae, Bucuresti, 649 - 13.63 - A
      13. Botosneanu Ionut, Videle, 738 - 13.62 - A
      14. Toma David, Bucuresti, 1619 - 13.6 - A
      15. Catana Gabriel, Bucuresti, 1849 - 13.45 - A
      16. Banuta Dumitru, Ploiesti, 617 - 13.18 - A
      17. Georgescu Robert Stefan, Bucuresti, 704 - 12.92 - A
      18. Petrache Claudiu, Branesti, 753 - 12.43 - A
      19. Tica Radu, Bucuresti, 1340 - 12.43 - A
      20. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 624 - 12.3 - A
      21. Arimia Constantin, Azuga, 1070 - 12.27 - A
      22. Bunea Adrian, Baicoi, 1767 - 12.23 - A
      23. Toric Constantin, Bucuresti, 1620 - 11.7 - A
      24. Gihan Sefcati, Bucuresti, 1079 - 11.27 - A
      25. Hodivoianu Marius, Bucuresti, 1085 - 10.28 - AW
      26. Traneci Andrei Valentin, Bucuresti, 1354 - 10.23 - A
      27. Ionescu Ioana, Bucuresti, 978 - 9.23 - HF
      28. Tiosea Nicolae, Bucuresti, 2935 - 9.2 - H
      29. Rusu Andrei, Strejnicu, 3032 - 5.3 - H
      30. Radulescu Dan , Bucuresti, 5002 - 0
      -----------------------------------------
      Lista de asteptare:
      1. Constantin Daniel, Filipestii de Targ, 1092 - 14.88 - A
      2. Varbanescu Radu, Bucuresti, 1981 - 5.5 - H
      3. Boroica Gheorghe, Bucuresti, 1398 - 13.37 - A
      4. Balanean Andrei, Sibiu, 1252 - 10.8 - A
      5. Jinga Vlad, Bucuresti, 1185 - 14.23 - A
      6. Souca Liviu, Bucuresti, 1082 - 12.03 - A
      Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 IPATE VIRGIL - Bucuresti
      3-1
      0-3
      3-0
      1-3
      2
      2
      2 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
      1-3
      2-3
      2-3
      3-1
      1
      4
      3 BOTOSNEANU IONUT - Videle
      3-0
      3-2
      3-1
      3-1
      4
      1
      4 GIHAN SEFCATI - Bucuresti
      0-3
      3-2
      1-3
      3-1
      2
      3
      5 HODIVOIANU MARIUS - Bucuresti
      3-1
      1-3
      1-3
      1-3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 TICAL NICUSOR - Otopeni
      3-0
      1-3
      3-0
      3-0
      3
      2
      2 COCAN MIRCEA - Bucuresti
      0-3
      3-0
      0-3
      3-1
      2
      3
      3 TOMA DAVID - Bucuresti
      3-1
      0-3
      3-2
      3-2
      3
      1
      4 TORIC CONSTANTIN - Bucuresti
      0-3
      3-0
      2-3
      1-3
      1
      5 TRANECI ANDREI VALENTIN - Bucuresti
      0-3
      1-3
      2-3
      3-1
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 CONSTANTIN MIHAELA - Bucuresti
      3-1
      3-1
      3-2
      3-1
      4
      1
      2 ILIE COSTIN - Bucuresti
      1-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      3 CATANA GABRIEL - Bucuresti
      1-3
      3-0
      2-3
      1-3
      1
      4
      4 BUNEA ADRIAN - Baicoi
      2-3
      3-1
      3-2
      3-1
      3
      2
      5 IONESCU IOANA - Bucuresti
      1-3
      3-0
      3-1
      1-3
      2
      3
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
      1-3
      3-1
      3-0
      3-2
      3
      2
      2 STATE ORLANDO - Bucuresti
      3-1
      3-1
      1-3
      3-0
      3
      1
      3 BANUTA DUMITRU - Ploiesti
      1-3
      1-3
      3-0
      3-2
      2
      3
      4 ARIMIA CONSTANTIN - Azuga
      0-3
      3-1
      0-3
      3-1
      2
      4
      5 TIOSEA NICOLAE - Bucuresti
      2-3
      0-3
      2-3
      1-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 BALTATU EDUARD LAURENTIU - Bucuresti
      3-1
      1-3
      3-1
      3-0
      3
      2
      2 ALBESCU CONSTANTIN IONUT - Bucuresti
      1-3
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      -5
      0
      1
      3 GEORGESCU ROBERT STEFAN - Bucuresti
      3-1
      3-0
      3-2
      3-2
      4
      1
      4 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
      1-3
      3-0
      2-3
      2-3
      1
      3
      -1
      2
      1
      5 RUSU ANDREI - Strejnicu
      0-3
      0-3
      2-3
      3-2
      1
      -6
      -2
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Bucuresti
      3-2
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 GALCA ANDREI - Bucuresti
      2-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      2
      3 PETRACHE CLAUDIU - Branesti
      1-3
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      4 TICA RADU - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      3-1
      1
      4
      5 RADULESCU DAN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 1 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 BOTOSNEANU IONUT - Videle
      3-0
      3-2
      2
      1
      2 BANUTA DUMITRU - Ploiesti
      0-3
      3-0
      1
      2
      3 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
      2-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 2 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 TOMA DAVID - Bucuresti
      2-3
      1-3
      0
      2 IONESCU IOANA - Bucuresti
      3-2
      1-3
      1
      2
      3 PETRACHE CLAUDIU - Branesti
      3-1
      3-1
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 3 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 CONSTANTIN MIHAELA - Bucuresti
      2-3
      3-0
      1
      2
      2 COCAN MIRCEA - Bucuresti
      3-2
      3-0
      2
      1
      3 TICA RADU - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 4 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 STATE ORLANDO - Bucuresti
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 GIHAN SEFCATI - Bucuresti
      0-3
      3-1
      1
      2
      3 ALBESCU CONSTANTIN IONUT - Bucuresti
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 5 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 GEORGESCU ROBERT STEFAN - Bucuresti
      2-3
      3-2
      1
      2
      2 IPATE VIRGIL - Bucuresti
      3-2
      3-1
      2
      1
      3 ARIMIA CONSTANTIN - Azuga
      2-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 6 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Bucuresti
      0-3
      3-0
      1
      2
      2 TICAL NICUSOR - Otopeni
      3-0
      3-0
      2
      1
      3 CATANA GABRIEL - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 7 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 GALCA ANDREI - Bucuresti
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 BUNEA ADRIAN - Baicoi
      0-3
      3-0
      1
      2
      3 TRANECI ANDREI VALENTIN - Bucuresti
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 8 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 BALTATU EDUARD LAURENTIU - Bucuresti
      0-3
      3-1
      1
      2
      2 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
      3-0
      3-0
      2
      1
      3 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
      1-3
      0-3
      0
      -
      Eliminatorii Avansati

      1. Botosneanu Ionut
      ------------------------- Constantin Mihaela 1-3
      16. Constantin Mihaela
      ----------------------------------- Constantin Mihaela 3-1
      9. Mihalcea Stefan Tiberiu
      ------------------------- Mihalcea Stefan Tiberiu 3-1
      8. Vaireanu Danut Ionel
      -------------------------------------------------- Constantin Mihaela 3-0
      5. Ipate Virgil
      ------------------------- Bunea Adrian 1-3
      12. Bunea Adrian
      ----------------------------------- Bunea Adrian 3-2
      13. Ionescu Ioana
      ------------------------- State Orlando 1-3
      4. State Orlando
      ----------------------------------------------------------------- Galca Andrei 2-3
      3. Cocan Mircea
      ------------------------- Cocan Mircea 3-2
      14. Banuta Dumitru
      ----------------------------------- Baltatu Eduard Laurentiu 0-3
      11. Baltatu Eduard Laurentiu
      ------------------------- Baltatu Eduard Laurentiu 3-1
      6. Tical Nicusor
      -------------------------------------------------- Galca Andrei 1-3
      7. Galca Andrei
      ------------------------- Galca Andrei 3-0
      10. Georgescu Robert Stefan
      ----------------------------------- Galca Andrei 3-2
      15. Gihan Sefcati
      ------------------------- Petrache Claudiu 1-3
      2. Petrache Claudiu
      Clasament Avansati

      1. Galca Andrei - Bucuresti
      2. Constantin Mihaela - Bucuresti
      3 -- 4
      Baltatu Eduard Laurentiu - Bucuresti
      Bunea Adrian - Baicoi
      5 -- 8
      Petrache Claudiu - Branesti
      Mihalcea Stefan Tiberiu - Bucuresti
      Cocan Mircea - Bucuresti
      State Orlando - Bucuresti
      9 -- 16
      Georgescu Robert Stefan - Bucuresti
      Botosneanu Ionut - Videle
      Tical Nicusor - Otopeni
      Ipate Virgil - Bucuresti
      Gihan Sefcati - Bucuresti
      Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
      Banuta Dumitru - Ploiesti
      Ionescu Ioana - Bucuresti
      17 -- 24 0v gr.sup.
      Albescu Constantin Ionut - Bucuresti
      Dumitrescu Robert Nicolae - Bucuresti
      Toma David - Bucuresti
      Catana Gabriel - Bucuresti
      Tica Radu - Bucuresti
      Stoicescu Gheorghe - Iedera
      Arimia Constantin - Azuga
      Traneci Andrei Valentin - Bucuresti
      25 -- 27 1v gr.inf.
      Toric Constantin - Bucuresti
      Hodivoianu Marius - Bucuresti
      Rusu Andrei - Strejnicu
      28 -- 30 0v gr.inf.
      Ilie Costin - Bucuresti
      Tiosea Nicolae - Bucuresti
      Radulescu Dan - Bucuresti

      ​​Inscrieri Elite (5 Februarie) - 16:09:45 - v5.3 / cls_2023-feb

      1. Amran Alkerim, Bucuresti, 983 - 51.9 - EL
      2. Buhai Andrii, Stefanestii de Jos, 204 - 44.53 - E
      3. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 20 - 41.96 - ED
      4. Balan Mihai, Ploiesti, 24 - 41.27 - E
      5. Florescu Bogdan, Bucuresti, 1781 - 41 - E
      6. Boroica Alex, Bucuresti, 849 - 40.95 - EL
      7. Panea Ovidiu, Bucuresti, 328 - 39.62 - E
      8. Ghetu Gabriel, Bucuresti, 1574 - 38.7 - E
      9. Soare Valentin, Valenii de Munte, 92 - 37.98 - EW
      10. Craciun David Mihai, Bucuresti, 170 - 37.77 - EL
      11. Rogoz Nicoleta, Bucuresti, 358 - 37.74 - EF
      12. Raileanu Raissa, Bucuresti, 229 - 37.57 - ELJF
      13. Radu Daniel, Bucuresti, 218 - 37.3 - E
      14. Bejan Alexandru, Tecuci, 564 - 36.95 - E
      15. Megan Alexandra, Bucuresti, 552 - 36.83 - EF
      16. Istrate Cristian, Bucuresti, 56 - 36.75 - EW
      17. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 68 - 36.05 - EW
      18. Catana Claudiu, Bucuresti, 57 - 35.71 - E
      19. Gavrila Aurel, Bucuresti, 206 - 35.36 - EWD
      20. Ionescu Mihai, Bucuresti, 116 - 34.54 - E
      21. Galos Alexandru, Bucuresti, 256 - 33.72 - EL
      22. Paun Daniel, Bucuresti, 3958 - 33.7 - E
      23. Vlad Maria Victoria, Bucuresti, 674 - 33 - ELF
      24. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 90 - 32.26 - O
      25. Acsinte Oana, Bucuresti, 550 - 31.12 - OF
      26. Caranda Alexandru, Bucuresti, 1045 - 29.3 - O
      27. Vasile Gelu Iulian, Bucuresti, 1235 - 25.3 - O
      28. Marcu Nicolae, Bucuresti, 868 - 25.28 - O
      29. Hodis Marian, Bucuresti, 913 - 24.4 - O
      30. Enache Puiu Adrian, Ploiesti, 293 - 21.78 - O
      -----------------------------------------
      Lista de asteptare:
      1. Pasoveanu Silvian, Bucuresti, 657 - 21.8 - O

      Absente N -
      Amran Alkerim - Bucuresti

      Gr.inferioara nr. 1 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 AMRAN ALKERIM - Bucuresti
      2 RAILEANU RAISSA - Bucuresti
      3-0
      0-3
      3-0
      2
      2
      3 RADU DANIEL - Bucuresti
      0-3
      1-3
      3-1
      1
      3
      4 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      1
      5 ACSINTE OANA - Bucuresti
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 BUHAI ANDRII - Stefanestii de Jos
      1-3
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      1
      2 ROGOZ NICOLETA - Bucuresti
      3-1
      1-3
      1-3
      3-0
      2
      4
      3 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
      0-3
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      2
      4 VLAD MARIA VICTORIA - Bucuresti
      1-3
      3-1
      1-3
      3-0
      2
      3
      5 CARANDA ALEXANDRU - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
      2-3
      3-1
      3-1
      3-2
      3
      1
      2 CRACIUN DAVID MIHAI - Bucuresti
      3-2
      2-3
      2-3
      3-0
      2
      4
      3 MEGAN ALEXANDRA - Bucuresti
      1-3
      3-2
      3-1
      3-1
      3
      2
      4 PAUN DANIEL - Bucuresti
      1-3
      3-2
      1-3
      3-2
      2
      3
      5 VASILE GELU IULIAN - Bucuresti
      2-3
      0-3
      1-3
      2-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 BALAN MIHAI - Ploiesti
      3-0
      3-0
      1-3
      3-0
      3
      2
      2 GHETU GABRIEL - Bucuresti
      0-3
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      4
      3 ISTRATE CRISTIAN - Bucuresti
      0-3
      3-0
      0-3
      3-0
      2
      3
      4 GALOS ALEXANDRU - Bucuresti
      3-1
      2-3
      3-0
      3-0
      3
      1
      5 MARCU NICOLAE - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 FLORESCU BOGDAN - Bucuresti
      3-1
      3-0
      3-1
      3-0
      4
      1
      2 SOARE VALENTIN - Valenii de Munte
      1-3
      3-2
      1-3
      3-0
      2
      3
      3 DUMITRESCU CORNEL - Bucuresti
      0-3
      2-3
      1-3
      3-0
      1
      4
      4 IONESCU MIHAI - Bucuresti
      1-3
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      2
      5 HODIS MARIAN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 BOROICA ALEX - Bucuresti
      3-2
      3-2
      3-2
      3-2
      4
      1
      2 PANEA OVIDIU - Bucuresti
      2-3
      2-3
      3-2
      3-1
      2
      3
      3 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
      2-3
      3-2
      3-1
      3-0
      3
      2
      4 GAVRILA AUREL - Bucuresti
      2-3
      2-3
      1-3
      3-0
      1
      4
      5 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti
      2-3
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      -

      Gr.superioara nr. 1 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
      2-3
      0-3
      0
      2 ISTRATE CRISTIAN - Bucuresti
      3-2
      2-3
      1
      2
      3 SOARE VALENTIN - Valenii de Munte
      3-0
      3-2
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 2 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 BUHAI ANDRII - Stefanestii de Jos
      3-1
      2-3
      1
      2
      2 PAUN DANIEL - Bucuresti
      1-3
      1-3
      0
      3 PANEA OVIDIU - Bucuresti
      3-2
      3-1
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 3 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
      1-3
      3-0
      1
      1
      1
      1
      1
      2 VLAD MARIA VICTORIA - Bucuresti
      3-1
      0-3
      1
      -1
      -1
      1
      3 GAVRILA AUREL - Bucuresti
      0-3
      3-0
      1
      2
      0
      0
      1
      -
      Gr.superioara nr. 4 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 GALOS ALEXANDRU - Bucuresti
      3-1
      3-1
      2
      1
      2 RADU DANIEL - Bucuresti
      1-3
      3-2
      1
      2
      3 DUMITRESCU CORNEL - Bucuresti
      1-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 5 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 FLORESCU BOGDAN - Bucuresti
      3-1
      3-1
      2
      1
      2 RAILEANU RAISSA - Bucuresti
      1-3
      3-1
      1
      2
      3 GHETU GABRIEL - Bucuresti
      1-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 6 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 BOROICA ALEX - Bucuresti
      3-1
      3-0
      2
      1
      2 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
      1-3
      2-3
      0
      3 CRACIUN DAVID MIHAI - Bucuresti
      0-3
      3-2
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 7 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
      2-3
      0-3
      0
      2 MEGAN ALEXANDRA - Bucuresti
      3-2
      2-3
      1
      2
      3 ROGOZ NICOLETA - Bucuresti
      3-0
      3-2
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 8 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 IONESCU MIHAI - Bucuresti
      1-3
      3-0
      1
      2
      2 BALAN MIHAI - Ploiesti
      3-1
      3-0
      2
      1
      3 ACSINTE OANA - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0
      -

      Eliminatorii Elite

      1. Soare Valentin
      ------------------------- Soare Valentin 3-0
      16. Gavrila Aurel
      ----------------------------------- Soare Valentin 3-0
      9. Craciun David Mihai
      ------------------------- Balan Mihai 1-3
      8. Balan Mihai
      -------------------------------------------------- Soare Valentin 3-2
      5. Florescu Bogdan
      ------------------------- Florescu Bogdan 3-2
      12. Megan Alexandra
      ----------------------------------- Buhai Andrii 0-3
      13. Buhai Andrii
      ------------------------- Buhai Andrii 3-2
      4. Galos Alexandru
      ----------------------------------------------------------------- Soare Valentin 3-2
      3. Dumitru Gheorghe
      ------------------------- Istrate Cristian 1-3
      14. Istrate Cristian
      ----------------------------------- Boroica Alex 2-3
      11. Ionescu Mihai
      ------------------------- Boroica Alex 0-3
      6. Boroica Alex
      -------------------------------------------------- Boroica Alex 3-0
      7. Rogoz Nicoleta
      ------------------------- Rogoz Nicoleta 3-1
      10. Raileanu Raissa
      ----------------------------------- Radu Daniel 0-3
      15. Radu Daniel
      ------------------------- Radu Daniel 3-2
      2. Panea Ovidiu

      Clasament Elite

      1. Soare Valentin - Valenii de Munte
      2. Boroica Alex - Bucuresti
      3 -- 4
      Buhai Andrii - Stefanestii de Jos
      Radu Daniel - Bucuresti
      5 -- 8
      Balan Mihai - Ploiesti
      Istrate Cristian - Bucuresti
      Florescu Bogdan - Bucuresti
      Rogoz Nicoleta - Bucuresti
      9 -- 16
      Gavrila Aurel - Bucuresti
      Ionescu Mihai - Bucuresti
      Galos Alexandru - Bucuresti
      Panea Ovidiu - Bucuresti
      Craciun David Mihai - Bucuresti
      Dumitru Gheorghe - Bucuresti
      Megan Alexandra - Bucuresti
      Raileanu Raissa - Bucuresti
      17 -- 1v gr.sup.
      Vlad Maria Victoria - Bucuresti
      18 -- 24 0v gr.sup.
      Ghetu Gabriel - Bucuresti
      Bejan Alexandru - Tecuci
      Dumitrescu Cornel - Bucuresti
      Catana Claudiu - Bucuresti
      Paun Daniel - Bucuresti
      Stancescu Sebastian - Ploiesti
      Acsinte Oana - Bucuresti
      25 -- 29 0v gr.inf.
      Caranda Alexandru - Bucuresti
      Vasile Gelu Iulian - Bucuresti
      Marcu Nicolae - Bucuresti
      Hodis Marian - Bucuresti
      Enache Puiu Adrian - Ploiesti

      Inscrieri Hobby (5 Februarie) - 22:10:33 - v5.3 / cls_2023-feb

      1. Burdalescu Bogdan, Bucuresti, 1936 - 9.97 - H
      2. Dumitru Ovidiu, Buzau, 2813 - 9.4 - H
      3. Manoliu Cristian, Bucuresti, 2175 - 9.3 - H
      4. Herghelegiu Silviu, Bucuresti, 2442 - 7.1 - H
      5. Ionescu Laurentiu, Bucuresti, 2861 - 6.9 - H
      6. Popovici Mihai, Bucuresti, 2987 - 6.9 - H
      7. Olaru Razvan, Bucuresti, 2509 - 6.85 - H
      8. Macuc Adrian, Bucuresti, 2306 - 6.7 - H
      9. Mihalache Daniel, Buzau, 2664 - 6.7 - H
      10. Danila Eugeniu, Bucuresti, 1633 - 6.28 - HW
      11. Terentii Cristian, Bucuresti, 2443 - 5.8 - H
      12. Bacain Iulian, Bucuresti, 3096 - 5.7 - H
      13. Balaban Adrian, Bucuresti, 3540 - 5.7 - H
      14. Balan Codrin, Bucuresti, 2658 - 5.35 - H
      15. Lazar Adrian, Bucuresti, 2610 - 5.2 - H
      16. Toma Adrian, Bucuresti, 1624 - 5.18 - H
      17. Mitroi Florin, Bucuresti, 1281 - 5.06 - H
      18. Larion Claudiu Stefan, Bucuresti, 3762 - 4.5 - H
      19. Ciocan Mircea Stefan, Bucuresti, 3796 - 4 - H
      20. Negoita Ionut Silviu, Bucuresti, 3805 - 4 - H
      21. Oeru Valentin, Bucuresti, 3806 - 4 - H
      22. Popescu Petre, Bucuresti, 5002 - 0
      23. Virtopeanu Daniel, Bucuresti, 5006 - 0
      24. Nicolae Darius, Bucuresti, 5007 - 0
      25. Panescu Roxana, Bucuresti, 5009 - 0
      26. Grigoras Theodor Andrei, Bucuresti, 5010 - 0
      27. Toma Cristian, Bucuresti, 5011 - 0
      28. Cojanu Alexandru , Bucuresti, 5012 - 0
      29. Marcu Lucian, Bucuresti, 5013 - 0

      Absente N -
      Campeanu Otilia - Bucuresti
      Pirlea Tudor - Bucuresti
      Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 BURDALESCU BOGDAN - Bucuresti
      3-1
      2-3
      3-0
      3-0
      3
      2
      2 BACAIN IULIAN - Bucuresti
      1-3
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      3 BALABAN ADRIAN - Bucuresti
      3-2
      3-0
      3-2
      3-0
      4
      1
      4 NICOLAE DARIUS - Bucuresti
      0-3
      0-3
      2-3
      3-2
      1
      4
      5 PANESCU ROXANA - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 DUMITRU OVIDIU - Buzau
      2-3
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      2
      2 TERENTII CRISTIAN - Bucuresti
      3-2
      3-2
      3-1
      3-0
      4
      1
      3 BALAN CODRIN - Bucuresti
      2-3
      2-3
      3-2
      3-1
      2
      3
      4 VIRTOPEANU DANIEL - Bucuresti
      0-3
      1-3
      2-3
      3-2
      1
      4
      5 GRIGORAS THEODOR ANDREI - Bucuresti
      0-3
      0-3
      1-3
      2-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 MANOLIU CRISTIAN - Bucuresti
      3-0
      3-2
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 DANILA EUGENIU - Bucuresti
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      3 LAZAR ADRIAN - Bucuresti
      2-3
      0-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      4 POPESCU PETRE - Bucuresti
      0-3
      0-3
      1-3
      2-3
      0
      5 TOMA CRISTIAN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      3-2
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 HERGHELEGIU SILVIU - Bucuresti
      3-1
      3-0
      3-1
      3-2
      4
      1
      2 MIHALACHE DANIEL - Buzau
      1-3
      3-1
      3-2
      3-1
      3
      2
      3 TOMA ADRIAN - Bucuresti
      0-3
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      4 OERU VALENTIN - Bucuresti
      1-3
      2-3
      1-3
      1-3
      0
      5 COJANU ALEXANDRU - Bucuresti
      2-3
      1-3
      0-3
      3-1
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 IONESCU LAURENTIU - Bucuresti
      3-0
      3-0
      3-1
      3-0
      4
      1
      2 MACUC ADRIAN - Bucuresti
      0-3
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      2
      3 MITROI FLORIN - Bucuresti
      0-3
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      4 NEGOITA IONUT SILVIU - Bucuresti
      1-3
      0-3
      0-3
      3-1
      1
      4
      5 MARCU LUCIAN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 POPOVICI MIHAI - Bucuresti
      2-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      3
      0
      1
      2 OLARU RAZVAN - Bucuresti
      3-2
      0-3
      3-2
      2
      3
      -1
      -2
      1
      3 LARION CLAUDIU STEFAN - Bucuresti
      2-3
      3-0
      3-1
      2
      1
      4
      2
      1
      4 CIOCAN MIRCEA STEFAN - Bucuresti
      0-3
      2-3
      1-3
      0
      4
      5 -
      -
      Gr.superioara nr. 1 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 BALABAN ADRIAN - Bucuresti
      3-0
      3-2
      2
      1
      2 TOMA ADRIAN - Bucuresti
      0-3
      2-3
      0
      3 MITROI FLORIN - Bucuresti
      2-3
      3-2
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 2 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 TERENTII CRISTIAN - Bucuresti
      3-0
      2-3
      1
      2
      2 LAZAR ADRIAN - Bucuresti
      0-3
      1-3
      0
      3 OLARU RAZVAN - Bucuresti
      3-2
      3-1
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 3 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 MANOLIU CRISTIAN - Bucuresti
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 BALAN CODRIN - Bucuresti
      0-3
      3-0
      1
      2
      3 CIOCAN MIRCEA STEFAN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 4 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 HERGHELEGIU SILVIU - Bucuresti
      3-1
      3-1
      2
      1
      2 BACAIN IULIAN - Bucuresti
      1-3
      2-3
      0
      3 NEGOITA IONUT SILVIU - Bucuresti
      1-3
      3-2
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 5 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 IONESCU LAURENTIU - Bucuresti
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 BURDALESCU BOGDAN - Bucuresti
      0-3
      3-2
      1
      2
      3 COJANU ALEXANDRU - Bucuresti
      1-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 6 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 LARION CLAUDIU STEFAN - Bucuresti
      1-3
      3-0
      1
      2
      2 DUMITRU OVIDIU - Buzau
      3-1
      3-0
      2
      1
      3 TOMA CRISTIAN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 7 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 POPOVICI MIHAI - Bucuresti
      0-3
      3-1
      1
      2
      2 DANILA EUGENIU - Bucuresti
      3-0
      3-0
      2
      1
      3 VIRTOPEANU DANIEL - Bucuresti
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 8 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 MACUC ADRIAN - Bucuresti
      2-3
      3-0
      1
      2
      2 MIHALACHE DANIEL - Buzau
      3-2
      3-1
      2
      1
      3 NICOLAE DARIUS - Bucuresti
      0-3
      1-3
      0
      -
      Eliminatorii Hobby

      1. Balaban Adrian
      ------------------------- Balaban Adrian 3-0
      16. Balan Codrin
      ----------------------------------- Mihalache Daniel 0-3
      9. Larion Claudiu Stefan
      ------------------------- Mihalache Daniel 0-3
      8. Mihalache Daniel
      -------------------------------------------------- Ionescu Laurentiu 0-3
      5. Ionescu Laurentiu
      ------------------------- Ionescu Laurentiu 3-0
      12. Popovici Mihai
      ----------------------------------- Ionescu Laurentiu 3-0
      13. Terentii Cristian
      ------------------------- Herghelegiu Silviu 0-3
      4. Herghelegiu Silviu
      ----------------------------------------------------------------- Olaru Razvan 2-3
      3. Manoliu Cristian
      ------------------------- Manoliu Cristian 3-0
      14. Mitroi Florin
      ----------------------------------- Dumitru Ovidiu 1-3
      11. Macuc Adrian
      ------------------------- Dumitru Ovidiu 2-3
      6. Dumitru Ovidiu
      -------------------------------------------------- Olaru Razvan 0-3
      7. Danila Eugeniu
      ------------------------- Burdalescu Bogdan 0-3
      10. Burdalescu Bogdan
      ----------------------------------- Olaru Razvan 2-3
      15. Negoita Ionut Silviu
      ------------------------- Olaru Razvan 1-3
      2. Olaru Razvan

      Clasament Hobby

      1. Olaru Razvan - Bucuresti
      2. Ionescu Laurentiu - Bucuresti
      3 -- 4
      Dumitru Ovidiu - Buzau
      Mihalache Daniel - Buzau
      5 -- 8
      Burdalescu Bogdan - Bucuresti
      Herghelegiu Silviu - Bucuresti
      Manoliu Cristian - Bucuresti
      Balaban Adrian - Bucuresti
      9 -- 16
      Negoita Ionut Silviu - Bucuresti
      Popovici Mihai - Bucuresti
      Macuc Adrian - Bucuresti
      Larion Claudiu Stefan - Bucuresti
      Danila Eugeniu - Bucuresti
      Terentii Cristian - Bucuresti
      Mitroi Florin - Bucuresti
      Balan Codrin - Bucuresti
      17 -- 24 0v gr.sup.
      Bacain Iulian - Bucuresti
      Lazar Adrian - Bucuresti
      Toma Adrian - Bucuresti
      Ciocan Mircea Stefan - Bucuresti
      Virtopeanu Daniel - Bucuresti
      Nicolae Darius - Bucuresti
      Toma Cristian - Bucuresti
      Cojanu Alexandru - Bucuresti
      25 -- 29 0v gr.inf.
      Oeru Valentin - Bucuresti
      Popescu Petre - Bucuresti
      Panescu Roxana - Bucuresti
      Grigoras Theodor Andrei - Bucuresti
      Marcu Lucian - Bucuresti
      Ultima editare de TopTenisArena; 05.feb.2023, 22:11.

      Comentariu


      • FlorinBN
        FlorinBN comentat
        Editarea unui comentariu
        ok

    • #4
      Mihalache Daniel si Dumitru Ovidiu - Buzau
      Balaban Adrian - Bucuresti
      toti Hobby

      Comentariu


      • #5
        Ilie Costin, Bucuresti, avansati
        Butterfly Zhang Jike ALC
        FH: Yasaka Rakza Z
        BH: Butterfly Dignics 64

        Comentariu


        • #6
          buna ziua!toma david,bucuresti,avansati,multumesc!
          Butterfly Viscaria Super Alc
          Butterfly Dignics 09c
          Butterfly Dignics 09c

          Comentariu


          • #7
            Hanu Viorel Valentin - Moreni - Hobby

            Comentariu


            • #8
              Tiosea Nicolae - București - Avansați

              Comentariu


              • #9
                Eugeniu Danila - Bucuresti, Hobby
                Blade: Garaydia Tamca 5000
                FH: Xiom Omega VII Tour
                BH: Xiom Omega VII Tour

                Comentariu


                • #10
                  Balan Codrin, Bucuresti, Hobby

                  Comentariu


                  • #11
                    Lazar Adrian, Bucuresti - Hobby

                    Comentariu


                    • #12
                      Lita Gabriel - Open - Bucuresti

                      Comentariu


                      • #13
                        Toma Adrian - București - Hobby
                        Traneci Andrei Valentin - București - Avansați
                        Blade: Timo Boll ZLC
                        FH: Glayzer
                        BH: Glayzer

                        Comentariu


                        • #14
                          Dăscălașu Viorel-Open

                          Comentariu


                          • #15
                            Cristescu Cristian Avansati

                            Comentariu


                            • #16
                              albescu constantin ionut,bucuresti,avansati,multumesc!!!
                              Butterfly Viscaria Super Alc
                              Butterfly Dignics 09c
                              Butterfly Dignics 09c

                              Comentariu


                              • #17
                                Enculescu Mihaita, Dobroesti, Open

                                Comentariu


                                • #18
                                  Negoita Ionut - București - Hobby

                                  Comentariu


                                  • #19
                                    Terentii Cristian - Bucuresti - Hobby

                                    Comentariu


                                    • #20
                                      Toric Constantin Bucuresti avansati

                                      Comentariu


                                      • #21
                                        Moraru Constantin, BUC. OPEN.

                                        Comentariu


                                        • #22
                                          Vaireanu Danut Ionel, București, Avansați.
                                          Mulțumesc mult!

                                          Comentariu


                                          • #23
                                            Stoicescu Gheorghe , Iedera-DB , Avansati . Multumesc !

                                            Comentariu


                                            • #24
                                              Bogdan Podlovschi, Bucuresti, Open. Multumesc.

                                              Comentariu


                                              • #25
                                                Stefan Baca, Bucuresti, Open

                                                Comentariu

                                                Procesare...
                                                X