Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Sovata", Sovata - 25-26.02.2023

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A "Cupa Sovata", Sovata - 25-26.02.2023

    "Cupa Sovata", Sovata - 25-26.02.2023

    Turneu A
    Localitatea: Sovata, jud. Mureș

    Data: Sâmbătă 25 februarie 2023.
    Duminică 26 februarie 2022

    Categoriile turneului: Elite, Open, Avansați, Hobby.

    Ora de incepere:

    Sâmbăta:
    Open, Elite - 08.00-08.45 – validare înscrieri, la 09.00 încep meciurile;

    Duminică:
    Hobby, Avansati - 08.00-08.45 – validare înscrieri, la 09.00 încep meciurile;


    Locația: Sala de Sport Gara Mica, Sovata
    [TD]

    [/TD]

    Logistică: 16 de mese ITTF Donic, mingi Joola Prime

    Spațiu de joc: Parchet sport multistrat.

    Contributia participantilor:
    -60 ron (adulți);
    -40 ron (copii sub 14 ani);
    - din care 1 leu/participant vor fi donați în contul AmaTur
    Persoanele cu dizabilitati sunt scutite de plata taxei de participare

    Se asigură:
    - apă minerală,
    - cafea
    - gustare
    - masa de prânz.

    Material de premiere:
    - Locurile 1–4 cupă, diplomă,
    - Locurile 5–8 diplomă, medalie.

    NUMAR PARTICIPANTI:
    CATEGORIILE TURNEULUI:

    HOBBY
    Număr maxim de jucători: 42

    AVANSAȚI
    Număr maxim de jucători: 54

    OPEN
    Număr maxim de jucători: 66

    ELITE
    Număr maxim de jucători: 30


    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere fara penalizare:
    -: joi 23.02.2023, ora 21:00, elite, open;
    - vineri 24.02..2023 ora 21:00 hobby, avansați

    - retragerea jucatorilor dupa termen (R) 2 puncte;
    - absenta nemotivata (N) 3 puncte;​
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);​

    SISTEMUL DE JOC:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4(eventual cel mai bun loc cinci);
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dat de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3-4 jucători, se califică primii 2;
    - Grupele superioare si tabloul eliminatoriu vor fi generate automat,
    * în funcție de numărul jucătorilor înscriși, sistemul de joc poate suferi modificări, ce vor fi anunțate în timp util pe forum.

    IMPORTANT:
    In cursul turneului masa de pranz va fi servit intre orele 13-14!!!!
    Daca însoțitorul dorește masa de prânz, să specifică la înscriere.

    Organizator locali
    - Birtalan Levente, tel. 0747.115.343
    -Heja Zsolt

    Organizator tehnic:
    - Heja Zoltan 0755868386

    Parteneri:

    Primăria Orașului Sovata
    Petco S.R.L.
    Casa de Oaspeți Kalabash
    Hotel Szeifert
    Casa Andres Pizzerie Szarvas
    0748156010



    www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
    www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
    Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
    Ultima editare de hjz70; 14.feb.2023, 19:14.

  • #2
    Inscrieri Hobby () - 21:58:28 - v5.3 / cls_2023-feb

    1. Pasca Vlad, Targu Mures, 879 - 9,55 - H
    2. Dangulea Tudor, Dumbraveni SB, 1432 - 9,48 - H
    3. Birloncea Mara, Medias, 1826 - 8,77 - HF
    4. Cucerzan Sonia, Medias, 2145 - 7,8 - HF
    5. Kardos Andras, Miercurea Ciuc, 3222 - 7,8 - H
    6. Szakacs Istvan, Corunca, 2149 - 7,4 - H
    7. Tala Medard, Micfalau, 2187 - 7,37 - H
    8. Cofari Eugen, Sovata, 1985 - 6,87 - H
    9. Orban Koppany, Sovata, 1319 - 6,6 - H
    10. Gergely Istvan, Ditrau, 1099 - 6,58 - H
    11. Orban Mark, Sovata, 2788 - 6,45 - H
    12. Szavuly Attila, Sovata, 3157 - 6,2 - H
    13. Biro Gyula, Racosu de Sus, 2092 - 6,17 - H
    14. Bogati Csaba, Miercurea Ciuc, 3505 - 6,1 - H
    15. Vulpescu Radu, Iasi, 4643 - 6 - H
    16. Bartha David, Sovata, 2500 - 5,97 - H
    17. Palaghianu David, Salcea, 1297 - 5,86 - H
    18. Danescu Marius, Dumbraveni SB, 2360 - 5,8 - H
    19. Illyes Elemer, Ditrau, 2896 - 5,75 - H
    20. Cojocariu Vasile, Comanesti, 2075 - 5,7 - H
    21. Bege Laszlo, Joseni, 3354 - 5,3 - H
    22. Csaki Zsolt, Tomesti, 2545 - 5,25 - H
    23. Incze Geza, Targu Mures, 3375 - 5,2 - H
    24. Simiganovschi Codrut, Toplita, 2005 - 5,18 - H
    25. Comsa Patricia, Medias, 2134 - 5,17 - HF
    26. Dobai Sandor, Targu Mures, 2590 - 5,1 - H
    27. Sandru Rares, Dumbraveni SB, 1544 - 5,01 - H
    28. Illes Kalman, Targu Mures, 2958 - 5 - H
    29. Flueraru Robert Gilbert, Horodistea BT, 2667 - 4,8 - H
    30. Tala Lenard, Micfalau, 3108 - 4,8 - H
    31. Oniga Constantin, Iasi, 3755 - 4,7 - H
    32. Ilisan Costina, Toplita, 2215 - 4,33 - HF
    33. Frunza Raymond, Miercurea Nirajului, 3040 - 4 - H
    34. Fulop Lehel, Sovata, 3041 - 4 - H
    35. Toth Rezso, Sovata, 5012 - 0
    36. Aherghelegitei Mihai, Dumbraveni SB, 5013 - 0
    37. Avram Alexandru, Dumbraveni SB, 5014 - 0
    38. Curutiu Corin, Dumbraveni SB, 5015 - 0
    39. Birtalan Casian, Dumbraveni SB, 5016 - 0
    40. Cristescu Denis, Dumbraveni SB, 5017 - 0
    41. Kovacs Lajos, Odorheiu Secuiesc, 5018 - 0
    42. Domahidi Ferenc, Miercurea Niraj, 5024 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Laczko Csongor, Joseni, 3112 - 4 - H
    2. Pasztor Gyorgy, Sovata, 4644 - 5,8 - H
    3. Curutiu Traian, Dumbraveni SB, 5025 - 0

    Inscrieri Avansati () - 8:12:24 - v5.3 / cls_2023-feb

    1. Lucic Corneliu, Suceava, 306 - 19,44 - AWD
    2. Borca Liviu, Targu Mures, 959 - 19,1 - A
    3. Birtalan Hunor, Sovata, 576 - 19,02 - A
    4. Santa Robert, Baile Tusnad, 821 - 18,77 - A
    5. Pasca Lucian, Targu Mures, 391 - 18,58 - A
    6. Balan Viorel, Bistrita, 454 - 17,92 - A
    7. Nagy Attila, Suseni, 858 - 17,27 - A
    8. Palaghianu Matei, Salcea, 462 - 16,82 - A
    9. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 4244 - 16,8 - A
    10. Rusu Lucian, Suceava, 476 - 16,58 - AW
    11. Kelemen Miklos, Miercurea Ciuc, 526 - 16,22 - A
    12. Gereb Istvan Attila, Miercurea Ciuc, 792 - 16,12 - A
    13. Nagy Robert, Odorheiu Secuiesc, 2511 - 16,1 - A
    14. Todor Csaba, Gheorgheni, 534 - 15,89 - AD
    15. Sandu Marcel, Sighisoara, 1387 - 15,67 - A
    16. Petho Katalin, Racosu de Sus, 848 - 15,51 - A
    17. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 4286 - 15,45 - A
    18. Angi Zoltan, Gheorgheni, 547 - 15,4 - A
    19. Erdely Andras, Targu Mures, 1222 - 15,25 - A
    20. Popa Florin, Medias, 717 - 15,24 - A
    21. Ferenczi Robert, Suseni, 559 - 15,18 - A
    22. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 1419 - 14,87 - A
    23. Dolis Narcis, Comanesti, 1225 - 14,83 - AW
    24. Suteu Bela, Sovata, 1023 - 14,66 - A
    25. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 558 - 14,55 - A
    26. Andras Zoltan, Miercurea Ciuc, 1414 - 14,3 - A
    27. Bartha Lorant, Micfalau, 2604 - 14,3 - A
    28. Onofrei Petru, Gherla, 686 - 13,5 - AW
    29. Ailioaie Gheorghe, Comanesti, 713 - 13,46 - AW
    30. Meggyes Andras, Sovata, 1120 - 13,37 - A
    31. Onet Nicolae, Sighisoara, 1177 - 13,34 - A
    32. Orban Levente, Sovata, 730 - 12,7 - A
    33. Nicusan Razvan, Targu Mures, 727 - 12,69 - A
    34. Baricz Dezso, Joseni, 1816 - 12,6 - A
    35. Szabo Zsolt, Sovata, 4425 - 12,2 - A
    36. Iojiban Gheorghe, Balan, 1390 - 11,88 - A
    37. Bokor Zsolt, Sovata, 2234 - 11,75 - A
    38. Wengritsky Zsuzsanna, Joseni, 2752 - 11,7 - AF
    39. Csiszer Tibor, Sighisoara, 942 - 11,63 - A
    40. Budiu Ioana, Medias, 1636 - 11,6 - AF
    41. Toader Ovidiu, Balan, 994 - 11,35 - A
    42. Nyaradi Attila, Sighisoara, 1526 - 11,08 - A
    43. Sorban Alpar, Micfalau, 1368 - 10,8 - A
    44. Csiki Ioan, Targu Mures, 835 - 10,77 - A
    45. Cosau Toader, Targu Neamt, 908 - 10 - A
    46. Anastasiu Constantin, Comanesti, 1674 - 7,65 - HW
    47. Szabo Zoltan, Cristuru Secuiesc, 3206 - 6 - H
    48. Muntean Ioan, Miercurea Ciuc, 5001 - 0
    49. Gaspar Janos, Cristuru Secuiesc, 5002 - 0


    Inscrieri Open () - 21:58:58 - v5.3 / cls_2023-feb

    1. Bardas Mark, Dumbraveni SB, 226 - 32,98 - OLJ
    2. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 1189 - 32,9 - O
    3. Rus Mihai, Bistrita, 1722 - 31,7 - O
    4. Colcer Nicolae, Toplita, 673 - 30,56 - OW
    5. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 190 - 30,23 - O
    6. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 141 - 30,08 - OWD
    7. Birtalan Bence, Sovata, 222 - 30,05 - O
    8. Miklos Imre, Miercurea Ciuc, 205 - 29,93 - O
    9. Dabacan Dorin, Tarnaveni, 583 - 29,85 - O
    10. Kincses Jozsef, Praid, 440 - 29,8 - O
    11. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 242 - 29,02 - O
    12. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 195 - 28,98 - O
    13. Keresztes Arpad, Miercurea Ciuc, 2053 - 28,9 - O
    14. Majai Lehel, Sovata, 648 - 28,42 - O
    15. Migea Cornel, Sibiu, 183 - 28,02 - OW
    16. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 133 - 27,98 - O
    17. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 193 - 27,61 - O
    18. Kovacs Istvan, Miercurea Ciuc, 404 - 27,59 - O
    19. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 129 - 27,57 - OW
    20. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 1288 - 27,5 - O
    21. Nitu Serban, Paulesti, 169 - 27,37 - OW
    22. Simo Jozsef Tibor, Miercurea Ciuc, 541 - 27,2 - O
    23. Sylvester Sandor, Sfantu Gheorghe, 737 - 27,14 - O
    24. Marin Florin Cornel, Targu Mures, 618 - 26,98 - O
    25. Sterczer Sandor, Sanzieni, 152 - 26,78 - O
    26. Acriva Marian, Mizil, 199 - 26,58 - O
    27. Veres Janos, Targu Mures, 595 - 26,46 - OW
    28. Kis Istvan, Brasov, 189 - 25,95 - OW
    29. Janosi Attila, Targu Mures, 166 - 25,82 - OW
    30. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 431 - 25,73 - O
    31. Socaci Sorin, Panciu, 313 - 25,54 - OW
    32. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni, 873 - 25,38 - OW
    33. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 579 - 25,11 - OW
    34. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 364 - 25,07 - O
    35. Heja Zoltan, Ditrau, 216 - 25,04 - OW
    36. Beican Razvan, Bistrita, 791 - 24,84 - O
    37. Urzica Ioan, Toplita, 846 - 24,84 - O
    38. Szakacs Sandor, Sfantu Gheorghe, 565 - 24,8 - O
    39. Lazar Dumitru, Mizil, 215 - 24,65 - O
    40. Strugar Ioan, Deda, 543 - 24,56 - O
    41. Ene Florin, Ploiesti, 236 - 24,51 - O
    42. Biro Attila, Miercurea Ciuc, 1758 - 24,25 - O
    43. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 194 - 24,1 - O
    44. Boariu Timofte Danut, Borsec, 272 - 23,86 - OW
    45. Birtalan Levente, Sovata, 423 - 23,48 - O
    46. Bedo Jozsef, Suseni, 724 - 23,25 - O
    47. Moldovan Laszlo, Praid, 2255 - 22,7 - O
    48. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 735 - 22,58 - OW
    49. Gruita Andrei, Aiud, 376 - 22,43 - O
    50. Csibi Arpad, Ditrau, 481 - 22,4 - O
    51. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 616 - 22,31 - OW
    52. Pall Jozsef Attila, Sanpaul, 4126 - 22,2 - O
    53. Fulop Laszlo, Targu Mures, 731 - 22,07 - O
    54. Antal Laszlo, Miercurea Ciuc, 788 - 22,06 - O
    55. Raduly Ovidiu, Fantanele, 900 - 22 - O
    56. Szakacs Attila, Targu Mures, 644 - 21,46 - O
    57. Kezdi Janos, Corund, 2562 - 20,8 - O
    58. Iancu Marius, Brasov, 384 - 19,53 - A
    59. Bartos Csongor, Miercurea Ciuc, 604 - 16,92 - A
    60. Matei Dumitru, Deva, 663 - 16,13 - AW
    61. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe, 4272 - 16 - AW
    62. Vioreanu Cristian, Dumbraveni SB, 709 - 15,58 - A
    63. Hales Teodor, Bistrita, 1104 - 15,52 - A
    64. Bordas Laszlo, Santionlunca, 1169 - 13,75 - A
    65. Suciu Andrei, Borsec, 668 - 13,12 - AW
    66. Pop Ioan, Bistrita, 2388 - 11,3 - AW

    Inscrieri Elite () - 21:59:10 - v5.3 / cls_2023-feb

    1. Durdun George, Bucuresti, 970 - 52,05 - E
    2. Moldovan Cristian, Bistrita, 333 - 50,13 - E
    3. Baciu Gabriel, Tarnaveni, 59 - 49,43 - EL
    4. Molnar Tihamer, Tarnaveni, 158 - 48,54 - E
    5. Farkas Gabor, Targu Mures, 38 - 46,87 - EDW
    6. Nistor Dorel, Bistrita, 47 - 46,38 - EL
    7. Irsai Istvan, Targu Mures, 591 - 44,17 - EW
    8. Tira Viorel, Bistrita, 370 - 43,45 - EW
    9. Hagatis Andrei, Vatra Dornei, 237 - 42,27 - E
    10. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 1999 - 42 - E
    11. Mican Nicolae, Dej, 27 - 41,47 - E
    12. Toader Valentin, Agnita, 97 - 41,18 - E
    13. Miclos Andrei, Dej, 34 - 39,6 - E
    14. Simo Elias Mate, Miercurea Ciuc, 316 - 39,25 - EL
    15. Carpaci Alexandru, Ludus, 112 - 38,72 - EW
    16. Orosz Attila, Miercurea Ciuc, 1015 - 38,55 - E
    17. Zidar Victor, Reghin, 301 - 38,44 - EW
    18. Gecse Alpar, Chibed, 171 - 36,85 - E
    19. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 122 - 36,13 - E
    20. Laszlo Barna, Cristuru Secuiesc, 466 - 36,04 - EL
    21. Dranca David, Aiud, 139 - 35,86 - EJ
    22. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 63 - 35,84 - EW
    23. Kurennoi Andrei, Moldova, 360 - 35,83 - E
    24. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 385 - 35,63 - E
    25. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 702 - 35,47 - EL
    26. Symonenko Yaroslav, Odessa, 297 - 35,43 - E
    27. Borbely Karoly, Miercurea Ciuc, 1109 - 34,9 - E
    28. Szekely Karoly, Targu Mures, 1424 - 34,1 - E
    29. Man Cristina, Targu Mures, 417 - 33,63 - EF
    30. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 118 - 32,18 - O
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Grigore Alexandru, Campina, 45 - 37,99 - E
    Ultima editare de hjz70; 25.feb.2023, 08:14.

    Comentariu


    • #3
      Se inscriu din Miercurea Ciuc: Laszlo Levente, Simo Elias Mate la elit, la open: Lorincz Zoltan, Fancsali Kalman, Nistor Iosif, Vaszi Denes, Simo Jozsef Tibor si Sass Imre

      Comentariu


      • #4
        Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC AVg AVp NVp
        1 PASCA VLAD - Targu Mures 3-2 0-3 0-3 3-2 3-0 3 2 -1 2 2
        2 BOGATI CSABA - Miercurea Ciuc 2-3 3-1 3-0 1-3 3-0 3 4 5 -3 0
        3 VULPESCU RADU - Iasi 3-0 1-3 3-0 3-0 3-0 4 1
        4 SANDRU RARES - Dumbraveni SB 3-0 0-3 0-3 2-3 3-0 2 5
        5 TOTH REZSO - Sovata 2-3 3-1 0-3 3-2 3-0 3 3 2 1 1
        6 DOMAHIDI FERENC - Miercurea Niraj 0-3 0-3 0-3 0-3 0-3 0
        -
        Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC
        1 DANGULEA TUDOR - Dumbraveni SB 3-0 3-2 3-0 3-0 3-1 5 1
        2 BIRO GYULA - Racosu de Sus 0-3 0-3 2-3 3-1 0-3 1
        3 BARTHA DAVID - Sovata 2-3 3-0 3-0 3-1 2-3 3 3
        4 ILLES KALMAN - Targu Mures 0-3 3-2 0-3 3-2 0-3 2 4
        5 TALA LENARD - Micfalau 0-3 1-3 1-3 2-3 0-3 0
        6 KOVACS LAJOS - Odorheiu Secuiesc 1-3 3-0 3-2 3-0 3-0 4 2
        -
        Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC
        1 BIRLONCEA MARA - Medias 2-3 3-1 1-3 3-0 3-0 3 2
        2 SZAVULY ATTILA - Sovata 3-2 3-2 3-1 3-1 3-0 5 1
        3 PALAGHIANU DAVID - Salcea 1-3 2-3 3-2 3-1 3-1 3 3
        4 DOBAI SANDOR - Targu Mures 3-1 1-3 2-3 0-3 3-0 2 5
        5 ONIGA CONSTANTIN - Iasi 0-3 1-3 1-3 3-0 3-0 2 4
        6 CRISTESCU DENIS - Dumbraveni SB 0-3 0-3 1-3 0-3 0-3 0
        -
        Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC
        1 CUCERZAN SONIA - Medias 3-2 2-3 3-1 3-0 3-2 4 2
        2 ORBAN MARK - Sovata 2-3 1-3 2-3 3-0 3-0 2 4
        3 DANESCU MARIUS - Dumbraveni SB 3-2 3-1 3-0 3-0 2-3 4 1
        4 SIMIGANOVSCHI CODRUT - Toplita 1-3 3-2 0-3 3-0 3-1 3 3
        5 FRUNZA RAYMOND - Miercurea Nirajului 0-3 0-3 0-3 0-3 0-3 0
        6 BIRTALAN CASIAN - Dumbraveni SB 2-3 0-3 3-2 1-3 3-0 2
        -
        Gr.inferioara nr. 5 - Hobby
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC AVg AVp NVp
        1 KARDOS ANDRAS - Miercurea Ciuc 3-0 3-0 3-0 3-0 3-0 5 1
        2 GERGELY ISTVAN - Ditrau 0-3 0-3 3-0 3-2 3-0 3 3
        3 COJOCARIU VASILE - Comanesti 0-3 3-0 3-1 3-1 3-1 4 2
        4 COMSA PATRICIA - Medias 0-3 0-3 1-3 3-1 2-3 1 4 -7 1 1
        5 FULOP LEHEL - Sovata 0-3 2-3 1-3 1-3 3-1 1 -6 0 1
        6 CURUTIU CORIN - Dumbraveni SB 0-3 0-3 1-3 3-2 1-3 1 -9 -1 1
        -
        Gr.inferioara nr. 6 - Hobby
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC
        1 SZAKACS ISTVAN - Corunca 0-3 3-0 0-3 3-0 3-0 3 3
        2 ORBAN KOPPANY - Sovata 3-0 3-0 3-0 3-1 3-0 5 1
        3 ILLYES ELEMER - Ditrau 0-3 0-3 0-3 3-1 3-2 2 4
        4 INCZE GEZA - Targu Mures 3-0 0-3 3-0 3-0 2-3 3 2
        5 LACZKO CSONGOR - Joseni 0-3 1-3 1-3 0-3 0-3 0
        6 AVRAM ALEXANDRU - Dumbraveni SB 0-3 0-3 2-3 3-2 3-0 2
        -
        Gr.inferioara nr. 7 - Hobby
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC AVg AVp NVp
        1 TALA MEDARD - Micfalau 3-1 3-0 3-1 2-3 1-3 3 2 4 1 1
        2 COFARI EUGEN - Sovata 1-3 3-0 3-1 1-3 0-3 2
        3 BEGE LASZLO - Joseni 0-3 0-3 1-3 1-3 0-3 0
        4 CSAKI ZSOLT - Tomesti 1-3 1-3 3-1 3-0 3-2 3 3 2 1 1
        5 FLUERARU ROBERT GILBERT - Horodistea BT 3-2 3-1 3-1 0-3 2-3 3 4 1 -2 1
        6 AHERGHELEGITEI MIHAI - Dumbraveni SB 3-1 3-0 3-0 2-3 3-2 4 1
        -


        Gr.superioara nr. 1 - Hobby
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 V LOC
        1 VULPESCU RADU - Iasi 3-0 3-0 2 1
        2 SZAKACS ISTVAN - Corunca 0-3 0-3 0
        3 CSAKI ZSOLT - Tomesti 0-3 3-0 1 2
        -
        Gr.superioara nr. 2 - Hobby
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 V LOC
        1 DANGULEA TUDOR - Dumbraveni SB 3-1 3-1 2 1
        2 GERGELY ISTVAN - Ditrau 1-3 2-3 0
        3 FLUERARU ROBERT GILBERT - Horodistea BT 1-3 3-2 1 2
        -
        Gr.superioara nr. 3 - Hobby
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 V LOC
        1 SZAVULY ATTILA - Sovata 3-2 3-0 2 1
        2 SIMIGANOVSCHI CODRUT - Toplita 2-3 3-0 1 2
        3 ILLYES ELEMER - Ditrau 0-3 0-3 0
        -
        Gr.superioara nr. 4 - Hobby
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 V LOC
        1 DANESCU MARIUS - Dumbraveni SB 1-3 3-1 1 2
        2 PALAGHIANU DAVID - Salcea 3-1 3-0 2 1
        3 COMSA PATRICIA - Medias 1-3 0-3 0
        -
        Gr.superioara nr. 5 - Hobby
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 V LOC
        1 KARDOS ANDRAS - Miercurea Ciuc 3-0 3-1 2 1
        2 BARTHA DAVID - Sovata 0-3 2-3 0
        3 ORBAN MARK - Sovata 1-3 3-2 1 2
        -
        Gr.superioara nr. 6 - Hobby
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 V LOC
        1 ORBAN KOPPANY - Sovata 0-3 0-3 0
        2 TOTH REZSO - Sovata 3-0 3-1 2 1
        3 ONIGA CONSTANTIN - Iasi 3-0 1-3 1 2
        -
        Gr.superioara nr. 7 - Hobby
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 V LOC
        1 AHERGHELEGITEI MIHAI - Dumbraveni SB 3-0 3-0 2 1
        2 PASCA VLAD - Targu Mures 0-3 1-3 0
        3 ILLES KALMAN - Targu Mures 0-3 3-1 1 2
        -
        Gr.superioara nr. 8 - Hobby
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 V LOC
        1 TALA MEDARD - Micfalau 3-1 3-0 2 1
        2 KOVACS LAJOS - Odorheiu Secuiesc 1-3 3-1 1 2
        3 BOGATI CSABA - Miercurea Ciuc 0-3 1-3 0
        -
        Gr.superioara nr. 9 - Hobby
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 V LOC
        1 INCZE GEZA - Targu Mures 0-3 3-0 1 2
        2 BIRLONCEA MARA - Medias 3-0 3-1 2 1
        3 SANDRU RARES - Dumbraveni SB 0-3 1-3 0
        -
        Gr.superioara nr. 10 - Hobby
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 V LOC
        1 COJOCARIU VASILE - Comanesti 1-3 3-2 1 2
        2 CUCERZAN SONIA - Medias 3-1 3-1 2 1
        3 DOBAI SANDOR - Targu Mures 2-3 1-3 0
        -


        Eliminatorii Hobby

        1. Vulpescu Radu
        ------------------------- Vulpescu Radu 3-0
        32. Bye
        ----------------------------------- Vulpescu Radu 3-0
        17. Simiganovschi Codrut
        ------------------------- Simiganovschi Codrut 3-2
        16. Oniga Constantin
        -------------------------------------------------- Vulpescu Radu 3-2
        9. Birloncea Mara
        ------------------------- Birloncea Mara 3-0
        24. Bye
        ----------------------------------- Birloncea Mara 3-0
        25. Bye
        ------------------------- Tala Medard 0-3
        8. Tala Medard
        ----------------------------------------------------------------- Kardos Andras 2-3
        5. Kardos Andras
        ------------------------- Kardos Andras 3-0
        28. Bye
        ----------------------------------- Kardos Andras 3-1
        21. Bye
        ------------------------- Cojocariu Vasile 0-3
        12. Cojocariu Vasile
        -------------------------------------------------- Kardos Andras 3-2
        13. Illes Kalman
        ------------------------- Flueraru Robert Gilbert 0-3
        20. Flueraru Robert Gilbert
        ----------------------------------- Palaghianu David 1-3
        29. Bye
        ------------------------- Palaghianu David 0-3
        4. Palaghianu David

        -------------------------------------------------------------------------------- Aherghelegitei Mihai 1-3

        3. Szavuly Attila
        ------------------------- Szavuly Attila 3-0
        30. Bye
        ----------------------------------- Szavuly Attila 3-2
        19. Csaki Zsolt
        ------------------------- Kovacs Lajos 2-3
        14. Kovacs Lajos
        -------------------------------------------------- Szavuly Attila 3-2
        11. Incze Geza
        ------------------------- Incze Geza 3-0
        22. Bye
        ----------------------------------- Toth Rezso 0-3
        27. Bye
        ------------------------- Toth Rezso 0-3
        6. Toth Rezso
        ----------------------------------------------------------------- Aherghelegitei Mihai 1-3
        7. Aherghelegitei Mihai
        ------------------------- Aherghelegitei Mihai 3-0
        26. Bye
        ----------------------------------- Aherghelegitei Mihai 3-2
        23. Bye
        ------------------------- Cucerzan Sonia 0-3
        10. Cucerzan Sonia
        -------------------------------------------------- Aherghelegitei Mihai 3-1
        15. Orban Mark
        ------------------------- Danescu Marius 2-3
        18. Danescu Marius
        ----------------------------------- Dangulea Tudor 1-3
        31. Bye
        ------------------------- Dangulea Tudor 0-3
        2. Dangulea Tudor

        Clasament Hobby

        1. Aherghelegitei Mihai - Dumbraveni SB
        2. Kardos Andras - Miercurea Ciuc
        3 -- 4
        Szavuly Attila - Sovata
        Vulpescu Radu - Iasi
        5 -- 8
        Dangulea Tudor - Dumbraveni SB
        Palaghianu David - Salcea
        Toth Rezso - Sovata
        Birloncea Mara - Medias
        9 -- 16
        Cucerzan Sonia - Medias
        Cojocariu Vasile - Comanesti
        Kovacs Lajos - Odorheiu Secuiesc
        Simiganovschi Codrut - Toplita
        Danescu Marius - Dumbraveni SB
        Flueraru Robert Gilbert - Horodistea BT
        Incze Geza - Targu Mures
        Tala Medard - Micfalau
        17 -- 20
        Csaki Zsolt - Tomesti
        Oniga Constantin - Iasi
        Orban Mark - Sovata
        Illes Kalman - Targu Mures
        21 -- 30 0v gr.sup.
        Pasca Vlad - Targu Mures
        Szakacs Istvan - Corunca
        Orban Koppany - Sovata
        Gergely Istvan - Ditrau
        Bogati Csaba - Miercurea Ciuc
        Bartha David - Sovata
        Illyes Elemer - Ditrau
        Comsa Patricia - Medias
        Dobai Sandor - Targu Mures
        Sandru Rares - Dumbraveni SB
        31 -- 33 2v gr.inf.
        Cofari Eugen - Sovata
        Avram Alexandru - Dumbraveni SB
        Birtalan Casian - Dumbraveni SB
        34 -- 36 1v gr.inf.
        Biro Gyula - Racosu de Sus
        Fulop Lehel - Sovata
        Curutiu Corin - Dumbraveni SB
        37 -- 42 0v gr.inf.
        Bege Laszlo - Joseni
        Tala Lenard - Micfalau
        Frunza Raymond - Miercurea Nirajului
        Laczko Csongor - Joseni
        Cristescu Denis - Dumbraveni SB
        Domahidi Ferenc - Miercurea Niraj

        Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC
        1 LUCIC CORNELIU - Suceava 3-1 3-1 3-1 3-0 4 1
        2 KULCSAR LORAND - Sanpaul 1-3 0-3 0-3 2-3 0
        3 ERDELY ANDRAS - Targu Mures 1-3 3-0 3-0 3-0 3 2
        4 SZABO ZSOLT - Sovata 1-3 3-0 0-3 1-3 1 4
        5 IOJIBAN GHEORGHE - Balan 0-3 3-2 0-3 3-1 2 3
        6 -
        -
        Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC
        1 BORCA LIVIU - Targu Mures 3-1 0-3 3-1 1-3 2 3
        2 PETHO KATALIN - Racosu de Sus 1-3 2-3 3-0 0-3 1 4
        3 ANGI ZOLTAN - Gheorgheni 3-0 3-2 3-1 2-3 3 2
        4 BARICZ DEZSO - Joseni 1-3 0-3 1-3 2-3 0
        5 BOKOR ZSOLT - Sovata 3-1 3-0 3-2 3-2 4 1
        6 -
        -
        Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC
        1 BIRTALAN HUNOR - Sovata 3-2 3-2 3-1 3-1 4 1
        2 SANDU MARCEL - Sighisoara 2-3 1-3 1-3 3-0 1 4
        3 POPA FLORIN - Medias 2-3 3-1 3-1 3-1 3 2
        4 NICUSAN RAZVAN - Targu Mures 1-3 3-1 1-3 3-0 2 3
        5 WENGRITSKY ZSUZSANNA - Joseni 1-3 0-3 1-3 0-3 0
        6 -
        -
        Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC
        1 SANTA ROBERT - Baile Tusnad 1-3 3-1 3-0 3-2 3-0 4 2
        2 TODOR CSABA - Gheorgheni 3-1 3-1 3-0 3-0 3-0 5 1
        3 FERENCZI ROBERT - Suseni 1-3 1-3 3-1 3-1 3-0 3 3
        4 ORBAN LEVENTE - Sovata 0-3 0-3 1-3 3-1 3-0 2 4
        5 CSISZER TIBOR - Sighisoara 2-3 0-3 1-3 1-3 3-0 1
        6 CURUTIU TRAIAN - Dumbraveni SB 0-3 0-3 0-3 0-3 0-3 0
        -
        Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC
        1 PASCA LUCIAN - Targu Mures 3-1 3-2 3-1 3-2 3-0 5 1
        2 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Bucuresti 1-3 3-2 3-0 1-3 3-0 3 3
        3 DOLIS NARCIS - Comanesti 2-3 2-3 3-1 1-3 3-0 2 4
        4 ONET NICOLAE - Sighisoara 1-3 0-3 1-3 1-3 3-0 1
        5 BUDIU IOANA - Medias 2-3 3-1 3-1 3-1 3-0 4 2
        6 GASPAR JANOS - Cristuru Secuiesc 0-3 0-3 0-3 0-3 0-3 0
        -
        Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC
        1 BALAN VIOREL - Bistrita 3-2 1-3 2-3 3-0 2-3 2 4
        2 NAGY ROBERT - Odorheiu Secuiesc 2-3 3-2 2-3 3-0 1-3 2
        3 BUCUR ALIN ADRIAN - Targu Mures 3-1 2-3 2-3 3-0 3-0 3 2
        4 MEGGYES ANDRAS - Sovata 3-2 3-2 3-2 3-0 3-1 5 1
        5 TOADER OVIDIU - Balan 0-3 0-3 0-3 0-3 2-3 0
        6 MUNTEAN IOAN - Miercurea Ciuc 3-2 3-1 0-3 1-3 3-2 3 3
        -
        Gr.inferioara nr. 7 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC
        1 NAGY ATTILA - Suseni 3-0 1-3 3-0 3-1 3-0 4 2
        2 GEREB ISTVAN ATTILA - Miercurea Ciuc 0-3 2-3 3-0 2-3 3-0 2 4
        3 SUTEU BELA - Sovata 3-1 3-2 3-0 3-1 2-3 4 1
        4 AILIOAIE GHEORGHE - Comanesti 0-3 0-3 0-3 2-3 3-1 1
        5 NYARADI ATTILA - Sighisoara 1-3 3-2 1-3 3-2 3-0 3 3
        6 SZABO ZOLTAN - Cristuru Secuiesc 0-3 0-3 3-2 1-3 0-3 1
        -
        Gr.inferioara nr. 8 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC AVg AVp NVp
        1 PALAGHIANU MATEI - Salcea 3-1 3-0 3-1 3-1 3-0 5 1
        2 KELEMEN MIKLOS - Miercurea Ciuc 1-3 3-0 3-1 3-0 3-1 4 2
        3 BOBU STEFAN MINODOR - Targu Neamt 0-3 0-3 3-1 2-3 0-3 1 -8 -1 1
        4 ONOFREI PETRU - Gherla 1-3 1-3 1-3 0-3 3-0 1 4 -6 1 1
        5 SORBAN ALPAR - Micfalau 1-3 0-3 3-2 3-0 3-0 3 3
        6 ANASTASIU CONSTANTIN - Comanesti 0-3 1-3 3-0 0-3 0-3 1 -8 0 1
        -
        Gr.inferioara nr. 9 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC
        1 LORINCZ FERENC ATTILA - Sanpaul 3-0 3-0 3-2 3-1 3-0 5 1
        2 RUSU LUCIAN - Suceava 0-3 3-0 3-0 3-0 1-3 3 3
        3 ANDRAS ZOLTAN - Miercurea Ciuc 0-3 0-3 3-0 3-1 1-3 2 4
        4 BARTHA LORANT - Micfalau 2-3 0-3 0-3 0-3 2-3 0
        5 CSIKI IOAN - Targu Mures 1-3 0-3 1-3 3-0 1-3 1
        6 COSAU TOADER - Targu Neamt 0-3 3-1 3-1 3-2 3-1 4 2
        -

        Gr.superioara nr. 1 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 V LOC
        1 LUCIC CORNELIU - Suceava 3-0 3-0 2 1
        2 MUNTEAN IOAN - Miercurea Ciuc 0-3 2-3 0
        3 NYARADI ATTILA - Sighisoara 0-3 3-2 1 2
        -
        Gr.superioara nr. 2 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 V LOC
        1 BOKOR ZSOLT - Sovata 0-3 3-1 1 2
        2 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Bucuresti 3-0 3-1 2 1
        3 SORBAN ALPAR - Micfalau 1-3 1-3 0
        -
        Gr.superioara nr. 3 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 V LOC
        1 BIRTALAN HUNOR - Sovata 1-3 2-3 0
        2 FERENCZI ROBERT - Suseni 3-1 1-3 1 2
        3 RUSU LUCIAN - Suceava 3-2 3-1 2 1
        -
        Gr.superioara nr. 4 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 V LOC
        1 TODOR CSABA - Gheorgheni 3-1 3-1 2 1
        2 NICUSAN RAZVAN - Targu Mures 1-3 3-0 1 2
        3 ANDRAS ZOLTAN - Miercurea Ciuc 1-3 0-3 0
        -
        Gr.superioara nr. 5 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 V LOC
        1 PASCA LUCIAN - Targu Mures 3-2 3-0 2 1
        2 BORCA LIVIU - Targu Mures 2-3 3-0 1 2
        3 ONOFREI PETRU - Gherla 0-3 0-3 0
        -
        Gr.superioara nr. 6 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 V LOC
        1 MEGGYES ANDRAS - Sovata 3-0 3-1 2 1
        2 IOJIBAN GHEORGHE - Balan 0-3 3-2 1 2
        3 GEREB ISTVAN ATTILA - Miercurea Ciuc 1-3 2-3 0
        -
        Gr.superioara nr. 7 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 V LOC
        1 SUTEU BELA - Sovata 3-2 2-3 1 2
        2 ERDELY ANDRAS - Targu Mures 2-3 0-3 0
        3 BALAN VIOREL - Bistrita 3-2 3-0 2 1
        -
        Gr.superioara nr. 8 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 V LOC
        1 PALAGHIANU MATEI - Salcea 0-3 3-1 1 2
        2 ANGI ZOLTAN - Gheorgheni 3-0 3-0 2 1
        3 DOLIS NARCIS - Comanesti 1-3 0-3 0
        -
        Gr.superioara nr. 9 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 V LOC
        1 LORINCZ FERENC ATTILA - Sanpaul 3-0 3-0 2 1
        2 POPA FLORIN - Medias 0-3 3-1 1 2
        3 ORBAN LEVENTE - Sovata 0-3 1-3 0
        -
        Gr.superioara nr. 10 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 V LOC
        1 COSAU TOADER - Targu Neamt 1-3 0-3 0
        2 SANTA ROBERT - Baile Tusnad 3-1 3-1 2 1
        3 SANDU MARCEL - Sighisoara 3-0 1-3 1 2
        -
        Gr.superioara nr. 11 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 V LOC
        1 KELEMEN MIKLOS - Miercurea Ciuc 1-3 2-3 0
        2 BUDIU IOANA - Medias 3-1 3-1 2 1
        3 PETHO KATALIN - Racosu de Sus 3-2 1-3 1 2
        -
        Gr.superioara nr. 12 - Avansati
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 V LOC
        1 NAGY ATTILA - Suseni 3-2 3-2 2 1
        2 BUCUR ALIN ADRIAN - Targu Mures 2-3 3-0 1 2
        3 SZABO ZSOLT - Sovata 2-3 0-3 0
        -
        Eliminatorii Avansati

        1. Lucic Corneliu
        ------------------------- Lucic Corneliu 3-0
        32. Bye
        ----------------------------------- Lucic Corneliu 3-1
        17. Iojiban Gheorghe
        ------------------------- Petho Katalin 2-3
        16. Petho Katalin
        -------------------------------------------------- Lucic Corneliu 3-0
        9. Lorincz Ferenc Attila
        ------------------------- Lorincz Ferenc Attila 3-1
        24. Ferenczi Robert
        ----------------------------------- Lorincz Ferenc Attila 3-0
        25. Bye
        ------------------------- Angi Zoltan 0-3
        8. Angi Zoltan
        ----------------------------------------------------------------- Nagy Attila 2-3
        5. Pasca Lucian
        ------------------------- Pasca Lucian 3-0
        28. Bye
        ----------------------------------- Nagy Attila 0-3
        21. Bokor Zsolt
        ------------------------- Nagy Attila 0-3
        12. Nagy Attila
        -------------------------------------------------- Nagy Attila 3-1
        13. Sandu Marcel
        ------------------------- Suteu Bela 0-3
        20. Suteu Bela
        ----------------------------------- Suteu Bela 3-0
        29. Bye
        ------------------------- Todor Csaba 0-3
        4. Todor Csaba

        -------------------------------------------------------------------------------- Palaghianu Matei 0-3

        3. Rusu Lucian
        ------------------------- Rusu Lucian 3-0
        30. Bye
        ----------------------------------- Palaghianu Matei 2-3
        19. Palaghianu Matei
        ------------------------- Palaghianu Matei 3-1
        14. Popa Florin
        -------------------------------------------------- Palaghianu Matei 3-0
        11. Budiu Ioana
        ------------------------- Budiu Ioana 3-1
        22. Nyaradi Attila
        ----------------------------------- Budiu Ioana 3-0
        27. Bye
        ------------------------- Meggyes Andras 0-3
        6. Meggyes Andras
        ----------------------------------------------------------------- Palaghianu Matei 3-1
        7. Balan Viorel
        ------------------------- Balan Viorel 3-0
        26. Bye
        ----------------------------------- Balan Viorel 3-2
        23. Nicusan Razvan
        ------------------------- Santa Robert 0-3
        10. Santa Robert
        -------------------------------------------------- Balan Viorel 3-2
        15. Bucur Alin Adrian
        ------------------------- Bucur Alin Adrian 3-1
        18. Borca Liviu
        ----------------------------------- Bucur Alin Adrian 3-0
        31. Bye
        ------------------------- Mihalcea Stefan Tiberiu 0-3
        2. Mihalcea Stefan Tiberiu
        Clasament Avansati

        1. Palaghianu Matei - Salcea
        2. Nagy Attila - Suseni
        3 -- 4
        Balan Viorel - Bistrita
        Lucic Corneliu - Suceava
        5 -- 8
        Budiu Ioana - Medias
        Suteu Bela - Sovata
        Bucur Alin Adrian - Targu Mures
        Lorincz Ferenc Attila - Sanpaul
        9 -- 16
        Rusu Lucian - Suceava
        Pasca Lucian - Targu Mures
        Santa Robert - Baile Tusnad
        Petho Katalin - Racosu de Sus
        Meggyes Andras - Sovata
        Todor Csaba - Gheorgheni
        Mihalcea Stefan Tiberiu - Bucuresti
        Angi Zoltan - Gheorgheni
        17 -- 24
        Popa Florin - Medias
        Bokor Zsolt - Sovata
        Nyaradi Attila - Sighisoara
        Sandu Marcel - Sighisoara
        Borca Liviu - Targu Mures
        Ferenczi Robert - Suseni
        Nicusan Razvan - Targu Mures
        Iojiban Gheorghe - Balan
        25 -- 36 0v gr.sup.
        Birtalan Hunor - Sovata
        Kelemen Miklos - Miercurea Ciuc
        Gereb Istvan Attila - Miercurea Ciuc
        Erdely Andras - Targu Mures
        Dolis Narcis - Comanesti
        Andras Zoltan - Miercurea Ciuc
        Onofrei Petru - Gherla
        Orban Levente - Sovata
        Szabo Zsolt - Sovata
        Sorban Alpar - Micfalau
        Cosau Toader - Targu Neamt
        Muntean Ioan - Miercurea Ciuc
        37 -- 2v gr.inf.
        Nagy Robert - Odorheiu Secuiesc
        38 -- 44 1v gr.inf.
        Bobu Stefan Minodor - Targu Neamt
        Ailioaie Gheorghe - Comanesti
        Onet Nicolae - Sighisoara
        Csiszer Tibor - Sighisoara
        Csiki Ioan - Targu Mures
        Anastasiu Constantin - Comanesti
        Szabo Zoltan - Cristuru Secuiesc
        45 -- 51 0v gr.inf.
        Kulcsar Lorand - Sanpaul
        Bartha Lorant - Micfalau
        Baricz Dezso - Joseni
        Wengritsky Zsuzsanna - Joseni
        Toader Ovidiu - Balan
        Gaspar Janos - Cristuru Secuiesc
        Curutiu Traian - Dumbraveni SB


        Gr.inferioara nr. 1 - Open
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC
        1 BARDAS MARK - Dumbraveni SB 3-1 3-2 1-3 3-2 3-0 4 1
        2 SIMO JOZSEF TIBOR - Miercurea Ciuc 1-3 1-3 3-2 1-3 3-1 2
        3 SYLVESTER SANDOR - Sfantu Gheorghe 2-3 3-1 3-2 3-0 3-0 4 2
        4 BOARIU TIMOFTE DANUT - Borsec 3-1 2-3 2-3 3-2 3-0 3 3
        5 BIRTALAN LEVENTE - Sovata 2-3 3-1 0-3 2-3 3-0 2 4
        6 POP IOAN - Bistrita 0-3 1-3 0-3 0-3 0-3 0
        -
        Gr.inferioara nr. 2 - Open
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC
        1 TOKOS PAL - Odorheiu Secuiesc 2-3 3-0 3-2 3-0 3-2 4 1
        2 NITU SERBAN - Paulesti 3-2 2-3 0-3 3-0 0-3 2 4
        3 MARIN FLORIN CORNEL - Targu Mures 0-3 3-2 3-2 3-0 3-0 4 2
        4 LORINCZ ZOLTAN - Miercurea Ciuc 2-3 3-0 2-3 3-1 3-0 3 3
        5 BEDO JOZSEF - Suseni 0-3 0-3 0-3 1-3 3-1 1
        6 SUCIU ANDREI - Borsec 2-3 3-0 0-3 0-3 1-3 1
        -
        Gr.inferioara nr. 3 - Open
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC
        1 RUS MIHAI - Bistrita 3-0 3-1 3-2 3-0 3-0 5 1
        2 FAZAKAS GERGELY - Miercurea Ciuc 0-3 0-3 0-3 3-0 3-0 2 4
        3 STERCZER SANDOR - Sanzieni 1-3 3-0 0-3 3-0 3-0 3 3
        4 BIRO ATTILA - Miercurea Ciuc 2-3 3-0 3-0 3-0 3-0 4 2
        5 MOLDOVAN LASZLO - Praid 0-3 0-3 0-3 0-3 3-0 1
        6 BORDAS LASZLO - Santionlunca 0-3 0-3 0-3 0-3 0-3 0
        -
        Gr.inferioara nr. 4 - Open
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC
        1 COLCER NICOLAE - Toplita 1-3 3-1 1-3 3-0 3-0 3 2
        2 FANCSALI KALMAN - Miercurea Ciuc 3-1 3-1 3-1 3-0 3-0 5 1
        3 ACRIVA MARIAN - Mizil 1-3 1-3 3-1 3-2 3-1 3 3
        4 ENE FLORIN - Ploiesti 3-1 1-3 1-3 1-3 3-1 2
        5 KANTOR IMRE ZOLTAN - Reghin 0-3 0-3 2-3 3-1 3-0 2 4
        6 HALES TEODOR - Bistrita 0-3 0-3 1-3 1-3 0-3 0
        -
        Gr.inferioara nr. 5 - Open
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC AVg AVp NVp
        1 KRISZTA ARPAD LORAND - Sanpaul 3-2 3-0 3-2 3-0 2-3 4 1
        2 KOVACS ISTVAN - Miercurea Ciuc 2-3 3-0 2-3 3-0 3-1 3 2 6 2 1
        3 VERES JANOS - Targu Mures 0-3 0-3 3-0 3-1 3-2 3 3 0 0 1
        4 HEJA ZOLTAN - Ditrau 2-3 3-2 0-3 3-0 3-0 3 4 3 -2 1
        5 GRUITA ANDREI - Aiud 0-3 0-3 1-3 0-3 3-0 1
        6 VIOREANU CRISTIAN - Dumbraveni SB 3-2 1-3 2-3 0-3 0-3 1
        -
        Gr.inferioara nr. 6 - Open
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC AVg AVp NVp
        1 NISTOR IOSIF - Miercurea Ciuc 2-3 3-0 1-3 1-3 1-3 1
        2 PELAGHIE IOAN - Targu Mures 3-2 2-3 3-1 3-1 0-3 3 2 1 1 1
        3 KIS ISTVAN - Brasov 0-3 3-2 3-2 0-3 3-2 3 4 -3 -2 1
        4 LAZAR DUMITRU - Mizil 3-1 1-3 2-3 0-3 2-3 1
        5 CSIBI ARPAD - Ditrau 3-1 1-3 3-0 3-0 1-3 3 3 4 1 1
        6 OLAH OLIVER - Sfantu Gheorghe 3-1 3-0 2-3 3-2 3-1 4 1
        -
        Gr.inferioara nr. 7 - Open
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC
        1 BIRTALAN BENCE - Sovata 2-3 3-2 1-3 3-0 3-0 3 3
        2 MITAR MARIUS TIBERIU - Sannicolau Mare 3-2 2-3 3-0 3-1 3-2 4 2
        3 JANOSI ATTILA - Targu Mures 2-3 3-2 3-1 3-1 3-2 4 1
        4 SZAKACS SANDOR - Sfantu Gheorghe 3-1 0-3 1-3 2-3 3-2 2
        5 SABAU GHEORGHE - Tarnaveni 0-3 1-3 1-3 3-2 3-2 2 4
        6 BARTOS CSONGOR - Miercurea Ciuc 0-3 2-3 2-3 2-3 2-3 0
        -
        Gr.inferioara nr. 8 - Open
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC
        1 MIKLOS IMRE - Miercurea Ciuc 1-3 1-3 2-3 3-0 3-1 2 4
        2 MIGEA CORNEL - Sibiu 3-1 3-1 3-0 3-0 3-0 5 1
        3 BARDAS IOAN - Dumbraveni SB 3-1 1-3 1-3 3-1 3-0 3 3
        4 URZICA IOAN - Toplita 3-2 0-3 3-1 3-0 3-0 4 2
        5 PALL JOZSEF ATTILA - Sanpaul 0-3 0-3 1-3 0-3 3-1 1
        6 MATEI DUMITRU - Deva 1-3 0-3 0-3 0-3 1-3 0
        -
        Gr.inferioara nr. 9 - Open
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC
        1 DABACAN DORIN - Tarnaveni 3-2 2-3 3-0 3-1 3-2 4 1
        2 MAJAI LEHEL - Sovata 2-3 2-3 3-0 3-2 1-3 2
        3 IMECS ATTILA - Miercurea Ciuc 3-2 3-2 2-3 3-1 1-3 3 3
        4 BEICAN RAZVAN - Bistrita 0-3 0-3 3-2 3-1 3-0 3 2
        5 FULOP LASZLO - Targu Mures 1-3 2-3 1-3 1-3 3-1 1
        6 IANCU MARIUS - Brasov 2-3 3-1 3-1 0-3 1-3 2 4
        -
        Gr.inferioara nr. 10 - Open
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC
        1 KINCSES JOZSEF - Praid 3-2 3-2 3-0 3-1 3-0 5 1
        2 KERESZTES ARPAD - Miercurea Ciuc 2-3 3-0 3-0 3-1 3-0 4 2
        3 CHIBULCUTEAN IOAN - Tarnaveni 2-3 0-3 2-3 3-0 3-0 2 4
        4 STRUGAR IOAN - Deda 0-3 0-3 3-2 3-2 3-0 3 3
        5 ANTAL LASZLO - Miercurea Ciuc 1-3 1-3 0-3 2-3 3-1 1
        6 KEZDI JANOS - Corund 0-3 0-3 0-3 0-3 1-3 0
        -
        Gr.inferioara nr. 11 - Open
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC
        1 VASZI DENES - Miercurea Ciuc 3-0 3-1 3-1 3-1 2-3 4 1
        2 PETHO MIHALY - Racosu de Sus 0-3 3-1 2-3 3-1 3-0 3 2
        3 SOCACI SORIN - Panciu 1-3 1-3 3-2 3-0 1-3 2 4
        4 BARDAS PATRICK - Dumbraveni SB 1-3 3-2 2-3 2-3 3-2 2
        5 RADULY OVIDIU - Fantanele 1-3 1-3 0-3 3-2 2-3 1
        6 SZAKACS ATTILA - Targu Mures 3-2 0-3 3-1 2-3 3-2 3 3
        -

        Gr.superioara nr. 1 - Open
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 V LOC
        1 BARDAS MARK - Dumbraveni SB 3-1 3-1 3-0 3 1
        2 COLCER NICOLAE - Toplita 1-3 3-1 3-1 2 2
        3 STERCZER SANDOR - Sanzieni 1-3 1-3 3-1 1
        4 NITU SERBAN - Paulesti 0-3 1-3 1-3 0
        -
        Gr.superioara nr. 2 - Open
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 V LOC
        1 TOKOS PAL - Odorheiu Secuiesc 3-2 0-3 1-3 1
        2 KOVACS ISTVAN - Miercurea Ciuc 2-3 3-0 3-0 2 1
        3 ACRIVA MARIAN - Mizil 3-0 0-3 0-3 1
        4 FAZAKAS GERGELY - Miercurea Ciuc 3-1 0-3 3-0 2 2
        -
        Gr.superioara nr. 3 - Open
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 V LOC
        1 RUS MIHAI - Bistrita 1-3 3-0 3-0 2 2
        2 PELAGHIE IOAN - Targu Mures 3-1 0-3 3-1 2 1
        3 VERES JANOS - Targu Mures 0-3 3-0 2-3 1
        4 KANTOR IMRE ZOLTAN - Reghin 0-3 1-3 3-2 1
        -
        Gr.superioara nr. 4 - Open
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 V LOC
        1 FANCSALI KALMAN - Miercurea Ciuc 1-3 2-3 3-1 1
        2 MITAR MARIUS TIBERIU - Sannicolau Mare 3-1 3-0 3-1 3 1
        3 CSIBI ARPAD - Ditrau 3-2 0-3 3-2 2 2
        4 HEJA ZOLTAN - Ditrau 1-3 1-3 2-3 0
        -
        Gr.superioara nr. 5 - Open
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 V LOC
        1 KRISZTA ARPAD LORAND - Sanpaul 2-3 0-3 3-2 1
        2 URZICA IOAN - Toplita 3-2 1-3 3-2 2 2
        3 BIRTALAN BENCE - Sovata 3-0 3-1 3-0 3 1
        4 KIS ISTVAN - Brasov 2-3 2-3 0-3 0
        -
        Gr.superioara nr. 6 - Open
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 V LOC AVg AVp NVp
        1 OLAH OLIVER - Sfantu Gheorghe 1-3 3-0 3-1 2 2 3 1 1
        2 BEICAN RAZVAN - Bistrita 3-1 2-3 3-2 2 1 2 1 1
        3 BARDAS IOAN - Dumbraveni SB 0-3 3-2 3-0 2 1 -2 1
        4 SABAU GHEORGHE - Tarnaveni 1-3 2-3 0-3 0 -6
        -
        Gr.superioara nr. 7 - Open
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 V LOC
        1 JANOSI ATTILA - Targu Mures 0-3 0-3 2-3 0
        2 KERESZTES ARPAD - Miercurea Ciuc 3-0 3-1 2-3 2 2
        3 IMECS ATTILA - Miercurea Ciuc 3-0 1-3 0-3 1
        4 MIKLOS IMRE - Miercurea Ciuc 3-2 3-2 3-0 3 1
        -
        Gr.superioara nr. 8 - Open
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 V LOC AVg AVp NVp
        1 MIGEA CORNEL - Sibiu 2-3 3-2 3-0 2 1 3 2 1
        2 PETHO MIHALY - Racosu de Sus 3-2 3-1 1-3 2 1 -1 1
        3 STRUGAR IOAN - Deda 2-3 1-3 1-3 0 -5
        4 IANCU MARIUS - Brasov 0-3 3-1 3-1 2 2 1 -1 1
        -
        Gr.superioara nr. 9 - Open
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 V LOC
        1 DABACAN DORIN - Tarnaveni 3-1 3-1 1-3 2 1
        2 SYLVESTER SANDOR - Sfantu Gheorghe 1-3 3-1 3-0 2 2
        3 SZAKACS ATTILA - Targu Mures 1-3 1-3 3-2 1
        4 CHIBULCUTEAN IOAN - Tarnaveni 3-1 0-3 2-3 1
        -
        Gr.superioara nr. 10 - Open
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 V LOC
        1 KINCSES JOZSEF - Praid 3-1 3-0 3-1 3 1
        2 MARIN FLORIN CORNEL - Targu Mures 1-3 2-3 3-0 1
        3 BOARIU TIMOFTE DANUT - Borsec 0-3 3-2 3-1 2 2
        4 SOCACI SORIN - Panciu 1-3 0-3 1-3 0
        -
        Gr.superioara nr. 11 - Open
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 V LOC
        1 VASZI DENES - Miercurea Ciuc 3-2 3-0 3-1 3 1
        2 BIRO ATTILA - Miercurea Ciuc 2-3 3-0 3-0 2 2
        3 LORINCZ ZOLTAN - Miercurea Ciuc 0-3 0-3 3-1 1
        4 BIRTALAN LEVENTE - Sovata 1-3 0-3 1-3 0
        -

        Eliminatorii Open

        1. Bardas Mark
        ------------------------- Bardas Mark 3-0
        32. Bye
        ----------------------------------- Bardas Mark 3-1
        17. Olah Oliver
        ------------------------- Olah Oliver 3-0
        16. Keresztes Arpad
        -------------------------------------------------- Migea Cornel 0-3
        9. Dabacan Dorin
        ------------------------- Dabacan Dorin 3-0
        24. Bye
        ----------------------------------- Migea Cornel 0-3
        25. Bye
        ------------------------- Migea Cornel 0-3
        8. Migea Cornel
        -----------------------------------------------------------------
        5. Birtalan Bence
        ------------------------- Birtalan Bence 3-0
        28. Bye
        ----------------------------------- Biro Attila 1-3
        21. Fazakas Gergely
        ------------------------- Biro Attila 0-3
        12. Biro Attila
        -------------------------------------------------- Rus Mihai 2-3
        13. Boariu Timofte Danut
        ------------------------- Rus Mihai 0-3
        20. Rus Mihai
        ----------------------------------- Rus Mihai 3-1
        29. Bye
        ------------------------- Mitar Marius Tiberiu 0-3
        4. Mitar Marius Tiberiu

        -------------------------------------------------------------------------------- Colcer Nicolae 0-3

        3. Pelaghie Ioan
        ------------------------- Pelaghie Ioan 3-0
        30. Bye
        ----------------------------------- Pelaghie Ioan 3-0
        19. Csibi Arpad
        ------------------------- Csibi Arpad 3-0
        14. Sylvester Sandor
        -------------------------------------------------- Colcer Nicolae 2-3
        11. Vaszi Denes
        ------------------------- Colcer Nicolae 2-3
        22. Colcer Nicolae
        ----------------------------------- Colcer Nicolae 3-2
        27. Bye
        ------------------------- Beican Razvan 0-3
        6. Beican Razvan
        ----------------------------------------------------------------- Colcer Nicolae 3-1
        7. Miklos Imre
        ------------------------- Miklos Imre 3-0
        26. Bye
        ----------------------------------- Kincses Jozsef 0-3
        23. Bye
        ------------------------- Kincses Jozsef 0-3
        10. Kincses Jozsef
        -------------------------------------------------- Urzica Ioan 0-3
        15. Iancu Marius
        ------------------------- Urzica Ioan 1-3
        18. Urzica Ioan
        ----------------------------------- Urzica Ioan 3-1
        31. Bye
        ------------------------- Kovacs Istvan 0-3
        2. Kovacs Istvan

        Clasament Open

        1. Colcer Nicolae - Toplita
        2. Migea Cornel - Sibiu
        3 -- 4
        Urzica Ioan - Toplita
        Rus Mihai - Bistrita
        5 -- 8
        Pelaghie Ioan - Targu Mures
        Bardas Mark - Dumbraveni SB
        Kincses Jozsef - Praid
        Biro Attila - Miercurea Ciuc
        9 -- 16
        Beican Razvan - Bistrita
        Dabacan Dorin - Tarnaveni
        Kovacs Istvan - Miercurea Ciuc
        Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
        Csibi Arpad - Ditrau
        Olah Oliver - Sfantu Gheorghe
        Miklos Imre - Miercurea Ciuc
        Birtalan Bence - Sovata
        17 -- 22
        Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
        Iancu Marius - Brasov
        Boariu Timofte Danut - Borsec
        Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
        Sylvester Sandor - Sfantu Gheorghe
        Keresztes Arpad - Miercurea Ciuc
        23 -- 24 2v gr.sup.
        Petho Mihaly - Racosu de Sus
        Bardas Ioan - Dumbraveni SB
        25 -- 36 1v gr.sup.
        Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
        Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
        Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
        Marin Florin Cornel - Targu Mures
        Sterczer Sandor - Sanzieni
        Acriva Marian - Mizil
        Veres Janos - Targu Mures
        Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
        Imecs Attila - Miercurea Ciuc
        Lorincz Zoltan - Miercurea Ciuc
        Kantor Imre Zoltan - Reghin
        Szakacs Attila - Targu Mures
        37 -- 44 0v gr.sup.
        Nitu Serban - Paulesti
        Kis Istvan - Brasov
        Janosi Attila - Targu Mures
        Socaci Sorin - Panciu
        Heja Zoltan - Ditrau
        Strugar Ioan - Deda
        Birtalan Levente - Sovata
        Sabau Gheorghe - Tarnaveni
        45 -- 49 2v gr.inf.
        Majai Lehel - Sovata
        Simo Jozsef Tibor - Miercurea Ciuc
        Bardas Patrick - Dumbraveni SB
        Szakacs Sandor - Sfantu Gheorghe
        Ene Florin - Ploiesti
        50 -- 60 1v gr.inf.
        Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
        Lazar Dumitru - Mizil
        Bedo Jozsef - Suseni
        Moldovan Laszlo - Praid
        Gruita Andrei - Aiud
        Pall Jozsef Attila - Sanpaul
        Fulop Laszlo - Targu Mures
        Antal Laszlo - Miercurea Ciuc
        Raduly Ovidiu - Fantanele
        Vioreanu Cristian - Dumbraveni SB
        Suciu Andrei - Borsec
        61 -- 66 0v gr.inf.
        Kezdi Janos - Corund
        Bartos Csongor - Miercurea Ciuc
        Matei Dumitru - Deva
        Hales Teodor - Bistrita
        Bordas Laszlo - Santionlunca
        Pop Ioan - Bistrita


        Gr.inferioara nr. 1 - Elite
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC
        1 DURDUN GEORGE - Bucuresti 3-1 3-0 3-0 3-0 3-0 5 1
        2 MICAN NICOLAE - Dej 1-3 3-2 3-1 3-1 3-2 4 2
        3 TOADER VALENTIN - Agnita 0-3 2-3 3-1 3-0 3-1 3 3
        4 LASZLO BARNA - Cristuru Secuiesc 0-3 1-3 1-3 0-3 0-3 0
        5 INCZE LEVENTE - Miercurea Ciuc 0-3 1-3 0-3 3-0 1-3 1
        6 LOVASZ VILMOS - Gheorgheni 0-3 2-3 1-3 3-0 3-1 2 4
        -
        Gr.inferioara nr. 2 - Elite
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC
        1 MOLDOVAN CRISTIAN - Bistrita 3-1 3-1 3-1 0-3 3-0 4 1
        2 WELKER IVAN - Sfantu Gheorghe 1-3 3-0 3-1 3-1 3-0 4 2
        3 MICLOS ANDREI - Dej 1-3 0-3 3-0 1-3 2-3 1
        4 POLOTCA STEFAN - Sangeorgiu de Padure 1-3 1-3 0-3 3-1 3-0 2 4
        5 LASZLO LEVENTE - Miercurea Ciuc 3-0 1-3 3-1 1-3 3-0 3 3
        6 MAN CRISTINA - Targu Mures 0-3 0-3 3-2 0-3 0-3 1
        -
        Gr.inferioara nr. 3 - Elite
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC
        1 BACIU GABRIEL - Tarnaveni 3-1 3-0 3-0 3-1 3-1 5 1
        2 HAGATIS ANDREI - Vatra Dornei 1-3 3-0 3-1 3-0 3-0 4 2
        3 SIMO ELIAS MATE - Miercurea Ciuc 0-3 0-3 3-0 0-3 3-1 2 4
        4 GECSE ALPAR - Chibed 0-3 1-3 0-3 2-3 2-3 0
        5 KURENNOI ANDREI - Moldova 1-3 0-3 3-0 3-2 3-0 3 3
        6 BORBELY KAROLY - Miercurea Ciuc 1-3 0-3 1-3 3-2 0-3 1
        -
        Gr.inferioara nr. 4 - Elite
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC
        1 MOLNAR TIHAMER - Tarnaveni 3-1 3-0 3-0 3-1 3-2 5 1
        2 TIRA VIOREL - Bistrita 1-3 1-3 3-1 3-1 0-3 2
        3 CARPACI ALEXANDRU - Ludus 0-3 3-1 1-3 3-1 2-3 2 4
        4 GRIGORE ALEXANDRU - Campina 0-3 1-3 3-1 3-1 3-2 3 2
        5 SZANTO LAJOS - Miercurea Ciuc 1-3 1-3 1-3 1-3 1-3 0
        6 SZEKELY KAROLY - Targu Mures 2-3 3-0 3-2 2-3 3-1 3 3
        -
        Gr.inferioara nr. 5 - Elite
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC
        1 FARKAS GABOR - Targu Mures 1-3 3-0 2-3 3-0 3-0 3 3
        2 NISTOR DOREL - Bistrita 3-1 3-1 3-1 3-0 3-1 5 1
        3 OROSZ ATTILA - Miercurea Ciuc 0-3 1-3 2-3 3-0 3-2 2 4
        4 ZIDAR VICTOR - Reghin 3-2 1-3 3-2 3-1 0-3 3 2
        5 DRANCA DAVID - Aiud 0-3 0-3 0-3 1-3 0-3 0
        6 SYMONENKO YAROSLAV - Odessa 0-3 1-3 2-3 3-0 3-0 2
        -

        Gr.superioara nr. 1 - Elite
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 V LOC
        1 DURDUN GEORGE - Bucuresti 3-0 3-1 3-0 3 1
        2 GRIGORE ALEXANDRU - Campina 0-3 2-3 2-3 0
        3 KURENNOI ANDREI - Moldova 1-3 3-2 3-0 2 2
        4 POLOTCA STEFAN - Sangeorgiu de Padure 0-3 3-2 0-3 1
        -
        Gr.superioara nr. 2 - Elite
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 V LOC
        1 MOLDOVAN CRISTIAN - Bistrita 3-0 0-3 3-1 2 1
        2 ZIDAR VICTOR - Reghin 0-3 3-0 2-3 1
        3 SZEKELY KAROLY - Targu Mures 3-0 0-3 0-3 1
        4 SIMO ELIAS MATE - Miercurea Ciuc 1-3 3-2 3-0 2 2
        -
        Gr.superioara nr. 3 - Elite
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 V LOC
        1 BACIU GABRIEL - Tarnaveni 3-0 3-1 3-1 3 1
        2 MICAN NICOLAE - Dej 0-3 3-1 3-1 2 2
        3 FARKAS GABOR - Targu Mures 1-3 1-3 2-3 0
        4 CARPACI ALEXANDRU - Ludus 1-3 1-3 3-2 1
        -
        Gr.superioara nr. 4 - Elite
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 V LOC
        1 MOLNAR TIHAMER - Tarnaveni 3-0 3-1 3-0 3 1
        2 WELKER IVAN - Sfantu Gheorghe 0-3 1-3 3-2 1
        3 TOADER VALENTIN - Agnita 1-3 3-1 3-2 2 2
        4 OROSZ ATTILA - Miercurea Ciuc 0-3 2-3 2-3 0
        -
        Gr.superioara nr. 5 - Elite
        Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 V LOC
        1 NISTOR DOREL - Bistrita 3-1 3-1 3-1 3 1
        2 HAGATIS ANDREI - Vatra Dornei 1-3 3-0 3-1 2 2
        3 LASZLO LEVENTE - Miercurea Ciuc 1-3 0-3 3-0 1
        4 LOVASZ VILMOS - Gheorgheni 1-3 1-3 0-3 0
        -

        Eliminatorii Elite

        1. Durdun George
        ------------------------- Durdun George 3-0
        16. Bye
        ----------------------------------- Durdun George 3-1
        9. Simo Elias Mate
        ------------------------- Simo Elias Mate 3-1
        8. Mican Nicolae
        -------------------------------------------------- Durdun George 3-1
        5. Nistor Dorel
        ------------------------- Nistor Dorel 3-0
        12. Bye
        ----------------------------------- Nistor Dorel 3-0
        13. Bye
        ------------------------- Molnar Tihamer 0-3
        4. Molnar Tihamer
        ----------------------------------------------------------------- Durdun George 3-1
        3. Baciu Gabriel
        ------------------------- Baciu Gabriel 3-0
        14. Bye
        ----------------------------------- Baciu Gabriel 3-0
        11. Bye
        ------------------------- Hagatis Andrei 0-3
        6. Hagatis Andrei
        -------------------------------------------------- Baciu Gabriel 3-0
        7. Toader Valentin
        ------------------------- Toader Valentin 3-1
        10. Kurennoi Andrei
        ----------------------------------- Moldovan Cristian 1-3
        15. Bye
        ------------------------- Moldovan Cristian 0-3
        2. Moldovan Cristian

        Clasament Elite

        1. Durdun George - Bucuresti
        2. Baciu Gabriel - Tarnaveni
        3 -- 4
        Nistor Dorel - Bistrita
        Moldovan Cristian - Bistrita
        5 -- 8
        Simo Elias Mate - Miercurea Ciuc
        Hagatis Andrei - Vatra Dornei
        Molnar Tihamer - Tarnaveni
        Toader Valentin - Agnita
        9 -- 10
        Mican Nicolae - Dej
        Kurennoi Andrei - Moldova
        11 -- 16 1v gr.sup.
        Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
        Carpaci Alexandru - Ludus
        Zidar Victor - Reghin
        Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
        Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
        Szekely Karoly - Targu Mures
        17 -- 20 0v gr.sup.
        Farkas Gabor - Targu Mures
        Orosz Attila - Miercurea Ciuc
        Grigore Alexandru - Campina
        Lovasz Vilmos - Gheorgheni
        21 -- 22 2v gr.inf.
        Tira Viorel - Bistrita
        Symonenko Yaroslav - Odessa
        23 -- 26 1v gr.inf.
        Miclos Andrei - Dej
        Incze Levente - Miercurea Ciuc
        Borbely Karoly - Miercurea Ciuc
        Man Cristina - Targu Mures
        27 -- 30 0v gr.inf.
        Gecse Alpar - Chibed
        Laszlo Barna - Cristuru Secuiesc
        Dranca David - Aiud
        Szanto Lajos - Miercurea Ciuc​
        Ultima editare de hjz70; 26.feb.2023, 18:09.

        Comentariu


        • #5
          La avansați Suciu Andrei, Borsec, 668 - 13,12 - AW, Suciu Mihai, Borsec, 1565 - 12,13 - A, Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 558 - 14,55 - A, Stoicescu Gheorghe, Iedera, 624 - 12,3 - A, La Open - Boariu Timofte Danut, Borsec, 272 - 23,86 - OW, Urzica Ioan, Toplita, 846 - 24,84 - O, Colcer Nicolae, Toplita, 673 - 30,56 - OW

          Comentariu


          • #6
            Se inscrie Sterczer Sándor din Sanzieni la categoria open

            Comentariu


            • #7
              Se inscriu din Tg Mures, Pasca Vlad Hobby, Pasca Lucian Avansati, Csiki Ioan Avansati

              Comentariu


              • #8
                Se inscrie Orbán Levente-avansati Meggyes András -avansati
                Orbán Koppany-hobby
                Orbán Márk -hobby
                Barta Dávid - hobby toti din Sovata

                Comentariu


                • #9
                  Neagoe Costin - Bucuresti - Elite
                  Palamarhuk Natasha - Ucraina - Elite

                  Comentariu


                  • #10
                    Lovasz Vilmos elite
                    Heja Zoltan open
                    Angi Zoltan av
                    Ferenczi Robert av
                    Todor Csaba av
                    Gergely Istvan hobby
                    Illyes Elemer hobby

                    Comentariu


                    • #11
                      Se inscrie:

                      - Bodor Szilárd / Tg.-Mures / Hobby
                      - Szakács Attila / Tg.-Mures / Open

                      Multumesc!

                      Comentariu


                      • #12
                        Se înscrie Irsai istvan din Tg Mures la Elite

                        Comentariu


                        • #13
                          Din Tg Mures se inscriu
                          - la categoria elite, Irsai Istvan, Man Cristina și Motorga Dorin.
                          - la categoria open, Sarcani Andrei, Marin Florin Cornel, Fulop Laszlo si Pelaghie Ioan.
                          - la categoria avansati, Erdely Andras.

                          Comentariu


                          • #14
                            Tauciuc Edi Suceava avansati
                            Galanton Yanis Suceava avansati
                            Rusu Lucian Suceava avansati
                            Lucic Corneliu Suceava avansati
                            Lemn Innerforce Zlf
                            Fh Dignis 09C
                            Bh Dignis 05

                            Comentariu


                            • #15
                              Se înscriu
                              la categoria open
                              Boariu Dănuț Borsec
                              La categoria avansați
                              Bobu Ștefan Minodor Târgu Neamț
                              Cosău Toader Târgu Neamț
                              Stoicescu Gheorghe Iedera
                              Suciu Andrei Borsec

                              Comentariu


                              • #16
                                Se inscriu din Miercurea Ciuc: Incze Levente si Orosz Attila la elit, la open: Imecs Attila, Kovacs Istvan, Biro Attila, Miklos Imre, Miklos Botond, Fazakas Imre

                                Comentariu


                                • #17
                                  Csibi Arpad open
                                  Bogati Csaba hobby
                                  Kardos Andras hobby M-Ciuc

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Se inscrie Gecse Alpar, Chibed,Elite.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Se înscrie la categoria avansați Nicușan Răzvan, Borca Liviu, Marcu Ciprian și Chifor Vlad, toți din Tg Mureș.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Se inscriu:
                                        Szakacs Istvan - Corunca la hobby
                                        Incze Geza - Tg Mures la hobby
                                        Dobai Sandor - Tg Mures la hobby
                                        Erdely Andras - Tg Mures la avansati

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Se inscrie Szakacs István cat Hobby Corunca , Incze Géza cat Hobby, Tg Mures , Dobai Sándor cat Hobby, Tg Mures

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Toth Rezso Sovata hobby
                                            Bokor Zsolt Sovata hobby
                                            Megyes Andras Sovata avansati
                                            Cofari Eugen Sovata hobby
                                            Moldovan Laszlo Praid Open
                                            Majai Lehel Sovata Open
                                            Birtalan Levente Sovata Open
                                            Birtalan Bence Sovata Open
                                            Birtalan Hunor Sovata avansati
                                            Szavuly Attila Cristuru Secuiesc Hobby
                                            Nagy Robert Odorheiu Secuiesc Avansati
                                            Wengritzky Zsuzsa Joseni Hobby
                                            Bege Laszlo Balazs Joseni Hobby
                                            Tokos Pal Odorheiu Secuiesc Open
                                            Farkas Gabor Targu Mures Elit
                                            Fulop Laszlo Targu Mures Open

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Se inscriu:

                                              1. Vaszi Denes din Miercurea Ciuc - Open;
                                              2. Antal Laszlo din Miercurea Ciuc - Open;

                                              3. Gereb Istvan Attila din Miercurea Ciuc - Avansati;
                                              4. Santa Robert din Baile Tusnad - Avansati.
                                              5. Bartos Csongor din Miercurea Ciuc - Avansati;
                                              6. Kelemen Miklos din Miercurea Ciuc - Avansati.

                                              Ms

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Andrei Sarcani Tg-Mures open

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Scuze, ne-am inscris de doua ori!!!

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X