Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa CSM", Slobozia , Editia a V a, 04/05.03.2023

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • din tulcea , Timofei Alberto , Sirotencu Nicolae , Turtoi Costin - habby

    Comentariu


    • Georgescu Robert Stefan - Avansati - Bucuresti

      Comentariu


      • Postat în original de buzatu vasile Vezi post

        Mihai corect ar fi sa citesti ce am propus eu in 2022 cand s-a trecut la propuneri/ îmbunatațiri pt regulamentul din 2023.
        - Jucatorii de la o categorie care au media pt aceea categorie si sunt pe lista de asteptare sa aiba prioritate fata de ceilalti din lista de asteptare cu medie pt categorie inferioară(valabil la turneele cand se joaca categorii separate nu amestecați). Sa vrut plus valoare in Amatur prin introducerea divizionarilor(asa am inteles) si ajungem acum la două extreme: la categ elite: partea de sus divizionari si partea de jos jucatori care abia au trecut de la Avansati la open. Intelegeam modul acesta daca erau categorii la care prezenta era dificila pt a ocupa toate locurile distribuite la o categorie dar in momentul cand la toate turneele se ocupa lista in 3-4 zile de la publicare mi se pare absurd această abordare.
        Nici macar nu s-a luat in seamă (discutat)prounerea mea pe forum !
        S-au discutat altele mai puțin realiste!
        Cand nu exista un echilibru in tot ceea ce faci si gândesti natura se dezlănțuie( se mișcă planeta,vin cutremure ,vine taifunul de la Săveni etc) si e greu sa repari urmarile.....
        Este normal să nu se ia în discuție această propunere pentru că ea anulează două lucruri: princpiiul priorității celui care se înscrie mai devreme și dreptul de participare la o categorie imediat superioară. Dar unde logică nu e, nimic nu e ...
        Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
        FH: Butterfly - Dignics 80
        BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

        Comentariu


        • Buna ziua! Se inscrie Ionescu Mihai, elite si Ionescu Ioana - avansati---- ambii dim Bucuresti. Multumesc frumos!

          Comentariu


          • Se inscrie Diaconescu Lucian din Targoviste la OPEN
            Blade: XIOM Feel ZX3
            Bh: XIOM OMEGA VII ASIA
            Fh: XIOM OMEGA VII ASIA

            Comentariu


            • Postat în original de mihais mioveni Vezi post

              Este normal să nu se ia în discuție această propunere pentru că ea anulează două lucruri: princpiiul priorității celui care se înscrie mai devreme și dreptul de participare la o categorie imediat superioară. Dar unde logică nu e, nimic nu e ...

              "Corect ar fi să citești Regulamentul, iar dacă ai idei de îmbunătățire, să le expui înaintea elaborării unui nou regulament. Într-un an există un singur Regulament. Nu e ca la bere"

              Nu duce discutia in alta parte ci rezumă-te la ce ai scris mai sus! Ideei au fost si au fost in "termenul legal" pt anul competitional 2023.
              Referitor la ce si subliniat mai sus iti reamintesc sa te uiti la Categoria din care faci parte si la care urmeaza sa te inscrii! Principiul prioritatii onscrierii va exista intre participantii cu MP -ul destinat categoriei din care fac parte!!!! Tine cont că, categ Elite nu are posibilitatea sa se inscrie la o categ superioara deci sunt cei mai afectati din acest punct de vedere! Deci ei nu pot sa-si aleaga inscrierea la 2 categorii cum pot face la celelalte categorii!
              Deci daca ma iei "pe principii" te intreb eu: unde se respectă principiul egalității????? Poate categ Elite sa se inscrie la o categ superioară???Si ti-am raspuns la afirmatia banală de mai sus! Probabil ca Petrov a a vut dreptate cu dioptriile. Purtarea lor incorecta duce la .......​

              Comentariu


              • Nu cred că jucătorii de la Elite sunt așa de ocupați, încât pentru turneele A să beneficieze de locuri rezervate timp de 2 săptămâni. În rest, nu răspund la provocări. Nu am mintea așa de odihnita.
                Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                FH: Butterfly - Dignics 80
                BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                Comentariu


                • Postat în original de mihais mioveni Vezi post
                  Nu cred că jucătorii de la Elite sunt așa de ocupați, încât pentru turneele A să beneficieze de locuri rezervate timp de 2 săptămâni. În rest, nu răspund la provocări. Nu am mintea așa de odihnita.
                  Mihăită culcă-te si ai grijă la primele 2 ore de somn. Sunt cele mai importante pt sanatate si activitatea cerebelului!

                  Comentariu


                  • Se inscrie - Aihan Velula, Constanta - mp 21.88, O OPEN

                    Comentariu


                    • Mincu Marian , hobby din Tulcea

                      Comentariu


                      • Se inscrie - Popescu Andrei, Constanta - mp 26.5, O
                        categoria OPEN

                        Comentariu


                        • Avram Ionut /galati

                          Comentariu


                          • ADN
                            ADN comentat
                            Editarea unui comentariu
                            Inscris la Avansati.

                        • Se inscrie telefonic Toric Constantin-Bucuresti-Avansati.
                          FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
                          BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
                          BH:Stiga Energy Absorber

                          Comentariu


                          • Zamfir ionel elite București

                            Comentariu


                            • Salut. La categoria Hoby se inscrie Costel Fritz.

                              Comentariu


                              • Se retrage Dospinescu George - Sibiu - Open

                                Comentariu


                                • Se înscrie Pastrama Tudor din Medgidia la categoria hobby

                                  Comentariu


                                  • Gheorghiță Vasile - Open-Buzău
                                    Mulțumesc!

                                    Trimis de pe al meu STK-L21 folosind Tapatalk

                                    Comentariu


                                    • Vasilescu Emil Avansați și pe lista de așteptare la Open. M-am trezit târziu
                                      FH: GoldArc 8, 2.1
                                      STIGA XU XIN
                                      BH: XIOM VEGA SPO 2.0

                                      Comentariu


                                      • ADN
                                        ADN comentat
                                        Editarea unui comentariu
                                        Nu va puteti inscrie la 2 categorii,v am inscris conform mediei la Avansati,daca doriti pe lista de asteptare la Open va rog sa mi spuneti,multumesc!

                                    • Gavrilă Aurel și Istrate Cristian ,ambii București, ne retragem de pe lista de așteptare de la Elite....

                                      Comentariu


                                      • Solicita inscrierea la categoria 8o kg +, Avansati, luptatorul bucurestean Dinu Gheorghe. MP 19,69. Multumesc. .

                                        Comentariu


                                        • Se inscrie Busnatu Radu Andrei - Bucuresti - Avansati .

                                          Multumesc

                                          Comentariu


                                          • Din Ploiesti, la hobby:
                                            Popescu Tiberiu
                                            Grigorescu Dan

                                            Multumesc

                                            Comentariu


                                            • Balan Ionel, Mândru Ionel și Vasile Marius, Călărași, OPEN
                                              FH: GoldArc 8, 2.1
                                              STIGA XU XIN
                                              BH: XIOM VEGA SPO 2.0

                                              Comentariu


                                              • Zaharia Puiu, București, avansați.

                                                Comentariu

                                                Who has read this thread:
                                                Procesare...
                                                X